PDA

Pogledaj cijelu verziju : Postojeli vanzemaljci



FearLess
03-02-2006, 14:22
evo mala anketa
ja mislim da vanzemaljci postoje inace bi bilo veliko gubljenje prostora na nas ljude
a o malo vise informacija o vanzemaljcima posjetite sajt http://www.galaksija.com

mrs.croft
03-02-2006, 14:25
mislim da postoje..oni su tamo negdje...

03-02-2006, 15:01
The truth is out there...

Kristijan
03-02-2006, 15:12
Toliko svijetova..sunčevih sustava..nemoguče da smo sami..

Sgt. Bull
03-02-2006, 15:19
naći će oni nas il mi njih kad-tad

Osiru$
03-02-2006, 16:06
Ima ih po Kninu kol`ko ti Bog hoće... ako koga zanima, kidnapujem jeftino...


Ne, nevjerujem baš u te priče, mada moram priznati da mi je mišljenje podijeljeno, pogotovo kada gledam razne dokumentarce i neke priložene podatke. Eto, ako ugledam kojeg, javit ću vam :)

Ps1ho
03-02-2006, 16:17
ja ne mislim da sad postoje ko ''mali zeleni'' nego kao drugačiji oblik života, tipa nove bakterije, autotrofni organizmi itd.

ivan
03-02-2006, 17:11
ne postoje....

Ludy
03-02-2006, 18:05
Ja sam siguran da postoje.....jer bi bilo malo cudno da u ovom svemiru nasem postoji sam planet zemlja koji ima uvjete za razvoj života......prie nekih mjesec dana sam na tvju gledao neku emisiju.....i misle da su pronasli planet slican zemlji.....

da zakljucimo......ima još oblika života.....samo im možda netrebaju kisik i to sve vec sta treba.....tak da nismo sami.....a i mi imamo preslabu tehnologiju da bi cjeli svemir proskenirali....jedva smo do plutona dosli

Imothep
03-02-2006, 19:03
Da


prie nekih mjesec dana sam na tvju gledao neku emisiju.....i misle da su pronasli planet slican zemlji.....

Je li to slučajno onaj neki Blue Planet ili kako već su ga nazvali, na kojem su kao neke ptičurine stalkeri i neki leteći prasci nalik na kitove? Gledao sam ja mislim na national geographicu, fora

S4MUR41
03-02-2006, 19:17
nemoguće da se samo na zemlji razvio život... neke su baterije ziher morale doč i na druge planete... i tako se razviti novi život...

Worthaur
03-02-2006, 19:37
Naravno da postoje, možda u našoj galaksiji, možda u nekoj drugoj. Na Marsu je postojao život, vjerojatno postoji i drugdje, možda nisu pametni kao mi ljudi, možda su pametniji, vjerojatno imaju razvienu hyperspace tehnologiju, stalno nas špijuniraju, spremaju se za napad... :D

T.N.T.
03-02-2006, 20:03
postoje, ima previse dokaza i ne mozemo reci da ne potoje...

RETROVIRUS
03-02-2006, 20:04
:D bilo bi fora da možemo putovat svemirom onako kao ona ekipa iz star treka,zicneš se u svoj novi defiant i odeš na kavu negdje u nekom drugom kvadrantu ili gdje se već ekipa okuplja kraj kakve maglice,ali jeb.. za sada smo još uvjek prisiljeni lamantirat po zemlji :cry: ali sigurno neko vec radi na tome :D

S4MUR41
03-02-2006, 20:11
za sada smo još uvjek prisiljeni lamantirat po zemlji ali sigurno neko vec radi na tome

neki nikad u životu nisu bili u inozemstvu ( izvan države u kojoj su rođeni )... ... ... ja se mogu pohvaliti da sam obišo gotovo pola europe... ... ... ... ... proči će još puno vremena dok i civili neče moći putovat svemirom ko danas autima... :| ... ... ko što je T.N.T. reko... postoji previše dokaza da je život moguć i na drugim planetima... ( nigdje nije otkriveno da ima života trenutačno na toj planeti niti da ga je bilo... samo se PRETPOSTAVLJA da je na nekim planetama bio život... )

Kimi
03-02-2006, 20:43
Ne vjerujem da u našem sustavu postoje jer da ih ima već bi nas 'posjetili' a one priče o letjelica prije bih rekla da su neke 'naše' na nekim pokusnim letovima il tak nečem. Znači u našem sustavu zasigurno ne (bio bi planet ispred ili iza jer su ovi ostali il prevrući il prehladni da bi ih bilo). Možda nekad davno jesu bili al obzirom kak se to sve mijenja i ti pomaci i mjenjanje mliječne staze moglo bi se dogodit i da ih susretnemo al zasigurno ne u naše vrijeme. Ne znam jel ko gledao kak ti sustavi izgledaju. Nešto kao 3 trokuta spojena u jednoj točki - u tom nekom stilu.

A fora su mi te priče i filmovi. Jedino mi je čudno kak u većini njih izvanzemaljci imaju sličan oblik...ona glava i one oči...zašto ih baš tak definiraju....pitam se

Prince-Artas
03-02-2006, 20:59
u ovom ogromnom svemiru malo je vjerojatno da smo sami

x-4_+yr4n+_4u2_d13
03-02-2006, 23:51
Zasto bi se zivot morao razviti na planeti kao sto je Zemlja, mozda na nekj totalno opicenoj planeti se razivio opicen oblik zivota ....
Inace




poduza tema


http://www.pcigre.net/forum/index.php?s ... &hl=aliens (http://www.pcigre.net/forum/index.php?showtopic=434&hl=aliens)


svmoja misljenja o njima i misljenja ostalih ucesnika rasprave
poduzi topic

Ogg The Dogg
04-02-2006, 00:14
ja smatram da vanzemaljci moraju postojat al nisam sasvim siguran da postoji još koji oblik razumnih živih bića u svemiru. mođda postoje neke defektne bakterije, majmuni, skakavci, neki ekosustav izvan zemlje i sl

Om3G@
04-02-2006, 04:03
Jedino sto postoji je beskonacnost!
Razmislite malo o tome... nicemu nema granice
Mozda postoji SW univezum, a mozda i ne

RETROVIRUS
04-02-2006, 19:54
Zasto bi se zivot morao razviti na planeti kao sto je Zemlja, mozda na nekj totalno opicenoj planeti se razivio opicen oblik zivota ....
Inace




poduza tema
:D slazem se ,mozda postoji neki oblik života koji mi uopće ne bi prepoznali kao takav :D


http://www.pcigre.net/forum/index.php?s ... &hl=aliens (http://www.pcigre.net/forum/index.php?showtopic=434&hl=aliens)


svmoja misljenja o njima i misljenja ostalih ucesnika rasprave
poduzi topic

04-02-2006, 22:48
Ne vjerujem da u našem sustavu postoje jer da ih ima već bi nas 'posjetili' a one priče o letjelica prije bih rekla da su neke 'naše' na nekim pokusnim letovima il tak nečem.

ako postoje to ne znači da su tako razvijeni da mogu putovati od zvijezde do zvijezde kao ti u autu od kuće do kuće
tko zna, možda su još primitivniji od nas

ja mislim da postoje jer u svim fotagrafijama i snimkama lejelica mora biti barem nešto istine

Daniel666
04-02-2006, 22:50
Pa već imamo vanzemaljce.
One bakterije kaj su otišle sa nasinim sondama vjerojatno će se namnožiti.
Za nekih desetak tisuća godina,ako prežive,možda mutiraju u razvijeniji oblik života. Kao na Zemlji. I to pogotovo ako NASA ima neke planove za kolonizaciju Marsa. Tamo bi trebali ići Kinezi,ali sumnjam. Možda Ameri? A možda Hrvati?

ribar-eu
04-02-2006, 23:46
Kolege, ja ne znam da li postoji inteligentan zivot u svemiru, osim sto "navodno" postoje inteligentna bica na planeti Zemlja u Suncevu sustavu- rub galaksije Mlijecna Staza :D . O inteligenciji tih bica koji se nazivaju ljudima dalo bi se raspravljati. Ovu problematiku ja promatram na vise nacina. Dakle razmisljanje me vodi ponajprije u vrememnsku dimenziju i mogucnosti da su inteligentna bica- a pod tim smatram ona koju su svjesna svog postojanja i svemira te zakonitosti unutar njega, postojala naprosto u nekom drugom vremenu te da su izumrla. Mozda i na nama bliskom Marsu ili u ovoj galaksiji. Ili da ce postojati uvjeti za koji milijun godina da u nasem sustavu ili galaksiji postoji zivot na nekom drugom planetu ali da ljudska vrsta to nece doziviti! Mi smo jos uvijek tek na pocecima istrazivanja svemira i slijedece godine ponudit ce vise pitanja nego odgovora. Ipak, nas intelekt i mogucnost daljnjeg umnog razvoja ostavljaju mogucnost da ostvarimo nevjerojatne stvari u ovom svemiru, koji je najvjerojatnije bas kao i mi, i sve stvoreno, prolazan. Tako da ozbiljne hipoteze o tome da se svemir ne moze i nece vjecno siriti , i da ce u jednom trenutku sva ova materija, zajedno sa svim dimenzijama prostora i vremena - nestati, ne ostavljaju prevelik optimizam za nase umove. Sve djeluje na prvi pogled besmisleno. Pitanje svih pitanja jest pitanje bitka svemira - dakle zasto i iz cega je svemir stvoren, zbog cega jest sve sto jest? Sto je prethodilo trenutku Velikog praska? Iz cega je on nastao i zasto? To "nesto" nema ove dimenzije prostora i vremena u kojima mi postojima, i koje nas ogranicavaju. Zato i ovaj organ koji smatramo najkompleksnijom materijom u svemiru, a to je ljudski mozak, nije u stanju to pojmiti, nastaje blokada zbog nemogucnosti spoznaje onoga " necega" sto je uzrok svemira. Nas mozak nazalost to nesto iz cega je svemir nastao moze nazivati samo pojmovima " nesto" ili " nista" jer mi o tome ne mozemo razmisljeti! Kao sto ni ostala ziva bica s kojima dijelimo Zemlju ne mogu razmisljati kao mi, na ovaj kompleksan nacin, koji ipak nije dovoljno kompleksan za temeljna pitanja - a to nisu ona o zakonima i istinama u svemiru, vec ona VANSVEMIRSKA pitanja! Tu je i pitanje razloga, i smisla postojanja zivota uopce, u svemiru. Nas mozak postavlja pitanja nezivog i zivog u svemiru- zivota u svemiru ima daleko manje nego nezivih tvari tipa planeta, zvijezda, kometa, maglica, crvotocina, crnih rupa, itd. Dakle, za nastanak uvjeta zivota u svemiru potrebni su nevjerojatno kompleksni uvjeti, tipa ovih na Zemlji, koji su izuzetno rijetki. Pa postavlja se pitanje cemu sve, ako nema zivota, cemu to "besmisleno" rotiranje i magnetski utjecaji svemirskih tijela? Pitanje smisla- sve to lijepo rotira i medjusobno je povezano, ali koji je smisao toga, vrijeme ide, planeti i zvijezde nastaju i nestaju, umiru i radjaju se, ali to je za nas um besmisleno!? Kakva je veza onoga vansvemirskog- dakle bitka, onoga iz cega je svemir stvoren i svega ovoga u svemiru? E da, ovo su prava pitanja, a sama cinjenica da ih mozemo postavljati, mozda i daje nadu da cemo se jednom razviti u bica koja ce moci doci i do odgovora. Ovaj optimizam temeljim na cinjenici da mi ipak mozemo postaviti ova pitanja, iako do odgovora ne mozemo doci za sada, za razliku od ostalih zivih bica za zemlji , koja se ipak nikada ne zapitaju o smislu svog postojanja - odnosno ona nisu u stanju razviti osjecaj za pitanja svog postojanja i prolaznosti.

Tri66a
04-02-2006, 23:55
Kako ti znaš o čemu razmišlja npr. mrav? Možda baš on zna kako je nastao svemir?

ribar-eu
05-02-2006, 00:23
vrlo jednostavno, mi poznajemo instrument koji je potrenban za vise oblike razmisljenja, a to je um, mozak. istarzivanje na mozgu mrava pokazuje da on sigurno ne zna kako je nastao svemir, stovise on ne zna ni kako je on nastao. Odgovor se krije i u nacinu i smislu zivota mrava. Mi znamo sto mrav radi cijeli svoj zivot.

Tri66a
05-02-2006, 00:46
Koliko ja znam mi(ljudi) koristimo samo 10%(ili koliko već) mozga,stoga sumnjam da mi znamo što mrav misli,kada još ne znamo ni sami svoje mogućnosti

Daniel666
05-02-2006, 09:06
Cuj ribar-eu kako ti se da onoliki tekst :shock: pisat.
Očito je da vanzemaljci postoje, ali mi nemamo uređaje da ih vidimo. Možda oni dođu do nas kaj znas?
Ali sumnjam da bi nas htjeli pokoriti ili tak nekaj. Ipak oni ne moraju razmisljati kao ljudi iako mi zamišljamo da oni tako razmišljaju.
Kako bilo, ja ih neću živ vidjeti pa je o ovome i besmisleno pricati.

P.S. Mrav nema čak ni ono što znanstvenici zovu mozak, nego njegovo društveno sučelje je isključivo vezano uz nakupine živčanih stanica tzv. gljivolika tijela. Prema tome on ne misli o ničemu.

v4MP1r3
05-02-2006, 10:50
u ovom ogromnom svemiru malo je vjerojatno da smo sami

mislim da je pametni prince rekao svoje, to je samo cinjenica koja je 90% tocna

ribar-eu
06-02-2006, 00:19
Cuj ribar-eu kako ti se da onoliki tekst :shock: pisat.
Očito je da vanzemaljci postoje, ali mi nemamo uređaje da ih vidimo.SMožda oni dođu do nas kaj znas?
Ali sumnjam da bi nas htjeli pokoriti ili tak nekaj. Ipak oni ne moraju razmisljati kao ljudi iako mi zamišljamo da oni tako razmišljaju.
Kako bilo, ja ih neću živ vidjeti pa je o ovome i besmisleno pricati.

P.S. Mrav nema čak ni ono što znanstvenici zovu mozak, nego njegovo društveno sučelje je isključivo vezano uz nakupine živčanih stanica tzv. gljivolika tijela. Prema tome on ne misli o ničemu.

Osnove logike kolega Danijel: Tvrdnja da mi nemamo uređaje da ih vidimo temeljiš na kojim činjenicama? Kakvi su to uredjaji za detektiranje- pronalaženje vanzemalajca? A onda na osnovu tako labave teze ide zaključak da je očito da postoje........ Nije mi to jasno.
A čemu veliki tekst? Pa želim da moj bude najveći i najduzi na ovom forumu! :D Očekujem nagradu za trud 8) Zar si ti stvarno čitao sve? :shock:

Daniel666
06-02-2006, 11:06
Jednostavno NASA možda vidi planet ali ne vidi što je na površini. Čak ni Hubble ne može vidjeti površinu. Tko zna što je tamo.
Kao drugo pogledaj moj tekst gore. Već znamo da postoji život na bazi sumpora tj. život kojemu se živo fućka za kisik. Ako misliš da je samo Zemlja planet sa životom pogledaj malo boje svemir. Ono što ne vidiš, ne znači da nije tamo.

P.S. U Subotu ću sjesti i napisati NAJDUŽI post IKADA na vom forumu.
BUHUHUHUHUHUHAHAHAHAHA :rotfl: :fof:

miro u sutonu tihom
06-02-2006, 11:38
Oćeš li ga ti napisati ili češ ga prepisati od nekud,onom starom "forom" copy+paste!

Neven <R>
06-02-2006, 12:32
Ne znam.

06-02-2006, 20:26
razmislite malo o izvazemaljcima na način

kad ih je prvi čovjek vidio vjerojatno su svi mislili da je poludio
kad ih je više ljudi vidjelo počeli su sumnjati
kad ih je puno ljudi vidjelo i vijest obišla svijet počeli su ljudi i vjerovati

i pitanje
ako oni ne postoje
kako su ih onda ljudi uvijek vidjeli u gotovo istom obliku, iste boje kože, u gotovo istim oblicima letjelica?

kopiranjem od nekoga dokazuješ svima da si glup i nepouzdan
zašto ih nisu onda opisali drugačije?
pa valjda zato jer su ih tako i vidjeli, zar ne?

S4MUR41
06-02-2006, 20:28
ajd ne pričaj gluposti... naravno da postoje izvanzemaljci... al to što ti pričaš... ... ... ... to su gluposti...

Luka
06-02-2006, 20:37
Toliko svijetova..sunčevih sustava..nemoguče da smo sami..


ja ne mislim da sad postoje ko ''mali zeleni'' nego kao drugačiji oblik života, tipa nove bakterije, autotrofni organizmi itd.

Ovo dvoje stoji i s tim se slažem. Neki jednostavan oblik ... tipa bakterije ... sigurno ima

06-02-2006, 20:39
ajd ne pričaj gluposti... naravno da postoje izvanzemaljci... al to što ti pričaš... ... ... ... to su gluposti...

ti to mucaš ili?

T.N.T.
06-02-2006, 22:14
ajd ne pričaj gluposti... naravno da postoje izvanzemaljci... al to što ti pričaš... ... ... ... to su gluposti...

ti to mucaš ili?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Valnjes 666
07-02-2006, 12:26
Sajd ne pričaj gluposti... naravno da postoje izvanzemaljci... al to što ti pričaš... ... ... ... to su gluposti...

Bilo bi glupo da su ljudi jedina "inteligentna" bića u svemiru.
Osobno smatram da nismo sami...

Rocchiro
07-02-2006, 15:16
svemirci postoje i smiju nam se kak smo glupi...

najjača mi je finta kad ljudi vele da svemirci nema na npr. marsu jer tam nema vode...ko veli uopće da svemircima treba voda :fof:

RETROVIRUS
07-02-2006, 15:18
:Dnaravno da svemirci postoje jer su svemirci svi oni koji su u svemiru uključujući i nas lol :D

DeusEx
07-02-2006, 15:53
Miljarde galaksija ima u svemiru sad da život postoji samo na Zemlji je nemoguce. Ma vanzemaljaca (nemislim samo na one s brodovima nego i na životinje, biljke, mikrobe, itd.) imaš kolko hoceš sam ih treba nac. :)

Daniel666
08-02-2006, 08:36
svemirci postoje i smiju nam se kak smo glupi...

najjača mi je finta kad ljudi vele da svemirci nema na npr. marsu jer tam nema vode...ko veli uopće da svemircima treba voda :fof:

Ko veli da im uopće treba zrak? Posoji život kojem to uopće ne treba. Živi čak i na Zemlji.
Osim toga, otkrivena je bakterija na Marsu koja nije sa Zemlje.
Eto vam vanzemaljca, samo što kad ja to pričam neinteligentnim bićima (poput svih u mom kvartu) u oni bulje u mene i pitaju pa kaj?
Kako išta možeš toj osobi objasniti?

Daniel666
08-02-2006, 08:38
Oćeš li ga ti napisati ili češ ga prepisati od nekud,onom starom "forom" copy+paste!

Ne, doći ću u subotu u 9 i pisati do 10.

DrunkyDuck
08-02-2006, 12:14
Jednostavno NASA možda vidi planet ali ne vidi što je na površini. Čak ni Hubble ne može vidjeti površinu. Tko zna što je tamo.
Tocno. A cak i da moze vidjeti povrsinu nekog planeta u udaljenoj galaksiji, to bi opet bile informacije stare stotine tisuca godina, povjest tog planeta.

raven5
08-02-2006, 12:16
Jednostavno NASA možda vidi planet ali ne vidi što je na površini. Čak ni Hubble ne može vidjeti površinu. Tko zna što je tamo.
Tocno. A cak i da moze vidjeti povrsinu nekog planeta u udaljenoj galaksiji, to bi opet bile informacije stare stotine tisuca godina, povjest tog planeta.
Zato jer svjetlost putuje jakoooooooo sporo! :D

RETROVIRUS
08-02-2006, 12:49
Jednostavno NASA možda vidi planet ali ne vidi što je na površini. Čak ni Hubble ne može vidjeti površinu. Tko zna što je tamo.
Tocno. A cak i da moze vidjeti povrsinu nekog planeta u udaljenoj galaksiji, to bi opet bile informacije stare stotine tisuca godina, povjest tog planeta.
Zato jer svjetlost putuje jakoooooooo sporo! :D
8) ne nego jako dugo :killyou:

raven5
08-02-2006, 13:41
Putuje dugo zato jer je spora!!!!!
Da je brža, putovala bi kraće!!!!!

RETROVIRUS
08-02-2006, 14:11
Putuje dugo zato jer je spora!!!!!
Da je brža, putovala bi kraće!!!!!
:killyou: putuje dugu zato jer je daleko da je bliže putovala bi kraće 8)

miro u sutonu tihom
08-02-2006, 15:10
Ne postoje vanzemaljci,kratko i jasno!
Oče se tko kladiti!? :yuck:

RETROVIRUS
08-02-2006, 15:37
Ne postoje vanzemaljci,kratko i jasno!
Oče se tko kladiti!? :yuck:
:? oču ja aj dokaži da ih nema :killyou:

T.N.T.
08-02-2006, 15:50
Ne postoje vanzemaljci,kratko i jasno!
Oče se tko kladiti!? :yuck:
:? oču ja aj dokaži da ih nema :killyou:

slazem se sa tobom, dokazi....

cevapi sa lukom na izvanzemaljce... :rotfl:

raven5
08-02-2006, 19:33
Ima više dokaza da postoje nego da ne!!

Tri66a
08-02-2006, 19:38
Ima više dokaza da postoje nego da ne!!

Ispravak:ima više spekulacija da postoje

Iako ja osobno vjerujem da postoje

ribar-eu
08-02-2006, 23:06
Putuje dugo zato jer je spora!!!!!
Da je brža, putovala bi kraće!!!!!

Zlato moje milo................... :D
Kada bi ja npr. tebe nekim čudom uspio lansirati sa Zemlje ogromnom silom/ energijom koja ima potencijal tebe ubrzati teoretski više od brzine svjetlosti, ipak ti ne bi nadmašio brzinu svjetlosti, već bi ti se samo masa izuzetno povećavala.
Po mojim spoznajama bi to tako bilo, ako griješim, ispravite me.

miro u sutonu tihom
09-02-2006, 01:18
Evo ovako:sjedit čemo na jednoj livadi,ili već bilo gdj ei 2 sta ćemo gledati u nebo i ako se ne pojave izvanzemaljci znači da ne postoje,a ako se pojave onda postoje!Jel može tako!?

Daniel666
09-02-2006, 08:27
Evo ovako:sjedit čemo na jednoj livadi,ili već bilo gdj ei 2 sta ćemo gledati u nebo i ako se ne pojave izvanzemaljci znači da ne postoje,a ako se pojave onda postoje!Jel može tako!?

Ma nemoj. To su mi podvalili prije 2 tjedna. Kažu" Ajmo gledat u nebo i vidjet hoce li se BOG pojaviti". I naravno da nije.

RETROVIRUS
09-02-2006, 12:16
Evo ovako:sjedit čemo na jednoj livadi,ili već bilo gdj ei 2 sta ćemo gledati u nebo i ako se ne pojave izvanzemaljci znači da ne postoje,a ako se pojave onda postoje!Jel može tako!?

Ma nemoj. To su mi podvalili prije 2 tjedna. Kažu" Ajmo gledat u nebo i vidjet hoce li se BOG pojaviti". I naravno da nije.
:roll: kako znaš??? 8)

Gravestone blues
09-02-2006, 18:37
Mi smo vec nasli ''vanzemaljce'' na marsu al u obliku mikroba...
Ima onaj Jupiterov mjesec Europa gdje ima leda tj. vode tj. živih bića , a i na marsu ima leda. Vanzemaljci postoje a svemir je prevelik za nas same
OVO PROGLAŠAVAM RIJEŠENIM!!!!! :yuck:


zajebancija :D

ThIeF
09-02-2006, 19:13
Evo ovako:sjedit čemo na jednoj livadi,ili već bilo gdj ei 2 sta ćemo gledati u nebo i ako se ne pojave izvanzemaljci znači da ne postoje,a ako se pojave onda postoje!Jel može tako!?

vec sam ti reko da si idiot jednom prilikom... pa cu ti jos sam to ponovit.. ti si I D I O T :fof:

Daniel666
09-02-2006, 20:28
Evo ovako:sjedit čemo na jednoj livadi,ili već bilo gdj ei 2 sta ćemo gledati u nebo i ako se ne pojave izvanzemaljci znači da ne postoje,a ako se pojave onda postoje!Jel može tako!?


vec sam ti reko da si idiot jednom prilikom... pa cu ti jos sam to ponovit.. ti si I D I O T :fof:

:pray: :pray: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray:

T.N.T.
09-02-2006, 21:56
ima jedna teorija jos zanimljivija od izvanzemaljaca...teorija o 2pacovoj smrti...

http://www.ewsonline.com/2pac/

Daniel666
09-02-2006, 22:45
ima jedna teorija jos zanimljivija od izvanzemaljaca...teorija o 2pacovoj smrti...

http://www.ewsonline.com/2pac/

Kidnapirali ga vanzemaljci.

Wizard
13-02-2006, 18:34
Koje glupo pitanje pa normalno da postoje, vi gledali skoji Spielbergv film ili barem Star Wars, Star Trek???

Wizard
13-02-2006, 19:04
Ja ih vidio jednom prilikom, malo popricali otisli do igraone...........igrali...........i oni odlucise ostati ovdje i ostatak zivota provesti za compom, ljudi u ih kasnije nazvali Gameri :D :D :D

dEmEnTeD
13-02-2006, 22:00
Jednostavno NASA možda vidi planet ali ne vidi što je na površini. Čak ni Hubble ne može vidjeti površinu. Tko zna što je tamo.
Tocno. A cak i da moze vidjeti povrsinu nekog planeta u udaljenoj galaksiji, to bi opet bile informacije stare stotine tisuca godina, povjest tog planeta.
Zato jer svjetlost putuje jakoooooooo sporo! :D

Jesu li tebi roditelji brat i sestra?
Udaljenost između našeg sunca i najbliže zvijezde je tako velika da svijetlosti(koju usput rečeno putuje brzinom od 300.000 km/s) treba dvije godine da pređe tu udaljenost i iz toga razloga je nastala mjerna jedinica svijetlosna godina koja ima 9460800000000 km.
I sad još jedna mala novost za ja vijerujem većinu vas: naime za razliku od opće uvriježenog mišljena vakum odnosno prostor između planeta/zvijezda nije prazan već je ispunjen plinom/plinovima u vrlo rijetkoj količini.

Teenie Bopper
14-02-2006, 12:27
normalno da postoje

raven5
14-02-2006, 15:21
koju usput rečeno putuje brzinom od 300.000 km/s)
Da i ja tebe ispravim: Mislim da je u SI sustavu mjernih jedinica deafultna vrijednost za brzinu m/s tako da je brzina brzina svjetlosti 300.000 m/s.

CTDP_Marko
14-02-2006, 19:06
Naravno da postoje. Bilo bi glupo kad bi bilo toliko planeta a samo mi.

dEmEnTeD
14-02-2006, 19:21
koju usput rečeno putuje brzinom od 300.000 km/s)
Da i ja tebe ispravim: Mislim da je u SI sustavu mjernih jedinica deafultna vrijednost za brzinu m/s tako da je brzina brzina svjetlosti 300.000 m/s.

Ajde pliz šuti ali ono fakat PLIZZZZZZZZZZZ ŠUTIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!

Morone svijetlost se giba brzinom od 300.000 km/s a ne 300.000 m/s, i da bi ti todokazao savijetujem ti da u Google upišeš speed+light i VELIKIM CRNIM MASNIM slovima će ti pisat the speed of light = 299 792 458 m / s dakle u prijevodu 300.000 km/s a ne kako ti kažeš 300.000 m/s jer bi tada svijetlost bila užasno spora.

Mr.G4m3r
14-02-2006, 19:46
Hehe... Na OGameu su izvanzemaljci.

Šala... Mislim da postoje, inače bi se zemljane smatralo kinezima...

raven5
15-02-2006, 14:44
Dobro sad dEmE ne moraš se derat na mene. Nisam ja kriv što sam glup ko k****. Fizika mi nikad nije išla. :roll:

W3DR4N
15-02-2006, 17:28
Just remember that you're standing on a planet that's evolving
And revolving at nine hundred miles an hour.
Thas orbiting at nineteen miles a second, so it's reckoned,
'Round the sun that is the source of all our power.
The sun, and you and me, and all the stars that we can see,
Are moving at a million miles a day,
In an outer spiral arm, at fourteen thousand miles an hour,
Of a galaxy we call the Milky Way.

Our galaxy itself contains a hundred billion stars;
It's a hundred thousand light-years side to side;
It bulges in the middle sixteen thousand light-years thick,
But out by us it's just three thousand light-years wide.
We're thirty thousand light-years from Galactic Central Point,
We go 'round every two hundred million years;
And our galaxy itself is only one of millions of billions
In this amazing and expanding universe.


The universe itself keeps on expanding and expanding,
In all of the directions it can whiz;
As fast as it can go, the speed of light, you know,
Twelve million miles a minute and that's the fastest speed there is.
So remember, when you're feeling very small and insecure,
How amazingly unlikely is your birth;
And pray that there's intelligent life somewhere out in space,
'Cause there's bugger all down here on Earth!

Pa vi recite da smo sami :)

INDIGO
15-02-2006, 20:17
definitivno nismo sami jel ako se razvijo na zemlji zivot sigurno se razvijo i na drugim planetima nije se zivot na zemlji razvijo sam od sebe mnogi znanstvenici vjeruju da je zivot dosao sa meteorom mislim da su nameteoru bile baterije koje su se postepeno razvijale na zemlji

DrunkyDuck
16-02-2006, 01:42
Tko zna, mozda su i umjesani u nasu proslost, pogledajte ovaj link:
http://xfacts.com/old/index.html
Vjerojatno slucajnosti ali sve jedno zanimljivo.

Jos jedna stvar, kako su stari sumerani uspjeli obraditi kamene blokove teske vise tisuca tona na nacin koji sva tehnologija koju danas imamo ne moze? Jos bolje, kako su ih upjeli poslagati jedne na druge?
Ili, kako su znali za sve planete u suncevom sustavu prije 5000g.?

Kristijan
16-02-2006, 02:18
:shock:

Tri66a
16-02-2006, 09:40
Just remember that you're standing on a planet that's evolving
And revolving at nine hundred miles an hour.
Thas orbiting at nineteen miles a second, so it's reckoned,
'Round the sun that is the source of all our power.
The sun, and you and me, and all the stars that we can see,
Are moving at a million miles a day,
In an outer spiral arm, at fourteen thousand miles an hour,
Of a galaxy we call the Milky Way.

Our galaxy itself contains a hundred billion stars;
It's a hundred thousand light-years side to side;
It bulges in the middle sixteen thousand light-years thick,
But out by us it's just three thousand light-years wide.
We're thirty thousand light-years from Galactic Central Point,
We go 'round every two hundred million years;
And our galaxy itself is only one of millions of billions
In this amazing and expanding universe.


The universe itself keeps on expanding and expanding,
In all of the directions it can whiz;
As fast as it can go, the speed of light, you know,
Twelve million miles a minute and that's the fastest speed there is.
So remember, when you're feeling very small and insecure,
How amazingly unlikely is your birth;
And pray that there's intelligent life somewhere out in space,
'Cause there's bugger all down here on Earth!

Pa vi recite da smo sami :)

:rotfl: :rotfl: :pray: :pray:
Monty Python rules!!

Wizard
16-02-2006, 20:59
Sigurno je da postoje ali pitanje je kakvi su nevjerujem bas da su kao oni iz star treka...i pitanj kad cemo stupiti u kontakt s njima, ili vec jesmo

unknown
22-02-2006, 20:01
nismo i vjerovatno je kao sat treku čekaju da dosegnemo dovoljan stupanj razvoja da nam se obrate pa jeli znate kakva bi masovna histerija izbila da oni sad otkriju da postoje.

Voldemort
22-02-2006, 20:14
oni su vec među nama pomno sakriveni samo cekaju pravi trenutak i bahahahahaha :twisted:

Kibo
22-02-2006, 20:19
oni su vec među nama pomno sakriveni samo cekaju pravi trenutak i bahahahahaha :twisted:

ma ti si rodjeni alien :fof:

Voldemort
22-02-2006, 20:34
LOL? :rotfl: :rotfl:

dEmEnTeD
22-02-2006, 23:29
Ma šta će vam alieni iz svemira kaj vam nisu dovoljni oni iz zagorja :)

raven5
23-02-2006, 09:48
:rotfl:

Sgt. Bull
23-02-2006, 09:52
hehehe.mislim da alieni postoje jer ako niste znali kao ni j.r.r tolkien je piso o hobitima a nije znao da postoje a onda prosle/pretprosle godine nadju kostur HOBITA i to su i potvrdili.da nasli hobita pa je moguce da ce jednog ljepog suncanog dana mali plavi/zeleni/zuti/jubicasti/naranđasti/smeđi/bjeli/crni/šučmurasti doci i posjetit nas u velikom stilu.znate ono kao BANGGGGGG TRASSS BUUUUMMM... ode sve u 3 poveca mjesta(pm)

Wizard
23-02-2006, 15:29
Postoje alinei, ali nemora znacit da oni imaju neku supertehnologiju, warp, itd., mozda smo mi razvijeniji nego oni (mislim da su Ljubicasti)

Tri66a
23-02-2006, 16:40
Možda su baš nekakve boje koju mi ne prepoznajemo??

DrunkyDuck
23-02-2006, 16:58
j.r.r tolkien je piso o hobitima a nije znao da postoje a onda prosle/pretprosle godine nadju kostur HOBITA i to su i potvrdili.

To nije bio kostur hobbita nego kostur sitnog ljudskog bica koje lici na hobbita pa su ga tako iz fore nazvali.

Nasli kostur hobbita... :rotfl:

W1k1n6
23-02-2006, 17:04
Zanimljiva rasprava iz koje ispada da smo mi jedina neinteligentna bića u svemiru :) :rotfl:

DrunkyDuck
23-02-2006, 17:06
To se vidi iz samog naslova threada. :D

DeusEx
23-02-2006, 17:10
Zanimljiva rasprava iz koje ispada da smo mi jedina neinteligentna bića u svemiru :) :rotfl:

pa cuj sigurno ima neki pametni pojedinac samo što se ta njegova inteligencija izgubi u masi :rotfl:

whiskey
23-02-2006, 17:23
Malo je vjerovatno da smo sami u svemiru baš radi te ogromne velicine. Malo je vjerovatno da u našoj galaktici postoji inteligentni oblik života osim nas. Malo je vjerovatno da cemo mi za naših života otkriti nešto više o samom postojanju inih extratorestrial bica. Price da nas oni posjecuju, kuju urote protiv nas i otimaju su za malu dicu.
TO je sve šta imam za reci! :D

Wizard
23-02-2006, 18:26
Ko kaze da mi nismo inteligenti, samo dopustamo da nama upravljaju glupi :rotfl: :rotfl: :rotfl:

RETROVIRUS
23-02-2006, 18:59
:D mislim ako ima već takvih likova koji decidirano tvrda da ne postoje vanzemaljci volio bih da mi to i decidirano dokažu,jer uvjek postoji barem neki mali dokaz da negdje postoji šansa da se razvio ŽIVOT izvan zemaljske kugle pa makar bili i manje inteligentniji od nas to su onda A L I E N I :D

DrunkyDuck
23-02-2006, 19:02
A koji je to dokaz?

Uostalom, dokazi ti njima da vanzemaljci postoje.

RETROVIRUS
23-02-2006, 19:03
:D PA JEB... GA BILO KOJA BAKTERIJA AMEBA ILI ŠTO JA ZNAM KAKAV LIFE FORM KOJI NIJE NASTAO NA ZEMLJI JE ALIEN :?

Prince-Artas
23-02-2006, 19:20
A koji je to dokaz?

Uostalom, dokazi ti njima da vanzemaljci postoje.

koliko samo snimka i slika NLOa ima

pimp
23-02-2006, 19:28
baš me zanima jel se i 'oni' pitaju jel mi postojimo?

DrunkyDuck
23-02-2006, 19:32
koliko samo snimka i slika NLOa ima

Ako hoces, ja ti sad napravim i uploadam sliku Darth Vadera na Jelacicevom trgu.

I want to beileve, lol.

Prince-Artas
23-02-2006, 20:22
koliko samo snimka i slika NLOa ima

Ako hoces, ja ti sad napravim i uploadam sliku Darth Vadera na Jelacicevom trgu.

I want to beileve, lol.

kako onda objašnjavaš slike iz 70ih i 80ih

Wizard
23-02-2006, 20:54
Zivot izvan Zemlje sigurno postoji a kakav je i di je to sad nije vazno :D :D :D

mrs.croft
23-02-2006, 21:41
bravo majstore,slijedi nagrada (ban)

23-02-2006, 21:59
goto knjižara->buy item book->Zechari Sitchin - Revizija Postanka->goto home->do read->if not understanded loop


a za laike:

otiđite u knjižaru,kupite knjigu Zecharie Sitchina[Zečari Sičin]SRevizija postanka,pročitajte knjigu...
life is diferent now,ain't it :)

RETROVIRUS
24-02-2006, 16:36
:-x ooooouuuuuuu kock sucking ,mother fucking --kako neko uopće može i zamisliti da u tolikom čušpajzu od planeta ,zvjezda i cjelih solarnih sistema samo 1 mala kuglica ima razvijeni ili čak i ne razvijeni(za skeptike) oblik života :?

Wizard
24-02-2006, 17:57
Yup

DrunkyDuck
24-02-2006, 20:12
Uf, kakvi argumenti!
Kad god vidim osobu koja ne vjeruje u vanzemaljce, samo cu ju uputiti na ovaj thread.

Meni je osobno promijenio zivot.

v4MP1r3
24-02-2006, 23:15
dokazano je kako na marsu ima zivota, ima i slika al amerska vlada skriva te like i oprgava sve prive, ono kaze cvrsto NE i to ej to...opet nesto spremaju...mislim na debele... na amerikance...

MarkaN
24-02-2006, 23:20
MA NARAVNO DA POSTOJE! Kakvo je to uopće pitanje!?

... a ameri su idioti i da njima pokažeš vanzemaljca pred nos oni bi rekli: No, no! That´s a cow! :P :toilet:

Sgt. Bull
24-02-2006, 23:22
MA NARAVNO DA POSTOJE! Kakvo je to uopće pitanje!?

... a ameri su idioti i da njima pokažeš vanzemaljca pred nos oni bi rekli: No, no! That´s a cow! :P :toilet:
istina,eno ludi norvezani sinoc snimili jedan leteci tanjur pa sad love aliene(ovo bilo na vjestima zbilja)

Wizard
26-02-2006, 09:55
MA NARAVNO DA POSTOJE! Kakvo je to uopće pitanje!?

... a ameri su idioti i da njima pokažeš vanzemaljca pred nos oni bi rekli: No, no! That´s a cow! :P :toilet:S :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

18-03-2006, 15:29
pa normalno da postoje, zar bi ovaj cijeli svemir bio samo za nas da ga istrazujemo? sta je s onim u nevadi sta se dogodilo. i ona zitna polja.
neka jesu lazna normalno ali nisu svi. imaju polja u koje kad se priblizi neki elektricni instrment prestanu raditi i gledao sam neki dokumentarac kako je helihopter letio preko tog polja i prestao je raditi. pa mi sad recite

Wizard
18-03-2006, 15:32
Pa vec smo zakljucili da sigurno postoje :D

L3VI4TH
18-03-2006, 16:11
To mi je najbolje pitanje kad me netko pita :D

Da li vjerujes u izvanzemaljce?

Moj odgovor je:Ja ne vjerujem,ja znam da postoje,a to sto je tebi crkva i ovo drustvo nabilo u glavu da smo mi ljudi centar svega i tako bitna bica,to ne znaci da izvanzemaljci ne postoje.

Eto to je to...

Wizard
18-03-2006, 16:19
Mene isto zivcira kad me pitaju dali vjerujem u izvanzemaljce, je vjerujem u Boga a izvanzemaljci postoje ali nevjerujem da su bogovi niti vjerujem u njih

Rocchiro
18-03-2006, 18:05
Mene isto zivcira kad me pitaju dali vjerujem u izvanzemaljce, je vjerujem u Boga a izvanzemaljci postoje ali nevjerujem da su bogovi niti vjerujem u njih

ljepo receno :pray:

Prince-Artas
18-03-2006, 19:48
ma izvanzemaljci postoje upravo sam im prodao brata :rotfl:

mental_mind
19-03-2006, 19:00
Da


prie nekih mjesec dana sam na tvju gledao neku emisiju.....i misle da su pronasli planet slican zemlji.....

Je li to slučajno onaj neki Blue Planet ili kako već su ga nazvali, na kojem su kao neke ptičurine stalkeri i neki leteći prasci nalik na kitove? Gledao sam ja mislim na national geographicu, fora

Ono s nekim balonima i spojenim šumama?
Je ja sam isto gledao.
Inače dojmilo me se ko neki sajnsfikšn film.
Ne vjerujem u vanzemaljce.

Glass
19-03-2006, 19:16
Da


prie nekih mjesec dana sam na tvju gledao neku emisiju.....i misle da su pronasli planet slican zemlji.....

Je li to slučajno onaj neki Blue Planet ili kako već su ga nazvali, na kojem su kao neke ptičurine stalkeri i neki leteći prasci nalik na kitove? Gledao sam ja mislim na national geographicu, fora

Ono s nekim balonima i spojenim šumama?
Je ja sam isto gledao.
Inače dojmilo me se ko neki sajnsfikšn film.
Ne vjerujem u vanzemaljce.

Ček, a kako oni znaju da tamo ima tih ptičurina, su oni bili tamo?

mental_mind
21-03-2006, 14:16
Neznaju.Samo pokazuju ''kako bi život mogao izgledati na drugim planetima''.
Kaj znaći da je sve izmišljeno,te oni fantaziraju o mogućnostima života.
Za 200 godina možda baš tamo odemo i tam nema ni p od ptica.

god_of_war
21-03-2006, 19:52
They are watching !!! :shock: :yuck:

goGAMERo
21-03-2006, 19:59
Ima ih po Kninu kol`ko ti Bog hoće... ako koga zanima, kidnapujem jeftino...


Ne, nevjerujem baš u te priče, mada moram priznati da mi je mišljenje podijeljeno, pogotovo kada gledam razne dokumentarce i neke priložene podatke. Eto, ako ugledam kojeg, javit ću vam :)



Kupujem, oko cijene ćemo se dogovoriti preko PP :)


Inače glasoa sam DA, mislim da ipak nismo sami! 8)

mental_mind
21-03-2006, 20:15
They are watching !!! :shock: :yuck:

Riiiight.......

Babitz
21-03-2006, 22:58
ja sam čitao neku knjigu "Misterije". između ostaloga, bilo je i o vanzemaljcima. zanimljiva knjiga

Alucard
28-03-2006, 21:57
Znam ja jednog aliena. Moja profesorica iz zemljopisa definitivno nije čovijek, pa mi ostaje demon ili elien. Iako su samo demoni tako zli, ne vjerujem da postoje (osim ako su elieni), pa je sigurno neki izopćeni elien poslan na Zemlju kao kazna zbog svojih zlodjela koja nastavlja provoditi i ovdje.

shadow gamer
29-03-2006, 11:18
ja mislim da postoje, nama je prof. iz fizike cijelu teoriju o njima ispričo

emp!
29-03-2006, 11:47
Daj, normalno da postoje.. Pa nemoguće je da ovo što je sve do dana današnjeg ispričano jedna velika laž. Btw. Kako možemo bit sami u ovom hebeno velkom svemiru. :roll:

god_of_war
29-03-2006, 18:12
" Pa da te pitam dal imaju duge kose, dal traperice nose, dal ..."- :)

L3VI4TH
29-03-2006, 20:11
" Pa da te pitam dal imaju duge kose, dal traperice nose, dal ..."- :)

"...vjeruju u boga,da li uzimaju droga" :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
29-03-2006, 20:14
SKako možemo bit sami u ovom hebeno velkom svemiru. :roll:
:bravo:

Alucard
30-03-2006, 12:35
Pa, moje mišljenje je da su šanse da se na planetu stvori život vrlo male, ali kad se uzme u obzir količina planeta samo u našoj galaksiji, šanse da se na nekom od njih pojavio život su prilično blizu 100%. (ukratko, ja vjrujem u eliene)

Daniel666
30-03-2006, 16:13
Ovo je jednako onom debilu koji je izračunao da Bog ne postoji.Psss...
Znate vi koliko treba jednom virusu ili bakteriji da preživi...
A ima ih posvuda...
One će i nas nadživit..
I netko maeni tvrdi da nema života u svemiru...
A po Marsu već hodaju bakterije kojima se živo fućka za radijaciju.

Deduce for yourself.

Sgt. Bull
30-03-2006, 16:21
ma nesto je vani ne mozemo mi biti sami u ovom univerzumu mora neko biti jaci i pametniji od nas,ne?

goGAMERo
30-03-2006, 17:29
ja sam čitao neku knjigu "Misterije". između ostaloga, bilo je i o vanzemaljcima. zanimljiva knjiga


Ja sam je sebi nabavio na akciji u "svjetu knjige" za nekih 150 kn! Odlično, ima dosta zanimljivih stvari! 8)

Tyrant
31-03-2006, 22:09
Verujem u vanzemaljce naravno, kada sam prvi put vidio neka cudna svetla na nebu, ili je to bilo od neispavanosti, tacno onda kada je nestalo struje.Ili je samo slucajnost.Ko ce ga znati.Naime, ja imam svoje teorije:
1.Svima poznata znaci ima previse planeta u svemiru da bi samo na nasoj bili uslovi za razvoj zivota.Ustvari, to sto mi nemozemo zamisliti drugaciji oblik zivota od ovog na zemlji, znaci taj bi zivot morao udisati zrak i piti vodu.Pitanje je zasto?????Zasto to neko X bice nebi prezivljavalo na radijaciji.Problem je sto mi nemozemo zamisliti takvo bice, sto je cista posledica nase neiskoristenosti mozga.
2.Verujem da postoje paralelni univerzumi, znaci da na zemlji u ovom univerzumu zivimo mi, a u nekom drugom zive neznam sta Vukiji ^^.I sada moguce je da je ta rasa X koja je u paralelnom univerzumu Y otkrila nacin putovanja medju tim univerzumima.I sad nas posecuju.
3.Moguce je da vanzemaljci zive u unutrasnjosti zemlje, koja je suplja, a da ulaz se nalazi na polovima.
4.Sami vanzemaljci smo mi, koji smo posle evolucije od nekoliko 1 000 000 godina otkrili nacin putovanja kroz vreme.I sada posecujemo nas! :?
5.Da su vanzemaljci visa rasa, koja nas je stavila na ovaj kamen, kao pokusne pacove i gleda sta cemo napraviti od sebe.

v4MP1r3
01-04-2006, 08:15
IZVANZEMALJCI SU SVUDA!!!

zar nikad niste gledali MIB?
A citali koje knjige Teorija Zavjera??

CCC!

emp!
01-04-2006, 09:05
Meni je baka vanzemaljac.

RETROVIRUS
01-04-2006, 09:28
Meni je baka vanzemaljac.
Znam reko mi je agent Molderić da im je jednom zbrisala iz laba pa su je morali fatat sa harpunima za uspavljivanje

emp!
01-04-2006, 09:56
Meni je baka vanzemaljac.
Znam reko mi je agent Molderić da im je jednom zbrisala iz laba pa su je morali fatat sa harpunima za uspavljivanje

TIHO TO JE TOP SECRET! :twisted:

RETROVIRUS
01-04-2006, 10:48
o.k. sorry ,neću nikom reć :rotfl:

emp!
01-04-2006, 11:03
o.k. sorry ,neću nikom reć :rotfl:

TNX! :wink: 8)

L3VI4TH
01-04-2006, 12:56
o.k. sorry ,neću nikom reć :rotfl:

Meni si reko :-x

emp!
01-04-2006, 13:19
o.k. sorry ,neću nikom reć :rotfl:

Meni si reko :-x

:cry: :cry: My granny is famous :(

DrunkyDuck
01-04-2006, 16:27
Smijesno, u drugom se topicu zalis na spamere.

emp!
01-04-2006, 17:19
spammere? Pa ovo je samo šala, razlikuj je od spamma. BTW. ono nisu spammeri nego debili koji linkaju jedan te isti link za neku glupu igru! :fof:

Glass
01-04-2006, 21:37
spammere? Pa ovo je samo šala, razlikuj je od spamma. BTW. ono nisu spammeri nego debili koji linkaju jedan te isti link za neku glupu igru! :fof:


Što se podrazumijeva pod "spamom" i kako će ga se tolerirati?

- započnete li temu u recimo "Gaming općenito" o novom Đuki Nukemu, te skrenete na temu o sobnim biciklima, biti ćete upozoreni
S :D

Alucard
09-04-2006, 11:00
Jel ovo rasprava o spamu ili o elienima?

MindReader
09-04-2006, 12:56
ja sam gledo isto neki dokumentarac na DVD-u i navodno su piplovi istrazili (evo sad otprlike omjera) 1 cm od 1 000 000 km svemira... i trebalo im je 20 godina za to. ajd sad recite da nema niceg tamo gore

Glass
09-04-2006, 14:01
ja sam gledo isto neki dokumentarac na DVD-u i navodno su piplovi istrazili (evo sad otprlike omjera) 1 cm od 1 000 000 km svemira... i trebalo im je 20 godina za to. ajd sad recite da nema niceg tamo gore

Čini mi se da trebaš dodati još par nula na drugi broj.

MindReader
09-04-2006, 19:50
dobro, trebam napisat 1 zeptometar naspram 1000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 gigametara :D jesi sretan?

Glass
09-04-2006, 22:03
Da.

dex
09-04-2006, 23:35
zivot izvan suncevog sustava 99,99% postoji... ja sam neko vrijeme bio opjednut alienima i zivotom u svemiru... kad sam imo kojih 8 godina saznao sam za SETI i uz pomoc starijeg buraza ukljucio se... zatim sam se zagubio i presto se time bavit... prosle godine sam opet poceo.... i pali windowsi i ode sve... i sad sam prije par dana opet poceo vorkat.... al sad koristim BOiNC preko kojega workam na SETI@home projektu.... a onih 0,01% je to shto postoji mogucnost da smo mi jedini zivot u cjelom svemiru... jel da je zemlja samo stupanj dva izvan kursa i polozaja zivot na zemlji bio bi nemoguc...

Babitz
10-04-2006, 08:18
jel da je zemlja samo stupanj dva izvan kursa i polozaja zivot na zemlji bio bi nemoguc...
mda
pa neće se život na ostalim planetima razvit samo ako su klonovi zemlje jebote. pa nije se zemlja ovako položila da ima života nego se život prolagodio zemlji i njezinim dobrima i manama

RETROVIRUS
10-04-2006, 16:48
mene baš zanima šta bi se desilo da mali zeleni jedan dan dođu onako kao u "danu nezavisnosti" nemoraju čak ni biti onako agresivni .ali baš me zanima šta bi naše velepoštovane svjetske vlade tada učinile :shock: ?

Neven <R>
10-04-2006, 17:38
Pokušale bi sakriti, uvjeravale bi ljude da to nije ono što im se čini :P

Glass
10-04-2006, 18:26
mene baš zanima šta bi se desilo da mali zeleni jedan dan dođu onako kao u "danu nezavisnosti" nemoraju čak ni biti onako agresivni .ali baš me zanima šta bi naše velepoštovane svjetske vlade tada učinile :shock: ?

Run&Hide??????

Prince-Artas
10-04-2006, 18:30
mene baš zanima šta bi se desilo da mali zeleni jedan dan dođu onako kao u "danu nezavisnosti" nemoraju čak ni biti onako agresivni .ali baš me zanima šta bi naše velepoštovane svjetske vlade tada učinile :shock: ?

usrale se u gaće

MindReader
10-04-2006, 20:41
a kak bi objasnili krugove u žitu?! nije to moj ćaća došo i ugazio, neko je moro nešt zasrat. a jeste vidli ono u merici, vojska sve zataška. oni imaju sve podatke s tim sranjima, al ne, moraju bit ujebani u mozak

Wizard
10-04-2006, 20:53
Da mi je znat ko je glasova za ne

Babitz
10-04-2006, 21:31
Da mi je znat ko je glasova za ne
pa šta, svatko ima pravo na mišljenje

Wizard
11-04-2006, 13:19
Da mi je znat ko je glasova za ne
pa šta, svatko ima pravo na mišljenjeNisam rekao da nema nego me zanima ko nevjeruje da postoji zivot izvan Zemlje da ga razuvjerimo :D

Gothmog
11-04-2006, 16:33
Citat iz filma "Kontakt": ...but if we ARE alone, then it would be terrible waste of space...

Rekao bih, da je ovo sazet odgovor na ovaj topic...

ewok
11-04-2006, 18:26
sigurno da postoje alieni, mozda neki postaju na PCP forumu :D šala, ak ne postoje a to je nemoguce, 95% posto PCP forumasa bi zasluzilo lomaču zbog svoje hereze... jel tak?

RETROVIRUS
12-04-2006, 14:23
želio bih vidjeti vanzemaljca i upoznati se sa njim/njom :friends:

goGAMERo
12-04-2006, 14:24
Da mi je sa njim baciti jedan meč preko paychecka . . . :)

RETROVIRUS
12-04-2006, 14:41
Da mi je sa njim baciti jedan meč preko paychecka . . . :)
e čovječe bilo bi hebeno cool srest neku od tih likova ono face 2 face,mislim da bi meni da ono fakat sretnem aliena u živo bil i totalno skeri :o i super 8) (baj d vej dali si ikad slušao Cypress Hill,i ako jesi šta misliš o njihooj glazbi?)

goGAMERo
12-04-2006, 14:46
Pa nisam baš njihov ljbuitelj, ali tko voli nek izvoli, jooj da mi je aliena viditi! :rotfl:

Kibo
12-04-2006, 16:04
Pa nisam baš njihov ljbuitelj, ali tko voli nek izvoli, jooj da mi je aliena viditi! :rotfl:

pogledaj mene :rotfl: :rotfl:

hacker
14-04-2006, 10:16
alieni postoje i dive se gamerima!!!! :rotfl: :rotfl:

Babitz
14-04-2006, 11:23
koje pametne izjave meni odozgo

ewok
14-04-2006, 11:37
The Aliens
Two aliens landed in the Arizona desert near an abandoned gas station. They approached one of the gas pumps, and one of the aliens addressed it.

"Greetings, Earthling. We come in peace. Take us to your leader."

The gas pumps of course, didn't respond. The alien repeated the greeting. Again there was no response. The alien, annoyed by what he perceived to be the gas pumps haughty attitude, drew his ray gun, and said impatiently, "Greetings earthling. We come in peace. How dare you ignore us in this way! Take us to your leader, or I'll fire!"

The other alien shouted to his comrade, "No, you don't want to make him mad!" But before he finished his warning, the first alien fired.

There was a huge explosion that blew both of them 200 meters into the desert, where they landed in a heap rather abruptly. When they finally regained consciousness, the one who fired turned to the other one and said, "What a ferocious creature. It damn near killed us! How did you know it was so dangerous?"

The other alien answered, "If there's one thing I've learned during my travels through the galaxy, when a guy has a penis he can wrap around himself twice and then stick it in his own ear, you don't mess with him."

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

DrunkyDuck
14-04-2006, 21:05
pa neće se život na ostalim planetima razvit samo ako su klonovi zemlje jebote. pa nije se zemlja ovako položila da ima života nego se život prolagodio zemlji i njezinim dobrima i manama
Vise dobrima, rekao bih:
- voda na planetu
- povoljna udaljenost od Sunca
- elementi na Zemlji povoljni za nastanak organizama baziranih na ugljiku

Sad stavi amonijak ili sumpornu kiselinu umjesto vode i pozdravi se sa zivotom na zemlji. Ili Zemlju malo (u odnosu na velicinu Suncevog sustava) priblizi ili udalji od Sunca.

Sad ti mozes spomenuti teorije o "Crnom oblaku", organizmima baziranima na sumporu ili silikonu, ali to opet ostaju teorije.

No, ne vjerujem da je Zemlja jedini planet u svemiru sa idealnim uvjetima za stvaranje zivota. Svemir je prevelik da se ne bi opet pojavio neki "klon" Zemlje.

RETROVIRUS
15-04-2006, 17:55
a šta ako smo mi klon,a šta ako smo mi samo pokus :shock:

15-04-2006, 18:00
a šta ako smo mi klon,a šta ako smo mi samo pokus :shock:
a što ako mi nismo uopće :cry:

DrunkyDuck
15-04-2006, 18:59
Nista, uzivaj.

ewok
15-04-2006, 19:25
a šta ako smo mi klon,a šta ako smo mi samo pokus :shock:

boli te ku*** i uživaj u životu, il kak jedan frend kaže "`ladi jaja" :D :D :D

W3DR4N
17-04-2006, 00:36
http://iwasabducted.com/ufovideos/

Odlična stranica, ako nekoga zanima

Rocchiro
17-04-2006, 10:21
http://iwasabducted.com/ufovideos/

Odlična stranica, ako nekoga zanima

najs! :pray:

evo vam kronologija NLO-a u hrvatskoj:
http://www.duap-polaris.hr/html/kronologija_nlo-a.htm

little_alien
27-04-2006, 19:58
Naravno da alieni postoje, koje glupo pitanje. ja sam jedna od njih :D

YOU ARE NOT ALONE!

Armachus
02-12-2006, 17:11
Vanzemaljci postoje, to je sigurno:

Kako smo i i stvoreni tako vjerujem da su i oni stvoreni na nekoj dalekoj galaksiji.

Fencing_LORD
02-12-2006, 17:58
Ponovit ću onaj stari klišej: "Nemoguće da smo sami u ovlikom svemiru!"

Helena
02-12-2006, 18:01
Ponovit ću onaj stari klišej: "Nemoguće da smo sami u ovlikom svemiru!"

Joj Fenc, sjećaš se one Kiklopove teme o vanzemaljcima? Kak nam je dobro bilo... :pray:

Fencing_LORD
02-12-2006, 18:08
Ponovit ću onaj stari klišej: "Nemoguće da smo sami u ovlikom svemiru!"

Joj Fenc, sjećaš se one Kiklopove teme o vanzemaljcima? Kak nam je dobro bilo... :pray:

BAš sam i ja to htio reći :rotfl: nikad neću zaboravi' :pray:

BTW di si? neam te na MSN-u

Helena
02-12-2006, 18:10
Appear offline. Ček, evo me.

RETROVIRUS
02-12-2006, 18:24
kojiodvassmradovamijemaznulspejsboljedasesamjavine godagajanađem :killyou: :D

Kenyi
02-12-2006, 18:27
ok ok ja sam se usro http://www.iwasabducted.com/archives/ab ... board.html (http://www.iwasabducted.com/archives/abductionboard/archive1/abductionboard.html)Sprobajte procitat sve bez straha da vas vidim.

Kiklop
02-12-2006, 18:36
[quote="Fencing_LORD":33nm2gqr]Ponovit ću onaj stari klišej: "Nemoguće da smo sami u ovlikom svemiru!"

Joj Fenc, sjećaš se one Kiklopove teme o vanzemaljcima? Kak nam je dobro bilo... :pray:

BAš sam i ja to htio reći :rotfl: nikad neću zaboravi' :pray:

BTW di si? neam te na MSN-u[/quote:33nm2gqr]ne kuzim kaj vam je tu bilo tak super imam ja na tone slicnih materijala

Helena
02-12-2006, 19:22
Baš to. Predobro... :pray: :rotfl:

Babitz
02-12-2006, 19:25
živio ontopik

Tuco [o]_[O]
02-12-2006, 19:39
ok ok ja sam se usro http://www.iwasabducted.com/archives/ab ... board.html (http://www.iwasabducted.com/archives/abductionboard/archive1/abductionboard.html)Sprobajte procitat sve bez straha da vas vidim.

ima ful čudnih priča kao lik koji je rekao da su mu izvanzemaljci ubacili njihovu krv u njegovu...
kaže da isto normalno razgovara s njima i da će opet doći za njegov 16 rođendan, pa šta to je kul ...
ja bi se ustratrio kad bi se oni samo pojavili ispred mene ne znajući šta će uraditi ali kad ih već zna njemu super :roll:

Tuco [o]_[O]
02-12-2006, 19:48
http://www.galaksija.com/disease_sc.swf

http://www.galaksija.com/pentagon_sc.swfS :|

pogledajte flash prezentacije, prvi je malo offtopic ali drugi nije

King tiger
02-12-2006, 19:51
Pola tih prica su bljuvotine. Sta vas briga za vanzemaljce, radite nesto drugo, bolje imat para nego pricat sa vanzemaljcima.

I da flejm je super :D

medusa
02-12-2006, 20:01
Pola tih prica su bljuvotine. Sta vas briga za vanzemaljce, radite nesto drugo, bolje imat para nego pricat sa vanzemaljcima.
a sa izvanzemljankama? :D :D

pHo3nyX
02-12-2006, 20:04
They are coming too take us......


Naravno da vjerujem!

Wizard
02-12-2006, 22:30
iopet ova rasprava, zasto sam se vraca na forum :?

King tiger
03-12-2006, 13:43
Takve rasprave su vjerovatno zbog tebe, naime osobe u blizini bozanskoga bica osjecaju tjeskobu i nelagodu te im se smanji kolicina serotonina u krvi pa se onda moraju svadjat.Predlazem ti da napustis ovaj forum i nas serotonin ce opet bit u redu.

Nightyx
03-12-2006, 13:52
Normalno da postoje vanzemaljci sigurno nismo jedini u cijelom svemiru. :?

Teon
03-12-2006, 13:58
^^ Pa sigurno postoji nekakav oblik zivota barem na jos jednom planetu

olio
03-12-2006, 14:00
da postoje .. kad zapravo malo razmislite ako postoji bilo kakav oblik života onda smo i mi izvanmarsovci (ili izvanjupiterovci itd itd itd) njima

Teon
03-12-2006, 14:03
Pa da, to je najvjerojatnije (100%) tako

Wizard
03-12-2006, 14:04
Takve rasprave su vjerovatno zbog tebe, naime osobe u blizini bozanskoga bica osjecaju tjeskobu i nelagodu te im se smanji kolicina serotonina u krvi pa se onda moraju svadjat.Predlazem ti da napustis ovaj forum i nas serotonin ce opet bit u redu.Sda imas pravo, moja bozanska nazocbost nausava harmoniju ovog foruma :D

PS. izvanzemaljci ostoje u ovom ili onom obliku i gotovo :D

m777
03-12-2006, 14:35
Bilo bi prepotentno misliti da smo mi jedini u svemiru...

Nightyx
03-12-2006, 15:01
Eto ti voda na marsu je jedan znak da postoji jos netko jer i u vodi postoji nekih živih bakterija, i takvih stvari.