PDA

Pogledaj cijelu verziju : OutRun 2006



W3DR4N
18-03-2007, 14:56
Kad se već žalite da podforumu treba svježih tema.

OutRun je igra koju su sega i microsoft digli iz pepela gotovo petnaest godina kasnije. Riječ je o poznatoj arkadnoj jurilici, u kojoj ferrarijem prelazite time trail mape. Ovaj outrun o kojem je riječ u temi, tek je godinu dana stara igra (znači izašla je negdje u 3 mjesecu prošle godine) i ostala je nezapažena, a svi gaming sajtovi su joj dali ocjenu veću od očekivano promašenog carbona i potencijalom neiskorištenog flatouta.

Stvar je prava arkada. Ima jednostavne i lake kontrole, jaako je brza, šarena i zabavna. Ima masu stvari za otključavanje i igranje. Bio sam skeptičan prema ovoj igri, ali segi je uspjelo zadržati atmosferu starog outruna osamdesetih, a ponuditi svjež i orginalan sadržaj. Sad više nije time trail, nego uz to ima i klasična utrka, te razni zadaci za impresioniranje djevojke.
Odlična grafika će bez problema raditi na slabim strojevima, a izgleda stvarno odlično. Igra kao stvorena za kišne vikende. Kad već nemamo burnout za PC, ovo je najbolje šta arkadne jurilice na platformi mogu ponuditi.

Jedan review: http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=63613

I kako to izgleda u praksi: http://youtube.com/watch?v=mLBoBcX26NQ

Ako vam na eurogameru ne rade hotlinkovi na slike, imate dolje view screenshots koji vas vodi direktno na galeriju.



P.S. Sumnjam da će se itko zainteresirati da pročita post, a kamoli tek da nabavi igru. :roll:

ivan
18-03-2007, 16:26
ja sam pročitao post, pogledao linkove i moram reći da sam se zarazio... moram nabavit igru jer živim za svaku virtualnu utrku. pogotovo za ferrarije jer se pre rijetko pojavljuju u interaktivnoj zabavi.

thnx na info! :thumbs2:

Babitz
19-03-2007, 18:03
aj linkaj druze :shy

goGAMERo
19-03-2007, 18:29
Ovaj novi outrun je hardcore smeće, nije ni blizu orginalu, jedino što valja od čitave igre je ona drečava plavuša! :rotfl:

Babitz
20-03-2007, 11:29
nece se stic "nabavit" dok sam u italiji, morat ces mi nepovratno rentati svoju verziju, vedrane :(

str33t6l0w
20-03-2007, 11:58
joj sjecam se te igre :D.. ludnica :D

a za ovo nisam ni znao.. tj. nisam ni znao da je izaso novi (remake)... moram to nabavit :D

Gwin
22-03-2007, 00:42
dostojna originala.

samo je jedan problem. ja sam ovo igrao na konzoli u onom autiću kaj se naginjao lijevo-desno u zavojima. moja stolica se ne naginje. :? :(

inače, igru krase svi bitni detalji: nepostojeća fizika, brutalan osjećaj brzine, lijepi pejzaži i usijano kamenje koje pada s neba na cestu :D

Ementaler
22-03-2007, 08:14
Meni je igra na PC-u bila i brža od ovoga što se vidi na gore linkanom youtube filmu. Uvjek sam mislio da je to neki bug i da prebrzo ide kolko je nerealna arkadna i sve to. Ali takav Outrun mora i bit pa nema zamjerke...

Al brzo dosadi igra, čisto te malo uhvati nostalgija, odigraš i zaboraviš...