PDA

Pogledaj cijelu verziju : cheating



smartbox
01-02-2006, 23:49
za sve koji nemaju strpljenja za "normalno" igranje igara postoji jedna www stranica (ovo nije reklama):www.cheatbox.de.
to je tzv baza podataka za igre plus što morate svaki mjesec skinuti update (u ZIPu). tako dopunjavate cheatove.nije pošteno ali neke ljude veseli,osim toga ne morate uzimati dvije dragocjene stranice u PC Play magazinu.OK?

smartbox
01-02-2006, 23:51
p.s.
zaboravih dodati-učite engleski inaće od ove info ništa.sva objašnjenja su na engleskom. :D

str33t6l0w
02-02-2006, 01:22
za tu stranicu malo koji gamer nezna ;)

i btw. ne trebas radit double post...... samo idi na uredi i tamo ispravi ili dodaj sta si htio rec ;)

Aragorn
02-02-2006, 10:33
e ovako ja tu stranicu nisam znao iako nisam gamer i znate sta trazio bih od admina da se zatvori ova tema jer nije lijepo cheatove koristit i onda kazes "ja preso igru" TO NIJE TO kao prvo ako neznas igrati igru nemoj cheatove koristit to je sramotno ! ! ! ! !

King tiger
02-02-2006, 10:57
e ovako ja tu stranicu nisam znao iako nisam gamer i znate sta trazio bih od admina da se zatvori ova tema jer nije lijepo cheatove koristit i onda kazes "ja preso igru" TO NIJE TO kao prvo ako neznas igrati igru nemoj cheatove koristit to je sramotno ! ! ! ! !
Jeli ti palo na pamet da se cheatovi nekad koriste kad predjes igru pa ponovno igras sa cheatovima samo radi gusta?ili ako zapnes negdje pa koristis cheat.

Aragorn
02-02-2006, 10:59
nikad nisam koristio niti cu ikad nemoze biti gust prelaziti igru sa varanjem, ili negdje kada zapnes to nema gusta muci se pa predji i onda kazes da si presao igru. Moj prijatelj mi se hvali sta ja sifra imam za GTA San Andreas i govori sad cu je brzo preci ccc :rotfl:

S4MUR41
02-02-2006, 11:30
za sve koji nemaju strpljenja za "normalno" igranje igara postoji jedna www stranica (ovo nije reklama):www.cheatbox.de.
to je tzv baza podataka za igre plus što morate svaki mjesec skinuti update (u ZIPu). tako dopunjavate cheatove.nije pošteno ali neke ljude veseli,osim toga ne morate uzimati dvije dragocjene stranice u PC Play magazinu.OK?

taj "progrnam" je prastar... ako baš moram cheatati... onda si odem na http://pc.ign.com/....

King tiger
02-02-2006, 12:29
nikad nisam koristio niti cu ikad nemoze biti gust prelaziti igru sa varanjem, ili negdje kada zapnes to nema gusta muci se pa predji i onda kazes da si presao igru. Moj prijatelj mi se hvali sta ja sifra imam za GTA San Andreas i govori sad cu je brzo preci ccc :rotfl:SOno kad zapnes govorio sam o prohodima za avanture jer se cesto zna desiti da zapnes i odustanes i daj procitaj sta sam napisao rekao sam da igram sa cheatovima tek kad pređem igru,dakle pređem je i onda ponovno sa cheatovima i skidam shotove

S4MUR41
02-02-2006, 13:05
ja npr. se prvo mučim nebi li skužio kaj trebam napraviti... e i onda ako ne svatim nakon par tjedana... onda idem pitat okolo ljude koje znam da mi kažu kaj trebam napraviti... e ako niti oni neznaju... onda idem tražit "hint"-ove na netu... al samo pogledam onaj dio koji mi treba da pređem dio koji sam zapeo... ... ... ... ... ... ...

Ps1ho
02-02-2006, 16:43
...prije sam igrao sa cheatovima isramim se...žao mi je... :cry:
Al onda sam skužio da je veći gušt npr. igrat Doom 3 sa sačmom od 10 metaka i uspit izvuć živu glavu neg sa npr. 10000000000000 metaka i igrat ko da si je*eni besmrtnik.

Što se tiče igranja sa čitovima kad pređeš igru to zna bit zabavno ali to koristim samo u serijalima kao gta, dosadi ti i ideš lijepo se zaje*avat po gradu! :D

...cheating is bad...

Neven <R>
02-02-2006, 16:50
Pa u google napišeš i ziher sam da ćeš dobiti barem 10 000 stranica sa cheatovima, za bilo koju igru...

Aragorn
02-02-2006, 18:08
sto se tice kada predjem igricu ja je odma izbrisem :D:D

Mr.G4m3r
02-02-2006, 18:15
Skines lijepo Cheatbook 2005, 2006.... I nema beda. Korisno za modemaše. A i za one koji su duboko prešišali Bandwidth :rotfl:

S4MUR41
02-02-2006, 19:25
sto se tice kada predjem igricu ja je odma izbrisem :D:D
isto... al si ostavim sejvove...

Mr.G4m3r
02-02-2006, 19:45
Krecete u Off Topic

=k.o=
02-02-2006, 22:30
šifre ne koristim osim ako me neka igrica stvarno ne ispizdi...ipak bolje šifre nego novi miš ili tipkovnica :D

RETROVIRUS
07-02-2006, 15:13
:D Pridružen/a: 18. 12. 2005.
Postovi: 191
Lokacija: Deep in the space where is the gamer galaxy :D --engrisch!?

Aragorn
07-02-2006, 18:53
šifre ne koristim osim ako me neka igrica stvarno ne ispizdi...ipak bolje šifre nego novi miš ili tipkovnica :D

haha da u pravu si mada ja nekoristim nijedno ni drugo ! :rotfl:

hrvoje07
07-02-2006, 18:58
Cheatovi u single player su sasvim ok, jer i nemate koga varati, već samoga sebe. u MP varaš žive ljude te nije ok

Aragorn
07-02-2006, 19:07
Cheatovi u single player su sasvim ok, jer i nemate koga varati, već samoga sebe. u MP varaš žive ljude te nije ok


da u pravu si ali ja nevolim nikako da cheatam :)

raven5
08-02-2006, 11:59
Ne koristim cheatove tipa daj sveSili good mode ili kill all...itd

Oni drugi tipa
CRAZYTOWN: Funhouse Theme
WHEELSONLYPLEASE: Invisible car
BLUESUEDESHOES: Elvis is Everywhere
BUBBLECARS: Cars Float Away When Hit
...itd
mi ne smetaju.

Snake
11-02-2006, 01:49
bolje šifre nego novi miš ili tipkovnica :D

dobro rečeno, u svakom slučaju

Daniel666
11-02-2006, 15:31
Ne koristim cheatove tipa daj sveSili good mode ili kill all...itd

Oni drugi tipa
CRAZYTOWN: Funhouse Theme
WHEELSONLYPLEASE: Invisible car
BLUESUEDESHOES: Elvis is Everywhere
BUBBLECARS: Cars Float Away When Hit
...itd
mi ne smetaju.

Ja nemam ništa protiv ovih cheatova. Kome nije zabavno spawnati tenk i razbijati po gradu u San Anderasu.
Ali ovi god,pređi nivo itd. su glupi. Meni nije gušt preći igru nego se malo namučiti gdje treba i to je zabavno.

11-02-2006, 19:58
Cheatovi u single player su sasvim ok, jer i nemate koga varati, već samoga sebe. u MP varaš žive ljude te nije ok

slažem se
ali ja ne koristim cheatove kad zagusti nego skinem trainera za igru jer je u većeni slučajeva bolji od chetova
i da hoću, ne mogu varati na multiplayeru jer imam 56k modem (što bi bilo glupo jer kako reči da sam bolji od nekoga ako sam varao)

v4MP1r3
12-02-2006, 02:38
Cheatovi u single player su sasvim ok, jer i nemate koga varati, već samoga sebe. u MP varaš žive ljude te nije ok

slažem se
ali ja ne koristim cheatove kad zagusti nego skinem trainera za igru jer je u većeni slučajeva bolji od chetova
i da hoću, ne mogu varati na multiplayeru jer imam 56k modem (što bi bilo glupo jer kako reči da sam bolji od nekoga ako sam varao)

agree, ko varas, u krajnjem slucaju, onda varas samo sebe ;;PP
a ako varas u MP, onda si obicna papcina

12-02-2006, 11:11
prije sma koristio cheatove...sad ne prerasto sam :D :)

v4MP1r3
12-02-2006, 11:59
mohja sestra koristi sifre za sve tycoone... kaj je luda, kaj tako tesko ne znam, napraviti neku prugu i zaradit lovu il postaviti malo veci marketing za zoo??

to nikad necu kuziti ;;PP

Lvx Demos
14-02-2006, 03:43
Kak obožavam ekipu koja brije na to da su face jer su uspijeli preć igru bez cheatanja i misle da su bolji od drugih zbog toga. Svima takvima preporučam da o'lade malo jer su to obične igre a ne olimpijske i ak je meni zabavno vozit tenk ulicama Los Santosa a ne mučit se da dođem do jednog - ja ću upalit trainer što god ti mislio/la o tome.

Multiplayer? Ak igram sa nepoznatom ekipom preko interneta, tuđe cheatanje ubija volju za druženjem, a moje jednostavno nije zabavno. Ako pak igram sa frendovima u lanu i netko vara tek tolko da nas zajebava, to mi je sasvim okej jer je to zajebancija između frendova a ne natjecanje. A sa ekipom koja svršava na highscore, perfecte i sl. se i ovako i onako ne družim.

Bottom line - live and let die!

Schrafciger
14-02-2006, 11:19
O GTA se nemoze raspravljat jer su chitovi sastavni dio igre. Mos se ti trudit, cak sam ju preso bez citova, al onako je zabavnije.

Ja u MP ne chitam, al koristim greske u igri. Ono, dodes do jednog djela mape, skocis i bacis bombu ispod sebe, i propadnes pod zemlju il nekaj slicno, pa te drugi ne mogu kilat. 8) Nazalost, poslje MoH:AA vise nema igra di se to moze, ili na srecu.

MaliDane
14-02-2006, 21:27
8) Stvari stoje ovako! u igri prince of persia t2t sam stigao do posljednjeg bossa. nakon sto me killnio dvadesetak puta TRAZIM cheat(npr.neogranicen hp) da mu se osvetim. Ako tko ima, neka posalje!!!!!!!! Osveta ce biti slatka. Unaprijed Hvala!!!

CTDP_Marko
14-02-2006, 21:28
Ja cheatam samo u GTA serijalu. Puno mi je zabavniji sa šiframa.

mrs.croft
14-02-2006, 21:30
da,to obožavam raditi u GTA 3.

ukucam šifre za pancirku,da se NPC-i međusobno tuku,da imaju oružja i par puta GUNS GUNS GUNS.

rezultat-masovna koljaža(ak ste na nekom mjestu s puno ljudi)

CTDP_Marko
14-02-2006, 21:34
Ja uključim trainer da ne trebam stalno ukucavat.

Exar
14-02-2006, 22:26
osobno ne koristim cheatove jer mi onda sve bude prelagano.. neznam za druge al meni je najbolje u fps kad dodje pedeset njih na mene i onda ih ja sa dvocjevkom, btw low ammo i low health, skidam ko čunjeve... ili oni mene uobicajeno rastrgaju :D

CTDP_Marko
14-02-2006, 22:32
osobno ne koristim cheatove jer mi onda sve bude prelagano.. neznam za druge al meni je najbolje u fps kad dodje pedeset njih na mene i onda ih ja sa dvocjevkom, btw low ammo i low health, skidam ko čunjeve... ili oni mene uobicajeno rastrgaju :D

Pa nemaš neke zabave s cheatovima. Osim u GTA. Ja ga ne prelazim samo se zajebavam po gradu.

Worthaur
14-02-2006, 22:56
Ja uključim trainer da ne trebam stalno ukucavat.
Da, sa trenerom je puno lakše, samo pritisneš neku tipku i aktiviraš God mode ili šta več hočeš.
Cheatove koristim kada igram neku igricu koju sam več prešao a nisam našao sve šta se može sakupiti (GTAVC...)

raven5
15-02-2006, 15:15
Jao, sjećam se kad sam u gta3 u meniju upisao šifru za tenk negdje 50 puta, i kad sam onda ušao u igru 50 tenkova se spavnalo u istom trenutku!!!! :rotfl:

raven5
15-02-2006, 15:18
... ili kad sam doslovno letio tenkom po gradu!!!!
Eee, to su bili dani.

CTDP_Marko
15-02-2006, 17:59
... ili kad sam doslovno letio tenkom po gradu!!!!
Eee, to su bili dani.

Bila je neka finta za ić po moru s tenkom u trici

Michel
15-02-2006, 18:09
Gta ko se toga sjeća?!
Pa driver 3 je igra!(Ekstremni sarkazam) :rotfl:

CTDP_Marko
15-02-2006, 18:12
Gta ko se toga sjeća?!
Pa driver 3 je igra!(Ekstremni sarkazam) :rotfl:
Mislio sam da će barem biti tehnološki demonstrator. Ali nije ni to. Teško smeče.

Michel
15-02-2006, 18:19
Bolje im je bilo da su bankrotirali nego izdali igru kakvu su izdali.
Sramota.
Šteta vremena, truda i love.

CTDP_Marko
15-02-2006, 18:20
Bolje im je bilo da su bankrotirali nego izdali igru kakvu su izdali.
Sramota.
Šteta vremena, truda i love.

Mogu malo popravit reputaciju s Paralel Lines-novim driverom

Michel
15-02-2006, 18:22
Popravit?
Kako se to da popravit nakon onog što su učinili.
Šteta para jadni gameri opet kažem.

CTDP_Marko
15-02-2006, 18:31
Popravit?
Kako se to da popravit nakon onog što su učinili.
Šteta para jadni gameri opet kažem.

Svaka kompanija nešto zasere. Osim Blizzarda

Voldemort
15-02-2006, 19:13
Presao sam gta san an. bez sifri tako mi je bolje a i igra nije previse teska :killyou:

Michel
16-02-2006, 11:38
Meni je pre dosadna bila.
Mislim od Gta 3 mi je sve na isto.
Dobiješ neke nove finte i to ti je to.
Dobro dobiješ hrpu finti ali se gamplay ne mijenja puno.
Volio bi ljepše modele auta , detaljniji prikaz štete, malo bolju fiziku i PUNO bolju grafiku.
Ali ne kažem da nije dobra samo neka idući GTA bude bolji i drukčiji jer je vrijeme da promjene engine ali i gameplay malo još ušminkaju.

CTDP_Marko
16-02-2006, 12:10
Meni je pre dosadna bila.
Mislim od Gta 3 mi je sve na isto.
Dobiješ neke nove finte i to ti je to.
Dobro dobiješ hrpu finti ali se gamplay ne mijenja puno.
Volio bi ljepše modele auta , detaljniji prikaz štete, malo bolju fiziku i PUNO bolju grafiku.
Ali ne kažem da nije dobra samo neka idući GTA bude bolji i drukčiji jer je vrijeme da promjene engine ali i gameplay malo još ušminkaju.

Gta 3 mi je najbolji od svih gta. Novi engine? Pa ipak se radi o rockstaru. A možda novi gta bude next gen.

Michel
16-02-2006, 12:11
Next gen da da :naughty:

CTDP_Marko
16-02-2006, 12:14
Next gen da da :naughty:

Ipak izlazi za PS3.

kalu4ever
18-02-2006, 16:15
Shifre nisu za gamere a Pc play je za gamersku kulturu pa bi mu mogli biti samo zahvalni što vam daje to sranje,koje zapravo pokvari zabavu vrijednu 400 kn tako da se shifri čuvajte.Dobra stranica za shifre je http://www.cheatplanet.com

CTDP_Marko
18-02-2006, 16:21
Shifre nisu za gamere a Pc play je za gamersku kulturu pa bi mu mogli biti samo zahvalni što vam daje to sranje,koje zapravo pokvari zabavu vrijednu 400 kn tako da se shifri čuvajte.Dobra stranica za shifre je http://www.cheatplanet.com

Govoriš da su šifre sranje i onda nam daješ dobru stranicu za šifre. :o

DeusEx
18-02-2006, 16:27
Šifre nekad znaju bit dobra stvar pogotovo kao u gta kad si uzmeš tenk pa se ideš zabavljat po gradu i gazit ljude :rotfl: ili kad prodeš neku igru pa je ideš opet igrat sa šiframa, a prohodi su dobri ak negdje gadno zapnem i pocnem pizdit jer nemogu ic dalje :-x

Voldemort
18-02-2006, 23:38
Sifre su jedino dobre ako su fakat neophoden(glup ali opcenit zakljucak)

Lord Bazooka
19-02-2006, 10:28
Šta god vi svi rekli: cheatovi nisu za gejmere :yuck: koji se drže nekakvog kodeksa časti, R:TWBI gdje imate na online igranju kodeks časti KoH. Ja se osobno služim sa šiframa samo kad sam već prešo igru da se malo zabavim!!!

Exar
19-02-2006, 17:23
sifre su sranje... ko ih je izmislio... prema meni gta 3 rulz... beš-je san andreas... igra predugacka... dosadna... e.... da!

Ps1ho
19-02-2006, 17:54
Šta god vi svi rekli: cheatovi nisu za gejmere :yuck: koji se drže nekakvog kodeksa časti, R:TWBI gdje imate na online igranju kodeks časti KoH. Ja se osobno služim sa šiframa samo kad sam već prešo igru da se malo zabavim!!!

To i ja kažem, kad se lijepo namučiš ko stoka i pređeš igru, a još bi se malo zaje*avo onda lijepo uključiš šifre i haračiš po nivoima! :killyou:

dex
19-02-2006, 18:02
blah... mrzim cheatere.... oni nemaju pravo sebe nazivati gamerima... potpune se slazem sa ovim kolega koji tako misle...

Lord Bazooka
19-02-2006, 18:43
[quote="Lord Bazooka":3fhtqvws]Šta god vi svi rekli: cheatovi nisu za gejmere :yuck: koji se drže nekakvog kodeksa časti, R:TWBI gdje imate na online igranju kodeks časti KoH. Ja se osobno služim sa šiframa samo kad sam već prešo igru da se malo zabavim!!!

To i ja kažem, kad se lijepo namučiš ko stoka i pređeš igru, a još bi se malo zaje*avo onda lijepo uključiš šifre i haračiš po nivoima! :killyou:[/quote:3fhtqvws]

Hvala na komplimentu, ali to je samo točno. Mislim fora je prvo se našljakat da pređeš, a onda poslije samo nabiješ šifre i vozaš neprijatelje okolo! :D
____________________
Burnin fire passion for gaming

Lord Bazooka
19-02-2006, 18:47
blah... mrzim cheatere.... oni nemaju pravo sebe nazivati gamerima... potpune se slazem sa ovim kolega koji tako misle...

U potpunosti se slažem, samo nešto moram priznat, do negdje prije tri godine i ja sam bio ch***er. Sramim se, zato me je trebalo bubnit, ali sam ipak prešo na light side i sad sam gamer s velikim ponosom i sr**e kantom... :fof: :fof:
________________
Burnin fire passion for gaming

ARTAS
19-02-2006, 20:38
ja koristim šifre samo u GTA

Lord Bazooka
20-02-2006, 16:33
ja koristim šifre samo u GTA

To i ja volim, fora je uzet tenka, pa upisat šifru za letenje i leti leti... tenk! :D

Exar
20-02-2006, 19:41
pa dobro ajde cheatovi samo ok u gta... ali san andreas je dosadan i sa cheatovima...

unknown
22-02-2006, 00:01
šifre sam koristio u svakoj živoj igrici kad sam imao 12-13 godina ali onda je to jednostavno ishlapjelo.
najbolja stranica za codove je http://www.cheatplanet.com

Exar
22-02-2006, 13:35
ja za cheatove, modove i no-cd crackove predlazem http://www.gameburnworld.comSima dosta cool stvari... probajte

whiskey
23-02-2006, 17:09
Ja osobno nikad nisam koristija cheatove dok sam po prvi put prelazija neku igru, ne postoji ta zagonetka koja ce mene natjerati da posegnem za cheatovima.
There is no honor in cheating! :killyou:

Prince-Artas
23-02-2006, 19:09
slažem se da nema časti u varanju ali šifre u gta su za zajebanciju

Exar
23-02-2006, 20:10
gta samo prolazis monotone staze koje dosade pa onda ljepo (barem u gta 3) upises gunsgunsguns (kolko se sjecam) i razvalis!!

spidEY
24-02-2006, 19:33
Kao prvo kod smartboxa sam vidio da je napisao za Cheatbook databse
stranicu http://www.cheatbox.deS[možete i na ovo klikati]S!!

to nije PRAVILNO napisana stranica :?

Zapravo stranica je http://www.cheatbook.de

P.S. Sad sam upravo vidio i stranica je isto sa šiframa

Sorry

spidEY
24-02-2006, 19:44
Need for Speed - Most Wanted

BIG update za neke

<preveo sa engleskog>

Unesite jednu od sljedečih šifri na početnom zaslonu gdje
piše "CLICK TO CONTINUE"

Šifra Rezultat
----------------------
iammostwanted - Svi otključani auti
burgerking - Otključava Burgerking Challenge u Challenge series
castrol - Otključava Ford GT

-----------------------------------

BIG hint

Kada vas ulovi murja brzo stisnite ALT + F4 da bi izašli iz
igre :rambo:

v4MP1r3
24-02-2006, 23:02
ccc
kaj ste djeca??

NE KORISTE SE SIFRE

KORISTE SE TRAINERI!!
i ako imate vise vremena, rade se svoji traineri ;;PP

MarkaN
24-02-2006, 23:13
ja igre igram onako kako su ih programeri zamislili: Normal težina, bez šifri i s uključenim scenama seksa golotinje i eksplicitnog nasilja :D

Exar
28-02-2006, 08:23
hehehe majstore... 8)

Ps1ho
28-02-2006, 09:54
Kad smo kod trainera, jedan moj frend je dobio NFS:MW kad su ga svi već prešli i neije mu se dalo prelazit pa se malo zajebavo, prvo je mijenjo geometriju auta i onda si je stavio da ima 100 000 000 novaca, kad sam ga pito do kojeg lika na listi je došo on mi kaže do 10, a ja ga pitam kolko imaš love, a on mi kaže 100 000 000, ono, mislim lool :rotfl:

spidEY
28-02-2006, 18:20
Samo da pitam kako je mjenjao geometriju automobila. :?

smartbox
04-03-2006, 02:43
Ok,spidEY hvala na ispravkama.Nisam mislio da će ova tema razviti tako veliku raspravu,htio sam samo pomoći ljudima da se snađu u igrama,pogotovo kada zaglave i sl.I osloboditi malo prostora u časopisu za druge stvari.
Cheatbox

v4MP1r3
04-03-2006, 09:09
dobra namjera... to se racuna ;;DD

al mislim da svatko zna otici na google.com i upisati ime igre i dodati pokraj toga cheat ;//

Luka
04-03-2006, 10:00
tako je, a imaš i brdo programa prepunjenih cheatovima za ogroman broj igra

Smeagoul
13-06-2006, 14:33
promjenuo u ovo :)

King tiger
13-06-2006, 14:53
Molim da se ovaj post gore obrise ili nesto ucini jer milim da svi mi mrzimo cheatere i zelimo da ih bude jos manje.

Nefarnius
13-06-2006, 15:32
http://www.cheatbook-database.com

ili

http://www.game-revolution.com

Dj_Morales
10-08-2006, 19:37
ja se ne koristim puno sa cheatovima ali ima njih sta ne mogu bez cheatova!!! neman nista protiv tih ljudi,ali to nije gust!!!

*Fila*
10-08-2006, 20:39
[quote="Dj_Morales"]ja se ne koristim puno sa cheatovima ali ima njih sta ne mogu bez cheatova!!! neman nista protiv tih ljudi,ali to nije gust!!!
Cheating sucks!S:)

Imam Feebasa/Milotca
10-08-2006, 21:37
To je njihov problem, bolje je uzeti neki vodič i proći pošteno nego sa šiframa. Al jedna me igra iziritirala po tom pitanju a to X-COM:TftD sa onim bugom i istraživanjima ako se netko tog sjeća. Tamo je korištenje šifri neophodno za prolazak.

WEASEL
10-08-2006, 22:17
Molim da se ovaj post gore obrise ili nesto ucini jer milim da svi mi mrzimo cheatere i zelimo da ih bude jos manje.

lol, pretpostavljam da govoriš o multiplayer cheaterima... a sumnjam da se takvi cheatovi lako mogu pronac jer im onda pb lako može stati u kraj.

g@mer4life
10-08-2006, 23:17
ako koristiđ chetove to je kao da isi prešao igru

Big Al
10-08-2006, 23:56
Nije isto igrati sa šiframa za besmrtnost ili s prohodom(avanturu) neznam što je gore?

Imam Feebasa/Milotca
11-08-2006, 00:40
Nije isto igrati sa šiframa za besmrtnost ili s prohodom(avanturu) neznam što je gore?

Najgore je to što programeri nepotrebno stave šifre i onda se svi normalni žale na varanje.

Systematic Reverse
11-08-2006, 03:33
[quote="Dj_Morales":2hs6mdsw]ja se ne koristim puno sa cheatovima ali ima njih sta ne mogu bez cheatova!!! neman nista protiv tih ljudi,ali to nije gust!!!
Cheating sucks!S:)[/quote:2hs6mdsw]

AGREE S:pray: