PDA

Pogledaj cijelu verziju : [SW]Life in the galaxy far,far away



Dreadlock
15-03-2007, 20:07
Sve je u naslovu!!

Sto biste vi napravili da se odjednom probudite tamo negdje.Opisite kako bi izgledao vas zivot tamo,sto biste radili i kojem cilju biste tezili i obrazlozite svoj odgovor! Sagledajte vas zivot sa dva aspekta; da posjedujete moc sile,i da ne posjedujete moc sile.
Ako ovo spada u spam temu samo lockajte.

Evo za mene:
1.Da posjedujem moc sile- otisao bih na Courasant i tamo bih u jedi akademiji poducavao mlade umove.Nisam siguran dali bih presao na light ili na dark side...ima neka tajna veza izmedu ljudi i dark sidea.U dark sideu mozes biti svoj,sve ti je dozvoljeno...Light side samo usporava ostale...tako nekako....Prikljucio bih se light sideu jer dark side nema neki odredeni cilj....oni bi unistili sve i nebi ostalo nista...Nakon toga uzeo bih nekog ucenika i bili i samo jedni u nizu koji bi se borili za pravdu...I pitao bih Yodu koje je rase....


2.Da ne posjedujem moc sile postao bih neki smmugler kao Han Solo...Putovao bih sa blasterom i nebi se previse brinuo...vjerojatno bih zivio skromno uz nekog kraj mene (tj.neku :oops:).Ako nebi bio smmugler postao bih neki mehanicar za brodove,popravljac droida i compova... ili mozda sam vozio lovca!!Volio bih imati neke veze sa pilotstvom...

tako...ja sam svoje rekao...na vama je red....

Teon
15-03-2007, 21:19
Pa da imam moc sile, takodjer bih otisao na Coruscant, no nakon obuke ovisno o polozaju Jedija, bih ostao uz njih ili bih se odcijepio te bih tezio ka Gray Jediju koji imaju pravu slobodu, a ne kakvi corruptani Dark Jedi koji uopce u biti nisu slobodni.

A da nisam Force-Sensitive, onda bih otiso na Nar Shaddaa te tamo zapoceo svoju karijeru Merca (Kyle any1) ili Bounty Huntera

Maloki
15-03-2007, 21:47
Da ne posjedujem moc sile postao bih neki smmugler kao Han Solo...Putovao bih sa blasterom i nebi se previse brinuo...vjerojatno bih zivio skromno uz nekog kraj mene (tj.neku :oops:).Ako nebi bio smmugler postao bih neki mehanicar za brodove,popravljac droida i compova... ili mozda sam vozio lovca!!Volio bih imati neke veze sa pilotstvom...

tako...ja sam svoje rekao...na vama je red....

U oba slucaja bih napravio nesto takvo. Kad bih imo moc sile, nebih se htio ogranicavat ni kao jedi, ni kao sith. Proucavo bih sam silu i koristio bih ju za smuglanje 8) A ako je nebih imo, opet bi smuglao, samo malo teze...

Rocchiro
15-03-2007, 22:06
pilot za republiku valjda

obrazlozenje:

napucavanje po svemiru,brza smrt ako je nuzna,cinis nesto korisno i dobro,imas transport do svakog planeta,x wing gets you twi'lek chicks itd.

THUNDER_DINIX
16-03-2007, 10:21
ovako, u oba dva slucaja, i da posjedujem moc sile i da ne posjedujem, zivio bih na Coruscantu, jer je grad-planet stvarno prekul. visoki neboderi, sve na dohvat ruke, u gradu ima sve sto pozelis, ipak je centar Republike. mocan nightlife, to se moze vidjeti po onoj birtiji u drugom dijelu sage.
da posjedujem moc sile, izabrali bi me kao bebu od 6 mjeseci i poceli obucavati za Jedija. nakon obuke kao klinac, vjerovatno bi postao Padawan te naucio sve od svoga ucitelja. kasnije, kad bih postao Jedi Master, uzeo bih svog ucenika i njega obucavao, te bi obavljao razne poslove za Republiku.
da ne posjedujem moc sile definitivno bih bio pilot. brodovi su predobri, lude su mi te svemirske bitke, volio bih sudjelovati u onoj na pocetku Osvete Sitha, meni najbolja bitka. tokom rata bih se borio za Republiku, a kada bih rat zavrsio, nabavio bih odlican transporter i prevozio ljude s planeta na planet za dobre pare.

pimp
16-03-2007, 16:53
da imam moc sile postao bih empeor a da nemam moc sile postao bi novi thrawn s zvijezdom smrti

Rocchiro
16-03-2007, 20:29
mislim da se topic radi o tome sto bi bili stvarno da ste tamo...sumnjam da bi itko bil švercer ili kriminalac

Herr Schnitzel
16-03-2007, 20:29
E sad ste me nasli i mogu pustit mastu na volju...

Vako, da je to u KotOR eri:

U oba slucaja bih se prikljucio Revanovoj armadi...
Force-sensitive: pratio bih Machiavellijevu "politiku" da cilj opravdava sredstvo, tako da bih podrzavao Revana/Malaka do kraja. Sudjelovao bih u nekoliko kljucnih bitaka pod generalom Exile-om (Malachor V)...
Nakon sto se Revan okrene na Republiku, postao bih njegov ambasador na planetima, i zivio bih "off the Empire's butt"... Nakon svog tog sranja, istrazivao bih nepoznate planete i osnivao kolonije, pljackajuci prirodne resurse (eto zasto mi je Cortez jedna od najdrazih povijesnih licnosti)...
Tokom tih istrazivanja, furao bi se u crnom Leviathan Cruiseru...

Da nisam, polazio bih vojnu akademiju, smjer "Naval Officer"...
Nakon ste se Revan okrene protiv Republike, ja bi se odvojio od Armade i pomagao Republici. Kao mladi oficir bih sluzio na republickom Hammerhead Cruiseru (Tactical Officer), sudjelovao u nekoliko bitaka, dobio medalju, i kad bi vidio da se Malak priblizavao Coruscantu, kupio bih sup-kartu do Outer Rima, gdje bih potrazio pomoc Mandalorijanaca i pokusao osloboditi nekoliko planeta... Tu bi se smjestila Nova Republika, a ja u mirovinu na Onderonu. Ostao bih dozivotni Kancelar Republike, Mandalorijanci sretni jer su se naratovali, a ja bih poceo mirovne pregovore sa Sithovima, obnovio vojsku i flotu sa jednim centralnim stabom, i zadrzao granice kakve trenutno jesu.


Da je "danasnje doba" (racunam: zadnji dani Republike do sada):

Force-sensitive: Selio bih se na vise mjesta: Malastare, Tatooine, Ando I i Coruscant... Podrzavao bih politiku Kancelara za stvaranje vojske, i vodio bih jednu legiju (ne, nije 501). Sudjelovali bismo u nekoliko bitaka, ukljucujuci onu iznad Coruscanta... Nakon proglasenja Carstva, bio bi fanaticni podanik Cara, i jedan od najblizih savjetnika. Iako je razbijanje pobune dodijeljeno Darthieju, ja bih vodio sve (a Darth bi pokupio zasluge, ali nvm)... Poslije bi bio "ministar" za propagandu...

Da nisam, bio bih u Republickoj mornarici, zapovjednik Acclamator Cruisera... Kruzer bi bi prilikom bitke kod Coruscanta bio napol unisten, a ja skok u politiku: zguro bi se na neku poziciju u Coruscantu, polako isao dok ne bih bio senator. Glasovao bih "ZA" sto se tice stvaranja vojske, a nakon rata i stvaranja Carstva, takoder bi bio istrazivac/kolonizator na dobrom starom Acclamatoru... Bio bi miljenik u najvisim krugovima (ipak, otkriti mjesec sa gotovo neogranicenim kolicinama nova-kristala nije mala stvar)...

Arbiter of Change
16-03-2007, 20:50
Seljačina sa Tatooina tako da mogu svako jutro vikati na djecu "Hebo vam majku bagro pješćana , ko mi je iscica zadnje kapi Žuje!?"

.................. Šta dalje od moći i raznih zbivanja, to bolje. Volio bih istraživati smireno i polagano. :wink:

Bishop_45_(2)
16-03-2007, 22:13
Ja bih vjerovatno bio programer, tehnicar, ili takvno vec nesto slicno; uglavnom ja bi sve ko Revan samo bez computer spikeova !!!

cham3leon
19-10-2007, 11:29
UHUH... da imam moć sile, hmmmm... :kill:
šalim se :)
Sigurno bih bio na lightside. To je moj jedini izbor i točka. Bio bi totalni pacifist, jer mislim da je i zadaća Jedi Ordera da zaustavlja ratove. E, da, izmislio bi novi force power(da, pogodili ste): force chameleon - makes U invisible 8)

Da nisam Force sensitive, bio bi sto posto trgovac, inženjer, pilot teretnjaka, itd. No battles 4 me!

Bishop_45_(2)
19-10-2007, 14:18
da coece, tko je vidio necromancy u SF-u .........

Da_killah
19-10-2007, 14:39
jedi academy u neku ruku? :D