PDA

Pogledaj cijelu verziju : STAR TREK BRIDGE COMMANDER:EXCALIBUR



Bens
02-03-2007, 20:30
Evo ga,čini se da je to ono što svi igrači očekuju...spoj bridge commandera i fps-a...namam riječi pogledajte sami.da smo to dobili s legacy-em igra bi po meni trebala bit proglašena za igru godine,ovako je njen engine neiskorišten... 60wvF9n8O54

Arbiter of Change
02-03-2007, 21:14
Mene samo zanima odakle ti taj FPS dio. :?

ROCCO_GRANDE
02-03-2007, 21:44
Nije mi jasno. To je potpuno noba igra ili samo mod za BC?

Lord Jambrek
02-03-2007, 22:46
Nije mi jasno. To je potpuno noba igra ili samo mod za BC?

Totalna Konverzija, dakle mod koji modificira cijelu igru. Gotovo kao da je drugi proizvod.

Bishop_45_(2)
03-03-2007, 00:07
uhhh, netko jos radi na Infrenal engineu; ja mislim da se tako zvao ST:BC-ov engine (ili je infrenal od Bloodryne; u svakom slucaju molim za vas oprost ako samo fulo); ali stvarno nisam mislio da taj engine mozes toliko nategnut; jos da srede dio s fajtom da izgleda bas kewl, e onda im svaka cast !!!

Bens
03-03-2007, 11:14
Mene samo zanima odakle ti taj FPS dio. :?Pogledaj filmić.čini se da cemo uz sve to moć šetat po cijelom brodu(ima jedna dio gdje se vidi warp core) :D nije fps,nego ima takav pogled,OK?

Bishop_45_(2)
03-03-2007, 16:52
to ti je samo dodana kontrola kamere, u originalnu igru to nisu dodali jer im se valjda nije dalo, jednako ko sto im se nije dalo apraviti vishe od 2 mosta !!!

Bens
03-03-2007, 19:47
da...bilo bi dobro kada bi bilo kad ti npr. unište nosač motora odeš do tamo i vidiš sve rastrgano,vide se timovi za popravak i to...

Bishop_45_(2)
04-03-2007, 11:16
da...bilo bi dobro kada bi bilo kad ti npr. unište nosač motora odeš do tamo i vidiš sve rastrgano,vide se timovi za popravak i to...

lol, nisam siguran da ces to moci; kamera vjerovatno jest samo animacija koju pokreces, inace su tipovi stvarno puno posla napravili !!!

a koliko se sijecam u originalnoj igri likovi na mostu su bili ghostovi (ili su samo jako 'starinski' napravljeni pa mi se samo cini)

Pa gdje je taj Burek sada kada nam treba razradjeni tehnicki pogled !!!

Bens
04-03-2007, 12:18
da...bilo bi dobro kada bi bilo kad ti npr. unište nosač motora odeš do tamo i vidiš sve rastrgano,vide se timovi za popravak i to...

lol, nisam siguran da ces to moci; kamera vjerovatno jest samo animacija koju pokreces, inace su tipovi stvarno puno posla napravili !!!

a koliko se sijecam u originalnoj igri likovi na mostu su bili ghostovi (ili su samo jako 'starinski' napravljeni pa mi se samo cini)

Pa gdje je taj Burek sada kada nam treba razradjeni tehnicki pogled !!!

Tko je Burek?!?! :rotfl:

Prince-Artas
04-03-2007, 16:32
profile.php?mode=viewprofile&u=3268 (http://www.pcplay.hr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=3268)

Bens
04-03-2007, 17:06
Šta će nam on?!?!? :o

Bishop_45_(2)
04-03-2007, 17:39
Šta će nam on?!?!? :o

ti si malo zgubljen !!!

Bens
04-03-2007, 20:00
Šta će nam on?!?!? :o

ti si malo zgubljen !!!

Zaš bi bio zgubljen?!?!Nisam ja kriv što neznamko je on...Objasni što on ima s razrađenim tehničkim pogledom?!?!?

Y0$$1p
04-03-2007, 21:09
pa imate st elite force to vam je fps mozes se setat po skoro cijelom enterprise-u (sovereign klase)

Bishop_45_(2)
05-03-2007, 13:25
Šta će nam on?!?!? :o

ti si malo zgubljen !!!

Zaš bi bio zgubljen?!?!Nisam ja kriv što neznamko je on...Objasni što on ima s razrađenim tehničkim pogledom?!?!?

ma nemas sta objasnit, Burek je faca i to je dokazao, sto ima veze znas li ga ti ili ne, ako neznas samo ignoriraj;

@Y0$$1p-e , tu mozes hodat samo po Soverignu, a kako bi bilo šrouciti unutrasnjost svih brodova .....hehe, toga 100% necete dobiti u Excaliburu, vec cete vjerovatno samo moci okrenuti animacju u kojoj kamera prolazi kroz strojarnicu !!!

Y0$$1p
05-03-2007, 13:37
[quote=avuleta2]Šta će nam on?!?!? :o

ti si malo zgubljen !!!

Zaš bi bio zgubljen?!?!Nisam ja kriv što neznamko je on...Objasni što on ima s razrađenim tehničkim pogledom?!?!?

ma nemas sta objasnit, Burek je faca i to je dokazao, sto ima veze znas li ga ti ili ne, ako neznas samo ignoriraj;

@Y0$$1p-e , tu mozes hodat samo po Soverignu, a kako bi bilo šrouciti unutrasnjost svih brodova .....hehe, toga 100% necete dobiti u Excaliburu, vec cete vjerovatno samo moci okrenuti animacju u kojoj kamera prolazi kroz strojarnicu !!![/quote:1ytswkkz]



u ovom mozes hodati po soverignu i u jednoj misiji i po exscelzioru ali isto ne po cijelom nego po nekim dijelovima

Bens
09-03-2007, 15:35
Sad sam čuo da autori moda kažu kako ovim modom ne žele samo staviti novu priču,te da ne žele da igra bude samo space shooter,nego i RPG! :pray:

Bens
13-03-2007, 11:33
http://forums.bcscripters.us.to/

USS_Sovereign
25-03-2007, 04:10
Slučajno sam naišao na ovaj thread lol

Ja sam USS Sovereign jedan od programera na Excaliburu, Immersionu i glavni programer DS9FX-a.

Na excaliburu radimo od 1. mjeseca (2007). Imat će kombinirane elemente svih popularnih modova koji će tek izaći ili su izašli. Planira se dosta toga, mod će imati RPG elemente i nove misije.

Negdje u jesen 2008. će biti gotov

Immersion, mod koji će izaći negdje 2007. je mod koji će dopustiti također RPG elemente i Excaliburovi RPG elementi će ustvari biti bazirani na njemu

DS9FX: Mod koji ima crvotočinu, te će nuditi nekih 20-ak misija ako mi vrijeme dopusti da ih napišem. Izaći će negdje prije svibnja.

THUNDER_DINIX
25-03-2007, 10:53
vidm da si nov. ne smijes imati toliki sig na ovom forumu

Bens
25-03-2007, 20:50
Slučajno sam naišao na ovaj thread lol

Ja sam USS Sovereign jedan od programera na Excaliburu, Immersionu i glavni programer DS9FX-a.

Na excaliburu radimo od 1. mjeseca (2007). Imat će kombinirane elemente svih popularnih modova koji će tek izaći ili su izašli. Planira se dosta toga, mod će imati RPG elemente i nove misije.

Negdje u jesen 2008. će biti gotov

Immersion, mod koji će izaći negdje 2007. je mod koji će dopustiti također RPG elemente i Excaliburovi RPG elementi će ustvari biti bazirani na njemu

DS9FX: Mod koji ima crvotočinu, te će nuditi nekih 20-ak misija ako mi vrijeme dopusti da ih napišem. Izaći će negdje prije svibnja.
Svaka čast...samo da sve bude unutar rokova.Napokon ćemo moć zaigrat ono što je trebo bit Legacy...Bože moj šta ćeš,nemože sve ispast kak mi zamislimo,al ja se nadam da će Online biti ono PRAVO...Živio ONLINE :pray:

LoGy
16-06-2007, 11:42
Kad bi to trebalo izaći ???