PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nemoj udarat monitor,osim ak nemaš odgovarajuć tool



wraithguard
05-12-2005, 02:39
I tako ja igram warcraft na bnetu,dođem u igru igram protiv imbaaa orka lvl39 na gw,igra napeta i jebena,trajala je 1h i 40min...da skratim tipu trgam bazu,vojsku mu vec pojeo...trgam trgam i još mi ostala 2 burrowa i shop...i onda onaj windovs error zvuk,jebeni critical error u tom trenutku kad mi fali 1min do pobjede,ja sav bijesan udarim svom snagom po monitoru,al finta je kaj je montor velik 19" i s jebeno tvrdim ekranom,monitoru nist,a mene ruka boli...mislim to bude privremeno,krenem spavat i probudim se s jebenim bolom u šaci,i tak otiđem doktoru i veli da sam si strgal dva prsta i da mi se zglob dislokiral ono LOL...(imam slabe kosti),i tako sam imao 2mjeseca odmora od wc3-a i igara...pouka je ne udaraj monitor i ne iživljavaj se na kompu...(iduci put uzimam malj :D )

M@nkey
05-12-2005, 07:41
Auuuuuu, WarCraft čini čuda, a? :rotfl:

Chesterix
05-12-2005, 09:03
lol :)
treba piti mlijeko 8)

M@nkey
05-12-2005, 09:08
da ojačaš kosti! strogo zabranjena slanina! :rotfl:

Shark
05-12-2005, 11:31
Eo ja danas malo strgo zglob malo boli al valjda ce proci... :wink:

wraithguard
05-12-2005, 16:45
Trebao bih tužit Blizz zbog zadanih fizičkih i pshičkih boli... 8)

mrs.croft
05-12-2005, 18:43
sve je bolje nego da pojedeš baku :)

goGAMERo
07-12-2005, 18:29
I tako ja igram warcraft na bnetu,dođem u igru igram protiv imbaaa orka lvl39 na gw,igra napeta i jebena,trajala je 1h i 40min...da skratim tipu trgam bazu,vojsku mu vec pojeo...trgam trgam i još mi ostala 2 burrowa i shop...i onda onaj windovs error zvuk,jebeni critical error u tom trenutku kad mi fali 1min do pobjede,ja sav bijesan udarim svom snagom po monitoru,al finta je kaj je montor velik 19" i s jebeno tvrdim ekranom,monitoru nist,a mene ruka boli...mislim to bude privremeno,krenem spavat i probudim se s jebenim bolom u šaci,i tak otiđem doktoru i veli da sam si strgal dva prsta i da mi se zglob dislokiral ono LOL...(imam slabe kosti),i tako sam imao 2mjeseca odmora od wc3-a i igara...pouka je ne udaraj monitor i ne iživljavaj se na kompu...(iduci put uzimam malj :D )


LOOOOOOOOOOOOLČINA na kilometar kubni :D :D :D :D

D.E.M.O.
07-12-2005, 18:51
sve je bolje nego da pojedeš baku :)

da... kao moj bratic :D

lcy
07-12-2005, 18:56
I tako ja igram warcraft na bnetu,doðem u igru igram protiv imbaaa orka lvl39 na gw,igra napeta i jebena,trajala je 1h i 40min...da skratim tipu trgam bazu,vojsku mu vec pojeo...trgam trgam i još mi ostala 2 burrowa i shop...i onda onaj windovs error zvuk,jebeni critical error u tom trenutku kad mi fali 1min do pobjede,ja sav bijesan udarim svom snagom po monitoru,al finta je kaj je montor velik 19" i s jebeno tvrdim ekranom,monitoru nist,a mene ruka boli...mislim to bude privremeno,krenem spavat i probudim se s jebenim bolom u šaci,i tak otiðem doktoru i veli da sam si strgal dva prsta i da mi se zglob dislokiral ono LOL...(imam slabe kosti),i tako sam imao 2mjeseca odmora od wc3-a i igara...pouka je ne udaraj monitor i ne iživljavaj se na kompu...(iduci put uzimam malj :D )
ise neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! tak sam ja jednom nogometnom loptom pogodil sebe u bulju i drito u kosh (kosarkashki) :D :D :D :D

mrs.croft
10-12-2005, 13:00
I tako ja igram warcraft na bnetu,dođem u igru igram protiv imbaaa orka lvl39 na gw,igra napeta i jebena,trajala je 1h i 40min...da skratim tipu trgam bazu,vojsku mu vec pojeo...trgam trgam i još mi ostala 2 burrowa i shop...i onda onaj windovs error zvuk,jebeni critical error u tom trenutku kad mi fali 1min do pobjede,ja sav bijesan udarim svom snagom po monitoru,al finta je kaj je montor velik 19" i s jebeno tvrdim ekranom,monitoru nist,a mene ruka boli...mislim to bude privremeno,krenem spavat i probudim se s jebenim bolom u šaci,i tak otiđem doktoru i veli da sam si strgal dva prsta i da mi se zglob dislokiral ono LOL...(imam slabe kosti),i tako sam imao 2mjeseca odmora od wc3-a i igara...pouka je ne udaraj monitor i ne iživljavaj se na kompu...(iduci put uzimam malj :D )
ise neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! tak sam ja jednom nogometnom loptom pogodil sebe u bulju i drito u kosh (kosarkashki) :D :D :D :D

molim???

lcy
10-12-2005, 13:11
aha... :wink:

v4MP1r3
10-12-2005, 16:18
lol :)
treba piti mlijeko 8)

;;DD :rotfl: :rotfl:

Sterpo
13-12-2005, 16:08
moj prijatelj ima neki komp koji niš ne valja pa gašutira,pa kaže da njega komp zlostavlja psihički a on njega fizički :D

Gregor847
22-12-2005, 13:14
Moj monitor je isto 19´ tvrd :(
Imao sam sličnu situaciju izbacio me iz neke online igre mislim da je BF2, poludio sam zaletio se i pukao glavom u monitor i skoro ga prevrnuo :p :p
I nije mi bilo žao! Onda sam nogom izudarao komp i izlupao monitor šakama, a ponekad i tastatura nastrada :(

Anthrax
28-12-2005, 21:58
vi ste bolesni totalno...unistavat kompjuter radi glupe igre...mislim totalno nepotrebno

lcy
28-12-2005, 22:02
vidish... antrax... ti to ne svacash... jer??? jer nisi pravi gejmer... vidish... svi gejmeri udaraju svoj komp... po tome kad nekog na ulici vidish da udara po kompu... odmah znash da je pravi gejmer... ahrm... da... :rotfl:

v4MP1r3
28-12-2005, 22:03
sto imas vise ostecene ruke od monitora to si veca faca, istina

lcy
28-12-2005, 22:05
ma nemoraju bit ozljede samo od monitora... od bilo ceg... kuish... ti mozesh imat ozljede i od televizora... (mislim neki imaju umjesto monitora TV prikopcan... ) :rotfl:

v4MP1r3
28-12-2005, 22:08
Ili mozda ozljede ok TVa kad su saltali programe, like, naljute se i bace daljenski te "slucajno" se odbije u galvu, lol

lcy
28-12-2005, 22:12
eeeeeeeeeeeeeee skuzio si me... o tome ti ja govorim... a ne ovi fejkeri bez ozljeda... zive pod staklenim zvonom.. ... ... ... ... ... C C C C C C... to trea sve pobit... SVE... ahrm... sve

v4MP1r3
28-12-2005, 22:45
dobro samo fejkere, lol

ko je za???

P.S.
fejkeri vecinom imaju dobre PCe pa dijelimo sve sto zapljenimo, ko je za???

d4m13n
28-12-2005, 23:01
moj prijatelj ima neki komp koji niš ne valja pa gašutira,pa kaže da njega komp zlostavlja psihički a on njega fizički :Dpremochno :rofl:

x-4_+yr4n+_4u2_d13
05-01-2006, 22:07
Monitor je, bar kod mene najudaraniji uredjaj kada mi pukne film.
To se najcesce dogadja u trkama, a zna se desiti nekada i u RTS/FPS.Ali jos cesece gde stradava tastature je Windowsi :twisted:

RETROVIRUS
08-01-2006, 17:34
:D kao što kaže jedan naš član-NEMOJ NIŠTA SILOM UZMI VEĆI ČEKIĆ- :D L O L

=k.o=
08-01-2006, 18:20
prije 2 godine mi je explodirao cd rom....fakat ne znam kako se to desilo. igrao sam diablo kod frenda i odjedanput BUM!! polovica cd-a je izletila i prozujala mi kraj glave i naravno --usro sam se....ne vjerujem da je stvar bila u cd romu....jel mi može neko objasnit kako i zašto se to dogodilo jer ipak mi se ona polovica cd -a mogla zabit u oko :cry:

Anthrax
11-01-2006, 19:42
vidish... antrax... ti to ne svacash... jer??? jer nisi pravi gejmer... vidish... svi gejmeri udaraju svoj komp... po tome kad nekog na ulici vidish da udara po kompu... odmah znash da je pravi gejmer... ahrm... da... :rotfl:

1. nije antrax nego anthrax
2.ne gejmam vise...
3.znaci po toj logici je pravi tenisac onaj koji lomi reklete kad mu ne ide, pravi vozac onaj koji razbija auto kad ne radi nesto kako treba, pravi skijas onaj koji polomi skije kad fula vrata na slalomu? mislim teorija ti bas i ne drzi vodu

lcy
11-01-2006, 19:45
pa ak nisi svatio... vampire i ja smo se zahebavali... al ti ocito ne shvacash zahebanciju...hantraks ja teb mog zvat kak god oc... al se ti nemorash odazivat na to ime...

Anthrax
11-01-2006, 19:58
steta da na forumu nema mod za ignore...znam da bis bio prvi na listi

lcy
11-01-2006, 20:00
huh... cudna s ti osoba... ^_^

i opet sam si raskrvaril shakhu... na isom mjestu... ishel sam udarat po dvd-romu... jer mi nije htio ocitat cd... dvd a u dvd-rw mi ocita bez problema... ^_^

Anthrax
11-01-2006, 22:24
huh... cudna s ti osoba... ^_^

i opet sam si raskrvaril shakhu... na isom mjestu... ishel sam udarat po dvd-romu... jer mi nije htio ocitat cd... dvd a u dvd-rw mi ocita bez problema... ^_^

i jel ti ocitao nakon sto si ga izudarao? jer ako nije onda si bespotrebno ozljedio ruku :D

lcy
11-01-2006, 22:27
trebo mu je mali poticaj... prvi put sam ga udaril slabo... al treci put sam ga odvalio... malo se culo kak je cd izbacen iz osi... i onda mi ga je ocital... ^_^

Prince-Artas
13-01-2006, 00:08
ajde icy ne seri

lcy
13-01-2006, 00:40
ne fakat... to sam radil i cd przilici... sam kaj je najdenom misteriozno crkla... a i nju sam udaral isto tak... pitam se od cega je crkla... ^_^ ˙nju sam ishtekal jer mi je trebal jedan prikljucak za hard...

dex
13-01-2006, 02:01
ma najjace je kad lik (neki lamer) dode do kompa sjedne i gleda...
otvori cd rom i stavi onu plasticnu salicu s kavom u cd rom (mislio je da je to neki drzac) i kad cd rom povuce.... cvrc.... al je bilo veselo.... to je bio kao neki filmic... shprka neka...

4Non1MuS
13-01-2006, 22:28
Još jači su likovi koji čekaju da se ugasi komp i onda još pol sata bulje u monitor.

D.E.M.O.
13-01-2006, 22:40
Još su jaci likovi koji cekaju da se upali komp i onda kad se windowsi konacno podignu upale Internet Explorer :D :fof:

sjebani
16-01-2006, 03:43
prije 2 godine mi je explodirao cd rom....fakat ne znam kako se to desilo. igrao sam diablo kod frenda i odjedanput BUM!! polovica cd-a je izletila i prozujala mi kraj glave i naravno --usro sam se....ne vjerujem da je stvar bila u cd romu....jel mi može neko objasnit kako i zašto se to dogodilo jer ipak mi se ona polovica cd -a mogla zabit u oko :cry:

lol i meni se slicna stvar prije 2 mjeseca dogodila , igro ja tako dotu kad odjednom cujem zvuk trganja u kompu i sve se smrzne, lijepo ja restartam ali cd nikako da otvori ,i kad sam ga na kraju na silu otvorio vidim da mi je ORIĐIĐI frozen throne otišo u 100 komada a u cd-romu sve izgrebano i smrdi :o mislim jel netko zna zašto se te stvari dogadjaju da sljedeci put ne izgubim neki drugi orginal (btw frozen throne nemogu nigdje da kupim svagdje rasprodan :shock: ) a i cd-rom je pokojan :boohoo: :kill:

goGAMERo
04-02-2006, 13:24
To se desilo mom frendu, ali imao je i DVD rom i CD pržilicu jedno ispod rugoga, kako je DVD rom otišao, otišla je i pržilica :rotfl:

Jura
05-02-2006, 13:53
U kompjutor tuku samo razmazena djeca kojima su roditelji kupili nabrijani kompjutor koji ona, sto zbog dobi koja se sastoji od jedne znamenke, sto zbog toga sto za novac nikad nisu radila niti ista zaradila, ne znaju cjeniti. Dokaz:


Kada sam prelazio NFS Underground, nisam mogao završiti jednu utrku na hard, a nisam je želio igrati na lakšoj razini! Lijepo sam pritisnuo pauzu, digao se sa stolice i šakom po cijevi monitora, moj samsung SynxMaster 753s je otišao na onaj svijet, pa mi je stari kupio isti monitor, a objašnjenje je bilo kako je monitor počepo dimiti ci crnuo!

S4MUR41
05-02-2006, 15:05
nemora bit da su im starci kupili komp... svaki komp koji sam imao sam JA kupio... i onda imam pravo lupati po njemu... i osim toga nemam tolko para da bi si svaki mjesec mogo kupit neki novio dio za komp... nego jednom godišnje ako imam para onda si kupim novu grafu il memoriju il što god mi je potrebno... zato u komp ne tuku samo razmažena djeca koja imaju pun kurac para nego i oni koji nemaju tolko para i koji nisu razmaženi... i ako češ reč da nikad u životu nisi udario po komp onda češ lagat...

-Jojo-
05-02-2006, 16:11
Meni je stari kupio prvi komp u trecem razredu osn. skole, sad sam 1. srednje i u 6 mj. mi je kupio nabrijanu pilu i znam cijenit ono sto mi je stari kupio pa ne uaram u monito.:)))Imam usput i jedno pitanje:jel se kome dogodilo kad da mu je monito požutio(da je žuta slika)...majku mu ***** vec mjesec dana tak igram i radim na kompu al kaj mu je?????????ufffff

Xlord
05-02-2006, 16:15
možda ga nisi dobro spojil?

makar je meni onda bila ljubičasta a l ipak probaj

Sgt. Bull
05-02-2006, 17:42
Meni je stari kupio prvi komp u trecem razredu osn. skole, sad sam 1. srednje i u 6 mj. mi je kupio nabrijanu pilu i znam cijenit ono sto mi je stari kupio pa ne uaram u monito.:)))Imam usput i jedno pitanje:jel se kome dogodilo kad da mu je monito požutio(da je žuta slika)...majku mu ***** vec mjesec dana tak igram i radim na kompu al kaj mu je?????????ufffff
meni je otiso jedan monitor a ovaj pozuti ponekad.to je zbog kompa nes dole u prikljucku. meni reko covo nakav.

Aragorn
05-02-2006, 21:51
ahahahah nisam se ovako nasmijo ima od prije 5 minuta procito temu ali ovo je smijesnije majke mi moje LOL :rotfl: :rotfl: ima takvih slucajeva ja igram ja puknem sakom od monitor i ono on blizu zida nista se ne cuje odmakni ga pa tresni sakom od njega vidit ces kako se cuje ali to samo kad nema onih roditelja u kuci :D

Jura
06-02-2006, 02:53
nemora bit da su im starci kupili komp... svaki komp koji sam imao sam JA kupio... i onda imam pravo lupati po njemu... i osim toga nemam tolko para da bi si svaki mjesec mogo kupit neki novio dio za komp... nego jednom godišnje ako imam para onda si kupim novu grafu il memoriju il što god mi je potrebno... zato u komp ne tuku samo razmažena djeca koja imaju pun ***** para nego i oni koji nemaju tolko para i koji nisu razmaženi... i ako češ reč da nikad u životu nisi udario po komp onda češ lagat...Kad velim da nikad nisam udario u kompjutor, ne lazem. Ja ti se toga bojim.

S4MUR41
06-02-2006, 07:25
... ... ... ... ... neam komentara na ovo... kad buš bil veči... nebuš se bojal...

miro u sutonu tihom
06-02-2006, 11:41
Evo da se pohvalim:
sinoć ja bio na internetu i mama svako malo ulazi u sobu i viče da učim i da se maknem od kompa,i tako meni dopizdili i uzeo zvučnik sa monitora u i zviznuo od zid,no kako je zvucnik bio spojen otisla je žica i tako je pukla žica i zvučnik,i sada moram kupovati novi zvučnik! :kill:

kalu4ever
19-02-2006, 11:25
Ja sam ga nabio šarafcigerom,još ima rupicu :killyou:

wraithguard
19-02-2006, 23:53
i eto epilog,kupio sam novi monitor...pa pošto mi stari monitor više ne treba došlo je vrijeme za moju "vendetu",uzeo udgovarajući tool(dobar stari mc.hammer :P) te sam ga poslao na vječna lovišta....poslije sam se osjećao veoma dobro...kad je sve bilo gotovo prisjetio sam se svih lijepih trenutaka koje smo ja i "monitor" proveli,pa mi je bilo žao.... :( al on je sad na ljepšem mjestu,u elizijanskim poljanama bari lcd monitorice :wink:

20-02-2006, 11:09
ja igram diablo..ono neki boss(neki crv) a nisam snimio i ono komp se resetira...

ja onda uzeo komp i bacio ga od zhid :rotfl:

shadow gamer
29-03-2006, 11:10
igram ja San Andreas i pređem oko 10 misjia (i to onih pri kraju-teških) bez spremanja (save) igre kad ono komp zašteka zato jer mi se nekaj skidalo sa interneta dok sam igro igru... :twisted: ...tak sam maznuo kompjuter da sam rasklimo stolić na kojem stoji i skoro strgo onu ladicu za tastaturu :killyou:

Prince
01-04-2006, 15:55
Igram ja lijepo most wanted,I priđen nekoliko utrka i naganja se s policijon negdi 10 minuta i pokupio oko 1234 boutya(kako se već piše) i idem taman prema save kući kad restarira komp.Prvo sam pop.....,a onda sam si reka:"smiri se" i ugasia komp.Uša u svoju sobu i ispucao se na jastuku(Mora sam kupit novi).

Prince
04-04-2006, 18:45
E jebote gledam sad televiziju i gledam neku dicu komentiraju neka dica od 9-10 godina i to igraju prastaru smećarsku igru.Samo šta Igra neki mali Far-cry i ubilo ga odma. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
04-04-2006, 19:22
mene je strasno nazivcirala ona neka tema u sanji o kompovima i gameanju/igranju igrica kako oni kazu... sve se na kraju okrenulo protiv nekoliko likova koji su bili ZA GAMING :(
ZAPALIMO SANJU DOLEZAL I KREATORE STARFORCEA!!! (2 na crnoj listi :D )

Prince
05-04-2006, 11:51
mene je strasno nazivcirala ona neka tema u sanji o kompovima i gameanju/igranju igrica kako oni kazu... sve se na kraju okrenulo protiv nekoliko likova koji su bili ZA GAMING :(
ZAPALIMO SANJU DOLEZAL I KREATORE STARFORCEA!!! (2 na crnoj listi :D )

:pray:

Prince-Artas
05-04-2006, 19:48
mene je strasno nazivcirala ona neka tema u sanji o kompovima i gameanju/igranju igrica kako oni kazu... sve se na kraju okrenulo protiv nekoliko likova koji su bili ZA GAMING :(
ZAPALIMO SANJU DOLEZAL I KREATORE STARFORCEA!!! (2 na crnoj listi :D )

:pray:

potpis 8)

AtOmIc
18-04-2006, 10:11
ja igram diablo..ono neki boss(neki crv) a nisam snimio i ono komp se resetira...

ja onda uzeo komp i bacio ga od zhid :rotfl:

meni je to zao raditi, zato se ja izivljavam na tipkovnicama... LOL prosjecno svaki mjesec jedna najebe :rotfl: :rotfl:

goGAMERo
18-04-2006, 12:16
Vi ste izgleda pravo živčani, to vam stvarno nije potrebno, rađe neki level ponavljati 20 puta, nego razbijati tipkovnice, kupiti nove i opet nepreći level! :rotfl:

BINUX
18-04-2006, 22:05
Evo ja neku večer igram clan war u FEARU.
I ono igro sam ko neki teški noob a inaće rasturam.
Igrao sam a misli su mi letile okolo nisam se mogao nikako skoncentrirat.
Popizdio sam fakat htio sam sve potragat.
Neki balavci su me gazili na kraju je naj.ebo miš
SmartBoxov zafitiljio sam ga u zid razletio se u sto komadića i sad nijedna
tipka ne radi.
Neisplati se razbijat komp al u naletu bjesa ruke same lete a poslje ti je žao.
A znate kak se kaže poslje J...nja nema kajanja.

Xlord
18-04-2006, 23:29
Evo ja neku večer igram clan war u FEARU.
I ono igro sam ko neki teški noob a inaće rasturam.
Igrao sam a misli su mi letile okolo nisam se mogao nikako skoncentrirat.
Popizdio sam fakat htio sam sve potragat.
Neki balavci su me gazili na kraju je naj.ebo miš
SmartBoxov zafitiljio sam ga u zid razletio se u sto komadića i sad nijedna
tipka ne radi.
Neisplati se razbijat komp al u naletu bjesa ruke same lete a poslje ti je žao.
A znate kak se kaže poslje J...nja nema kajanja.

lol tog sam danas ja razbil......igral sam cod2 i najenput se zgasil miš nije radil tak mi je dopizdelo da sa žicu spuknul ....sad je bežični :D

Sonic_Moronic
20-04-2006, 15:30
U kompjutor tuku samo razmazena djeca kojima su roditelji kupili nabrijani kompjutor koji ona, sto zbog dobi koja se sastoji od jedne znamenke, sto zbog toga sto za novac nikad nisu radila niti ista zaradila, ne znaju cjeniti. Dokaz:


Kada sam prelazio NFS Underground, nisam mogao završiti jednu utrku na hard, a nisam je želio igrati na lakšoj razini! Lijepo sam pritisnuo pauzu, digao se sa stolice i šakom po cijevi monitora, moj samsung SynxMaster 753s je otišao na onaj svijet, pa mi je stari kupio isti monitor, a objašnjenje je bilo kako je monitor počepo dimiti ci crnuo!


Potpisujem. Ja vas stvarno ne razumijem. Ja nemam potrebu razbijat komp, a i meni se dogodile neke stvari od kojih bi vi razbili kuću. Kad se naljutim, raspali po vreći za udaranje :D

Kenyi
04-05-2006, 20:54
Meni su 3 misa u smecu.Pitate se kako?

Igram CoD2 i ubiju me 3 mape 4 puta zaredom na pocetku (sto m ise ne desava)i ja poludim i jedan od zid zvajznem.i slicno su ostali stradali.

olio
20-06-2006, 09:07
Ja imam 19'' LCD pa ga ne mogu razbijat pa tučem po ostalim komponentama......miš kućište tipkovnica.......

Lord Jambrek
30-10-2006, 20:11
frend mi ima rupu u zidu od monitora.

Lord Myrkul
30-10-2006, 22:17
isuse manijaka. zašto si kažnjavat ljubimca kad imaš sestru u susjednoj sobi koja samo ćeka da je opizdin? :rotfl: :rotfl:

Shadowhell
30-10-2006, 23:31
isuse manijaka. zašto si kažnjavat ljubimca kad imaš sestru u susjednoj sobi koja samo ćeka da je opizdin? :rotfl: :rotfl:

yeah .. uhm ... right ... seek help

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 23:34
A i moj komp redovno primi pokoji punch ili kick... ali nedavno sam se gadno uštinuo po prstu prilikom lomljenja RAM modula... :rotfl:

Sonic_Moronic
31-10-2006, 13:20
Ma na ovu temu jedan veliki LOL

Samo da znate imao sam Windows Millenium godinu i po (možda malo više) i nisam nikad udario komp, pa vi nevjerujte. Samo da sada ne dobijem neki glupi komentar, ja jednostavno nisam živčana osoba. U FPS-ovima mi se događaju stvari kao vama svima ali to mene boli. Šta vam je to toliko važno... Ja vaš volim kad su neke igre teške ko ku***. Lijepo se oznojim ali se nimalo ne iživciram.

Shadowhell
01-11-2006, 02:09
U kompjutor tuku samo razmazena djeca kojima su roditelji kupili nabrijani kompjutor koji ona, sto zbog dobi koja se sastoji od jedne znamenke, sto zbog toga sto za novac nikad nisu radila niti ista zaradila, ne znaju cjeniti. Dokaz:


Kada sam prelazio NFS Underground, nisam mogao završiti jednu utrku na hard, a nisam je želio igrati na lakšoj razini! Lijepo sam pritisnuo pauzu, digao se sa stolice i šakom po cijevi monitora, moj samsung SynxMaster 753s je otišao na onaj svijet, pa mi je stari kupio isti monitor, a objašnjenje je bilo kako je monitor počepo dimiti ci crnuo!


Potpisujem. Ja vas stvarno ne razumijem. Ja nemam potrebu razbijat komp, a i meni se dogodile neke stvari od kojih bi vi razbili kuću. Kad se naljutim, raspali po vreći za udaranje :D

Također .. i ne znam kakav idiot moraš biti da razbiješ monitor od 3,5 soma kuna kada te netko fraga lol ..

Đuro-Pero Blatobran
01-11-2006, 11:55
Kad ja krenem gubit uzmem sikiru i mlaatim po panju


P.S. Ni dabrovi ga ne bi bolje obradili

Lord Myrkul
01-11-2006, 15:29
isuse manijaka. zašto si kažnjavat ljubimca kad imaš sestru u susjednoj sobi koja samo ćeka da je opizdin? :rotfl: :rotfl:

yeah .. uhm ... right ... seek help

inaće bila je šala
ja kad se stvarno naljutin na neku igru, zadnja je bila icy tower lipo oden u materinu sobu i nogon u stari komp, koji više ne radi i to me baš smiri

B3stija
04-11-2006, 21:15
Ja kad sam igrao Oblivion nisam mogo ubit nekog duha, probo sam milijun puta i nemogu ja popizdio uzo tipkovnicu i poceo lupat po monitoru.
I zamisli probam sljedeci dan ponovno probam ubiti glupog duha i desi se neki bug i ja ga ubijem. Kako sam bio sretan, a moj monitor i danas nosi znakove mog bjesa :o :o :o :o :o :o :o :o

Nemesis
10-11-2006, 19:12
isuse manijaka. zašto si kažnjavat ljubimca kad imaš sestru u susjednoj sobi koja samo ćeka da je opizdin? :rotfl: :rotfl:

ovo k'oda sam ja piso

Lord Jambrek
11-11-2006, 00:26
Ja kad sam igrao Oblivion nisam mogo ubit nekog duha, probo sam milijun puta i nemogu ja popizdio uzo tipkovnicu i poceo lupat po monitoru.
I zamisli probam sljedeci dan ponovno probam ubiti glupog duha i desi se neki bug i ja ga ubijem. Kako sam bio sretan, a moj monitor i danas nosi znakove mog bjesa :o :o :o :o :o :o :o :o

da si možda uzeo enchanted sword ili neki silver ili nešt slično možda bi ga ubio bez muke :?

Nightyx
11-11-2006, 10:28
Ja kad sam igrao Oblivion nisam mogo ubit nekog duha, probo sam milijun puta i nemogu ja popizdio uzo tipkovnicu i poceo lupat po monitoru.
I zamisli probam sljedeci dan ponovno probam ubiti glupog duha i desi se neki bug i ja ga ubijem. Kako sam bio sretan, a moj monitor i danas nosi znakove mog bjesa :o :o :o :o :o :o :o :o

da si možda uzeo enchanted sword ili neki silver ili nešt slično možda bi ga ubio bez muke :?

Sa deadric swordom nebi imao problema ili sa nekom magijom.

Burek_fr0m_SPACE
11-11-2006, 13:28
Jesi probao Sunderom? Kad djeluje protiv Lorkhanovog Hearta, djelovaće i protiv monitora. A, normalno, uvijeg ga možeš mlatnut tastaturom... :D

grizli
11-11-2006, 14:57
Jesi probao Sunderom? Kad djeluje protiv Lorkhanovog Hearta, djelovaće i protiv monitora. A, normalno, uvijeg ga možeš mlatnut tastaturom... :D
LOL :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Lord Jambrek
13-11-2006, 23:31
Jesi probao Sunderom? Kad djeluje protiv Lorkhanovog Hearta, djelovaće i protiv monitora. A, normalno, uvijeg ga možeš mlatnut tastaturom... :D

LOLČINA :rotfl: :rotfl:


sad sam malo prije igro FF7 i popizdil sam zbog tog kaj mi neka glupa kreatura stalno dela absorb i bacio sam gamepad u PSX i šutnuo ga u zid(srećom je PSX od frendovog susjeda tak da me briga)

Burek_fr0m_SPACE
14-11-2006, 01:13
Ma meni omiljeno na praksi kad imam priliku polomit koju komponentu :D Samo, kao što sam već spomenuo, ne lomite RAM memoriju golim rukama... A postovaću i sliku matične na kojoj smo podrobili PCI slotove HDDom, samo dok skinem s moba... :rotfl:

BlackDCRO
17-12-2006, 18:03
Uf i mene su critical errori na war3u jebali u mozak :-x
Al ja se ne izivljavam na pcu, nego na svom mladjem bratu :D

Burek_fr0m_SPACE
17-12-2006, 18:32
Evo, sad kad me BlackDCRO podsjeti na temu, evo obećanih slika... :rotfl:

http://img148.imageshack.us/img148/484/image73ed3.th.jpg (http://img148.imageshack.us/my.php?image=image73ed3.jpg)http://img148.imageshack.us/img148/3964/image70qn4.th.jpg (http://img148.imageshack.us/my.php?image=image70qn4.jpg)

Koji je samo bio užitak... :D

BlackDCRO
17-12-2006, 21:12
Evo, sad kad me BlackDCRO podsjeti na temu, evo obećanih slika... :rotfl:

http://img148.imageshack.us/img148/484/image73ed3.th.jpg (http://img148.imageshack.us/my.php?image=image73ed3.jpg)http://img148.imageshack.us/img148/3964/image70qn4.th.jpg (http://img148.imageshack.us/my.php?image=image70qn4.jpg)

Koji je samo bio užitak... :D

:rotfl: :rotfl: :rotfl: dobar si :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Korpse
28-09-2007, 17:30
Uf i mene su critical errori na war3u jebali u mozak :-x
Al ja se ne izivljavam na pcu, nego na svom mladjem bratu :D
realy??? moj mi se ne približava kad sam živčan :D :-x

cropir
28-09-2007, 18:35
ja sam uzeo tastaturu i stavio je ispred face, i gledam pa nemogu ju na glavu razbit, i stavim koljeno ispred face i fragnem ju u koljeno.

e sad, skliznula mi je jedna ruka tak da mi je jedan kut tipkovnice skoro odsjekao usnu :D


inace ja imam uvijek neki praznu flasu na stolu pa njom mlatim monitor.

Korpse
28-09-2007, 19:33
ja sam uzeo tastaturu i stavio je ispred face, i gledam pa nemogu ju na glavu razbit, i stavim koljeno ispred face i fragnem ju u koljeno.

e sad, skliznula mi je jedna ruka tak da mi je jedan kut tipkovnice skoro odsjekao usnu :D


inace ja imam uvijek neki praznu flasu na stolu pa njom mlatim monitor.
oh my godnes :rotfl:

Jopax
28-09-2007, 20:42
:rotfl:
Priča rođak neki dan igra on protiv lika na bnetu i taman kraj stuko ga skroz i ostalo mu dvije tri zgrade, kad se diskonekta sa neta :rotfl:
(ima od moneta net pa mu je veza isprekidana)

100EURO
28-09-2007, 20:44
ja sam uzeo tastaturu i stavio je ispred face, i gledam pa nemogu ju na glavu razbit, i stavim koljeno ispred face i fragnem ju u koljeno.

e sad, skliznula mi je jedna ruka tak da mi je jedan kut tipkovnice skoro odsjekao usnu :D


inace ja imam uvijek neki praznu flasu na stolu pa njom mlatim monitor.
oh my godnes :rotfl:S:rotfl: :rotfl: :rotfl: ovde neznas ko koga lupa , vi racunalne komponente i periferiju ili ona vas??

Korpse
28-09-2007, 21:19
nekad ona nas, a nekad mi nju. ovisi o raspoloženju 8)

Samael
28-09-2007, 21:21
[
sad sam malo prije igro FF7 i popizdil sam zbog tog kaj mi neka glupa kreatura stalno dela absorb i bacio sam gamepad u PSX i šutnuo ga u zid(srećom je PSX od frendovog susjeda tak da me briga)

Ooo, igraš FFVII, i ja isto trenutačno. kako sam znao pi*diti radi osmice, vrtio bih joypad po sobi (nema veze, isto je frendov, hehe), čudi me zašto ga nikad nisam polomio.

cropir
29-09-2007, 09:38
moj prijatelj redovito zove plavi telefon jer ga periferija fizicki zlostavlja. :(

callista
01-10-2007, 21:24
neki dan sam razvalio bežični miš od zid, pa sam uzeo šarafciger, zabio ga u njega i vrtio dok sva plastika nije poipadala i probušio ga uzduž i poprijeko. al se još uvijek može bacat pa je stalno pri ruci.

Peyo
16-02-2008, 14:17
Mene je jednom raspizdio GTA SA i tako sam udario šakom po tipkovnici da je Escape izletio 2 metra u zrak :rotfl:

Grim
16-02-2008, 18:30
Ja mrzim kada poludim roknuo sam vec 3 tipkovnice i jucer cetvrtu skupljo sam za nju godinu dana(RAZER TARANTULA) :( :( :(

Korpse
16-02-2008, 19:01
moj prijatelj redovito zove plavi telefon jer ga periferija fizicki zlostavlja. :(
kada ga počne spolno, e onda se treba zabrinuti.

cropir
16-02-2008, 23:54
sjest na nauljeni joystick ftw.

Maja
17-02-2008, 00:18
ja nisam nasilna toliko da razbijem monitor ili miš, ali jednom sam se naljutila nešt i onak šakom punu kriglu vode istresla na tipkovnicu... al je radila,sve 5... ovak drugo... ništ... jedino moj tata on razbio već 2 miša kad mu ne ide u igri... :D

debeli1975
17-02-2008, 01:02
Evo ja neku večer igram clan war u FEARU.
---
Neki balavci su me gazili na kraju je naj.ebo miš
SmartBoxov zafitiljio sam ga u zid razletio se u sto komadića i sad nijedna
tipka ne radi.
nijedna tipka ne radi? pa kak bi nekaj radilo mis u 100 komada?! :shock:

inace moj logitech mis stariji neki umro od udarca glavom... mojom...
jos bolje sad iam mx revolution

Demon
17-02-2008, 03:35
Mene nes zajebavao cd-rom, sam se otvarao i zatvarao kak mu dode probo sam ga sredit al opet nije radio. Tak sam jednom cd ubacio a ovaj se otvori, ja opet zatvorim i opet on a ja popizdio i sakom svom snagom po kucistu, tak sam ga opizdio da se komp resetirao i nakon par dana vindofsi se zrusili. Brijem da se hard bio sjebao jer je neke cudne zvukove poceo proizvodit.
Al sad kad imam novi komp vise ne udaram po njemu, sad samo po stolu il po krevetu. Po krevetu je najbolje to bi vam preporucio nema se kaj sjebat.

Tegla Ajvara
17-02-2008, 10:41
Mene nes zajebavao cd-rom, sam se otvarao i zatvarao kak mu dode probo sam ga sredit al opet nije radio. Tak sam jednom cd ubacio a ovaj se otvori, ja opet zatvorim i opet on a ja popizdio i sakom svom snagom po kucistu, tak sam ga opizdio da se komp resetirao i nakon par dana vindofsi se zrusili. Brijem da se hard bio sjebao jer je neke cudne zvukove poceo proizvodit.
Al sad kad imam novi komp vise ne udaram po njemu, sad samo po stolu il po krevetu. Po krevetu je najbolje to bi vam preporucio nema se kaj sjebat.

evo, isto tak meni sam sto sam ga ja ljepio izolirkom da se neotvara kad stavim neki cd, da vidis kako se jadan pati. a kad mi digne tlak, sam otvorim kraj sebe ladicu uzmem magnet i zaljepim na kuciste i da vidis kako se ugasi. sam cujes bllllp-blllllllp...zjuuuuuuuu.. (i ugasi se)
a onda tipkovnica popase batine. hehehehe :twisted:

LertHoX
21-02-2008, 22:38
igram ja jucer cod4 na nekom glupavom svapskom serveru i scor ja prvi 50 kill, 0 death, a bio sam strasno zivcan jer sam se sa curon svadia maloprije pa kad me sacma skinula dok je padala po***dia san i lupia netom kupljenu g15 esticu (tipkovnica) tako jako da je slika ne lcdu zatitrala i ugasila se... xD ne radi mi lcd vishe

Kenyi
21-02-2008, 22:40
i onda se pitaju zasto su gameri potencijalne/stvarne nasilne ubice :o

prcko
21-02-2008, 23:24
Jadni tvoji prsti :)

njub
21-02-2008, 23:34
:rotfl:
ovo sam tek sad vidio

cropir
09-03-2008, 20:39
igram ja jucer cod4 na nekom glupavom svapskom serveru i scor ja prvi 50 kill, 0 death, a bio sam strasno zivcan jer sam se sa curon svadia maloprije pa kad me sacma skinula dok je padala po***dia san i lupia netom kupljenu g15 esticu (tipkovnica) tako jako da je slika ne lcdu zatitrala i ugasila se... xD ne radi mi lcd vishe

lupio si tipkovnicu i razbio si lcd? :rotfl:

Korpse
10-03-2008, 12:36
onaj mali ekran na g15ici...
http://img186.imageshack.us/img186/1004/logitechg15keyboardmr3.jpg

Lepro
18-03-2008, 23:12
Ja kupujem jeftine tipkovnice(do 50kn) tako da mi je svejedno kad razbijem :D :D :D :D :D Već treća ove godine... :( Sto znači po jedan na svaki mjesec :D

la50
19-03-2008, 11:38
lol,ja ne mislim udrat po monitoru

majstoro
04-07-2008, 13:58
ja udaram po strani

###DK###
04-07-2008, 14:42
Ja sam jednom stukao miš.

ScorpiuS
04-07-2008, 15:17
A bio je jedan monitor stari jako kraj kontenjera. Ja sam uzeo kamet, i opalio a bilo me strah da nešto ne izleti na mene. Ja lupio svom snagom a njemu ništa i tako ja ponavljam neko vrijeme bacam kamenje na taj monitor nikako ni da se okrzne stakle.

Sphinx
29-07-2008, 00:02
ja ne unistavam svoj comp ili bilo koji dio hardware-a ili periferije jer znam da necu dobit drugi :P

a i ne zivcanim kad gubim

Zwer
29-07-2008, 20:13
nemoj tastaturu ja sam razvalio svoju g15 tako puko ju od kuciste .... em spuco dugmic u po oka :S bolilo me 7dana :S

Vedro
29-07-2008, 20:28
vidish... antrax... ti to ne svacash... jer??? jer nisi pravi gejmer... vidish... svi gejmeri udaraju svoj komp... po tome kad nekog na ulici vidish da udara po kompu... odmah znash da je pravi gejmer... ahrm... da... :rotfl:

Ko se tuče taj se voli :D

Nightyx
30-07-2008, 15:53
vidish... antrax... ti to ne svacash... jer??? jer nisi pravi gejmer... vidish... svi gejmeri udaraju svoj komp... po tome kad nekog na ulici vidish da udara po kompu... odmah znash da je pravi gejmer... ahrm... da... :rotfl:

Ko se tuče taj se voli :D
čudna ljubav :)

majstoro
03-08-2008, 20:36
vidish... antrax... ti to ne svacash... jer??? jer nisi pravi gejmer... vidish... svi gejmeri udaraju svoj komp... po tome kad nekog na ulici vidish da udara po kompu... odmah znash da je pravi gejmer... ahrm... da... :rotfl:

Ko se tuče taj se voli :D
čudna ljubav :)
dođite na vjencanje
vjencamo se ja i moj komp

El Klinjo
05-08-2008, 09:53
Samo nekad lupim po tipkovnici, ali sad sam kupio neku dobru od logitecha pa nju ne tučem :)
Al davno sam imao onu od IBM-a staru kad to zveknes slomiš šaku

Miš sam jedom davno roknuo u zid al mu nista nije bilo

Human m0nst3r
05-08-2008, 15:57
Ja nikad ne lupam po svojoj periferiji. Onak tko to radi nek se zapita za svoje mentalno zdravlje i zaputi se doktoru. Gaming is for fun i nista drugo. To je moj moto i toga cu se drzati jer od uzrujavanja necu dobiti nista. A svi vi kojima tatice kupuju g15 se malo zapitajte koliko je krvavo taj novac zaraden da bi to bilo u jednom danu razbijeno. Da sam vam stari nebi vam vise kupio nijedan dio pa bi vidili kako je to kad netko nesto plati novcem koji je krvavo zaradio. Nije uopce vazno od koga je ni sta je. Ja na svojim kucistima nikad nisam imao ogrebotine, tipkovnice su mi radile dok nisu same riknule, a tako i misevi. I ne mislim se radi IGRE toliko nervirati. Nerviram se radi ostaloga, ali radi IGRE NO WAY.

Tsumetai Ryujin
06-08-2008, 11:25
/cut

Slazem se. Nikad nisam udarao niti u monitor, niti u periferiju a niti u samo racunalo.
Prouka ovima koji to rade: Kad cete poceti kupovati stvari svojim novcima, bas me zanima ocete li i dalje udarati?

P.S. Odakle ste uspijeli iskopati Icyev post??

Raoul Duke
06-08-2008, 13:00
Slazem se....Ja nikad taknuo svoj(citaj:bratov) komp xD...

RIDER32
08-08-2008, 01:42
Ja zvekam samo po tiplovnici. Srecom imam jako kvalitetnu tipkovnicu pa joj nikad nije nista
Kadkad krenem sakom na mis al onda stanem po centimerta od njega i pomislim "pa di cu lupat po svom ljubimcu" (genius navigator 335). I onda samo polozim ruku na njega i priticnem ga malo jace od stol.

Međutim vec sam okrnio 2 zuba :P

K1f7a
08-08-2008, 10:18
Nikad ne udaram monitor ni nis od kompa nego zid, tak jednom ownam i cod4 prvi sam na serveru i odjednom pojavi mi se hard disk error ja ono WTF!!!!??!!!! i sakom u zid i slomio 2 prsta :(

Hellboy
08-08-2008, 19:20
i ja...pocepao sam ju bre na komade...neće meni kartonska kutija stajati pod nogama dok JA hodam okolo...

K1f7a
08-08-2008, 19:32
Ja nikada nebi udario kutiju od kompa prelijepa je :cry:ni komp nebi udario nikada, koja okrutna osoba moze ozlijedit tako delikatno bice......mislim komad metala :oops:

RIDER32
08-08-2008, 22:38
Ja svoju kutiu od kompa nisam razbio. Ja sam u njoj drzo piliće. (naravno mislim na kutiu u kojoj sam dobio kuciste)

streetrace777
09-08-2008, 09:15
neki dan sam rokno maticnu da je rikla, bio sma toliko napilan jer nisam mogao igrat war, sve mi laggalo stekalo, da sam ga zvizno nogom i samo se ugasio, testirao maticnu i ona je prdnula :D Da se razumijemo komp sam sam kupio :D

K1f7a
09-08-2008, 09:17
:bravo: tako treba, znam dosta ljudi koji to rade

RIDER32
10-08-2008, 09:42
Kako si testirao maticnu? :o

big bang
10-08-2008, 12:15
imao je odgovarajuci tool
neki dan sam nasao nekakvu str. na netu
mozes vidjeti koje igre mozes igrati

i na koju god stisnem grafa ne valja

jooooj kako sam ga opi.dio nogom
a bas stoji tako da ga opi.dim a da ne pomijeram nogu previse

Mordor
12-09-2008, 19:10
tako i ja isto igram Lord of the rings BFME kad odjednon nestane struje kad sam bio na finalnoj borbu u good campaing
ja lupio nogom po kucistu i isa se napit kad se vratija palo slucajno kuciste na nogu jer sam udrio jos jednom nogom i zaljuljalo se i palo na moju nogu

13-10-2008, 09:01
Ja odvalim komp i monitor redovito. Jest ruke imaju par krasti ali ne mogu na drugi način ga ni upaliti, nešto u njemu ne štima. Pa ga moram stimulativno lupiti s obje strane simultano onda radi a ako to ne pomogne onda ga moram naopako okrenuti da radi. Žalosno ali istinito. Serem, u biti živčana sam osoba pa ruka poleti na komp lako.

Cthulhu
16-10-2008, 17:25
prije sam ovaljivao po monitoru,pa sam ga izgrebao i izlomio na par mjesta,tako da to vieš ne radim...

phantom_fuxor
18-10-2008, 12:16
meni nije jasno zaš svi pizdite kad gubite, znate kako se ja rješavam tog osjećaja??
počnem uništavat sam sebe, npr... gubim u w3 onda krenem gluposti radit i smijat se, ljepše mi to nego pizdit kak en mogu niš više i popušit, a kad sam najbolji npr na cod 4 na servu pa me baci van zbog errora, odma letim nazad nadoknadit to ^^
i tako...
inače ne volim uništavat svoje stvari >.>, iz čega možemo zaključit da igre dižu agresiju kod nekih osoba :)

Xero
10-03-2009, 20:43
za razbijat komp najbolja je neka tvrda kemijska(znam da forsiram tu kemijsku ,al sta ces) ili slanac.

CRO-Tsar
13-03-2009, 09:04
Ma kakva kemijska. Dok sam imo onaj stari monitor i komp i kad bi mi se neš zblokalo, ma ja ti uzo čekić i rokno ga da je pao sa stola. Jebem ti to. Ionak mi je taman tad došo novi komp, a ovo niko nebi kupio i bio je onaj debeli ekran pa sam ga rokno, da mogu mirnije spavat.

cham3leon
13-03-2009, 09:07
Ja to ne bi mogao ni za živu glavu :D

Stari Pentium III koliko god da me iživcirao, još je savršeno čitav i još ga imam tu u sobi i dižem Linux na njemu :D

Lacko
08-09-2009, 20:17
imam ja pentium 1 2 i 3 i na 4 sada ovo pisem ja sam muzej haha
No evo i mene srecom ja ne udaram komp jer mi neide na igri ja udaram jer me zivciraju ventilatori...ja razbijam ventilatore od procesora xd
Imo otvoreno kuciste po ljeti jer komp se uzasno pregrijavo i ja igro ljepo Tm i tip me svaki jebeni put skine za nekoliko stotinki na svakoj jebenoj stazi i nekako mi noga uletila u kuciste i cujes odjednom burrubrurbrb pocelo se sve trest haha ja ugasio komp izvadio ga a ono razbijen ventilator od procesora ali niej ebd uz super ljepila radi ko nov.... a komp svko jutro kada ga palim moram udariti :( :( :( jer ventilator na grafičkoj zuji i onda kada ga streseš ventilator uhvati dobru poziciji ili koji vrag i radi tiho :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2:

Mirogamemasta
13-12-2009, 19:02
E ovo moram komentirati, sad bas citam postove i valjam se od smijeha. :rotfl: I velis nekakoSti noga uletila u komp, a? Nisam bas neki zivcenjak, ako udaram, onda lupim sakom od stol, jer znam da on to moze izdrzati. Komp cuvam tako da ga bas i ne lupam..
Nije mi jasno kako mozes razbijati tipkovnicu koju ti je neko kupio? (Jos kad sam cuo da lupate po G11 i G15 :shock: )
Decki uzmite si tablete za smirenje i recite starcima da vam hitno treba boksacka vreca.