PDA

Pogledaj cijelu verziju : Preporuka



SkunK
19-03-2007, 21:04
Ajde mi preporucite par naslova sad novijih jer nisam u toku sta se novih igara tice pa da odigram pređem koju.

POSA
19-03-2007, 21:07
supreme commander, stalker, sherlock holmes awakened, silverfall, trackmania united
eto ti svi jači žanrovi, pa biraj

ROCCO_GRANDE
19-03-2007, 21:54
Sad ovisi što je za tebe novija igra. Manje od godinu dana od izdavanja, dvije, tri...n?

W3DR4N
19-03-2007, 22:01
Par boljih naslova izašlih u zadnjih mjesec dana:

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow Of Chernobyl
Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific
Resident Evil 4
Jade Empire Special Edition

Ove posine su većinom starije.

SkunK
19-03-2007, 22:06
Sta je najnovije od Splinter Cella? Double agent? Jel valja onaj Rainbow six vegas? Kakav je resident evil? A scarface?

W3DR4N
19-03-2007, 22:18
Znači do jedanaestog dvije i šeste. Može

Ove gore +

Armed Assault
Supreme Commander
Galactic Civilizations II Gold Edition
IL-2 Sturmovik: 1946
Medieval 2 Total War


Ne moraš pitati jesu li dobre. Naravno da jesu. Inače ne bi ni bile tu.

Ementaler
19-03-2007, 22:20
Rainbow Six Vegas ti je dobar al zahtjeva jaku konfu. Resident Evil 4 je odličan, iako malo loše konvertiran sa PS2... al ipak igra je atmosferična i zabavna...

Scarface je onako prosječni GTA wanabe, čisti prosjek al ako voliš GTA bit će i ovo dobro.

dugi
19-03-2007, 22:25
Par boljih naslova izašlih u zadnjih mjesec dana:

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow Of Chernobyl
Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific
Resident Evil 4
Jade Empire Special Edition

Ove posine su većinom starije.


samo za frikove sa pomorske akademije i to one koji prolaze sa 10

flander
19-03-2007, 22:33
slažem se taj Silent Hunter mi nikad ni bil jasan :?

lolac
19-03-2007, 22:52
Sta je najnovije od Splinter Cella? Double agent? Jel valja onaj Rainbow six vegas? Kakav je resident evil? A scarface?dobule agend-je dosta dobra igra ako volis takav tip igri,vegas -je dosta zahtjevan min konfiguracija: 3.00 ghz 1-gb ram 256 mb.graficke -scarface-onako solidan moze te pojest morski pas :wink: lol to je dobro.u igri nemos skakat,jesti,bildat se,nabrijavat aute,ulazit u kuce sto u gta mos

SkunK
19-03-2007, 23:05
Ma da jer sam igrao bio Godfather i razocarao se ocajno...al slobodno bacajte i nesto malo starije naslove.

ROCCO_GRANDE
19-03-2007, 23:18
slažem se taj Silent Hunter mi nikad ni bil jasan :?

To je nešto što jednostavno moraš voljeti. Ako te ne privlači more i pomorske bitke, onda će te igra definitvno odbiti svojim realizmom i kompliciranošću. Nemam puno strpljenja za letačke simulacije, ali na Silent Hunteru 2 sam ostavio podosta vremena (glasovi posade obvezno na njemačkom!!) iako tu igru zapravo nikad nisam u potpunosti naučio igrati budući da je moj krajnji domet bio potapanje trgovačkih konvoja, nisam se imao hrabrosti upustiti u nadmudrivanje s razaračima. Usprkoj stome što sam se cijelo vrijeme mučio oko držanja kursa, borbenog manevriranja i preciznog upućivanja torpeda prema meti, mogu reći da sam cijelo to vrijeme totalno uživao jer igra ima onaj pravi ugođaj. Tko je gledao legendarni Das Boot, znati će o čemu govorim. Trećeg sam zaobišao zbog Starforcea, ali zato imam ovog četvrtog u planu iako sam malo razočaran što je pacifičko bojište zamijenilo sjeverni Atlantik i Kriegsmarine. Definitvna preporuka strpljivim igračima koji vole probati nešto drukčije od svepristunih šablona gaminga.

lolac
19-03-2007, 23:26
kakve ti uopce igre volis???

SkunK
19-03-2007, 23:38
Ja? Sta se tice zanrova otvoren sam za sve, WW2 FPS, RPG,RTS ( Starcraft jedan i jedini ;) ).

Jedino ne preferiram nista sta se tice utrka i inih stvari, a od sporta samo PES 6.