PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ghost Rider



whiskey
09-03-2007, 21:27
Cudno mi je šta jos niko nije otvorija temu na osnovu ovog filma pa cu ja. Gleda sam film u kinu nekidan i jedino šta mogu reci je COOL! Film nema neku dubinu za zahtjevne filmofile al definitivno je zabavan ako ništa drugo. Ako volite stripovske superjunake ovaj film je poslastica. Ima nešto u plamtecoj lubanji i gorucem chopperu. Nastavak ocemo :pray:

Karzah
09-03-2007, 21:31
Ghost Rider je fora kao pojava ali što se tiče samog filma i nije baš nešto . Nisu se baš previše potrudili oko scena . Naveo bi par primjera ali ne želim spojlati film ljudima koji nisu gledali .

Nightyx
09-03-2007, 22:39
Nisam gledao ali bi volio pogledati dobro mi zvuči to ghost rider

Rocchiro
09-03-2007, 22:43
Somewhere Between X-Men and Spiderman

ajde,baš me zanima...

Maze
09-03-2007, 23:05
I mene isto, moram pogledat.. Čini se o.k

AVGstar
10-03-2007, 00:48
Ghost ridera sam samo vidio na nekim slikama na netu i u crticima Hulk i Fantastic4 i lik mi predobro izgleda i precool je :D .Nadam se da je film ok.I jos nes,ima najbolji motor ;)

MarkaN
10-03-2007, 01:22
za one koje zanima opis -> http://lnl.com.hr/view/583/

Fenrir
10-03-2007, 09:21
Po meni je film jako dobar, moglo se još, ali sve u svemu OK, a i sam Ghost Rider pomaže filmu :wink:

Maze
10-03-2007, 11:06
za one koje zanima opis -> http://lnl.com.hr/view/583/

Koja reklama. :roll:

Simon the Dreamer
10-03-2007, 12:25
Film je bezveze jer ima previše nepodudarnosti, spajanja likova, i nestajanja likova u odnosu na strip, ja sam pogledo film i imam sve brojeve stripa i iako mi je film jako dobar,najbolji s marvelovim likovima, strip je ipak dvije lige iznad...

10-03-2007, 12:36
Gledo sam ga ja ima 2 tjedna.Film je odličan.

lolac
10-03-2007, 12:48
film jos nisam gledao al gledat cu ga uskoro

THUNDER_DINIX
10-03-2007, 12:55
sta je dosao u kina? nisam znao. BTW obavezno ga idem gledat

Helena
11-03-2007, 14:17
Ja sam ga pogledala. Jednostavno predobar. :pray:

THUNDER_DINIX
11-03-2007, 14:53
ne znam di ste ga gledali, ali kontam da ga jos nema u kinima. jedva cekam

Helena
11-03-2007, 14:59
Gle, ja sam gledala u Cinestaru.

THUNDER_DINIX
11-03-2007, 15:00
Gle, ja sam gledala u Cinestaru.

e mi nemamo Cinestar, sta ces! kad bi trebalo to u kina stic? (OS)

Chace
11-03-2007, 15:01
Gle, ja sam gledala u Cinestaru.

e mi nemamo Cinestar, sta ces! kad bi trebalo to u kina stic? (OS)

pa 1.3. je izasao u hrvatskoj :rotfl:

Dreamer Deceiver
11-03-2007, 15:03
ne znam di ste ga gledali, ali kontam da ga jos nema u kinima. jedva cekam

:pray: :pray:

THUNDER_DINIX
11-03-2007, 15:07
kod nas igra U potrazi za srecom, i Pisma s Iwo Jime. nevidim nigdje Ghost Ridera

Chace
11-03-2007, 15:09
kod nas igra U potrazi za srecom, i Pisma s Iwo Jime. nevidim nigdje Ghost Ridera

e to je problem vasih lokalnih kinematografa koji ocito nemaju sredstva za nove filmove...ali to nije nista cudno jer koliko znam ista je situacija u cijeloj hrvatskoj osim u zg

THUNDER_DINIX
11-03-2007, 15:10
ma doci ce i do nas, al cudno mi je sto vec ne igra

Silventus
11-03-2007, 15:35
Gledao i ja.

Jako mi se svidio.

Maze
11-03-2007, 16:51
kod nas igra U potrazi za srecom, i Pisma s Iwo Jime. nevidim nigdje Ghost Ridera

ajd shvati da Osijek nije centar svijeta.. :roll:
Možd moraš malo pričekat.. :roll:

THUNDER_DINIX
11-03-2007, 16:52
pa nije ni Zagreb centar svijeta pa tamo igra. al kod nas obicno odma dodje, ne znam sta ima je sad. mozda stvarno nestasica para, al ne vjerujem, nikad se to jos nije dogodilo, uvijek filmovi dodju na vrijeme

Dreamer Deceiver
11-03-2007, 16:57
pa nije ni Zagreb centar svijeta pa tamo igra. al kod nas obicno odma dodje, ne znam sta ima je sad. mozda stvarno nestasica para, al ne vjerujem, nikad se to jos nije dogodilo, uvijek filmovi dodju na vrijeme

ali je centar hrvatske :roll:

Maze
11-03-2007, 16:57
Pa kod nas bude isto jako kasno, recimo Eragon je bio pretprošli tjedan. A Zg ima opravdanje - Cinestar. :wink:

THUNDER_DINIX
11-03-2007, 16:58
pa nije ni Zagreb centar svijeta pa tamo igra. al kod nas obicno odma dodje, ne znam sta ima je sad. mozda stvarno nestasica para, al ne vjerujem, nikad se to jos nije dogodilo, uvijek filmovi dodju na vrijeme

ali je centar hrvatske :roll:

e mislio sam da ce neki biser ovo izvalit :pray:

BTW; mislim da sam cuo da ce i kod nas radit Cinestar

Dreamer Deceiver
11-03-2007, 16:59
[quote="THUNDER_DINIX":lopymhwp]pa nije ni Zagreb centar svijeta pa tamo igra. al kod nas obicno odma dodje, ne znam sta ima je sad. mozda stvarno nestasica para, al ne vjerujem, nikad se to jos nije dogodilo, uvijek filmovi dodju na vrijeme

ali je centar hrvatske :roll:

e mislio sam da ce neki biser ovo izvalit :pray:[/quote:lopymhwp]

budalo glupa,nisam mislio ko centar hrvatske da je u centru nego da je GLAVNI GRAD HRVATSKE !!!

Maze
11-03-2007, 17:00
Ma moraš ti njemu.. ne shvaća on sve brzo. :rol :D Šalim se..

THUNDER_DINIX
11-03-2007, 17:00
pa znam da si mislio da je gl. grad, o tome i ja pricam. BTW; stop playing pokvarenog telefona

Fenrir
11-03-2007, 17:12
pa znam da si mislio da je gl. grad, o tome i ja pricam. BTW; stop playing pokvarenog telefona

Nitko se ne igra pokvarenog telefona, ti jesi pokvareni telefon. A kaj je biser u tom da je Zagreb glavni grad?
zbunjj

THUNDER_DINIX
11-03-2007, 17:21
nije biser da je gl. grad, nego sam to napisao jer sam znao da ce to netko napisat, ma ugl, neda mi se objasnjavat. CUT!

Karzah
11-03-2007, 17:35
nije biser da je gl. grad, nego sam to napisao jer sam znao da ce to netko napisat, ma ugl, neda mi se objasnjavat. CUT!

Ok , ok , ne zanima nas !

ONTOPIC :

Što se tiče odabira glumaca za film zadovljan sam . Kad sam čuo da će u glavnoj ulozi biti Nicolas Cage razočarao sam se jer sam smatrao da baš nije za tu ulogu ali prevario sam se , sjajno je odglumio Blazea(Gost Ridera) .

Inače , Cage je dobio ponudu da glumi Supermana ali to je naravno odbio . Gdje im je pamet bila kad su tu ponudu poslali :roll:

Ps1ho
11-03-2007, 23:35
OT: Ghost Rider ima rođendan kad i ja (vidi sig)
ONT:Odgledat ću film, čini mi se zbilja oke

Om3G@
11-03-2007, 23:59
Film je popljuvan maksimalno od filmskih kriticara tak da ga ne namjeravam nikako pogledati!

Fenrir
12-03-2007, 08:27
Film je popljuvan maksimalno od filmskih kriticara tak da ga ne namjeravam nikako pogledati!

Ako pratiš filmske kritike, nečeš se filmova nagledat, najbolje je sam ocjenit; npr. u Večernjem listu je Hrabro srce svojevremeno ocijenjeno sa 2/5 , pa ti reci da je to objektivna ocjena. Više sam to puta vidio u raznom tisku, zbog politike filma koja se ne sviđa kritičaru, najebe film.

Maze
12-03-2007, 08:46
Film je popljuvan maksimalno od filmskih kriticara tak da ga ne namjeravam nikako pogledati!

Ja nikada ne slušam te kritičare, za mene to svi geekovi. Kao što i ne gledam koliko je ocjenu igra dobila..

Dreamer Deceiver
12-03-2007, 14:58
Film je popljuvan maksimalno od filmskih kriticara tak da ga ne namjeravam nikako pogledati!

ti si budala šta vjeruješ kritičarima.Kritičarima nikad nemoj vjerovat rađe pitaj frenda i to je to, kritičare gleupe filmovima proglašavaju odličnim a dobre njih upropaste.

Simon the Dreamer
12-03-2007, 15:54
Kritičari su kolko znam pohvalili onaj novi film Smokin' Aces, a ja ti iskreno i ovako, od srca mogu preporučiti da radije zapališ tih 30kn koje bi potrošio na to sranje koje ima obraza nazivati se filmom, nego potrošiti dragocjene sate života i uništiti si oči, uši a i dušu gledanjem takvih gluposti.

Frky
12-03-2007, 16:22
A ja baš mislio pogledati Smokin' Aces !

Ghost Ridera ću pogledati i boli me što je popljuvan !

THUNDER_DINIX
12-03-2007, 21:29
mene isto zaboli ona stvar za kriticare i njihove kritike, film idem obavezno gledat

goGAMERo
14-03-2007, 15:57
E vala, pogledao prvih 50-ak minuta filma i već mi se povraća, isto kao i od igre. Izgleda da publiku predstavljaju djeca od 10 godina, pa je njima film očito "moćan, "ultra", "nabrijan"...

Om3G@
14-03-2007, 17:31
Film je popljuvan maksimalno od filmskih kriticara tak da ga ne namjeravam nikako pogledati!

ti si budala šta vjeruješ kritičarima.Kritičarima nikad nemoj vjerovat rađe pitaj frenda i to je to, kritičare gleupe filmovima proglašavaju odličnim a dobre njih upropaste.

To sam gledao na Imdb-u, a ne u nekom Vecernjem listu. Inace, film ne gledam ako ima ocjenu ispod 6.5 na Imdb-u, a Ghost Rider je daleko ispod toga. Izmedju ostalog, Imdb me nikada nije razocarao!

Dreamer Deceiver
14-03-2007, 17:36
[quote="Om3G@":e2osq6qn]Film je popljuvan maksimalno od filmskih kriticara tak da ga ne namjeravam nikako pogledati!

ti si budala šta vjeruješ kritičarima.Kritičarima nikad nemoj vjerovat rađe pitaj frenda i to je to, kritičare gleupe filmovima proglašavaju odličnim a dobre njih upropaste.

To sam gledao na Imdb-u, a ne u nekom Vecernjem listu. Inace, film ne gledam ako ima ocjenu ispod 6.5 na Imdb-u, a Ghost Rider je daleko ispod toga. Izmedju ostalog, Imdb me nikada nije razocarao![/quote:e2osq6qn]

mene je IMDB više puta razočarao, jer stvarno neki put imaju blesave ocijene za odlične filmove. Ali definitvno me nije razočarao u jednom filmu .
DEMON HUNTER :pray:

Silventus
14-03-2007, 17:51
Hoćete da temu preimenujem u "kritike na filmove" ?

Duke of Earl
14-03-2007, 18:12
pogledao ga jucer. Jest da je malo naivan ali mi se ipak svidio, prvenstveno zbog samog glavnog lika i eve mendes :roll:

Simon the Dreamer
14-03-2007, 19:04
pogledao ga jucer. Jest da je malo naivan ali mi se ipak svidio, prvenstveno zbog samog glavnog lika i eve mendes :roll:
Jesi skužio da su u svakom fokusu kamere na nju i sise isto u fokusu, nikad samo faca, i moram reći da je to sjajna ideja redatelja...

Duke of Earl
14-03-2007, 20:12
[quote="Duke of Earl":3ryq1hqm]pogledao ga jucer. Jest da je malo naivan ali mi se ipak svidio, prvenstveno zbog samog glavnog lika i eve mendes :roll:
Jesi skužio da su u svakom fokusu kamere na nju i sise isto u fokusu, nikad samo faca, i moram reći da je to sjajna ideja redatelja...[/quote:3ryq1hqm]
slazem se s tobom :D

Helena
14-03-2007, 21:32
Film je popljuvan maksimalno od filmskih kriticara tak da ga ne namjeravam nikako pogledati!

Pa ono, baš zato jer je popljuvan ga treba obavezno pogledat. To se uvijek tak radi s bilo kojim filmom. Što ga više pljuju, veće su šanse da ću ga pogledat.

14-03-2007, 22:31
Da mi je bit onaj vatreni kostur :)

goGAMERo
15-03-2007, 14:19
I ja sam ga jučer ogledao do kraja i idalje stojim iza činjenice da je ciljana publika od 10 - 13 godina!

Simon the Dreamer
15-03-2007, 14:24
A neznam, ljudi koji ne vole fikciju i stripove, neće voliti ni Ghost Ridera, a ovo da je ciljana publika od 10-13, nebi baš reko, malo je onaj Blackheart i Mephisto, pa ono "My name is Legion, for we are many.." previše za djecu...

Helena
15-03-2007, 17:57
Definitivno nije za malu djecu. Kad sam ja bila u kinu bili neki ljudi s malim klincima, možda 7-8 godina. Jedna klinka počela plakat usred filma. A da ne spomenem da sam se i ja stresla na onaj jednoj sceni na početku. Ali Black Heart... Mljac. http://film.onet.pl/_i/news/duze/w/wes_bentley_1.jpg

Simon the Dreamer
15-03-2007, 20:35
Definitivno nije za malu djecu. Kad sam ja bila u kinu bili neki ljudi s malim klincima, možda 7-8 godina. Jedna klinka počela plakat usred filma. A da ne spomenem da sam se i ja stresla na onaj jednoj sceni na početku. Ali Black Heart... Mljac. http://film.onet.pl/_i/news/duze/w/wes_bentley_1.jpg
Joj, ona scena kad se Blackheart prvi put pojavi, pa onak iznenada vrisne...
Ja sam se skroz trzno i osto bez zraka, a frend pokraj mene niš, samo onak osto cool, 8) , ja ga onak pogledam i kažem, onak hvatajući dah: JEBOTE!!!, a on samo: Ma odma sam skužio da će to bit...

Helena
16-03-2007, 00:26
E da, baš na tu scenu sam se stresla. :cry:

goGAMERo
16-03-2007, 13:28
Ma niti jedan dio filma me nije iznenadio niti trznuo, jer je bilo iznimno lako predvidjeti radnju!

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 11:50
evo napokon i ja odgledao film. film je zakon, ne znam uopce sta ovi kriticari pljuju po filmu. BTW, glumacka postava je dobra, Nicolas Cage je super odglumio Jonnya Blazea, Eva Mendez je dosta dobra, iako je ona 1. zenska puno bolja od nje, ako netko zna kako se zove neka napise. nego, bas mi ludo izgleda Ghost Rider kad se pretvori u onog vatrenog kostura i nabrije motor do yaya i onda juri ko blesav i razara sve okolo, zakoon! BTW, stripove nisam citao, ali radnja filma je poprilicno dobra, likovi su spaljeni, film ima i dosta dobrih provala, puko sam se smijat na nekim dijelovima. BTW, svaka cast kamermanu na zumiranju pravih stvari. inace, film uopce nije strasan i nema nekih strasnih scena.

Om3G@
18-03-2007, 11:53
Evo, sinoc sam gleado film. Ukratko: ovo je jako veliko smece od filma, ali bas preveliko smece... Frendovi i ja smo se kocili od smijeha koliko je jadno bilo. Isuse, nisam gledao vece smece u posljednje vrijeme. Majko bozja, ode mojih 20 kn... Fuj! Zasluzeno popljuvan film u kojem jedino valjaju specijalni efekti.

Silventus
18-03-2007, 11:57
lol

ljudi poput tebe imaju jako čudan ukus. Film nije smeće,nego si ti previše slušao kritičare i normalno da ti se film činio lošim.Film je predobar, bio on popljuvan ili ne...

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 12:07
ne kontam zasto uopce pljuju po filmu. meni su svi Marvelovi filmovi zakon

Arbiter of Change
18-03-2007, 12:10
Ne traže svi isto kod filmova; neki žele dubokoumne filmove koji te sile da razmišljaš, a neki vole action-flicks.

Meni je sve uglavnom dobro ako nije samo action-effects galore.... moram još pogledati Ghost Ridera. ;)

Om3G@
18-03-2007, 12:13
lol

ljudi poput tebe imaju jako čudan ukus. Film nije smeće,nego si ti previše slušao kritičare i normalno da ti se film činio lošim.Film je predobar, bio on popljuvan ili ne...

De molim te. Ghost Rider zavrti helikopter i onda kaze liku unutra: Ljutis me. A lik mu kaze ono: Oprosti, necu vise.

Majke ti, ovo je film za djecu... Niste primijetili kako se svi glumci, osim Cagea i onog sto glumi njegovog frenda, djelomicno smiju dok glume u napetim situacijama. Mene to bedira. Film je opca katastrofa svjetskih razmjera.

Chace
18-03-2007, 14:28
ne kontam zasto uopce pljuju po filmu. meni su svi Marvelovi filmovi zakon

pa nije marvel radio taj film niti je marvel ikada radio ijedan film

Helena
18-03-2007, 14:31
Film je snimljen prema Marvelovom stripu, to je valjda mislio.

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 14:52
Film je snimljen prema Marvelovom stripu, to je valjda mislio.

bravo Helena :pray:
drugi put izgleda moram nacrtat

Chace
18-03-2007, 22:39
Film je snimljen prema Marvelovom stripu, to je valjda mislio.

bravo Helena :pray:
drugi put izgleda moram nacrtat

ma ne znam ja na sta si mislio...svaki drugi post ti je provala i obicno pises gluposti

Simon the Dreamer
18-03-2007, 23:47
[quote="-Silventu2-":1zygy42x]lol

ljudi poput tebe imaju jako čudan ukus. Film nije smeće,nego si ti previše slušao kritičare i normalno da ti se film činio lošim.Film je predobar, bio on popljuvan ili ne...

De molim te. Ghost Rider zavrti helikopter i onda kaze liku unutra: Ljutis me. A lik mu kaze ono: Oprosti, necu vise.

Majke ti, ovo je film za djecu... Niste primijetili kako se svi glumci, osim Cagea i onog sto glumi njegovog frenda, djelomicno smiju dok glume u napetim situacijama. Mene to bedira. Film je opca katastrofa svjetskih razmjera.[/quote:1zygy42x]
Ajde, ajde, nemoj pretjerivati, film nije sranje, film je super, jer na dobar način odražava sam strip i općenitu nadmoć i strah koju demon Zarathos (Ghost Rider) izaziva kod ljudi...
Ovo sa smijanjem nisam primjetio, a sve šta si ti rekao je čisto subjektivno mišljenje, tako da zaključiti da je film "opca katastrofa svjetskih razmjera" vrijeđa i govori o tebi kao o netolerantnom kretenu koji si zabrijava da je velika faca baš zato što mu ne treba nitko drugi da mu to kaže, jer ima "svoje mišljenje" i jer voli sve ono kaj rijetki vole, kaj je profinjeno, i "tjera te da misliš"
Mrzim kad ljudi kažu da ih samo fini filmovi puni neobjašnjivih morbidnih scena ili jako emotivnih scena mogu natjerati na razmišljanje.
Uopče se ne sramim reći da je jedan od filmova koji su me najviše natjerali da razmišljam - Road Trip, a ne npr. Trainspotting...

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 14:09
Film je snimljen prema Marvelovom stripu, to je valjda mislio.

bravo Helena :pray:
drugi put izgleda moram nacrtat

ma ne znam ja na sta si mislio...svaki drugi post ti je provala i obicno pises gluposti

da, glavno da ti uvijek imas pametne izjave. Nobel :pray:

Om3G@
19-03-2007, 14:32
[quote="Om3G@":y9d5eey1][quote="-Silventu2-":y9d5eey1]lol

ljudi poput tebe imaju jako čudan ukus. Film nije smeće,nego si ti previše slušao kritičare i normalno da ti se film činio lošim.Film je predobar, bio on popljuvan ili ne...

De molim te. Ghost Rider zavrti helikopter i onda kaze liku unutra: Ljutis me. A lik mu kaze ono: Oprosti, necu vise.

Majke ti, ovo je film za djecu... Niste primijetili kako se svi glumci, osim Cagea i onog sto glumi njegovog frenda, djelomicno smiju dok glume u napetim situacijama. Mene to bedira. Film je opca katastrofa svjetskih razmjera.[/quote:y9d5eey1]
Ajde, ajde, nemoj pretjerivati, film nije sranje, film je super, jer na dobar način odražava sam strip i općenitu nadmoć i strah koju demon Zarathos (Ghost Rider) izaziva kod ljudi...
Ovo sa smijanjem nisam primjetio, a sve šta si ti rekao je čisto subjektivno mišljenje, tako da zaključiti da je film "opca katastrofa svjetskih razmjera" vrijeđa i govori o tebi kao o netolerantnom kretenu koji si zabrijava da je velika faca baš zato što mu ne treba nitko drugi da mu to kaže, jer ima "svoje mišljenje" i jer voli sve ono kaj rijetki vole, kaj je profinjeno, i "tjera te da misliš"
Mrzim kad ljudi kažu da ih samo fini filmovi puni neobjašnjivih morbidnih scena ili jako emotivnih scena mogu natjerati na razmišljanje.
Uopče se ne sramim reći da je jedan od filmova koji su me najviše natjerali da razmišljam - Road Trip, a ne npr. Trainspotting...[/quote:y9d5eey1]

Nemam rijeci...
Ti ocito nisi pogledao jedan dobar film. Ja imam svoje misljenje zato jer ja tako mislim, a ne da imam drukcije misljenje od drugih. Samo sam naveo da film nema elemente inovacije i neke vec danas uhodane standarde da bih ga pogledao - - ovak, pogledao sam ga zato jer me zanimao i shatio da je sranje. Ko je sad kreten?

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 14:35
film nije sranje. mozda se tebi ne svidja, ali ne mozes reci da je sranje. meni je stovise odlican

Fenrir
19-03-2007, 16:33
[quote="Sajmon Drimr":1zptzaew][quote="Om3G@":1zptzaew][quote="-Silventu2-":1zptzaew]lol

ljudi poput tebe imaju jako čudan ukus. Film nije smeće,nego si ti previše slušao kritičare i normalno da ti se film činio lošim.Film je predobar, bio on popljuvan ili ne...

De molim te. Ghost Rider zavrti helikopter i onda kaze liku unutra: Ljutis me. A lik mu kaze ono: Oprosti, necu vise.

Majke ti, ovo je film za djecu... Niste primijetili kako se svi glumci, osim Cagea i onog sto glumi njegovog frenda, djelomicno smiju dok glume u napetim situacijama. Mene to bedira. Film je opca katastrofa svjetskih razmjera.[/quote:1zptzaew]
Ajde, ajde, nemoj pretjerivati, film nije sranje, film je super, jer na dobar način odražava sam strip i općenitu nadmoć i strah koju demon Zarathos (Ghost Rider) izaziva kod ljudi...
Ovo sa smijanjem nisam primjetio, a sve šta si ti rekao je čisto subjektivno mišljenje, tako da zaključiti da je film "opca katastrofa svjetskih razmjera" vrijeđa i govori o tebi kao o netolerantnom kretenu koji si zabrijava da je velika faca baš zato što mu ne treba nitko drugi da mu to kaže, jer ima "svoje mišljenje" i jer voli sve ono kaj rijetki vole, kaj je profinjeno, i "tjera te da misliš"
Mrzim kad ljudi kažu da ih samo fini filmovi puni neobjašnjivih morbidnih scena ili jako emotivnih scena mogu natjerati na razmišljanje.
Uopče se ne sramim reći da je jedan od filmova koji su me najviše natjerali da razmišljam - Road Trip, a ne npr. Trainspotting...[/quote:1zptzaew]

Nemam rijeci...
Ti ocito nisi pogledao jedan dobar film. Ja imam svoje misljenje zato jer ja tako mislim, a ne da imam drukcije misljenje od drugih. Samo sam naveo da film nema elemente inovacije i neke vec danas uhodane standarde da bih ga pogledao - - ovak, pogledao sam ga zato jer me zanimao i shatio da je sranje. Ko je sad kreten?[/quote:1zptzaew]

Ti možda?
Kada netko kaže da je neki film npr. Ghost Rider OPĆASkatastrofa globalnih razmjera, onda pod opća misli na sveukupan puk, a ti sad reci da se nikom nije svidio film, što nije istina, dakle u krivu si, film je imao sasvim solidnu gledanost, ali nije to važno dok god si ti unique faca koja je puna ponosa jer je otkrila grešku u glumi, daj mi neki film koji nema lapsus.

W3DR4N
19-03-2007, 17:30
Potpisujem dosad svaku omeginu riječ.

Holywood je još 98., po neočekivanom uspjehu bladea, skužio da je marvel himalaya love. Otad, iscrpili su gotovo svaki ugao tog svemira. Osobno mi je x-men trilogija najdraža od svih marvelovih adaptacija.

Ghost Rider je smeće, i to je bilo očito još od predprodukcije. Prema lošem stripu rade loš film, loše radnje i katastrofalnog odabira glumaca. Cage kao Johnny je glupost. Njemu odgovaraju uloge poput one u šibicarima ili adaptaciji, a ne nabrijani motoristi, osvetnici, younameit.

Sad kad su potrošili sve zanimljive marvelove junake, šablonski rade sve ove ostale. Do 2010. planiraju se snimiti nastavci nekih od već napravljenih filmova, kao i adaptacije kapetana amerike, iron mana i thora i možda još ponekog. Šta se tiče ovog Ghost Ridera, nije redatelj kriv, barem ne u potpunosti. Idioti su producenti koji nakon šta čovjek snimi smeće zvano daredavil, daju mu još jednom sredstva za film istog settinga. Onako, pred dva-tri tjedna govorite kako nema dobrih filmova u kinu, a onda idete na ovakve gluposti i govorite da su odlične. Koji sukob interesa.

Šta se tiče onog o kritičarima, stereotip je da oni pljuju zabavne filmove. Kritičar nema taj posao zato što mu je dosadno, ili zato što pljuje šta vrijedi, već zato što voli film, i pogledao je masu toga, plus to šta ima malo spisateljskog duha da to prenese ostalima. Takvi ljudi su se nagledali zabavnih filmova. Zato ne govore da je ghost rider zabavan film. Zato što eto, nije uopće. Primjer zabavnog akcijskog filma je serijal Smrtonostno oružje, Umri muški, ako je do stripa, onda su to batmani (prva dva i peti), x-men trilogija, Sin City...
Kritičar ne ocjenjuje film po zgodnom glumcu, ili kul faktoru automobila glavnog lika. Te stvari ne čine film boljim ili lošijim.



...daj mi neki film koji nema lapsus.

Prekjučer ti je na televiziji bio Se7en. To ti je solidan primjer filma bez greške.

Om3G@
19-03-2007, 17:54
Potpisujem dosad svaku omeginu riječ.

Holywood je još 98., po neočekivanom uspjehu bladea, skužio da je marvel himalaya love. Otad, iscrpili su gotovo svaki ugao tog svemira. Osobno mi je x-men trilogija najdraža od svih marvelovih adaptacija.

Ghost Rider je smeće, i to je bilo očito još od predprodukcije. Prema lošem stripu rade loš film, loše radnje i katastrofalnog odabira glumaca. Cage kao Johnny je glupost. Njemu odgovaraju uloge poput one u šibicarima ili adaptaciji, a ne nabrijani motoristi, osvetnici, younameit.

Sad kad su potrošili sve zanimljive marvelove junake, šablonski rade sve ove ostale. Do 2010. planiraju se snimiti nastavci nekih od već napravljenih filmova, kao i adaptacije kapetana amerike, iron mana i thora i možda još ponekog. Šta se tiče ovog Ghost Ridera, nije redatelj kriv, barem ne u potpunosti. Idioti su producenti koji nakon šta čovjek snimi smeće zvano daredavil, daju mu još jednom sredstva za film istog settinga. Onako, pred dva-tri tjedna govorite kako nema dobrih filmova u kinu, a onda idete na ovakve gluposti i govorite da su odlične. Koji sukob interesa.

Šta se tiče onog o kritičarima, stereotip je da oni pljuju zabavne filmove. Kritičar nema taj posao zato što mu je dosadno, ili zato što pljuje šta vrijedi, već zato što voli film, i pogledao je masu toga, plus to šta ima malo spisateljskog duha da to prenese ostalima. Takvi ljudi su se nagledali zabavnih filmova. Zato ne govore da je ghost rider zabavan film. Zato što eto, nije uopće. Primjer zabavnog akcijskog filma je serijal Smrtonostno oružje, Umri muški, ako je do stripa, onda su to batmani (prva dva i peti), x-men trilogija, Sin City...
Kritičar ne ocjenjuje film po zgodnom glumcu, ili kul faktoru automobila glavnog lika. Te stvari ne čine film boljim ili lošijim.



...daj mi neki film koji nema lapsus.

Prekjučer ti je na televiziji bio Se7en. To ti je solidan primjer filma bez greške.

Imam isto misljenje. A sto je najjace, bilo je receno da ce zadnji Marvelov strip biti Iron Man... A sad se odjednom pojavila hrpa znamenki koje su potpisane Marvelovim stripovima. Isto sto i ti Vedrane kazes, redatelj koji je doslovno napravio sprdnju od sebe Daredevilom opet snima filmove.

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 17:56
meni su svi filmovi snimljeni po Marvelovim stripovima zakon. i Daredevil, Spiderman, X-man, Hulk, Ghost Rider i ostali, koliko ih vec ima

Da_killah
19-03-2007, 18:06
lol, da hulk, vidi se da ti nisi baš puno filmova gledao

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 18:11
nagledao sam se ja dosta filmova. BTW, ja volim takve filmove, netko ne voli. svatko po svom ukusu

Fenrir
19-03-2007, 18:12
@ W3DR4N

Ne smeta mene tolko što je on rekao da je film loš, ali me smeta što dođe tu pa govori svisoka kako je njemu film loš, a svima kojima je dobar, ne znaju što govore, l00seri koji nisu dobrog filma vidjeli, eto, toliko od mene.

Chace
19-03-2007, 19:18
meni su svi filmovi snimljeni po Marvelovim stripovima zakon. i Daredevil, Spiderman, X-man, Hulk, Ghost Rider i ostali, koliko ih vec ima

a stripa u zivotu nisi vidio

Da_killah
19-03-2007, 19:28
eh da, lol...

ja sam većinu stripova čitao, barem jednom, skoro sve filmove pogledo, ali ima ih tek par dobrih...

medusa
19-03-2007, 20:35
slušajte ukus je ukus. ne mogu svi imati isto mišljenje. nisam gledao film, ali strip je dosta dobar, tako da ne kontam kako wedran može reći da je strip sranje :?

whiskey
19-03-2007, 21:28
Po meni film dobiva zeleno svitlo jer san fanatik za stripovske superjunake i fanatik za choppere. Film je implementira oboje i to mi je sasvim dovoljno za andrenalinski fix. I ona scena sa dva ghost ridera kako jašu prema San Verganzi sa genijalnim soundtrackom jednostavno nema premca i ide u moj top pet filmskih scena! 8) Cage je meni uvik bija odlican glumac i sam je stripovski fan ghost ridera tako da nebi moga zamisliti nikog drugog u toj ulozi nakon šta san pogleda film. Film nije za oskara al dali je zabavan?! HELL YEAH!!! 8) Savršeni film za otic u kino i napalit osjetila.

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 21:40
meni su svi filmovi snimljeni po Marvelovim stripovima zakon. i Daredevil, Spiderman, X-man, Hulk, Ghost Rider i ostali, koliko ih vec ima

a stripa u zivotu nisi vidio

vidio i listao jesam, a sad bas da sam citao to ne mogu rec. BTW, takvi filmovi su mi najbolji za kino. milina za gledat

Simon the Dreamer
19-03-2007, 21:40
cut
Hm, u više si aspekata krivu, isto kao i Omega.
Prvo - Ghost Rider nije loš strip. Ne samo publika, već i mnogi kritičari su potvrdili GHost RIder kao jedan od boljih stripova, pogotovo što se tiče priče, i kasnijih nastavaka tijekom ranih 80ih...
Također, mislim da i ti i Omega prelazite granice kada svoje mišljenje smatrate objektivnim samo zato što je paralelno sa mišljenjem većina filmskih kritičara. Čak i kritičari u mnogo slučaja ovise o svom subjektivnom mišljenju, i zato je kod ocjenjivanja bilo čega presudno mišljenje pojedinca, a ne kritičara i općenito kritiku smatram nepotrebnom za publiku, već isključivo za tvorce, što je u biti trebala biti glavna svrha kriticizma...
Također, kako itko može reći koji je film zabavan a koji nije. Mnogima je Mr. Bean jako zabavan - meni je bezveze, Monthy Pythona hrpe ljudi pljuju i spuštaju, ali postoje još veće horde fanova koji ga obožavaju, o "zabavnosti" filma je naprosto glupo i bespotrebno raspravljati, jer takva hipotetska rasprava, poput ove u koju se mi uvlačimo, može dovesti samo do daljnjih svađa, a nikako do zaključka ili bilo kakvog inog dobrog produkta.
A @ Omega - volio bi ti vjerovat da posjeduješ neko osobno mišljenje, ali :? , nebi to baš rekao.... i mislim da će se mnogi složiti tu.

Fenrir
19-03-2007, 23:18
cut
A @ Omega - volio bi ti vjerovat da posjeduješ neko osobno mišljenje, ali Confused , nebi to baš rekao.... i mislim da će se mnogi složiti tu.S

To ja i govorim cijelo vrijeme..

Om3G@
20-03-2007, 16:17
cut
Hm, u više si aspekata krivu, isto kao i Omega.
Prvo - Ghost Rider nije loš strip. Ne samo publika, već i mnogi kritičari su potvrdili GHost RIder kao jedan od boljih stripova, pogotovo što se tiče priče, i kasnijih nastavaka tijekom ranih 80ih...
Također, mislim da i ti i Omega prelazite granice kada svoje mišljenje smatrate objektivnim samo zato što je paralelno sa mišljenjem većina filmskih kritičara. Čak i kritičari u mnogo slučaja ovise o svom subjektivnom mišljenju, i zato je kod ocjenjivanja bilo čega presudno mišljenje pojedinca, a ne kritičara i općenito kritiku smatram nepotrebnom za publiku, već isključivo za tvorce, što je u biti trebala biti glavna svrha kriticizma...
Također, kako itko može reći koji je film zabavan a koji nije. Mnogima je Mr. Bean jako zabavan - meni je bezveze, Monthy Pythona hrpe ljudi pljuju i spuštaju, ali postoje još veće horde fanova koji ga obožavaju, o "zabavnosti" filma je naprosto glupo i bespotrebno raspravljati, jer takva hipotetska rasprava, poput ove u koju se mi uvlačimo, može dovesti samo do daljnjih svađa, a nikako do zaključka ili bilo kakvog inog dobrog produkta.
A @ Omega - volio bi ti vjerovat da posjeduješ neko osobno mišljenje, ali :? , nebi to baš rekao.... i mislim da će se mnogi složiti tu.

Imam iskljucivo svoje misljenje i svoje razloga zasto je film jadan. I ja nisam nista spomenuo za strip kad uopce ne citam stripove. Ne pravi se pametan. Tocno znam da svatko ima svoj ukus, a ja sam iznijeo svoje argumente i sad me svi napadate.

Simon the Dreamer
20-03-2007, 19:52
[quote=W3DR4N]cut
Hm, u više si aspekata krivu, isto kao i Omega.
Prvo - Ghost Rider nije loš strip. Ne samo publika, već i mnogi kritičari su potvrdili GHost RIder kao jedan od boljih stripova, pogotovo što se tiče priče, i kasnijih nastavaka tijekom ranih 80ih...
Također, mislim da i ti i Omega prelazite granice kada svoje mišljenje smatrate objektivnim samo zato što je paralelno sa mišljenjem većina filmskih kritičara. Čak i kritičari u mnogo slučaja ovise o svom subjektivnom mišljenju, i zato je kod ocjenjivanja bilo čega presudno mišljenje pojedinca, a ne kritičara i općenito kritiku smatram nepotrebnom za publiku, već isključivo za tvorce, što je u biti trebala biti glavna svrha kriticizma...
Također, kako itko može reći koji je film zabavan a koji nije. Mnogima je Mr. Bean jako zabavan - meni je bezveze, Monthy Pythona hrpe ljudi pljuju i spuštaju, ali postoje još veće horde fanova koji ga obožavaju, o "zabavnosti" filma je naprosto glupo i bespotrebno raspravljati, jer takva hipotetska rasprava, poput ove u koju se mi uvlačimo, može dovesti samo do daljnjih svađa, a nikako do zaključka ili bilo kakvog inog dobrog produkta.
A @ Omega - volio bi ti vjerovat da posjeduješ neko osobno mišljenje, ali :? , nebi to baš rekao.... i mislim da će se mnogi složiti tu.

Imam iskljucivo svoje misljenje i svoje razloga zasto je film jadan. I ja nisam nista spomenuo za strip kad uopce ne citam stripove. Ne pravi se pametan. Tocno znam da svatko ima svoj ukus, a ja sam iznijeo svoje argumente i sad me svi napadate.[/quote:1mjj97eu]
Nisam ni rekao da si TI govorio nešto o stripu, smeta me što globaliziraš svoje mišljenje, kao da je to objektivno mišljenje. Da si od početka jednostavno rekao da se tebi film baš i nije svidio, a ne da je opća katastrofa i da je sranje, nebi se niko ljutio...

Om3G@
21-03-2007, 14:22
Svojim osnovnim elementima je stvarno los kao npr. gluma, ali ovak se film moze nekome svidjeti. Ne mozemo sad reci gluma je dobra, kad nije, jer tu ne postoje ukusi. O tome kakav je film za gledanje, da se popricati. I da, meni je tu najjadnije sto je film bio razvikan. Ocekivao sam dosta toga.

Helena
21-03-2007, 15:42
Dobro, pa smije valjda čovjek imat svoje mišljenje o filmu. Pustite ga na miru više.

MarkaN
21-03-2007, 18:52
Dobro, pa smije valjda čovjek imat svoje mišljenje o filmu. Pustite ga na miru više.

i šta je najbolje, mišljenje koje se može uzeti u obzir a neki uporno odbijaju... :roll:

GRIMSEY
10-12-2007, 16:07
Film je dobar,sviđa mi se

Helena
10-12-2007, 16:19
Isuse bože daj pogledaj kad je postan zadnji post: sri ožu 21, 2007. Koji je ovo vrag, navala nekrofila na forum zadnjih dana. :?