PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kad je usao gaming u vase živote?



Stranica : [1] 2

omfgnoob1
13-03-2007, 01:11
Kao šta naslov govori zanima me s koliko ste godina poceli biti onako malo "žešći" gamer. Ja sa kojih 13. Ako je bilo ovakvih tema mozda, brisite.

Valnjes 666
13-03-2007, 01:21
Kad sam imao 6 godina,vidio sam na TV-u gameboy i mama mi ga kupila! :)
-> Hvala mama!
A kasnije sam lupao po comadoreu i amigi itd! :)
Najsretnije razdoblje mi je doba 486-ce,jel tad se čovjek mogao pošteno naigrati,igre su rađene s dušom,da se igraju,a ne da blješće od grafike i da se prodaju!

Shakes
13-03-2007, 02:03
Ja nisam ni postao hardcore gamer... Ja zaigram tu i tamo neku kvalitetnu igru, ali hardcore luđak nisam... Evo četiri tjedna igre nisam upalio skoro

Quiet Riot
13-03-2007, 06:46
Pred 3 godine, znači s 12 godina sam postao addict. :wink:

goGAMERo
13-03-2007, 07:26
Striko 1998 otvorio među prvima PC igraonicu u Mostaru! Zarazio se i to je to! :)

Rocchiro
13-03-2007, 07:32
nisam bas HC gamer,al igram sad tocno 10 godina

Maze
13-03-2007, 09:20
Igram od 2000. Kada sam dobio igru "Ace Ventura". Ono, prije sam volio igrat, ali nisam HC gamer, nekada nešto zaigram..

Babitz
13-03-2007, 09:30
otkad znam za kompove, htio sam prčakti po njima

igre sam počeo malo aktivnije igrat kad sam dobio komp, prije 8 godina

inače sam igrao u školi di smo imali legendarne 486-ice il kod nekog na nintendu il tak nečem

THUNDER_DINIX
13-03-2007, 09:56
od prije 3-4 god malo ''zesci'', iako sad vec polako prestajem s igrama, inace na kompu igram od 4 god

Đeri
13-03-2007, 10:06
pa komp sam dobio s 4 godine,i na njemu sam lupo doom i neke žabe,al nisambi ožešći gamer,žešći sam posto 2004. kad sam dobio net (carnet)

Arbiter of Change
13-03-2007, 10:37
Tko to zna. Sa nekih 7 godina već imao iskustva (ali to ne ubrajam) na starijim kompovima, a onda su došle konzole.... :D

Znači od nekih 8 godina. I da, imao sam hardcore fazu igranja od 11. do 13. godine. E to su bili dani. :)

Pilip
13-03-2007, 10:53
Pred 6(?)...

13-03-2007, 11:43
od izlaska W: ET- a...

mislim, igrao sam se od malih nogu na commodoreu, ali aktivnije sma počeo kad sam dobio 1. PC, dakle negdje 2001./2002.

Tu je počeo AoM, Unreal 2, C&C: Generals itd...

Lord Ragnarok
13-03-2007, 12:36
u 2. razredu dobio komp, u 4i 5i razredu počelo hardcore gejming

RIPtheREAPER
13-03-2007, 13:49
pih, ne sjecam se kad je to bilo
negdje kada sam imao 7 god
na nekoj 386ici ili sta vec, nemam pojma sam halao Pokemone Cristal 8 sati dnevno zbog nemogucnosti saveanja.

streetrace777
13-03-2007, 14:31
Sa nekih 4-5 god kad sam rasturo Super Maria ,a NES-u i SNES-u

Ps1ho
13-03-2007, 14:38
a od malih nogu uz buraza, malo aktivnije na 386. (Dangerous Dave recimo, Doom) i bas aktivno od '99 kad sam dobio PC i prvi UT, sad u zadnje vrijeme bas i neigram uglavnom je to net samo

Sterpo
13-03-2007, 15:47
sa nekih 5-6 sam igrao super nintendo: super mario i kompanija
2001 dobio comp

whiskey
13-03-2007, 16:00
Pocetak sa gameboyom pa super nintendo i onda jednog lipog dana uđem u neku prostoriju sa kompovima, tad nisan zna šta je igraona :) Pa vidjeh nekog nabildanog lika sa plavom kosom koji ima kul oružja, komentare i gnjeci aliene (ako neznate tko je taj doticni gospodin nema vam spasa). Tad je pocelo PC gameanje 95-96. i otad nema stajanja, obilježen do kraja života. :pray:

flander
13-03-2007, 16:17
poćeo negdije sa 10 godina na onom klincu di imaš gro igri i dobiš onaj pištolj di race gađaš i to :D Ma da nisam neki hard core da pratim sve to i igram sve,kad neš kvalitetno izajde odigram,ali sam luuud za WoW-om hehe šala :D

Empe Tri
13-03-2007, 19:23
kad sam imao 5-6 godina kad sam 1. put dobio komp, a to je bilo prije 14 godina :D
a evo u zadnje vrijeme ni neigram igre.... tj. nemam vremena odem na posao u 6 i vratim se u 18, a onda upalim ziku i obidjem net i legnem spavat :D

Prince-Artas
13-03-2007, 19:45
od 5 razreda osnovne

Jopax
13-03-2007, 20:21
Igro sam odkad sam dobio prvu konzolu (sega) i prvi pc na kojem sam igrao Prince of Persia prvi dio znaci negdje u drugom razredu.Onda mi je komp otisao na vjecna lovista i za pricest sam dobio drugi znaci 2002. godine i te godine izlazi legendarni S.W.I.N.E. radi kojeg pocinjem vise igrat, sve do dolaska adsl-a prije koja tri mjeseca kada se igranje koci i pocinje faza surfanja netom.I to je to dok ne dobijem novi komp ostajem na surfanju a kad pocme ljeto pocinje i nadoknadjivanje znaci nekih dvadeset-trideset igara koje mi nisu mogle :D

Empe Tri
13-03-2007, 20:25
joooj..... Jopax..... sad si me podsjetio, postao sam ovisan o igrama kad sam dobio onu konzolu sa zutim disketicama koje su ta loooode igre bili na tim disketicama, a najbolja mi je bila pakman i tetris i mario joooj koja su to vremena bila :cry: :cry: dojde mi da zaplacem eh.... da se mogu vratit vrijeme u nazad :cry:

Jopax
13-03-2007, 20:28
Ja sam igrao najvise neke Fajtere , Helikoptere i nesto slicno Metal Slugu mislim da bi ih igrao i danas da mi nije krepao adapter :(

Empe Tri
13-03-2007, 20:36
meni ga stara bacila tj. razbila pa bacila :cry: jer sam ga premalo igrao :D
al je stari opet kupio novi ali i on nije dugo trajao jer je pregorio :cry: pa sam dobio komp :roll:
i tako je pocela moja karijere :rotfl:

Helena
13-03-2007, 20:37
Uff, da... Počela sam s nekih 7-8 godina i Super Marijem. Pa prešla na Knjigu o đungli. :) Pa malo pomalo i tako. Došla sam na to da preferiram FPS i RPG. :)

Maloki
13-03-2007, 20:40
Pa jos od 4. godine sam imo one konzole kaj dobis i one pistoljice pa koljes patke XD Kasnije sam dobio prvi komp (31.12.1998. - nije bas pretezak datum za zapamtit XD) koji sam izbjegavo par mjeseci...

Armachus
13-03-2007, 20:45
Kad sam imao 4-5 godina igrao sam igre k'o lud... u Osnovnoj sam prestao, pogotovo 8. razred, te godine nisam ništ' igrao. U 7. razredu sam igrao Pokemone, Dragon Ball, Zeldu, i tako te igre...
Ne igram nešto igre, tu i tamo bacim FIFU ili DOOM.

Empe Tri
13-03-2007, 20:46
Pa jos od 4. godine sam imo one konzole kaj dobis i one pistoljice pa koljes patke XD Kasnije sam dobio prvi komp (31.12.1998. - nije bas pretezak datum za zapamtit XD) koji sam izbjegavo par mjeseci...
jooj da one patke su bile legendarne s onim psom kad ubijes patku pa ga on pokupi i donese tebi :) i ono s tanjurima je bilo zakon isto :roll:

Shadowhell
13-03-2007, 20:46
od 5 razreda osnovne

od tada na kompu .. puno prije toga na konzolama

Worthaur
13-03-2007, 20:47
Pa jos od 4. godine sam imo one konzole kaj dobis i one pistoljice pa koljes patke XD Kasnije sam dobio prvi komp (31.12.1998. - nije bas pretezak datum za zapamtit XD) koji sam izbjegavo par mjeseci...
jooj da one patke su bile legendarne s onim psom kad ubijes patku pa ga on pokupi i donese tebi :) i ono s tanjurima je bilo zakon isto :roll:
da, još imam tu konzolu :)

Maloki
13-03-2007, 20:48
Pa jos od 4. godine sam imo one konzole kaj dobis i one pistoljice pa koljes patke XD Kasnije sam dobio prvi komp (31.12.1998. - nije bas pretezak datum za zapamtit XD) koji sam izbjegavo par mjeseci...
jooj da one patke su bile legendarne s onim psom kad ubijes patku pa ga on pokupi i donese tebi :) i ono s tanjurima je bilo zakon isto :roll:

A uz to i super maria sa braticem dero i po cijele noci ^^

Empe Tri
13-03-2007, 20:50
hehe.... ja sam znao dovest po 5-6 frendova u kucu pa po cijeli dan i noc igrat :) koja su to vremena bila :cry:

Dreamer Deceiver
13-03-2007, 20:51
[quote=Maloki]Pa jos od 4. godine sam imo one konzole kaj dobis i one pistoljice pa koljes patke XD Kasnije sam dobio prvi komp (31.12.1998. - nije bas pretezak datum za zapamtit XD) koji sam izbjegavo par mjeseci...
jooj da one patke su bile legendarne s onim psom kad ubijes patku pa ga on pokupi i donese tebi :) i ono s tanjurima je bilo zakon isto :roll:
da, još imam tu konzolu :)[/quote:1ntt04ee]

također,prezakon igre, a usput je bila i igra Mortal Kombat :pray:

Luxor
13-03-2007, 20:51
Davne '98. Red Alert 2 koji mi je nabavio sestrin ex-bojfrend...sve ostalo je povijest :D

Empe Tri
13-03-2007, 20:53
.......
da, još imam tu konzolu :)

također,prezakon igre, a usput je bila i igra Mortal Kombat :pray:

ajde ko mi ju proda od vas dvojice :D salim se.....
a i MK je bila zakon niko me nije mogao dobit 8) i onaj nogomet kad gledas sa kamerom sa strane i s neba tj. b.eye :D

SkunK
13-03-2007, 21:19
Igram od 1996

NiX4tHeG@M3R
13-03-2007, 21:22
Doom 1 Godina 1997

Lord Jambrek
13-03-2007, 21:30
dobio NES sa 3 godine, konstanto sam to igrao, imao sam Final Fantasy na tom, iako ga nikada nisam kužio, poslije mi je ta konzola krepala, onda sam dobio SNES, a sa 8 godina sam dobio PC

Shadowhell
13-03-2007, 22:42
[quote=Maloki]Pa jos od 4. godine sam imo one konzole kaj dobis i one pistoljice pa koljes patke XD Kasnije sam dobio prvi komp (31.12.1998. - nije bas pretezak datum za zapamtit XD) koji sam izbjegavo par mjeseci...
jooj da one patke su bile legendarne s onim psom kad ubijes patku pa ga on pokupi i donese tebi :) i ono s tanjurima je bilo zakon isto :roll:
da, još imam tu konzolu :)

također,prezakon igre, a usput je bila i igra Mortal Kombat :pray:[/quote:2odnpjtb]

Istina.. još mi je bilo dobro ono s kaubojima..ispred casina, tko prvi potegne.. jeben osjećaj za to vrijeme

NiX4tHeG@M3R
13-03-2007, 23:17
[quote=Maloki]Pa jos od 4. godine sam imo one konzole kaj dobis i one pistoljice pa koljes patke XD Kasnije sam dobio prvi komp (31.12.1998. - nije bas pretezak datum za zapamtit XD) koji sam izbjegavo par mjeseci...
jooj da one patke su bile legendarne s onim psom kad ubijes patku pa ga on pokupi i donese tebi :) i ono s tanjurima je bilo zakon isto :roll:
da, još imam tu konzolu :)

također,prezakon igre, a usput je bila i igra Mortal Kombat :pray:

Istina.. još mi je bilo dobro ono s kaubojima..ispred casina, tko prvi potegne.. jeben osjećaj za to vrijeme[/quote:39zlwl6p]


također


bio je tetris (moja ujna je ownala u tome)patke i kauboji s onim reterdiranim pištoljem

mortal kombat pa onii tenkovi , super mario ne sječam se ja mislim da j bilo 20 igara

MindReader
13-03-2007, 23:43
mislim da sam imo nešto manje od 7 godina, kad sam krenio karat prve platforme s 3,5" disketa :roll:

Glass
14-03-2007, 00:01
Nesjećam se točnog datuma samo znam da je bilo negdje pred sami kraj rata (ili malo nakon što je završio), ali sjećam se ko danas kada mi je stari u vojničkoj uniformi negdje oko 2-3 poslije ponoći otvorio vrata od sobe mene i braće te pokazao mi kutiju od konzole ja onako u polusnu sam samo pogledao, promislio da sanjam te se okrenuo na drugu stranu i zaspao.
Bila je to nekakva konzola uz koju je dolazio i pištolj te se sjećam par igara, bile su nekakve patke i tanjuri koje si gađao s tim pištoljem ( nisi bacao pištoj u ekran nego je pištoj imao nekakav laser :D ), bila je još nekakva igra gdje su se pojavljivali kao "zločinici" i "civili" od kartona pa si morao pucati zločince ( isto s tim pištoljem ), zatim Contra, Supermario itd... ahhh the memories ...

Cali
14-03-2007, 01:16
igram od 1989 kad sam dobio od roditelja commodore 64.

SkunK
14-03-2007, 02:21
Nesjećam se točnog datuma samo znam da je bilo negdje pred sami kraj rata (ili malo nakon što je završio), ali sjećam se ko danas kada mi je stari u vojničkoj uniformi negdje oko 2-3 poslije ponoći otvorio vrata od sobe mene i braće te pokazao mi kutiju od konzole ja onako u polusnu sam samo pogledao, promislio da sanjam te se okrenuo na drugu stranu i zaspao.
Bila je to nekakva konzola uz koju je dolazio i pištolj te se sjećam par igara, bile su nekakve patke i tanjuri koje si gađao s tim pištoljem ( nisi bacao pištoj u ekran nego je pištoj imao nekakav laser :D ), bila je još nekakva igra gdje su se pojavljivali kao "zločinici" i "civili" od kartona pa si morao pucati zločince ( isto s tim pištoljem ), zatim Contra, Supermario itd... ahhh the memories ...

To je bio onaj prvi Nintendo...sjecam ga se, bilo je kao 1000 igrica u jednom itd itd :rotfl:

@Cali koje si ti godiste?

Sonic_Moronic
14-03-2007, 11:02
Joj, Duck hunt... *nostalgija*

Legendarna igra,

Lord Jambrek
14-03-2007, 11:22
Nesjećam se točnog datuma samo znam da je bilo negdje pred sami kraj rata (ili malo nakon što je završio), ali sjećam se ko danas kada mi je stari u vojničkoj uniformi negdje oko 2-3 poslije ponoći otvorio vrata od sobe mene i braće te pokazao mi kutiju od konzole ja onako u polusnu sam samo pogledao, promislio da sanjam te se okrenuo na drugu stranu i zaspao.
Bila je to nekakva konzola uz koju je dolazio i pištolj te se sjećam par igara, bile su nekakve patke i tanjuri koje si gađao s tim pištoljem ( nisi bacao pištoj u ekran nego je pištoj imao nekakav laser :D ), bila je još nekakva igra gdje su se pojavljivali kao "zločinici" i "civili" od kartona pa si morao pucati zločince ( isto s tim pištoljem ), zatim Contra, Supermario itd... ahhh the memories ...

To je bio onaj prvi Nintendo...sjecam ga se, bilo je kao 1000 igra u jednom itd itd :rotfl:

@Cali koje si ti godiste?

nije to bio nintendo, to je bila sega, ako se ne varam

Sonic_Moronic
14-03-2007, 11:42
Da, sega. Joj, kako volim tu konzolu... Sjećate se "Altered beasta"? Tako teško, a tako dobro :D

THUNDER_DINIX
14-03-2007, 11:43
ma sjecate se Sonica? definitivno najbolja igra na Segi, obozavam tu konzolu :pray:

Maze
14-03-2007, 11:48
Jedino što sam ja imao od starih konzola je Playstation 1, i ona sega-mega. Na PS-u sam igrao Medieval, Die Hard, Quake 2.. I da Jedi Power Battles. Imalo je dosta kvalitetnih igara. Sa Sege se sjećam onih tenkova, e to mi je predobro.. :pray:

xaviaz
14-03-2007, 12:07
Ja sam poceo sa nekih 3-4 godine al to je ono bilo lupkaanje na onom nitendu prastarom,ali pravo je pocelo sa N64 kojeg jos i danas ponekda ukljucim to se lupalo po 6 sati na dan,sjecam se jos sam u vrtic isao :rotfl: doso doma i do spavanja po tome i tak svaki dan dok me stara nije :kill:

Sonic_Moronic
14-03-2007, 12:39
Jedino što sam ja imao od starih konzola je Playstation 1, i ona sega-mega. Na PS-u sam igrao Medieval, Die Hard, Quake 2.. I da Jedi Power Battles. Imalo je dosta kvalitetnih igara. Sa Sege se sjećam onih tenkova, e to mi je predobro.. :pray:

Pogled odozgo, labirint-like staza sa mnogo cigli, i američki "eagle" koji trebaš štititi, zar ne?

SkunK
15-03-2007, 00:40
Nesjećam se točnog datuma samo znam da je bilo negdje pred sami kraj rata (ili malo nakon što je završio), ali sjećam se ko danas kada mi je stari u vojničkoj uniformi negdje oko 2-3 poslije ponoći otvorio vrata od sobe mene i braće te pokazao mi kutiju od konzole ja onako u polusnu sam samo pogledao, promislio da sanjam te se okrenuo na drugu stranu i zaspao.
Bila je to nekakva konzola uz koju je dolazio i pištolj te se sjećam par igara, bile su nekakve patke i tanjuri koje si gađao s tim pištoljem ( nisi bacao pištoj u ekran nego je pištoj imao nekakav laser :D ), bila je još nekakva igra gdje su se pojavljivali kao "zločinici" i "civili" od kartona pa si morao pucati zločince ( isto s tim pištoljem ), zatim Contra, Supermario itd... ahhh the memories ...

To je bio onaj prvi Nintendo...sjecam ga se, bilo je kao 1000 igra u jednom itd itd :rotfl:

@Cali koje si ti godiste?

nije to bio nintendo, to je bila sega, ako se ne varam

To sto opisujes te patke ti je duck hunter koji je bio samo na NES-u tj na nintendu a ne i na segi.

S4MUR41
15-03-2007, 08:17
zahvalan sam svom burazu ke me naucio igrat igre... :pray: :pray: jer da me nije, neam blage veze kada bih to sam naucio...
ja, odkad znam za sebe, se sjecam da sam imo komp u kuci... ... i odkad znam za sebe igram igre... prve igre koje se sjecam su bile Sims, Diablo, Commandos, herose trojku... ... e da ... i Wormsi... znam da bi me buraz vodio u igraonicu kada je mariral ^^... i sjecam se da me vlasnica igraonice obozavala i da sam mogel doc kad sam god htio i igrat besplatno... (tad nisam imal ni 9 godina)

Shadowhell
15-03-2007, 14:54
Nesjećam se točnog datuma samo znam da je bilo negdje pred sami kraj rata (ili malo nakon što je završio), ali sjećam se ko danas kada mi je stari u vojničkoj uniformi negdje oko 2-3 poslije ponoći otvorio vrata od sobe mene i braće te pokazao mi kutiju od konzole ja onako u polusnu sam samo pogledao, promislio da sanjam te se okrenuo na drugu stranu i zaspao.
Bila je to nekakva konzola uz koju je dolazio i pištolj te se sjećam par igara, bile su nekakve patke i tanjuri koje si gađao s tim pištoljem ( nisi bacao pištoj u ekran nego je pištoj imao nekakav laser :D ), bila je još nekakva igra gdje su se pojavljivali kao "zločinici" i "civili" od kartona pa si morao pucati zločince ( isto s tim pištoljem ), zatim Contra, Supermario itd... ahhh the memories ...

To je bio onaj prvi Nintendo...sjecam ga se, bilo je kao 1000 igra u jednom itd itd :rotfl:

@Cali koje si ti godiste?

nije to bio nintendo, to je bila sega, ako se ne varam

To sto opisujes te patke ti je duck hunter koji je bio samo na NES-u tj na nintendu a ne i na segi.

Ne znam kako se točno zove, ali bilo je na Segi. Donedavno sam imao Segu u mint conditionu sa tko zna koliko igara, pištoljem i svime.. otišla bratiću

FaTaL_mRkvA
15-03-2007, 19:12
moje prve igre(igrice) s 4-5 godina.... asterix&obelix, aladin... staro ko biblija :D

THUNDER_DINIX
16-03-2007, 10:42
Aladin mi je bila jedna od 1. igara, imao sam ju na disketi, ne znam di mi je sad. BTW, premocna igra, igrao sam ju po cijele dane. Aladin 2D mi je bio bolji od svih 3D Aladina, iako ni oni nisu bili losi

King tiger
16-03-2007, 13:21
To sto opisujes te patke ti je duck hunter koji je bio samo na NES-u tj na nintendu a ne i na segi.
Bilo je i na Segi 100%

odam poslje rata 1995 ili je 1996 jedan komsija to nabavio, pa se mi okupljali da igramo...

Sjecam se onih tenkova, morao si gradit zidove i stitit eaglea :D , onda neke detektivske trke autima, outruna, prejaku tabacinu zvanu figthing force cini mi se, duck hunter :D (na kojem principu onaj pistolj radi !? )

RIPtheREAPER
16-03-2007, 13:25
U mojem parku su svercali Gameboye i one diskete na kojima se nalaze igre.

Shadowhell
16-03-2007, 17:15
Joj, najluđi su mi bili joystici.. ne znam koliko sam ih mijenjao na tome i koliko puta su se gumbi za kretanje strgali ..

Lord Jambrek
16-03-2007, 17:51
Joj, najluđi su mi bili joystici.. ne znam koliko sam ih mijenjao na tome i koliko puta su se gumbi za kretanje strgali ..

Otkak imam SNES, nije mi ni jedan joystick otišal, svi rade ko ludi još od prvog dana kad sam kupio konzolu.

Felix
16-03-2007, 21:20
Prvi put sa oko 5-6 godina kad mi je brat nekad dao da igram Lionking,ali ozbiljno tek kad sam dobio kompjuter znaci prije oko 3 godine

Smeagoul
16-03-2007, 21:46
od svoje 4. godine zivota ( PC naravno, PS 1 sam imao malo prije) :oops:

Sgt. Bull
16-03-2007, 22:48
od svoje 8. godine(konzola "terminator",ako se netko sjeca one crne konzole sa igrama koje su izgledale kao kaseta)...a na kompu od 2000. tj od 10. god.

Jopax
17-03-2007, 03:38
na segi je bilo oko tisucu igara prvih 20. i onda nekoliko verzija i ja sam sa starim volio prije vrtica ustanemo u 7 pa igramo space invadersa u dvoje :rotfl:

Arbiter of Change
17-03-2007, 09:13
od svoje 8. godine(konzola "terminator",ako se netko sjeca one crne konzole sa igrama koje su izgledale kao kaseta)...a na kompu od 2000. tj od 10. god.

Mislim da sam ju tu imao. S cartridge-ima, right?

Matilda Mother
17-03-2007, 09:51
ovisnica o igrama otkad sam dobila prvi komp, znači 11-12 godina; prije toga sam po nintendu kod bratića rasturala :D

Shadowhell
17-03-2007, 15:56
na segi je bilo oko tisucu igara prvih 20. i onda nekoliko verzija i ja sam sa starim volio prije vrtica ustanemo u 7 pa igramo space invadersa u dvoje :rotfl:

Omg ja i stari smo isto Space Invaderse u dvoje.. sjećam se toga, bilo je jebeno :)

KR1ST1J@N
19-03-2007, 10:24
ja negdje s 14 nisu me prije bas zanimale igre

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 14:14
ja negdje s 14 nisu me prije bas zanimale igre

ja nebi mogao zamislit djetinjstvo bez nekih igara

Y0$$1p
19-03-2007, 14:19
[quote="The_Unreal":34dfuklb]ja negdje s 14 nisu me prije bas zanimale igre

ja nebi mogao zamislit djetinjstvo bez nekih igara[/quote:34dfuklb]



ja sam s 8 god dobio komp i sad mi nikako nije jasno sta sam ja radio prije nego sto sam dobio komp

Babitz
19-03-2007, 16:41
imao sretno djetinjstvo? :(

Sonic_Moronic
19-03-2007, 17:01
Komp saxxa. :(

Prezarazan je... Da nema kompa čitao bih Discworld u "1 dan - 1 knjiga" brzini. :(

Babitz
19-03-2007, 17:06
ja citam sad drugu discworld knjigu :(

Sonic_Moronic
19-03-2007, 17:07
Zbilja? I ja isto, baš danas posudio iz knjižnice! :D

Babitz
19-03-2007, 17:34
nekak mi bolja od prve
humor je vise, a i bolji je

ma knjige rulaju :pray:

Sonic_Moronic
19-03-2007, 17:37
Najbolje onaj priručnik na kraju: "Karta ne postoji. Smisao za humor ne može se kartirati."

A ne, Terry Pratchet nije car...

Death By Sexy
19-03-2007, 17:38
Oprostite na ot ali(mogli bi otvoriti topic u multimediji za knjige) :

Kolko postoji discworld knjiga??

Sonic_Moronic
19-03-2007, 17:38
35.

Death By Sexy
19-03-2007, 17:40
Ozbilnjo :o ???

Daj molim te preporuči dvije(naslov) pa hop u knjižnicu....

Sonic_Moronic
19-03-2007, 17:45
Ako ne želiš kompletno fulati priču, čitaj po redu...

E, šta kažete da napravimo Discworld topic umjesto da tu baljezgamo?

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 17:47
napravite topic za knjige u alt ili multimediji , iako mislim da vec ima tema negdje. i mene zanima kakva je knjiga

Sonic_Moronic
19-03-2007, 17:48
Evo, idem u altu...

Đuro-Pero Blatobran
19-03-2007, 18:00
Malo sam švrljo po recenzijama i naišo na igru SHADOWRUN. I odmah sam se sjetil svoje dobre stare SNES konzole koja me navukla na gaming.

CRO.Monster
16-04-2007, 13:21
Mi smo (moja obitelj) kompjuter imali otkad je izašo na tržište. Moj stariji brat je imo negdje oko 14-15 godina. Nikad nije postao pravi addict.
A ja? Za kompjuterom još otkad sam nosio pelene.

Ako je itko veći addict od mene nek' se javi. Ja na konfi otkad se vratim iz škole sve do 4 ure. onda opet od 6:30 navečer do 22:59. Tada idem večerat. Onda od 23:10 do 23:40 i to je to.

Muahahaha :fof: Ja sam super addict :fof: :fof: :fof:

icecoldkilla
16-04-2007, 19:02
ja kad sam imao 4 godine (to je bilo 1997) starci mi kupili nintendo 64, tako sam to cijelo vrijeme rasturo dok nisam dobio komp 2002 i tek kad sam dobio komp posto sam mal zesci gamer :D

Nightyx
16-04-2007, 19:04
93` mislim

Bio je to Super Nitendo 8)

BTW komp sam dobio 98`

Kostolomac
16-04-2007, 21:14
hm, bila su to davna vremena... šalim se. a što ja znam, imao sam 5-6 starih kompova što su samo dos vrtili i isto toliko monokromatskih ekrana. igrao sam tetris, sokoban, pipen, basketbal, pool i legendarnog princa od perzije :pray:
a kad je to bilo... možda '98.-'99.

EDIT: zajeb, sad sam se sjetio, još prije sam imao komp koji se spajao na tvi vrtio se preko kazeta. igrao sam igre na joystick. to je bilo '97. ja mislim :)

FearLess
17-04-2007, 10:21
92 godine sa nesom pocela gaming era kod mene, 96 stize komp i od tada postajem ovisnik :D

g@ngreŁ
17-04-2007, 14:58
rođenjem :D

THUNDER_DINIX
17-04-2007, 15:00
rođenjem :D

odma si ispao van s tipkovnicom u rukama...

suljo
17-04-2007, 22:00
Sa 12 god. sam se prvi puta susreo sa gamingom

icecoldkilla
17-04-2007, 22:43
meni su prve igre koje sam dobio za komp bile tarzan i harry potter 2, lega to sam rasturo sam tak i tu sam se ufuravo u gaming 8)

FaTaL_mRkvA
18-04-2007, 09:43
4-5 god. kad mi je sestra dobila komp

THUNDER_DINIX
18-04-2007, 14:54
Sa 12 god. sam se prvi puta susreo sa gamingom

tek?!? prije toga nista?

sprej za komarce
20-04-2007, 13:27
pa ja negdje sa 10-ak godina...............sad imam 14 a komp mi je star 5 godina........LOL

fere666
20-04-2007, 13:29
s 8 dok sam dobil segu 8)

pimp
20-04-2007, 21:35
bilo je to vruce ljeto 95. imo 5god. caca kupio neznam zasto ali sam ja igrao one socijalne igre,

Slayer
04-05-2007, 08:53
mmmm......... od treće godine mog života

a komp je bio u kući jos prije nego sto sam se rodio :D , stari i stara se bave kompovima pa sam ga zato imao odavno...

Mafioz0r
04-05-2007, 14:13
Ja sam "gamer" otkad znam za sebe, a pravi GAMER sam postao pred nekih 5-6 godina. Sjecam se onih dobrih starih dana LucasArtsovih avantura....

Imam sestru koja je prije cijelo vrijeme igrala Simse, pa sam ju morao odvajat pajserom od kompa, ali sad igra Guild Wars kao i ja.

ZorgTheBorg
04-05-2007, 15:52
Sa 2 godine sam gledao sestru kako kolje u Wolfu i baku kako razvaljuje Pac-Mana...

Mafioz0r
04-05-2007, 18:04
Zorg, dobar ti je sig. Za one koji ne znaju, za vrijeme punskih ratova rimski senator Marko Porcije Katon je svaki svoj govor, bez obzira na temu završavao sa "Ceterum censeo Chartaginem esse delendam!" (uostalom mislim da Kartagu treba razoriti). Ne znam zasto ti zelis razoriti konzole, ali svejedno ti je dobar sig. :bravo:

ZorgTheBorg
04-05-2007, 20:24
LOL
Ajde mi ti daj ideju necega sto treba razoriti...

Mafioz0r
04-05-2007, 20:46
LOL
Ajde mi ti daj ideju necega sto treba razoriti...
hmmm.... studio gdje Uwe Boll snima svoju sljedecu sramotu od filma?

ZorgTheBorg
04-05-2007, 20:55
Ne.

Simon the Dreamer
04-05-2007, 21:10
Ajde, zorg the borg vjerojatno ni nezna ko je Uwe Boll...

Prince of Persia freak
04-05-2007, 22:10
Kad sam igrao tetri i igre s placa (one u koje umečeš nekakvu kao žutu kazetu) među kojima je super mario i duck hunt i jos mnogo njih. Zatim sam dobio PS pa PC pa PS2 pa opet novi PC i odsad se pretežno držim PC-a. To je bilo otprilike prije 9 ili 10 godina.

Mafioz0r
04-05-2007, 22:25
Ajde, zorg the borg vjerojatno ni nezna ko je Uwe Boll...
Racunao sam na to da to svaki gamer zna... ali nije vazno, ipak je bolje da ne zna...

ZorgTheBorg
05-05-2007, 09:06
Ajde, zorg the borg vjerojatno ni nezna ko je Uwe Boll...

:rotfl:
Sramote za gaming se dobro pamte...

Mafioz0r
05-05-2007, 15:23
Ovo je Uwe Boll-ov komentar na 11.9.2001.
"This day showed us that we are all completely voyeurs greedy for thrilling entertainment no matter if this is real or not."

Black Hawk Down
06-05-2007, 11:12
4 godine.
Moj čušspajz 1,ja i Digimoni

Mc LORD
09-05-2007, 17:23
Počeo sam s 12 onak igre shvaćat malo ozbiljnije.Počeo sam zalazit u lokalnu igraonicu i tam s velikim dečkima igrat.

The Boz
09-05-2007, 17:32
[quote="Sajmon Drimr":m5moybfk]Ajde, zorg the borg vjerojatno ni nezna ko je Uwe Boll...

:rotfl:
Sramote za gaming se dobro pamte...[/quote:m5moybfk]
Update: Sjećate se kako sam uvijek govorio da ako će Uwe ikad snimiti neki film p igri koju svojim postojanjem neće uvrijediti, da će to biti Postal? E, pa bio sam u pravu :D Naime, Postal je navodno dobar film :P

Serenity
20-05-2007, 11:30
Poćeo u prvom osnovne sa PSOne osnovnim. Sad Sam Prvi srednje i još je živ. Gadno se zakačio u petom osnovne kad je stigao PC.

100EURO
13-06-2007, 23:48
Ja sam poceo na burazovom kompu s red alertom....neznam s kolko godina , al ta mi je igra dugo ostala u sjecanju.Ah , pa je onda izasao red alert 2...

Nemesis
14-06-2007, 09:48
ne znam koliko sam godina imao,ali znam da sam dobio gameboy.pa sam onda 1997. ili 1998.godine kupio playstation i prva igra za njega mi je bila mortal combat trilogy...tad sam imao 9 godina...

Minox
15-06-2007, 14:07
vec sa 5. god. dakle od 88´comodore 64(zahvaljujuči starijem burazu) i swe zatim redom konzole i PC-i :)

oko 2002-2007 mala stanka(tu i tam nes odigrao al jako rijetko)
2007-till I die ! :)


p.s jel se sječa neko igre grim fandango :pray: :rotfl: :)

D.E.M.O.
15-06-2007, 15:26
vec sa 5. god. dakle od 88´comodore 64(zahvaljujuči starijem burazu) i swe zatim redom konzole i PC-i :)

oko 2002-2007 mala stanka(tu i tam nes odigrao al jako rijetko)
2007-till I die ! :)


p.s jel se sječa neko igre grim fandango :pray: :rotfl: :)
ja sam igro malo :pray:

Wasteful
17-06-2007, 21:16
moj aktivni gejming poceo je prije tocno 1 godinu kad sam dobio adsl

aca the boy
17-06-2007, 22:00
ja se bavim kompjuterima od pre jedno 10 godina, manje-vise... eh stara dobra vremena... warcraft 2, diablo...

Chieftain
18-06-2007, 11:02
Da vam iskreno velim od kad znam za sebe, negdje 93-94... prve igre su bile neki mravi koji po platformama skaču, križić kružić :rotfl: , onda sam staroga tjerao da mi instalirava demo fallout, Ignition, Mortal Combat, Duke Nuken :killyou:

Stryder
18-06-2007, 12:12
p.s jel se sječa neko igre grim fandango :pray: :rotfl: :)

da super je ta igra... :D imam ju na cd-u

djubrex
18-06-2007, 12:39
prije 1 godinu posto ovisan o online igrama (ogame, bitefight....) zato jer su:
online (igraš protif živih ljudi) i zato jer mi je komp star (bio i ostao) pa nijedna igra nje radila
GO OGAME

Bartuc
18-06-2007, 12:51
Meni je gaming ušao u život tamo negdje oko 1990...

Redosljed:

Commodore -> Amiga -> 286 -> 386 -> 486 -> P66 -> P100 -> P166 -> PSX -> Duron 900 -> Thunderbird 1200 (ak se ne varam) -> Palomino 1,7 -> PS2 -> Barton 2,5 -> C2D E4300

Nadam se da je to to :D

Sterpo
18-06-2007, 17:41
nintendo devedeset i neke
2001 pa nadalje komp :roll:

josip456
20-06-2007, 12:05
ja počeo prije igrat komp 2002. kod frenda prva igra bila mi je jel koju sam igro onako jebački bila je avp alien vs.predator i army men.a sad uglavnom igram PES 6 i Medieval II Total war.

Carp
26-06-2007, 09:43
kod mene je gaming poceo sa Sega-Mega konzolom! ne znam koja godina!

Leoo
27-06-2007, 23:44
meni se stari bavi kompovima tako da sam sa 3 godine igro pod DOD-om Bubimira lol...
Od nekih 11-12 sam se zaljubio u komp... Uz serious sam 1, prvi ut sam igro, quake 3 itd...

FG
10-08-2007, 08:35
tetris>commodore 64>nintendo>PS 1>PS 2> PC!!!
nesjećam se kad je počelo,negde dok sam išel u 3.osnovne..

Dreadlord
12-08-2007, 18:13
sa 12 godina sam poceo ozbiljno igrat igre
danas sam fanatik

Dweller
13-08-2007, 13:44
9 godina vec traje

D@rX
26-08-2007, 10:12
ja sam krenuo u gejmanje na pcu 2002-2003. i otad eto do sad.

a prije toga sam 3 godine picio playstation 1.

GrimReaper
26-08-2007, 11:03
Ja od 2001.,dakle sa 11,kad sam dobio komp.Tad su me gadno zajebali jer sam bio mlad i zelen,i uvalili mi ono govno od MX460,pa sam nakon godinu dana cupao kosu,a 2004 nisam mogao nista pokrenuti.Ali sad sam nabavio novi komp,pa cu da nadoknadjujem :D

isto tako i sa mnom. 2001. sam dobio 1. komp(još ga imam i pišem ovo s njega XD) i bijah zelen pa su mi uvalili sve živo... i već za god dvije sve slabije igre, da bi 2004 prestao gejmat i ponekad se poigram neš kaj radi na ovoj kanti ili UT.
sada 15.9. idem po pilu pa se vraćam korijenima :) moram sve igre nadoknaditi koje sam propustio :P

Korpse
28-09-2007, 19:52
imam 13 gamer sa 12, kad sam dobio ovu svoju kantu,
jašem servere već 3 tjedna odkad sam dobio adsl

Happy Little Boozer
28-09-2007, 19:54
gaming je ušao u moj život,kada sam u vrtiću čuo za psx,sljedeć dan,kupi mi ga,dobio ga,udri!!!
:D

Korpse
28-09-2007, 21:11
gaming je ušao u moj život,kada sam u vrtiću čuo za psx,sljedeć dan,kupi mi ga,dobio ga,udri!!!
:D
psx mi je bio prvi časopis o igrama, još se sjećam tih dana :)

Paran0a
28-09-2007, 21:12
:rotfl: ajme meni..ajme meni..ajme...

Happy Little Boozer
28-09-2007, 21:52
:rotfl:
ja mislio na konzolu,bedaku jedan

BLOODdemon
28-09-2007, 21:56
ja sam sa 6 igro one stare 2d igre,imo sam paket od njih 100

DesertEagle
04-10-2007, 10:31
od 2000

ChR0NoS
05-10-2007, 14:07
Prvo sam imao komp 97. godine, zatim sam kad mi je komp crkao 4 godine bio na konzolama i sada mogu se pohvaliti da sam više od dvije godine vlasnik ove svoje kante. U međuvremenu, neznam točno kada, postao sam hardcore gamer i prao sam igre po čitave dane dok nisam spržio matičnu

Dj_Morales
05-10-2007, 18:36
otprilike oko 13 i po do 14

r0pe
05-10-2007, 18:57
imao sam 11 godina tak negdje 2002...i imao sam grafičku ATI radeon 7000 :rotfl:

nisam se nista kontao i mene su bili shebali

Lord AngelRI
08-10-2007, 19:46
sa 11 godina sam krenuo u taj čudan svijet... i drago mi je zbog toga....

ChR0NoS
08-10-2007, 20:22
a meni je bilo oko 7 godina

MoNDi
08-10-2007, 21:19
prva igra koju sam se ikada igrala je bila "pong" a bila sam negdje 4/5 godina stara.

Disco81
08-10-2007, 21:43
8-9 godina, double dragon na automatu, uf kakva igra!

Demon Hunter
09-10-2007, 15:23
Pa neznam bas tacno ali znam da su mi prve igre bile koje sam igrao.

NFS Hot Pursuit,WarCraft II,StarCraft MGS....

Lord AngelRI
09-10-2007, 19:55
ja sam prvu igru igrao neki Rally ne sječam se baš....

Dic
20-10-2007, 14:38
Od 6 godine sa ps 1 a sa 12 godina sa kompom malo ozbiljnije.
prvu igru koju sam presao je bilo action man
LOL

Plexihack
21-10-2007, 19:51
3 godine.

Dobio amigu,igrao cijele dane,svaki dan.

Babitz
21-10-2007, 20:09
ja sam prvu igru igrao neki Rally ne sječam se baš....death rally?

Human m0nst3r
21-10-2007, 21:43
Quake, duke nukem 3d, command & conquer to su bili dani.

Empty
21-10-2007, 21:48
super mario ima sam oko 4-5 godina :pray:

travar
21-10-2007, 23:29
Bilo mi je 5-6 godina. Igrao sam: super mario, pinball, formula 1, hugo (onaj stari,šuma,vlak,planina...), neke indijance i neka pucačina je bila, nisam siguran, ali mislim da je Wolfenstain. Neka je to 3D igra i od iD Softweara je.. Vjerojatno je to wolfenstain.. I samo da se pohvalim još imam taj komp, a na njemu je Windows 3.1. To su bili dani. Ni v od virusa.. :boohoo:

VuJ2
22-10-2007, 11:47
Počeo sam sa 7 godina Fifa 1998.Jedino se tog sjećam mislim da sam imo i NFS ali ne znam točno koji

B4j4
22-10-2007, 20:31
kad je uzasla plejka 1.. imo sam ju medu prvima u hrvatskoj ( od kad je pustena u prodaju ) :D jer je stari bil dobar sa likom iz trgovine pa sam ju dobil cim je dosla :D

Panzer Grenadier
22-10-2007, 22:43
Bio konzolaš od rođenja, sve do prije godinu dana

NoNCoNFoRMiST
23-10-2007, 00:30
a meni je bilo oko 7 godina

cr33p
23-10-2007, 07:52
tarzan i freddy the fish sa nekih 8.-9. god.(nisam siguran)

_ZlayA_
23-10-2007, 09:39
sa nekih 9-10 godina, znate bosna je zaostala zemlja...... inace moja prva igrica je bila starcraft.... very gg....

gray fox1415
24-10-2007, 11:49
negdje sa 7-8 godina

25-10-2007, 13:25
poceo sam se igrati sa 6 godina...ali komp mi se pokvario i dzgo nisam imao kompjutor...ponovno sam ga dobio sa 10 godina...nisam nikada bio hardcore gamer....dnevno igram ono sat vremena il manje...

SuperiorEEE
25-10-2007, 13:29
sa nekih 9-10 godina, znate bosna je zaostala zemlja...... inace moja prva igra je bila starcraft.... very gg....

po cemu to zakljucujes.......

callista
25-10-2007, 13:43
po tome što ja moram proputovati 30km da bi kupio bilo kakvu grafičku karticu/ komponentu...

ali sam zadovoljan time gdje živim 8)

_ZlayA_
25-10-2007, 21:43
sa nekih 9-10 godina, znate bosna je zaostala zemlja...... inace moja prva igra je bila starcraft.... very gg....

po cemu to zakljucujes.......

paradoks covjece, mi bosanci smo inace svjesni svoje mizerije, to je ono najtuznije, kad si svjestan i ne mosh nista uraditi protiv toga.... a osim toga ovo je samo mala shala na moj racun, koja je nazalost istinita... ma gg

Dabro
30-10-2007, 18:52
ja sam ušao u gaming kulturu kad sam dobio sa 5 god savoj super nintendo...kako sam rasturo super maria :D

Hidraulicar Kreso
08-11-2007, 10:15
sa 6 godina sam ušao u gaming, pa polako sve više i više ulazio u taj svijet

aha123
13-11-2007, 00:04
od 14god sam hardcore addict

The Great Duck
08-12-2007, 11:50
Tata mi je posudio SNES i Super Mario Bros.3 od svog kolege s posla kad sam imao 5 ili 6 godina.Kasnije ga je vratio i kupio mi komp,a prvo što sam igrao na njemu bio je Age of Empires,Captain Claw,kasnije i Zeus,pa Ceasar...

Xeoon
08-12-2007, 20:20
Sa 7 godina kad sam dobio Super Nintendo i Super Mario.

Marcellius09
08-12-2007, 21:02
sa 4-5-6 godina :rotfl: nesjecam se tocno, isa sam sa starcima kod nekih prijatelja i tamo mi oni dali da igram super mario na nintendu, pa sam davia starog pa mi je mora kupit konzolu :pray:

Skoljo
11-12-2007, 20:20
Mislim da sam sa 5 godina dobio playstation one, kad sam ja imo 8 sestra mi je imala 14 tak da joj je trebo komp za srednju. I od tad sam počo igrat al onak neke jadne igre :D

NoNCoNFoRMiST
11-12-2007, 23:29
u moj život gaming je ušao na moj 4. rođendan

la50
08-01-2008, 22:56
eto 2001 znači u mojoj 9 godini života
bolje rečeno u 6 kad sam dobio nintendo

Grimm-Reaper
08-01-2008, 23:02
Kad sam dobio nintendo dok mi je bilo nekih 7, 8 godina što će reći da gejmam 13,14 godina...

Nitro3d
09-01-2008, 00:14
Ja več jedno 8 godina gejmam sve po redu.Od kompa pa nadalje.

Freerider_031
09-01-2008, 17:50
uso je kad sam imo 5 i od tada je sa menom :rotfl: al komp sam nabavio tek sa 12 tj. imam ga neke 4 god(skoro)

Hugh Bliss
11-01-2008, 03:18
Sa 10 godina.

InfernoCRO
11-01-2008, 04:13
gameboy 94 mislim xD

Peyo
04-02-2008, 15:58
Prije 15 god.

Corusa
09-02-2008, 14:46
žestoki gamer? sa 11 godina sam ultimativno počeo rokat igre

Izgubljeni
09-02-2008, 14:49
kad je ps one izasao, stari doni kuci cim je izasao, ono suprise!!! i ja poce tako gejmat...

Snake
15-02-2008, 11:56
bio sam tad drugi osnovne, igralo se na snes-u

d0mba
19-02-2008, 12:15
imao 7 godina..tata prvi put donio neku STARU konzolu u kuću...
bolje da nije :D jer od tad sam freak posto :rotfl:

Iron Storm
19-02-2008, 12:18
Sa 4 godine - NES i komp sa procom Intel 486. Nakon toga SNES, Gameboy, PS1, novi comp, GBA, PS2, novi comp. Što će dalje biti, to ne znam. Ali najvjerojatnije opet novi comp :D
Dakle, gejmam već 13 godina.

LertHoX
22-02-2008, 13:18
od 6. god kad sam gada patke sa pistoljen na nitendu, odtad sam freak

Guber
25-03-2008, 23:18
kad sam bio klinjo(3,4 god.) gledo sam brata kako dere igre, pa onda i ja i tak :)
uglavnom kad sam bio mal se igrale demo igre s Bugova i Win.inija

Mjutant
31-03-2008, 13:20
sa 5 godina sam ja nfs igro...bila su to dobra vremena...

gunsmith
01-04-2008, 18:45
Odkad znam za sebe. :)

I've been through everything :rambo:

ScorpiuS
01-05-2008, 13:02
U odavno još kad mi je barba donio prastari Commodore sa tavana.
Koji so to bili dani.

sofronijev
03-05-2008, 11:47
Ja sam poceo sa SEGOM......dobra vremena.... :)

Cthulhu
03-05-2008, 11:49
igram od 1997 i prvog turoka i quakea.

FearLess
05-05-2008, 17:33
Sjecate se Ninja Turtles a eh od te igre za nes ;)

MinimalSB
05-05-2008, 17:44
od super maria i yoshia heheh

Burn410
09-05-2008, 18:30
Prije 11 godina.Kad sam imao 4 godine stari mi je kupio SNES i igrao sam super maria i one patke

D4MB4
11-05-2008, 13:35
e to su bili dani obožavao sam super mario na nintendu,onda se još sjećam dooma starog,đuka nukem i kompanija

penetralia
14-05-2008, 17:38
u gejming vode uso preko commadorea 64, onda je kreno rambo i action set. E onda je stigla prva 486 i dave 2 :)

bigdanger
22-05-2008, 19:41
iskreno je:

7 god,tada sam posto igrac ogamea

Gazzda
23-05-2008, 18:44
kad mi je baba kupila neki Hong-Šuan commodore kvadar za rođendan....

Bara
25-05-2008, 21:55
4 godine-prvi prince of persia je pičio na DOS-u samo tako. to su bila vremena

ZorgTheBorg
03-06-2008, 23:02
Život je ušao u mene nakon Gaminga.

ZorgTheBorg
05-06-2008, 07:41
... i Bog je paradoks, ako nemaš vjere :)

eddie2142
15-06-2008, 12:35
meni je gaming usao u zivot u obliku PSXa, kojeg sam dobio za 4 rodjendan '98
a zesci gamer sam postao otkad sam dobio novi komp tj otkad sam se odrekao simsa i strongholda

777_IK7_777
15-06-2008, 16:19
neznam tocno koje godine, znam da nisam isao jos u skolu... ali sve je pocelo sa super mario brothers 1, 2 i 3 i to na NES-u... To su bile jos igre, gdje grafika nije bila bitno, nego samo gameplay i prica :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: Best games ever, pogotovo 3

D.E.M.O.
15-07-2008, 07:46
Ja sam poceo sa SEGOM......dobra vremena.... :)

MPxPXel
15-07-2008, 09:16
oko 4 godine sa nintendom i super mariom

Hell_Master
15-07-2008, 09:42
oko 4 godine sa nintendom i super mariomTakođer sa nitendom i mario ali ne 4 godine...Poslje sam dobio komp i sjecam se da mi je bila prva igra na njemu age of empires koju sam igro cijeli dan :P

###DK###
15-07-2008, 18:53
Onog trenutka kada sam dobio kompjuter.
Imao sam 5-6 godina. Ne sjećam se točno.

blood4me
17-07-2008, 18:08
Sa 5god... Age Of Empires 1 demo... to su bili dani.....

Ice
15-08-2008, 07:56
ja sa 7...na nintendu a onda na ps1(sivonji) :)

narf
15-08-2008, 13:05
tako negdje s 13, 14.. Warcraft 3 je krivac.

iznogud1515
15-08-2008, 14:21
mislim da sa negdje 4 godine. tata kupio Segu (ne znam jel se tak zove, al mi smo je zvali Sega Mega) i na tom sam posto ovisan, igro sonica cijele dane. tata prodao sega nakon godinu dana (zbog moje ovisnosti) i kupio ps1 koji je isto tako za manje od godine dana prodao zbog tikova koje sam dobio (treptanje i te gluposti). dok mi je bilo 7 kupili smo prvi comp kojeg nije prodao, fala Bogu.

narf
15-08-2008, 15:42
i ja sam se igrao na nintendu, ps1, raznim gameboyima.. al gaming me privukao tek kad sam dobio komp prije 5 godina.

Grim
18-08-2008, 10:47
Prije mnogo godina uso je sam tak da sam sjeo za komp i gledo u njega onda me opsjelo :)

Flippy
22-08-2008, 14:13
Ušao je neopaženo kroz Commodore 64

:P

Blacky_123
24-08-2008, 10:52
Ušao je neopaženo kroz Commodore 64

:P

Potpis :thumbs2:
Jos se sjecam kako je prije bilo na onim palicama igrat :D

CHOLIK
24-08-2008, 12:22
Meni sa 2-3 godine došo Nintendo,od tada sam addicted to games.

Flippy
24-08-2008, 15:00
[quote="C.A.B.A.L.":23lyf5v7]Ušao je neopaženo kroz Commodore 64

:P

Potpis :thumbs2:
Jos se sjecam kako je prije bilo na onim palicama igrat :D[/quote:23lyf5v7]


A tek čiščenje glave :P :P

:pray: :pray:

Blacky_123
25-08-2008, 20:06
Šarafciger je radio cuda
Kako sam se grcio kako bi dobio ravnu crtu :D
Nekak me uhvatila želja da zaigram opet :D

Ixy
26-08-2008, 17:05
NES i neki komp prastari (igrao prvog Princa od Perzije na njemu jeeej).

A prvi komp koji sam imao da sam ozbiljnije igrao je bio, koliko se sjećam, P2 366 mhz, 16 mb ram i neka 3dfx-ova grafulja. Ali onda sam imao nekih 6 godina pa uglavnom nisam išao dalje od desktopa da ne bi nešto strgao ( :pray: )
NFS2, Road Rash, Moto Racer :pray:
Saznanje da je Esc = Escape i da je to jako korisna tipka koja prekida animacije u igrama :pray:
Prvi demo cd-i i punjenje harda gomilom shareware smeća :pray:

LordNofak
27-08-2008, 10:14
Bilo je to ljeto davne 99.Paps je donio komp s posla i dopustio mi da malo poigram.Dakle moja prva ige je bila moorhuhn.Ovisnik sam postao sa 13 godina,a droga je bio COD2 :rambo: .Od tad derem sa ekipom :ekipa: sve što ima multy.XD
a sad derem COD4
[attachment=0:35mdqxhp]call_of_duty_4_modern_warfare_LOL.jpg[/attachment:35mdqxhp]

Flippy
27-08-2008, 16:14
Šarafciger je radio cuda
Kako sam se grcio kako bi dobio ravnu crtu :D
Nekak me uhvatila želja da zaigram opet :D

:pray: :pray:

Dobar stari komodorac. :pray:

Gdje ga se ima za kupiti? :D

SkunK
27-08-2008, 17:23
Mislim, ali samo mislim da je proizvodnja davno prestala...

:ave:

Flippy
27-08-2008, 17:26
A ne neznam. Pitam dal neko zna neku trgovinu gdje se prodaju te stvari...?

A ako nitko nezna onda jakuševac... :(

v4MP1r3
31-08-2008, 18:57
starci su me gnjavili da previshe visim kod susjeda i da nikada nisam doma, pa sam dobio komp s 10 godina. jedne od prvih stvari na rachunalu su bili doom 1 i 2 te tomb rider (1, naravno). i tycoon. legendarni tycoon.

od tada, me samo tjeraju od doma. a kad me i hoce doma, ja sam na kompu pa me tjeraju da idem van.

starci nikada nisu zadovoljni, zar ne?

###DK###
31-08-2008, 19:20
starci su me gnjavili da previshe visim kod susjeda i da nikada nisam doma, pa sam dobio komp s 10 godina. jedne od prvih stvari na rachunalu su bili doom 1 i 2 te tomb rider (1, naravno). i tycoon. legendarni tycoon.

od tada, me samo tjeraju od doma. a kad me i hoce doma, ja sam na kompu pa me tjeraju da idem van.

starci nikada nisu zadovoljni, zar ne?

Istina.
Tako je i kod mene.

v4MP1r3
31-08-2008, 22:13
starci su me gnjavili da previshe visim kod susjeda i da nikada nisam doma, pa sam dobio komp s 10 godina. jedne od prvih stvari na rachunalu su bili doom 1 i 2 te tomb rider (1, naravno). i tycoon. legendarni tycoon.

od tada, me samo tjeraju od doma. a kad me i hoce doma, ja sam na kompu pa me tjeraju da idem van.

starci nikada nisu zadovoljni, zar ne?

Istina.
Tako je i kod mene.

bas se sjecam scene.
sjedim za kompom, igram tomb rider I. na pocetku sam igre i dolazim na drugu "razinu" (tocnije iza onih vrata kad povuchesh polugu) i doletava medvjed bacam se u stranu pobijem medvjeda starci se deru STISAJ TO SMECHE ODI TRCAT ZA LOPTOM ja se derem SAMO DA UBIJEM OVU GAMAD. jos ih uvijek ubijam.

Ice
13-09-2008, 19:32
Ja nisam ni postao hardcore gamer... Ja zaigram tu i tamo neku kvalitetnu igru, ali hardcore luđak nisam... Evo četiri tjedna igre nisam upalio skoro


skidam kapu :killyou:

Arbiter of Change
13-09-2008, 20:43
Ja nisam ni postao hardcore gamer... Ja zaigram tu i tamo neku kvalitetnu igru, ali hardcore luđak nisam... Evo četiri tjedna igre nisam upalio skoro
skidam kapu :killyou:
"Hardcore igrač" se kao definicija može tumačiti na različite načine; netko je hardcore jer igra HALO na XBox Live-u kao manijak i rastura sve, netko je hardcore jer živi u Koreji (...) i igra Starcraft, netko je jer općenito igra opsesivno sve nove igre sa željom da ih prijeđe čim prije jer je po prirodi opsesivna osoba, netko je hardcore jer je možda igrao 1-2 igre kroz godinu dana (ili više) ali se i dan danas sjeća svega iz njih, itd.

Nije to tako jednostavno.

Flippy
13-09-2008, 20:45
Hardcore igrač koji igra staru igru preko 8 godina NON STOP.... :D :D :D

_ZlayA_
13-09-2008, 21:35
http://www.nassaulibrary.org/centreblog/starcraft.png
moja prva igra na racunaru,
http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/847/847576/jet-moto-2-psn-20080124083852621-000.jpg
moja prva igra na psxu, ovu igru bih bas sada igro jaooo jet moto, tako prekul igricaaaa, ko je jos ovu igrao???

Izgubljeni
13-09-2008, 22:21
na pc hitman2
na ps one crash 3

Ripaz
14-09-2008, 07:36
Kada sam igrao PS1 crash svi nastavci su mi bili predobri. Čak i znam sada nekad zaigrat jer je igra, po meni, timeproof. A od PC igara prva mi je bila C&C: Generals. Jedna od najdražih RTS igara.

Paran0a
14-09-2008, 20:44
http://i29.tinypic.com/21zsl2.jpg
ajme sjecanja

Ripaz
14-09-2008, 20:54
Ne sijecam se da je grafika bila toliko loša.

Paran0a
14-09-2008, 20:59
iNA9X7gXbFA
Igra koju dan danas pamtim.I sjecam se ovog prvog levela.

Deadwalker
15-09-2008, 10:50
počeo sam jako davno i to na nintendu, super mario i sl. Komp sam si dost kasnije kupil, prije jedno 5 godina, tam negde kad je Doom 3 izasel, al sam zato jedno 6 let prije visil na kompu kod frenda, igrali smo danima Heroes of Might and Magic i to prvo jedinicu, pa dvojku, trojku, ono hot seat i tako...A u pauzi smo igrali Death rally i slične zabavne igre...e to su bila vremena

Mordor
15-09-2008, 19:21
sa 5 godina sam dobia kompjuter i otada sam na kompjuteru

TeraBajt
15-09-2008, 20:19
http://i29.tinypic.com/21zsl2.jpg
ajme sjecanja
asti gospe kad se sjetim te igre :pray: među prvim igrama koje sam igrao, ne sjecam se bas koja mi je bila prva jer sam dosta malan bio :)

flander
15-09-2008, 21:47
ta igra mi je famozna

neki dan sam pogledal crtić ^^

Korpse
03-10-2008, 22:06
Prva igra moja, koju sam cijeli prešao, ujedno i prvi orginal na PS-u.

Sphinx
04-10-2008, 21:33
iNA9X7gXbFA
Igra koju dan danas pamtim.I sjecam se ovog prvog levela.
igrao sam to i sjecam se nekih dijelova

jackob
06-10-2008, 11:22
Sa 7 godina kada sam dobio kompjuter

bor1s
13-10-2008, 20:16
ja sam počeo igrat sa 4 godine...tada je u điru bio wolf 3d... još se sjećam napucavanja sa švabama :))... to su dani bili...
onda sam prešao na play station, pa PS 2... i vratio se kompu... dobio odlicnu konfiguraciju itd...
od tada je prošlo oko 14 godina... sad sam polako na odvikavanju... :P

Systematic Reverse
14-10-2008, 16:47
99' sam poceo aktivnije brijem, kad sam prvi put CS zaigrao :)

Abadon
15-10-2008, 16:28
Ja sam poco na segi i igro sam onu igru gdje sa onim cikicom postavljas bombe.
A prva igra za komp mi je bila Dino Defender.

Đuro-Pero Blatobran
15-10-2008, 17:11
poceo sa sega konzolom, i onda snes i nintendo, komp sam dobio otprilike kad je izašo dune 2000 i otad igram.

phantom_fuxor
16-10-2008, 11:56
dobio sa 6 godina prvi komp
p166mhz, 16mb ram, 1mb grafa i net :D
i da vidiš paljbe, igro odma skino onog...
onog...
e
da...
đuka nukem 3d, još neke bolešćine od igara, snes emulator i prao po tome, jao... ma prekrasno je bilo :)