PDA

Pogledaj cijelu verziju : KoRn u Šalati (ZG)



RIPtheREAPER
05-03-2007, 11:15
http://korn.simpol.net/tours/



ide tko?

Lord Myrkul
05-03-2007, 11:16
kad vec pitas-ne

RIPtheREAPER
05-03-2007, 11:17
kad vec pitas-ne

tko te sta pitao?

Lord Myrkul
05-03-2007, 11:18
kad vec pitas-ne

tko te sta pitao?

ti ocito

King tiger
05-03-2007, 11:18
http://korn.simpol.net/tours/



ide tko?


kad vec pitas-ne


tko te sta pitao?


:pray: :pray: :pray: :rotfl:

RIPtheREAPER
05-03-2007, 11:19
[quote="Lord Myrkul":352vs75f]kad vec pitas-ne

tko te sta pitao?

ti ocito[/quote:352vs75f]

tebe nisam

Lord Myrkul
05-03-2007, 11:20
[quote="Lord Myrkul":35j1cna4]kad vec pitas-ne

tko te sta pitao?

ti ocito

tebe nisam[/quote:35j1cna4]

omfg :rotfl: :rotfl:

RIPtheREAPER
05-03-2007, 11:20
[quote=RIPtheREAPER][quote="Lord Myrkul":12fimfc9]kad vec pitas-ne

tko te sta pitao?

ti ocito

tebe nisam[/quote:12fimfc9]

omfg :rotfl: :rotfl:[/quote:12fimfc9]


spammeru
odi srat na neku drugu temu

Lord Myrkul
05-03-2007, 11:22
[quote=RIPtheREAPER][quote="Lord Myrkul":3pzpgw7s]kad vec pitas-ne

tko te sta pitao?

ti ocito

tebe nisam

omfg :rotfl: :rotfl:[/quote:3pzpgw7s]


spammeru
odi srat na neku drugu temu[/quote:3pzpgw7s]

ajme majmuna

RIPtheREAPER
05-03-2007, 11:24
[quote="Lord Myrkul":3bygg3lu][quote=RIPtheREAPER][quote="Lord Myrkul":3bygg3lu]kad vec pitas-ne

tko te sta pitao?

ti ocito

tebe nisam

omfg :rotfl: :rotfl:[/quote:3bygg3lu]


spammeru
odi srat na neku drugu temu[/quote:3bygg3lu]

ajme majmuna[/quote:3bygg3lu]


cuj...tri posta su tri posta?
:P
to i ja kazem

THUNDER_DINIX
05-03-2007, 13:06
sta se vi igrate pokvarenog telefona? :rotfl:

BTW: vidim da u 7. mj dolaze u Zg, ak nabavim karte i prijevoz, svakako idem

Kiklop
05-03-2007, 13:08
Ak ih pocnem slusat do onda mozda cu i ic mada nekak sumnam

THUNDER_DINIX
05-03-2007, 13:10
ne slusas Korn? ja ih ne slusam stalno, ali imam cd - ove i ponekad okinem. BTW: kakav je to naslov topica, mjenjajte to

MindReader
05-03-2007, 15:06
lol ovih prvih 5-6 postova mi se baš nekak briše... :(

Babitz
05-03-2007, 15:12
vidim da spemate

idem i ja

ne idem na to
pusa

Kiklop
05-03-2007, 15:21
skidam pola albuma nemam nista od njih nisam ih nikad cuo lol vidio sam na wikipediji da su nu metal/rap :yuck: zvuci lose jako lose

Ps1ho
05-03-2007, 15:35
skidam pola albuma nemam nista od njih nisam ih nikad cuo lol vidio sam na wikipediji da su nu metal/rap :yuck: zvuci lose jako lose

Nisu ni približno tome

mrs.croft
05-03-2007, 15:52
ane nejdem

Maze
05-03-2007, 16:08
Jedina pjesma koja mi se od njih sviđa je A.D.I.D.A.S, iako mislim da su oni jedino od nu što valja. :wink:

Burek_fr0m_SPACE
05-03-2007, 16:39
mislim da su oni jedino od nu što valja. :wink:
Slažem se, iako ima dosta pjesama od njih koje mi se sviđaju. Ipak su oni jedini originalni, ostali su KoRn wannabe uglavnom.

Kiklop
05-03-2007, 16:44
ma meni je SOAD od njih puno bolji ,korn bi po meni bio najblize Linkin Parku

Maze
05-03-2007, 16:45
ma meni je SOAD od njih puno bolji ,korn bi po meni bio najblize Linkin Parku

O tome i pričamo. -...-

Burek_fr0m_SPACE
05-03-2007, 16:54
ma meni je SOAD od njih puno bolji ,korn bi po meni bio najblize Linkin Parku

O tome i pričamo. -...-
SOAD ne svira istu vrstu muzike kao KoRn i Linkin Park. I, KoRn nikako ne može biti blizu Linkin Parku - samo se Linkin Park može pokušati približiti KoRnu.

mrs.croft
05-03-2007, 16:55
ma meni je SOAD od njih puno bolji ,korn bi po meni bio najblize Linkin Parku

O tome i pričamo. -...-
SOAD ne svira istu vrstu muzike kao KoRn i Linkin Park. I, KoRn nikako ne može biti blizu Linkin Parku - samo se Linkin Park može pokušati približiti KoRnu.

:pray:

Ps1ho
05-03-2007, 17:14
Ev bas sad malo slusam opet, zakon :)

Dreamer Deceiver
05-03-2007, 17:33
Jedina pjesma koja mi se od njih sviđa je A.D.I.D.A.S, iako mislim da su oni jedino od nu što valja. :wink:

ma poslušaj ti i thoughtless,alone i break,yall wanna single,blind,make me bad...

THUNDER_DINIX
05-03-2007, 17:36
[quote=Kiklop]ma meni je SOAD od njih puno bolji ,korn bi po meni bio najblize Linkin Parku

O tome i pričamo. -...-
SOAD ne svira istu vrstu muzike kao KoRn i Linkin Park. I, KoRn nikako ne može biti blizu Linkin Parku - samo se Linkin Park može pokušati približiti KoRnu.

:pray:[/quote:1rkbtufx]

da, da, mos' mislit. BTW: od Korna su mi dobre ADIDAS, Another Break in the wall (prerada), Word up (isto prerada, meni naj pjesma), i ona di je spot kad onaj lik ispali metak i skoro pogodi malu (zaboravio sam kak se zove), i Did my time ostalo je tak-tak. BTW: imam 3 ili 4 njihova albuma, ne znam tocno. da, i alone i break mi je zakon pjesma

RIPtheREAPER
05-03-2007, 18:50
korn je sasvim ok..
imam od njih doma cd sa nekim pjesmam koje su kul.
Thougless, right now, break some off, counting on me, here it comes again, deep inside, did my time, everything ive know, flay me, alive, lets do this now, i'm done, u all want a single, when will this end.

Za mene samo najbolje. :P:P:P

Dreamer Deceiver
05-03-2007, 20:43
Još jedan spam i baj baj topik.

kamo je spamm ? svagdej se govori o kornu,inaqče ne obazire te se na ovaj post već nastavite dalje,ste vidjeli spot od righ now ? preeeebolesno

Silventus
05-03-2007, 20:47
Ups!

Nešt sam pogriješio. Nisam primjetio drugu stranicu.

Samo dalje nastavite i ne obazirite se ni na ovaj post.I inače je bio veliki spam na početku.Samo upozoravam.

Waylon
05-03-2007, 20:53
ooo ide se i bit cu u prvim redovima s ekipom pa makar moro kampirat ispred šalate tjedan dana

Helena
05-03-2007, 20:54
Hej, hej, nema slika u sigovima. Miči to. I to još neka ogromna slika.

Lord Jambrek
06-03-2007, 08:08
Ovo se ne propušta, slušam KoRn otkak je došao spot od Freak On A leash na telku, meni jedan od najboljih bendova ikada. Jonathan kao vokal je genijalac, pun mržnje, tuge, emocija, sve se to može osjetit i čut kada se sluša. Iako me je See you on the other side razočarao, i Head otišao iz KoRn-a ipak idem.


Karta će biti oko 200-250kn i bit će jako malo ulaznica.

Duke of Earl
06-03-2007, 21:38
naravno da se ide :)

Booby
10-03-2007, 12:09
Bolje počnite odmah nabavljati karte jer ih za mjesec dana više neće bit!! :)

mrs.croft
10-03-2007, 15:13
Bolje počnite odmah nabavljati karte jer ih za mjesec dana više neće bit!! :)

lol ak znaš di da ih nabavim i kolko koštaju,može

RIPtheREAPER
10-03-2007, 15:40
meni je krizma 21.4. pa mozda nesto skupim para za kartu :P

i da, di ih ima za nabavit?

Maze
10-03-2007, 15:55
Na internetu. :wink:

THUNDER_DINIX
10-03-2007, 16:48
Na internetu. :wink:

mogao bi mu barem neki link dat

Maze
10-03-2007, 17:57
Na internetu. :wink:

mogao bi mu barem neki link dat

E, stvarno.. Pa, kao da ne zna na googlu upisat nabava.

RIPtheREAPER
10-03-2007, 19:13
nisam jedini ja pitao gdje ih ima za nabavit, tako da...

THUNDER_DINIX
10-03-2007, 19:45
evo, i mene zanima, pa....

v4MP1r3
10-03-2007, 22:42
prije sam ih slusao,s ad mi vec malo dosadili.... ne znam, prosla me koRn faza...

uglavnom, cuo sam da ce karta biti oko 230 kuna

RIPtheREAPER
10-03-2007, 22:45
aha
ali dobro je to sto je prije imam krizmu pa cu skupit nesto sitno
:P

Maze
11-03-2007, 09:34
prije sam ih slusao,s ad mi vec malo dosadili.... ne znam, prosla me koRn faza...

uglavnom, cuo sam da ce karta biti oko 230 kuna

Ja sam to slušao dok sam slušao ono. .Linkin Park, Slipknot.. :roll:

Ps1ho
11-03-2007, 10:08
a ono kao ti bendovi su manje vrijedni a? :?

Maze
11-03-2007, 10:10
a ono kao ti bendovi su manje vrijedni a? :?

Ne, ne kazem to, nego mi je to bila prolazna faza..

v4MP1r3
17-03-2007, 08:24
a ono kao ti bendovi su manje vrijedni a? :?

Ne, ne kazem to, nego mi je to bila prolazna faza..

prolazna faza je meni bio koRn ^^
lol, uglavnom


ISPRAVAK CIJENE BIT CE OKO 260 KUNAS!
sad se cudim samo jedno, zasto nisu stavili u eurima, pa svi znamo kako je Hrvatska zeljna u EU

ja cu se pokupit na koncert ako dobim ulaznice, a tak i tak idem na meJsona u ljubljanu 20.6. :D

Booby
22-03-2007, 13:08
Fakjea,imam kartu!!!!!!! :killyou: :killyou: :killyou:

Ko ide sa foruma pa da podijelimo putne troškove??

RIPtheREAPER
22-03-2007, 22:30
daj kazi di si ju nabavio i po kojoj cijeni

Leoo
23-03-2007, 16:58
Ako skupim lovu i kupim karte (ja i frend) starci su rekli da ce mi sredit prijevoz i smjestaj jedan dan, ipak sam u dbk....

KoRn rulz :pray: :pray: :pray: :pray:

A za tebe karte se mogu kupit u aquariusa i tako tih nekih, 260kn...

Booby
02-07-2007, 16:35
Sutra će biti rasturaona!! KoRn i Father na Šalati!! Weeeeeeeeeee........

:gitara: :gitara:

Lord Jambrek
02-07-2007, 16:57
JA VEĆ SATE BROJIM DO SUTRA.

Ja i frend smo već oko 5 na šalati, idemo cugat i onda ćemo se probat progurat u prvi red.

Bit će GAZIONA.

omfgnoob1
02-07-2007, 21:00
I wonna go :(

RIPtheREAPER
02-07-2007, 21:07
Ja ipak necu ic... necu davat tolike pare za kartu.

Joco
02-07-2007, 21:27
I wonna go :(

Lord Jambrek
04-07-2007, 00:03
EVO VRATIH SE SA KONCERTA, BILO OVER BOLESNO, OSTAO SAM BEZ EKRANA OD MOBA.


Krenimo



U 17h smo krenuli na bus za zagreb, oko 17:35 smo bili na savskom mostu. Išli smo ja i moja dva prijatelja. Došli smo do cibone, otišli po hranu, bili gladni. Sjeli na 17-icu i krenuli na šalatu. Crkli do gore, razumijem ja, koji ništa ne radi po cijele dane, ali ovi dvoje su mi isto neki sportaši, izgubili snagu prije mene. Vidli smo već da se podosta ekipe skupilo. Oko 18:20 smo bili čekali u redu da uđemo. Napokon dočekali 19h kada su počeli puštat i onda je slijedio šprint unutra do prvog reda, uspjeli smo se dogurat do ograde, frend je otišal ispred mene i ja sam odmah iza njega bio, jer sam veći od njega i da ga ne bi zdrobili, a ovaj još veći je bio iza mene, tak da smo bili (donekle) sigurni. Popaj i još par članova Father-a su bili već na pozornici, valjda tonska. Oko 19:30~40 je počeo svirat Popaj. Rasturali su, dobro su odsvirali, malo im je gitarista bio ukočen, ali je lud, atmosfera odlična, nismo bili pogužvani naprijed, iza je bio ogroman pogo, neki ogromni ćelavi divljak, njega smo izbjegavali na 100m jer je izgledao kao da ima ubojite namjere, a kada smo ga vidli kako se poga, potvrdili smo to :D . Popaj je odsvirao odlično. Mala pauza i dolazi Father, isto domaći bend. E ovi su bili ludi, nabijačina do bola, čak su imali i neku pjesmu za neki par koji se navodno upoznao kupujući ulaznicu za koncert KoRn-a. Father je svirao jako dobro i digli su atmosferu do bola. Onda kada su prestali, svi su se, uključujući i pjevača Father-a počeli derat "KORN, KORN, KORN...". KoRn smo čekali i čekali. Ekipa od iza nas je već pritisnula užasno, ograda se počela pomicati i skoro je pala, onda su zaštitari počeli stavljat neke stvari i učvrstit ogradu da ne padne, jer da je pala ograda, pali bi mi na pod i svi od iza bi nas pregazili i sada bi bio na traumatologiji. Uglavnom, došli ljudi stavit Jonathanov stalak za mikrofon, ekipa poludila čim ga je vidla. Nakon negdje pola sata, sve gotovo. Prvo su dolazili ovi novi koji im sviraju klavijature, neki njihov drugi gitarist, onda je došao neki njihov back vokal i čovjek koji sjedi za drugim bubnjevima. E sad se ne sjećam baš najbolje, ali mislim da je prvo došao Joey(bubnjar slipknota) e to je ono što smo ja i frend čekali, boga bubnjara, ekipa je poludila kada su ga vidli. Mislim da je onda došao Fieldy, pa Munkey. Počeli su nam poznati uvod i nabijanje(poznat svima koji su gledali KoRn ikada uživo) i onda je počelo. HERE TO STAY. Publika počne skakat, i doletava Jonathan i počne "This time i'm takin' it away..." Skakao sam i derao se na sav glas kao nikada u životu. BRUTALA. Frend iza mene je skoro zario zube u moju glavu, jer je on taman se spustio dolje a ja skočio, bolilo ko sam vrag. Nakon HTS je bio Twist. E sad da me jebesh, nemrem se sjetit cijelog line-upa i sveg kaj su svirali, ali znam da su svirali uglavnom Clown, Freak on a Leash, Evolution(nova stvar) Twisted transistor, Got The Life, Falling away from me, Somebody someone... Mislim da je onda bila stanka, ekipa popizdila, mislili da je gotovo, ali (mislim da se to tada desilo, bio sam na gotov, previše udarca u glavu i vrtilo mi se užasno) onda je došao Jonathan sa gajdama i počeo je Shoots and ladders i svi podivljali. Svirali su jako dobro, bez grešaka i odlično, Joey je bio bog, kako je dodao na žestini to je nevjerojatno. E sada grande finale. BLIND. O da, ovo smo svi čekali. To je bila nevjerojatna scena, svi su se čučnuli i bili na podu i kad je došao famozni ARE YOU READYYYYYYYYYY. Onda je krenula ludnica, skakanje, banganje, vrištanje, deranje, pjevanje, isuse nezaboravno. Nakon toga je Joey išao bacit palice i Fieldy je nešto bacao, ali to nisam ulovio(a nisam ni palicu a htjeo sam :( ) Jonathan je bacio svoj znojnik, ali skorz na desnu stranu, ja bio u sredini :(

Uglavnom atmosfera je na lijestvici od 1-10 bila 99999999.


Nije mi žao tih 260kn ni malo.



Darko

Booby
04-07-2007, 17:33
Slažem se sa svime što si napisao!! Koncert je bio odličan, ali me čudi to što se ulaznice nisu rasprodale!! Ja sam mislio da će se rasprodati mjesec dana prije koncerta!! Najbolji trenutak u cijeloj toj večeri je bio kad je Johnatan doletio sa gajdama i počeo svirati!!! A što se tiče pjesme Blind, rulja se već ubila prije te pjesme pa baš i nije bila onaka rokaona kakvu sam očekivao.

Sve u svemu, bilo je odlično. GG, Korn!!

Lord Jambrek
04-07-2007, 18:14
Slažem se sa svime što si napisao!! Koncert je bio odličan, ali me čudi to što se ulaznice nisu rasprodale!! Ja sam mislio da će se rasprodati mjesec dana prije koncerta!! Najbolji trenutak u cijeloj toj večeri je bio kad je Johnatan doletio sa gajdama i počeo svirati!!! A što se tiče pjesme Blind, rulja se već ubila prije te pjesme pa baš i nije bila onaka rokaona kakvu sam očekivao.

Sve u svemu, bilo je odlično. GG, Korn!!

Najluđe na blindu je bilo kad smo svi čučnuli i onda je počelo, a tijekom blinda sam pobrao najviše udaraca. Prvi red je bio gadan.


Pa ulaznice nisu rasprodane jer neki baš nemaju i para, a znaš da su je većina naroda škrto i ne želi dat 260kn za ulaznicu...

Da su ulaznice bile 100kn, sve bi se rasprodalo. Evo od mojeg društava je trebalo ić 10-15 pa nas je išlo troje jer nitko nije imao para, a rekli su da im je previše dat toliko novaca za koncert. Bitno da budale na drogu troše novce.

bjeli
19-07-2007, 11:14
ovu sam temu tek sad vidia nije istina to za lovu jer da neko je stvarno zelia ici on bi otisa jer se za koncert znalo puno prije. a ja prvi nisam isa jer sam cuja da ce svirat unplged a kasnije nisam nista provjerava.