PDA

Pogledaj cijelu verziju : IL-2 sturmovik



darth burek
25-03-2007, 00:39
:pray: Molim vas da mi rečete da netko još tamo igra ovu igru,jer ja sam opsjednut njome.Danas sam je 3 puta igro,a već tako 4 i po godina.MIslim ko ne voli gru gdje se stvarno možeš iskazati?!
Molim da mi rečete kako vam se sviđa igra?
Najdraži avion?
itd.

Evo malo o meni...
Najdraži mi je avion BF-109-K mislim avion je dobar i nov,ali mi je jako dobar.Još su mi dobri La-7 i Me-262.
Igru sam počeo igrati kad je došao demo i nisam prestao od tada ju konzumirati.
Da ima ljudi a ja bolju vezu ovo bi bilo lijepo zaigrati na online.
Igra je zakon...ono letiš,spizdiš se dolje,a ono AA praši,ali tebi je cilj jedan He-162(najbrži avion u igru i u ratu).Nekako ga sprašiš,te mu otkineš motor.On padne ti dobiješ bod,ali tebe spraše dva gelera te ti razbiju krilo...tad dolazi najbolji dio...----Replay? Yup i sve ponovno s više gušta!!!

Helena
25-03-2007, 00:57
Igrala sam, ali nije to za mene. :)

Kobasic
25-03-2007, 01:40
ja igram cesto.. al ono puknem si quick mission i letam okolo :)

igrao sam malo i s frendom preko hamachija.. jebeno bilo.. mozemo probat nabacit malo..

Shakes
25-03-2007, 14:29
Ja letim već par godina i nikako da prekinem... imam sada i 1946 već duže vrijeme pa mlatim po netu... ludo, nema šta..

Jopax
25-03-2007, 15:03
Igrao neko vrijeme pa mi je bila malo komplicirana i nije bas bilo akcije previse
treba petnaest minuta leta da se dodje do objectiva

Shakes
25-03-2007, 15:11
ubrzaš vrijeme lol :D

Kobasic
25-03-2007, 15:24
heh.. al nije gust tak :P
meni je bas fora letit do mete i uzivat u zalasku sunca :D

darth burek
25-03-2007, 16:51
Hehehhe...meni je rađe na quick,pa onda lijepo bombicama od 500 kg bacati po tenkićima!Ili raketama po brodovima!

Inferno
26-03-2007, 14:31
Za ovom sam igrom doslovno poludija. Jedno šest mjeseci nisam igrao ništa drugo tj, sve dok se nisam usavršio na full realismu. Inaće, igram samo quick mission na veteran težini protivničkih pilota ("ace" je zbilja gadno). Na drugoj težini mogu srušti i po 8 aviona. Najbolji avioni su mi: Bf-109 K4 (:killyou: top od 30 mm ne prašta) i Bf-109 G-2, a nakon njih Spitfirei i LaGG. Igru se može naućiti igrat u par dana samo je potrebno vježbati mirnu ruku na malo sporijoj brzini, a ostalo dođe samo od sebe.

darth burek
29-03-2007, 10:25
Inaće, igram samo quick mission na veteran težini protivničkih pilota ("ace" je zbilja gadno). Na drugoj težini mogu srušti i po 8 aviona. Najbolji avioni su mi: Bf-109 K4 (:killyou: top od 30 mm ne prašta) i Bf-109 G-2, a nakon njih Spitfirei i LaGG. Igru se može naućiti igrat u par dana samo je potrebno vježbati mirnu ruku na malo sporijoj brzini, a ostalo dođe samo od sebe.

WO?No,no...ja igram na ACE pa ja sam protiv njih 4.Nije teško,baš je lagano...samo je teško se oterasiti 4 sa repa!Tad jedan spin pa u zrak dok te ne bude mogao paziti,pa dole na njega te ga npr. sa BF-109 K-4 ga poprašiš.Ako još imaš MK(MG-neznam)-108 gunpods,on je gotov.

Spitfire je malo pre težak za igranje,jer je to stariji avion,te ima slabiji motor i nije neki lovac.Prva verzija tih aviona je bila ja mislim Hurricane te on bio izgubio totalno brzinu kada bi ga uzdigao.
LaGG i baš nije nešto...draži mi je kod Sovjeta La-7 ili Yak-9.

Eto!

GODSKILLER
30-03-2007, 15:43
jel za igranje neophodan joystick

Kostolomac
30-03-2007, 16:30
ne, moj frend je igrao na tipkalu

Kobasic
31-03-2007, 11:42
da, samo ti bude puno teze igrati bez joysticka..

THUNDER_DINIX
31-03-2007, 11:59
nisam igrao, lega kaze da je dobra, moram posudit od njega igru pa cu probat

W3DR4N
01-04-2007, 06:48
jel za igranje neophodan joystick

Da, pomogućnosti ff.

vukas
03-04-2007, 16:32
zanimljiv topic, kad sam vec tu da odgovorim i na pitanje.

Igram IL2 sturmovik, jos od prve ver i to samo online. Ako koga zanima nesto vise o tome kako igrati online, slobodno nek mi se javi na mejl. vukasr [at]Svip.hr

Nadjem se uglavnom vikendom sa cro ekipom online i napucavamo se. Postavke, full real (eventualno speed bar)

Najdrazi avion i jedini kojeg jos letim; P39 Aircobra...
uglavnom ostatak ekipe igra LA7, Kicu ili Spita

Joystick je Microsoft Sidewinder Force feedback II

Sto se tice raznih taktika online... Igra je stvarno realna (valjda imam pravo to reci sa pilotskom dozvolom u djepu 8) ) S vremenom naucis sto koji avion moze i kako ces se boriti s njime.

Pozdrav
PE_Vukas
Partizanska Eskadrila

onLINE
09-04-2007, 21:14
Ja sam malo igro pa ubrzo presto. Na početku mi bilo teško pa mi se nije dalo, al igra još uvjek stoji na disku instalirana, nekako mi je žao izbrisat. Možda zatreba.