PDA

Pogledaj cijelu verziju : silent storm:s2,s3,hammer&sickle



smartbox
01-02-2006, 23:36
još jedan novi naslov za mene najbolje igre na svijetu.ovu igru tučem već dvije godine,zajedno sa raznim modovima,i na kraju krajeva nikada nije ne zanimljiva.odigrao sam sa modom na ruskom jeziku-to je bilo malo za.... ali ispala je sasvim nova igra.za s3 preporučam mod:random storm mod,a tko zna ruski neka instalira mod:molot-tora.
ima li tko vezano za ovu igru kakvih novosti,osim poznatih:čeka se H&S.

smartbox
01-02-2006, 23:39
p.s.
popis modova slijedi samo da uredim ovu zbrku na comp.:

S2:
1.---Cookie_s_S2_No_PK_Mod---od Cookie-a,zamjenjuje Pks sa običnim vojnicima,BHLG laser gun je uklonjen,PKs zamjenjen vojnicima sa teškim naoružanjem.






S3:
1.---RS3---"Random Storm"-zahvaljujući koMik-u dobili smo random encounter mod sa 18 counter misija u Poljskoj.
2.---gangsters---interaktivni mod sa 4 misije,nema counter misije,dobar za zabavu,hvala newdaff-u
3.---MT Mod---Molot Tora mod-drugačije glavne misije,ruski mod,na "kirilici"-tko kuži ruski neka proba.Hvala NewDaff-u



NAPOMENA:modove možete skinuti sa stranica:
-strategycore.co.uk
-natrixss.narod.ru
-newdaff.narod.ru
-snsotmbrig.narod.ru
-mp5k.nightmail.ru
-silest.ru
- .....slijede druge stranice

str33t6l0w
02-02-2006, 01:22
meni h&s nije bas nesto..... prekomplicirano je to za mene :D

Aragorn
02-02-2006, 10:33
ja osobito nisam cuo za ovu igru :) ali mislim da je FPS pa cu je kupiti :D

LeftY
02-02-2006, 12:47
nije ti fps, nego strategija na poteze

W3DR4N
02-02-2006, 17:24
Jedna od rijetkih novih igara koj uzore pronalazi u starim igrama. Iako je dosta pojednostavljena prema njima (očito zbog novih igrača), jako je kvalitetna. Dokaz da je Europa visoko u gaming industriji.

'L$d'
02-02-2006, 18:05
Odigrao sam ss2, pa me zanima jel trojka vrijedi kupnje?

=k.o=
02-02-2006, 18:08
prešao sam silent storm i to mi jedna od najboljih igara...to je prava strategija a ne one "skupi vojsku i deri"...morate pazit na svakog čovjeka,njegov položaj i naoružanje...super je što se kao člana ekipe može birat i partizana iz Siska iako u njegovoj biografiji piše da je Tito srbin :cry: :-x

Aragorn
02-02-2006, 18:10
znaci ova je igra nesto slicno kao risik strategija sa potezima pa jest skoro pa isto :)