PDA

Pogledaj cijelu verziju : Podforum na temu kviza



Letva
13-03-2007, 19:00
Daklem uvažene dame i gospodo,šta mislite da admini otvore podforum za razne kvizove i tako te stvari,tipa "ko pogodi igru,postavlja pitanje" itd...ili recimo za muziku,film itd...Mislim da bi to bilo jako zanimljivo.

Molim da se izjasnite :D

13-03-2007, 19:03
ima i previše podforuma..otvori si rađe takvu temu ALT-F4 podforumu!

Letva
13-03-2007, 19:05
Pa ne bi bilo zgorega,da i ovaj ubace.Javljam se za MOD-a,naravno ukoliko prijedlog bude prihvaćen.ALT+F4 nije podforum za takve stvari.

W3DR4N
13-03-2007, 19:20
Kužim, Gamer style. Okej, predložite desetak kvizova i pravila za iste, pa ćemo vidjeti.

Rocchiro
13-03-2007, 19:30
bilo je takvih šitova davno u umjetnički se izražavam.nakon 25 tranica svima dopizdi.ne hvala

Maze
13-03-2007, 19:31
Da, bilo je ono "igra 10".

Letva
13-03-2007, 19:38
bilo je takvih šitova davno u umjetnički se izražavam.nakon 25 tranica svima dopizdi.ne hvala


Ma ovaj forum je općenito dosadan. :yuck:


@Weky--->Ne mora biti puno kvizova i toga.Slično kao na gamer.hr,dobro bi bilo malo osvježenja.

Imamo razno.

Recimo.Razne igre...

Vješalice,Kvizovi na temu igara,muzike,sporta,filma i ostalog.Uglavnom najbitnije pravilo:nema spama i ostalih GLUPIH stvari.Recimo neko postavi pitanje,a onaj ko odgovori prvi ima pravo na sljedeće.I tako,mislim da je ovo dobra ideja.

Maloki
13-03-2007, 19:42
Moze se i bez ikakvog problema u tome iskljucit post count...

Letva
13-03-2007, 19:46
Ma i to je jedna solucija,meni svejedno...

Lord AngelRI
13-03-2007, 19:56
ne hvala.................

Burek_fr0m_SPACE
13-03-2007, 19:59
Od čitanja prijedloga mi se slijedeća slika ukazala pred očima :

+1

Stoga se moram ne složiti s prijedlogom.

Fenrir
13-03-2007, 20:49
Pa ne bi bilo zgorega,da i ovaj ubace.Javljam se za MOD-a,naravno ukoliko prijedlog bude prihvaćen.ALT+F4 nije podforum za takve stvari.

Lol, ti očeš bit mod, pa je to paravan :rotfl:
A jel si smislio tih par desetaka kvizova ili?

THUNDER_DINIX
13-03-2007, 22:15
bilo bi zakon da se otvori, super ideja :pray:

Systematic Reverse
13-03-2007, 22:42
Ne

Sgt. Bull
13-03-2007, 22:43
ne

MindReader
13-03-2007, 22:51
da, zašto ne.. prije su ta sranja bila po umjetnosti pa sam bio dueliziran ( :rotfl: )
al ak se isključi post-count (il ja budem mod :D ), zašto ne :D

Đeri
13-03-2007, 23:46
Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!

Glass
14-03-2007, 00:10
Već bila igra 10 i protegla se na pun k**rc stranica, samo se nemogu sjetiti zašto je ukinuta.
I samo da se zna jedino što niste uspijeli riješit je "10 igra u kojima možeš ubit šarafcigerom" by Me.

Burek_fr0m_SPACE
14-03-2007, 08:57
Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!
HTML != php

Letva
14-03-2007, 12:55
Ma kakve veze ima postcount sa podforumom?Spam se neće tolerisati,fino onaj ko spama obrišemo post.

Recimo bazira se na sljedećem:

Uzećemo gaming...


Osoba1 postavi sliku iz neke određene igre,ko prije pogodi o kojoj je igri riječ taj ima priliku da postavlja pitanje.Ukoliko neko drugi poslije se uključi u raspravu i daje nepotrebne kometare,brišemo.Ne znam samo što ne bi mogli.Vidjećemo ko ima najviše znanja iz raznih oblasti.

Uzeh pravila nadam se da će vam se svidjeti,možda uradimo neke korekcije

Pravila:

1.Tko prvi pogodi igru, ima pravo da iduci postavi sliku igre koja ce se pogadjati.
2.U slucaju da onaj ko pogodi ne zeli da postavi sliku, neko drugi moze da postavi sliku.
3.User koji da odgovor, a odgovor je tacan, ne postavlja svoju sliku dok onaj ko je postavio sliku ne potvrdi da je ovaj tacno odgovorio.
4.S tim da ce u ovoj temi biti dosta slika (a kako mi svi volimo 56k-ere Smile ), slike moraju biti ispod 200KB u velicini, a ako je slika veca samo stavite link do slike.
5.Ukoliko igra ne bude pogođena u roku od 12 sati, poster dobiva 1 bod i postavlja jos jednu sliku. Ukoliko ni ta slika ne bude pogođena, poster NE dobiva bod i bira ko će postaviti slijedecu sliku.
6.Ukoliko korisnik ne postavi sliku u roku od 12 sati, neko drugi smije postaviti sliku. (Zato nema poruka tipa:"Pozuri, stavi sliku!"
7.Po mogucnosti nakon svakog "Ne" odgovora, treba se dati neki hint o igri.


edit: isto vrijedi i za filmove itd...mogli bi još nešto smislit..

Maloki
14-03-2007, 16:38
Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!

Ohmg, a kolko puta treba rec da ne treba nikakav mod za to? Decko, trebalo mi nesto za provjerit, pa sam napravio novi forum i pogledo dal se moze iskljucit. I kaj mislis, jel moze? Ne? E pa djeri, sokriat ces se, al moze! Jasnije sad?

Inace, suzdrzan sam sto se tice tog prijedloga...

Simon the Dreamer
14-03-2007, 16:51
Ja sam za, mogli bi igru sa quoteovima iz igara, i igru sa characterima iz igara i filmova, isto neko napiše kratak opis/quote, i onda pogađaju i tko pogodi postavlja sljedeće.

A mogli bi i ono The Good Thing is, THe Bad thing is, izmjenjuju se igrači i skupa rade priču, neko napiše prvu rečenicu, npr. upravo si se sudario s autom, onda neko napiše Dobro je to što ionako nisi volio taj auto (THe Good Thing), onda sljedeći post mora biti s Loše.. npr. Loše je to što sad nemreš nikak stić pokupit punicu (The Bad Thing), i onda se tak izmjenjuju, nikad nesmije dvaput zaredom good ili bad, uvijek izmjenjivanje, može ispast dosta fora.

I još jedna igra, inspirirana The Hitchikers Guide throught the Galaxy - 1000 načina da se iskoristi ručnik - veoma jednostavno, samo ispisujemo načine korištenja ručnika, uz broj, i svaki 5 stranica u nekom postu se napišu svi dosadašnji načini, i tako da stignemo bar do 1000...

I svakako bi se trebalo onemogućiti post count u tome, jer će otherwise pc rasti abnormalno...

Maloki
14-03-2007, 16:55
Jos daaaavno je bila jedna tema di je svatko u jednom postu trebo napisat neki stih i tako smo radili pjesme. to je bilo dobro...

Letva
14-03-2007, 17:05
Ja sam za, mogli bi igru sa quoteovima iz igara, i igru sa characterima iz igara i filmova, isto neko napiše kratak opis/quote, i onda pogađaju i tko pogodi postavlja sljedeće.

A mogli bi i ono The Good Thing is, THe Bad thing is, izmjenjuju se igrači i skupa rade priču, neko napiše prvu rečenicu, npr. upravo si se sudario s autom, onda neko napiše Dobro je to što ionako nisi volio taj auto (THe Good Thing), onda sljedeći post mora biti s Loše.. npr. Loše je to što sad nemreš nikak stić pokupit punicu (The Bad Thing), i onda se tak izmjenjuju, nikad nesmije dvaput zaredom good ili bad, uvijek izmjenjivanje, može ispast dosta fora.

I još jedna igra, inspirirana The Hitchikers Guide throught the Galaxy - 1000 načina da se iskoristi ručnik - veoma jednostavno, samo ispisujemo načine korištenja ručnika, uz broj, i svaki 5 stranica u nekom postu se napišu svi dosadašnji načini, i tako da stignemo bar do 1000...

I svakako bi se trebalo onemogućiti post count u tome, jer će otherwise pc rasti abnormalno...


Dobre su ti ove ideje,samo,šta admini misle ?

Simon the Dreamer
14-03-2007, 19:06
Sad samo čekamo "The Word From Above"...

Đeri
14-03-2007, 19:14
Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!

Ohmg, a kolko puta treba rec da ne treba nikakav mod za to? Decko, trebalo mi nesto za provjerit, pa sam napravio novi forum i pogledo dal se moze iskljucit. I kaj mislis, jel moze? Ne? E pa djeri, sokriat ces se, al moze! Jasnije sad?

Inace, suzdrzan sam sto se tice tog prijedloga...jel,napravio si na forumeru/nekom free hostu?
e pa oni imaju automatski instaliran mod,tak da me nemoj učit jer sigurno znam više o tebe :yuck:
edit:ili si pravio na vBulletin platformi illi SMF ili nekoj drugoj,al phpBB bez instaliranog moda sigurno nisi :yuck:

Maloki
14-03-2007, 19:17
Djeri, odi pit vino i pusit papir u krevetu sa svojom imaginarnom curom, a ne se pravit ovdje pametan, ok?

Y0$$1p
14-03-2007, 20:11
ja se slazem s ovim ali od toga opet nece biti nista kao ni od ostalih prijedloga koje smo predlozili

Silventus
14-03-2007, 20:14
djeri,treba se određeni kod izbrisat da bi se maknuo postcount.

ne editirat previše

Letva
14-03-2007, 20:20
[quote="Đeri":19hyo1pp]Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!

Ohmg, a kolko puta treba rec da ne treba nikakav mod za to? Decko, trebalo mi nesto za provjerit, pa sam napravio novi forum i pogledo dal se moze iskljucit. I kaj mislis, jel moze? Ne? E pa djeri, sokriat ces se, al moze! Jasnije sad?

Inace, suzdrzan sam sto se tice tog prijedloga...jel,napravio si na forumeru/nekom free hostu?
e pa oni imaju automatski instaliran mod,tak da me nemoj učit jer sigurno znam više o tebe :yuck:
edit:ili si pravio na vBulletin platformi illi SMF ili nekoj drugoj,al phpBB bez instaliranog moda sigurno nisi :yuck:[/quote:19hyo1pp]

Zašto uvijek usereš temu sa spamom?

@Yossip--->Bit će ako Bog da :)

Dreamer Deceiver
14-03-2007, 20:27
ja mislim da bi bila dobra dieja ovo šta sam ja napravio na sovinjku

http://www.forumsvibe.com/sovinjak/view ... m=sovinjak (http://www.forumsvibe.com/sovinjak/viewforum.php?f=28&mforum=sovinjak)

Maloki
14-03-2007, 20:28
pa wek je reko da napravite prijedlog sa barem 10 kvizova i da ce onda nes sredit...

Đeri
14-03-2007, 21:25
[quote="Đeri":3k5i4qbl]Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!

Ohmg, a kolko puta treba rec da ne treba nikakav mod za to? Decko, trebalo mi nesto za provjerit, pa sam napravio novi forum i pogledo dal se moze iskljucit. I kaj mislis, jel moze? Ne? E pa djeri, sokriat ces se, al moze! Jasnije sad?

Inace, suzdrzan sam sto se tice tog prijedloga...jel,napravio si na forumeru/nekom free hostu?
e pa oni imaju automatski instaliran mod,tak da me nemoj učit jer sigurno znam više o tebe :yuck:
edit:ili si pravio na vBulletin platformi illi SMF ili nekoj drugoj,al phpBB bez instaliranog moda sigurno nisi :yuck:

Zašto uvijek usereš temu sa spamom?

@Yossip--->Bit će ako Bog da :)[/quote:3k5i4qbl]zato što me maloki uči nečemu što nema pojma!

Djeri, odi pit vino i pusit papir u krevetu sa svojom imaginarnom curom, a ne se pravit ovdje pametan, ok?to je odgovor na moj post?u kojem sam ti se suprotstavio i pobio tvoj post?mislim stvarno si car,govoriš o nečem o čem nemaš pojma,i još me ideš učit,svaka čast ;-)


djeri,treba se određeni kod izbrisat da bi se maknuo postcount.

ne editirat previše

pa pet minuta posla kao što rekoh!

Letva
14-03-2007, 21:30
Molim moderatore da izbrišu gornje postove.

Hvala[b]


Jerry nisi relevantan da odgovoriš na mnoga pitanja,jer pojma nemaš.(pretpostavljam da ne znaš šta znači relevantan)

Chace
15-03-2007, 09:44
de pustite jerrya na miru...napokon je čovjek normalan

Fenrir
15-03-2007, 11:22
Molim moderatore da izbrišu gornje postove.

Hvala[b]


Jerry nisi relevantan da odgovoriš na mnoga pitanja,jer pojma nemaš.(pretpostavljam da ne znaš šta znači relevantan)




Aha, kewl, a to mu kaže čovjek koji je relevantan ili? :roll:

Letva
15-03-2007, 13:52
Naravno.

Babitz
15-03-2007, 21:41
nisi htio reć "kompetentan" umjesto "relevantan"?

KR1ST1J@N
28-04-2007, 14:32
ne i ovak je forum pretrpan

Matilda Mother
28-04-2007, 14:44
nisi htio reć "kompetentan" umjesto "relevantan"?

:rotfl: :thumbs2:

Silventus
28-04-2007, 14:56
/uzdah

Lord AngelRI
28-04-2007, 19:55
ne i ovak je forum pretrpan

ma ne što ima više podforuma to bolje zar ne????

jednostavno takav podforum nema potrebe no ipak pošto se otvorio i za konzole :cry: nek se otvori i ovaj znate ono AKO NE BUDE IŠLO LAKO SE MAKNE..... :|

Letva
03-05-2007, 07:00
nisi htio reć "kompetentan" umjesto "relevantan"?


Uzmi rječnik pa vidi šta pojedina riječ znači.


Ne zelim se raspravljati.




Salut.

Lord Jambrek
03-05-2007, 07:51
Ja sam već odavno dao prijedlog da se otvori takav podforum, ali ništa od toga.

Potpuno sam za.


Naravno, ukinut postcount.

Letva
03-05-2007, 07:58
Zaboravih napravit anketu.Ajde dajte ovaj podforum pls.

Lord Ragnarok
03-05-2007, 09:08
isuse, pa koj će vam vrag ovaj podforum?! tak i onak je forum pretrpan i sam bi taj pod forum koristili ko spamm point (ne spawn neg spamm)

Ps1ho
03-05-2007, 09:40
Zaboravih napravit anketu.Ajde dajte ovaj podforum pls.

Editraj si prvi post i postavi anketu :wink:

Nego ja sam za, ukinte postcount ak vam je toliko bitan, al to je odlican nacin razonode u bespucima ovog foruma :)

Letva
03-05-2007, 10:05
Anketa updejtovana :D


Glasovanje započnite! xD

1.Kviz za Igre(radi se na principu da posta neko sliku i pogadjamo)

Takodjer ima mnogo verzija ovog kviza naprimjer likove iz igara da pogadjamo,citate :D itd....
2.Kviz za filmove(radi na principu prvog)
3.Predlozite vi jos :D

Simon the Dreamer
03-05-2007, 10:40
Pa predložio sam ja više boljih kvizova.

Armachus
03-05-2007, 14:41
Ne

Babitz
03-05-2007, 14:43
ne

pitam se tko bi smišljao pitanja

MindReader
03-05-2007, 14:48
bilo je takih tema u umjetnosti.. i spamma se da boli.. tak da NE

Arbiter of Change
03-05-2007, 15:04
ne

pitam se tko bi smišljao pitanja

Poznavajući ovdašnje korisnike, najvjerojatnije [ubaci ime]pedija.

MindReader
03-05-2007, 15:07
ma daj.. nema šanse da admini to dopuste.. baš iz razloga što su forumi zahebani u pogledu pregleda postova jer, kad neki post dođe prije drugog a nije trebo, dolazi do zajeba.. objašnjavanja.. i to..
i većinom su to odgovori tipa A/B/C/D.. tak da.. nema teoretske teorije

a i sjetite se male phoenixove škole :|

Armachus
03-05-2007, 15:18
ma daj.. nema šanse da admini to dopuste.. baš iz razloga što su forumi zahebani u pogledu pregleda postova jer, kad neki post dođe prije drugog a nije trebo, dolazi do zajeba.. objašnjavanja.. i to..
i većinom su to odgovori tipa A/B/C/D.. tak da.. nema teoretske teorije

a i sjetite se male phoenixove školeS:|

It was so cool! :D

Letva
03-05-2007, 19:54
Pa predložio sam ja više boljih kvizova.

Ne vidim post nijedan.


Predlozi.

Black Hawk Down
03-05-2007, 20:53
Pa predložio sam ja više boljih kvizova.

Ne vidim post nijedan.


Predlozi.

Kolika ti je dioptrija?

MTF*
03-05-2007, 20:59
kako da se izrazim...daj pomozite...NE...kaj ce nam takav podforum...

Prince-Artas
03-05-2007, 21:05
ne
jer će me mrs croft stići u broju postova :(

Simon the Dreamer
03-05-2007, 21:32
Ja sam za, mogli bi igru sa quoteovima iz igara, i igru sa characterima iz igara i filmova, isto neko napiše kratak opis/quote, i onda pogađaju i tko pogodi postavlja sljedeće.

A mogli bi i ono The Good Thing is, THe Bad thing is, izmjenjuju se igrači i skupa rade priču, neko napiše prvu rečenicu, npr. upravo si se sudario s autom, onda neko napiše Dobro je to što ionako nisi volio taj auto (THe Good Thing), onda sljedeći post mora biti s Loše.. npr. Loše je to što sad nemreš nikak stić pokupit punicu (The Bad Thing), i onda se tak izmjenjuju, nikad nesmije dvaput zaredom good ili bad, uvijek izmjenjivanje, može ispast dosta fora.

I još jedna igra, inspirirana The Hitchikers Guide throught the Galaxy - 1000 načina da se iskoristi ručnik - veoma jednostavno, samo ispisujemo načine korištenja ručnika, uz broj, i svaki 5 stranica u nekom postu se napišu svi dosadašnji načini, i tako da stignemo bar do 1000...

I svakako bi se trebalo onemogućiti post count u tome, jer će otherwise pc rasti abnormalno...
Evo, da Letva bolje vidi.

Letva
04-05-2007, 07:00
Ne znam fakat što vam je toliko bitan postcount.Nema nabijanja postova,valjda ima nekih zrelih duša ovdje.Recimo Nightyx svakodnevno nabija postove,đeri i ostali.Ne znam stvarno šta je to toliko bitno ko ima postova?Sminka?Meni je veća šminka kad napisete post koji ima suvisle recenica(a oni nemaju,jer se skoro svaki njihov post sastoji iz 5 slova),ali oni spamaju non-stop.


Dajte nam sansu za ovaj podforum pls.Zanimljivije bi bilo.


Nemojte da pisemo peticiju. :rotfl:

Lord Jambrek
04-05-2007, 07:06
Ja sam isto za,


Čovječe, pa kaj vam je teško otvorit jedan podforum.


Onaj ESWC stoji tam i skuplja mrtve pixele :roll:

Prince-Artas
04-05-2007, 18:34
@Letva-zajebavao sam se
ja sam za jedan podforum kao lajaonica na HCL-u, tamo isključite brojač postova i svi sretni

McPingvin_v2.0
04-05-2007, 19:50
otvoriti taj podforum i omogućiti da ga vide samo non- spameri :)

Letva
04-05-2007, 20:34
otvoriti taj podforum i omogućiti da ga vide samo non- spameri :)

Dobar,dobar.Nego je li iko pričao u vezi ovog sa adminima?

v4MP1r3
04-05-2007, 21:35
ou my fucking dog, cega sve nema a vi zelite JOS?!

ljudi, kao vam je ovdje dosadno, napravite si svoj vlastiti forum pa tamo spammajte i radite teme i podforume kolko vam vase srce zeli.

gotovo

King tiger
04-05-2007, 21:49
ou my fucking dog, cega sve nema a vi zelite JOS?!

ljudi, kao vam je ovdje dosadno, napravite si svoj vlastiti forum pa tamo spammajte i radite teme i podforume kolko vam vase srce zeli.

gotovo

jebo familiju ti bi mogo komotno bit visoki funkcioner u kakvom komunistickom sistemu :D

v4MP1r3
04-05-2007, 22:31
ou my fucking dog, cega sve nema a vi zelite JOS?!

ljudi, kao vam je ovdje dosadno, napravite si svoj vlastiti forum pa tamo spammajte i radite teme i podforume kolko vam vase srce zeli.

gotovo

jebo familiju ti bi mogo komotno bit visoki funkcioner u kakvom komunistickom sistemu :D

joj pa svi mi znamo onu staru dobru part...ovoga...da ^^
zaboravite ^^

nije ovo tema ni vijrme za ovo ...vratimo se na podforume, ne trebaju i TOCKA

za sada je sve ok, sve dok se ne izmisli jos koja budalastina...

prije se to rijesavalo na lije nacin, bure kaze NE i svi ga slusaju, a sada, gdje je bure?? =( a

wedrane help,Sreci ne...napokon

Letva
05-05-2007, 12:54
ou my fucking dog, cega sve nema a vi zelite JOS?!

ljudi, kao vam je ovdje dosadno, napravite si svoj vlastiti forum pa tamo spammajte i radite teme i podforume kolko vam vase srce zeli.

gotovo

Joj ko se nama javlja... :rotfl:

I da zelimo jos! :yuck:

Ozivjelo bi ovaj forum. :D

Kiklop
05-05-2007, 13:07
ne XD

Prince-Artas
07-05-2007, 18:35
ovaj topic će ovdje biti još malo pa ako neki od admina ima šta reći nek to naprave u roku dan-dva

Letva
07-05-2007, 19:03
Popričao sam sa jednim od admina i rekao je da to nije loša ideja. 8)

McPingvin_v2.0
07-05-2007, 20:17
Popričao sam i ja sa jednim od admina pa je rekao da pokoravanje svijeta nije loša ideja. Određeni admin(i) nisu ni bili protiv Zbari Team podforuma jel...

Shadow of the LIGHT
08-05-2007, 17:33
JA se totalno NEslažem s prijedlogom :killyou:

Letva
09-05-2007, 16:49
Dakle,hoće li biti ili nece?!

NiX4tHeG@M3R
09-05-2007, 17:42
Dakle,hoće li biti ili nece?!

većina je rekla ne ali admine za to boli kurac pa će vjerojatno otvoriti podforum ako se nekom od admina sviđa to!

/kghm star wars kghm/