PDA

Pogledaj cijelu verziju : Marvel: The Ultimate Alliance



Simon the Dreamer
11-03-2007, 07:49
Upravo sam ju nabavio i prilično mi je dobra, sviđa mi se izbor heroja i dobre makljaža, ali kamera je totalno zeznuta i jako se teško upravlja, i mogli su staviti wasd hodanje a ne ono kretensko klikanje, bilo bi nam svima puno lakše...

Nightyx
11-03-2007, 09:39
Nisam probao i ne planiram probati, ne privlače me baš previše super heroji, nije mi to nimalo znamiljivo

ROCCO_GRANDE
11-03-2007, 10:47
Ja sam ju namjeravao nabaviti dok nisam pročitao da je save moguć jedino na checkpointu. Mrzim iz dna duše kad ne mogu saveati tamo gdje ja želim.

W3DR4N
11-03-2007, 11:44
Heroji u toj igri su heroji, tako da je dosta lagana. Nije problem za save game. A i ne mogu umrijeti kad se ožive kroz pet minuta.
Inače Simon, igra je puuno bolja s gamepadom.

THUNDER_DINIX
11-03-2007, 12:10
volim takve igre, a i Marlelove stripove, pa cu je pokusat nabavit

Reaper
11-03-2007, 12:17
Meni se ne svidja.Pomalo je dosadna.Ja sam presao Spider-mana(najnovijeg) i stvarno je dobra.

ROCCO_GRANDE
11-03-2007, 12:18
Heroji u toj igri su heroji, tako da je dosta lagana. Nije problem za save game. A i ne mogu umrijeti kad se ožive kroz pet minuta.
Inače Simon, igra je puuno bolja s gamepadom.

OK, onda ju ipak neću odbaciti, ostaje u igri. Ovih dana me malo Fahrenheit izfrustrirao, pa dobijem napadaj bjesnila kad pročitam da se u nekoj zanimljivoj igri radi save na konzolaški način.

ivan
12-03-2007, 15:42
Upravo sam ju nabavio i prilično mi je dobra, sviđa mi se izbor heroja i dobre makljaža, ali kamera je totalno zeznuta i jako se teško upravlja, i mogli su staviti wasd hodanje a ne ono kretensko klikanje, bilo bi nam svima puno lakše...


pa možeš tipkovnicom upravljat... pogledaj kontrole
inače... kad sam vidio da zauzima 8gb+ na hardu :shock: :)
morao sam ga maknut radi test drive unlimiteda :D

Simon the Dreamer
12-03-2007, 17:08
Upravo sam ju nabavio i prilično mi je dobra, sviđa mi se izbor heroja i dobre makljaža, ali kamera je totalno zeznuta i jako se teško upravlja, i mogli su staviti wasd hodanje a ne ono kretensko klikanje, bilo bi nam svima puno lakše...


pa možeš tipkovnicom upravljat... pogledaj kontrole
inače... kad sam vidio da zauzima 8gb+ na hardu :shock: :)
morao sam ga maknut radi test drive unlimiteda :D
Da tek sam sad skužio da postoji WASD, puuuno mi je olakšalo, ali ipak je cjelokupni fajt malčice prelagan, sa 4oricom heroja imaš sreće ako uopće stigneš do protivnika dok je još živ, a čak i kad igraš one comic misije, sa jednim samo, nije ništa posebno teško...
Nego, kolko otprilike košta jedan pošteni gamepad?

ivan
12-03-2007, 22:21
za ~200kn već imaš odlični Logitech RumblePad2 ;)
imam ga i super sam zadovoljan. uvijek jednako precizan, nema problema s tipkama(čak i nakon par padova), profiler(driveri) standardno dobri... uglavnom, ako ćeš kupovat, preporučam logitech

W3DR4N
12-03-2007, 22:40
x360ov kontroler za windows

najbolji dostupan komad igraćeg kontrolera

Om3G@
13-03-2007, 00:13
x360ov kontroler za windows

najbolji dostupan komad igraćeg kontrolera

Potpisujem. A MS ga trenutno prodaje i u paketu (kosta 60-tak dolara) zajedno sa stereo slusalicama, mikrofonom... Eto, Vista vec lagano dobiva svoje prve macice! Meni osobno jako drago.

Lord Jambrek
13-03-2007, 09:39
x360ov kontroler za windows

najbolji dostupan komad igraćeg kontrolera

Meni osobno taj X-Boxov kontroler ništ ne valja, pre glomazan je. Bolji mi je dual shock 2+ PS2 to PC converter

W3DR4N
13-03-2007, 12:11
Većina misli da microsoft nije mijenjao kontrolere promjenom konzole, kao što to redovito čini sony, ali nije tako. Ni meni se xboxov kontroler nije sviđao. x360 ima novi kontroler, udobniji, manji, ljepši.

http://www.deafgamers.com/controller_s1.jpg
http://assets.xbox.com/ja-jp/press/data/sozai/xbox360/product_shots/Xbox-360---ControllerStraig.jpg

DualShock je s druge strane pojelo vrijeme. Premalen je, neudoban za duže držanje i ima prezastarjelu mehaniku vibracije.

Ne treba biti official, uzmite bilo kakav gamepad s x360 rasporedom tipaka i logom vista certified. Kasnije će se tek kupnja višestruko isplatiti, kad će portovi, sportske simulacije i arkade morati po defaultu imati savršeno raspoređene i kalibrirane kontrole.

Može i ovaj logitech
http://media.teamxbox.com/xbox-hardware/ss/78/1156439841.jpg

Pilip
13-03-2007, 12:41
To je po stripu u kojem umire Captain America?

Nightyx
13-03-2007, 12:54
Upravo sam ju nabavio i prilično mi je dobra, sviđa mi se izbor heroja i dobre makljaža, ali kamera je totalno zeznuta i jako se teško upravlja, i mogli su staviti wasd hodanje a ne ono kretensko klikanje, bilo bi nam svima puno lakše...


pa možeš tipkovnicom upravljat... pogledaj kontrole
inače... kad sam vidio da zauzima 8gb+ na hardu :shock: :)
morao sam ga maknut radi test drive unlimiteda :D


šta je TDU izašao?? :shock:

Simon the Dreamer
13-03-2007, 16:14
To je po stripu u kojem umire Captain America?
Nije uopće po stripu, nezavisna je priča, samo su junaci licensirani, a btw. Captain America je umro u stripu tek ovaj mjesec, ili sljedeći, nisam siguran...

Simon the Dreamer
09-05-2007, 14:15
Jel ima ko Marvel: Ultimate Alliance da malo igramo online, nikad nema otvorenih hostova i uopće nemam s kim probati online...

Kostolomac
09-05-2007, 15:25
ja igrao prije par mjeseci, ali ne sviđa mi se baš igra. nekako mi je prelagana i suviše arkadna. ali mogao bih tog novog spidermana nabavit :)

Prince of Persia freak
09-05-2007, 15:48
Jel ima ko Marvel: Ultimate Alliance da malo igramo online, nikad nema otvorenih hostova i uopće nemam s kim probati online...

Imam ja, kaj kažeš u subotu?

Simon the Dreamer
09-05-2007, 15:50
[quote="Sajmon Drimr":2sd2le8f]Jel ima ko Marvel: Ultimate Alliance da malo igramo online, nikad nema otvorenih hostova i uopće nemam s kim probati online...

Imam ja, kaj kažeš u subotu?[/quote:2sd2le8f]
Zašto ne odma sad, jel imaš msn, ak imaš, pm-aj mail, ak ne, samo pmaj pa se dogovorimo.

ROCCO_GRANDE
10-05-2007, 10:01
Igra je fora, ali mi nekako djeluje previše retro. Kao da igram Segu od prije 10 ili 15 godina samo sa puno boljom grafikom. Ja sam mislio da se takve igre više ne rade ili barem da nisu popularne. Igra je solidna ali sam očekivao nešto malo bolje a ne samo tabačinu i eksplozije iz izometrijske perspektive. Pretpostavljam da su i X-men Legends na istu fou. Kakav je onaj Ultimate Spiderman? Je li to netko igrao?

Simon the Dreamer
10-05-2007, 14:08
Ultimate Spider-Man saksa, ali Marvel mi se baš zato sviđa, jer je bezumna tabačina, samo se zaletiš i mlatiš, to je baš turbač!

ROCCO_GRANDE
11-05-2007, 07:58
Ja smatram da bi za Marvel bilo idealno da je izveden u KOTOR stilu. Eh, kad bi to uhvatio Bioware u svoje ruke...

Inače. zašto Ultimate Spiderman nije dobar?

olio
11-05-2007, 09:10
Ja smatram da bi za Marvel bilo idealno da je izveden u KOTOR stilu. Eh, kad bi to uhvatio Bioware u svoje ruke...

Inače. zašto Ultimate Spiderman nije dobar?ultimate spiderman je dobar ali napravljen je tako da ima stripovsku atmosferu a to se nekima ne sviđa .... meni se sviđa :D

Prince of Persia freak
01-11-2007, 19:15
Dakle tražim marvel ultimate alliance modove, bilo kakve, hvala

Freerider_031
10-01-2008, 22:08
preso sam igru cijelu 3 puta na otprilike 65% ....... et ako ko oce nek mi se javi ... (prvo moram instalat.... trebo mi prostor za UT2004 :roll: )