PDA

Pogledaj cijelu verziju : Umijeće iskazivanja



darth burek
12-03-2007, 21:25
Prošla tema mi je bila o strategijama ali...koja vam igra daje najveće prostora da iskažete vaše ''SPOSOBNOSTI'' u igranju?Dali su te igre rijetke?Ja imam svoju malu listu...

OperationFlashpoint:Letenje helićem,upravljanje tenkom baš nije teško,ali bude nekoliko misija u kojim mi se muda stisnu od izazova.
Za sve koje ju nisu igrali...preporuka

WarCraft:Toliko je igra dobra i napravljena za profiće,da već u tri četiri godine se nebi mogao mjeriti s većinom.Igru mraš znati igrati,ali iapk tu se uključuje strategija upravljanja herojem,magijom i itemima.
Za sve koje ju nisu igrali...PREPORUKA

Commandos:Na prve sam trebao razmatrati stazu 2 sata da bi odlučio svoje prve poteze.Jako teško,hladno i izazovno...
PREPORUČINA

Leteće Simulacije:Ja osobno igram IL-2 sturmovik i meni nije neki izazov jer ju igram već 5 godina.Protiv cijele 16 sam sa jednim lijepim BF-109 ili možda ME-262-b.NJami...
Preporuka

Sterpo
12-03-2007, 21:38
volim letjeti avionima i helićima u battlefield2 :wink:

Lord Jambrek
12-03-2007, 23:12
Commandos definitivno, ubija mozak koliko ga trošiš, stalno moraš razmišljati, planirati, jedna greška na početku može dovesti do propasti misije.

13-03-2007, 01:17
Do izražaja dolazim u strategijama. Ali ne toliko u tank rush strategijama koliko u strategijama gdje napad konjicom s boka daje osjetnu prednost.

Tako me frend bijelo gledao kada sam ga u RoN-u flankao... Napadnem ga sa šačicom vojske pa dojuri konjica sa boka. "EJ, PA ODE MI CIJELA VOJSKA!!!"
Da, i meni, ali ne i konjica te topovi iz prikrajka koji su čekali likvidaciju pješadije i sa veseljem počeli lupat po zgradama.


Ili recimo R: TW... ista stvar. Neborjeno mnogo puta sam grad osvojio sa doslovno 0 gubitaka... Pametni znaju čemu služe dalekomenta oružja i teška konjica.




Isto tako do izražaja dolazim u FPS-ovima sa "teškim i nepreciznim" oružjem u rukama. Mislim da se Sabbatovci sjećaju mojih silovanja sa shotgunom u F.E.A.R.-u, tj. multikillova sa panzom u Wolfu.
Aaaahh... to su bila vremena.

The Boz
13-03-2007, 01:53
Tko uspije dobiti GalCiv2: DA, protiv 9 Suicidal AIeva sa Use Max CPU na Huge galaxy, klanjat ću mu se uživo i ljubiti skute. Pa da dođete do izražaja :D

Herr Schnitzel
13-03-2007, 12:58
Medieval 2 - bombardiranje sa Spanjolcima posebno (eh, Basilisk), a onda ulijecu Sword and Buckler Men (koje kool ime)

Operation Flashpoint - dajte mi M60/RPG u ruke i shvatit cete...

Civil War: Bull Run - neogranicene takticke mogucnosti... Zivio Jug.

Unreal Tournament - refleksi zivot znace...

Ima jos...

KingTomy
13-03-2007, 18:14
Ja definitivno najbolje vozim avion u bf2 u okoliici tu

ima jedna scena u igraonici igram s ekipom bf2 i sad ti ja furam avion i s jednom rukom držim miš, počnem zijevati i na mapi gulf of oman na onoj dizalici okrenem se naopačke s avionom i taman prođem između 2 potencijalno opasna objekta :pray:

koja se ekipa skupila oko mene to je trebalo snimat :pray:

my choice bf2, toliko o izražaju:D

streetrace777
13-03-2007, 18:18
BF2 i 2142

MasaKrisT
14-03-2007, 23:59
StarCraft je jedina strategija koja kaznjava svaku gresku ako igras vs normalnog protivnika.najbalans.amen.

Systematic Reverse
15-03-2007, 00:37
StarCraft je jedina strategija koja kaznjava svaku gresku ako igras vs normalnog protivnika.najbalans.amen.

+Warcraft

Ama baš swaka greška se kažnjawa

Shakes
15-03-2007, 01:38
Upravljanje helićem u BF 2... Naravno, master sam postao tokom ovih godinu-dvije u tome... :D