PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vaši FAQ-ovi i Walkthrough-ovi



Samael
02-03-2007, 17:04
Zanima me jeste li napisali koji FAQ ili Walkthrough vezan za ove igre.
Ako jeste, postajte linkove ovdje.

Lord Coldwolf
02-03-2007, 18:13
Ako zelis sto vise informacija o oblivionu u faq,walkthrought obliku, imaš dosta toga na:
http://planetelderscrolls.gamespy.com
i official forumu.

:) a sto se mene tice,. ja isto volim prikupiti sto vise informacija o omiljenim rpg igrama (trenutno gothic 3,oblivion) i nekak mi je sigurnije prolazit dok znam neke stvari nego da sve sam otkrivam,.jer nemam ni vremena previse da doslovno "zivim" u virtualnim svijetovima.

:) sad sam zapoceo oblivion opet igrat, sa oscuron oblivion modom,. sve ukljuceno osim usporenog level-up sistema,. jer neda mi se tak dugo mucit se za jedan level-up,. u Bethesdi su to napravili kak treba biti.

Sendat cu neke detalje o liku,. napravit biografiju na temelju skillova i klase koju sam uzeo te pisat neke zanimljivije dogadaje na koje sam naisao. :)

Brine me sad Shivering Isle dok izadje,.. nezelim zapocinjati s novim likom,.a nemam pojma kako ce se espanzija nasnimit na oblivion sa 000 modom.

Lord Jambrek
02-03-2007, 19:35
Brine me sad Shivering Isle dok izadje,.. nezelim zapocinjati s novim likom,.a nemam pojma kako ce se espanzija nasnimit na oblivion sa 000 modom.


Mislim da bude normalno radila, jer SI je odvojen od svijeta Cyrodiil-a.