PDA

Pogledaj cijelu verziju : Idemo opet :)))



NITROS
09-03-2007, 16:33
http://www.gamer.hr/phpBB/viewtopic.php?t=29634

Evo pa sve pogledajte

[ich]BARABA - 161.53.58.41:27960
Moze? Vas ima? 19:00? 20:00? 21:00?

tko je zaitneresiran ? sve prijave na gamer, da odigramo ovu nedjelju jedan public fun war

R
09-03-2007, 19:57
Banan sam sa gamera :D ali mogu navratit na barabu... :killyou:

HalF-DeaD
10-03-2007, 02:41
ja sam za

Hed$ot Paranoia!
10-03-2007, 03:03
Banan sam sa gamera :D ali mogu navratit na barabu... :killyou:

Tvoj "Veliki" prijatelj OGREC (onaj koji ti je zapicio ban) dogovara da se skupi ekipa za malo pucanja u nedjelju u 21 sat.
Znaci, nasilji misa, ispoliraj tipkovnicu i ubi boga u njem :kill:

Eh da, kljokni ga koji put i za mene :killyou:

R
10-03-2007, 14:45
Banan sam sa gamera :D ali mogu navratit na barabu... :killyou:

Tvoj "Veliki" prijatelj OGREC (onaj koji ti je zapicio ban) dogovara da se skupi ekipa za malo pucanja u nedjelju u 21 sat.
Znaci, nasilji misa, ispoliraj tipkovnicu i ubi boga u njem :kill:

Eh da, kljokni ga koji put i za mene :killyou:

Neznam tko me banao...predpostavljam da je bio vlasnik foruma a to nije ogrec...banan sam na svoj zahtjev tako da mi vise ne padne na pamet vratiti se tamo...ti ljudi me ne zanimaju...

Hed$ot Paranoia!
11-03-2007, 02:30
Eh da tebe ban moze sprijeciti mislim da bi Martin bio najsretniji coek na svijetu :rotfl:

Lakuda
11-03-2007, 04:59
wiking, daj makni ove protozoe...

R
11-03-2007, 15:33
Evo jednog od gore navedenih... :?

Hed$ot Paranoia!
12-03-2007, 04:29
Ne znam otkud se ovi jednostanicni organizmi pojavljuju, taman kad pomislis da ih je pojeo mrak i da su izumrli oni opet izrone i vajnaju, flejmaju i skrecu pozornost na svoje turbo-ultra-mega egove.

Izranjaju iz svoje (ne)realnosti kako bi trovali mozgove ljudi koje uopce ne zanima njihovo inferiorno-egocentricno gledanje na svijet u kojem su oni jos uvijek neko i nesto i cijim se zahtjevima udovoljava na svaki njihov mig.

Ne sjecam se da je netko trazio misljenje o protozoama Lakuda no TI ipak najbolje znas, ipak si TI prvi koji je de-evoluirao u istu.

Postujem svakog al' se nikoga ne bojim. Al tebe, brate vise ne mogu citat kad istupas sa ovakvim glupostima. Daj odrasti vise i ponasaj se u skladu sa svojim godinama i prestani brinuti tudje brige.

Admin na ovom forumu je dovoljno mudar da ocijeni kad treba pocistiti nesto sto se nebi trebalo nalaziti tamo gdje se nalazi. Da se ti mozda ne osjecas pozvanim da dijelis red i urgiras kad naidjes na postove koji ne velicaju tvoje veliko JA. Da ti se nije mozda bog obratio i sapnuo ti iz goruceg grma: "Lakuda, reci Vikingu da ukloni protozoe!"?

Cujes li mozda i druge glasove koji ti sugeriraju sta da napravis?
Osjecas se nervozno, iznureno i napaceno?

Mozda je vrijeme za posjetiti kakvog specijalistu?

Srdacan pozdrav i do citanja.

NITROS
12-03-2007, 09:56
E vi stvarno nemate srama. E odite u picku mater. Idete mi vec na kurac. Lakuda je jedan od starih clanova ET scene i nemas ga pravo vrijedati UOPCE. Ti jasno. Sada lijepo odjebi sa ovog foruma i ne vracaj se. Uopce neznam zast vam je wiking dao pogled na ovaj private

R
12-03-2007, 12:42
E vi stvarno nemate srama. E odite u picku mater. Idete mi vec na *****. Lakuda je jedan od starih clanova ET scene i nemas ga pravo vrijedati UOPCE. Ti jasno. Sada lijepo odjebi sa ovog foruma i ne vracaj se. Uopce neznam zast vam je wiking dao pogled na ovaj private

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Da vidimo...
1. Ne vidim razloga da se sramim svojih rijeci...ako sam nekog napao to je zato sto je ta osoba prvo mene napala...a ti da si imalo inteligentan citajuci ove postove bi to shvatio...
2. Vokabular ti je u razini tvoje niske inteligencije sto nije cudno jer je to dvoje cesto medjusobno povezano...
3. Pogledaj pod broj 2.
4. Nije me briga kada je on igrao ET i imam pravo vrijedjati ljude koji vrijedjaju mene...
5. Meni je sve jasno ali vidim da si ti izgubljen u bespucima svoje nesvijesti...
6. Ne planiram napustiti ovaj forum zbog imbecila kao sto si ti...
7. Wiking nam je dopustio da vidimo ovaj dio foruma zato sto smo jedni od rijetkih koji tu aktivno postaju...

R
12-03-2007, 12:42
Jel vas dva njuba uopce igrate ET?

P.S. Nikad nije kasno da nas se bana :D

Hed$ot Paranoia!
12-03-2007, 13:01
E vi stvarno nemate srama. E odite u picku mater. Idete mi vec na *****. Lakuda je jedan od starih clanova ET scene i nemas ga pravo vrijedati UOPCE. Ti jasno. Sada lijepo odjebi sa ovog foruma i ne vracaj se. Uopce neznam zast vam je wiking dao pogled na ovaj private

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


2. Vokabular ti je u razini tvoje niske inteligencije sto nije cudno jer je to dvoje cesto medjusobno povezano...
3. Pogledaj pod broj 2.


LOOOOOOOOOOOL, Majstore. OWNED BIG TIME! :pray: :pray: :pray:

W1k1n6
12-03-2007, 15:08
Oh oh.
1. Dečki, Lakudi se ne prigovara, jer za to ide glava dole. Možda niste upućeni, ali on je jedan od legendarnih vođa WET scene iz vremena dok je imala petnaestak klanova i dok je nešto značila na ovim prostorima. Stoga ako nešto ne znate, slobodno pitajte, ali se naučite obraćati odraslim osobama barem sa zrncem poštovanja.
2. Nitros, takav vokabular ne želim čuti na ovom forumu. Za početak si izbačen iz Sabbat klana, a ako nastaviš s izražavanjem ovog tipa, mogao bi izletjeti i s PC Play foruma.
3. Bio sam nedavno na Barabi i neki klinjo je pokušao zvati kick za mene jer sam, zamislite, kao inžinjer, pucao iz rajflice. Drugom prilikom je jedan drugi to isto tražio jer sam se "usudio" postavljati mine. Treći puta se pametnjaković našao kojemu je vote-kick čak i prošao. Zbog čega? Zato jer su dečkići odlučili da se ne igra na objective, već na fragove, a ja sam se drznuo odvesti kamion do kraja mape, pa sam im kvario igru.
Doista nema ništa protiv ukoliko na nečijem privatnom serveru vrijede nečija privatna pravila igre koja, vjerovali ili ne, ima svoja službena pravila, ali takav server redovno proglašavam debilnim i brišem iz svojih favoritesa, pa me sigurno više nećete vidjeti na njemu, jer ne vidim smisla zašto narušivati užitak onima koji su se dogovorili da na šahovskoj ploči neće igrati šah, damu, pa ni Pere-ždere, već Čovječe ne ljuti se.
Toliko o današnjoj (public) ET sceni u Hrvata. Jad i bijeda. Čast izuzecima, ali ipak, hvala lijepa...

R
12-03-2007, 16:00
Oh oh.
1. Dečki, Lakudi se ne prigovara, jer za to ide glava dole. Možda niste upućeni, ali on je jedan od legendarnih vođa WET scene iz vremena dok je imala petnaestak klanova i dok je nešto značila na ovim prostorima. Stoga ako nešto ne znate, slobodno pitajte, ali se naučite obraćati odraslim osobama barem sa zrncem poštovanja.
2. Nitros, takav vokabular ne želim čuti na ovom forumu. Za početak si izbačen iz Sabbat klana, a ako nastaviš s izražavanjem ovog tipa, mogao bi izletjeti i s PC Play foruma.
3. Bio sam nedavno na Barabi i neki klinjo je pokušao zvati kick za mene jer sam, zamislite, kao inžinjer, pucao iz rajflice. Drugom prilikom je jedan drugi to isto tražio jer sam se "usudio" postavljati mine. Treći puta se pametnjaković našao kojemu je vote-kick čak i prošao. Zbog čega? Zato jer su dečkići odlučili da se ne igra na objective, već na fragove, a ja sam se drznuo odvesti kamion do kraja mape, pa sam im kvario igru.
Doista nema ništa protiv ukoliko na nečijem privatnom serveru vrijede nečija privatna pravila igre koja, vjerovali ili ne, ima svoja službena pravila, ali takav server redovno proglašavam debilnim i brišem iz svojih favoritesa, pa me sigurno više nećete vidjeti na njemu, jer ne vidim smisla zašto narušivati užitak onima koji su se dogovorili da na šahovskoj ploči neće igrati šah, damu, pa ni Pere-ždere, već Čovječe ne ljuti se.
Toliko o današnjoj (public) ET sceni u Hrvata. Jad i bijeda. Čast izuzecima, ali ipak, hvala lijepa...

Oh oh oh!!!

Jesi se uspalila!?!

1. Kao sto rekoh prije tko napadne mene napadnem i ja njega...nije me briga tko je bio i tko je sad ja mu nista ne dugujem...sto se tice odraslih osoba Hed$ot Paranoia! i ja ukupno imamo 60 godina tako da bih ja molio da se naucite ponasati prema starijim osobama...
2. Ova stavka se mene ne tice...
3. Koji su nickovi tih deckica...mozda su stariji od tebe...Baraba je napravljena po zahtijevima ljudi koji najvise igraju na tom serveru...ne moze se svima udovoljiti...imas pravo na svoje misljenje ali ako proglasavas server debilnim onda dakodjer proglasavas i ljude koji vole igrati na taj nacin debilnim a vecina tih igraca je 6 skillova iznad tebe...shvatio sam da vecina hrvata voli samo kritizirati...zasto ne napravis ti server koji ce odgovarati tebi i ljudima kao sto si ti...i ako to napravis dali mislis da cu ja dolaziti na forum i govoriti ti kako ti je server debilan...mogu dati neke konstruktivne kritike ali necu napasti nikog na taj nacin osim ako nisam napadnut...sto se tice brisanja iz favoritesa...slobodno...nemam nista protiv toga ni da se ikad vise pojavis na barabi...hrvatska ET pulic scena!?! o cem ti to??? to ne postoji...a jel znas zasto...zato sto se uvjek nadje neki pametnjakovic koji ce druge gledati s visoka i mislit da je bolji od drugih...mislim ono cime smo Hed$ot Paranoia! i ja zasluzili ovakve napade...pa mi smo jedini koji postaju vamo i nismo nikog uvrijedili dok se nas nije napalo...

P.S. Jedva cekam da napravite server po vasim pravilima da mogu navratiti...mene sigurno necete vidjeti da whinam zato sto nije sve po mome...jer ako je server te prirode tko sam ja da to mijenjam ili osudjujem...

W1k1n6
12-03-2007, 16:42
Lakuda i ja zajedno imamo, u jebote, nekih 90 godina, stoga se na gamerskim foumima teško netko može nadmetati s nama po tome. U vrijeme dok smo mi igrali RTCW, a poslije i WET, hrvatska scena je imala i po desetak servera na kojima smo obično bili admini. Debilizma je uvijek bilo, ali ga se na vrijeme znalo sasijeći. Nikada neću zaboraviti kada se na čuvenom WET "STRIP-LAN"-u u Rijeci, čovjek koji je ulovljen u cheatanju popeo na pozornicu i kroz suze molio ljude da mu oproste. To je bilo vrijeme kada je Wolf bio puno više od igre, a igrači nešto poput svojevrsne obitelji, kada je MP40 bio karma, način života i razmišljanja. Mislim da mi aktivno sudjelovanje u razvoju toga, daje pravo se barem malo propnem na prste. Ali glavno da vi imate bolji skill od nas. To je zapravo glavni razlog zašto nitko od stare garde više ne bi trebao igrati na vašem serveru. Toliko ste dobri da nemamo nikakve šanse.

R
12-03-2007, 16:59
Lakuda i ja zajedno imamo, u jebote, nekih 90 godina, stoga se na gamerskim foumima teško netko može nadmetati s nama po tome. U vrijeme dok smo mi igrali RTCW, a poslije i WET, hrvatska scena je imala i po desetak servera na kojima smo obično bili admini. Debilizma je uvijek bilo, ali ga se na vrijeme znalo sasijeći. Nikada neću zaboraviti kada se na čuvenom WET "STRIP-LAN"-u u Rijeci, čovjek koji je ulovljen u cheatanju popeo na pozornicu i kroz suze molio ljude da mu oproste. To je bilo vrijeme kada je Wolf bio puno više od igre, a igrači nešto poput svojevrsne obitelji, kada je MP40 bio karma, način života i razmišljanja. Mislim da mi aktivno sudjelovanje u razvoju toga, daje pravo se barem malo propnem na prste. Ali glavno da vi imate bolji skill od nas. To je zapravo glavni razlog zašto nitko od stare garde više ne bi trebao igrati na vašem serveru. Toliko ste dobri da nemamo nikakve šanse.

Cuj ako ste svi bili tako dobri prijatelji zasto vise nema nikoga od te stare garde...a ako ste umorni od igre onda pustite nas nove da igramo po svome a ne uvjek pricati o starim danima i kako bi ja trebao postovati igrace koji su prije igrali...moj skill nije dosao bez truda i sam sam ga stekao sva ta stara garda nije mrdnula prstom niti sam ikad dobio ikakvu pomoc od te stare garde...samo sam bio napadan sto me teralo da uzvratim...kazes ljudi ne dolaze zato sto stalno ginu lol...zamisli koliko sam ja ginio kad sam poceo igrat, tad se vec igralo 2 godine wolfenstein i nisam imao pojma...gdje ste tad bili stari igraci...samo gledate sebe i svoju slavnu proslost i trazite neko postovanje...jedini koji je pruzio ruku je bio Rebel ali on je za vas isto novi igrac...pitam se kad cete vise sici s vaseg trona i poceti se normalno druziti s ostalim gamerima...kad si dosao na TS pricati s ljudima? kome si ti to pomogao od novih igraca? i na kraju daj mi jedan dobar objektivan razlog koji se tice mene zasto bih ja trebao postovati "stare" igrace...

W1k1n6
12-03-2007, 17:19
kome si ti to pomogao od novih igraca? .
Da, mislim kako doista nisam nikome pomogao time što sam na CD-ima&DVD-ima časopisa objavio par puta čitavu igru, ne znam koliko puta razne mape i modove, radio stalnu Wolf rubričicu, medijski pratio scenu...


i na kraju daj mi jedan dobar objektivan razlog koji se tice mene zasto bih ja trebao postovati "stare" igrace..
Nema objektivnog razloga ni zašto bi čovjek trebao poštivati svoje roditelje, profesore, mentore, šefove, admine, no...
BTW, kad sam rekao ono o našem "strahu" od vašeg skilla, nisam stavio smajlija, jer sam očekivao da ćeš prepoznati sarkazam.
Zapravo, imate vi pravo, razlog zbog čega više nema scene je u činjenici kako smo se mi naigrali, a vi zakasnili jedno 3 godine i to ne može nitko promijeniti. Uživajte stoga u igri kako je god doživljavali, poštujte se međusobno kad već nećete nas :)

R
12-03-2007, 19:20
Neznam ja kome si nosio cd-ove...ja sam dosao puno poslje toga...igru sam skinio s neta kao i svi koji su poceli igrati kad i ja...

Nema objektivnog razloga ni zašto bi čovjek trebao poštivati svoje roditelje, profesore, mentore, šefove, admine, no...
...ehem...looooooooooooooooooooooooooooooooooooooo l...
Ne mozes mi dati ni jedan logican razlog da te postujem jer ne postoji...mislim meni je ovo smijesno...postovanje se treba zasluziti...covjek trazi da ga postujem a nemam pojma ni tko je, ni sto je, niti mi je dao ikakav razlog za to niti je u mogucnosti dati neki razlog...to je ko da ja odem na forum od WOW-a i kazem Ja sam Veliki R!!! POSTUJTE ME!!! mislim ono...LOL...sto se tice tvog sarkazma mozemo bacit 1na1...dolazio si na moj cn server i vidio sam koliko si "jak"...ako ste se naigrali nemojte onda podmetati noge novim igracima kad vec ne zelite pomoci...mi nismo zakasnili...da smo zakasnili ova igra se vise ne bi igrala...to sto vi ne igrate nije moj problem...

HalF-DeaD
12-03-2007, 19:34
pwned :P

W1k1n6
12-03-2007, 21:13
...ne zna on kome san ja cedeja nosija... :rotfl:
Tužno je kad ljudi ne kuže što im govoriš, nisu krivi siročeki za to, ali nemam strpljenja toliko.

kamikaza
17-03-2007, 22:57
...ne zna on kome san ja cedeja nosija... :rotfl:
Tužno je kad ljudi ne kuže što im govoriš, nisu krivi siročeki za to, ali nemam strpljenja toliko.ma pusti ih w1k1n6-jednoga dana ce skuziti kakve gluposti pricaju-barem ja jesam. :wink: :D :D

demetrius
28-03-2007, 13:39
http://www.gamer.hr/phpBB/viewtopic.php?t=29634

Evo pa sve pogledajte

[ich]BARABA - 161.53.58.41:27960
Moze? Vas ima? 19:00? 20:00? 21:00?

tko je zaitneresiran ? sve prijave na gamer, da odigramo ovu nedjelju jedan public fun war


par brzih pitanja tj 2,koje mape??pamti xp???

HalF-DeaD
28-03-2007, 22:37
nema xpsave
mape: sw_oasis_b3, sw_goldrush_te, braundorf_b4, adlernest, tc_base, radar, venice, frostbite, caen2, supply, te_valhalla itd

Blek_Stena
31-03-2007, 13:46
A jebla te vojska ne upijem pratiti sta se dogada! :D
Vidim "puca" se na sve strane... Samo polako decki.. Kako bi neki rekli : "Live long and prosper"!

kamikaza
06-04-2007, 13:35
he-he.aktivnost raste-ja sam se s svojim clanom prijavio na 3vs3 spring cb cup-3 liga group D-klan bC aka. *bone Crushers* onak 4 fun....Ima u klanu jos 2 hrvata pa ak netko oce uci nek se javi-onak 4 fun...ajd vidimo se na servu....

:D :D :D

Company
12-04-2007, 00:22
Ne ljudi ne valja se prepucavat jedno je važno:Ako ti se igra w.et onda igraj,ako ne i nemoj nemoj ja osobno ovu igru igram od rtcw beach:testa pa se ne hvalim.Osim toga baraba je izvrstan server ljudi su legende uvjek spremni pomoci pogotovo R. :)

Lakuda
12-04-2007, 03:03
Imaš pravo, bitno da se igramo :D

http://screenshots.filesnetwork.com/13/potd/1093793910.jpg

:D

kamikaza
12-04-2007, 20:32
Kada se sjetim kada si prvi put stavio tu sliku na gamer forum...
To su bili dani... :D

W1k1n6
13-04-2007, 09:43
MP 40 babo iz Ustaša donio :)

Blek_Stena
18-04-2007, 18:49
Matrix breee! :D