PDA

Pogledaj cijelu verziju : WoW za konzole



xaviaz
22-03-2007, 21:39
Kao sta naslov govori to se nece dogoditi sta vi mislite o tome pozitivno ili negativno?
Za mene definitivno pozitivno....izade nes dobro di ce 1. neg na konzole ,sve je to ljepo i dobro imai playku negdje odozada pa kad se nazivciras ili dode vise frendova pa malo igranja.

Shadowhell
22-03-2007, 21:53
Na čemu si ti? Coz I want some of that sh..

flander
22-03-2007, 22:04
:rotfl: ti si puko WoW nikad ama baš nikad neče izač na konzole i to je čak zapisano i u Novom zavjetu :D ....ali stvarno give me that shit you rolling :D

Arbiter of Change
22-03-2007, 22:51
Ako se bude igralo multi-platformski.... konzolaši nemaju šanse.

Ali onda opet, koje su šanse za ovakvo nešto? Methinks low.:P

xaviaz
22-03-2007, 23:50
Ovoga blizz je reko samo zato jer online gaming na konzolama jos ne cvate,samo zbog toga im nisu zanimljive,a ko oce ovog na cemu sam ja sam nek dode do mene 8)

str33t6l0w
23-03-2007, 00:31
ja hocu jer vidim da je stvarno dobra stvar :D... LOL... dolazim brzo ;)... samo da Ghost Rider dode po mene sa onim svojim motorom.... a ako bude guzva u prometu tu je RedBull koji mi daje krila ;).... bilo kako dolazim brzo ;) :D

Svinjoguz
23-03-2007, 08:25
WoW je jedna od ikona PC platforme i nikad nebu izašo na konzolama!

flander
23-03-2007, 08:26
WoW je jedna od ikona PC platforme i nikad nebu izašo na konzolama!

Tako je ako izajde WoW na konzole onda oćemo i Gran Turismo na PC!!
REVOLUCIJA!!

reiki_
23-03-2007, 08:52
konzole sve više i više poprimaju obilježja "običnih" PC računala . pogledajte ps3 i kako se na njega mogu razni OS-ovi instalirati.

Svinjoguz
23-03-2007, 12:21
konzole sve više i više poprimaju obilježja "običnih" PC računala . pogledajte ps3 i kako se na njega mogu razni OS-ovi instalirati.
svejedno je teško igrat fps-ove i rts-ove na konzolama jedino ove anime rpg-ove i utrke se mogu igrat kak spada a i to je dosadno :yuck:

mravojed20
23-03-2007, 12:24
WOW je ikona za PC bla bla,koliko smo već mi takvih ikona izgubli...

Neće izaći jer je tehnički skoro neizvedivo.

Jopax
23-03-2007, 13:25
evo znam da je ot ali koliko kosta ps 3 u algoritmu ovde u mostaru 1500 km
:shock: mislim stvarno nije pdv toliki

streetrace777
23-03-2007, 13:32
U algoritmu dode 4777kn od 20GB

W3DR4N
23-03-2007, 16:49
Na x360 i PS3 se mogu priključiti miš i tipkovnica, imaju hard disk, online servis i HD grafiku. Jedino šta microsoftu i sonyu preostaje je uplatiti parsto milijuna na blizzardov račun. Svi imamo svoju cijenu.

ssalG
23-03-2007, 18:56
Na x360 i PS3 se mogu priključiti miš i tipkovnica, imaju hard disk, online servis i HD grafiku. Jedino šta microsoftu i sonyu preostaje je uplatiti parsto milijuna na blizzardov račun. Svi imamo svoju cijenu.

Nemoj tu pričat horor priče, dovoljni su ovi debili za kompjuterom još nam samo fale i oni za konzolama.

flander
23-03-2007, 18:58
Na x360 i PS3 se mogu priključiti miš i tipkovnica, imaju hard disk, online servis i HD grafiku. Jedino šta microsoftu i sonyu preostaje je uplatiti parsto milijuna na blizzardov račun. Svi imamo svoju cijenu.

Nemoj tu pričat horor priče, dovoljni su ovi debili za kompjuterom još nam samo fale i oni za konzolama.


ako WoW izajde na konzolama onda treba tražit da maknu pretplatu :killyou: jel bi ima to zamijenilo naše plačanje koji smo na PC-u

ssalG
23-03-2007, 19:00
Na x360 i PS3 se mogu priključiti miš i tipkovnica, imaju hard disk, online servis i HD grafiku. Jedino šta microsoftu i sonyu preostaje je uplatiti parsto milijuna na blizzardov račun. Svi imamo svoju cijenu.

Nemoj tu pričat horor priče, dovoljni su ovi debili za kompjuterom još nam samo fale i oni za konzolama.


ako WoW izajde na konzolama onda treba tražit da maknu pretplatu :killyou: jel bi ima to zamijenilo naše plačanje koji smo na PC-u

MMO igre traže predanost igri kakvu rijetki konzolaši imaju (barem se nadam)

Jopax
23-03-2007, 19:29
Mislim da se ne trebamo jos bojati odlaska wow-a na konzole bar ne zasad jer blizzard ima vise nego dovoljno igraca na pc za konzole imaju starcraft ghost kad on dodje na pc onda tek mogu dat wow na konzole :D

flander
23-03-2007, 19:43
Mislim da se ne trebamo jos bojati odlaska wow-a na konzole bar ne zasad jer blizzard ima vise nego dovoljno igraca na pc za konzole imaju starcraft ghost kad on dodje na pc onda tek mogu dat wow na konzole :D


pa nemaju ga kaj stavljat na konzole,to je za PC i gotovo amen

Svinjoguz
23-03-2007, 20:02
Mislim da se ne trebamo jos bojati odlaska wow-a na konzole bar ne zasad jer blizzard ima vise nego dovoljno igraca na pc za konzole imaju starcraft ghost kad on dodje na pc onda tek mogu dat wow na konzole :D


pa nemaju ga kaj stavljat na konzole,to je za PC i gotovo amen
pa WoW je predvodnik pc zabave i samo WoW više vrijedi neg sve igre na konzolama(jedino valja Gran turismo al jbg imamo gtr)

WoW pwns :boohoo:

WoW nejde na konzole :pray: :pray: :pray: :pray:

The-Borg
25-03-2007, 06:25
Konzole su jake i naprimjer xbox 360 i ps3 sa tipkovnicom i misom ,os/om i +internetom i jos spojeni na lcd tv ili ekran pa eto dobijes pc ,,

THUNDER_DINIX
25-03-2007, 11:06
ovo nije losa igra za konzole, posto je mmorpg, pa se moze lijepo igrat gamepadom

flander
25-03-2007, 11:18
ovo nije losa igra za konzole, posto je mmorpg, pa se moze lijepo igrat gamepadom


molim,ajt mi objasni kak i po kojoj for bi mogao igrat WoW sa gamepadom. Onak u WoW-u ima xxx spellova,i ostalih sranja i sad bi to kao mogao igrat,nema šanse,ali ak prikopčaš miša i tipkovnicu onda bi se moglo,ali sa gamepadom mislim da nema šanse,pogotovo ak bi maga išo igrat,pa nije to PoP da imaš dva mača i deri,tu su ipak spellovi upitanju kojih ima fala Bogu pa puno

THUNDER_DINIX
25-03-2007, 11:22
ako je dobro napravljeno, moglo bi se, bez obzira sto ima puno spellova, to nema nikakve veze. ima i tipki dovoljno

flander
25-03-2007, 12:03
ako je dobro napravljeno, moglo bi se, bez obzira sto ima puno spellova, to nema nikakve veze. ima i tipki dovoljno


kak može bit dosta tipki,daj prijedlog za svaku na PS2 gamepadu

THUNDER_DINIX
25-03-2007, 12:07
imas strelice za kretanje, 4 kruzica sa strane, 4 tipke gore, kak se vec zovu (R i L) i 2 analoga. dalo bi se nesto iskombinirat, kombinacijom vise tipki napraviti nesto, itd... ja se u to ne kontam, naravno, ali vjerojatno bi strucnjak to uspio napravit

Arbiter of Change
25-03-2007, 16:34
imas strelice za kretanje, 4 kruzica sa strane, 4 tipke gore, kak se vec zovu (R i L) i 2 analoga. dalo bi se nesto iskombinirat, kombinacijom vise tipki napraviti nesto, itd... ja se u to ne kontam, naravno, ali vjerojatno bi strucnjak to uspio napravit

Alu slušaj, ako bude multi-platformsko konzolaši će biti ozbiljnoShendikepirani (i pretpostavljam da im se to neće svidjeti).

medusa
25-03-2007, 20:38
imas strelice za kretanje, 4 kruzica sa strane, 4 tipke gore, kak se vec zovu (R i L) i 2 analoga. dalo bi se nesto iskombinirat, kombinacijom vise tipki napraviti nesto, itd... ja se u to ne kontam, naravno, ali vjerojatno bi strucnjak to uspio napravit
znači ako treba izvesti neki spell, pc igrač stisne jednu tipku. konzolaš mora zarotirati analogni u smjeru kazajke,jednom obrnuto, i onda pritisnuti x i l2 istovremeno da postigne taj spell

flander
25-03-2007, 20:41
imas strelice za kretanje, 4 kruzica sa strane, 4 tipke gore, kak se vec zovu (R i L) i 2 analoga. dalo bi se nesto iskombinirat, kombinacijom vise tipki napraviti nesto, itd... ja se u to ne kontam, naravno, ali vjerojatno bi strucnjak to uspio napravit
znači ako treba izvesti neki spell, pc igrač stisne jednu tipku. konzolaš mora zarotirati analogni u smjeru kazajke,jednom obrnuto, i onda pritisnuti x i l2 istovremeno da postigne taj spell

i dok on otpleše taj ritual sa analogom več je mrtav :wink: :D

THUNDER_DINIX
25-03-2007, 21:25
sam se vi zezajte, ali ja vjerujem da se to moze napravit. vama po volji hocete li u to vjerovat ili ne

Valnjes 666
25-03-2007, 21:47
Ja se nadam da će izaći na konzolama,pa da će WoW propasti! :twisted:

WoW,I Hate You! :P

flander
25-03-2007, 22:29
sam se vi zezajte, ali ja vjerujem da se to moze napravit. vama po volji hocete li u to vjerovat ili ne


ja nevelim da je nemoguče to izvest,sve je moguče,samo kažem da će bit jakooo komplicirano ako dojdu do toga

icecoldkilla
26-03-2007, 18:38
bilo bi dosta tesko igrat WOW na konzoli neg na PC-ju, jer treba sve te magije koristit, lakse je s misem i s tipkovnicom

Jopax
26-03-2007, 20:20
Ako ga i stave vjerovatno ce drasticno promjenuti borbu da bude lakse mozda ce biti turn-based ono biras spell pa neprijatelj bira spell i onda se sve izvodi :)

flander
26-03-2007, 20:56
Ako ga i stave vjerovatno ce drasticno promjenuti borbu da bude lakse mozda ce biti turn-based ono biras spell pa neprijatelj bira spell i onda se sve izvodi :)



misliš ko onaj Digimon World na plejki?,mislim da to naprave popularnost WoW-a bi drastično pala,kad bi završio borbu,i onda više nebi skill bio upitan,neg samo šansa za crit hit i ko ima više mane/HP-a,tak da niš od toga

Maloki
30-03-2007, 18:24
imas strelice za kretanje, 4 kruzica sa strane, 4 tipke gore, kak se vec zovu (R i L) i 2 analoga. dalo bi se nesto iskombinirat, kombinacijom vise tipki napraviti nesto, itd... ja se u to ne kontam, naravno, ali vjerojatno bi strucnjak to uspio napravit

ne kuzis se ni u tipke, ne kuzis se ni u WoW. Cemu onda kompliciras?

Svinjoguz
05-04-2007, 11:31
WoW nejde na konzole jer bi to bilo prekomplicirano za izvest i točka

Shadowhell
05-04-2007, 12:50
WoW nejde na konzole jer bi to bilo prekomplicirano za izvest i točka

To ne bi bilo prekomplicirano za izvesti .. ali svejedno ne ide na konzole..

NiX4tHeG@M3R
05-04-2007, 12:52
ja hocu jer vidim da je stvarno dobra stvar :D... LOL... dolazim brzo ;)... samo da Ghost Rider dode po mene sa onim svojim motorom.... a ako bude guzva u prometu tu je RedBull koji mi daje krila ;).... bilo kako dolazim brzo ;) :D


spammer :yuck:

HalF-DeaD
05-04-2007, 16:09
WOW je učinio da mnoge igraće legende promjene svoju omiljenu igru upravo u WOW, i onda se svima smanjio skill u onim igrama koje su igrali. Zato mislim da WOW smrdi. Kad bi ga prebacili na konzole, zatrovo bi i sve konzolaše...

Human m0nst3r
05-04-2007, 22:22
Ja se nadam da će izaći na konzolama,pa da će WoW propasti! :twisted:

WoW,I Hate You! :P
Signed.

flander
05-04-2007, 22:47
A Skull Full Of Magg][quote="Valnjes 666":3845date]Ja se nadam da će izaći na konzolama,pa da će WoW propasti! :twisted:

WoW,I Hate You! :P
Signed.[/quote:3845date]


:rotfl: WoW propast,samo u snovima

Shadowhell
06-04-2007, 00:00
WOW je učinio da mnoge igraće legende promjene svoju omiljenu igru upravo u WOW, i onda se svima smanjio skill u onim igrama koje su igrali. Zato mislim da WOW smrdi. Kad bi ga prebacili na konzole, zatrovo bi i sve konzolaše...

WoW smrdi..? Ne, to se ti nisi tuširao dulje vrijeme..

WEASEL
06-04-2007, 12:08
WoW nejde na konzole jer bi to bilo prekomplicirano za izvest i točka

govorili su i da je komplicirano oploviti(citaj nemoguce) oko svijeta:X

flander
06-04-2007, 20:01
WoW nejde na konzole jer bi to bilo prekomplicirano za izvest i točka

govorili su i da je komplicirano oploviti(citaj nemoguce) oko svijeta:X


daj ne filozofiraj sad,,ovo se priča o igri koja ima 1000 kontroli,spellova,chat....i kak sad to stavit na kontroler,ono idem chatat s nekim i izbaci mi cijelu abecedu sa malim i velikim slovima pa ko u PES-u piše, :wink: :pray:

Shadowhell
06-04-2007, 20:22
Konzole više nisu vezane za jebene kontrolere .. valjda to svi znaju

flander
06-04-2007, 20:59
Konzole više nisu vezane za jebene kontrolere .. valjda to svi znaju



da istina,sam kaj onda to više nije konzola neg pure PC

Shadowhell
07-04-2007, 01:06
Na takvo nešto u konačnici i ciljaju.. moraju opravdati uložen novac

Human m0nst3r
07-04-2007, 08:08
Na takvo nešto u konačnici i ciljaju.. moraju opravdati uložen novac
Pa koliko sam cuo gubi na popularnosti jer su swi wec dosli do tih nekakwih lewela sto je meni totalna debilana i jos da dode na komzole majke mi bacio bi bombu na tu trgowinu. :shock: :D

Svinjoguz
09-04-2007, 18:23
WoW nejde na konzole jer bi to bilo prekomplicirano za izvest i točka

govorili su i da je komplicirano oploviti(citaj nemoguce) oko svijeta:X


daj ne filozofiraj sad,,ovo se priča o igri koja ima 1000 kontroli,spellova,chat....i kak sad to stavit na kontroler,ono idem chatat s nekim i izbaci mi cijelu abecedu sa malim i velikim slovima pa ko u PES-u piše, :wink: :pray:
lol da :D

crasher
09-04-2007, 23:01
zanimljivo