PDA

Pogledaj cijelu verziju : Par Wow pitanja



KingTomy
04-03-2007, 19:15
1. Kada ja kupim igru dobijem mjesec dana besplatno igranja (?) i jeli dobijem 1 prepaid card već kada kupim ili se to naknadno kupuje?

2. jel mi se isplati kupit wow i levelirati lika do negdje 55-60 lvla i onda nabaviti burning crusade?

3. jel bi mogao igrati wow glatko na ovoj konfi: flatrate/1mbps, athlon xp 1.8 ghz, 512 mb ram, radeon 9600 pro-možda bih trebao nadograditi rame?

Madox
04-03-2007, 19:46
1. dobijes mjesec dana bespla,moras kupit prepaid card posebno
2.mislim da ti je bolje uzet odma i BC jer onda mozes biti i nove ove rase dvije i ako se nevaram nove talente( za to nisam siguran dali imaju svi ili samo oni sa BC).
3.Ja sam igrao i sa losijom konfiguracijom tako da mozes i sa ovom.Malo stekanja ti negine al ne previse :rotfl: (kupi rame ako si u mogucnosti)

Arbiter of Change
04-03-2007, 19:49
S patchiranom igrom svi imaje nove talente (Eye of the Storm ako se ne varam je taj patch).

KingTomy
04-03-2007, 19:55
Jel mi može netko dati link na sve važne patcheve da budem up-to-date...problem mi je npr. doći na str i vidjeti sto različitih linkova i to mi je wow patch...jel ima neki link na full patch sve upakirano lol :))?

Arbiter of Change
04-03-2007, 20:01
Jel mi može netko dati link na sve važne patcheve da budem up-to-date...problem mi je npr. doći na str i vidjeti sto različitih linkova i to mi je wow patch...jel ima neki link na full patch sve upakirano lol :))?

Ma imaš autopatcher; upališ, logiraš se i sam počne skidati i instalirati patcheve koje trebaš. :wink:

Smeagoul
04-03-2007, 21:11
http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

flander
04-03-2007, 21:16
1. Kada ja kupim igru dobijem mjesec dana besplatno igranja (?) i jeli dobijem 1 prepaid card već kada kupim ili se to naknadno kupuje?

2. jel mi se isplati kupit wow i levelirati lika do negdje 55-60 lvla i onda nabaviti burning crusade?

3. jel bi mogao igrati wow glatko na ovoj konfi: flatrate/1mbps, athlon xp 1.8 ghz, 512 mb ram, radeon 9600 pro-možda bih trebao nadograditi rame?



1.Kupnjom igre od 169,00Kn u bilo kojem game shopu diljem ljepe naše dobiješ original WoW igru i 1 mjesec dana free igre,pre-paid koji iznosi 208,00 kuna daje ti 2 mjeseca igre

2.Da ak ti se nikud ne žuri,ali ako imaš para za BC kupuj


3. Prekrasna konfiguracija,pogotovo ovaj flat rate :D

KingTomy
04-03-2007, 21:19
Sada malo čitam topice i imam još 3 pitanja :)))

1. Kada kupim wow, ja moram odmah kupiti i prepaid card da aktiviram acc ili mogu malo razgledavati igru 1 mj. za 169,99 kn? :))

2.sad me malo "tuca" da imam premalo rama, mislim da će štekati na nekim većim područjima, a i preporučeno je 1gb...

3. koji su serveri najbolji?

M4mut
04-03-2007, 21:22
Sada malo čitam topice i imam još 3 pitanja :)))

1. Kada kupim wow, ja moram odmah kupiti i prepaid card da aktiviram acc ili mogu malo razgledavati igru 1 mj. za 169,99 kn? :))

2.sad me malo "tuca" da imam premalo rama, mislim da će štekati na nekim većim područjima, a i preporučeno je 1gb...

3. koji su serveri najbolji?

1.Moraš kupit bon

2.ako možeš, uzmi još 512

3.PvP

AVGstar
04-03-2007, 22:04
a kad vidim da ste raspolozeni za odgovaranje na pitanja evo 2:
1.jel valja igrat na net speedu 1mbit(ona prva brzina t-coma)
2.koja je razlika izmedu normal servera i PvP-a?

M4mut
04-03-2007, 22:40
a kad vidim da ste raspolozeni za odgovaranje na pitanja evo 2:
1.jel valja igrat na net speedu 1mbit(ona prva brzina t-coma)
2.koja je razlika izmedu normal servera i PvP-a?

1.da
2.hmm..šta ti je normal server?pretpostavljam PvE

razlika između PvE i PvP je u tome što u PvP ima player versus player kako sam naziv kaže..znači kolješ po cijelom svijetu koga hoćeš i kad hoćeš

Arbiter of Change
04-03-2007, 22:42
a kad vidim da ste raspolozeni za odgovaranje na pitanja evo 2:
1.jel valja igrat na net speedu 1mbit(ona prva brzina t-coma)
2.koja je razlika izmedu normal servera i PvP-a?
znači kolješ po cijelom svijetu koga hoćeš i kad hoćeš

I obrnuto oni tebe isto tako kolju. ;)

Probaj RP server.

Svinjoguz
04-03-2007, 22:43
a kad vidim da ste raspolozeni za odgovaranje na pitanja evo 2:
1.jel valja igrat na net speedu 1mbit(ona prva brzina t-coma)
2.koja je razlika izmedu normal servera i PvP-a?

1.da
2.hmm..šta ti je normal server?pretpostavljam PvE

razlika između PvE i PvP je u tome što u PvP ima player versus player kako sam naziv kaže..znači kolješ po cijelom svijetu koga hoćeš i kad hoćeš
da malo pomnije objasnim:

PvP-Mogu te napasti igrači suprotne frakcije bilo gdje i bilo kada,ali i ti njih :D

PvE-PvP-aš u otvorenom svijetu samo ako ti to odobriš(iliti upišeš /pvp)

Što se tiče pitanje u vezi bona,ja kad sam kupio WoW,nisam kupio odmah bon,odigro sam onih mjesec dana free i zatim kupio bon...

M4mut
04-03-2007, 23:00
kad radiš akaunt na wow-europe.com moraš upisat prepaid

flander
04-03-2007, 23:34
kad radiš akaunt na wow-europe.com moraš upisat prepaid


broj kreditne,ona šema? :wink:

M4mut
04-03-2007, 23:54
kad radiš akaunt na wow-europe.com moraš upisat prepaid


broj kreditne,ona šema? :wink:

nećemo tu :)

Arbiter of Change
05-03-2007, 00:01
Ma hebo vas, ne treba vam kreditna za onaj 10 dana trial account.

KingTomy
05-03-2007, 09:26
Jel tu trebam upisat broj sa prepaid kartice?

http://img138.imageshack.us/img138/3916/wowfa8.jpg

Nadogradit cu rame, ali mozda cu igrati wow tjedan dana s 512 rama, pa mi recite, oće li to biti trzanja na mjestima s puno igrača i oće li to biti jedan "trz" ili jedan "trz-trz-trz-trz-trz-trz a.k.a slideshow"?

pvjeko
05-03-2007, 11:14
Jel tu trebam upisat broj sa prepaid kartice?
Ma ne. To ti trazi CD-key da vide da si kupio original.

Slusaj sad:
1. Kreiraj free-trail nalog od 10 dana
2. Nakon tih 10 dana unesi CD-key i dobijas jos mjesec dana besplatno (tako dobijas zapravo 40 besplatnih dana)
3. Poslije ovoga ne gine ti pretplata, a moj savjet ti je da (ako si u mogucnosti) uplatis preko kreditne kartice sestomjesecnu pretplatu jer ces SIGURNO igrati najmanje 6 mjeseci, a usteda je primjetna!

Svinjoguz
05-03-2007, 13:05
kad radiš akaunt na wow-europe.com moraš upisat prepaid
ja nisam morao....

Shadowhell
05-03-2007, 13:32
kad radiš akaunt na wow-europe.com moraš upisat prepaid
ja nisam morao....

Ne zanima nas, rekao vam je da začepite o tom :)

KingTomy
05-03-2007, 19:46
Ok, samo me zbunjujete dajte to rasčistite...

i odgovirte na ovo pitanje :)



Nadogradit cu rame, ali mozda cu igrati wow tjedan dana s 512 rama, pa mi recite, oće li to biti trzanja na mjestima s puno igrača i oće li to biti jedan "trz" ili jedan "trz-trz-trz-trz-trz-trz a.k.a slideshow"?

Jel ja trebam downloadati EN-GB patcheve ili ?

Astorian
05-03-2007, 20:06
Ok, samo me zbunjujete dajte to rasčistite...

i odgovirte na ovo pitanje :)



Nadogradit cu rame, ali mozda cu igrati wow tjedan dana s 512 rama, pa mi recite, oće li to biti trzanja na mjestima s puno igrača i oće li to biti jedan "trz" ili jedan "trz-trz-trz-trz-trz-trz a.k.a slideshow"?

Jel ja trebam downloadati EN-GB patcheve ili ?


Ja ti igram sa 1000 RAM-a, nemam uopce problema s WoW-om, no zna se dogodit da zatrza cisto malo na velikim mjestima kao IF, SW (nedjeljom :D ) itd. No uglavnom igranje WoW-a sa 500 RAM-a bi ti trebalo biti bez problema.


Ako si nabavio Englesku verziju WoW-a onda trebas instalirati EN-GB patcheve. Ako imas US verziju onda US-patcheve. No zbog toga se nemoras brinuti jer cim se ulogiras u svoj account, odnosno WoW, ono izlazi van iz igrice te pocinje skidati one patcheve koji su tebi potrebni. Ako imas problema s skidanjem patcheva mozes ici na wow-europe.com i tamo skinuti patcheve s Mirror linkova.

flander
05-03-2007, 20:11
Ma ima englesku verziju 100%,a za patcheve,skidaj kad napraviš acc,ujdeš u igru,na log in screenu upišes ime i pass i onda log in,te če automatski vidjeti da nemaš verziju koju zahtijeva igra,i onda skidaš dok ne dojdeš do screena di biraš server. :wink:

Astorian
05-03-2007, 20:13
Mozes poceti skidati patcheve prije nego napravis account, ako nemas odgovarajucu verzije igre ono uopce ne provjerava ono sto napisete pod login screen vec automatski pocinje skidati patcheve.

KingTomy
05-03-2007, 20:15
Recimo da još nisam kupio wow a imam sve patcheve na kompu...:)

Mogu ja instalirat igru, instalirat patcheve i onda napravit acc i sve ostalo?

Astorian
05-03-2007, 20:16
Mozes, ako imas instalacijske CD-e, mozes instalirati igru i skinuti sve patcheve bez da imas svoj account. Kada si gotov s tim, onda ti samo preostaje registracija accounta.

KingTomy
06-03-2007, 18:15
evo zadnje pitanje,)

Imam patch 1.x to 2.0.1.

Da li će meni igra radit ako ja downloadam 2.00 to 2.03?

A ako idem na stranicu patch it baby tamo ima puno fileova nekih na 2.01 to 2.03 i ne znam šta treba skinuti...help!

R€M@h
06-03-2007, 21:51
evo zadnje pitanje,)

Imam patch 1.x to 2.0.1.

Da li će meni igra radit ako ja downloadam 2.00 to 2.03?

A ako idem na stranicu patch it baby tamo ima puno fileova nekih na 2.01 to 2.03 i ne znam šta treba skinuti...help!

Ja ti preporucujem stranicu http://a.wirebrain.de/wow/S, ali patcheve mozes isto na wowwiki naci.

Ako imas 1.x -> 2.0.1 ti je sve pitanje verzije (pretpostavljam da ces WoW kupiti u RH) znaci skini enGB patcheve, s njima ces igrati i zivjeti (<- ovo zivjeti mislim DOSLOVNO! :/ )

cmeljo22
07-03-2007, 10:50
nekuzim bas najbolje sta si napiso ali evo:
ako tek budes kupovo wow ima ova nova pošiljka što je došla s TBC ima vec u sebi 2,0 patch tako da moras skinuti ostale do 2,10 (evo upravo ga skidam)
a za ono s trialom... ja kad sam pravio sebi trial je trazio broj kreditne pod obavezno (neznam za vas) ali moro sam ga ukucat