PDA

Pogledaj cijelu verziju : hamaci



Tvrtko
02-03-2007, 20:10
Da li bi netko mogao objasniti kako se radi pomoću hamacia?!

m777
02-03-2007, 20:23
Nakon što ga pokreneš, klikni na Power On ikonicu ( http://www.pcplay.hr/forum/templates/subSilver/images/icon_mini_login.gifS) i, nakon što se Hamachi connecta, možeš stvoriti novi network ili se priključiti već postojećem. To možeš učiniti klikom na ikonicu sa tri spojene točke.
Za stvaranje networka moraš samo unijeti naziv i zadati password.
Kako bi se priključio nekom networku moraš isto tako unijeti naziv i password koji je zadao onaj tko je stvorio network.
Nakon što si povezan u mrežu, možeš igrati igre kao da si spojen na LAN...

Mr.G4m3r
02-03-2007, 20:24
Spojis se na neku mrezu(virtualnu)... To na kraju ispada kao LAN. Ako mislis shareat filevoe, samo postavi neki file pod shared i drugi na tvojoj mrezi(hamachi-virtualnoj) mogu dostupit podacima. A ako zelis igrat igru(npr CoD2) spojis se na tu mrezu i jednostavno ides u igru i trazis lokalne servere...

Tvrtko
02-03-2007, 20:30
Sve sam to napravio i kad mi izbaci networke ja kliknem na jedan od njih i otvori mi se sistem 32 ping.exe i onda sta dalje :o i ako bi netko mogao pogledati u hamaciu da li ima virtualna mreža koja se zove RASTURANCIJASjer to sam ja sad napravio

Mr.G4m3r
02-03-2007, 20:38
Sve sam to napravio i kad mi izbaci networke ja kliknem na jedan od njih i otvori mi se sistem 32 ping.exe i onda sta dalje :o i ako bi netko mogao pogledati u hamaciu da li ima virtualna mreža koja se zove RASTURANCIJASjer to sam ja sad napravio

Koliko ja vidim ne postoji...

Ali reci nam za sta ti treba hamachi, gaming, file sharing, virtual servers?

Tvrtko
02-03-2007, 20:56
onda ništa. gledao sam topice od prije pa sam vidio da je olio stavio i name i password i kad sam to upisao izbacio mi virtualne servere grizli, olio666... jesali na dobrom putu. treba mi da igram CoD2

olio
02-03-2007, 21:43
evo ovdje imaš servere http://www.planethamachi.com/net_public.php

ako hočeš igrat sa nama samo reci pa ćemo skupiti ekipu ako je itko zainteresiran

Tvrtko
02-03-2007, 22:15
i sta kad mi se pokaže server koji sam odabrao na toj stranici? olio da li je tvoj server: Name HUF-CoD2, password:123?! ako je onda sam logiran na tvoj server i nick mi je ripper al mi još uvijek nije jasno kako igrati sa bilo kim od vas :(

Mr.G4m3r
04-03-2007, 14:45
i sta kad mi se pokaže server koji sam odabrao na toj stranici? olio da li je tvoj server: Name HUF-CoD2, password:123?! ako je onda sam logiran na tvoj server i nick mi je ripper al mi još uvijek nije jasno kako igrati sa bilo kim od vas :(

Ovako: cim se spojis na neku hamachi mrezu, to je kao da si spojen u lan s frendovima 2 metra od tebe... Znaci odes u CoD2 multiplayer, netko nek napravi server. Kliknes Source>local(znaci nek trazi server lokalno) i onda ti se pojavi server...

olio
04-03-2007, 14:58
i sta kad mi se pokaže server koji sam odabrao na toj stranici? olio da li je tvoj server: Name HUF-CoD2, password:123?! ako je onda sam logiran na tvoj server i nick mi je ripper al mi još uvijek nije jasno kako igrati sa bilo kim od vas :(da to je moj server također imaš ovdje ostale moje servere
http://www.box.net/public/l5ipsjehdl

Taj program simulira LAn preko interneta znači isto kao da dođeš u igraonu i igraš preko LANa
Postupak kreiranja i spajanja na server je isti kao i u igraoni ... npr u CoD2....
odeš za kreirat Creat New Game > Staviš LAN > i kreiraš
a za spojiti se na server ti ide Find Server > i namjestiš LOCAL servers i spojiš se

Mr.G4m3r
04-03-2007, 15:52
Evo, sada smo ja, Olio i TAGAN odigrali jednu turu na CoD2..........

olio
04-03-2007, 15:57
ako sam ja online slobodno me pitajte za server da kreiram

mogu kreirati CoD 2 , CoD , CoD UO , Quake 3 , Quake 2 i Quake 2 Envolved .....servere

Možda Wolf ET , TCE , alien arena , heroes 3 , war 3 , war 3 tft ili dota , SW BF2 , SW RC , Sw Racer servere

Tvrtko
04-03-2007, 20:16
Taj program simulira LAn preko interneta znači isto kao da dođeš u igraonu i igraš preko LANa
Postupak kreiranja i spajanja na server je isti kao i u igraoni ... npr u CoD2....
odeš za kreirat Creat New Game > Staviš LAN > i kreiraš
a za spojiti se na server ti ide Find Server > i namjestiš LOCAL servers i spojiš se[/quote]


ja nigdje nemam Create new game ili za podesit LAN i LOCAL . ali dobro imama xfire i problem rješen! :D

Mr.G4m3r
04-03-2007, 22:16
Taj program simulira LAn preko interneta znači isto kao da dođeš u igraonu i igraš preko LANa
Postupak kreiranja i spajanja na server je isti kao i u igraoni ... npr u CoD2....
odeš za kreirat Creat New Game > Staviš LAN > i kreiraš
a za spojiti se na server ti ide Find Server > i namjestiš LOCAL servers i spojiš se


ja nigdje nemam Create new game ili za podesit LAN i LOCAL . ali dobro imama xfire i problem rješen! :D[/quote]

imas... sigruno! Ides u igru(multiplayer) Join Game i tamo ti gore pise SourceStamo odaberes Local

Tvrtko
05-03-2007, 14:49
e ljudi havla vam napokon sam skužio ako netko bude htio igrati nak se samo javi :D

Mr.G4m3r
05-03-2007, 20:13
lol

spoji se i na mrezu Mader The Faker password hmm

05-03-2007, 22:15
Ja jos nemogu skontat kako da se spojim.

Tvrtko
05-03-2007, 22:37
lol

spoji se i na mrezu Mader The Faker password hmm

evo jesam i ako netko heće igrat nek mi se javi na pp :)

Tvrtko
06-03-2007, 16:03
Evo nesto je poceo opet zezat. ja upišem network u koji se hoću pridružit on mi javi da network ne postoji :?