PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rage



omfgnoob1
06-03-2007, 13:43
Prije mozda kojih 5 godina sam na nekom bug ili hacker cd-u nasao igru rage ( demo) i sjecam se da je igra bila preluda. Akcijska igra iz 3 lica tj. vise kao tucnjava ali onako prelazi se i sican se da se mogla igrat u cetvero jer smo ja brat i rodjak se zgurali na tipkovnici i rasturali jedan te isti nivo po 20 puta pa ako je netko cuo za nju neka kaze stogod jel bi je stvarno htio nabavit.

Lord Jambrek
06-03-2007, 13:47
E mislim da znam na kaj misliš, to sam igrao davano, ak je to mislim da je ono kaj je. Daj detaljnije opiši pa ću znat.

The Plague
06-03-2007, 13:56
Prije mozda kojih 5 godina sam na nekom bug ili hacker cd-u nasao igru rage ( demo) i sjecam se da je igra bila preluda. Akcijska igra iz 3 lica tj. vise kao tucnjava ali onako prelazi se i sican se da se mogla igrat u cetvero jer smo ja brat i rodjak se zgurali na tipkovnici i rasturali jedan te isti nivo po 20 puta pa ako je netko cuo za nju neka kaze stogod jel bi je stvarno htio nabavit.

isuse boze - znam na ceg mislis - sjetio sam se te igre neki dan i sjetio se lude zabave . ali s obzirom da je to bilo prije 5 godina mislim da mi sada vise ne bi bila toliko zabavna

omfgnoob1
06-03-2007, 14:21
Evo sad sam se sitija da mos uzet nekog crnca onako masivnog i jakog mos uzet nekog mrsavog pa neke 2 zenske ali mene zanima ima li to di za skinit ili kupit....
EDIT: Evo nasao sam demo pa ga skidam samo 10 mb

Rocchiro
06-03-2007, 16:39
ovo je nevjerojatno.i ja sam se bas neki dan sjetil te igre dok sam negde videl temu o tabačinama :)

igral sam samo demo koj rastura :pray:

Sonic_Moronic
06-03-2007, 18:22
Igrao sam demo, i koji cooperative sa bratićem...Preluda igra.

m777
06-03-2007, 18:46
ovo je nevjerojatno.i ja sam se bas neki dan sjetil te igre dok sam negde videl temu o tabačinama :)
Ja isto. :)
Super igra...