PDA

Pogledaj cijelu verziju : majice



Zv0nZ1
15-03-2007, 21:58
ima neki sajt na kojem se mogu naći i kupiti majice sa nekim gejmerskim natpisima?
thx!

16-03-2007, 00:27
verovatno na http://www.gay.hr, prijatno.

Glass
16-03-2007, 00:32
Pingvin nekenjaj puno, ako čovjek hoće majcu s natpisom iz neke igre neka je slobodno uzme.

Valnjes 666
16-03-2007, 00:35
ima neki sajt na kojem se mogu naći i kupiti majice sa nekim gejmerskim natpisima?
thx!

probaj otići u shopove u kojima prodaju music majice/duxice itd,oni će ti rado nalijepiti bilo šta na majicu! :)

POSA
16-03-2007, 08:43
http://www.jinx.com/default.htm

ne znam dal dostavljaju kod nas, ali...i to je početak

THUNDER_DINIX
16-03-2007, 10:50
ima neki sajt na kojem se mogu naći i kupiti majice sa nekim gejmerskim natpisima?
thx!

probaj otići u shopove u kojima prodaju music majice/duxice itd,oni će ti rado nalijepiti bilo šta na majicu! :)

da, rado za pare. BTW, poneses bijelu majicu i otiskaju ti natpis ili sliku po zelji

olio
16-03-2007, 11:51
[quote=Zv0nZ1]ima neki sajt na kojem se mogu naći i kupiti majice sa nekim gejmerskim natpisima?
thx!

probaj otići u shopove u kojima prodaju music majice/duxice itd,oni će ti rado nalijepiti bilo šta na majicu! :)

da, rado za pare. BTW, poneses bijelu majicu i otiskaju ti natpis ili sliku po zelji[/quote:3sbbgi5b]ma imaš onaj papir preslikač dođe 10 kn

flander
16-03-2007, 12:53
[quote=Zv0nZ1]ima neki sajt na kojem se mogu naći i kupiti majice sa nekim gejmerskim natpisima?
thx!

probaj otići u shopove u kojima prodaju music majice/duxice itd,oni će ti rado nalijepiti bilo šta na majicu! :)

da, rado za pare. BTW, poneses bijelu majicu i otiskaju ti natpis ili sliku po zeljima imaš onaj papir preslikač dođe 10 kn[/quote:252ndsjs]



di ima tog papira za kupit?

Booby
16-03-2007, 16:44
e jel ima neko nekakvu ideju za majice za kraj 8. razreda trebam neku sliku npr. logo od metallice ili neku anarhiju. ajd ak ima neku sliku (a4 format) pa nek posta,ali bez spamma (to se odnosi i na tebe,pingu).

W3DR4N
16-03-2007, 18:27
Ekipi ćete izgledati smiješno jer imate loš pokušaj kopiranja maturanata. Klinci u osmom razredu najčešće ponesu bijele majice i hrpu markera za potpise. Ako ništa drugo, ostat će ti za uspomenu.

olio
16-03-2007, 20:10
[quote=Zv0nZ1]ima neki sajt na kojem se mogu naći i kupiti majice sa nekim gejmerskim natpisima?
thx!

probaj otići u shopove u kojima prodaju music majice/duxice itd,oni će ti rado nalijepiti bilo šta na majicu! :)

da, rado za pare. BTW, poneses bijelu majicu i otiskaju ti natpis ili sliku po zeljima imaš onaj papir preslikač dođe 10 kn



di ima tog papira za kupit?[/quote:1ix87i70]imaš u knjižari ili kopirnici samo pitaj papir preslikač

ja radim na PCPlay majici hahaaaha

Zv0nZ1
16-03-2007, 21:39
ma to sa preslikavanjem sa tim papirom mi nije baš ok. jer nije baš za duže vrijeme, nakon par dana se to već raspada, a ne daj Bože da opereš :P Treba mi neka poštena majica :)

Valnjes 666
16-03-2007, 21:42
ma to sa preslikavanjem sa tim papirom mi nije baš ok. jer nije baš za duže vrijeme, nakon par dana se to već raspada, a ne daj Bože da opereš :P Treba mi neka poštena majica :)

Znam da preslikaći nisu dobri jer ti majica mora biti glatka i po mogućnosti bijela.

Odi u nekakav rock/metal šop.

Oni će ti sliku "utisnuti" u majicu,makar bila i hrapava i crna (to radim sa svojim duxicama)!

Definitivno najbolje riješenje,jer ti se slike neće odlijepiti niti izblijediti niti išta slično! :)

Koštat će te od 20 do 100kn,ovisno o veličini slike itd. Nije preskupo. :)

THUNDER_DINIX
17-03-2007, 12:38
Ekipi ćete izgledati smiješno jer imate loš pokušaj kopiranja maturanata. Klinci u osmom razredu najčešće ponesu bijele majice i hrpu markera za potpise. Ako ništa drugo, ostat će ti za uspomenu.

da, tako smo i mi ponijeli majice, napisali razred taj i taj, ponijeli markere i saraj. jos imam tu majicu u ormaru

Lord Jambrek
17-03-2007, 12:41
Ekipi ćete izgledati smiješno jer imate loš pokušaj kopiranja maturanata. Klinci u osmom razredu najčešće ponesu bijele majice i hrpu markera za potpise. Ako ništa drugo, ostat će ti za uspomenu.

da, tako smo i mi ponijeli majice, napisali razred taj i taj, ponijeli markere i saraj. jos imam tu majicu u ormaru

Pa tak se to i radi.


E ima ko kakav dobar slogan za maturantske majice, idem u fotografsku.

flander
17-03-2007, 12:52
@Jambrek-"Slikamo mame za besplatno" :D

THUNDER_DINIX
17-03-2007, 13:14
da ''Pic your mom for free!'' :rotfl:

BTW, nas slogan je bio ''DAL' MUKA ZAVRŠAVA IL' TEK POČINJE?!?"

kak mocno, a?

Booby
17-03-2007, 18:27
Ekipi ćete izgledati smiješno jer imate loš pokušaj kopiranja maturanata. KlinciSu osmom razredu najčešće ponesu bijele majice i hrpu markera za potpise. Ako ništa drugo, ostat će ti za uspomenu.

erm... nije za mene i nisam klinac!