PDA

Pogledaj cijelu verziju : Četvrti Fan interview



Akul
06-03-2007, 14:21
Ako već nije spomenuto, posjetite ovo:
http://www.elderscrolls.com/forums/inde ... pic=649962 (http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=649962)

Developeri govore o Shivering Isles i Oblivion politici. Ne mogu vjerovati da su izbacili šansu da postanše Duke Colovie i političke igre Elder Councila :(

Arbiter of Change
06-03-2007, 16:16
8. Will there quests that have multiple paths to take, or perhaps even multiple endings? Also, will there be quests that have a non-combat path for people who want to avoid combat?

All the quests in the main quest line have multiple paths. Some of those path choices have dramatic effects on future quests. In one case you have to choose between the supporting the cause of the Golden Saints or the Dark Seducers. Later, you will have to save either the Saints or the Seducers from destruction, but which depends on who you supported the first time.


Dramatični izbori.... da. :roll: Ionako mislim da će pola tih novih featursa već biti stare vijesti za nas sa PC-em, ali ajde.

Dobro da su se fokusirali na Fallout 3.

mravojed20
06-03-2007, 18:13
http://www.elderscrolls.com/forums/inde ... pic=649273 (http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=649273)

Izgleda da će se TES 5 odvijat u Skyrimu jer je Shivering Isles zadnja ekspanzija... pročitajte thread ako vas zanima.

sorry za OT.

Akul
06-03-2007, 19:03
Nice. Ako ima atmosferu kao Soltsheim, onda će to bit super!

Ps1ho
06-03-2007, 21:11
Molim te Bože da igra bude ko Morrowind

Lord Coldwolf
07-03-2007, 08:35
Molim te Bože da igra bude ko Morrowind

ne bhash,..

bolja,.. mjesavina obliviona i morrowinda,.

ja samo hocu imat feeling rpg razvijanja,.. avanturisticni feeling otkrivanja svijeta,..zanimljive questove i dijaloge,.dosta TES lorea,..

hocu dobar main quest,. :)

Ps1ho
07-03-2007, 08:50
drugim riječima, oš Morrowind, upakiran u Oblivion grafiku sa poboljšanim ai-em

07-03-2007, 09:31
Oću Morrowind sa Oblivion grafikom, sa konjima, journalom kao u Oblivionu i sustavom borbe bez kockica (ide na živce kad te štakor ubije...). Samo da se ta Oblivion grafika poboljša u texturama lica, tla i zgrada.

mravojed20
07-03-2007, 09:53
ma ako računaš da će izaći za oko 4 godine,i ako je Morrowind bio vrhunac grafike kad je izašao,Oblivion isto,onda TES 5 mora izgledat bolje od Crysisa,malo zastrašujuća pomisao. :D

Akul
07-03-2007, 13:29
Molim te Bože da igra bude ko Morrowind

A ja se molim Bogu da igre bude sličnija Daggerfallu. TES3 i TES4 su previše dumbed down.

Ps1ho
07-03-2007, 20:32
Molim te Bože da igra bude ko Morrowind

A ja se molim Bogu da igre bude sličnija Daggerfallu. TES3 i TES4 su previše dumbed down.

Nebih znao, Daggerfall nisam igro, ali svidja mis e sto ima nekoliko zavrsetaka, ma sam nek bude slicniji,evo, Morrowindu i Daggerfallu po pitanju kompleksnosti, lore-a, i svega ostaloga sto nema veze sa grafikom i ai-em, a tu nek im bude uzor Oblivion

Arbiter of Change
07-03-2007, 20:42
Molim te Bože da igra bude ko Morrowind

A ja se molim Bogu da igre bude sličnija Daggerfallu. TES3 i TES4 su previše dumbed down.

Gubitak nekih skillova i quest-generating je stvarno veliki minus modernim nastavcima. Ali po mnogim drugim pogledima su bolji, naravno.

Akul
08-03-2007, 14:43
Gubitak nekih skillova i quest-generating je stvarno veliki minus modernim nastavcima. Ali po mnogim drugim pogledima su bolji, naravno.

Još par stvari u kojima je DF bolji:

- ne možeš postati Guildmaster u prvom tjednu. Trebaš biti član više od godinu dana da bi to postao
- OGRMONI dungeonovi
- osjećaj da si 90% u drugome svijetu
- možeš jahati konja na zraku
- možeš imati vlastiti brod
- dijalozi su u jednom elementu bolje napravljeni
- izvrstan class-creating system
- 0% hand-holdinga
- random-generated questovi su izvrsno generirani i neki od njih se osjećadu bolje nego oni u nastavcima
- ...

Neka stave barem 3 elementa iz DF-a i oni su moji heroji!

Akul
17-03-2007, 10:50
Bethsoft je rezervirao riječ Skyrim. To znači:

druga ekspanzija odvijat će se u Skyrimu
ili
TES5 bit će nazvan TES5: Skyrim

mravojed20
17-03-2007, 11:37
A pošto su rekli da je Shivering isles zadnja ekspanzija,TES 5 će bit u Skyrimu. :)

Akul
17-03-2007, 23:26
A pošto su rekli da je Shivering isles zadnja ekspanzija,TES 5 će bit u Skyrimu. :)

Tjedan dana prije objave SI rekli su da uopće neće raditi ekspanzije. Vidiš koliko su povjerljivi :P

Durin
18-03-2007, 00:11
Biti će 100% barem još jedna ekspanzija,zajedno sa SI.Moraju malo ublažiti čekanje fanovima koji čekaju TES V.

mravojed20
18-03-2007, 14:04
Ne vjerujem da će bit jer rade Fallout 3 već,TES 5 također ako je suditi po Morrowindu i Oblivionu,čim su Morrowind završili dio je počeo raditi na OB.

Ako i izađe,iskreno se nadam da neće bit u Skyrimu jer napravit samo dio te regije nije fora,a da naprave cijelu trebalo bi im par godina dok naprave sve likove,nove dijaloge,tamnice,cijeli taj prostor..

AKO bude još jedna,bit će nešto maleno,vrlo vjerojatno još jedan Oblivion realm.

black_dragon
05-04-2007, 20:21
Ja se samo nadam da će biti još jedna ekspanzija za Oblivion, jer za Morrowind su bile dvije, zašto se tradicija ne bi nastavila? :)

Arbiter of Change
05-04-2007, 21:11
Priča se da je ovo zdanje i jedina ekspanzija za OB al tko bi ga znao.

btw. nemoj tolike slike u sigu. :wink: