PDA

Pogledaj cijelu verziju : Program za editiranje audia, a po mogucnosti i videa



Prince of Persia freak
08-03-2007, 11:53
Treba mi neki program koji moze odvojiti u pjesmi glazbu od vokala. Takoder mi treba neki program kao windows movie maker samo s mogucnostu da mogu postaviti clipove bilo gdje na vremenskoj lenti, a da nisu jedan iza drugoga.

Rocchiro
08-03-2007, 14:38
ne postoji program koji bi mogel odvajati vokal i glazbu

AVGstar
08-03-2007, 14:58
ne postoji program koji bi mogel odvajati vokal i glazbuS:? naravno da postoji.kak bi onda ljudi mixali glazbu i to :?. mozda ga ti nisi dobro skuzio.Ja znam jedan koji se zove virtualdj al on ti se placa al ga mozes imat 20dana(i kad razdvoji vokal od glazbe i dalje se cuje 1-5%max muzike i obrnuto)

streetrace777
08-03-2007, 15:39
ne postoji program koji bi mogel odvajati vokal i glazbuS:? naravno da postoji.kak bi onda ljudi mixali glazbu i to :?. mozda ga ti nisi dobro skuzio.Ja znam jedan koji se zove virtualdj al on ti se placa al ga mozes imat 20dana(i kad razdvoji vokal od glazbe i dalje se cuje 1-5%max muzike i obrnuto)

Javi se Virtual DJ

AVGstar
08-03-2007, 20:24
Javi se Virtual DJ
srry sto je off al kaj bi sad ovo trebalo znacit :rotfl:

streetrace777
08-03-2007, 20:55
Pa kazem covjeku da se Javi za Virtual DJ da ga malo dublje uputim posto sam do nedavno dugo radio snjim pjesme

Prince of Persia freak
08-03-2007, 20:55
ne postoji program koji bi mogel odvajati vokal i glazbuS:? naravno da postoji.kak bi onda ljudi mixali glazbu i to :?. mozda ga ti nisi dobro skuzio.Ja znam jedan koji se zove virtualdj al on ti se placa al ga mozes imat 20dana(i kad razdvoji vokal od glazbe i dalje se cuje 1-5%max muzike i obrnuto)

THX AVGstar :pray:

AVGstar
08-03-2007, 23:54
THX AVGstar :pray:
np drago mi je da sam pomogao :D

Pa kazem covjeku da se Javi za Virtual DJ da ga malo dublje uputim posto sam do nedavno dugo radio snjim pjesmesorry nisam skuzio sta si reko(malo sam priglup :cry: )

Prince of Persia freak
09-03-2007, 11:03
Jos jedno pitanje, neznam bas koristit taj virtualdj. Moze li mi ko reci kak odvojiti glazbu od vokala?

AVGstar
09-03-2007, 11:10
Jos jedno pitanje, neznam bas koristit taj virtualdj. Moze li mi ko reci kak odvojiti glazbu od vokala?
Ja sad neznam tocno jer dugo nisam radio u virtualdj(prije 1-1.5god sam to zadnji put koristio)al ak nisi vidio streetrace se javio da bi ti mogo pomoc :) .A kolko se ja sjecam kad radis u njemu i kad su ti one dvije ploce(ili zgleda ko mix board ne sjecam se)i onda kad stavis pjesmu u jednu odes na settings i tamo stavis music il vokal mute(tak nes otprilike al fakat neznam tocno i nemogu ga nac na kompu)

Prince of Persia freak
10-03-2007, 15:32
THX streetrace i avgstar, skuzio sam