PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nvidia control panel



Durin
16-03-2007, 16:33
Opet problem,ima ih ko' Kineza.Dakle,uđem u nVidia control panel i tu mi se prikažu samo dvije sličice:Display i Video and television.Sada iz određenih razloga želim ući u Manage 3d settings,ali ih nigdje ne mogu pronaći.Idem na onaj advanced view,ali ništa se ne mijenja.Imam 93.71 verziju drivera.

spidEY
16-03-2007, 16:55
Opet problem,ima ih ko' Kineza.Dakle,uđem u nVidia control panel i tu mi se prikažu samo dvije sličice:Display i Video and television.Sada iz određenih razloga želim ući u Manage 3d settings,ali ih nigdje ne mogu pronaći.Idem na onaj advanced view,ali ništa se ne mijenja.Imam 93.71 verziju drivera.

Prebaci na classic view. Puno je lakše.

Lord Jambrek
16-03-2007, 16:56
Opet problem,ima ih ko' Kineza.Dakle,uđem u nVidia control panel i tu mi se prikažu samo dvije sličice:Display i Video and television.Sada iz određenih razloga želim ući u Manage 3d settings,ali ih nigdje ne mogu pronaći.Idem na onaj advanced view,ali ništa se ne mijenja.Imam 93.71 verziju drivera.

Prebaci na classic view. Puno je lakše.

Da, ovaj novi control panel je banana, nekad ima opcija, nekad nema, classic owna.

To se i meni desilo, nisam mogal najt taj 3d settings, onda sam se opet vratio na classic.

Durin
16-03-2007, 17:45
A gdje u classic mogu naći 3d settingse?