PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTA IV



Stranica : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15

Doggy
23-01-2009, 10:02
a vi ste zbilja mislili da se moze???? ahahaha, koje vi ideje imate...

uberfreak
23-01-2009, 10:14
a vi ste zbilja mislili da se moze???? ahahaha, koje vi ideje imate...
ah........... gle, nis nije nemoguce, netko ce jednom napraviti kmod u kojem ce se moci XD

Doggy
23-01-2009, 14:30
a vi ste zbilja mislili da se moze???? ahahaha, koje vi ideje imate...
ah........... gle, nis nije nemoguce, netkoSce jednomSnapraviti kmod u kojem ce se moci XD

kljucne rijeci...

Jerry
23-01-2009, 15:52
prešo i ja gta iv,ubio dmitrija,nedam ja mog romana,jebeš onu kučku :D

btw,jeste ubili francisa mekririja ili onog drugog ?(nešz na d..derrick mislim)

acab,naravno drota :D

$p1tf1r3
23-01-2009, 15:54
i ja sam francisa kilnio :D

ScorpiuS
23-01-2009, 19:52
Drot ofc

Duke of Earl
24-01-2009, 01:26
prešo i ja gta iv,ubio dmitrija,nedam ja mog romana,dragaš onu kučku :D

btw,jeste ubili francisa mekririja ili onog drugog ?(nešz na d..derrick mislim)

acab, drota
:( :(

Ali da, i ja sam Francisa roknuo.

K4ciga
24-01-2009, 01:39
prešo i ja gta iv,ubio dmitrija,nedam ja mog romana,jebeš onu kučku :D

btw,jeste ubili francisa mekririja ili onog drugog ?(nešz na d..derrick mislim)

acab,naravno drota :D

Hvala što si mi na cca 20% prijeđene igre otkrio završetak.

ScorpiuS
24-01-2009, 08:43
Nije završetak :wink:

uberfreak
24-01-2009, 11:04
jedva cekam 2. mjesec, onda mi starci dobivaju placu i posuđuju za novu grafu XD

vex
24-01-2009, 16:38
Izašao je novi patch za gta 4 , dodaje nove slidere u opcijama grafike (shadow detail , v-sync i još par)
Navodno je igra dodatno optimizirana , dodana je podrška za poveći broj gamepada te je ispravljeno par bugova.

ScorpiuS
24-01-2009, 18:54
Definitvno se instalirava ovo na moju verziju, da ne tražite evo vam ga (http://www.fileshack.com/file.x/13607/Grand+Theft+Auto+4+Patch+#2)

vex
24-01-2009, 19:03
Prije patcha 1.2 (1.1) : 1440x900 / sve low / avgfps 30
Poslije patcha : 1440x900 /sve low teksture i shadows medium / avg fps 38.


Pomak je vidljiv , ali nije pretjeran.
Nadam se da će biti još koji patch :D

RIDER32
24-01-2009, 20:43
Ljudovi viewtopic.php?f=84&t=28389 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=84&t=28389)S:wink: :)

Jerry
25-01-2009, 11:42
prešo i ja gta iv,ubio dmitrija,nedam ja mog romana,dragaš onu kučku :D

btw,jeste ubili francisa mekririja ili onog drugog ?(nešz na d..derrick mislim)

acab,naravno drota :D

Hvala što si mi na cca 20% prijeđene igre otkrio završetak.
nema na čemu,nisi trebo čitati

vex
25-01-2009, 12:03
Ti bi barem Jerry , kao moderator trebao znati da se spoileri posebno označavaju i pišu malim fontom , umjesto arogancije.

Herr Schnitzel
25-01-2009, 12:05
Netiquette nalaze da ako se u tvom postu nalazi kakav spoiler, moras to i naznaciti na pocetku posta.

EDIT: Pretekli me.

Jerry
25-01-2009, 13:37
ispričavam se,dok sam ja bio na forumu aktivno nije bilo takvih pravila :P nek mod pobriše moj post,a kacigi se ispričavam

Deadwalker
25-01-2009, 17:40
E sad, vi koji igrate GTA 4...kakve je trenutna situacija s igrom? Da li su ista ovi patchevi popravili situaciju s igrom? I da li bi trenutna verzija igre bila igriva na mojoj konfi(u sigu je)?

vex
25-01-2009, 18:01
Pročitaj moj post gore , o rezultatima nakon 1,2 patcha. Moja konfa ti je u sigu pa si usporedi.

Deadwalker
25-01-2009, 18:15
hm, bilo bi igrivo, jedva... :(

Jerry
25-01-2009, 18:32
jeli to bug s novim pečom ili samo meni neče pristupit internet caffeima i onom laptopu u apartmanu?stisnem e i niš se ne događa samo ponovno ispisuje da stisnem e da pristupim kompu :S

RIDER32
25-01-2009, 19:14
hm, bilo bi igrivo, jedva... :(
Upravo tako kako si rekao. Frend ima 8600gt i 2gb rama (proc neznam) i igra... 800-1024 sa detaljima oko 30ak posto. Fps je oko 30ak (otprilike, nije imo fraps). Dakle, ako budes imo srece, pokrenit ces je i naigrat se :wink: :)

Jerry
25-01-2009, 19:18
pa to je super ja imam hd 4850 i amd atlon 5000+ x2 s 4 gb rama i kako god okreneš imam 22 fpsa :D

RIDER32
25-01-2009, 19:24
Dobro mozda sam malo pretjero sa FPSom. Uglavnom igriva je i nelaga puno, al se ipak osjeti da nema fpsa:

cham3leon
25-01-2009, 22:34
Kakav je šta MP?

Bilo bi fora da netko napravi RP mod za Multi po uzoru na SAMP...

eddie2142
25-01-2009, 22:51
tesko, sa:mp sa svojim "malim" dodatcima, kao nadogradjivanje auta cini plodnije RPG polje od povrsne cvrke
to mi je jedini istinski minus cvrke

Doggy
25-01-2009, 23:11
tesko, sa:mp sa svojim "malim" dodatcima, kao nadogradjivanje auta cini plodnije RPG polje od povrsne cvrke
to mi je jedini istinski minus cvrke

pa kakva ga djeca igraju, glavno je imat nabrijan auto i igrat na rpg serveru a da neznaju znacenje rpg-a...

svasta bi se u IV moglo napravit za rpg, al pravi rpg...

RIDER32
25-01-2009, 23:13
Sve mi je to nekako prepusto dok to nije MMO :(

eddie2142
25-01-2009, 23:16
pa, jbg, ja sam nabrijavanje auta samo naveo kao primjer, imas u gta sa odjevanje, bildanje i tetoviranje sto ce biti ukljuceno u novu verziju
tad ce to imati pravo znacenje rpa

uberfreak
27-01-2009, 14:54
pa, jbg, ja sam nabrijavanje auta samo naveo kao primjer, imas u gta sa odjevanje, bildanje i tetoviranje sto ce biti ukljuceno u novu verziju
tad ce to imati pravo znacenje rpa
ljudi gta 4 je jos mlad , jos ce puno patcheva izaci , sa puno super stvari !!!

ScorpiuS
27-01-2009, 15:26
pa, jbg, ja sam nabrijavanje auta samo naveo kao primjer, imas u gta sa odjevanje, bildanje i tetoviranje sto ce biti ukljuceno u novu verziju
tad ce to imati pravo znacenje rpa
ljudi gta 4 je jos mlad , jos ce puno patcheva izaci , sa puno super stvari !!!
Nikakav patch ti neće stavit nabrijavanje auta, koji mi najviše fali u četvorci iako mi je bilo žal lupit u zid sa npr. Infernusom jer su ovdje preljepi.

uberfreak
27-01-2009, 21:05
pa, jbg, ja sam nabrijavanje auta samo naveo kao primjer, imas u gta sa odjevanje, bildanje i tetoviranje sto ce biti ukljuceno u novu verziju
tad ce to imati pravo znacenje rpa
ljudi gta 4 je jos mlad , jos ce puno patcheva izaci , sa puno super stvari !!!
Nikakav patch ti neće stavit nabrijavanje auta, koji mi najviše fali u četvorci iako mi je bilo žal lupit u zid sa npr. Infernusom jer su ovdje preljepi.
na san andreasu i ostalim 3d nastavcimabi se samo mali ogrebla i8 sfrkala halba i prednji brannik, dok u 4-ci mozes tak napraviti totalku

ScorpiuS
27-01-2009, 22:14
ljudi gta 4 je jos mlad , jos ce puno patcheva izaci , sa puno super stvari !!!
Nikakav patch ti neće stavit nabrijavanje auta, koji mi najviše fali u četvorci iako mi je bilo žal lupit u zid sa npr. Infernusom jer su ovdje preljepi.
na san andreasu i ostalim 3d nastavcimabi se samo mali ogrebla i8 sfrkala halba i prednji brannik, dok u 4-ci mozes tak napraviti totalku[/quote]
Nije baš totalka pogotovo kad sa 200 (pretpostavljam da je tu negdje oko te brzine) opališ u stup i nastaviš vozat. Ima jedan mod koji je povećao to smrskavanje auta tako da nekad ispadne da voziš limuzinu dužine fićeka. :D

uberfreak
28-01-2009, 13:09
dobro kazes, ali si dosta zdrobis prednji kraj, nije vise kao u proslim nastavcima, samo mala ogrebotina.....
P.S. fail u citiranju

cham3leon
28-01-2009, 18:46
Ajde molim vas, šta će vam nabrijavanje auta, ko da je pola igre na tome...

Ne vidim što je tako spektakularno kad uzmeš taxi, staviš spojler na njega. Nit je brži, nit je okretniji, a bome ni nešto ljepši nije. A najgluplje od svega kad klinci uzmu onaj Turismo koji bi trebao bit replika Ferrarija F40 pa ga nadograde sa nitrom i hidraulikom. WTF?!? :?

Osim toga, nikad se u SA nisi mogao utrkivati s tim autom koji si moddao, mogo si pičit po autocesti i čekat da te neko razbije.

Bara
28-01-2009, 19:19
Ajde molim vas, šta će vam nabrijavanje auta, ko da je pola igre na tome...

Ne vidim što je tako spektakularno kad uzmeš taxi, staviš spojler na njega. Nit je brži, nit je okretniji, a bome ni nešto ljepši nije. A najgluplje od svega kad klinci uzmu onaj Turismo koji bi trebao bit replika Ferrarija F40 pa ga nadograde sa nitrom i hidraulikom. WTF?!? :?

Osim toga, nikad se u SA nisi mogao utrkivati s tim autom koji si moddao, mogo si pičit po autocesti i čekat da te neko razbije.



Totally agree...., kada se meni uživalo, uzeo bih Wayfarer i onda bih obišao sve, od lossantosa do las wenturasa:)

RIDER32
28-01-2009, 19:38
Las Venturas :wink:


Ajde molim vas, šta će vam nabrijavanje auta, ko da je pola igre na tome...

Ne vidim što je tako spektakularno kad uzmeš taxi, staviš spojler na njega. Nit je brži, nit je okretniji, a bome ni nešto ljepši nije. A najgluplje od svega kad klinci uzmu onaj Turismo koji bi trebao bit replika Ferrarija F40 pa ga nadograde sa nitrom i hidraulikom. WTF?!? :?

Osim toga, nikad se u SA nisi mogao utrkivati s tim autom koji si moddao, mogo si pičit po autocesti i čekat da te neko razbije.
Nema ljepse scene toga onoga kad nabrijes Savanu i po cijeli dan prcaš kurve i preseravaš se sa hidraulikom pored Vagosa :P

Bara
28-01-2009, 20:52
LOL, prcaš kurve, a car si... posebno sam volio uzeti onaj avion koji se dobro okreće :), i onda sa njim letiti i raditi ludorije, prolaziti kroz stabla tako da postavim avion u okomit položaj prema tlu, ili pak prolaziti ispod mostova i nadvožnjaka, ova igra stvarno budi uspomene, ali ovo je ipak GTA IV tema :)

ScorpiuS
28-01-2009, 21:07
LOL, prcaš kurve, a car si... posebno sam volio uzeti onaj avion koji se dobro okreće :), i onda sa njim letiti i raditi ludorije, prolaziti kroz stabla tako da postavim avion u okomit položaj prema tlu, ili pak prolaziti ispod mostova i nadvožnjaka, ova igra stvarno budi uspomene, ali ovo je ipak GTA IV tema :)
Ja sam to Harrierom radio! Pa sam mu malo i krila očistio kad bi ih u more uvalio pa ih vratio nazad. No, OK, sad bi ja to malo u GTA IV radio.

Bara
28-01-2009, 21:27
Da GTA IV ima onakav isti avionček a ne samo onaj teško upravljivi bezvezni helikopter, sigruno bi igra bila puno drugačija. Zamisli, letanje iznad Liberty Citya, huh, ne znam, uhvati me tuga kada vidim kakav to potencijal ima..

cham3leon
28-01-2009, 21:39
E, to sam mislio pitat, kako radi spremanje auta, i ima li uopće toga u GTA 4? Mislim one garaže i to.

RIDER32
28-01-2009, 21:43
Kazu da nema garaza ali se auto moze ostaviti pored kuce pa ti ostane. Detalje neznam.

ScorpiuS
28-01-2009, 21:57
Ispred svakog save housea imaš "For residents only" (ili tako nešto). Taj prostor je označen žutom trakom i bilo što što na kolima što tu ostaviš tu i ostaje.

Nee Joe
28-01-2009, 21:59
Kazu da nema garaza ali se auto moze ostaviti pored kuce pa ti ostane. Detalje neznam.


True. Recimo da u GTA IV razina kriminala za nijansu manja, pa ti ne kradu pilu pred kućom, bio to Turismo, Infernus, Comet ili kaj već ne. Kako god, bed je što nema garaža, a ak nema aviona (što neam pojma), onda je još veći bed.

RIDER32
28-01-2009, 22:06
A pa i u SA imas garazu pa ti ukradu auto iz garaze.

Mirogamemasta
28-01-2009, 23:49
Evo samo da velim kako sam se jako razocarao sa patchem. Nemogu pokrenuti igru normalno, uvijek se "zamrzne" i moram izaci iz igre.Prije patcha je sve bilo u redu. Jebes ti takav patch. :yuck:

Bara
29-01-2009, 15:43
O novom patchu se inače priča dobro pa ga ja sada skidam... javit ću jel išta popravlja... MA NIŠTA!! SRANJE! SVE JE ISTO!! A nisam ni ništa očekivao od jedne zakrpe od 32 mb...

ScorpiuS
29-01-2009, 17:38
Neznam što je vama, ali ja sada imam opcije texture na Very High!

uberfreak
29-01-2009, 17:58
Neznam što je vama, ali ja sada imam opcije texture na Very High!
kolko fps-abn ?

ScorpiuS
29-01-2009, 21:03
Neznam što je vama, ali ja sada imam opcije texture na Very High!
kolko fps-abn ?
Alvejs and forever 35-40. Nije pao ni kad je eksplodirala hrpica automobilčeka koje sam nabacao jednog na drugog i opalio po njima roket lančerom. Yey, me likes fireworks.

ZoSo
29-01-2009, 21:11
Vožnja taksijem je predobra, kažeš mu da požuri, gazi sve oko sebe :)

Doggy
30-01-2009, 10:02
Vožnja taksijem je predobra, kažeš mu da požuri, gazi sve oko sebe :)

a meni se skoro svaki put vrti na mjestu i ni da mrdne... pa moram prekinut pa je jos skuplje... samo na taxi i trosim lovu...

Bara
30-01-2009, 11:17
Vožnja taksijem je predobra, kažeš mu da požuri, gazi sve oko sebe :)

a meni se skoro svaki put vrti na mjestu i ni da mrdne... pa moram prekinut pa je jos skuplje... samo na taxi i trosim lovu...

Potpis. Ti mu kažeš da upre gas a on se blentavo stane ogledavati, i vrtiti se 5 minuta dok ne krene... Ima GTA IV puno, puno bugova, stvarno šteta od igre, iako mi je poslije Vice Citya najbolji GTA.

uberfreak
30-01-2009, 13:09
ja ponavljam da je GTA IV jos mald naslov i da ce se velika vecina bugova s vremenom popraviti

Mirogamemasta
30-01-2009, 13:27
Evo samo da velim kako sam se jako razocarao sa patchem. Nemogu pokrenuti igru normalno, uvijek se "zamrzne" i moram izaci iz igre.Prije patcha je sve bilo u redu. Jebes ti takav patch. :yuck:

Aj vec mi 2 dana nije steko, mislim da cu mu dat jos jednu sansu :D

cham3leon
30-01-2009, 13:38
Mlad?

Pa ne može se sve popraviti patchevima. Za optimizaciju je sad kasno. A budući da nije mod-friendly nemaš se što nadati ubacivanju sadržaja. Šta je je.

uberfreak
30-01-2009, 14:10
Mlad?

Pa ne može se sve popraviti patchevima. Za optimizaciju je sad kasno. A budući da nije mod-friendly nemaš se što nadati ubacivanju sadržaja. Šta je je.
da, ali ono najocitije se moze, kao npr taj bug sa taxijem ili ono s ljuljackom( to mi ne smeta :D )

ScorpiuS
30-01-2009, 18:57
Mlad?

Pa ne može se sve popraviti patchevima. Za optimizaciju je sad kasno. A budući da nije mod-friendly nemaš se što nadati ubacivanju sadržaja. Šta je je.
da, ali ono najocitije se moze, kao npr taj bug sa taxijem ili ono s ljuljackom( to mi ne smeta :D )
Neznam za bug sa taksijem, ali taj sa ljuljačkom je predobar. :D

RIDER32
30-01-2009, 19:20
Ja mislim da je to sa ljuljackom jaje a ne bug :)
A sto se tice optimizacije... sumnjam da ce rockstar napraviti ikaki veci pomak ako nastavi izdavati ovake patchevčiće od 30ak megabajta.
Mozda nam se posreci pa rockstar za koju godinu izbaci neki pargigabajtni patch iako bi onda moglo vec biti kasno.
Engine im je prezahtjevan i nisu ga dobro napravili, a uz to se jos neznaju sa njim baratati :(

Doggy
30-01-2009, 20:09
Vožnja taksijem je predobra, kažeš mu da požuri, gazi sve oko sebe :)

a meni se skoro svaki put vrti na mjestu i ni da mrdne... pa moram prekinut pa je jos skuplje... samo na taxi i trosim lovu...

Potpis. Ti mu kažeš da upre gas a on se blentavo stane ogledavati, i vrtiti se 5 minuta dok ne krene... Ima GTA IV puno, puno bugova, stvarno šteta od igre, iako mi je poslije Vice Citya najbolji GTA.


danas sam uzel taxi od kuce u bohan-u do L.J.-a na charge island-u, i lik dodje do naplatnih kucica i okrene se i vozi krivom stranom... ja ga gledam i ne vjerujem...

uberfreak
30-01-2009, 20:58
danas sam uzel taxi od kuce u bohan-u do L.J.-a na charge island-u, i lik dodje do naplatnih kucica i okrene se i vozi krivom stranom... ja ga gledam i ne vjerujem...
pa ga ubi XD ko da je to tesko

kale
01-02-2009, 00:11
Meni je igra super.Dosao sam do treceg grada i samo 50 % igre predjeno :D.Stopa mi uglavnom kad vozim auto to je uzas nisam skidao nijedan patch.Nego ako netko moze objasnit tko je prosao igru jel imas jos gradova jer ak je 50 % treci grad nerazumijem.

RIDER32
01-02-2009, 00:18
Pa val ko i u SA trčkaš iz jednog u drugi, nabijaš skillove....

cham3leon
01-02-2009, 09:17
Meni je igra super.Dosao sam do treceg grada i samo 50 % igre predjeno :D.Stopa mi uglavnom kad vozim auto to je uzas nisam skidao nijedan patch.Nego ako netko moze objasnit tko je prosao igru jel imas jos gradova jer ak je 50 % treci grad nerazumijem.

Koliko ja znam, u igri je samo jedan grad, Liberty City. Prilično sam siguran u to.

uberfreak
01-02-2009, 09:50
Meni je igra super.Dosao sam do treceg grada i samo 50 % igre predjeno :D.Stopa mi uglavnom kad vozim auto to je uzas nisam skidao nijedan patch.Nego ako netko moze objasnit tko je prosao igru jel imas jos gradova jer ak je 50 % treci grad nerazumijem.

Koliko ja znam, u igri je samo jedan grad, Liberty City. Prilično sam siguran u to.
mislim da se krivo izrazio- mislio je (valjda) na dijelove grada

cham3leon
01-02-2009, 11:45
Vjerojatno. Što znači da je kale jedan od onih koji GTA igraju, voze pucaju, pređu ga, imaju nabrijani ferrari sa hidraulikom u garaži, ali ne znaju o čemu se radilo.

uberfreak
01-02-2009, 13:40
Vjerojatno. Što znači da je kale jedan od onih koji GTA igraju, voze pucaju, pređu ga, imaju nabrijani ferrari sa hidraulikom u garaži, ali ne znaju o čemu se radilo.
aha...... ko ga tak prođe, bolje da ga niti prosao nije- pa bezveze ides, ubijas, krades i lvozis, mislim to je cijela zabava za njih......

Doggy
01-02-2009, 17:25
Meni je igra super.Dosao sam do treceg grada i samo 50 % igre predjeno :D.Stopa mi uglavnom kad vozim auto to je uzas nisam skidao nijedan patch.Nego ako netko moze objasnit tko je prosao igru jel imas jos gradova jer ak je 50 % treci grad nerazumijem.

nije sve u otkljucavanju djelova grada... imas 200 golubova, neznam kolko stunt jump-ova, random characters-e, frendovi do 100%, 4 trebe kroz igru (mozda sam koju zaboravil), misije za romana, L.J.-a, brucie-a, assassin misije, sms misije... ima toga puno da se dodje do sto posto...

mrs.croft
01-02-2009, 23:10
Neznam za bug sa taksijem, ali taj sa ljuljačkom je predobar. :D

nedo im bog da ga isprave u nekom patchu :( taman sam našo zanimaciju nakon prelaska igre :(

K4ciga
02-02-2009, 13:56
Čekaj,kakav bug sa ljuljačkom i zašto ja to prije nisam otkrio :)

mrs.croft
02-02-2009, 16:39
Čekaj,kakav bug sa ljuljačkom i zašto ja to prije nisam otkrio :)


aT0IWq_wonI&feature=related

samo bi ti iz osobnog iskustva preporučio da se na šipku (možeš na bilokoju, inače) navezeš u rikverc, jer ako se navezeš sprijeda Niko često zna izletit iz auta i gadno se strgat pri padu

uberfreak
02-02-2009, 19:02
Čekaj,kakav bug sa ljuljačkom i zašto ja to prije nisam otkrio :)


aT0IWq_wonI&feature=related

samo bi ti iz osobnog iskustva preporučio da se na šipku (možeš na bilokoju, inače) navezeš u rikverc, jer ako se navezeš sprijeda Niko često zna izletit iz auta i gadno se strgat pri padu
evo ti jos jednog lijepog dijela priće - mozes mu slamat facu( nije bas tak lijep , ali je super stvar)

RIDER32
02-02-2009, 20:03
Koji je to radio?

uberfreak
02-02-2009, 20:41
Koji je to radio?
neznam , skontao sam da mu mozes raskrvariti fracu kada sam gledao na youtubeu kada pređe glavom prek haube, uglčavnom nije bitno, jer se u tim slučajevima koristi KACIGA!!!1

K4ciga
02-02-2009, 23:26
aT0IWq_wonI&feature=related

samo bi ti iz osobnog iskustva preporučio da se na šipku (možeš na bilokoju, inače) navezeš u rikverc, jer ako se navezeš sprijeda Niko često zna izletit iz auta i gadno se strgat pri padu

Uf,ovo moram probati kad uhvatim vremena :) Hvala puno,vjerojatno si mi našao zanimaciju do 2 ujutro :)

uberfreak
03-02-2009, 11:08
jos se uvjek divimkak se lijepo moze auto slamati :pray: :pray:

t0ma
03-02-2009, 22:31
@Necto ,probao sam napravit ovo da se dobije vise FPS-a ( +++ Optimization FIX +++ )

ali zapeo sam na jednom dijelu,zna tko kako i gdje provjerit kolko igra zauzima memorije ?

hvala svima na pomoci.

RIDER32
03-02-2009, 23:35
Ram memorije? Stisneš Ctrl+Alt+Del i pod procesima nađeš igru i pročitaš :wink:

t0ma
03-02-2009, 23:58
Ram memorije? Stisneš Ctrl+Alt+Del i pod procesima nađeš igru i pročitaš :wink:

napravio sam to,ali svaki put mi drugacije pise,nemogu namjestit ovo za fixoptimizer da sam neznam sta,podijelio sam i memoriju sa tolko mb kolko mi ima graficka i sve lijepo napravim commandline ali me vrati na 1024 rezoluciju (a ja u igri stavim na 800*600 ),a vidio sam da u igri pise Resource Usage 347 / 497,probao sam podijelit 347 sa 512 kolko mi graficka ima mb,ali onda mi u options pise kao da sam prekoracio rezoluciju, i ono "Resource Usage 347 / 497" mi je oznaceno crvenom bojom..jesam mozda negdje pogrijesio ?

btw prije nego sam isao to podesavat instalirao sam patch ?jel mozda zbog njega nece ?

RIDER32
04-02-2009, 10:13
Neznam jer nažalost nisam imao priliku isprobat. Jesi izlazio iz igre na nacin na koji je opisano, ono Ctrl+Alt+Del pa tamo prisilno zaustavis proces? Jer ako izađes iz igre a vratis se u obican menu iz options menua on ti vrati sve kako treba.

uberfreak
04-02-2009, 11:40
odprilike u utorak cu igrati gta 4, o yeah a onda ce ovaj podforum biti kao bogom dan XD

Ivan_87
04-02-2009, 20:33
dali se uopce moze vozit avion s obzirom da sam tek na 30% preso igru ..

vozio sam helic al nije mi to to .. sve je nakako pre malo mjesta .. ?

eddie2142
04-02-2009, 20:40
Sam si zakljucio zasto nema aviona, cestitam!

K4ciga
04-02-2009, 22:20
Ima premalo mjesta,da,ali Rockstar nije stavio avione da se nebi virtualni avion zabio u virtualne Twinse.Ili tako nešto.

Ivan_87
04-02-2009, 22:49
Ima premalo mjesta,da,ali Rockstar nije stavio avione da se nebi virtualni avion zabio u virtualne Twinse.Ili tako nešto.

nekako me razocaro novi gta .. ima manje mogucnosti nego na sa .. ca neznam ni kako zakacit priklocu na kamion ako se i to uopce moze ..

mislio sam da ce igra bit svemoguca ili da ce mogucnosti bit bar 50% vece ne go na SA dok su mogucnosti ako ne i manje .. :(

eddie2142
04-02-2009, 23:13
mogucnosti su 50 % iz SA

Ivan_87
04-02-2009, 23:36
mogucnosti su 50 % iz SA

uvijek su novi gta serijali imali bar 20% mogucnosti vise od starih .. IV je izuzetak .. :|

RIDER32
04-02-2009, 23:54
Novi engine, a manje mogučnosti... :(

Neven <R>
05-02-2009, 00:06
A znam stvarno, očekivao sam virtualnog ponija kojeg ću stalno paziti maziti. Ne mogu imati svoj vlastiti hipodrom u igri, svarno rockstar sramota, sramota.

Doggy
05-02-2009, 06:40
ja ne vjerujem, kaj vama fali... hidraulika, prikolice na kamionima, avioni... mislim zbilja... o prvome se vec dosta pisalo, a i o 3., al to je jedan grad, s jednim aerodromom, zato ni nisu potrebni avioni, a i bilo bi glupo da ih ima... a koja korist od prikolica na kamionima??? istina, moglo je biti svega, i vjerojatno bi bilo puno bolje i zanimljivije, al dok malo bolje razmislis, nikakve korist od polovice toga u sa... bilo je i tak samo misija ili dvije s avionom, kamionom i hidraulikom...

ScorpiuS
05-02-2009, 07:08
ja ne vjerujem, kaj vama fali... hidraulika, prikolice na kamionima, avioni... mislim zbilja... o prvome se vec dosta pisalo, a i o 3., al to je jedan grad, s jednim aerodromom, zato ni nisu potrebni avioni, a i bilo bi glupo da ih ima... a koja korist od prikolica na kamionima??? istina, moglo je biti svega, i vjerojatno bi bilo puno bolje i zanimljivije, al dok malo bolje razmislis, nikakve korist od polovice toga u sa... bilo je i tak samo misija ili dvije s avionom, kamionom i hidraulikom...
I zato sam samo u GTA IV od svih GTA naslova dobio lagani osjećaj ponavljanja.

Jerry
05-02-2009, 07:27
al igra bi bila još bolja da su dodali još mogučnosti,npr kad su već napravili onaj viljuškar da mu probušiš plinsku bocu pa plin leti van mogli su napravvit da i vile moš dić :roll: a npr ima samo 4 shopa za clothiranjre,i to jako jadnih...nadam se da će nastavak biti ono što je ggta sa na starom engineu :D

Doggy
05-02-2009, 08:08
ja ne vjerujem, kaj vama fali... hidraulika, prikolice na kamionima, avioni... mislim zbilja... o prvome se vec dosta pisalo, a i o 3., al to je jedan grad, s jednim aerodromom, zato ni nisu potrebni avioni, a i bilo bi glupo da ih ima... a koja korist od prikolica na kamionima??? istina, moglo je biti svega, i vjerojatno bi bilo puno bolje i zanimljivije, al dok malo bolje razmislis, nikakve korist od polovice toga u sa... bilo je i tak samo misija ili dvije s avionom, kamionom i hidraulikom...
I zato sam samo u GTA IV od svih GTA naslova dobio lagani osjećaj ponavljanja.

wow, zbog 3 takve misije u sa, sad ti imas osjecaj ponavljanja... mani su misije u IV bas super, i ni jedanput nisam pomislil da sam nest slicnog vec radil... mozda zato jer me ne dira previse kaj radim, glavno da je misija... al je puno ljepse u IV kad te nazove romanova cura i veli da jucer nije dosel doma, pa saznas da je otet, bla bla...

uberfreak
05-02-2009, 08:22
e dajte se slušajte- gta 4 je sranje zato jer nije nimalo sličan san andreasu, ali se sve ponavlja :?

gta 4 je rađen na novom engineu i nema puno stvari koje su iste jer treba vremena da se razradi, kolko se engine za san andreas razrađivao, od gta 3 jos, pa ne ne zalite jer je rockstar napravio fantasticnu stvar

Mirogamemasta
05-02-2009, 15:09
Doggy i Uberfreak nemojte kenjat jer ako je rockstar napravio da mogu realnoSslupat auto onda trebao biti u stanju napraviti i realnoSprikljucivanje prikolice.Ako su napravili helikopter mogli su i avioncek, ako bi trebala zbog toga igra trebala izaci mjesec dana kasnije nek onda tako bude. I to je ono sto ja cijelo vrijeme pricam - nema dodatnog sadrzaja. To me je najvise razocaralo u cijeloj igri. A sto se price tice, Rockstara ljubim u lijevi obraz s desne strane :pray:. Najbolja i najrealnija prica do sad :pray: .

mrs.croft
05-02-2009, 15:13
većinu toga iz SA Rockstar nije odlučio ubacit u 4 s razlogom, za sve te sitnice, pa čak i sve one silne kilometre cesti su komentirali da su bile gotovo nepotrebne. što se naravno ne poklapa sa osobnim ukusima, al jbg, i stvarno - nemogu zakačit prikolicu na kamion? DAPAČE, KRONIČNI NEDOSTATAK! :?

cham3leon
05-02-2009, 16:28
Kako su igru dobro optimizirali, da je četvorka dobila više sadržaja nego SA, trebalo bi ti oko 8 procesorskih jezgara i 4 x nVidia 280GT u SLi-ju.

Osim toga, nije kvaliteta igre mjerljiva u količini natrpanog sadržaja. Kvaliteta je "ono nešto". Jebiga, SA je bio i ostao SA, a četvorka četvorka, i to je to.

Doggy
05-02-2009, 16:41
Doggy i Uberfreak nemojte kenjat jer ako je rockstar napravio da mogu realnoSslupat auto onda trebao biti u stanju napraviti i realnoSprikljucivanje prikolice.Ako su napravili helikopter mogli su i avioncek, ako bi trebala zbog toga igra trebala izaci mjesec dana kasnije nek onda tako bude. I to je ono sto ja cijelo vrijeme pricam - nema dodatnog sadrzaja. To me je najvise razocaralo u cijeloj igri. A sto se price tice, Rockstara ljubim u lijevi obraz s desne strane :pray:. Najbolja i najrealnija prica do sad :pray: .


ja ne kenjam, ja serem... lol...

ne, ozbiljno, meni nist od toga ne fali, jer nema mi nekog smisla zakacit prikolicu za kamion i vuci to kilometarno govno za sobom... isto ko i avion, cemu??? jedan je grad, nije neka velika udaljenost izmedju sva 3 dijela grada, jedan je aerodrom, tak da nema koristi od aviona... osim kaj bi se svi zaletavali s njima u zgrade, cisto nepotrebno...

uberfreak
05-02-2009, 19:01
Doggy i Uberfreak nemojte kenjat jer ako je rockstar napravio da mogu realnoSslupat auto onda trebao biti u stanju napraviti i realnoSprikljucivanje prikolice.Ako su napravili helikopter mogli su i avioncek, ako bi trebala zbog toga igra trebala izaci mjesec dana kasnije nek onda tako bude. I to je ono sto ja cijelo vrijeme pricam - nema dodatnog sadrzaja. To me je najvise razocaralo u cijeloj igri. A sto se price tice, Rockstara ljubim u lijevi obraz s desne strane :pray:. Najbolja i najrealnija prica do sad :pray: .
je*es to da prostite na rijecniku, meni je bitna priča u svakoj igri , a zbog toga je gta serijal na vrhu popisa bio i mostao!!
ovo su maleni defekti, mislim sada zbog toga sto nemozes prikolicu prikvaciti cemo rec da je igra sranje i nis ne valja :yuck:
igra je 1. klasa, u igri ce ljudi voziti automobile i sto ce ti prikolica zaboga?!?!? kolko znam nema traktora , a veliki kamioni ti ne prolaze središtem ny-a

Mirogamemasta
05-02-2009, 19:14
Ma uporno vam zelim reci: WTF cu radit kad predem igru?? (Hvala bogu pa jos nisam :D ). I kako cu dobit onda jos sati za zezanciju? Ovdje jedino moze pomoc multiplayer. Nisam ga puno igrao ali mi bome i nije bas nesto i ostavlja gorak okus u ustima. (Zasad sam igrao samo Street Race ili tak nesto) Igru ti moze startat bilo tko i bilo kada,a ti neces znati tko je, vecina ekipe prolazi kroz zidove i tvoj auto u utrkama (vidi se da Rockstar prvi put radi multiplayer, mogli su bar nesto ukrasti od Blizzarda), a lag kvari dozivljaj jer napokon kad sam prestigao tipa u zavoju on se nakon 5 sekundi stvorioispred mene. Patch? Yes please!

Mirogamemasta
05-02-2009, 19:24
Kako su igru dobro optimizirali, da je četvorka dobila više sadržaja nego SA, trebalo bi ti oko 8 procesorskih jezgara i 4 x nVidia 280GT u SLi-ju.

Osim toga, nije kvaliteta igre mjerljiva u količini natrpanog sadržaja. Kvaliteta je "ono nešto". Jebiga, SA je bio i ostao SA, a četvorka četvorka, i to je to.
:rotfl: :rotfl: Jel ti citas sta pises? Kakve veze ima dodatni sadrzaj sa snagom procesora i grafe.Pod dodatnmi sadrzajem se podrazumjeva jos misija (taxi, ambulance, firefighter misije itd.) Jedini dodatni sadrzaj koji bi utjecao na performanse igre bio bi avion jer bi trebalo brzo loudat gradove kad letis.(Ako ti treba 8-core procesor zbog jedne prikolice onda zbilja neznam..).

cham3leon
05-02-2009, 19:49
Za dodatni sadržaj bi igra bila veća par gigabajta, a budući da je cijela mapa odjednom loadana, kad bi bila ko u SA možeš mislit šta to znači za opterećenje.

Doggy
05-02-2009, 20:06
Ma uporno vam zelim reci: WTF cu radit kad predem igru?? (Hvala bogu pa jos nisam :D ). I kako cu dobit onda jos sati za zezanciju? Ovdje jedino moze pomoc multiplayer. Nisam ga puno igrao ali mi bome i nije bas nesto i ostavlja gorak okus u ustima. (Zasad sam igrao samo Street Race ili tak nesto) Igru ti moze startat bilo tko i bilo kada,a ti neces znati tko je, vecina ekipe prolazi kroz zidove i tvoj auto u utrkama (vidi se da Rockstar prvi put radi multiplayer, mogli su bar nesto ukrasti od Blizzarda), a lag kvari dozivljaj jer napokon kad sam prestigao tipa u zavoju on se nakon 5 sekundi stvorioispred mene. Patch? Yes please!

toga na ps3-ci nema... tam sve ide glatko... od lagg-a nema ni l...

a kad zavrsis igru, imas se kaj mucit s glumljenjem murijaka... a i uvjek ti je na raspolaganju podjebavanje istih... klanje svih taxista u gradu i slicno... od svih 200 golubova i neznam kolko stunt jump-ova da ne govorim... ili pocni igru opet od pocetka... a mogel bi se malo i odljepit od te igre, jelte... ima i drugih stvari za "zezanciju"...

uberfreak
05-02-2009, 20:47
toga na ps3-ci nema... tam sve ide glatko... od lagg-a nema ni l...

a kad zavrsis igru, imas se kaj mucit s glumljenjem murijaka... a i uvjek ti je na raspolaganju podjebavanje istih... klanje svih taxista u gradu i slicno... od svih 200 golubova i neznam kolko stunt jump-ova da ne govorim... ili pocni igru opet od pocetka... a mogel bi se malo i odljepit od te igre, jelte... ima i drugih stvari za "zezanciju"...

:pray:

Doggy
05-02-2009, 21:57
toga na ps3-ci nema... tam sve ide glatko... od lagg-a nema ni l...

a kad zavrsis igru, imas se kaj mucit s glumljenjem murijaka... a i uvjek ti je na raspolaganju podjebavanje istih... klanje svih taxista u gradu i slicno... od svih 200 golubova i neznam kolko stunt jump-ova da ne govorim... ili pocni igru opet od pocetka... a mogel bi se malo i odljepit od te igre, jelte... ima i drugih stvari za "zezanciju"...

:pray:

"sta je pjesnik time htio reci?"

Ivan_87
05-02-2009, 22:02
JOS JEDNA ZAMJERKA STO SE TICE GRADOVA :(

nigdje nema ni 500m kvadratnih šumi ajde da su bar napravili jedna grad s brdovitim djelom di imaš šume kao npr u GTA3 a da negovorim u SA ..

čisto govoreći odma dosadi .. nevidiš razliku između grada i grada ..

ocjenit cu to voako

u svoje vrijeme kad je SA izaso dao bi mu onda ocjeno 8.5/10
gta iv u ovo vrijeme 7/10 8)

zao mi je sto sam toliko obozavatelj gta serijala i toliko ceko IV a malo se razocaro 8)

cham3leon
05-02-2009, 22:12
Ne vidiš razliku između grada i grada zato jer nema više od jednog grada, postoji samo Liberty City.

Doggy
05-02-2009, 22:21
i u new york-u je samo jedna "suma", je da je veca nego u igri, al je ima... a u liberty city-u ako se ne varam, prvi i drugi grad imaju park... to kaj si ti stalno u autu i vozis samo po cesti, pa ih nisi videl, tvoja stvar...

Ivan_87
05-02-2009, 22:57
i u new york-u je samo jedna "suma", je da je veca nego u igri, al je ima... a u liberty city-u ako se ne varam, prvi i drugi grad imaju park... to kaj si ti stalno u autu i vozis samo po cesti, pa ih nisi videl, tvoja stvar...

:rotfl: nisam mislio na park i da mora sve bit kao sto je u new york-u :)

ima par otoka al svaki izgleda slicno skoro i isto ..

sumu sam mislio da su mogli dodat otok na kojem je bar 40% šumskog teritorija a nikakvih parkova i ostalih malih gluposti ..

al ok što je da je ..

RIDER32
06-02-2009, 00:08
Doggy i Uberfreak nemojte kenjat jer ako je rockstar napravio da mogu realnoSslupat auto onda trebao biti u stanju napraviti i realnoSprikljucivanje prikolice.Ako su napravili helikopter mogli su i avioncek, ako bi trebala zbog toga igra trebala izaci mjesec dana kasnije nek onda tako bude. I to je ono sto ja cijelo vrijeme pricam - nema dodatnog sadrzaja. To me je najvise razocaralo u cijeloj igri. A sto se price tice, Rockstara ljubim u lijevi obraz s desne strane :pray:. Najbolja i najrealnija prica do sad :pray: .
Samo za info... prikolica se tu nema sta realno zakvačit. Zakvači se sama kad dođeš ispod nje (slično kao i u SA) i nemože puno biti nerealno.
A odkaći se sama kad se negdi očešemo ili previše skrenemo :D
Dodavanje toga je C/P +5minuta posla dodavanja fizikalne razlike... ugl da netrabinjam :D vjerojatno su izostavili jer su se zamarili nekim drugim stvarima (npr. pritiskanjem tipke convert :D ). Imaju novi engine i nemaju skoro ništa da C/P iz prošlih nastavaka kao što su imali u VC i SA.
Iduči će sigurno biti bolji i puno veći i optimiziraniji.
Pogledajte kolko je SA bolji i šareniji i veči od GTA3 (negledam priču).
GTA V (ako se tako bude zvao) če biti bolji :thumbs2:

uberfreak
06-02-2009, 09:12
rider ja im to govorim vec unazad....... nekih desetak stranica i nikako da shvate

RIDER32
06-02-2009, 11:18
Ma da... ja samo nadopunjujem to da vide da nisi jednini sa tim misljenjem :D

uberfreak
06-02-2009, 11:56
Ma da... ja samo nadopunjujem to da vide da nisi jednini sa tim misljenjem :D

hvala ljepa :D

t0ma
07-02-2009, 11:01
zapeo sam na 10 misiji..(Clean Getaway) ono kada trebam vozit auto i parkirat ga u garazu,ali kada dodem do garaze garaza je zatvorena ? (gledao sam walktrough te misije na youtube i drugima je garaza bila otvorena..dal je ko imao takav il slican problem u igri ?

ScorpiuS
07-02-2009, 11:42
zapeo sam na 10 misiji..(Clean Getaway) ono kada trebam vozit auto i parkirat ga u garazu,ali kada dodem do garaze garaza je zatvorena ? (gledao sam walktrough te misije na youtube i drugima je garaza bila otvorena..dal je ko imao takav il slican problem u igri ?
Pogledaj jesi došo do prave garaže tj. jeli ima neka garaža do te.

t0ma
07-02-2009, 11:47
zapeo sam na 10 misiji..(Clean Getaway) ono kada trebam vozit auto i parkirat ga u garazu,ali kada dodem do garaze garaza je zatvorena ? (gledao sam walktrough te misije na youtube i drugima je garaza bila otvorena..dal je ko imao takav il slican problem u igri ?
Pogledaj jesi došo do prave garaže tj. jeli ima neka garaža do te.

dosao sam do prave,u biti onako poredano je oko 5-6 garaza,jedna je otvorena ali kada parkiram u njoj,izadem van iz auta i pise mi neka udem nazad u auto a problem je u tome sto ni nemogu nazad uc u auto jer je zakljucan,onda moram opet ic ispocetka prelazit misiju jer ako iz auta izadem vise nemogu uc u njega..a na misiji sam vidio na youtube bas da je u garazi ona kao plava strelica i pise da treba parkirat auto u tu garazu a meni je ta zatvorena.

Doggy
07-02-2009, 13:57
mozda moras stavit bombu u auto, ili se rijesit murije, ili ostalih koji te ganjaju...

ScorpiuS
07-02-2009, 15:18
mozda moras stavit bombu u auto, ili se rijesit murije, ili ostalih koji te ganjaju...
Ako je to ona za Vlady Boya onda auto prvo treba oprat.

Doggy
07-02-2009, 16:19
tak je bar na youtube-u u videu pokazano, lik je opral auto... ja nisam, pa sam ju zavrsil...

uberfreak
08-02-2009, 20:54
kak se ovo vidi fps u gta 4 ?

$p1tf1r3
08-02-2009, 20:58
kak se ovo vidi fps u gta 4 ?

ja preko ati traya

t0ma
09-02-2009, 11:54
kak se ovo vidi fps u gta 4 ?

ili skines program FRAPS.preko njega se isto moze.

uberfreak
09-02-2009, 15:03
kak se ovo vidi fps u gta 4 ?

ili skines program FRAPS.preko njega se isto moze.
fraps imam, mislio sam da se moze namjestiti u igri nekako

ScorpiuS
09-02-2009, 18:05
kak se ovo vidi fps u gta 4 ?

ili skines program FRAPS.preko njega se isto moze.
fraps imam, mislio sam da se moze namjestiti u igri nekako
Kako misliš "namjestit"?

RIDER32
10-02-2009, 00:20
Pa npr u CoDu se preko sivre aktivira taj neki benchmark.

uberfreak
10-02-2009, 12:54
Pa npr u CoDu se preko sivre aktivira taj neki benchmark.
da tak sam mislio

ScorpiuS
10-02-2009, 18:47
Pa npr u CoDu se preko sivre aktivira taj neki benchmark.
da tak sam mislio
U grafičkim opcijama imaš odmah za pokrenut to, ali trebaš sejvat.

Mirogamemasta
11-02-2009, 13:03
Jel moguce ponoviti date sa zenskom ako ga upropastis. Bio sam sa onom bolnicarkom i imao sam losu obleku i zenskoj se bas nisam svidio pa mi dala nogu. Sad je opet pokusavam nac na internetu al mi se cini da je nema. Jel se sjeca netko imena njenog?

Doggy
11-02-2009, 14:38
mislim da treba proc neko vrijeme, jer sam ju ja jedanput slucajno napucal... a romanova otmica mi je sjebala date s lawchick, sad i nje nema...

Dr. Kam
11-02-2009, 15:21
Evo, samo jedno brzo ninja pitanje :).

Jel izišao kakav update / driver da GTA kuži 1024 memorije na 3870x2?

RIDER32
11-02-2009, 16:16
:o
Pa instaliraj najnovije drivere za grafu. Navodno donosi neka poboljsanja i novitete

uberfreak
11-02-2009, 18:46
RIDER svaka ti dala XD
otkrio si tajnu svemira

ScorpiuS
11-02-2009, 22:21
Evo, samo jedno brzo ninja pitanje :).

Jel izišao kakav update / driver da GTA kuži 1024 memorije na 3870x2?
Nema veze što u opcijama skuži samo gigu. Samo ti slobodno prekorači tu mjeru i sve će bit uredu.

Doggy
12-02-2009, 20:10
bas prestekavam tv i vidim reklamu za rednecke u onim racer autima iz san andreasa, kak se vrte po aerodromu u san fieru... lol je videl ko to??? gledate uopce tv???

Doggy
12-02-2009, 21:05
sorry za double post, al nema edit...

uglavnom, tolko auta u igri, a niko nist ne komentira??? ja sam trenutno tek na drugom otoku, i najbolji auto koji vozim je santinel... tu i tam naletim na sultana, i on mi je za sad najbolji... odma poslje RS-a...

ScorpiuS
12-02-2009, 21:30
sorry za double post, al nema edit...

uglavnom, tolko auta u igri, a niko nist ne komentira??? ja sam trenutno tek na drugom otoku, i najbolji auto koji vozim je santinel... tu i tam naletim na sultana, i on mi je za sad najbolji... odma poslje RS-a...
TV sam gledo, ali ne puno. Inače odi na mjesto gdje si odveo Michele na prvi spoj. Tu negdje bi ti trebo biti teren za mini-golf. Tek ćeš se tu iznenadit ;)
I meni su najdražći automobili koje mogu pozvat da se stvore ispred mene :D
Prošo igru pa me ne zanima ne korištenje ćitova.

Mirogamemasta
12-02-2009, 23:48
NA telki su mi najbolji American space rangers :rotfl: i Men´s room. Super mi je kad pocne padat kisa a ekipa pocne vaditi kisobrane i pokrivat se novinama preko glave, a policajci navuku one svoje kabanice. Ma realno do yaya, bas mi se svida.
Cini mi se da vise niti jedan auto "ne drzi" cestu kao prije u SA. Sad sa bilo kojim da uletim u zavoj prvo ce se okrenut za 180 i jos ce fulat zavoj 5 metara.
Najljepse mi je po noci sa helicem letiti iznad grada. :pray: Kad sam prvi put to vidio ostao sam bez rijeci, ma to je nesto prekrasno.
Ako me netko pita sad slobodno mogu reci da sam bio u New Yorku. :D

Doggy
13-02-2009, 09:13
kad neznas vozit aute s takvom fizikom... ja sa santinelom i sultanom derem cestu samo tak...

@scorpius- jos da se ja sjecam kud sam ju odvel na prvi date...

uberfreak
13-02-2009, 12:33
ma izneneđenja u pm........ skorosam napisao iznenađenje XD ali ali dat cu vam hint- pocinje sa n i zavrsava sa a -pogodite

ScorpiuS
13-02-2009, 15:35
ma izneneđenja u pm........ skorosam napisao iznenađenje XD ali ali dat cu vam hint- pocinje sa n i zavrsava sa a -pogodite
Dat ćeš koji hint? Za što je taj hint.

uberfreak
13-02-2009, 17:43
ma izneneđenja u pm........ skorosam napisao iznenađenje XD ali ali dat cu vam hint- pocinje sa n i zavrsava sa a -pogodite
Dat ćeš koji hint? Za što je taj hint.
hint ti je sugestija, pomoc kod pomaganja, na to sam mislio

ScorpiuS
13-02-2009, 17:49
ma izneneđenja u pm........ skorosam napisao iznenađenje XD ali ali dat cu vam hint- pocinje sa n i zavrsava sa a -pogodite
Dat ćeš koji hint? Za što je taj hint.
hint ti je sugestija, pomoc kod pomaganja, na to sam mislio
Ma znam to, nego pomoć oko čega

uberfreak
13-02-2009, 18:11
iznenađenja

Mirogamemasta
20-02-2009, 18:04
1. Gdje mogu naci Infernus u algonquin-u? (ako ga uopce ima tamo)
2. Jel itko vidio Buggy na plazi? (ja jos nisam :( )
3. Ocu ikad moci otici u zracnu luku, a da me ne ganja policia?
4. Gdje mogu vidjeti koliko imam ukupno bodova (achivements)

Doggy
20-02-2009, 20:02
1. Gdje mogu naci Infernus u algonquin-u? (ako ga uopce ima tamo)
2. Jel itko vidio Buggy na plazi? (ja jos nisam :( )
3. Ocu ikad moci otici u zracnu luku, a da me ne ganja policia?
4. Gdje mogu vidjeti koliko imam ukupno bodova (achivements)

1. nazovi brucia za race i ako su malo bolji auti, trebalo bi ih biti u gradu...
2. nema
3. ne, na ps3 samo u sixaxis tutorialu...
4. valjda na social club site-u...

Mirogamemasta
21-02-2009, 00:00
1. Race pocinje sa random vozilima, pa to i nije bas najsigurnije. Kad-tad cu proc sve utrke u algonquinu,stoga mi bas treba mjesto na kojem se nalazi infernus.
2.To sam i mislio, ali nema veze
3.Goddamit! :twisted: ,a bas sam nasao onaj policijski helic tamo i kad ga uzmem policija me ganja,a u helicu im ne mogu pobjec jer je krug u kojem me love preko sva tri otoka. Isto tako ne mogu igrati chicken sa avionom na miru :thumbs1: .
4. trazio sam ali ne mogu naci.

eddie2142
21-02-2009, 00:03
ali igra se kukavice s avionom... xD

ScorpiuS
21-02-2009, 08:12
Lokator je u policijskom helihopteru, zato u njemu nikad nemožeš pobjeć od policije.

uberfreak
21-02-2009, 10:36
e da pitam, jel ima onih oklopljenih kombija za prijevoz zatvorenika ?

Doggy
21-02-2009, 10:41
neznam za infernus, ja sam ga, kad sam prvi put igral, dobil tek od onog gay-a, a sad sam isel na race, i bilo ih je po gradu...

http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map

prema ovoj mapi, samo su 2... jedan za stevie-a, drugi od bernie-a...


e da pitam, jel ima onih oklopljenih kombija za prijevoz zatvorenika ?

ima, cak jednog moras oteti u jednoj misiji...

uberfreak
21-02-2009, 11:01
jey :D bit ce supe r sada- nema tenkova, uzmem takvo jedno vozilo i juris na murjake, fbijevce i ostalu gamad s prave strani zakona

ScorpiuS
21-02-2009, 15:59
jey :D bit ce supe r sada- nema tenkova, uzmem takvo jedno vozilo i juris na murjake, fbijevce i ostalu gamad s prave strani zakona
Nah, meni je veći gust poć u Infernus, Cheetah ili slično brzo vozilo i pobacat granate iz vozila dok se ne nakupe 4 zvjezdice, a onda gas do daske!

CAN'T TOUCH THIS, COPS! 8)

uberfreak
21-02-2009, 17:52
to mi nije dobro je mi nije gust lovit se sam sa sobom

Doggy
22-02-2009, 13:54
koju misiju treba odabrat na kraju da roman prezivi a kate ne???

lol, kate, prvi date sam ju izvel u bar, kaj smo se napili, a vozil sam stari hrdjavi auto... 2. date je bil u striptiz bar-u, al nema onog za uci, pa smo samo prosetali nutra, a poslje toga fast food...

e, ste skuzili, na drugom otoku kraj crkve, svaku vecer murijak zaustavi auto i pregledava gepek...

Doggy
22-02-2009, 17:28
nema edit... uglavnom, revenge treba odabrat da roman prezivi...

kako me ubijala ova zadnja misija...

1. pokusaj, shebem helic u gliser
2. pokusaj, padnem s motora na skakaoni
3. pokusaj, pokupim ljude na plazi i skocim u prazno dok je helic pol kilometra dalje...
4. pokusaj, nemam energije pa poginem prije neg udjem u skladiste, i naravno, nemam ni m4 ni sniper...
5. pokusaj, konacno obavim sve kak treba, i onda me skoro murija na Happiness Islandu prikolje... ajme, mislim da bi bacil igru kroz prozor da mi se to dogodilo...

ScorpiuS
22-02-2009, 18:17
Tu zadnju sa revenge nisam nijednom ponavljao, ali sam bio blizu da ponovim. Došo sam tamo na Happiness Island sa milimetar energije.

uberfreak
22-02-2009, 20:55
znam taj osjecaj.............. neznam misiju

Mirogamemasta
24-02-2009, 11:13
Nakon sto sam instalirao patch, GTA je postajao sve gori i gori.
Nakon sto mi vec mjesec dana izbacuje: GTA IV not responding i zabrejka na svakoj drugoj animaciji pa sam sretan ako uopce predem misiju.
Konacno je tome dosao kraj.
Vise nemogu pokrenuti GTA IV. Hvala ti Rockstar, jeben posao si napravio! :bravo:

ScorpiuS
24-02-2009, 14:54
Nakon sto sam instalirao patch, GTA je postajao sve gori i gori.
Nakon sto mi vec mjesec dana izbacuje: GTA IV not responding i zabrejka na svakoj drugoj animaciji pa sam sretan ako uopce predem misiju.
Konacno je tome dosao kraj.
Vise nemogu pokrenuti GTA IV. Hvala ti Rockstar, jeben posao si napravio! :bravo:
Kull, stavi disk u drive i pokreni Repair.

bounce
24-02-2009, 22:54
vi uživate, a meni igra izgleda ovako ...
http://files.filefront.com/GTA+IV+PC+Po ... einfo.html (http://files.filefront.com/GTA+IV+PC+Popup+Problem+1/;12539769;/fileinfo.html)

Mirogamemasta
25-02-2009, 09:26
Kull, stavi disk u drive i pokreni Repair.
Not responding sr*nje je jos uvijek tu,ali bar mogu uci u igru. Moram probati preci igru sto prije i nadati se da me nece izbacit iz nje.
Ma treba tu jos dosta patcheva.

uberfreak
27-02-2009, 12:50
ja cu cekati sljedeci gta naslov, do onda cu nabaviti dosta jaku mashinu XD

ScorpiuS
28-02-2009, 09:19
E načekat ćeš se. A ako sad imapš slabu mašinu, a tek tad ćeš kupit nešta snažnog, onda nećeš moći igrat ništa od modernih igara.

uberfreak
28-02-2009, 11:11
E načekat ćeš se. A ako sad imapš slabu mašinu, a tek tad ćeš kupit nešta snažnog, onda nećeš moći igrat ništa od modernih igara.
ja to kazem jer cu tek onda nadograditi komp, jkada sljedeci izadje XD

Lord AngelRI
02-03-2009, 13:26
ako Bog da danas bi je trebo zaigrat... :|

RIDER32
02-03-2009, 19:09
Oma javi kako se Phenom II nosi sa njom :)

Mirogamemasta
02-03-2009, 21:35
Bas sam zavrsio sa misijama u GTA IV! Super je! (SPOILER!)SJel zna netko da li se Niko uvijek sukobljava sa Pegorinom? Ako odaberem drugi "put" misiju kojim cu ici hoce li se Niko boriti protiv nekog drugog?Odgovorite samo sa da ili ne.

Ja bih uveo jos jednu opciju u GTA IV (ova ideja mi je pala na pamet vec od GTA III LC).
Opcija bi se zvala SAVE CAR. I mogla bi se ukljuciti - iskljuciti po zelji.
Kao sto ime kaze ta opcija bi spremila zadnji auto koji ste parkirali ispred zgrade. Zasto?
Zato da ne moram svaki put kad unistim infernusa (koji je prakticki unique) loudati igru. Vec se samo opet vratim do stana i svaki put bi me cekao tamo.

eddie2142
02-03-2009, 21:38
da

cham3leon
03-03-2009, 09:31
Znači saveati auto tako da ih na kraju imaš beskonačno? gg...

Bilo bi bolje da su uveli koncept saveanja pozicije auta da ti ne nestane nakon šta odeš na misiju ili slično. Ne znam ima li toga u četvorci, ali me izluđivalo u ranijim nastavcima, sve od GTA 3 (koji, usput, nema podnaslov LC)

Doggy
03-03-2009, 11:06
to s gubljenjem auta kad ides uzet misiju se da ljepo izbjeci... samo treba auto ljepo parkirat na pravom mjestu, a ne uletet s njim u onu zutu strelicu... i infernus nije unique... ima ih dovoljno... meni je super gt unique, ak sam u igri videl 2, s tim da je jedan bil u misiji, pa ga poslje misije nije vise bilo...

ScorpiuS
03-03-2009, 12:42
to s gubljenjem auta kad ides uzet misiju se da ljepo izbjeci... samo treba auto ljepo parkirat na pravom mjestu, a ne uletet s njim u onu zutu strelicu... i infernus nije unique... ima ih dovoljno... meni je super gt unique, ak sam u igri videl 2, s tim da je jedan bil u misiji, pa ga poslje misije nije vise bilo...
Pa ima Super GT-a kolko ti srce poželi (sa čitovima :D )

Mirogamemasta
03-03-2009, 15:26
Ma jebo me pas ako infernus nije unique.Infernusa sam dobio od Bernia za dar. A na cesti ga nikad nema. Infernusa mozes dobit od Bernia, Stevea i mozda kad se ides utrkivati pa nazoves Brucie.Zasto unique? Zato jer ga ne mozes naci na cesti niti ga mozes naci parkiranog. Evo vam mapa pa pogledajte http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map


sve od GTA 3 (koji, usput, nema podnaslov LC)
Ma znam, ali kad meni kazes samo GTA III onda ne znam na koji mislis. Jer svi moji frendovi pitaju:"Jesi igrao GTA III ?" , a misle na San Andreas.

ScorpiuS
03-03-2009, 15:54
Ma jebo me pas ako infernus nije unique.Infernusa sam dobio od Bernia za dar. A na cesti ga nikad nema. Infernusa mozes dobit od Bernia, Stevea i mozda kad se ides utrkivati pa nazoves Brucie.Zasto unique? Zato jer ga ne mozes naci na cesti niti ga mozes naci parkiranog. Evo vam mapa pa pogledajte http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map


sve od GTA 3 (koji, usput, nema podnaslov LC)
Ma znam, ali kad meni kazes samo GTA III onda ne znam na koji mislis. Jer svi moji frendovi pitaju:"Jesi igrao GTA III ?" , a misle na San Andreas.
Ja kad im rečem da igram GTA 4 moji prijatelji me pitaju dali još igram taj prastari VC.

cham3leon
03-03-2009, 16:33
Kad me pitaju za GTA IV ja ću reć da ga nisam igrao, jer nisam. A to šta se nekom ne da izgovarat pravo ime nastavka (ili ga ni ne zna, budući da brzo preskoči sve animacije da bi došo do pucnjave) me se ne tiče.

Btw, ako ti prijatelji VC nazivaju GTA 4, onda kako nazivaju GTA 4? :D

ScorpiuS
03-03-2009, 17:22
Kad me pitaju za GTA IV ja ću reć da ga nisam igrao, jer nisam. A to šta se nekom ne da izgovarat pravo ime nastavka (ili ga ni ne zna, budući da brzo preskoči sve animacije da bi došo do pucnjave) me se ne tiče.

Btw, ako ti prijatelji VC nazivaju GTA 4, onda kako nazivaju GTA 4? :D
AAA, to nitko ne igra, jer nemaju jak PC, a jedan ne želi igrat na 800x600.

Doggy
03-03-2009, 21:50
to s gubljenjem auta kad ides uzet misiju se da ljepo izbjeci... samo treba auto ljepo parkirat na pravom mjestu, a ne uletet s njim u onu zutu strelicu... i infernus nije unique... ima ih dovoljno... meni je super gt unique, ak sam u igri videl 2, s tim da je jedan bil u misiji, pa ga poslje misije nije vise bilo...
Pa ima Super GT-a kolko ti srce poželi (sa čitovima :D )

nikad nisam, niti ikad mislim koristit cheatove u igrama... mislim, kolko jadan trebas biti da sam sebe varas??? a i u statistikama ti pise kolko put si cheatal...

kaj se tice unique auta, odaberi race, ak su bolji auti u race-u, bude ih po cijelom gradu, imas beskonacno vremena da pred svaki od 4 stana parkiras i save-as, a race i tak nije obavezan...

meni se jako rijetko dogodi da sjebem auto, pogotovo ak je neki rijetki u pitanju... a i hebes ostale, sultan rs znam di je, i svaki taxist vec zna kud treba voziti...


Ma jebo me pas ako infernus nije unique.Infernusa sam dobio od Bernia za dar. A na cesti ga nikad nema. Infernusa mozes dobit od Bernia, Stevea i mozda kad se ides utrkivati pa nazoves Brucie.Zasto unique? Zato jer ga ne mozes naci na cesti niti ga mozes naci parkiranog. Evo vam mapa pa pogledajte http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map


sve od GTA 3 (koji, usput, nema podnaslov LC)
Ma znam, ali kad meni kazes samo GTA III onda ne znam na koji mislis. Jer svi moji frendovi pitaju:"Jesi igrao GTA III ?" , a misle na San Andreas.

a kaj se tice te mape, jadna je, to svako kome puhne nest dopise, al niko se nije potrudil napisati di su random likovi...

ScorpiuS
03-03-2009, 22:15
to s gubljenjem auta kad ides uzet misiju se da ljepo izbjeci... samo treba auto ljepo parkirat na pravom mjestu, a ne uletet s njim u onu zutu strelicu... i infernus nije unique... ima ih dovoljno... meni je super gt unique, ak sam u igri videl 2, s tim da je jedan bil u misiji, pa ga poslje misije nije vise bilo...
Pa ima Super GT-a kolko ti srce poželi (sa čitovima :D )

nikad nisam, niti ikad mislim koristit cheatove u igrama... mislim, kolko jadan trebas biti da sam sebe varas??? a i u statistikama ti pise kolko put si cheatal...

kaj se tice unique auta, odaberi race, ak su bolji auti u race-u, bude ih po cijelom gradu, imas beskonacno vremena da pred svaki od 4 stana parkiras i save-as, a race i tak nije obavezan...

meni se jako rijetko dogodi da sjebem auto, pogotovo ak je neki rijetki u pitanju... a i hebes ostale, sultan rs znam di je, i svaki taxist vec zna kud treba voziti...

Kada mi je dosadno i kada se samo želim zajebavat ulicama Liberty City-a onda su mi čitevi česti. Drugačije nisu.

Doggy
03-03-2009, 22:29
ma da se ljepo zabavljati i bez cheateva...

Mirogamemasta
03-03-2009, 23:27
a kaj se tice te mape, jadna je, to svako kome puhne nest dopise, al niko se nije potrudil napisati di su random likovi...
Evo buraz, ako ti trebaju random likovi pogledaj ovdje: http://4.bp.blogspot.com/_BWG0cw2AwlY/S ... ians--.jpg (http://4.bp.blogspot.com/_BWG0cw2AwlY/SDNGx5lPoYI/AAAAAAAAAzI/ymAGv7me258/s1600-h/gtamaps_randompedestrians--.jpg)
Za ostale stvari koje trebate pogledajte ovdje: http://www.gta4maps.info/

Doggy
04-03-2009, 10:17
ma nasel sam ja mapu vec prije, al nigde ne pise u koje doba dana su tam... jer nisu stalno... a vise se ni ne sjecam koje sam nasel a koje ne...

btw, sve te mape imas u igri, na netu, adresa www.whattheydonotwantyoutoknow.com.. (http://www.whattheydonotwantyoutoknow.com..).

ScorpiuS
04-03-2009, 16:56
Odi te na bilo koji laptop ili kompjuter sa pristupom na internetu u igri!
Upišite ovu stranicu: www.whattheydonotwantyoutoknow.com (http://www.whattheydonotwantyoutoknow.com)

Doggy
05-03-2009, 10:02
Odi te na bilo koji laptop ili kompjuter sa pristupom na internetu u igri!
Upišite ovu stranicu: http://www.whattheydonotwantyoutoknow.com

a kaj sam ja post iznad napisal???

ScorpiuS
05-03-2009, 12:38
Odi te na bilo koji laptop ili kompjuter sa pristupom na internetu u igri!
Upišite ovu stranicu: http://www.whattheydonotwantyoutoknow.com

a kaj sam ja post iznad napisal???
Ups, sorry, tvoj post mi je promaknul.

Lord AngelRI
09-03-2009, 14:01
Oma javi kako se Phenom II nosi sa njom :)

nosi se po meni odlicno vrti igru bez štekanja; ja zadovoljan... nakon svih muka i konacno uspjesne instalacije mogu rec da se isplatilo igra je solidna 7 od 10...

Ivan_87
12-03-2009, 12:29
Oma javi kako se Phenom II nosi sa njom :)

nosi se po meni odlicno vrti igru bez štekanja; ja zadovoljan... nakon svih muka i konacno uspjesne instalacije mogu rec da se isplatilo igra je solidna 7 od 10...

phenom2 :shock:

ako imas grafu 9600GT-HD4850+ i procesor tipa 6000X2,E8200,E8400,7750X2 i bar 2X1gb rama vrtit ćeš je bez ikakvog štekanja

ako je to skupo onda neznam što je tek phenom2

a to što se ljudi preseravaju da treba zvjer od procesora i grafe to su puke izmišljotine jer sa tim konponentama i ekranom do 22"
će sve radit pristojno

a sad da će neko kupovat zvjer radi jedne obične igre mora bit lud ili bogat :roll:

EDIT: frend vrti na 1280X1024 medium detalji sa 4200X2OC,2X1gb ram i 9600GSO a računaj da te konponente vrijede polovne max 750-800kn ko je tu lud sad :toilet:

sve ostalo su forumske izmišljotine .. a pogotovo kad neko dođe i u sigu mu piše 6000X2 & 8800GT i kaže da mu igra šteka
da .. šteka jer je umjesto monitora kupio plazmu

RIDER32
12-03-2009, 20:27
A cuj... Das sad 1500kn za proc i miran si bar jos 2 generacije procesora.
Negi vole kako kupovati za unaprjed. Kao npr ja :) Ko zna kad cu kupit drugi komp pa mi je bolje sad kupit nesto zvjersko pa nerazmisljat bar 2 godine.

uberfreak
12-03-2009, 21:17
A cuj... Das sad 1500kn za proc i miran si bar jos 2 generacije procesora.
Negi vole kako kupovati za unaprjed. Kao npr ja :) Ko zna kad cu kupit drugi komp pa mi je bolje sad kupit nesto zvjersko pa nerazmisljat bar 2 godine.
kad se mijenja proc mijenja se cijeli kompjutor, barem kod mene

ScorpiuS
12-03-2009, 21:34
Sada će se koristit isti utori neko vrijeme pa neće biti potrebne takve mjere.

Ivan_87
13-03-2009, 09:35
Sada će se koristit isti utori neko vrijeme pa neće biti potrebne takve mjere.

isti utori ddr2/pci express se sigurno već 2 godine koriste tako da uvjek možeš nadogradit najvažnije grafičku možda procesor i manje bitni ram

kad se kupuje pc za igre gleda se da kupiš čim dugotrajnije napajanje,solidan disk i prilično novu ploču

to je temelj buduće nadogradnje ..

zato netreba radit greske tipa uzet cu codegen 600w i bit cu miran a tog codegena jede jedno pravo napajanje tipa pc power 350w :scared:

Mirogamemasta
14-03-2009, 15:15
Ma meni je jebeno kad je noc. Da vidis kako zgrade lijepo svijetle kad letis helicem.

Btw. jesi upalio svjetla kod auta? :D

RIDER32
14-03-2009, 15:28
Prvi put zaigro GTA IV. Na playu 3 kod frenda,igra je ok,jadno mi je kako lik
Reanlo? :D

ScorpiuS
14-03-2009, 18:58
Kad padne noć pa se mogu upalit kratka i duga svijetla! Čovječe kako realno!!! Pa i ne baš, to je zapravo previše sitnih detalja za igru.

Ivan_87
15-03-2009, 15:32
Kad padne noć pa se mogu upalit kratka i duga svijetla! Čovječe kako realno!!! Pa i ne baš, to je zapravo previše sitnih detalja za igru.

šališ se :D :oops:

ScorpiuS
15-03-2009, 17:04
Kad padne noć pa se mogu upalit kratka i duga svijetla! Čovječe kako realno!!! Pa i ne baš, to je zapravo previše sitnih detalja za igru.

šališ se :D :oops:
Ma koga uopće briga za to jesu li upaljena duga ili kratka svijetla u igri poput GTA? Ma koga uopće briga jesu li svijetla uopće upaljena u igri poput GTA.

Ivan_87
15-03-2009, 21:53
Kad padne noć pa se mogu upalit kratka i duga svijetla! Čovječe kako realno!!! Pa i ne baš, to je zapravo previše sitnih detalja za igru.

šališ se :D :oops:
Ma koga uopće briga za to jesu li upaljena duga ili kratka svijetla u igri poput GTA? Ma koga uopće briga jesu li svijetla uopće upaljena u igri poput GTA.

http://www.imagesforme.com/out.php/i399280_iconpray2.gif

istina al ja se volim provozat off road a toga tu bas i nema :(

Mirogamemasta
17-03-2009, 22:34
jel ima za skinuti nekakav radar za one ptice? Lijepo sam si skinuo mapu, poceo ubijat golubove i brojati.Nesto sam na kraju zeznuo.Na svojoj mapi imam zapisano da sam sve ubio, a u igri su zapravo ostala jos 2.

Ivan_87
18-03-2009, 20:56
WTFD 8)

nisam ušo još u treći grad najviše jer mi se neda prelazit .. al sam skužio totalnu glupost koju su napravili..

uzmem motor odem u treći grad pojavi mi se 6 zvjezdica love me nekih 10min nakon čega im uspjevam pobjeć iz one crvene zone na mapi .. tj još uvjek budem u trećem gradu , zvjezdice nestanu i nakon 5 sekundi opet se iz ničega pojave .. stim da me nitko nije vidio ?*? :thumbs1:

Doggy
18-03-2009, 21:54
to je tak uvjek bilo u gta.... nebres na novi otok/dio grada ako ga prije ne otkljucas...

Ivan_87
19-03-2009, 13:13
to je tak uvjek bilo u gta.... nebres na novi otok/dio grada ako ga prije ne otkljucas...

al na prijasnjim nastavcima si upiso šifru da te ne love i nisu te lovili dok je nisi ispiso tu je drukčije ..

ScorpiuS
19-03-2009, 14:23
Ovdje je druđačije jer bi u prošlim nastavcima bilo nemoguće pobjeć od 6 zvjezdica, jer su ti uvijek za repom.

Doggy
19-03-2009, 16:26
to je tak uvjek bilo u gta.... nebres na novi otok/dio grada ako ga prije ne otkljucas...

al na prijasnjim nastavcima si upiso šifruSda te ne love i nisu te lovili dok je nisi ispiso tu je drukčije ..

pravil se bum da ovoSnisam procital

Mirogamemasta
19-03-2009, 20:28
to je tak uvjek bilo u gta.... nebres na novi otok/dio grada ako ga prije ne otkljucas...

al na prijasnjim nastavcima si upiso šifruSda te ne love i nisu te lovili dok je nisi ispiso tu je drukčije ..

pravil se bum da ovoSnisam procital

Cek malo @Doggy kaj nisu to Rockstarovci napisali te kodove? Jos ces mi rec da i Spark IV ne smijem stavit.
Dobro nebum stavljal link dok ne vidim jel smijem il ne.
Ako je netko upoznat sa tim programom jel mi moze rec kako se ukljucije. Nasao sam popis od 100 golubova i ova dva koja mi fale su zicer među tih 100.
Uglavnom napravio sam sve kako pise i svejednio mi nece prikazati golubove. (igrao sam od pocetka i opet mi nije htio prikazati golubove)

Doggy
20-03-2009, 11:38
neznam za cheat-ove, al ja to ne koristim, i svakoga ko ih koristi smatram pi*kicom, bil oda ih koristi za zabavu, ili lakse prelazenje igre...

cham3leon
20-03-2009, 12:37
Kad bi GTA IV bio namijenjen za igranje s šiframa, onda bi ih dobio u priručniku odmah. Šifre su za zajebanciju jednom kad prođeš cijelu igru ili nemaš šta pametnije radit. Glupo je prelaziti sa šiframa.

ScorpiuS
20-03-2009, 15:09
Kada bi neki casual gamer relazio prošle nastavke sa šiframa to bi tako-tako shvatio, ali GTA IV koje je toliko lagan prelazit sa šiframa je apsurdno.

Mirogamemasta
20-03-2009, 18:27
Evo sad sam opet procitao pravila, mislio sam da se cheatanje u igrama odnosi na SP a zapravo se odnosi na MP.
My bad. :D

Pretpostavljam da nitko nije koristio Spark IV? Dammit! :-x

Sto se cheatanja tice u gta slazem se s vama. Ja ih isto koristim tek kada predem igru za zezanciju. Iako ih u cetvorci ne koristim jer vise nemaju dobre sifre.
U GTA III najbolja sifra je bila "nobody likes me" u kombinaciji sa sifrom "weapons for all" I sva ekipa dobije oruzja i pocne pucati po tebi.
Pa da vidis kad ti bakica izvadi flame thrower i pocne przit okolo. :D Da mi je vidjet tko ce sad opljackat bakicu,a? :D :D

RIDER32
20-03-2009, 18:40
Ovdje je druđačije jer bi u prošlim nastavcima bilo nemoguće pobjeć od 6 zvjezdica, jer su ti uvijek za repom.
khm khm... o cem ti? :)
Pa samo to sam i radio :pray: :D
Samo se zavuces u neki prolaz, kupis puno municije, i resetas po njima dok nedođe do 6 zvjezdica. Onda samo ozletiz is "bukse" i uletis u neki tenk i samo se vozas po gradu i skupljas one zvjezdice. :roll:

uberfreak
20-03-2009, 18:45
Ovdje je druđačije jer bi u prošlim nastavcima bilo nemoguće pobjeć od 6 zvjezdica, jer su ti uvijek za repom.
khm khm... o cem ti? :)
Pa samo to sam i radio :pray: :D
Samo se zavuces u neki prolaz, kupis puno municije, i resetas po njima dok nedođe do 6 zvjezdica. Onda samo ozletiz is "bukse" i uletis u neki tenk i samo se vozas po gradu i skupljas one zvjezdice. :roll:
u ovom naslovu nema tenkova , s time je ta opcija iskljucena

ScorpiuS
20-03-2009, 19:37
Ovdje je druđačije jer bi u prošlim nastavcima bilo nemoguće pobjeć od 6 zvjezdica, jer su ti uvijek za repom.
khm khm... o cem ti? :)
Pa samo to sam i radio :pray: :D
Samo se zavuces u neki prolaz, kupis puno municije, i resetas po njima dok nedođe do 6 zvjezdica. Onda samo ozletiz is "bukse" i uletis u neki tenk i samo se vozas po gradu i skupljas one zvjezdice. :roll:
u ovom naslovu nema tenkova , s time je ta opcija iskljucena
:pray: Odakle tebi tenk isperd policijske stanice? :D

RIDER32
20-03-2009, 21:29
Pa kad nakupis 6 starsica pocne te vijat i vojska a oni dolaze sa tenkovima...

Doggy
20-03-2009, 21:48
ocito mislite na prijasnje nastavke, jer u gtaIV nema ni vojske ni tenkova... a glavna faca si u gradu ako dobijes FIB-ef buffalo... bez cheat-ova, da se razmemo...

vex
21-03-2009, 15:57
Izašao je treći (1.0.3.0) patch za gta 4:
-popravljeno dosta bugova
-dodatna optimizacija
-sada možete mijenjati kontrole
-dodane su "off" opcije za shadows i reflections

Čitam malo po ostalim forumima , neki su dobili fps boost od 10-20 fps.
Javim dojmove i sam kada isprobam , skidam trenutno.

G4
21-03-2009, 16:09
Dobar je ovaj GTA IV, samo malo previše hardwarski zahtjevan!

RIDER32
21-03-2009, 16:34
Izašao je treći (1.0.3.0) patch za gta 4:
-popravljeno dosta bugova
-dodatna optimizacija
-sada možete mijenjati kontrole
-dodane su "off" opcije za shadows i reflections

Čitam malo po ostalim forumima , neki su dobili fps boost od 10-20 fps.
Javim dojmove i sam kada isprobam , skidam trenutno.
...a mozete ga skinnuti OVDJE (http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html)

A popravljeno je:

SVersion 1.0.3.0 - March 19, 2009
GRAPHICS:

* Interior Lights for ATI 1900 series cards:
o All light sources appear for users with 1900 series ATI cards. (ie. Pool Mini Game)
o ALT-TAB fixed
* Graphics Settings:
o Added menu option " OFF " for Reflection quality
o Added menu option " OFF " for Shadow quality

PERFORMANCE:

* Physics optimizations to improve situations with heavy physics calculations (ie. 32 player races)
* Graphical Performance Optimizations

MULTIPLAYER:

* NAT Type detection
o Detect if user has a " strict " NAT and displays message for user
* Voice chat is received even if your microphone is turned off

CONTROLS:

* Keyboard / Mouse
o Remapping restrictions removed
o Allow Enter, Backspace, and Arrow keys to be remapped by user
o Allow multiple mouse buttons to be mapped
* Enable/Disable DirectInput in Menu
o Users can now activate/deactivate Direct Input devices from "Controls" menu.
o If commandline "-usedirectinput" is active, it will override pause menu setting.
* Use 2 direct input devices simultaneously (ie. Wheel and Gamepad)
o Users can now use 2 different controllers at once, including 1 XInput and 1 Direct Input device.
* Added more Direct Input / XInput device support
o Saitek P380/P480/P580/P990
o Saitek PS1000/PS2700/P3200/P3600
o Gravis Eliminator Shock gamepad

SECURITY:

* Detect modified files and prevent users from entering multiplayer if found
o Game will prompt with a message after blocking user with modified data files from entering multiplayer
o Should prevent multiplayer access from cell phone and GFWL join in progress

VIDEO EDITOR:

* Scroll Bar improved response
o Tweaked to respond better to keyboard inputs
* Sped up load times for users with many clips

TITLE UPDATE 2 FIXES:

* Return of Hot Dog Stands and other props
o Missing hot dog vendors, fences, gates, pylons should be present throughout the world.
* Scrolling signboards
o Activate missing scrolling signboard text (ie. highway signs, Star Junction, Clock Tower Sign)
* ALT-TAB pauses game during cutscenes
o Cutscenes should now pause and resume correctly after an ALT-TAB task switch. Audio remains in sync.


GENERAL ADDITIONS / FIXES:

* Mismatched MODO/Perseus Clothing
o Fixed a bug when Niko mixes clothing from Perseus and Modo
* 360 Controller Texture
o Controller image should be visible in Controller Configuration screen

vex
28-03-2009, 12:45
Ako imate nvidia grafu , obavezno instalirajte drivere 180.84 beta , napravljene za gta 4:
http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html


Malo sam se igrao s onim benchmarkom i frapsom i došao sam do rezultata:
64bit vista+ najnoviji driveri uz moje postavke = min fps 25 , max 52 , avg 33
32bit xp + gta 4 driveri uz moje postavke = min 35 fps , max 75 , avg 49

:)

###DK###
01-04-2009, 19:38
Taman instalirao igru.
Podobro zastajkuje.
Instalirat ću ove drivere koje je vex naveo.
Valjda će pomoći.
Nisam još igrao igru. Samo sam upalio da vidim kako ide.
Nadam se da će me zadovoljiti. :)

vex
02-04-2009, 11:45
Svakako instaliraj patch 3 , i isključi clip capture u opcijama.

Mirogamemasta
02-04-2009, 14:07
Upravo se naganjam sa policijom iz zajebancije. :D Malo mi nedostaju oni siljci koje su znali postavljati kod SA. Ovdje bi bilo fora da ti postave siljke, ali samo na mostu. Da se ne pokvari balans igre.

###DK###
02-04-2009, 18:01
Svakako instaliraj patch 3 , i isključi clip capture u opcijama.

Hvala na savjetu. :D
Instalirat ću, pa će valjda brže ići.

D.E.M.O.
10-04-2009, 03:31
sto donosi treci patch? mogao bih ponovo instalirati gta :)
btw, jesu li maknuli onaj smijesni ping limit? :o

vex
10-04-2009, 08:10
Prolistaj par strana unatrag piše točno što treći patch donosi , a što se tiče pinga rockstar nije poduzeo ništa u vezi toga , ali na torrentima imaš neki tool za to , reci ako želiš pa ću ti poslati link.

RIDER32
10-04-2009, 17:34
viewtopic.php?p=934791#p934791 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=934791#p934791)

Btw: kako ste se navikli na onako "postrance" vozenje auta (kamera tocno iza vozaca a ne mjenjaca). Meni je stvarno cudno i tesko mi se naviknit :)

Mirogamemasta
10-04-2009, 21:57
?
Kameru vrtis misem kad hoces, kako hoces i gdje hoces. Isto smo imali u GTAIII:SA. Ja sam imao isti neki filing kao da igram SA pa mi nije bilo potrebno da se privikavam... Jedino na sto sam se privikavao je kad sam sa VC presao na SA.
U SA smo prvi put dobili free kameru, koja nije pratila auto vec si je mogao vrtiti kao hoces.
A to sto ti kamera nije tocno na sredini..... ja bome nisam primjetio :D .
Btw. napokon je dosao free aim u vozilu, pa mogu sa pistoljem i uzijem raditi drive-by bez po muke.

RIDER32
10-04-2009, 22:37
Neki su mozda desnjaci pa WASD drze desnom rukom. :) Dobro sad je SA:PM zahtjevao obrnuto pa da se priviknio ali kad vozim race ili tako nesto onda se vratim na desnu ruku.

A to sto ti kamera nije tocno na sredini..... ja bome nisam primjetio :D .
Ja dok sam to primjetio HEPu sam napravio posla za 3 naredna mjeseca :D

Doggy
10-04-2009, 22:38
GTAIII:SA

???


Btw. napokon je dosao free aim u vozilu, pa mogu sa pistoljem i uzijem raditi drive-by bez po muke.

ma da? niko nije jos to primjetil...
al je puno bolje tak nego ko do sad, da mozes rokat samo okomito s vozacem...

Izgubljeni
12-04-2009, 12:40
instalirao sam gta iv (bez patcheva) . stavio sam sve na med. detalje, pa na low, na high... kako god sam stavio fps je uvik bia isti 4-9 FPS average. samo je perfomase diglo kad sam iskljucia clip capture. dok je max bia 30. i to na plaži. di nema ničeg osim kamenja, mora i pjeska. Jeli postoji kakav fix koji popravlja barem stanje i koliko bi mi patchevi pomogli?

Arbiter of Change
12-04-2009, 12:48
Dosta, ali varira od osobe do osobe... a i postoji i onaj fix kad napišeš grafičku memoriju i prema tome se igraš se s postavkama... negdje je u temi.

R@pt0r
12-04-2009, 12:52
Patch verzija 1.0.3.0 plus novi driveri za grafulju bu ti puno pomogli :wink:

RIDER32
12-04-2009, 14:35
+ u ovoj temi bi trebalo biti jos par trikova viewtopic.php?f=84&t=28389 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=84&t=28389)

uberfreak
12-04-2009, 16:17
evoo ja sam igru nabavio, a moci cu ju igrati od 9.6.

Izgubljeni
14-04-2009, 22:36
evo ovako... proba sam ovi trik sa commandlineom i ovim parametrima -norestrictions,-DX9 /high,-novblank,-nomemrestrict , situacija se dosta pobaljšalja, sada mi je prosječan fps 18, ali još nisam dizao aute u zrak ili tako nešto malo grafički zahtjevnije.. zanima me kako bi mi pomogao ovi zadnji patch i dali treba sve odreda instalirati ili mogu odmah treći?

Izgubljeni
15-04-2009, 21:14
evo napokon sam sfiksa gta iv. oni ''fixevi'' i fore s rezama mi nisu uspjele, ali je novi patch i u parametri u commandlineu puno spasili stvar. svima koji nisu zadovoljni s perfomansama svakao preporučujem da instaliraju novi patch, stave ove parametre u commandline: -norestrictions -DX9 /high -nomemrestrict. pogotovo ovo -DX9/high. poboljšava dosta situaciju i isključiti clip capture u opcijama, sad napokon imam pristojan fps. samo imam jedno pitanje bili mi npr. ovo -DX9/high moglo raditi na crysisu da stavim to u target line?

vex
16-04-2009, 12:35
Probaj , nemaš što izgubiti..

The Jackal
25-04-2009, 09:10
Napravi prvo bekap ofkors

ScorpiuS
25-04-2009, 20:51
Napravi prvo bekap ofkors
Čega? Shortcuta? A osim toga, kasno pališ.

IGoR_2803
26-04-2009, 00:32
Gta iv je sranje :S

mda? pa nije valjda :cry: ?! ako ti tako kazes, evo, idem ga odma uninstaliram...

Lord AngelRI
02-05-2009, 14:23
konacno stigo do ajmo rec kraja, sad me kuzim samo ono na zadnjoj misiji zasto mi se ne zeli popest u helic uhvati se ja mlatim po spacu, on ni gore ni dole tj. da dole padne :D ??

Mirogamemasta
08-05-2009, 23:45
Ma samo mlati sve dok ne uletis u helic! :D (valjda si do sada presao to?)

theplaya
13-05-2009, 15:46
eh presao ga ali nekako mi se cini kratko, jel SA bio duzi ili mi se cini? dobro istina da je game progress na 70% i ima jos onih assasin i phoneboth misija ali nije to to,
i pobogu zasto je Kate morala umrijeti zaasstoo?!?!!?? :P
btw neda mi se lodati i ponovo radit par zadnjih misija , kako zavrsi igra ako odlucis ne ubit Dimitria?

RIDER32
13-05-2009, 15:51
Kate ti da pi... :rotfl:
Nemojte mu rec. Jednog dana ce vam biti zahvalan :D
Zasto se bojis prec igru jos jednom? To ce te jos vise vuc da je pređes. Opet.

neox99buleseye
13-05-2009, 18:51
ja cekam firmu za novi komp a sa Katom cu se pozabaviti onda xD

theplaya
14-05-2009, 13:51
Kate ti da pi... :rotfl:
Nemojte mu rec. Jednog dana ce vam biti zahvalan :D
Zasto se bojis prec igru jos jednom? To ce te jos vise vuc da je pređes. Opet.
eh ježi ga morat cu se prisilit onda, nadam se da mi se nece desit opet sranje ko i prvi put, lovim dimitrija i nakon pol sata igranja te misije zapnem za neki k**** na brodu i ostanem stuck i onda sve ispocetka i onda zbog nekog stekanja umrem opet pred kraj misije tako da sam je iz trece tek presao. i zbog toga mi se nije dalo,
sad su mi se zivci ohladili od toga pa mozda i probam :)

RIDER32
14-05-2009, 16:30
Cuj. Iz osobnog iskustva ti mogu reci da je i tesku misiju lakse preci ako si sam utulis u glavu da misiju nije nemoguce preci cak ni ako je pokusavas preci iz neznam kojeg pokusaja.

I nemoj mi reci da je igra tolko lagana da je gotovo svaku misiju moguce preci iz prve.

neox99buleseye
14-05-2009, 18:57
e jel bi radilo na maximumu na ovoj konfi ?


Matična ploča sa AMD 770 chipsetom
AMD Phenom X4 9550, 4x 2.2GHz, AM2
500GB SATA2
4 GB DDR2 PC800 Dual Channel
16x DVD RW Dual Layer
ATI Radeon HD4850 512MB DDR3

RIDER32
14-05-2009, 21:13
Heh. Konfa je dosta jaka. Pogotovo procesor. Grafa nije Bog zna sto naspram zahtjevnosti igre. Ako bi imao srece da ti nesto nesere trebala bi ic dosta glatko. Al nisam bas sreo priliku sresti gta i slicnu konfu tako da nemogu nista pouzdano reci.

vukopas
14-05-2009, 21:47
meni GTA 4 nije nesto...nekako mi igra jednostavno nema dusu.Mnogo mi je bolji Vice city pa cak i San andreas (uz iznimku onog yo gangsta dijela sa pocetka igre koji mi je ocajan).

neox99buleseye
15-05-2009, 07:33
Heh. Konfa je dosta jaka. Pogotovo procesor. Grafa nije Bog zna sto naspram zahtjevnosti igre. Ako bi imao srece da ti nesto nesere trebala bi ic dosta glatko. Al nisam bas sreo priliku sresti gta i slicnu konfu tako da nemogu nista pouzdano reci.

a gle kupovat cu cijeli novi komp(bez periferije) tak da ndecu slagat po djelovima jer kolko god ja zelio gtx-icu necu je dobiti :(

theplaya
15-05-2009, 08:04
nemoj zaboravit samo skinut official patcheve, ja imam gotovo istu konfu ko ti sa malo slabijim procesorom, i na medium mi je sve zastajkivalo sa malim frame rateom dok nisam patcheve instaliro

neox99buleseye
15-05-2009, 09:15
hihihi ja nemam tu konfu jos no puno hvala na savjetu