PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dungeons & Dragons Online



Sgt. Bull
01-02-2006, 15:46
Na zvaničnoj stranici su osvanula tri videa za Dungeons and Dragons Online, koji prikazuju likove Fighter-a, Bard-a i Thief-a. Oni također predstavljaju i skoro gotovu grafiku igre, tako da možete da se pripremite na igru koja će WoW-u oduzeti jedan dio torte.

Sgt. Bull
01-02-2006, 15:50
http://www.ddo.com/Soff page ddo-a

Sickmanno1
03-02-2006, 12:56
Daj smanji krvavu lokaciju bezveze razvlacis forum!!!

Sgt. Bull
03-02-2006, 14:40
Sretan?Da li ikome ovdje smeta možda što sam iz Bosne?Il je nešto drugo?

mrs.croft
03-02-2006, 14:42
ne smeta,napiši samo sarajevo i to je to

Sgt. Bull
03-02-2006, 14:44
ok :-x

FearLess
03-02-2006, 14:46
ok :-x

nemoj se ljutiti njisi jedini iz bosne lol

akoimaju nesto protiv bosne nece se moci najesti dobrih bureka i cevapa :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Sgt. Bull
04-02-2006, 15:17
tu si u pravu no cevapa no burek. :D

v4MP1r3
04-02-2006, 15:55
ovo treba u NOLINE, preselite (ja nemam mogucnosti iz gam opc)

Sickmanno1
04-02-2006, 17:03
Sretan?Da li ikome ovdje smeta možda što sam iz Bosne?Il je nešto drugo?

Ma lol, niko nebi bio sretniji od mene da mogu zivjeti u BIH.....dobri cevapi, dobar burek, jeftine cigare....itd itd :D

Beast
04-02-2006, 23:39
JA SAM UPO U BETU!!!!!

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Sgt. Bull
04-02-2006, 23:49
Sretan?Da li ikome ovdje smeta možda što sam iz Bosne?Il je nešto drugo?

Ma lol, niko nebi bio sretniji od mene da mogu zivjeti u BIH.....dobri cevapi, dobar burek, jeftine cigare....itd itd :D
ZBILJAAAAA :cry:

Sickmanno1
07-02-2006, 13:44
[quote="Sgt. Bull":2sqxr4va]Sretan?Da li ikome ovdje smeta možda što sam iz Bosne?Il je nešto drugo?

Ma lol, niko nebi bio sretniji od mene da mogu zivjeti u BIH.....dobri cevapi, dobar burek, jeftine cigare....itd itd :D
ZBILJAAAAA :cry:[/quote:2sqxr4va]

PA NARAVNO :D

Arbiter of Change
10-06-2009, 13:00
Revive... i to koji revive, ali mislim da se isplati - DDO postaje F2PS(još samo da srede to i za EU stranu). :)
http://content.turbine.com/pages/www.dd ... e=ddo_com# (http://content.turbine.com/pages/www.ddo.com/beta_signup/index.php?utm_source=ddo_com#)

DJ Not Nice
10-06-2009, 21:30
For mAhamda Gandi sejk!
Kažu F2P : )

Stižem...uvijek me privlačila ova igra, neznam, ima ono nešto.

btw, Archlord #2?
Ne bih rekao.

DJ Not Nice
10-06-2009, 22:04
Stari kontinent = stari način vladavine!

: O

crofiren
11-06-2009, 12:45
a na novi kontinent nemos uc ak si sa starog ili mozes ali laga?

DJ Not Nice
25-06-2009, 22:09
Ne samo da će biti besplatno za USA područje, već uvode i brdo novih stvari tipa nove klase, područja i tako dalje.

Više informacija na sljedećem linku;
Link! (http://www.mmorpg.com/newsroom.cfm/read/14228/Eberron-Unlimited-New-Class-Level-Cap.html)

Arbiter of Change
09-07-2009, 21:16
Još informacija i mišljenja o tome kako igra postaje F2P:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... mined.html (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/163/feature/3264/Unlimited-Examined.html)

DJ Not Nice
09-07-2009, 21:18
Gimme sam informasjon kad će EU biti free... : |

Worthaur
17-07-2009, 08:27
Congratulations! You've been selected to participate in the closed Beta for Dungeons & Dragons Online®: Eberron Unlimited™!
jej

DJ Not Nice
17-07-2009, 12:37
Gade sretni ; )

Arbiter of Change
07-08-2009, 20:30
E da, sretna vijest za sve ljubitelje Turbine naslova, ali posebno za DDO zbog prebacivanja na F2P plana za US tržište - Turbine kupuje licence od svojih EU hostova tako da će sve zone uživati isti tretman. Ukratko, F2P dolazi i za nas EU bagru kad se transakcija sredi.

DJ Not Nice
07-08-2009, 20:58
: )
: )
: )

^^


..sweet!

theplaya
10-09-2009, 08:25
jucer je kao pocela open beta za sve ali ja sam samo uspio skinut i instalirat, a kod registriranja mi uvijek izbaci error, jel netko mozda uspio?

Bonkas_bOOng
10-09-2009, 09:51
ovo stvarno nije normalno...da nemogu napravit ni acc za forum na d&d posto se sve zajedno radi...pa stoga na supportu ima samo jedno 17 postova u vezi ovog problema...iako po svemu sudeci ima OGROMNA HRPA ljudi koji nemogu napravit account..DEBILANA u PM! :-x

DJ Not Nice
10-09-2009, 10:13
A dobro, ćemo im oprostiti..

Ipak su igru pustili u F2P vode,
bit će sad najezda igrača..

Zica
10-09-2009, 17:46
Skinuo sam igru i instalirao i nakon bezbroj puta uspio sam napraviti acc al igra mi nije bas nesto (iako sam igrao samo 10min XD). Mozda mi se svidi u daljnjem igranju ako upalim jos koji put :)
Nema do perfect worlda, nakon njega sve mi je bezveze :(

Bonkas_bOOng
10-09-2009, 21:05
mogo si podjelit nacin kako si napravio account...posto sam ja probo i sa USA proxy-ima,jer "kao" igra ima ip zastitu za sve osim USA(nigdje na of stranici nepise da ima)...i svejedno sam dobivo krvavi error... :?



valjda ce sutra bit bolje :cry:

Zica
10-09-2009, 21:13
Pa zelio bi podijeliti nacin kako da se registrirate ali neznam ni sam, jucer sam probao dosta puta i stalno dobivao error i danas probam i uspije mi i nakon toga kad sam isao opet za frenda nije radilo i sad opet stalno dobivam error. Tamo na forumu od ddo isto pisu o tome al ih nis nekuzim, neki su sa proxy uspjeli al ja se u to ne razumim pa nisam ni probao XD

crofiren
11-09-2009, 09:18
ja sam se rego normalno bez proxyja.. mozilla.. optima..

Zica
11-09-2009, 18:09
Uspio sam se opet registrirati :)
Ipak sad igram malo s jednim frendom pa cu viditi, mozda on donese ekipu (I da dalthore ceka se i tebe :P)
Ako jos tko igra neka rece ign...moj je Urkrass i paladin sam (za pocetak)

Outmind
14-09-2009, 10:50
Ja se pokušavam registrirat, i otvori mi onu stranicu gdje moram upisat podatke, no nakon kaj stisnem proceed ili kak se već gumb zove, izbaci mi error pri registraciji, nekad mi čak ne da ni na tu prvu stranicu...

Zica
14-09-2009, 14:04
A nekad oce, a nekad nece ali ni ne isplati se igrati jer je smece. Jako me razocarala igra, mislio sam da ce biti puno bolja...

Bonkas_bOOng
14-09-2009, 15:39
e ovako...

1. nekako mi je prizno registraciju...pa sam igro malo zadnjih par dana.

2. Kao sto Zica kaze...igra je u banani...

-zasto je u banani?? zato sto morate napravit hrpu likova na svim mogucim serverima...da bi otkljucali bar pola mapa sa novim questovima/instancama.......pridodamo li tome da na svakom serveru imate mjesta za samo dva charactera...ako ocete 4 morate platit...il brisat ove ne..

-ako ocete otkljucat bas sav content...onda morate radit "reroll" i grindat po istim questovima..blablablaa

-i pazite..igra fakat izgleda hebeno..fajt za razliku od 99% ostalih igara trazi skilla i dosta je dinamican...pa samim time zanimljiv.

-nemozete nista bez partyja...a u ovih 10-etak sati sam skuzio da nije lako nac ok party...il je to samo zato sto sam bio na pocetku igre di ima puno newb playera ko i ja pa dosta ljudi nezna?!?stagod.

-instance su zanimljive i daju nezaboravnu atmosferu i pravi RPG osjecaj...


Ima tu jos stvari koje daju pluseve ovoj igri...

ALI ja jednostavno nemogu prec preko toga da moram imat hrpu charactera....posto ja osobno volim igrat JEDNOG chara cijelo vrijeme(eventualno jos jedan za neke sporedne pizdarije) i samim time me ova igra razocarala..


eto hebiga...mozda sam pogrijesio u nekim izjavama...al za mene je igra isto u banani...i neisplati se igrat...



p.s. jos bi dodo,da mi se inventory gadi...itemi su mali i sam inventory je mal(u odnosu na cijeli ekran/igru)nemislim mal po kolicini itema koji stanu unutra...nego po tome da je prozorcic inventorija mal..i hebiga mrzim to :D


mozda se nekom svidi...preporucio bi da probate,pa vidite sami...ukusi su razliciti !

Outmind
14-09-2009, 19:43
Daj malo detaljnije objasni zakaj moraš imat više charova, i kakva je logika u grindaanju istih questoova više puta da se otključa dodatni content...

Norther
14-09-2009, 22:40
nemogu se ni ja regat :(

dali bi netko ko je uspio kreirati account, a nece igrati, bio ljubazan pa mi dao malo podatke cisto da probam ?
preko pp ofc ^^

a sada, pokusavat se regat opet.

Zica
15-09-2009, 15:09
poslano :)

Therian
16-09-2009, 06:49
U vezi tog errora kod registracije...zatrazhite kljuch i registrirajte se na Turbine stranici.
http://www.ddo.com/component/content/ar ... unt-ticket (http://www.ddo.com/component/content/article/482-account-ticket)
Pod "Type of Issue" odaberete "New free account key request".
Trebalo im je dva dana da mi poshalju kljuch.

Therian
17-09-2009, 07:47
Hmm, ne mogu edit... :(
Doshao sam iz nochne i igram pa si govorim, samo josh jedan quest :D
Zasad mi je igra super, josh samo da nadjem dobar guild.

Markos
24-09-2009, 23:46
ja igram već od početka bete,nabavio origigi igru ali je stormreach jel unlimitited nema fizičkog medija(sad pitanje jel ja mogu igrat s accountom unlimiteda?)ili moram aktivirati stormreach pa plačat mjesečnu pretplatu(ako uopće postoji više pretplata i stormreach kao igra ili sad samo postoji unlimited?) da bih igrao s ovim origigi cd-om :pray:

Arbiter of Change
25-09-2009, 06:38
Ovisi, budući da je ovo sve za US populaciju, a ne za nas EU bagru (mi smo još uvijek na starom P2P sistemu).

mapa_falsh
30-09-2009, 16:20
iko voljan da mi napravi account za ddo meni neće ili da mi pošalje key oni tamo da se i ja malo zabavljam

Shadow031
20-11-2009, 13:51
Jel jos closed beta il :S :?

Arbiter of Change
20-11-2009, 13:52
US F2P inačica je već vani, mi EU bagra smo još uvijek P2P bez naznaka da se će se to promijeniti. Pazi, u pitanju je ista igra.

Wolfwrath
07-12-2009, 15:39
Evo, ja igram. Sad neznam koja je to inačica,no igra je F2P, meni ne laga, već sam upoznao par Hrvata na serveru (Cannith). Neki ljudi su se žalili,kao free verzija ima level cap do 4. (od max 20), no to imaju svi, a da bi dalje levelao moraš naći sigil of leveling...

Outmind
16-12-2009, 21:24
Ja sam malo igrao i izbrisao zbog 2 razloga:

1. igra mi je svako malo rušila sistem

2. borba, barem u melee-u je traljava.

Wolfwrath
17-12-2009, 13:51
1. sistem ti je sjeban

2.nije melee traljav,neg si ti. :D Napokon jedan pravi akcijski mmorpg. Klase doduše jesu malo komplicirane, tako čisto sumnajm da će te potrefiti pravi build sa prvim likom, a i cijeli trade i communication sistem je aljkav, no igra je svejedno predobra.

Trenutačno sam level 6 TWF (Two-weapons fighter, poznat i kao dual-wielding fighter). Nick je Gaurnorr, igram na Cannithu.

keko
16-01-2010, 18:49
Počeo i ja igrati na serveru Cannith, rogue sam. Zasad mi se igra prilično sviđa, iako još nisam sve prokužio. Level 1 sam i rank 5, štogod to značilo. Nick Kekoslav.

GeraltofSmeg
16-01-2010, 18:52
Razmisljam o nabavljanju, molio bih opce znacajke i bajtnu tezinu igre

keko
16-01-2010, 21:38
Imaš dvije verzije igre, jedna ti je normal resolution (3 GB), a druga high resolution (4 GB). Razlika je samo u grafici, s obje verzije možeš igrati na istim serverima. Imaš 10 klasa i 6 rasa s time da 2 klase i rase moraš kupiti pravim novcem ili favor pointovima koje dobivaš u igri. Evo ti jedan quote o combatu:

Take part in strategic, tactical battles using a combination of collision mechanics and real-time combat. Take on the mantle of a well-armored fighter and protect your weaker companions by blocking incoming arrows or obstructing enemies in a narrow hallway. Use DDO’s Tumble feature to nimbly roll behind an enemy and attack them in the back before they have the opportunity to respond. Dodge incoming arrows and spells by stepping out of the way. Each click of your mouse allows you to swing your weapon, though you’ll need to make sure you’re close enough to the foe to hit it! Raising your shield deflects enemy blows. Hitting your adversary with an arrow requires aiming and precision, rather than just hitting a button and watching your character do all the work for you.
I stvarno je combat dobro izveden, nema sad više da ti pritisneš desni klik na monstera i samo ga kolješ, nego moraš držati lijevi klik na njemu da bi ga mogao kontinuirano napadati, a navodno i možeš dignuti shield kad hoćeš i ciljati kad si archer, al ja sam zasad igrao samo s roguom pa neznam.

Imaš više vrsta PvPa, evo više o tome:

Challenges

Using the PvP challenge system, you can chose an opponant from any public zone by clicking on them, and hitting the "challenge" icon on your inspect orb. You and your opponant are transported to a private arena to settle your differences!

Open Tavern Brawls

Maybe you'd like to duke it out in a non-team free for all? Some taverns feature a special area where anyone can jump in and start to PvP with whoever is standing around! In these open PvP brawling pits, it's everyone for themselves, and it can encompass beyond 12 players at a time. No one has to be on a team, and there's no special steps to take prior to going in - just step into the pit, and start swinging!

You will receive an alert when you have crossed into the the PvP enabled area, and when you have exited the PvP enabled area. What if you die in the brawl pit? Just step outside the PvP area and you'll be able to spring back to life. You'll want to speak with the tavern keeper though for some drink and food to regenerate your health and spell points back up, and nurse your bruised pride. Brawling is a quick and fun way to have a little PvP action inbetween your quest!

Global Match-up Arenas

If you'd like to be placed on a PvP team against others from anywhere on your server, you'll want to visit Jackson Laws, located in any tavern that has a PvP brawl pit. Any player can speak with Jackson Laws and enter into a team matching queue where players wait for teams to be matched up according to level and number of players. If there are not enough players to make up two full teams within 30 seconds, players will be queued for a 6 vs. 5 match, and 30 seconds later, a 5 vs. 5 match, etc., until it matches a suitable combination based on how many players are in queue. The matching system uses 6 tiers to assign teams based on player level:

Level 1-2 are grouped together
Level 3-5 are grouped together
Level 6-8 are grouped together
Level 9-12 are grouped together
Level 13-16 are grouped together
Level 17- 20 are grouped together

Players can choose their own teams before choosing the arena, and immediately teleport to the PvP match when your party leader is ready to enter an arena! Simply start by forming a party. Once the party is formed, the party leader will be able to right-click on the party UI and choose "Convert to PVP Group." You can now add up to 12 people, as if you're going on a raid (max 6 vs. 6). Then assign each player to the red or blue team, or have the game assign a player to a "random" team.
When the team is assigned, the party leader can select an arena event, click “Choose,” and the PVP group is teleported into the arena for battle!

If you prefer the original matching system, it is still available. Simply speak to Jackson Laws, the arena NPC.


Ako budeš počeo igrati, dođi na server Cannith, tamo sam ja, a i Gaurnor je tamo koliko sam vidio.

cham3leon
19-01-2010, 11:33
Nabavio i ja, ali prema ovome šta vi govorite, ne bih mogao igrati besplatno jer živim u europi... Nigdje to nisam našao na njihovim stranicama. Probat ću se reggat.

Također, nemam pojma o D&D-u, koliko je igra komplicirana?

Arbiter of Change
19-01-2010, 11:35
Pun prozor, bar u usporedbi sa drugim MMO-ovima (ipak je bazirana na D&D pravilima).
Možeš igrati besplatno, samo što trebaš skinuti US client i u biti igrati na Američkim serverima. Je da će te vremenska zona ubijati, ali šta ćeš.

cham3leon
19-01-2010, 12:23
Napravio acc, ali svaki put kada se logiram i klijent se pokrene, kreša se. Vjerojatno bi morao preko proxyja jer vidi da nisam u SAD-u?

cham3leon
19-01-2010, 14:50
Sorryte na double postu, uspio sam, igra mi se krešala par puta na početku, ne znam zašto. Možda ima neke veze sa firewallom.

Enivej, igram na Cannith serveru (bar mislim :D), nick je Gushter Unyzghor. I zasad sam ostao u onom nubovskom selu na početku.

Outmind
19-01-2010, 15:00
1. sistem ti je sjeban

2.nije melee traljav,neg si ti. :D Napokon jedan pravi akcijski mmorpg. Klase doduše jesu malo komplicirane, tako čisto sumnajm da će te potrefiti pravi build sa prvim likom, a i cijeli trade i communication sistem je aljkav, no igra je svejedno predobra.

Trenutačno sam level 6 TWF (Two-weapons fighter, poznat i kao dual-wielding fighter). Nick je Gaurnorr, igram na Cannithu.

Svako malo mi je bio bsod dok sam ovo igrao. Niti jedna druga igra nije mi se tak ponašala, dakle igra je sjebana a ne moj komp. Bio ja traljav ili ne, melee to, barem po nmeni, jest. Vjerojatno kad se skroz uufraš ti ne smeta, ali meni je bio nezgrapan.

System
19-01-2010, 16:16
Instaloro
Igro 20 minuta
Izbriso

GeraltofSmeg
14-02-2010, 14:08
Downloadam, docicu na Cannith, itko od vas jos uvijek aktivan?

cham3leon
14-02-2010, 19:14
Mooožda... Nije baš bogzna šta igra, ali možda odigram još malo.

GeraltofSmeg
14-02-2010, 19:36
Mooožda... Nije baš bogzna šta igra, ali možda odigram još malo.
Okej, okanih se zamisli, ocekivao sam kompleksniju karakterkreaciju i nekakvo izvanzemaljsko igrace iskustvo :(

Arbiter of Change
14-02-2010, 19:38
Ironično, D&D i je vanzemaljac u moru drugih F2P MMO-ova. :)

GeraltofSmeg
14-02-2010, 19:39
Onda su ostali f2p mmoovi u hadovom carstvu.

BloodyMary
28-02-2010, 00:46
Nije loša igra, no dosadila mi je, a tek sam 4ti level :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wolfwrath
06-03-2010, 14:56
Odlučio sam se nakon cirka 2 mjeseca vratiti u igru.

Sa DDO je stvar slična sa programiranjem-il voliš ili mrziš. Nema sive zone...

astralus
16-04-2010, 21:48
pozz raja..
zanima me jel ova igra free i jel ima cash shop il tako nesto i dali taj cash shop puno pomaze onima sto placaju?
i moze link od free verzije...

GeraltofSmeg
16-04-2010, 21:51
pozz raja..
zanima me jel ova igra free i jel ima cash shop il tako nesto i dali taj cash shop puno pomaze onima sto placaju?
i moze link od free verzije...
Da,da,ne (daju jednu dodatnu rasu, koja nema nekakve meganaglasene prednosti) http://www.ddo.com/

Wolfwrath
19-04-2010, 13:26
Unutar igre mozes prelaziti questove koji daju favor, kojeg takoder mozes kupiti... S njime mozes kupiti neke low level iteme, exp-bonus potione, i ono najvaznije, adventure packove. Ti packovi imaju najcesce nekoliko chain questova. Ili mozes mjesecno placati za unlimited access,pa onda imas sve te packove automatski...

astralus
22-04-2010, 00:20
extra igra... kvalitetna.. nije smece ko 96% mmorpg-ova...
preporucam svima...
eto... :D

Arbiter of Change
22-04-2010, 16:06
Definitivno jedinstvena igra, kako među P2P tako i među F2P, ali problem je što je samom prirodi teški grind.
Reci mi, koliko si puta već prolazio iste dungeonse na različitim težinama ne bi li dobio koji dobar loot?

:)

Wolfwrath
22-04-2010, 17:21
Maximalno 6 puta, a i tolko je rijetkost... Uglavnom prvo prijedes sve tezine jednom, a onda tuces po elite jos neka 3 puta... Al cuj, uz pravu ekipu (a zbilja ju nije tesko naci),u istom questu ces uzivati i 15. put...

Ak neko igra,dodite na Cannith server,lako vas ubacim u guild u kojem sam ja- Spellbinders. Jedan od najstarijih guildova u igri, a likovi su legende...

XkucoX
26-06-2010, 22:36
Evo ja sam upravo poceo s igrom i lik mi je lvl 2 paladin na Cannithu i ako me neko moze pozvati u guild il tako nes XD

Doggy
13-07-2010, 13:50
skinul sam igru s off site-a, onu manju verziju, instaliral, i sad... s cim da pocnem? ima nase ekipe? kakvi su questovi?

totalni sam njub u MMORPG-ima...

Wolfwrath
14-08-2010, 15:54
Momci,ako neko igra, javite se meni. Trenutacno igram sa drugim charom, level 4 paladin, nick je Garrumn. Upravo sam i osnovao vlastitu gildu, pa vas ubacim ako ocete.

DJ Not Nice
11-05-2011, 17:11
STupM5bYHcg

Waka Waka, igra mi se.

sickpetey
11-05-2011, 20:28
Vec skidam

DJ Not Nice
11-05-2011, 21:44
FUUUUU!

Skini Champions Online pa to odigraj mal sa nama, pa budemo kasnije D&D Online.

sickpetey
11-05-2011, 23:23
Jebiga sad nemam vremena za dva MMOa :P

DJ Not Nice
11-05-2011, 23:36
Ajd Čempione pa budemo kasnije DnD : )

sickpetey
11-05-2011, 23:49
Sigh fineeeeee...al mi se ne svidja previse ovo super hero štih

EDIT: meh skidam oboje

DJ Not Nice
11-05-2011, 23:51
Dec ma grl!

sickpetey
11-05-2011, 23:52
Ček mogu biti samo goody u championsima :(?

sickpetey
12-05-2011, 17:08
Anyway instaliro i D&D pa cu igrati na Thelanisu (server ne)

Wolfwrath
12-05-2011, 18:22
Cannith momak. Bolji ljudovi tamo.

sickpetey
12-05-2011, 18:41
E sad mi se neda ponovo.

Arbiter of Change
06-06-2011, 19:31
Vratio se malo na Argonessian, novi lik. Čisto da ne igram samo SP igre.

Wolfwrath
06-06-2011, 21:15
Kad će stavit vražju klasu druida? -.-

DJ Not Nice
06-06-2011, 21:58
Skinulo se, bude se igralo sutra.
Igra još tko i na kojem ste serveru?

Wolfwrath
07-06-2011, 06:23
Mogo bih se ja vratit,još uvijek imam lvl 11 fightera i lvl 11 paladina na Cannithu...

sickpetey
07-06-2011, 13:18
Ja unistaliro jučer XD. Neću se vračati na to dok si laptop ne sredim a to će biti za tjedan i pol valjda.
Imam na nekom serveru rank 4 rangera al rado bih ispocetka krenuo sa warriorom il bardom.

Chupacabra
20-06-2011, 19:18
Maleni revive sa updateom: http://www.gamebanshee.com/news/103558- ... nched.html (http://www.gamebanshee.com/news/103558-dungeons-a-dragons-online-update-10-launched.html)

Empe Tri
21-06-2011, 13:18
Skida se :roll: pa da i to probam hehehe koji server da odaberem ludiii? ovaj ljudiii?

Arbiter of Change
31-10-2011, 18:44
Update 12, uskoro.
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... tml/page/1 (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/163/feature/5756/Update-12-Developer-Tour-.html/page/1)

S Dungeons and Dragons Online has certainly boomed since they went to a hybrid subscription / free to play business model. This model is particularly suited the DDO game play model given that they are all dungeon based adventures and this new update is smack bang full of the latest dungeon crawls. In a departure from their usual story-heavy adventures though, the Vaults of the Artificers is a challenge system that’s more like mini-games in that you play them over and again for achievements – high scores and the like.

Sonic_Moronic
31-10-2011, 18:51
Ček, šta je sad i ovo free to play?

Rađa mi se nada u MMO žanr.

KiwiCRO
01-11-2011, 00:06
Odavno je ovo f2p :D

Arbiter of Change
09-11-2011, 18:26
Konačni release notes za Update 12.
http://compendium.ddo.com/wiki/Release_ ... 2_Official (http://compendium.ddo.com/wiki/Release_Notes_Update_12_Official)

Introducing Challenges! These repeatable quests feature multiple objectives and mini-games with a broad range of choices!

Complete the objectives to collect rewards you can barter with for better loot.
Choose your specific level of difficulty - each Challenge supports a broad range of character levels.
Try to best your high score each time you play.
Multiple variants available with different strategies, time limits, and rewards.

Arbiter of Change
19-01-2012, 15:25
Hold on to your butts, it's Underdark time.
http://www.ddo.com/underdark/

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... tml/page/1 (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/163/feature/6015/Entering-the-Forgotten-Realms.html/page/1)

Yes it is true; Dungeons & Dragons Online is bridging Ebberon into one of the most famous D&D settings of all times, The Forgotten Realms. Now the story details are a bit unclear to start, but players will make their way into the Underdark via the first true DDO expansion ever released. The Menace of the Underdark pits players against Lloth and her minions. Not sure who Lloth is? Spider Goddess of the Dark Elves. Lloth has been around D&D for an eternity however she became very popular with the Forgotten Realms series and as Drizzt Do’Urden’s nemesis. So Menace of the Underdark begins a massive shift for DDO into a new realm. With the free to play model boosting the game to new heights it will be great to watch how players react and join the new era for Dungeons & Dragons Online.

http://i.imgur.com/xnh9O.jpg

Wolfwrath
21-01-2012, 09:11
:O
Skidam pod odmah.

Arbiter of Change
31-01-2012, 22:25
Update 13 za zagrijavanje.
http://www.ddo.com/us/gameinfo/1918

3 new free quests:

S *The Lords of Dust: The Silver Flame must now contend with an uprising cult! Controlled by the Rakshasas, the cult of the Lords of Dust have one priority- free the ancient demons trapped in Khyber.

*Servants of the Overlord: Venture deep down into Khyber and fight resistance as you attempt to thwart the Rakshasas from freeing the imprisoned "Spinner of Shadows"!

*The Spinner of Shadows: Engage in an ambitious battle as you fight to hold off the release of the Spinner of Shadows! Though beware of thinking your task is over, for a menacing journey awaits…

Arbiter of Change
27-02-2012, 15:07
Nove informacija o Menace of the Underdark ekspanziji.
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... rview.html (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/163/feature/6131/Menace-of-the-Underdark-Overview.html)

The main chunk of content in Menace of the Underdark will be comprised of three new adventure packs: the King's Forest, the Underdark, and the Demonweb. While these adventure packs will be premium content intended for players level 20 or higher (the new cap is 25 in Underdark), you won’t have to be level 20 to begin your adventures in the Forgotten Realms. The ‘Web of Chaos’ storyline introduced today with the launch of Update 13, which serves as a pre-requisite to entering the new Forgotten Realms hub city of Eveningstar, will be available at base level 16. Eveningstar itself will also feature new (scaling) challenge quests for players in the level 15-25 range.

Arbiter of Change
09-04-2012, 18:51
Menace of the Underdark pre-purchase je aktivan. Ekspanzija izlazi 25.6.
http://underdark.ddo.com/

Arbiter of Change
26-06-2012, 08:49
Od sad i na Steamu.
http://store.steampowered.com/app/206480/

Allfons
03-07-2012, 10:12
Jel netko zna jel ima gdje u Zagrebu za kupiti prepaid bonove za ovu igru, želim kupiti 2 mjeseca vip statusa a nemam pristup creditnoj kartici.