PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najteža igra



Stranica : [1] 2

darth burek
17-03-2007, 22:40
Najteža igra koju ste igrali i uglavnom na kojoj ste gubili živce ali dobivali iskustvo!!!Koja je to igra po vašem mišljenju?

Moj izbor:
Commandos(već reko...jebeno zamišljanje kako svršiti misiju)
Operation Flashpoint(uf...snajper sa 200m i još niste sejvali)
Sillent Hill 2(Gubim živce na neke šifre vratiju)
Ghost Recon(pretežito...save...bam!Ode glava dok sejvate i opet se isponova)

I?

M@T3J
17-03-2007, 22:47
Ghost Recon Advanced Warfighter (odustao nakon 15 minuta)

Sad se više ničeg ne mogu sjetit.

Outmind
17-03-2007, 22:56
Početak soulbringera, elemental plane bossovi u temple of elemental evil, neki dijelovi redemptiona, neki dijelovi bloodlinesa, warcraft 3 i starcraft pred kraj, comandosi, serious sam na erious levelu...

Dreadlock
17-03-2007, 22:59
Claw....ajme, kako je to bilo tesko.....

dabl eM
17-03-2007, 23:01
minesweper...pas mater i velkoj mapi

M@T3J
17-03-2007, 23:02
E da, dijelovi Warcrafta i Starcrafta

Sterpo
17-03-2007, 23:04
da brood war
i far cry

flander
17-03-2007, 23:12
svaka na svoj način i ovisno u koje doba sam igaro,al ako baš biram onda Still Life,prehebene zagonetke da to pamet stane :wink:

ivan
17-03-2007, 23:14
GTA3 misija u kojoj moraš gazit nekakve kioske koji su razbacani po cijelom gradu.... a auto se prilom sudara s kioskom oštećuje te je jako teško s jednim doć do kraja, a za promjenu nema vremena :kill:

Arbiter of Change
17-03-2007, 23:22
Početak soulbringera, elemental plane bossovi u temple of elemental evil, neki dijelovi redemptiona, neki dijelovi bloodlinesa, warcraft 3 i starcraft pred kraj, comandosi, serious sam na erious levelu...

A baš, posebno Mercurio prije patch-a.
Iskreno se ne sjećam baš nekih igara koje su mi zadavale glavobolju. Možda neke zagonetke u Myst-u i Sanitariumu.

kulamasta
18-03-2007, 00:55
Ne postoje teske igre vec samo losi igraci

Burek_fr0m_SPACE
18-03-2007, 01:02
not pr0n

Bishop_45_(2)
18-03-2007, 01:15
ne postoje lose igre vec samo teski igraci

:P

Rocchiro
18-03-2007, 01:20
myst 3

The Boz
18-03-2007, 01:25
not pr0n
Agreed. Zapeo sam na level 80 već par mjeseci, nikako da nađem vremena da se uhvatim brojanja :P

POSA
18-03-2007, 02:45
jedina igra koju nisam pobjedio je civilizacija.
otkad sam počeo igrati trojku i sad četvorku nikad nisam bio prvi.
pa bi zato rekao da mi je to najteža igra.
al barem zato furam pruski dril

Systematic Reverse
18-03-2007, 03:08
not pr0n

Definitvno!

ROCCO_GRANDE
18-03-2007, 06:15
Nisam igrao, već samo pokušavao:

Uncommon Valor

Jopax
18-03-2007, 09:03
Jedi Outcast igra jest jako teska i nekad zna izivcirat toliko da je maknete sa harda i nakon nekog vremena opet instalirate pa opet maknete sa harda samo da bi gledali kako se brise :twisted: i starcraft mi je jako tezak protiv Easya nisam mogao pobjedit ali zato frendove iz razreda rasturam (jer oni imaju jos manje pojma od mene:D)

Maze
18-03-2007, 09:27
Ne postoje teske igre vec samo losi igraci

Kul.ne.nimalo.

Myst 3 je dosta tezak

the_stup
18-03-2007, 10:03
gta 3

Prince-Artas
18-03-2007, 10:38
flashpoint

Burek_fr0m_SPACE
18-03-2007, 10:38
gta 3
Ako ti je to najteža igra, daj mi onda, molim te, reci koja ti je laka?

Durin
18-03-2007, 10:40
Soldier of Fortune 2.To je jedina igra koja mi se svidjela a na kojoj sam odustao već na prvom levelu.Sjećam ga se kao jučer...trebao sam preći ono skladište i nisam znao kako.Pa sam odustao,nakon pola sata pokušavanja.

Karzah
18-03-2007, 10:42
Warlords Battlecry bilo koji nastavak nisam uspio proći , ful teška igra .

Outmind
18-03-2007, 11:02
Warlords Battlecry bilo koji nastavak nisam uspio proći , ful teška igra .

Ma trojka je pre lagana, pogotovo ako kao ja igraš sa unded necromancerom...

Orla
18-03-2007, 11:38
Myst 3, preteško, odustao sam govoto odma

Lord Jambrek
18-03-2007, 11:42
Commandos serijal.
Thief neću ni spominjat. Dobro, Thief III je lakši od Thief I i II.
SoF II:Double Helix

Igra uz koju sam gotovo najviše izgubio živce je Prince Of Persia Warrior Within, jaooooo, poludio sam totalno zbog te smrdljive igre.

Joneleth_Irenicus
18-03-2007, 11:54
ma komandosi nisu teški (osim ako niste igrali na hard), ali su zato j..... zarazni. pa čovječe... ja sam uživao u toj igri nevjerovatno... i šteta što su stali na trojki koja je dosta zanimljiva ali i prekratka (barem meni). Trebali bi četvorku napravit i da ima levela koliko i desperados 1-savršeno.

inače jedna od težih igra mi je europa universalis 3 koja zahtjeva da više provedeš uz tutorial nego uz samu igru :wink: 8) instalirao sam je i zbrisao i čekam ljeto da joj se mogu posvetit malo više pošto se treba prvo školu rješit :D

Netko je spomenuo redemption... slažem da su neki djelovi teški. Vukodlaka nikako da dokrajčim....

Arbiter of Change
18-03-2007, 12:03
Netko je spomenuo redemption... slažem da su neki djelovi teški. Vukodlaka nikako da dokrajčim....

Tower of London situacija? Samo se prebaci natrag o heaven tako da ga ne moraš ubiti; valjda ti netko ima onu Walk the Abyss ili kako se već zove disciplinu?

Outmind
18-03-2007, 12:09
Joj sjećam se toga. Svo troje mi je imalo fortitude, celerity i haste i nisu ga mogli nikako ubiti.

Netko je rekao za mercuria, ako je to onaj svećenik u onim spljama ispod kuće od capadociana, onda se definitivno slažem. Taj lik je bio toliko imba za tako rani dio igre da je to za ne povjerovati. Chris i willie su se bome dobro namučili sa njim.

Nightyx
18-03-2007, 12:11
Commandos definitivno i......možda Morrowind jer se stvarno teško snalazim bez kompasa.

Arbiter of Change
18-03-2007, 12:11
Joj sjećam se toga. Svo troje mi je imalo fortitude, celerity i haste i nisu ga mogli nikako ubiti.

Netko je rekao za mercuria, ako je to onaj svećenik u onim spljama ispod kuće od capadociana, onda se definitivno slažem. Taj lik je bio toliko imba za tako rani dio igre da je to za ne povjerovati. Chris i willie su se bome dobro namučili sa njim.

Što volim kad je sve Lore-correct u igrama. :D I da, mislio sam na tog Mercurija, ali neću sad u OT s tim. :)

Systematic Reverse
18-03-2007, 14:54
Ne postoje teske igre vec samo losi igraci

Aj odi igrat not pron


gta 3

:rotfl:

Mr.G4m3r
18-03-2007, 15:16
[quote="the_stup":w5u5ev9y]gta 3
Ako ti je to najteža igra, daj mi onda, molim te, reci koja ti je laka?[/quote:w5u5ev9y]

Suncica u prometu

Fenrir
18-03-2007, 17:17
Icy Tower, na kraju uvijek padneš :pray:

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 17:52
Icy Tower, na kraju uvijek padneš :pray:

pa ne mora zato znacit da je igra teska ili u ovom slucaju najteza. BTW, do kojeg to floora uopce ide?!?

Fenrir
18-03-2007, 18:03
Icy Tower, na kraju uvijek padneš :pray:

pa ne mora zato znacit da je igra teska ili u ovom slucaju najteza. BTW, do kojeg to floora uopce ide?!?S
Nema kraja, floorovi se stvaraju kako ideš gore, za svakih 100 floorova imaš jedan model, naprave kojih 50 modela, ko da će netko ikad doći do tamo.

Lord Coldwolf
18-03-2007, 18:28
Joj sjećam se toga. Svo troje mi je imalo fortitude, celerity i haste i nisu ga mogli nikako ubiti.

Netko je rekao za mercuria, ako je to onaj svećenik u onim spljama ispod kuće od capadociana, onda se definitivno slažem. Taj lik je bio toliko imba za tako rani dio igre da je to za ne povjerovati. Chris i willie su se bome dobro namučili sa njim.

Što volim kad je sve Lore-correct u igrama. :D I da, mislio sam na tog Mercurija, ali neću sad u OT s tim. :)

uh kako volim taj rpg,. damn,. vec sam zamalo zaboravio na njega

:)

teske igre su meni uvjek nest posebno,.no samo ak su i zanimljive pritom.

Inace u rpgovima zahtjevam neke posebne teske likove za sredit,. da to leveliranje i ima nekog smisla ;)

U TES-uSsi nisam nasao ravnog,.
U GothicSserijalu,.malo je bolje,. na pocetku si slab protiv odredenih protivnika,. al ipak nema nikavkih posebno teskih koje nebi mogao svadati ak se vratis malo kasnije sa vecim levelom.
Arcanum:Snema problema protiv nicega.
Planescape Torment:Smalo teza igra d&d je inace zahtjevniji od vecine danasnjih rpgova
Baldur's Gate:Sjos teze od planescapea
Diablo, Sacred, Blade & Sword, Titan Quest, ... meh,. hack& slash,. lako je to rijesit,. sa vecim levelom,. jedino sam zamjetio da je u diablo dost potrebno pametno razvijat skillove,. bossovi znaju bit zajebani,.pogotovo bhaal,diablo,duriel.

Verewolf, Vukodlak , i jos par bossova u Vampire the Masquerade su mi bili prilicno tezi za svladati,.trebalo je brzo castat potrebne spellove i znat se snac u borbi,.no ipak dalo ih se svladati,.(kakva bi to igra bila da se neda?) :) bas onak savrsen omjer tezine,truda potrebnog za uspjeti, i malo srece u pravilnom razvijanju skillova. :)


Od ostalih igra,..

Quake , Unreal Tournament na godlike, nightmare tezinama,. i svi fps-i koji su tolko teski.

Strategije poput Commandosa,Desperadosa,.
mogu rec i Wormsi na nekim posljednjim misijama,. (to je tak zabavno :D )
Warcraft III zna bit jako tezak,.ak nemas iskustva u online igranju.

Avanture znaju bit teske,. zahtjevaju puno vremena dok ne shvatis neke fore u igri. (za avanture je walktrought najaci :D )

RIPtheREAPER
18-03-2007, 21:56
not pr0n

EDIT: forz, neki su ga ljudi presli al su pizde i nezele rec rjesenje.
svaka im cast!

Burek_fr0m_SPACE
18-03-2007, 22:20
Icy Tower, na kraju uvijek padneš :pray:

pa ne mora zato znacit da je igra teska ili u ovom slucaju najteza. BTW, do kojeg to floora uopce ide?!?S
Nema kraja, floorovi se stvaraju kako ideš gore, za svakih 100 floorova imaš jedan model, naprave kojih 50 modela, ko da će netko ikad doći do tamo.
Icy Tower ima ukupno 11 različitih tilesetova za spratove koje se mijenjaju svakih 100 spratova, s tim da kada se do zadnjeg dođe, on se stalno ponavlja. I, da, Diablov "hell" difficulty se s razlogom tako zove.

Lord Jambrek
18-03-2007, 22:39
Commandos definitivno i......možda Morrowind jer se stvarno teško snalazim bez kompasa.

:o kaj će ti kompas za boga miloga, ak znaš di je sjever, onda znaš sve. A za razliku od Obliviona, u Morrowindovim questovima ti govori kam da ideš i kojim smijerom, a ne ko u TESIV da ti pokaže gdje trebaš otić. Jedini quest na kojem sam se totalno izgubio u Morrowindu je onaj kada trebaš naći Cavern of the Incarnate.

whiskey
19-03-2007, 00:03
Na hard inace igram gotovo svaku igru, easy i medium je za soft core gamere :P Al evo jedna situacija u NWN expanziji hordes of the underdark s kojom san se pošteno namucija, moj lik ranger sa samo 2 health potiona i kobold bard Deekin protiv arch demona Mephistophelisa, svaki uspješni pogodak save game, a moj ranger pogodi jedan put u 10 pokušaja, triba ga pogodit jedno 100 puta i ako me dohvati brzo padam! To je bila bitka za pamcenje. Drugi put prelazak sa klasom red guard, onim thieflingom u zelenom armoru i Aribeth te 20 health potiona sve je išlo glatko, demon nije stiga niti taunt pošteni izreci a vec ga je docekala oštrica moje +6 keen hasted sablje! Ahhhh revenge is a dish best served cold :)

Outmind
19-03-2007, 10:27
Nwn nema razine težine, to jest igrao ti po hard core d&d pravilima ili ne, nije baš neka razlika, osim možda u tome kaj neprijatelji dobiju attack of oportunity kad piješ potione.

whiskey
19-03-2007, 15:04
Da nema baš nikakve razlike osim šta fireball pobije tvoju ekipu...nikakva razlika:)

FG
22-03-2007, 13:07
Resident evil 1 i 2,silent hill 2,nfs 3(mala pogreska i zdnji si pogotovo dok voziš one malo ozbiljnije aute)

Gothmog
22-03-2007, 13:33
Commandos,definitivno...poludim,kad se svabe pocnu derat ALARM!... :-x

Flashpoint...number 2 is down,pa number 3.,pa ja...i prigodan ratni citat...

FarCry...nije pitanje tezine,vec zivaca...dodjes do kraja misije,paf!-ponovno od pocetka...

Diablo II na hell...na jedvite jade sam bio dogurao do act IV...

Ima neka flash igra,kojoj sam zaboravio ime...totalno zarazna,a teska za poludit...

Sonic_Moronic
22-03-2007, 13:43
Prince of Persia, rekao bih...

Onda možda, Betrayal at Krondor.

Prva verzija Dungeon Mastera je stvarno teška za svladati...

Joneleth_Irenicus
22-03-2007, 16:12
[quote="Joneleth_Irenicus":14w6nbf1]
Netko je spomenuo redemption... slažem da su neki djelovi teški. Vukodlaka nikako da dokrajčim....

Tower of London situacija? Samo se prebaci natrag o heaven tako da ga ne moraš ubiti; valjda ti netko ima onu Walk the Abyss ili kako se već zove disciplinu?[/quote:14w6nbf1]

hehe... mislio sam na zadnjeg protivnika... :) a što se tiče ovog vukodlaka u londonu, njega sam rješio na način da sam otišao natrag do havena, sakrio se iza nekih barrela i pošto nije mogao do mene izvadio sam shotgun i cepaj....

Ti glavniji protivnici su svi malo teži, pogotovo u početku... kasnije, od londona na dalje, možda čak i nisu toliko (osim vukodlaka).

Arbiter of Change
22-03-2007, 17:52
[quote="Arbiter of Change":4kf01kcm][quote="Joneleth_Irenicus":4kf01kcm]
Netko je spomenuo redemption... slažem da su neki djelovi teški. Vukodlaka nikako da dokrajčim....

Tower of London situacija? Samo se prebaci natrag o heaven tako da ga ne moraš ubiti; valjda ti netko ima onu Walk the Abyss ili kako se već zove disciplinu?[/quote:4kf01kcm]

hehe... mislio sam na zadnjeg protivnika... :) a što se tiče ovog vukodlaka u londonu, njega sam rješio na način da sam otišao natrag do havena, sakrio se iza nekih barrela i pošto nije mogao do mene izvadio sam shotgun i cepaj....

Ti glavniji protivnici su svi malo teži, pogotovo u početku... kasnije, od londona na dalje, možda čak i nisu toliko (osim vukodlaka).[/quote:4kf01kcm]

A on? My bad. :P Stake gun čini čuda.

Armachus
22-03-2007, 19:23
Ghost Recon (1 hitac i gotov si)
Wormsi (misije)
ne mogu se sjetit jos neke teske...

*Fila*
22-03-2007, 20:04
ma ovaj sin episode one je nemoguć na normal težini morao sam ga preć sa šiframa
warcraft je težak,syberia također....

McPingvin_v2.0
23-03-2007, 00:01
Far Cry je najteža igra.

DOKAZ (http://img453.imageshack.us/img453/2825/vagapb3.jpg)

Kiklop
23-03-2007, 00:09
bilo koji ff ima neke jako teske djelove

str33t6l0w
23-03-2007, 00:32
FF

Morrowind

The Boz
23-03-2007, 01:38
FF

Morrowind
Šališ se, jelda?

ssalG
23-03-2007, 13:51
[quote="Arbiter of Change":yxfutzwu][quote="Joneleth_Irenicus":yxfutzwu]
Netko je spomenuo redemption... slažem da su neki djelovi teški. Vukodlaka nikako da dokrajčim....

Tower of London situacija? Samo se prebaci natrag o heaven tako da ga ne moraš ubiti; valjda ti netko ima onu Walk the Abyss ili kako se već zove disciplinu?[/quote:yxfutzwu]

hehe... mislio sam na zadnjeg protivnika... :) a što se tiče ovog vukodlaka u londonu, njega sam rješio na način da sam otišao natrag do havena, sakrio se iza nekih barrela i pošto nije mogao do mene izvadio sam shotgun i cepaj....

Ti glavniji protivnici su svi malo teži, pogotovo u početku... kasnije, od londona na dalje, možda čak i nisu toliko (osim vukodlaka).[/quote:yxfutzwu]

Zadnji boss je dosta sjeban, ali ni on nemože izdržat kada opremiš cijeli party sa rocket-launcherima i počmeš derat po njemu.

darth burek
23-03-2007, 14:32
Hhhaha,ova je tema pogodak!Lijepo da sam pokrenuo nekoliko misli!

Outmind
23-03-2007, 15:38
Prince of Persia, rekao bih...

Onda možda, Betrayal at Krondor.

Prva verzija Dungeon Mastera je stvarno teška za svladati...

Da, kad dođeš sa Gorathomi Owinom na onaj alien svijet, i još ak nemaš rationsa moš' se slikat...

Jopax
23-03-2007, 16:19
[quote="Arbiter of Change":tsnp8d8n][quote="Joneleth_Irenicus":tsnp8d8n]
Netko je spomenuo redemption... slažem da su neki djelovi teški. Vukodlaka nikako da dokrajčim....

Tower of London situacija? Samo se prebaci natrag o heaven tako da ga ne moraš ubiti; valjda ti netko ima onu Walk the Abyss ili kako se već zove disciplinu?

hehe... mislio sam na zadnjeg protivnika... :) a što se tiče ovog vukodlaka u londonu, njega sam rješio na način da sam otišao natrag do havena, sakrio se iza nekih barrela i pošto nije mogao do mene izvadio sam shotgun i cepaj....

Ti glavniji protivnici su svi malo teži, pogotovo u početku... kasnije, od londona na dalje, možda čak i nisu toliko (osim vukodlaka).[/quote:tsnp8d8n]

Zadnji boss je dosta sjeban, ali ni on nemože izdržat kada opremiš cijeli party sa rocket-launcherima i počmeš derat po njemu.[/quote:tsnp8d8n]
Mozda je malo glupo pitanje ali o kojoj igri vi pricate malo me zainteresirala

mravojed20
23-03-2007, 17:03
Pričaju o Vampire the Masquerade: Redemption.

RIPtheREAPER
23-03-2007, 19:50
Far Cry je najteža igra.

DOKAZ (http://img453.imageshack.us/img453/2825/vagapb3.jpg)

imas istu vagu ko ja
8)
istina, frendovi kazu da je preteska kada dodu neka cudovista(mutanti)

mravojed20
23-03-2007, 20:05
ma kitu,treba znat igrat,na većim tezinama ima par mjesta koja se moraju ponavljat par puta,ali ako igraš polako,koristiš dalekozor i cry vision,mutanti postanu zajebancija.

Outmind
23-03-2007, 20:08
Ali stvarno je malo jadno da od jednog njihovog udarca krepaš...

E sjetih se još jedne igre - vietcong. Na vietnam težini me konngovac na prvoj misiji sa običnom puščerdarom pogodio sa nekih 800 metara...

Arbiter of Change
23-03-2007, 22:14
E sjetih se još jedne igre - vietcong. Na vietnam težini me konngovac na prvoj misiji sa običnom puščerdarom pogodio sa nekih 800 metara...

To da, ali mene su hebale zamke. Ono hodaš i čuješ kako se uže otkine... gledaš šta je kad ono samo SWUSH! i balvan te opiči po glavi.


............ zakon. :D

FUXY
23-03-2007, 22:39
izgubio sam *ebene zivce na prince of persia warrior within- najteza igra

Simon the Dreamer
23-03-2007, 22:42
Myst.
Nikad nisam nijedan prešao...

Sonic_Moronic
23-03-2007, 22:47
Sjetio sam se još nečega....Tetris. Kako to meni ne ide, e!

BlackDCRO
23-03-2007, 22:58
Hmmm... najteza igra....

Aoe kampanja, one misije kasnije su teske za ubiti, mnogo sam zivaca izgubio tamo...

Sjecam se misije gdje imas 3 vojnika i moras se usuljati u protivnicku bazu te unistit nesto, a on ima 1000000 vojnika, naravno po putu do tamo "prisvajas" vojnike ali ni to nije bilo dovoljno, moram se pohvaliti da sam nakraju ipak uspio preci tu misiju bez cheata...

I sjecam se igre Herkules na psxu isto dosta tesko i zajebano...

Bilo je jos mnogo teskih igara koje sam presao, ali se trenutno nemogu sjetiti...

Matilda Mother
24-03-2007, 06:49
Claw....ajme, kako je to bilo tesko.....

potpis...jedina igra koju nikad nisam prešla :-x znam da zvuči ko beba naspram ovih drugih al je živa istina... mislim da onaj 6.level ne ide bez cheata, a kad sam cheatala, samo zato da ubijem pasjeg skota jer mi je digo živac do beskraja, onda mi se više nije dalo igrat... grižnja savjesti :D :wink:

MindReader
24-03-2007, 12:37
lol meni je najteža igra bila project IGI.. mjestimično je bila tolko teška da je to za prosrat se.. i još k tome nema mogućnosti sejvanja.. :killyou:

Da_killah
24-03-2007, 13:05
Far Cry je najteža igra.

DOKAZ (http://img453.imageshack.us/img453/2825/vagapb3.jpg)

imas istu vagu ko ja
8)
istina, frendovi kazu da je preteska kada dodu neka cudovista(mutanti)

ima i teža, hl2 collectors edition, lol

teška je, u nekim dijelovima, heroes 3 armageddon's blade, one misije na impossible, a nema mijenjanja težine, ali barem neke od tih imaju neku caku...

Jopax
24-03-2007, 13:35
E sjetih se još jedne igre - vietcong. Na vietnam težini me konngovac na prvoj misiji sa običnom puščerdarom pogodio sa nekih 800 metara...

To da, ali mene su hebale zamke. Ono hodaš i čuješ kako se uže otkine... gledaš šta je kad ono samo SWUSH! i balvan te opiči po glavi.


............ zakon. :D
:rotfl: ili ideš i čuješ KLINK i taman stigneš vidjeti minu prije vječnih lovišta
meni je najteza misija koju nikad nism preso tunel nakon dvadesetak metara hoda ja ostanem bez onih svjetlecih tuba a u tunelu ima mina
ali sam se snaso bacim bombu koja na sekundu osvjetli tunel i meni uzme healtha ako ne pobjegnem tako sam je jednom bacio pa se odbila meni pod noge :rotfl:

Outmind
24-03-2007, 14:15
E sjetih se još jedne igre - vietcong. Na vietnam težini me konngovac na prvoj misiji sa običnom puščerdarom pogodio sa nekih 800 metara...

To da, ali mene su hebale zamke. Ono hodaš i čuješ kako se uže otkine... gledaš šta je kad ono samo SWUSH! i balvan te opiči po glavi.


............ zakon. :D
:rotfl: ili ideš i čuješ KLINK i taman stigneš vidjeti minu prije vječnih lovišta
meni je najteza misija koju nikad nism preso tunel nakon dvadesetak metara hoda ja ostanem bez onih svjetlecih tuba a u tunelu ima mina
ali sam se snaso bacim bombu koja na sekundu osvjetli tunel i meni uzme healtha ako ne pobjegnem tako sam je jednom bacio pa se odbila meni pod noge :rotfl:

E taj nivo su tako jadno napravili! Moj brat koji je to igrao više od mene je stalno na tom nivou bacao baklje i upisivao šifre za još njih, dok ga nekako nije prešao. Kad je drugi put igrao igru, skužili smo da se jednostavno treba stisnuti l ili tako nešto pa ju lik stavi na rame... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Arbiter of Change
24-03-2007, 14:18
Tunel? Ja sam to prešao bez ikakveSrasvjete (yay, me). Ideš, ideš i kad nestane crosshair-a shvatiš da ideš u zid i onda skrećeš napament.

Začuđujuće je da sam tu poginuo samo nekih 4-5 puta. :D

MasaKrisT
24-03-2007, 14:22
Neki dijelovi starcrafa :rotfl: moja najdraza igra:)
edit:diablo 2 na hell presao 3x davno..frend mi ima sve likove lvl 89

icecoldkilla
25-03-2007, 16:17
hitman blood money, neke misije

Lord AngelRI
26-03-2007, 19:18
ma ovisi kolko sam iskustva imao kod kojih igara napočetku su mi sve bile tešte danas ne sve pređem....

ali isto mislim da je starcraft dosta težak; dobra igra jako dobra...

e kad bi novi nastavak izašao....

Lord Jambrek
26-03-2007, 19:34
Neki dijelovi starcrafa :rotfl: moja najdraza igra:)
edit:diablo 2 na hell presao 3x davno..frend mi ima sve likove lvl 89

Frend je u 4 dana došao do 96. levela. Bolesnik, a meni govori da igram WoW i nemam život.

Jopax
26-03-2007, 19:42
I meni je frend to rekao ali tek nakon sto sam izbrisao igru sa svim sejvovima :rotfl: ili na treningu kad zoves artiljeriju ja nisam na karti znao sta je sta pa samog sebe zasuo granatama :rotfl: :rotfl: ali kad dodje one tenkove treba unistit prije te misije ispostavi se da su francuski tenkovi iz prvog svjetskog rata :rotfl:

pimp
26-03-2007, 20:11
Claw....ajme, kako je to bilo tesko.....

potpis...jedina igra koju nikad nisam prešla :-x znam da zvuči ko beba naspram ovih drugih al je živa istina... mislim da onaj 6.level ne ide bez cheata, a kad sam cheatala, samo zato da ubijem pasjeg skota jer mi je digo živac do beskraja, onda mi se više nije dalo igrat... grižnja savjesti :D :wink:

uu da
mene je taj boss na 6 levelu izivciro nisam mu nis mogo

Tuco [o]_[O]
26-03-2007, 21:31
Princ Of Persia, bilo je nekih levela u kojima nisam znao kako dalje...

BattleSoldier
30-03-2007, 18:46
meni je najteži far cry i ghost recon
neki su dijelovi fkt bolesno teški

Kostolomac
30-03-2007, 20:30
_[O]]Princ Of Persia, bilo je nekih levela u kojima nisam znao kako dalje...

također, neki lvli su me namučili

Arbiter of Change
30-03-2007, 20:59
_[O]]Princ Of Persia, bilo je nekih levela u kojima nisam znao kako dalje...

također, neki lvli su me namučili

Hehe, ne kontam koji je level bio problem (kad vam kamera pri ulazu preleti kud moraš stići).
Probajte igrati Legacy of Kain: Soul Reaver (oba nastavka): onoSsu teške zagonetke. :|

TheWannabe
30-03-2007, 21:01
not pron.... :-x

Ps1ho
30-03-2007, 21:16
Sraz i House of the Dead 2 (ovo nemos prec da si iss)

Kostolomac
30-03-2007, 22:52
[quote="Tuco [o]_[O]":m6ifpabv]Princ Of Persia, bilo je nekih levela u kojima nisam znao kako dalje...

također, neki lvli su me namučili

Hehe, ne kontam koji je level bio problem (kad vam kamera pri ulazu preleti kud moraš stići).
Probajte igrati Legacy of Kain: Soul Reaver (oba nastavka): onoSsu teške zagonetke. :|[/quote:m6ifpabv]

igrao sam 2. dio i defiance. znam što misliš :wink:

RA7R
02-04-2007, 20:09
Dungeon siege 2 jebeno teška......

sa cheatovima sam došo(jebi ga nisam drukčije mogo) do nekog dijela gdje trebaš ubit nekog kretena ogromnog sa sjekirom, te kako su svi moji likovi besmrtni ja mu dignem nekih 30% healtha i onda isiše iz mojih likova health i regenerira se i tako u nedogled, i onda sam odusto nakon milijun pokušaja :-x :-x :-x

KR1ST1J@N
02-04-2007, 20:13
comandos 3

Black Hawk Down
02-04-2007, 20:41
comandos 3

Ne razumijem,zar nije to FPS,ako je :rotfl: .
Inače isprika.Nije fora da je FPS nego što sam to onak malo probao,i bilo je lakše od tetrisa,ovo nije uvreda tetrisu,nego činjenica da je tetris...

Outmind
02-04-2007, 21:17
Dungeon siege 2 jebeno teška......

sa cheatovima sam došo(jebi ga nisam drukčije mogo) do nekog dijela gdje trebaš ubit nekog kretena ogromnog sa sjekirom, te kako su svi moji likovi besmrtni ja mu dignem nekih 30% healtha i onda isiše iz mojih likova health i regenerira se i tako u nedogled, i onda sam odusto nakon milijun pokušaja :-x :-x :-x

Ma ti se šališ! Pa ds2 je relativno lagan (barem na normal modu). Ja nisam imao nikakvih problema. Ja sam bio combat mage, imao sam dire wolfa, deeru koja je bila throwing weapon specijalist, i onog diva prvog koji je furao dvoruka oružja. Sve sam prešao relatovno brzo.

Sonic_Moronic
02-04-2007, 21:20
U Dungeon Siege-u 2 samo moraš napraviti dobar party i to je to...Meni je trebalo 3 pokušaja, ali onda sam napravio uber party koji je sve ownao...

Outmind
02-04-2007, 21:25
Točno tako, balans je najvažniji. Skužio sam da ti uopće ne treba nature mage, štoviše više smetaju i pogibaju no što stvarno pomažu.

Lord Jambrek
02-04-2007, 21:36
[quote="The_Unreal":3c64rkrm]comandos 3

Ne razumijem,zar nije to FPS,ako je :rotfl: .
Inače isprika.Nije fora da je FPS nego što sam to onak malo probao,i bilo je lakše od tetrisa,ovo nije uvreda tetrisu,nego činjenica da je tetris...[/quote:3c64rkrm]

Commandos strike force je FPS. Prijašnji su bili prave strategije, ali doslovno prave, nema tu 10000 vojnika, neg 3-4 elitna vojnika, svaki specijaliziran za svoje.

Arbiter of Change
02-04-2007, 21:40
Ako mene pitate, Commandos i slični naslovi zaslužuju svoje vlastit žanr, a ne da ih se trpa u sada već krivo shvaćeni RTS žanr. ;)

Outmind
02-04-2007, 21:41
Da, ali oni sami kroz igru ube 10000 buba švaba...

KR1ST1J@N
03-04-2007, 17:54
[quote="The_Unreal":1uajtkep]comandos 3

Ne razumijem,zar nije to FPS,ako je :rotfl: .
Inače isprika.Nije fora da je FPS nego što sam to onak malo probao,i bilo je lakše od tetrisa,ovo nije uvreda tetrisu,nego činjenica da je tetris...[/quote:1uajtkep]
ma negledam uopce sta pisem :D mislio sam na 2 davno sam to igro ona strategija

gray_fox
03-04-2007, 20:55
[quote="The_Unreal":1qznda31]comandos 3

Ne razumijem,zar nije to FPS,ako je :rotfl: .
Inače isprika.Nije fora da je FPS nego što sam to onak malo probao,i bilo je lakše od tetrisa,ovo nije uvreda tetrisu,nego činjenica da je tetris...[/quote:1qznda31]commandos 3 nije fps nego rts a commandos 4 je fps i to dosta los

Adaroth
12-04-2007, 11:52
Po meni na kompu nijedna igra nije teška zbog Save and Load...
Pa su meni najteže igre one iz mlađih dana koje sam igrao preko konzole bez memory carda...a to su Pitfall i Shining Force I i II :pray: :pray: :pray:

MA4A1 aka. Wicked Weasel
16-04-2007, 14:55
BLOOD 2- ono najteza pucancina tipa šišaj i isfasiraj :kill: sve sto se mice.
Sjecam se da sam se i na medium izmucio, dovljno je dobiti nekoliko udaraca i bio bi mrtav, a i municije je falilo.

Na CLAWU sam takodjer izgubio zivce(zamalo pa je sve letilo kroz prozor :-x ).

Lord Jambrek
16-04-2007, 15:14
Super Star Wars na SNES-u, nikad nisam prošao zadnju misiju.

Shadowhell
16-04-2007, 19:45
not pron.... :-x

potpisujem :)

MA4A1 aka. Wicked Weasel
16-04-2007, 19:46
Super Star Wars na SNES-u, nikad nisam prošao zadnju misiju.

U, Zelda me je ubijala u pojam :-x (link to the past).Kako je igra imala puno teksta i slozenih rijeci nisam ju bas kuzio :?.Bilo je to davne 1995.
:)

Black Hawk Down
16-04-2007, 22:02
[quote="Black Hawk Down":49p7df2x][quote="The_Unreal":49p7df2x]comandos 3

Ne razumijem,zar nije to FPS,ako je :rotfl: .
Inače isprika.Nije fora da je FPS nego što sam to onak malo probao,i bilo je lakše od tetrisa,ovo nije uvreda tetrisu,nego činjenica da je tetris...[/quote:49p7df2x]

Commandos strike force je FPS. Prijašnji su bili prave strategije, ali doslovno prave, nema tu 10000 vojnika, neg 3-4 elitna vojnika, svaki specijaliziran za svoje.[/quote:49p7df2x]

Znam da su prije bili commandosi rts(još ne mogu preći dvojku),samo nisam znao da li je 3 ili 4 strike force,to jest fps.

ic3
16-04-2007, 22:08
[quote="Lord Jambrek":3eaxsdjj][quote="Black Hawk Down":3eaxsdjj][quote="The_Unreal":3eaxsdjj]comandos 3

Ne razumijem,zar nije to FPS,ako je :rotfl: .
Inače isprika.Nije fora da je FPS nego što sam to onak malo probao,i bilo je lakše od tetrisa,ovo nije uvreda tetrisu,nego činjenica da je tetris...[/quote:3eaxsdjj]

Commandos strike force je FPS. Prijašnji su bili prave strategije, ali doslovno prave, nema tu 10000 vojnika, neg 3-4 elitna vojnika, svaki specijaliziran za svoje.[/quote:3eaxsdjj]

Znam da su prije bili commandosi rts(još ne mogu preći dvojku),samo nisam znao da li je 3 ili 4 strike force,to jest fps.[/quote:3eaxsdjj]

Dvojka jest teska, ali probaj proc jedinicu, 3x teza po meni.

RG
17-04-2007, 13:16
Operation Flashpoint i SWAT 4

Dyslexia
17-04-2007, 15:58
Ma dajte Super Mario je najteza igra nemozes prec sve nivoe da si bog.
Bas me zanima jeli iko preso super maria

Fenrir
17-04-2007, 16:32
Ma dajte Super Mario je najteza igra nemozes prec sve nivoe da si bog.
Bas me zanima jeli iko preso super maria

U SUper Mariu 3, mislim, sam dosao do 7 svijeta, od neznam koliko njih, nije igra za mene, poslije tog 7. poživčanim od težine, jednostavno ugasim igru i popijem si kriglu čaja.

Outmind
17-04-2007, 18:29
Ma dajte Super Mario je najteza igra nemozes prec sve nivoe da si bog.
Bas me zanima jeli iko preso super maria

Jedinicu sam prešao x puta, dvojku y puta, a trojku nisam nikad prešao. Trojka je stvarno teška.

mrs.croft
17-04-2007, 21:57
Ma dajte Super Mario je najteza igra nemozes prec sve nivoe da si bog.
Bas me zanima jeli iko preso super maria

još kad sam bio klinac....prešo sam prvog maria...bez warpova dakle svih 32 nivoa.kako su samo zadnji nivoi bili frustrirajuće teški...polomio sam jedan joystick zbog onih pedera sa sjekirama...

Sgt. Bull
17-04-2007, 21:59
Ma dajte Super Mario je najteza igra nemozes prec sve nivoe da si bog.
Bas me zanima jeli iko preso super maria

još kad sam bio klinac....prešo sam prvog maria...bez warpova dakle svih 32 nivoa.kako su samo zadnji nivoi bili frustrirajuće teški...polomio sam jedan joystick zbog onih pedera sa sjekirama...
samo jedan?
moj tata je to prekucao...kak je to samo bilo,svi se skupimo ispred tv-a i gledamo kako on igra...medena vremena...
sry na ot...

Dyslexia
17-04-2007, 22:38
E da taj mario zbilja budi uspomene sjecam se zutih kazetica na nintendu i super nintenda :D E a sada sve to mozemo igrat na kompu ja skinio emulator za super nintendu i picim po cijele dana super maria pa yoshi island, lude igre. 8)

Frky
17-04-2007, 23:48
E da taj mario zbilja budi uspomene sjecam se zutih kazetica na nintendu i super nintenda :D E a sada sve to mozemo igrat na kompu ja skinio emulator za super nintendu i picim po cijele dana super maria pa yoshi island, lude igre. 8)

Žute kazetice su me sad sjetile da mi je jedna od teži igara bila street fighter (neznam koji) kad nisam mogao proći ryu-a (čini mi se) jer je lik konstantno bacao neke "valove" !

Lord Jambrek
18-04-2007, 07:53
Znam da su prije bili commandosi rts(još ne mogu preći dvojku),samo nisam znao da li je 3 ili 4 strike force,to jest fps.

Dvojka jest teska, ali probaj proc jedinicu, 3x teza po meni.


Dvojka je meni bila najlakša, ali najbolja.

Prvi nastavak+mission disk, teško do bola, da ti pamet stane, tricu neću ni spominjat.

FaTaL_mRkvA
18-04-2007, 09:51
TES IV: Oblivion na hard, nisam došo ni do 1/4
teška je i Asterix&Obelix-dodjem do 5 nivoa i nema šanse dalje

K4ciga
12-05-2007, 13:03
operation flashpoint :killyou:

fan
12-05-2007, 13:15
Comandos.

silent_snake
12-05-2007, 13:38
Mslim da mi je najteža bila Broken Sword The Shadow of the Templars. Stvarno sam se namučio da ju pređem,izgubio sam puno živaca,ali igra je fenomenalna.

revenion
12-05-2007, 13:39
commandosi i super mario treci nastavak...ak neznas igrat oblivion onda ti je naravno tesko...moras naucit koristit blok uvijek i dodgat udarce...ak to dvoje znas preci ces igru u no time...

impulse.09
12-05-2007, 13:57
ma meni je najteza bila ghost recon :-x

Svinjoguz
12-05-2007, 14:44
Najteža mi je bila Diablo1 na najtežem,ali kako sam tada bio klinjo,to se ne računa :D

Sad ozbiljno,Armies of Exigo je bila prokleto teška strategija,posebno ak ne koristiš hilere.

Baldur's Gate2 SoA i ToB,na "insane" sam imao noćne more.

goGAMERo
12-05-2007, 15:20
Jedna od najtežih Rogue Trooper pogotovo na easy nivou.:rotfl:

Slayer
14-05-2007, 07:36
Kazu neki da su im dijelovi warcrafta 3 teski, ajde ekipo probajte 2, jedva cete je sa siframa preci (kad vi dobite obicne vojnike oni vec imaju mageve, katapulte knightove i sl.) pa ti igraj, a ekspanzija (bnet edition je jos teza)

Lord Coldwolf
14-05-2007, 07:52
Kazu neki da su im dijelovi warcrafta 3 teski, ajde ekipo probajte 2, jedva cete je sa siframa preci (kad vi dobite obicne vojnike oni vec imaju mageve, katapulte knightove i sl.) pa ti igraj, a ekspanzija (bnet edition je jos teza)

nebih se bas slozio,. dvojku i jedinicu sam uspio proci dok neke djelove u trojci nisam bas mogao kontrolirati na tezim razinama od easy.

Black Hawk Down
14-05-2007, 08:21
2 mi je bila :rotfl: lagana,a 3 mi je :-x teška.

Lord Jambrek
14-05-2007, 09:17
Serious Sam na mental ili serious težini.

To nije normalno, evo završio malo prije First Encounter i namučio sam se ko budala.

Slayer
14-05-2007, 09:26
Kazu neki da su im dijelovi warcrafta 3 teski, ajde ekipo probajte 2, jedva cete je sa siframa preci (kad vi dobite obicne vojnike oni vec imaju mageve, katapulte knightove i sl.) pa ti igraj, a ekspanzija (bnet edition je jos teza)

nebih se bas slozio,. dvojku i jedinicu sam uspio proci dok neke djelove u trojci nisam bas mogao kontrolirati na tezim razinama od easy.

ja sam imao bnet edition :wink: i bilo je to prije mnogo vremena, a 3 je lagana, osim onog nivoa s undedovima u onoj spilji gdje ima puno trapova

mehekek
14-05-2007, 12:38
ma meni je najteza bila ghost recon :-x

jebena i zajebana igra!! :killyou:

Xenon Demon
15-05-2007, 13:07
Ma najgori je onaj izrod od Spider-man-a koji su pohvalili da je lagan
a meni je tribalo 3 -tjedna :twisted: E imam dosta iskustva i nisam N00b nego jednostavno nemoguče!

Outmind
15-05-2007, 17:29
koji dio, prvi ili drugi? Prvi i nije baš tak strašan, a drugi nisam igrao.

Pudli
15-05-2007, 22:23
Ja mislim da deadly dozen

J4CK
15-05-2007, 22:25
Super Mario i SS2 na najvecoj tezini.

Xenon Demon
16-05-2007, 09:58
Ne znam nija ali uglavnom znam da si iam glupe kontrole (uglavnom miš i strelice) te da je početak bio najsmišniji kojeg sam ikad čuo i vidio....komentator te doslovno crni..hahahah

Karzah
16-05-2007, 11:29
Ma najgori je onaj izrod od Spider-man-a koji su pohvalili da je lagan
a meni je tribalo 3 -tjedna :twisted: E imam dosta iskustva i nisam N00b nego jednostavno nemoguče!

Ja baš i nisam imao problema s tom igrom. Tu i tamo je koji dio bio težak ali ništa posebno.

Sonic_Moronic
16-05-2007, 11:49
Ma najgori je onaj izrod od Spider-man-a koji su pohvalili da je lagan
a meni je tribalo 3 -tjedna :twisted: E imam dosta iskustva i nisam N00b nego jednostavno nemoguče!

Prvi je dosta težak, a 2. je u razini petogodišnjaka... Na koji si mislio?

Xenon Demon
16-05-2007, 13:01
Mislim prvi....ali uglavnom imaš nekog nosoroga na početku koji se zabija u tebe...sve je bilo lako ali kad sam došao do onog mysteriya nisam moga prič....

Rocchiro
16-05-2007, 17:13
call of ctulhu


:|

Lord Jambrek
16-05-2007, 17:15
Mislim prvi....ali uglavnom imaš nekog nosoroga na početku koji se zabija u tebe...sve je bilo lako ali kad sam došao do onog mysteriya nisam moga prič....

To je ultimate spiderman, pa to je lagano, meni je trebalo par sati da projdem igru.

Mysteria moras gadjat u one neke njegove svijetlece "bradavice"(mislim da ih ima 4)


EDIT: Krivo sam skužio, nisam ni znao da postoji ultimate spiderman, rađen po ultimate spiderman stripu. Uglavnom si ti došao do mysteria u prvom spidermanu(koji je rađen po originalnom stripu) taj mi je još i najbolji.

TeraBajt
19-05-2007, 18:43
Far Cry... Jebiga kako je teška igra!

E da, slažem se Dreadlock, claw je bio težak...

1van
20-05-2007, 08:54
Neznam kao je ostalima, ali meni je HoMM5 tezak.

Probajte prelaziti campaign pa vam za jednu mapu treba 1-3h da ju pređeš, zatim polako pocinjes gubiti živce, jos ako te stara zove na rucak, pa jedan krivi click i ode sve k...

dabl eM
20-05-2007, 14:55
wow lvlanje na pvp serveru :wink:

Prince-Artas
20-05-2007, 17:06
Neznam kao je ostalima, ali meni je HoMM5 tezak.

Probajte prelaziti campaign pa vam za jednu mapu treba 1-3h da ju pređeš, zatim polako pocinjes gubiti živce, jos ako te stara zove na rucak, pa jedan krivi click i ode sve k...

mali info: stavi patch dosta olakšava neke misije

1van
21-05-2007, 10:56
Neznam kao je ostalima, ali meni je HoMM5 tezak.

Probajte prelaziti campaign pa vam za jednu mapu treba 1-3h da ju pređeš, zatim polako pocinjes gubiti živce, jos ako te stara zove na rucak, pa jedan krivi click i ode sve k...

mali info: stavi patch dosta olakšava neke misije

Hmmm, hvala na savjetu, ali koji patch?

Quiet Riot
21-05-2007, 12:39
Neznam kao je ostalima, ali meni je HoMM5 tezak.

Probajte prelaziti campaign pa vam za jednu mapu treba 1-3h da ju pređeš, zatim polako pocinjes gubiti živce, jos ako te stara zove na rucak, pa jedan krivi click i ode sve k...

mali info: stavi patch dosta olakšava neke misije

Hmmm, hvala na savjetu, ali koji patch?

službeni :) http://www.maps4heroes.com/heroes5/patch_1_1_eng.php

Prince-Artas
21-05-2007, 18:14
hehehe 1.1 patch je star ko biblija
najnoviji je 1.5 mislim
potraži ga ovdje http://www.filefront.com/

1van
21-05-2007, 19:11
fala obojci

Vek1
21-05-2007, 20:32
Ma najteža igra definitivno Far Cry..
Igrao pola godine i nisam prešao :twisted:
Još igram kad me pukne :-x

Upitni
21-05-2007, 21:53
Escape from Monkey Island ali na najtezem:potpuno nelogicno

AVGstar
22-05-2007, 15:06
Najteza igra mi je minesweeper do sada je nitijednom nisam uspio zavrsit :? jel u toj igrici moguce pobijediti :?

M@T3J
22-05-2007, 17:48
kad shvatiš igru onda je prelagano

JedimiNjoke
22-05-2007, 19:37
Rome Total War - na very hard (ne sjećam se točno postavke).

TeraBajt
22-05-2007, 20:29
Rome Total War - na very hard (ne sjećam se točno postavke).

Ja sad prelazim Barbarian invasion i mogu se pohvalit, sa saxonima sam osvojio čak i rim, bio sam najveći na mapi... Inače dosta je teško igrat s western rome empire...

omfgnoob1
22-05-2007, 21:29
Icy Tower, ne bi ga presao da si bog 8)

Inace LBA 2

Xenon Demon
22-05-2007, 21:36
Bez uvrede ali ICYTOWER nemožeš prič....zbog toga šta je lik doskaka 3600 kata te nakon 900 prestane se minjat vrste katova te sad sve budu duge.....
Možda se igra prilazi nakon 10000 ali nekako sumnjam! :rotfl:

omfgnoob1
22-05-2007, 22:01
Ozbiljno!?? Omg a ja se mucio ko kreten?
--__--

Rocchiro
22-05-2007, 22:29
e sad sam malo prije igral SS,prvi dio.igram na normal,gejmam tocno 10 godina,al ne sjecam se kad sam zadnji put tolko klel majku...valjda davno jos za vrijeme Icy Towera i MK 4 (goro) :)

omfgnoob1
22-05-2007, 22:44
Ajme sican se gore kad bi te uvatija s 2 ruke a s druge 2 te tuka ka pasa ili bi skocia na tebe pa te izgaza onako i to napravi ono 2-3 puta zaredom,... stara me pitala jel mi treba lijecenje :rotfl:

bounce
22-05-2007, 22:58
Inace LBA 2

LBA 2 !!!! :pray: Di nabavit tu igru? Slobodno se tako izrazim, jer se je više nema di kupit...

''Hello, I'm Twinsen, the hero of this adventure. Can you see me up on the box up there with my girlfriend Zoé? That's my trusty friend Dino-Fly on the right, and that's a portrait of Sendell, our benevolent goddess, who breathes life into everything. Thanks to the medallion, and the magical powers she gave me, I was able to save our beautiful planet Twinsun. I had to investigate all the islands to save Zoé, and prevent our world from being destroyed. The terrible dictator FunFrock had the entire planet in his grip - until I came along. [pause]SYep, I'm proud to say, Zoé and I are expecting good news. We'll soon be hearing the pitter-pat of tiny feet, so we got to hurry up and get everything ready. Our world lives in peace nowadays, everything's calm, and we all have our place in the sun.''

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

omfgnoob1
23-05-2007, 08:23
Ja imam tu igru na CD-u 8)

bounce
23-05-2007, 09:42
Ja imam tu igru na CD-u 8)

pm? :)

Lord Jambrek
23-05-2007, 09:48
e sad sam malo prije igral SS,prvi dio.igram na normal,gejmam tocno 10 godina,al ne sjecam se kad sam zadnji put tolko klel majku...valjda davno jos za vrijeme Icy Towera i MK 4 (goro) :)


Ahh, SS, ja ga prošao na Serious i na Mental nedavno, ufff, užas.


Kad se sjetim prince of persia(SoT, WW, TT) nije mi najteža, ali sam dobivao živčane slomove, dok sam igrao POP, dobio sam bolest popizditis, koštalo me svjetiljke, miša, gamepada, ma čeg sve ne, odlična igra, ali udara na živac da je to nenormalno.

T.N.T.
23-05-2007, 10:01
Rome Total War - na very hard (ne sjećam se točno postavke).ja sam prošao i sa Julijevcima i sa Grcima, nije bilo nekih većih problema...

Serenity
23-05-2007, 15:40
Neznam, GRAW? Zanimljiviji je na težim modovima.

Prince-Artas
23-05-2007, 18:24
Rome Total War - na very hard (ne sjećam se točno postavke).ja sam prošao i sa Julijevcima i sa Grcima, nije bilo nekih većih problema...

a tko zna kakav pristup on ima prema toj igri
meni su mongoli postali nepobjedivi na medieval2 tw na very hard
trebao sam ih odmah napast
ono što oću reć, dosta ovisi o samom pristupu igri

cmeljo22
23-05-2007, 21:59
Tetris :D

Upitni
24-05-2007, 13:09
[quote=JedimiNjoke]Rome Total War - na very hard (ne sjećam se točno postavke).ja sam prošao i sa Julijevcima i sa Grcima, nije bilo nekih većih problema...

a tko zna kakav pristup on ima prema toj igri
meni su mongoli postali nepobjedivi na medieval2 tw na very hard
trebao sam ih odmah napast
ono što oću reć, dosta ovisi o samom pristupu igri[/quote:3ithnvq9]

ma ja sam sad dosao do cannona (culverina) i mongoli su se vec malo rasirili ,igram na very hard i battle i campaign(long campaign victory),osvojio sam svu sredisnju europu,dansku i dio rusije,ne španj. i nije mi uopce neka velika frka,ali igram sa englezima pa nije cudno :)
i btw jos je sada 10-tak nacija u ratu s mongolima jer sam nagovorio papu na krusadu 8)

Prince-Artas
24-05-2007, 18:22
ja imam španjolsku i ameriku, monogli sve ostalo
i da papinska država je pod njihovim protektoratom
i 15+ vojski (punih do kraja i to većinom iskusnim jedinicama) je na mojim granicama

Upitni
24-05-2007, 19:16
ja jos nikad nisam otkrio ameriku,jer mi se nikad nije dalo igrat do tih kasnih godina: nakog nekog vremena sve postane tenk rush! :)
preko 30 gradova dobij i imas kaos ako ih stalno svakog ne provjeravas a meni se jednostavno ne da,trebali su stavit jos nekoliko manjih mapa sa manje gradova... :(

SkunK
24-05-2007, 20:05
Pa MK4 nije nit bio tako tezak, samo s Raidenom onaj strujni udar leteci ponavljat i gg :)

SkunK
24-05-2007, 20:21
btw. se ispalti kupit Rome Total war gold edition? Koja je razlika izmedju gold i obicne? O cemu se preciznije radi? Uzimas naciju i pokoravas svijet ili?

Prince-Artas
24-05-2007, 21:18
btw. se ispalti kupit Rome Total war gold edition? Koja je razlika izmedju gold i obicne? O cemu se preciznije radi? Uzimas naciju i pokoravas svijet ili?

mislim da sa gold edicijom ne dobiješ alexandra velikog.
ako imaš para nabavi total war eras

SkunK
24-05-2007, 21:38
eras?
http://www.crovortex.com/ald-zg.php?op=popis

Ovdije ima samo Rome Total War Gold i obicni

Prince-Artas
27-05-2007, 17:45
ja jos nikad nisam otkrio ameriku,jer mi se nikad nije dalo igrat do tih kasnih godina

trebaš samo ploviti zapadno i otkrit ćeš ameriku, netrebaš čekat 1492 god. :wink:

1van
27-05-2007, 18:03
Taj Medivial... jel to dobra igra(punim znacenjem, a znacenje znaci da cu ju igrati preko 30 h)

Prince-Artas
27-05-2007, 18:24
nabavi jer je ima dugu igrivost
ovdje prestaje off topic, nećemo ovdje raspravljati o total war igrama

Upitni
27-05-2007, 19:11
ja jos nikad nisam otkrio ameriku,jer mi se nikad nije dalo igrat do tih kasnih godina

trebaš samo ploviti zapadno i otkrit ćeš ameriku, netrebaš čekat 1492 god. :wink:

? ja sam isao na zapad i dodje mi samo do nevidljive granice i ne moze vise ici,dodje onaj crveni X na kursoru?

edit: nisam vidio stop offtopicu :| sry

TeraBajt
28-05-2007, 17:36
ja jos nikad nisam otkrio ameriku,jer mi se nikad nije dalo igrat do tih kasnih godina

trebaš samo ploviti zapadno i otkrit ćeš ameriku, netrebaš čekat 1492 god. :wink:

? ja sam isao na zapad i dodje mi samo do nevidljive granice i ne moze vise ici,dodje onaj crveni X na kursoru?

edit: nisam vidio stop offtopicu :| sry

Meni je iskreno ovaj topic glup, jer svako upiše svoju igru, a može se samo raspravljat kad se radi offtopic, evo again sorryte na offtopicu, sad back to work:

Far Cry, teško ko...

Prince-Artas
28-05-2007, 20:57
ja jos nikad nisam otkrio ameriku,jer mi se nikad nije dalo igrat do tih kasnih godina

trebaš samo ploviti zapadno i otkrit ćeš ameriku, netrebaš čekat 1492 god. :wink:

? ja sam isao na zapad i dodje mi samo do nevidljive granice i ne moze vise ici,dodje onaj crveni X na kursoru?

edit: nisam vidio stop offtopicu :| sry

onda biće moraš sačekat da prođe barem 1492 g. sorry ljudovi ali dajem samo malo hintova, nećemo više upitni ovdje raspravljat, ako te nešta zanima pitaj u m2 total war topicu

Upitni
29-05-2007, 13:05
ofc

teska mi je i igra Black and White,jedinica.na cetvrtom otoku uvijek fulam onega tipa odvest kceri,ili vice versa.na kraju sam rekao svojoj kravi da ga pojede pa sam fulao quest :D jer sad vise nista ne mogu,onaj simbol samo stoji,a meni se ne da na novo igrat... :(

antrax5
30-05-2007, 14:31
mafia utrke :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Rocchiro
30-05-2007, 15:52
meni je mafia bila poprilično nelagana igra,da...

Upitni
30-05-2007, 16:16
da,mafia,ja sam mafiu tri puta brisao i instalirao dok sam prosao te trke,i onda neka netko usporedjuje mafiu sa GTA :rotfl:

antrax5
30-05-2007, 17:12
pa da igra je ful laka ali te jebene utrke , ono vozim sedmi krug malo se potaknem na neki rub i okrenem se i padnem na glavu i mrtav si jebate haahha ali oke barem je realno nema kaj :D :D :D :wink:

D.E.M.O.
30-05-2007, 17:14
icy tower

antrax5
30-05-2007, 17:22
icy tower

wtf demo pa kaj ti je to ownam 8) 8) 8) :yuck: :D

TeraBajt
30-05-2007, 19:29
icy tower

wtf demo pa kaj ti je to ownam 8) 8) 8) :yuck: :D

Na kojem si katu najvise doso?

Sorryte na ovo bez kvacice tipkam po australskom laptopu (od bratica) i jos se uvijek privikavam na z i y

BattleSoldier
28-06-2007, 10:16
Ne postoje teske igre vec samo losi igraci
i postoje lijeni igraći ili noobovi koji čim ne mogu preć isprve level,izvade svoj papir sa šiframa i god mod ON

MasaKrisT
28-06-2007, 12:22
igraći :pray: :rotfl: 8) :nonono:

TeraBajt
28-06-2007, 12:27
Ne postoje teske igre vec samo losi igraci
i postoje lijeni igraći ili noobovi koji čim ne mogu preć isprve level,izvade svoj papir sa šiframa i god mod ON

lol, kad to ne uspije traže po netu Walktrough...

Alan Ford
28-06-2007, 12:52
postoje loši i nespretni igrači ali ima nešto i u hardweru :rotfl:

A ona utrka u Mafii je stvarno teška,nitko nemože reć da je od prve prošao

Lord Jambrek
28-06-2007, 14:33
postoje loši i nespretni igrači ali ima nešto i u hardweru :rotfl:

A ona utrka u Mafii je stvarno teška,nitko nemože reć da je od prve prošao

Je, užasno je teška, ali ima jedna caka kak ju preć bez da odvoziš cijeli krug, zato i služi tipka replace car u toj igri.

Mafia je teška ko sam vrag, bolesno, ali najteža igra mi je Thief - The Dark Project.

Blaster32
28-06-2007, 14:38
DRIVER 2 - predzadnja misija

nikad nisam mogo proc tu misiju :(

Durin
28-06-2007, 14:49
Uf,Driver 2 za PSX je preteška igra,mislim da sam došao do Rio De Janeira,ako se dobro sjećam,nisam nikada prešao do kraja.

Rapttor
28-06-2007, 17:15
Homeworld 2 je pretežak. Jedinicu sam prešao još i nekako na jedvite jade, ali u dvojci sam izgubio volju..
Monkey Island 2 je dosta zafrkan
Operation Flashpoint je težak zbog onog save sistema. Ona zdanja misija... bio sam počeo ludit :D

ZC_Someone
28-06-2007, 17:18
hidden and dangerous 1, ne poznam osobno nikog (osim mene :D) da je to prošao do kraja, igra je jako teška za proći (+ bugovi, gotovo nemoguće)

Outmind
28-06-2007, 18:00
Svemirska borba u Parkanu 2 je za sada izuzetno teška. Svi su u početku bolje opremljeni od tebe...

I sjetih se još nečega. U arcanumu kad dođeš u shrouded hills, pa moraš prroći most kojeg čuvaju onaj lik i ona 2 ogre-a. Mislim da sam si skratio životni vijek barem za 3 mjeseca frustrirajući se zbog te borbe...

mravojed20
28-06-2007, 18:05
Uf da ono je gadno. Ako ih i uspijem ja ubiti Virgil mi umre.Ili ja umrem a on ostane ziv. :( Zato sam dinamitom raznesao ona drva za njih pa su me pustili..

Ajme kako me sad nostalgija uhvatila kad se sjetim ovog.

Outmind
28-06-2007, 18:19
Ja sam imao tehnotuljka, pa sam im postavio desetak spike trapova, te su bili oslabljeni dok su dospjeli do mene.

Rapttor
28-06-2007, 23:07
hidden and dangerous 1, ne poznam osobno nikog (osim mene :D) da je to prošao do kraja, igra je jako teška za proći (+ bugovi, gotovo nemoguće)

Prešao :)
Šteta što je dvojka loša.

Teška igra jest, ali za razliku od Operation Flashpointa, možeš sejvavati pa se da vec nekako :)

wulner
29-06-2007, 09:30
Commandos serijal.
Thief neću ni spominjat. Dobro, Thief III je lakši od Thief I i II.
SoF II:Double Helix

Igra uz koju sam gotovo najviše izgubio živce je Prince Of Persia Warrior Within, jaooooo, poludio sam totalno zbog te smrdljive igre.

ja takoder nisam nikako uspio pobijediti onu caricu (ili sta god je),probavao sam i probavao kad sam ju na kraju zbrisao s harda i nedavno ju ponovno instalirao iz dosade
dosta me namucio warcraft 3

TeraBajt
29-06-2007, 10:54
Commandos serijal.
Thief neću ni spominjat. Dobro, Thief III je lakši od Thief I i II.
SoF II:Double Helix

Igra uz koju sam gotovo najviše izgubio živce je Prince Of Persia Warrior Within, jaooooo, poludio sam totalno zbog te smrdljive igre.

ja takoder nisam nikako uspio pobijediti onu caricu (ili sta god je),probavao sam i probavao kad sam ju na kraju zbrisao s harda i nedavno ju ponovno instalirao iz dosade
dosta me namucio warcraft 3

warcraft?!!! Ja ga prešo u 3 dana, isto i frozen throne.

Neznam šta bi u wc3 trebalo bit teško...

Outmind
29-06-2007, 10:55
Teško je teško ako nikad u životu nisi igrao niš osim dote... :yuck: :yuck:

TeraBajt
29-06-2007, 11:07
mislim na kampanju. Meni tu ništa nije bilo teško!

A ni dota nije tako teška.

Outmind
29-06-2007, 11:17
Dobro sam ja tebe razumio, teško je ako se nikad nisi udostojio igrat pravu stvar...

Prince-Artas
29-06-2007, 19:29
Homeworld 2 je pretežak.

mali off topic, stavi patch v1.1, dosta smanjuje težinu nekih misija

Jopax
29-06-2007, 21:02
Ja sam imao tehnotuljka, pa sam im postavio desetak spike trapova, te su bili oslabljeni dok su dospjeli do mene.

ja sam slucajno nabasao na neki imba mac u pecini i jedva sam ih ubio prije toga ih nisam mogao ubit nikad :kill:

Daniel666
30-06-2007, 09:53
Homeworld 2 je pretežak.

mali off topic, stavi patch v1.1, dosta smanjuje težinu nekih misija

Ali to nije fora...

Balcora Gate je najteža misija koju sam ikad vidio...

Freespace 2 je isto težak ...
Homeworld 1 bez salvagea ...

I napucavanje u DarkStar One-u

master of bullshit
30-06-2007, 10:20
driver2, monkey islands i broken swords

Quiet Riot
30-06-2007, 10:42
Heroes V, Half-Life, Hidden and Dangerous

Outmind
30-06-2007, 10:56
Pa HL nije toliko pre težak, jedino su mi dušu popili onaj jajati pauk i zadnji boss...

Quiet Riot
30-06-2007, 11:37
Pa HL nije toliko pre težak, jedino su mi dušu popili onaj jajati pauk i zadnji boss...
Ubija me u pojam da dva metka odjednom iz sačmarice nisu dovoljna da vojnik krepa. Još dok ih je desetak i počnu bacati bombe, treba dosta sreće i loadanja. Bar meni :wink:

Archil
05-07-2007, 20:21
Commandos BEL (gajba) i Hitman 47 (isto gajba)

Rektum_ajkula
05-07-2007, 20:39
crimsonland, nemoguce je preci!

Outmind
05-07-2007, 21:18
Pa HL nije toliko pre težak, jedino su mi dušu popili onaj jajati pauk i zadnji boss...
Ubija me u pojam da dva metka odjednom iz sačmarice nisu dovoljna da vojnik krepa. Još dok ih je desetak i počnu bacati bombe, treba dosta sreće i loadanja. Bar meni :wink:

Joj, zaboravih na vojnike! Ajme koliko sam tu quick save-ao... Ah, sjećanja. Ti komandosi su imali za ono vrijeme malo prejeben AI...

Demon Hunter
06-07-2007, 21:00
Call of duty na najtezoj razini,nema cjelu igru sam proveo puzajuci!

Mafioz0r
06-07-2007, 21:23
Ja ne znam kopja igra mi je bila najteza, ali se sjecam kako su moji frendovi lupali glavom u zid kad su tek iz 526. pokusaja uspjeli preci moju stazu u trackmaniji..... naravno, tada su tek uspjeli zavrsit stazu (rekorde koje su mi oborili mogu izbrojat na prste jedne ruke) :D

Peyo
08-10-2007, 03:42
Crime Life - Gang Wars :-x Igru se previse zakomplicirali

MILF hunter
08-10-2007, 09:42
Gothic 2 je poprilično težak...

Impulse9.Empty
08-10-2007, 10:31
splinter cell - zato sta mi ne odgovara vrazje suljanje

Da_killah
08-10-2007, 10:43
heroes 3 armageddon's blade, a nije ni petica laka bez patcha

scorpion667
08-10-2007, 10:48
SpaceForce Rougue Universe. Neznam da sam ikada igrao nešto teže! :twisted:

ChR0NoS
08-10-2007, 11:39
heroes of might and magic 5, meni uvjerljivo najteža. svako malo zapneš na misiji

DesertEagle
08-10-2007, 11:44
Commandos...

Grimm-Reaper
09-10-2007, 13:45
Super Mario... Trebalo mi je tri tjedna da preskocim onu rupu s lavom na zadnjem nivou :D

Demon Hunter
09-10-2007, 14:06
Colin McRae Rally II. :pray: :pray:

Prince-Artas
11-10-2007, 14:00
heroes of might and magic 5, meni uvjerljivo najteža. svako malo zapneš na misiji

poznato mi
neke misije znaju biti prokleto teške, tu su uvidjeli i proizvođači pa su izdali podosta patcheva pa ti preporučam skidanje zadnjeg

ChR0NoS
11-10-2007, 20:20
heroes of might and magic 5, meni uvjerljivo najteža. svako malo zapneš na misiji

poznato mi
neke misije znaju biti prokleto teške, tu su uvidjeli i proizvođači pa su izdali podosta patcheva pa ti preporučam skidanje zadnjeg
koji je zadnji, daš mi link? pls

Prince of Persia freak
11-10-2007, 20:23
heroes of might and magic 5, meni uvjerljivo najteža. svako malo zapneš na misiji

poznato mi
neke misije znaju biti prokleto teške, tu su uvidjeli i proizvođači pa su izdali podosta patcheva pa ti preporučam skidanje zadnjeg

Moraš mrziti tu igru :twisted:

Prince-Artas
11-10-2007, 20:26
heroes of might and magic 5, meni uvjerljivo najteža. svako malo zapneš na misiji

poznato mi
neke misije znaju biti prokleto teške, tu su uvidjeli i proizvođači pa su izdali podosta patcheva pa ti preporučam skidanje zadnjeg
koji je zadnji, daš mi link? pls

Heroes of Might and Magic V - zadnji patch je 1.5
Heroes of Might and Magic V: Hammers of Fate - zadnji i jedni patch je 2.1
možeš ih nać na službenoj stranici ili
http://www.filefront.com/
http://www.gamespot.com/
http://www.fileplanet.com/
http://www.gamershell.com/patch_download_archive.html

ChR0NoS
11-10-2007, 20:30
[quote=ChR0NoS]heroes of might and magic 5, meni uvjerljivo najteža. svako malo zapneš na misiji

poznato mi
neke misije znaju biti prokleto teške, tu su uvidjeli i proizvođači pa su izdali podosta patcheva pa ti preporučam skidanje zadnjeg

Moraš mrziti tu igru :twisted:[/quote:3yjwlnat]
zašto bi mrzili tu igru, kad nije loša?
Prince Arthas - thanks

Prince of Persia freak
11-10-2007, 20:31
Ja je mrzim iz dna duše, dosadna je i zapneš uvijek. Pokidala mi živce kao niti jedna dosad

GrimReaper
11-10-2007, 20:34
Hitman: Codename 47

dosta teška igra, pogotovo zato što nema save game

Shadowhell
11-10-2007, 23:05
Istina, ali ujedno i predobra :)

Leoo
12-10-2007, 08:48
Ah da HOMM5 je teska, naprimjer ona misija kada sa onim inferno herojem u kampanji morate pobijedit onog elf heroja... Koliko sam mu bjezo dok nisam skupio vojsku xD I onda gaziona 8) Ali se isplati peglat super je igra meni :D

Korpse
12-10-2007, 14:40
lara croft tomb raider legend u kazastanu kad se boriš protiv onog čudovišta,,, :-x

mrs.croft
12-10-2007, 15:10
jesam li ja jedini koji misli da je Another World bolesno teška igra? :o

Korpse
12-10-2007, 16:41
nisi

Dj_Morales
12-10-2007, 19:31
diablo2 mi nije bilo lako proc na sva tri nivoa!

Ashelia
12-10-2007, 21:37
diablo2 mi nije bilo lako proc na sva tri nivoa!nm je težak al ono hell je hellina

Nightyx
12-10-2007, 21:40
commandos je preteška igra...svi nastavci...

la50
17-11-2007, 16:09
Claw....ajme, kako je to bilo tesko.....

da istina a posebno kraj,za glavu se uhvatiti kad onog smrada zadnjeg moras dobiti pa ici po one maceve vatreni i (ledeni??) pa ga ubiti uf namucio se samo tako

Vorban
17-11-2007, 16:34
homeworld 2

TeraBajt
17-11-2007, 17:42
trenutno me portal muči...ali je to tako slatka muka...napokon igra u kojoj moram razmišljat da bih ju prešao... :pray:

heh... uz malu pomoc jutjub walktrougha sve se moze... :D

Windwalker
17-11-2007, 17:46
Neznam koja mi je igra u zadnje vrijeme bila posebno teška.

Najteži mi je bio Morrowind u prvom igranju (prije puno godina, dok sam još bio mlad i neiskusan).
To je pravi RPG: nekad sam tražio neke spilje ili rudnike po 3 dana, da bi onda odustao i rješavao neke questove sa strane, a onda se nakon tjedan i pol vratio na potragu i shvatio da mi je ulaz cijelo vrijeme bio pred nosom.

SkunK
17-11-2007, 18:42
Neznam koja mi je igra u zadnje vrijeme bila posebno teška.

Najteži mi je bio Morrowind u prvom igranju (prije puno godina, dok sam još bio mlad i neiskusan).
To je pravi RPG: nekad sam tražio neke spilje ili rudnike po 3 dana, da bi onda odustao i rješavao neke questove sa strane, a onda se nakon tjedan i pol vratio na potragu i shvatio da mi je ulaz cijelo vrijeme bio pred nosom.

haha tako i ja prije.

Prince-Artas
17-11-2007, 22:44
homeworld 2

mada sam to već dosta puta napomenuo, opet ću vama novim korisnicima :)
patch 1.1 dosta olakša igru

Vorban
18-11-2007, 01:13
homeworld 2

mada sam to već dosta puta napomenuo, opet ću vama novim korisnicima :)
patch 1.1 dosta olakša igru

ma da? :rotfl: to sam doduše igrao prie par godina a ni tada nisam znao da je izašao patch možda ga instaliram opet i pokušam prijeći

r0pe
18-11-2007, 19:22
ghost recon došao sam do 3. misije, al volim teške igre

100EURO
18-11-2007, 19:28
ak mi je igra teska obrisem ju i vise nije teska...