PDA

Pogledaj cijelu verziju : Upravljanje Vozilima



darth burek
13-03-2007, 22:56
Pa evo malo osvježenja...meni najbolje ide đipom u BF,helićem u OF,avionima u IL-2 sturmovik i avionima te V3 raketom u BF SWWWII.

BF:Đipom derem kroz pustinju,izbjegavam tenkiće zgrade te pješadiju šišam na kratko.Legendarno...

OF:Ko ne voli heliće u OF?!Nitko!!!Letiš helićem i kosiš tnekove.Kako je lijepo ubrzati na nekih 600 na maloj visini?Tako lijepo da još poprašiš nekoliko raketa,pa ovi dole promisle kako na nebu grmi rakete.Super...

IL-2:Volim nisko letjeti oko 20 m.Možda nekoliko metaka zabit u zemlji ili razbit neki AA.Ili viskoko...rekord mi je bio nekih 16000 m.Nemože se naprosto dalje...šteta što nemožeš u svemir...hahahha.Ludo je i na stražnjem šmajseru praštiti lovce koje te love.Ali je ipak najbolje jednih žestokih 16 vs. 16 aviona sa mlažnjacima.ja koristim ME-262.Morate ovo obožavati.

BF(secret wea...):V3 raketa...gađati polijetajući transporter na drugoj strani kanala?Pfffffffffffiiiiiiiiiiiiiiiiiijuuuuuuuuuuuu uuuuuuuu!!!BAM!!!Ili možda time gađati malog goblina...ovo sam već napisao...nije stvar što ga nemožeš pogoditi,nego što je nabijeno adrenalinom.Jedanput sam ga ipak pogodio...samo što se mali mlažnjak GOBLIN zabio u mene,ne ja u njega.Probajte ako niste...

Sterpo
14-03-2007, 15:10
u bf2 letit avionom naopačke :)
ili vrlo nisko helićem dok se ne zabijem u neku palmu

croWduh
14-03-2007, 15:26
Izbjegavanje stabala u Spit-u V-ici dok me prati pet-šest Gustava u Aces High

MarkaN
15-03-2007, 12:40
Ja bi zabranio vozila u UT-u!S :killyou:

Ps1ho
15-03-2007, 14:59
Čeka se Quake Wars :)