PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ekran



goGAMERo
04-03-2007, 15:31
Danas surfao netom slušao mjuzu, sve za 5, ugasio PC, došao kući nakon 3 sata, ponovno upalio,malo izmijenio Vista pack, stavio drugčiji izgled toolbara, kad gle čuda! Od tada u vrhu ekrana vidim neka dva kružića i neke crte. Ponovno sam vratio na staro kako je bilo ali to i dalje stoji, vratio na XP temu i dalje, instalirao najnovje drivere za graf. karticu i dalje... Neznam više što da pokušam, da mi živci ne popucaju!

I da ekran ostaje isti, bez obzira bio na desktopu, pregledavao slike ili igrao igre!

THUNDER_DINIX
04-03-2007, 15:42
da, zna biti problema s tim Vista Transformatio Packovima, mogu ti se cak i cijeli win smrdat. ja kad sam to isao installirat, bas mi je pisalo i upozorenje

goGAMERo
04-03-2007, 15:45
Ma znam, ali koristim ga već više od 2 tjedna i nikakvih problema nije bilo, ne kužim što sada!?

THUNDER_DINIX
04-03-2007, 15:48
daj screen da vidim te crte

jel si uninstallirao Pack?

goGAMERo
04-03-2007, 15:50
Ma fora je što se jednostavno ne vidi na drugom dijelu ekrana kada otvoriš screenshot. Recimo sada sam igrao Tiberium wars demo isto se ne vidi, očito je to nešto vista pack sjebala, a i ne primjeti se toliko koliko meni pažnju odvlači! :)

THUNDER_DINIX
04-03-2007, 15:53
izgleda da te to vise smeta nego sto se zapravo vidi. nego, jesi obrisao taj pack sa harda?

goGAMERo
04-03-2007, 15:55
Ma nisam, ima nekih problema priliko brisanja i o tome sam bio upozoren, ali nema sada veze, ionako više ne obraćam pažnju, bar se trudim, ali ako je neko imao sličan problem, mogao bi ovjde napisati riješenje, hvala!

THUNDER_DINIX
04-03-2007, 15:58
mozda kad bi obrisao bi se maknulo

KR1ST1J@N
04-03-2007, 16:53
napravi system restore prije te instalacije

goGAMERo
07-05-2007, 15:09
Danas sam se riješio Vista pack-a, i opet ima navedeni problem. Uglavnom u gornjem lijevom dijelu ekrana mi je ostalo par prozirnih gumbića iz firefoxa-a , te to u biti predstavlja i te crte, i kružice, ono ne primjeti se tolko dok sam na desktopu kolko vidim u igrama, recimo TDU. GTA SA...

S grafom je sve u redu, probao sam monitor spojiti preko DVI-a, VGA...

Odem do frenda danas, uzmem njegova LG Flatron 17'' nema nikakvih hebenih crta. E sada fakat ne znam. Nekako mi je debilno da mi je nešto otišlo u monitoru jer to uopšte ne izgleda kao mrtvi pixel, čudno stvarno.

Berax0r
07-05-2007, 16:17
Ako si sve to probao problem ti je u Monitoru :roll:
Netrenaju biti mrtvi pixeli moze biti da se nesta drugo smrdalo.da je ušla tekučina ili prašina ili nešta tome slično :roll:
Ako imas garanciju odnesi im na servis pa neka riješe stvar :wink:

goGAMERo
07-05-2007, 16:26
Ma da, to ću najvjerovatnije i uraditi, imam još 2 i pol mjeseca garanciju. Inače problem je tako debilan, da me više nasmijava nego što mi živce diže, al u nekim igrama je stvarno iritantno.