PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gameboy Advance



Wolfwrath
13-03-2007, 16:45
Neznam gdje bih ovo drugdje stavio,no eto.
Samo pitam-Ukoliko imate gameboy advance emulator na kompu,koje igre igrate?

Dreamer Deceiver
13-03-2007, 16:47
igro sam samo pokemone :pray:

Simon the Dreamer
13-03-2007, 16:52
Pokemone, Jugijo, Harvest Moon - fenomenalno, Castlevanie, Monster Ranchere, i 100 drugih manje dobrih...

13-03-2007, 17:25
zašt iam BLAGI filing da je to ilegalno i da će se neko dvoumit dal da se ovo locka ili da se locka.



uff kolko srbizama u jednoj rečenici.

Worthaur
13-03-2007, 17:33
Prešao sve verzije pokemona, sve castelvania, sve breath of fire, sve golden sun, vecinu ff... i mnoge druge rpg

Wolfwrath
13-03-2007, 17:55
Ja sam prešo pokemone i sve shaman king te jedan yugioh.

Y0$$1p
13-03-2007, 17:56
ja sam igrao samo pokemone i neke sam presao

m777
13-03-2007, 18:56
zašt iam BLAGI filing da je to ilegalno i da će se neko dvoumit dal da se ovo locka ili da se locka.
Ma nije ilegalno sve dok doma imaš originalnu igru... A svi mi to naravno imamo... da... :roll:

Najbolja igra na GBA - Golden Sun 2...

Worthaur
13-03-2007, 19:00
Najbolja igra na GBA - Golden Sun 2...
potpis :pray:
nedavno sam ju poceo igrat opet

flander
13-03-2007, 19:03
samo Pokemone,i sad izlaze dve nove verzije koko sam vidio ili su več izašle,nemam pojma,moram vidit, a to što se tiče ilegale zak bi se lockalo,a PSX topic?? :wink:

Worthaur
13-03-2007, 19:06
samo Pokemone,i sad izlaze dve nove verzije koko sam vidio ili su več izašle,nemam pojma,moram vidit, a to što se tiče ilegale zak bi se lockalo,a PSX topic?? :wink:
izasle, ali japanska verzija, za NDS, ne GBA

Outmind
13-03-2007, 19:23
Final fantasy tactics advance - najbolja igra za gba ikad! obavezno probati!

Dobri su i golden sun, shining force, fire emblem, yu-gi-oh (manje više svi, ali ako hoćeš samo jedan, skini si gx), i naravno nezaobilazni pokemoni. I monster rancher 2 je ok.

Maloki
13-03-2007, 19:23
Preso sve pokemone koji su izasli dosad i igro onaj Yu-Gi-Oh the eternal duelist soul il kak se vec zove...

RIPtheREAPER
13-03-2007, 19:27
YU GI oh, pokemone, shaman king...

Outmind
13-03-2007, 19:35
Ma mene je shaman king teško razočarao. S obzirom na crtić, igra je bez veze.

Valnjes 666
13-03-2007, 20:00
Ups,ja imam GBA,a od pokemona imam yelow,red,silver,christal.

Imam još i dosta starih igara od maria,dragon quest itd.

Al PKMN su mi najdraži. Osobito kad igram 4na4 preko link kabla! :)

Jedini problem je što su mi sve edicije na njemačkom pa ne mogu igrati skoro s nikim u hrvatskoj (samo sa određenim revizijama engleskih edicija koje su kompaktne sa njemačkim :( )!

Što se tiče emulatora,imam ih,ali mi nije fušt igrati.. :(

Planiram sad kupiti pa edicija koje sam propustio (fire red itd...)!

Inače sam obožavatelj nintendoa,jer je po meni najbolji,ima zanimljive igre,šarene i pune fantazije.... :)

Maze
13-03-2007, 20:38
Nekada sam igrao Pokemone, to su oni Pokemon:Gold, Silver, Ruby.. Ma ima naslova. Nedavno sam igrao i Zeldu, eh dobra stara Zelda. Iako, ne koristim emulatore baš.

Fenrir
13-03-2007, 20:39
Ček, kaj nije ovo za Gaming općenito, GBA igre nemaju veze sa Alt-F4 :roll:

Shadowhell
13-03-2007, 20:41
1 od foldera s GBC/GBA igrama.. Prešao 95% toga.. (http://img354.imageshack.us/img354/7132/gamesmv2.jpg)

Armachus
13-03-2007, 20:52
Pokemon :pray: ...Sceptile & Gourdon najbolji Pokemoni

Prešao sve verzije:
Najdraža mi je Ruby, imam ondje više od 440 sati igranja.

Od ostalih Dragon Ball, Zelda, Kirby, one farme , Yu-Gi-Oh itd...

Valnjes 666
13-03-2007, 20:55
Pokemon :pray: ...Sceptile & Gourdon najbolji Pokemoni

Prešao sve verzije:
Najdraža mi je Ruby, imam ondje više od 440 sati igranja.

Od ostalih Dragon Ball, Zelda, Kirby, one farme , Yu-Gi-Oh itd...

Lako je naq emulatoru imati 400h,samo ubrzaš! :P

a na GBA-u imam 270h na yelow,i još 100+ na christal! :P

Empe Tri
13-03-2007, 21:06
igro sam samo pokemone :pray:
mi tu :D
zakon su posebno onaj Safir i Gold i Fajer tj. Red :D :pray:

Simon the Dreamer
13-03-2007, 21:14
Final fantasy tactics advance - najbolja igra za gba ikad! obavezno probati!
Imaš Pravo. Zaboravio sam spomenuti ovu igru, i još jednu, ali za ovu drugu bi mogao biti problem jer se ne mogu sjetiti imena, mislim da je bilo nešto sa Sword, bio je neki jap-rpg, u stilu ff-a, i bio je dosta popularan.

A na temu ilegale, pa naravno da mi svi imamo originalne verzije ovih igara, samo tu raspravljamo o tome kako je promijenjeno iskustvo igranja na emulatorima... 8) :wink:

Outmind
13-03-2007, 21:26
Meni tu jedino na pamet pada swords of mana, ali to ne liči baš na ff...

Shadowhell
13-03-2007, 22:47
Final fantasy tactics advance - najbolja igra za gba ikad! obavezno probati!
Imaš Pravo. Zaboravio sam spomenuti ovu igru, i još jednu, ali za ovu drugu bi mogao biti problem jer se ne mogu sjetiti imena, mislim da je bilo nešto sa Sword, bio je neki jap-rpg, u stilu ff-a, i bio je dosta popularan.

A na temu ilegale, pa naravno da mi svi imamo originalne verzije ovih igara, samo tu raspravljamo o tome kako je promijenjeno iskustvo igranja na emulatorima... 8) :wink:

Heh, ja čak i imam original od poneke.. kao i GBA SP koji skuplja prašinu odavno..

A Final Fantasy Tactics Advance.. jedna od najboljih igara za GBA ikada.. koliko sam samo vremena proveo uz to..

The Plague
13-03-2007, 23:53
dete linkove za POKEMON GOLD taj rula

Shadowhell
14-03-2007, 00:16
Nisam siguran, ali vjerojatno bi bilo protiv pravila foruma..

The Plague
14-03-2007, 01:30
ok...naso sam

BlackDCRO
14-03-2007, 12:31
Ufff Pokemoni rulaju, steta sto takvo nesto nije napravljeno za pc(naravno mislim prava igra, cca 700 mb)...

Od svoje 9. godine trazio sam neku takvu igru i tako ja jednom ugledam u psx katalogu "Pokemon", odmah sam dosao u napast i isti moment narucio tu igru nadajuci se da je nesto tipa Ides i lovis pokemone, treniras ih, prelazis dvorane itd... Kad sam pokrenuo igru razocarao sam se. U toj igri pokemoni izlaze iz rupe a ti ih udaras nekim cekicem, koji shit od igre, to je bilo moje najvece razocaranje u zivotu. I tako prolazili su dani i dani, a nisu stizale nikakve novosti o pokemon igrama. I tako ljeto vec jer proslo, pocinje 4. razred te dobivam novog ucenika u razredu koji je imao gameboy i na njemu igru Pokemon blue. Kad sam ugledao cari te igre, jednostavno sam je morao kupiti. I tako kupujem pokemon gold bez gameboya(jer sam imao onaj qrac za nintendo u koji umetnes igru i onda igras preko tv ekrana)...
Par mjeseci kasnije frend mi je rekao za emulaciju na pcu, te sam s neta poskidao sve verzije...
Od tada sam veliki fan pokemon igara, a ovih dana sam u iscekivanje za emulatorom koji moze pokrenuti pokemon pearl rom...

Nego da vas pitam, dali postoji neka poboljsanija gold verzija(posto mi je ona najbolja), kao recimo pokemon red(red verzija bez boje) -> Pokemon fire red(poboljsanija red verzija s bojom)?

P.s. evo ovdje mozete vidjeti sve o svim verzijama(di se koji pokemon nalazi, na kojem lvlu evoluira, koje napade moze nauciti na kojem lvlu itd...), jako korisna stranica:
http://www.serebii.net

Shadowhell
14-03-2007, 14:14
Ufff Pokemoni rulaju, steta sto takvo nesto nije napravljeno za pc(naravno mislim prava igra, cca 700 mb)...

Od svoje 9. godine trazio sam neku takvu igru i tako ja jednom ugledam u psx katalogu "Pokemon", odmah sam dosao u napast i isti moment narucio tu igru nadajuci se da je nesto tipa Ides i lovis pokemone, treniras ih, prelazis dvorane itd... Kad sam pokrenuo igru razocarao sam se. U toj igri pokemoni izlaze iz rupe a ti ih udaras nekim cekicem, koji shit od igre, to je bilo moje najvece razocaranje u zivotu. I tako prolazili su dani i dani, a nisu stizale nikakve novosti o pokemon igrama. I tako ljeto vec jer proslo, pocinje 4. razred te dobivam novog ucenika u razredu koji je imao gameboy i na njemu igru Pokemon blue. Kad sam ugledao cari te igre, jednostavno sam je morao kupiti. I tako kupujem pokemon gold bez gameboya(jer sam imao onaj qrac za nintendo u koji umetnes igru i onda igras preko tv ekrana)...
Par mjeseci kasnije frend mi je rekao za emulaciju na pcu, te sam s neta poskidao sve verzije...
Od tada sam veliki fan pokemon igara, a ovih dana sam u iscekivanje za emulatorom koji moze pokrenuti pokemon pearl rom...

Nego da vas pitam, dali postoji neka poboljsanija gold verzija(posto mi je ona najbolja), kao recimo pokemon red(red verzija bez boje) -> Pokemon fire red(poboljsanija red verzija s bojom)?

P.s. evo ovdje mozete vidjeti sve o svim verzijama(di se koji pokemon nalazi, na kojem lvlu evoluira, koje napade moze nauciti na kojem lvlu itd...), jako korisna stranica:
http://www.serebii.net

Pokemon fire red nije poboljšana verzija ničega.. zvučiš ko zadnja nubara ako kažeš da si sve igrao i onda takvo nešto ..
Jednostavno se radnja odvija na potpuno drugom prostoru, a više verzija famoznih pokemona imaš za gotovo svaku igru koju su izdali .. Razlika je u većini slučajeva gotovo nikakva..

Što se tiče Pokemon Pearl .. na kojem emulatoru to namjeravaš igrati?

Simon the Dreamer
14-03-2007, 15:57
E, mislim da ovo je Swords of Mana, u igri imaš kao neku svoju kuću koja je drvo koje samo posadiš, to je to?
Ako je, onda mi je ta igra isto među najboljima, ali nijedna nije bolja od Harvest Moona, uz to sam mjesece provodio...

Maloki
14-03-2007, 16:53
Pokemon fire red nije poboljšana verzija ničega.. zvučiš ko zadnja nubara ako kažeš da si sve igrao i onda takvo nešto ..
Jednostavno se radnja odvija na potpuno drugom prostoru, a više verzija famoznih pokemona imaš za gotovo svaku igru koju su izdali .. Razlika je u većini slučajeva gotovo nikakva..

Što se tiče Pokemon Pearl .. na kojem emulatoru to namjeravaš igrati?

Erm, i Red i Fire Red se odvijaju na Kanto prostorima, isti gradovi i isti protivnici. Neznam samo u cemu je razlika izmedju njih (osim grafike, mislim da ih ima jos par)...

Simon the Dreamer
14-03-2007, 16:58
Pokemon fire red nije poboljšana verzija ničega.. zvučiš ko zadnja nubara ako kažeš da si sve igrao i onda takvo nešto ..
Jednostavno se radnja odvija na potpuno drugom prostoru, a više verzija famoznih pokemona imaš za gotovo svaku igru koju su izdali .. Razlika je u većini slučajeva gotovo nikakva..

Što se tiče Pokemon Pearl .. na kojem emulatoru to namjeravaš igrati?

Erm, i Red i Fire Red se odvijaju na Kanto prostorima, isti gradovi i isti protivnici. Neznam samo u cemu je razlika izmedju njih (osim grafike, mislim da ih ima jos par)...
Mislim da ne, kolko ja znam, Fire Red je u onom najnovijem worldu, i druge su početne beštije, i sve...

Dreamer Deceiver
14-03-2007, 16:59
Pokemon fire red nije poboljšana verzija ničega.. zvučiš ko zadnja nubara ako kažeš da si sve igrao i onda takvo nešto ..
Jednostavno se radnja odvija na potpuno drugom prostoru, a više verzija famoznih pokemona imaš za gotovo svaku igru koju su izdali .. Razlika je u većini slučajeva gotovo nikakva..

Što se tiče Pokemon Pearl .. na kojem emulatoru to namjeravaš igrati?

Erm, i Red i Fire Red se odvijaju na Kanto prostorima, isti gradovi i isti protivnici. Neznam samo u cemu je razlika izmedju njih (osim grafike, mislim da ih ima jos par)...

razlika je u pokemonima, u svakoj verziji možeš nac vrstu pkeemona koju nisi mogao nać u drugoj verziji, barem ja mislim

Maloki
14-03-2007, 17:00
http://en.wikipedia.org/wiki/Pokemon_Fire_Red

Sajmon, ti vjerojatno mislis na Ruby/sapphire

Armachus
14-03-2007, 17:46
Pokemon :pray: ...Sceptile & Gourdon najbolji Pokemoni

Prešao sve verzije:
Najdraža mi je Ruby, imam ondje više od 440 sati igranja.

Od ostalih Dragon Ball, Zelda, Kirby, one farme , Yu-Gi-Oh itd...

Lako je naq emulatoru imati 400h,samo ubrzaš! :P

a na GBA-u imam 270h na yelow,i još 100+ na christal! :P

Pa i nije bas, ja sam se tu barem 200 h mucio da dodem do 8. dvorane... zato vrijeme sam razvijao Pokemone, sto recimo moj susjed nije radio, on je samo presao to i gotovo. Ima manje od 100 h igranja...
Sa dobro me zajeba' kad je reka da ima 1. liga...

Armachus
14-03-2007, 17:48
Pokemon :pray: ...Sceptile & Gourdon najbolji Pokemoni

Prešao sve verzije:
Najdraža mi je Ruby, imam ondje više od 440 sati igranja.

Od ostalih Dragon Ball, Zelda, Kirby, one farme , Yu-Gi-Oh itd...

Lako je naq emulatoru imati 400h,samo ubrzaš! :P

a na GBA-u imam 270h na yelow,i još 100+ na christal! :P

Pa i nije bas, ja sam se tu barem 200 h mucio da dodem do 8. dvorane... zato vrijeme sam razvijao Pokemone, sto recimo moj susjed nije radio, on je samo presao to i gotovo. Ima manje od 100 h igranja...
Sa dobro me zajeba' kad je reka da ima 1. liga...

Sry, dabl post, stisao sam F5... delete this one

Valnjes 666
14-03-2007, 17:49
Pokemon :pray: ...Sceptile & Gourdon najbolji Pokemoni

Prešao sve verzije:
Najdraža mi je Ruby, imam ondje više od 440 sati igranja.

Od ostalih Dragon Ball, Zelda, Kirby, one farme , Yu-Gi-Oh itd...

Lako je naq emulatoru imati 400h,samo ubrzaš! :P

a na GBA-u imam 270h na yelow,i još 100+ na christal! :P

Pa i nije bas, ja sam se tu barem 200 h mucio da dodem do 8. dvorane... zato vrijeme sam razvijao Pokemone, sto recimo moj susjed nije radio, on je samo presao to i gotovo. Ima manje od 100 h igranja...
Sa dobro me zajeba' kad je reka da ima 1. liga...

200 sati do 8. dvorane!!!! :o :o :o :o

meni na gameboyu treba max 24 h igre da pređem cijelu igru :)

rekord držim u PKMN red,samo 16h igre da riješim svih 8 dvorana i indigo četvorku! :P

naravno na GBA-u! :)

Armachus
14-03-2007, 17:53
Koji su ti lv. Pokemoni ?

Valnjes 666
14-03-2007, 18:16
Koji su ti lv. Pokemoni ?

u najbržoj verziji 1-2 pkmn-a su lvl 55,a ostatak oko 35. :)

ali ih nakon toga brzo nabildam na lvl 100 tako da mogu igrati na link cabelu! :)

Simon the Dreamer
14-03-2007, 19:08
http://en.wikipedia.org/wiki/Pokemon_Fire_Red

Sajmon, ti vjerojatno mislis na Ruby/sapphire
Moguće.

Nego, ovaj Fire Emblem, čuo sam dosta puta za to, nisam nikad probo, kakva je igra, o čem se radi, koji žanr, dajte malo infoa na Fire Emblem...

BlackDCRO
14-03-2007, 19:47
Ufff Pokemoni rulaju, steta sto takvo nesto nije napravljeno za pc(naravno mislim prava igra, cca 700 mb)...

Od svoje 9. godine trazio sam neku takvu igru i tako ja jednom ugledam u psx katalogu "Pokemon", odmah sam dosao u napast i isti moment narucio tu igru nadajuci se da je nesto tipa Ides i lovis pokemone, treniras ih, prelazis dvorane itd... Kad sam pokrenuo igru razocarao sam se. U toj igri pokemoni izlaze iz rupe a ti ih udaras nekim cekicem, koji shit od igre, to je bilo moje najvece razocaranje u zivotu. I tako prolazili su dani i dani, a nisu stizale nikakve novosti o pokemon igrama. I tako ljeto vec jer proslo, pocinje 4. razred te dobivam novog ucenika u razredu koji je imao gameboy i na njemu igru Pokemon blue. Kad sam ugledao cari te igre, jednostavno sam je morao kupiti. I tako kupujem pokemon gold bez gameboya(jer sam imao onaj qrac za nintendo u koji umetnes igru i onda igras preko tv ekrana)...
Par mjeseci kasnije frend mi je rekao za emulaciju na pcu, te sam s neta poskidao sve verzije...
Od tada sam veliki fan pokemon igara, a ovih dana sam u iscekivanje za emulatorom koji moze pokrenuti pokemon pearl rom...

Nego da vas pitam, dali postoji neka poboljsanija gold verzija(posto mi je ona najbolja), kao recimo pokemon red(red verzija bez boje) -> Pokemon fire red(poboljsanija red verzija s bojom)?

P.s. evo ovdje mozete vidjeti sve o svim verzijama(di se koji pokemon nalazi, na kojem lvlu evoluira, koje napade moze nauciti na kojem lvlu itd...), jako korisna stranica:
http://www.serebii.net

Pokemon fire red nije poboljšana verzija ničega.. zvučiš ko zadnja nubara ako kažeš da si sve igrao i onda takvo nešto ..
Jednostavno se radnja odvija na potpuno drugom prostoru, a više verzija famoznih pokemona imaš za gotovo svaku igru koju su izdali .. Razlika je u većini slučajeva gotovo nikakva..

Što se tiče Pokemon Pearl .. na kojem emulatoru to namjeravaš igrati?

1.Sve si krivo rekao...
Pokemon fire red je red verzija s boljom grafikom i duze traje(produzena ali ne izmjenjena) a prica u igri je ista.
Prije nego sto donosis neke zakljucke proguglaj ako nisi siguran, jer si u ovom slucaju ti ispao noob.

2.Recimo gold nema postenog poboljsanja, ako nadjes na netu gold verziju s boljom grafikom itd svaka cast, obavezno mi posalji link na pp.

3. Pokemon pearl namjeravam igrati na nds(Nintendo dual screen) emulatoru, ali za sada nema ni jednog emulatura koji je moze pokrenuti.

Igram pokemon igre vec 5 godina i znam sto pricam...

Jopax
14-03-2007, 20:06
Pokemone, Jugijo, Harvest Moon - fenomenalno, Castlevanie, Monster Ranchere, i 100 drugih manje dobrih...
i ja sam igro kod frenda Harvest Moon igra je pregenijalna samo na zivce idu Elfovi. znas gdje je mogu skinut sa neta sa emulatorom

Outmind
14-03-2007, 20:38
http://en.wikipedia.org/wiki/Pokemon_Fire_Red

Sajmon, ti vjerojatno mislis na Ruby/sapphire
Moguće.

Nego, ovaj Fire Emblem, čuo sam dosta puta za to, nisam nikad probo, kakva je igra, o čem se radi, koji žanr, dajte malo infoa na Fire Emblem...

Fire emblem ti je strategija / rpg na poteze. Ti si tamo mali jadni strateg koji jednom party-u govori kaj trebaju raditi. Imaš svakakve jedinice - swordsman, bowman, knight, pegasus knight, black mage, white mage... Kad dodju do određenog lvl-a postaju skroz nabrijani i moćni! Jako dobra igra, a moraš i mućnut glavom malo da bi ju prešao.

Babitz
14-03-2007, 23:07
imam i GBA i emulator za isti

fakjea
igre za to ownaju

Shadowhell
14-03-2007, 23:14
Ufff Pokemoni rulaju, steta sto takvo nesto nije napravljeno za pc(naravno mislim prava igra, cca 700 mb)...

Od svoje 9. godine trazio sam neku takvu igru i tako ja jednom ugledam u psx katalogu "Pokemon", odmah sam dosao u napast i isti moment narucio tu igru nadajuci se da je nesto tipa Ides i lovis pokemone, treniras ih, prelazis dvorane itd... Kad sam pokrenuo igru razocarao sam se. U toj igri pokemoni izlaze iz rupe a ti ih udaras nekim cekicem, koji shit od igre, to je bilo moje najvece razocaranje u zivotu. I tako prolazili su dani i dani, a nisu stizale nikakve novosti o pokemon igrama. I tako ljeto vec jer proslo, pocinje 4. razred te dobivam novog ucenika u razredu koji je imao gameboy i na njemu igru Pokemon blue. Kad sam ugledao cari te igre, jednostavno sam je morao kupiti. I tako kupujem pokemon gold bez gameboya(jer sam imao onaj qrac za nintendo u koji umetnes igru i onda igras preko tv ekrana)...
Par mjeseci kasnije frend mi je rekao za emulaciju na pcu, te sam s neta poskidao sve verzije...
Od tada sam veliki fan pokemon igara, a ovih dana sam u iscekivanje za emulatorom koji moze pokrenuti pokemon pearl rom...

Nego da vas pitam, dali postoji neka poboljsanija gold verzija(posto mi je ona najbolja), kao recimo pokemon red(red verzija bez boje) -> Pokemon fire red(poboljsanija red verzija s bojom)?

P.s. evo ovdje mozete vidjeti sve o svim verzijama(di se koji pokemon nalazi, na kojem lvlu evoluira, koje napade moze nauciti na kojem lvlu itd...), jako korisna stranica:
http://www.serebii.net

Pokemon fire red nije poboljšana verzija ničega.. zvučiš ko zadnja nubara ako kažeš da si sve igrao i onda takvo nešto ..
Jednostavno se radnja odvija na potpuno drugom prostoru, a više verzija famoznih pokemona imaš za gotovo svaku igru koju su izdali .. Razlika je u većini slučajeva gotovo nikakva..

Što se tiče Pokemon Pearl .. na kojem emulatoru to namjeravaš igrati?

1.Sve si krivo rekao...
Pokemon fire red je red verzija s boljom grafikom i duze traje(produzena ali ne izmjenjena) a prica u igri je ista.
Prije nego sto donosis neke zakljucke proguglaj ako nisi siguran, jer si u ovom slucaju ti ispao noob.

2.Recimo gold nema postenog poboljsanja, ako nadjes na netu gold verziju s boljom grafikom itd svaka cast, obavezno mi posalji link na pp.

3. Pokemon pearl namjeravam igrati na nds(Nintendo dual screen) emulatoru, ali za sada nema ni jednog emulatura koji je moze pokrenuti.

Igram pokemon igre vec 5 godina i znam sto pricam...

Koliko ja znam Pokemon Fire Red jedna je od verzija Pokemona treće serije Pokemon igara, a kolike su sličnosti te verzije sa Pokemon Red ne mogu procjeniti jer se više ne sjećam tih.. Možda bi mogli i reći da je to poboljšana verzija starije igre ali vjerujem da njihova namjena nije bila "tako" je plasirati na tržište. Iz tog razloga ne postoji "poboljšana verzija" Pokemon Gold ..

Svaka serija, naravno, donosi poboljšanja u grafici a radnja se u većini slučajeva odvija na razl. mjestima u odnosu na prijašnje.. To je potpuno nova igra.

Valnjes 666
14-03-2007, 23:22
blackCRO je u pravo-to su reizdanja-znam ja !:)

Jopax
15-03-2007, 09:18
zna li neko bilo kakav link sa emulatorima i igrama sa GameBoya Advancea

Nightyx
15-03-2007, 10:50
Ja sam na GBA igro samo dragon ball z legacy of gouku, pokemone sve i you gi oh mislim kartanje :?

Wolfwrath
15-03-2007, 14:21
Pa čini se da ova tema cvjeta.

Nego ja sam prešo sve verzije pokemona a apsolutno,bez ikakvog razmišljanja reko bih da je najbolja emerald verzija (Miješana Ruby i Saphire).
Igro sam i dragonball z legacy of goku 1 i 2.Prešo.

A što se tiče Shaman kinga,slažem se da je glupo ispalo nakon crtića, no svejedno je u Master of Spirits 2 zanimljivo boriti se sa svim onim duhovima koje skupljate i raditi kombinacije istih.

VAŽNO:Prije neka dva tjedna na jednoj stranici sam našao download link za skinuti datoteku od pišljivih 3.76 giga u kojoj ima preko tisuću romova za GBA. :shock: :D :pray:
U ovu subotu sam srušio Windowse tak da sam izgubio link,no brzo ću ja to naći.

I ako netko igra Pokemon emerald ili je igro,nek mi se javi da izmijenimo iskustva.

Shadowhell
15-03-2007, 14:59
Pa čini se da ova tema cvjeta.

Nego ja sam prešo sve verzije pokemona a apsolutno,bez ikakvog razmišljanja reko bih da je najbolja emerald verzija (Miješana Ruby i Saphire).
Igro sam i dragonball z legacy of goku 1 i 2.Prešo.

A što se tiče Shaman kinga,slažem se da je glupo ispalo nakon crtića, no svejedno je u Master of Spirits 2 zanimljivo boriti se sa svim onim duhovima koje skupljate i raditi kombinacije istih.

VAŽNO:Prije neka dva tjedna na jednoj stranici sam našao download link za skinuti datoteku od pišljivih 3.76 giga u kojoj ima preko tisuću romova za GBA. :shock: :D :pray:
U ovu subotu sam srušio Windowse tak da sam izgubio link,no brzo ću ja to naći.

I ako netko igra Pokemon emerald ili je igro,nek mi se javi da izmijenimo iskustva.

Taj file imaš na torrentspy-u

Btw, je li tko igrao Pokemon Arenu ( il kako se već zove ) na GameCube-u?

BlackDCRO
16-03-2007, 12:44
Evo malo sam prekopao po cedeima i nasao sejvove Emerald i Leaf green verzije:

Leaf green
http://img296.imageshack.us/img296/4299/leafgreenxy8.jpg

Emerald
http://img410.imageshack.us/img410/7369/emeraldjq3.jpg

v4MP1r3
17-03-2007, 08:16
po meni GBA je jedna od najdugovjecnijih konzola, vrlo kvalitetna pogotovo. Zam da sam i prije rasturao na njoj, zam da cu i u buducnosti, jer kolko god doslo do izrazenja nove konzole, ja cu se uvijek vracati, GBA ! :D

Arbiter of Change
17-03-2007, 09:18
Kickass stvar, sjećam se da sam igrao Bahamut Lagoon na njoj svojevremeno, zajedno s još gomilom dobrih RPG-ova. :thumbs2:

Outmind
17-03-2007, 13:02
E ne da mi se sad tražiti po forumu, pa pišem ovdje. Dajte mi molim vas link do neke stranice sa playstation 1 romovima, s time da se ne moram baktat sa kojekakvim votanjima i inim sranjima.

BlackDCRO
17-03-2007, 14:00
E ne da mi se sad tražiti po forumu, pa pišem ovdje. Dajte mi molim vas link do neke stranice sa playstation 1 romovima, s time da se ne moram baktat sa kojekakvim votanjima i inim sranjima.

hmmm Torrent?
Ipak psx romovi imaju 100-700 mb...

Simon the Dreamer
17-03-2007, 14:02
E ne da mi se sad tražiti po forumu, pa pišem ovdje. Dajte mi molim vas link do neke stranice sa playstation 1 romovima, s time da se ne moram baktat sa kojekakvim votanjima i inim sranjima.

hmmm Torrent?
Ipak psx romovi imaju 100-700 mb...
Da, baš, posudi neku psx igru od frenda koji ima ps1