PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTA IV



Stranica : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

icecoldkilla
21-04-2007, 20:20
http://www.gtagaming.com

Samo pratite taj site i sve će biti ok!
;)
gtagaming rulez

sta??tu pise da je glavni lik Hrvat??Niko Belić

Gaming Monk
21-04-2007, 20:32
Čuo sam da se neće moć voziti avion i da će grad u kojoj se radnja odvija (Liberty City) biti manji od San Andreasa- to me malo razočaralo, ali čuo sam da će koristiti mnogo bolji engine da bude što realnije

Dreadlock
22-04-2007, 00:14
Mislim da sama cetvorka nece bit tako dobra,al da ce ubrzo poslje nje izbacit nes senzacionalno.

Teon
22-04-2007, 10:05
Ja sam cuo da navodno Liberty City u IV ce bit jednake ako ne I veci od San Andreasa.
E sad posto nece bit aviona, I samo je jedan grad, cini mi se da ce R* pokusati se vratiti GTA III (koji je bio najbolji od svih iz 3D ere, tj III serije), tj starijim Grand Theft Auto-ima, mozda izvedu nesto slicno kao u GTA II ili GTA
Mislim da ce ovdje R* ici na gameplay te "vracanje korijenima", sad cemo vidjeti da li ce biti pun pogodak ili potpuni promasaj. Vece su sanse za promasaj jer vecina gamera tj. GTA fanova igraju od GTA III te nisu nikad igrali GTA 1 il smatraju da totalno suxa te im je naravno SA najdrazi.

Bas sam citao na GTA forumima, I nemogu vjerovat forumi su naravno samo o GTA te bi covjek pomislio da ima podforum o starijim gdje razni gameri pricaju o GTA i GTA II u dobrom svijetlu itd. a kad ono vecina topica se svodi na pljuvanje klasika te postavljanje raznih glupih pitanja, ostao sam zaprepasten :shock:

Prince-Artas
22-04-2007, 10:50
Ja sam cuo da navodno Liberty City u IV ce bit jednake ako ne I veci od San Andreasa.


bit će manji, osjetno

KingTomy
22-04-2007, 10:59
Vice city i trojka su puuuno manje od san andreasa...a ipak u njima nalazim više sadržaja...valjda to rockstar ope pokušava napraviti...

BlackDCRO
22-04-2007, 11:07
Čuo sam da se neće moć voziti avion i da će grad u kojoj se radnja odvija (Liberty City) biti manji od San Andreasa- to me malo razočaralo, ali čuo sam da će koristiti mnogo bolji engine da bude što realnije

I bolje da nema aviona, sjecam se na san andreasu da sam izgubio sve zivce na misijama s avionima...

Nightyx
22-04-2007, 12:24
Čuo sam da se neće moć voziti avion i da će grad u kojoj se radnja odvija (Liberty City) biti manji od San Andreasa- to me malo razočaralo, ali čuo sam da će koristiti mnogo bolji engine da bude što realnije

I bolje da nema aviona, sjecam se na san andreasu da sam izgubio sve zivce na misijama s avionima...

I ja isto ali to je dobro kod takvih igara 8)

Kostolomac
22-04-2007, 12:38
što se mene tiče ja bi najradije da naprave remake vice cityja :D
a šteta što se zrakići neće moć vozit, ali nvm. samo neka oni pogode gameplay ko što su pogodili sa lc i vc :pray:

M@T3J
22-04-2007, 13:43
Ma bolje je da nema aviona. Ja san andreas nisam prešo jer nisam mogo preć one misije sa zračnom lukom.

mravojed20
22-04-2007, 14:04
Nema aviona uopće? jadno. Ne moraju stavit misije s avionima samo nek nam ih daju da ih vozimo.

al onda opet...igra će bit grafički puno naprednija od SA pa bi vjerojatno trzalo ko blesavo da letiš nad gradom.

Sova
22-04-2007, 16:27
Ako si dobro namistite kontrole na avion onda je sve bez problema.

Werewolf
22-04-2007, 22:36
Trebaju avione stavi, jer kak shvatis kako vozit odlicni su. Ja se u Hydri stalno vozio... nisu mi auti niti trebali :P

Burek_fr0m_SPACE
22-04-2007, 22:58
Ma bolje je da nema aviona. Ja san andreas nisam prešo jer nisam mogo preć one misije sa zračnom lukom.
Sry, stvarno, ali onda ste nesposobni... pa letenje avionom u SA je ubitačno lako. Helići su malo teži, ali opet ništa što ne možeš uvježbati u 5 min. Možda zaboravite točkove uvući?

DrunkyDuck
22-04-2007, 23:02
Tako je. Takodjer, izvedeno je najarkadnije moguce uz zadrzavanje fizickih svojstava aviona. Imate akceleraciju, yaw, pitch i roll. Nakon privikavanja i otkljucavanja hydre vise nema potrebe za ikakvim drugim prijevoznim sredstvom (osim za dolazenje do hydre)
Previse je za ocekivati da se avion ponasa kao automobil.


pa bi vjerojatno trzalo ko blesavo da letiš nad gradom.
To ne bi trebalo previse utjecati na performanse. Tako i tako ce u igri biti LOD, zasto s visine ne bi funkcioniralo?

Teon
23-04-2007, 08:44
Lol, indeed ali vidite i ja sam se stalno vozio u Hydri, Hunteru ili sa JetPackom, al kako se ono igra zove, aha da: Grand Theft Auto
Mislim da to pokusavaju izvesti, ponovo ga vratit, u GTA III je bio Dodo no s njim je bilo strasno tesko letjeti, u GTA:SA je jako lagano nisam morao ni kontrole namjestat

1van
23-04-2007, 09:03
Ma bilo bi zakon kad bi na radiju metnuli neke isjecke koje ce se pojavljivati u vijestima na radiju.

npr. pobijo si jednu bandu pa da o tome malo slusas na radiju to bi bilo :pray: , ali to je vec trazenje dlake u jajetu

Teon
23-04-2007, 09:08
Da to bi bilo fenomenalno, bilo bi super da vrate Head Radio i Da Shootaz - Grand Theft Auto (Joyride), a ja bih volio da stave mp3 player u igru, tipa da mozes kupit i slusat mjuzu on foot :D

1van
23-04-2007, 09:12
Ne volim bas te GTA al VC sam igrao zbog toga sto mi bila jedina dobra koju sam igro(nisam imao net) a SA sam cekao,cekao i docekao razocaranje prvo sam ga igro dan i noc onda dojadi nakon tjedan 2 :thumbs1:

Werewolf
23-04-2007, 09:19
Treba stavi policiju koja radi svoj poso kak spada. A ne da svi mogu pucat po gradu, radit masakre nevidjenih razmjera, vozit 300 na sat , proc kroz sva moguca crvena svijetla... No samo se zabite malo u njihova auto i vec vade pistolje i pa pa...
U Mafiji je policija bila odlicna... Vozio si prebrzo i dobio kaznu... Previse kazni ili napravis neko kazneno dijelo i ides u ZATVOR... a tek u krajnjem slucaju vade oruzje... Zovu pojacanje , a ne da se spawnaju na svakom cosku kad te jedan ugleda. Cak i kad bi kroz crveno proso dobio bi kaznu.

E i u GTA svakom... kronicno fali AI , kako policiji tako i ostalim npcovima... kad su ratovi bandi ekipa stane na sred ceste i puca... mozes cak i uzet auto i zaletit se u njih... i tako rijesit problem...
No sve u svemu treba proradit na tome da taj svjet postane realniji, da nema djecjih gluposti kao udjes nekome u auto sa desne strane a no samo izadje i nastavi setat koda se nis nije desilo...
Te u Mafiji je recimo bila shema da nija svaki hebeni auto na cesti otkljucan nego za svaki model auta trebalo je posebno naucit provaljivat bravu ...Trbali bi se samo potrudit malo i napravili bi dobru igru... a ne je izbacit sto prije na trziste kako bi zaradili gro para na smecu...

1van
23-04-2007, 10:03
vjerojatno zato GTA brzo dojadi.

Dreadlock
23-04-2007, 14:34
Molim vas,ja bas ne razumijem pojedince koji tako pljuju po gta-u.Ne razumijem.Meni nije jasno sto vas tocno smeta u toj igri.meni je ok.Ides,razbijas,svadas se s policijom,smijes se smjesnim stvarima na ulici...
Ja mislim da bi veliki broj vas koji usporedujete mafiu i gta,poceo pljuvati po novom nastavku ukoliko bi bio slican kao mafia,jer bi onda rekli da gta kopira mafiu.
Svaka cast mafiji...legendarna je igra...ali nakon sto deset puta ponavljate misiju zato sto ste prosli kroz crveno pa vas ulove....malo glupavo jer ti dosadi.
I moram priznati da mi nije jasno zasto vam se ne svida SA...meni je bio odlican.

Werewolf
23-04-2007, 15:50
Ja samo kazem da moraju proradit na problemima kojih eto ima jaaako puno... A sto se tice ponavljanja misija u mafiji zbog crvenog svijetla :rotfl: ... samo stanes, platis kaznu i ides dalje...

Ides,razbijas,svadas se s policijom,smijes se smjesnim stvarima na ulici...
A ovo uveseljava samo malu djecicu kojoj je eto stat kad te policija oce zaustavit jaaako veliki problem...
A ne shema ubis covijeka na sred ceste motornom pilom (jbg, gust je) ili masakrirat cijeli grad i nikom nista, policija ni ne mrdne... Upucas covijeka sacmom policajcu iza ledja... on udaljen cca jedan metar isto nikom nista jer nije vidio... ali kad te eto zbo genok razloga ipak vide onda se spawnaju svugdje iza svakog ugla , na zgradama ... cak i u vodi... nema nekog logickog mjesta odakle dolaze nego samo stvaraju blizu tebe... dok je eto, zao mi je ali opet moram rec, to puno bolje rijeseno...

Kostolomac
23-04-2007, 16:20
ja bi da vrate emotion i flash fm :pray:

a istina je da bi trebali poradit na ai-ju

Arbiter of Change
23-04-2007, 16:25
A ovo uveseljava samo malu djecicu kojoj je eto stat kad te policija oce zaustavit jaaako veliki problem...


Pa takve su im skupine primarna udarna zona, naravno da će im podilaziti jer "Nedaj bože da me murja zaustavi dok ja masakriram uokolo i potežem 500 km/h po glavnoj ulici!!1!" :roll: Derišta su problem--- as usual.

Dreadlock
23-04-2007, 16:54
ok,vidim da se ovdje ne postuje tude misljenje al dobro...malo citata


samo stanes, platis kaznu i ides dalje

nakon tri puta-zatvor...ja mislim da je to i tebi vjerojatno dosadilo...da postujes pravila prometa...ti je dosadilo?


A ovo uveseljava samo malu djecicu kojoj je eto stat kad te policija oce zaustavit jaaako veliki problem

to ne razumijem...ima puno "velike djece" koje ovo takoder uveseljava(bez uvrede):D


nema nekog logickog mjesta odakle dolaze

zar to postoji u mafiji? :shock:
nisam znao...al zbilja :D:D

ako je ovo nekog uvrijedilo tj. tebe werewolf...sorry :D

Black Hawk Down
23-04-2007, 17:37
Vice city je puno bolji od SA.Mafia je puno bolja od VC.Zašto je tako(po meni naravno)???Meni nije važan zvuk,grafika,veličina svijeta.Važne su mi "male" stvari,na primjer mene je tako nevjerovatno iritiralo to što u SA nema alarma na autovima i slične stvari koje mi se ne da nabrajati,ali uglavnom takvog su tipa.Mafia je kralj takvih "malih" stvari,a GTA uopće nema toga,on je površan,ciljana publika su retardos klinci ili tinejđeri sa ba facom(široko raširena usta sa očima koji gotovo gledaju u nos,nije uvreda po meni to je privremena faza kada je nekome dosadno).

Dreadlock
23-04-2007, 18:29
Slazem se za ovo sa mafijom...ona ima neku "carobnu privlacnost"( :rotfl:) il tak nesto...
Ali sad cu vam nabrojati zasto je meni SA dobar:
-Veliki svijet
-Velika mogucnost igranja u tom svijetu
-Nekoliko razlicitih radnji
-Zafrkancija
-ima elemente RPG-a( :pray: );ostali gta naslovi ih bas i nisu imali
-beskrajan broj mislija
-velik broj vozila

Mafia:
-Odlicna filmaska radnja
-Muzika
-tridesete godine
-Policija;al nakon nekog vremena dosadi

U Mafiji mi je bezveze onaj freeride...Brzo ti ponestane ideja sto da radis...

Werewolf
23-04-2007, 19:33
Ovako mozemo u nedogled ali cinjenica je da je Mafija izasla u vrijeme gta 3 ... a po igravosti i po tim kako Black Hawk kaze malim stvarima owna cak i san andreas koji je puno kasnije izaso... a cak i nema puno bolju grafiku. U Mafiji je prica odlicna, dostojna i filma, a malih detalja je bilo stvarno puno. Recimo jedna stvar koja mi fakad neide u glavu zasto u gta nema brzinomjera , ima benzinskih postaja a nema potrebe za punjenjem benzina dok je u mafiji trebalo cak i na to pazit. Onda recimo cak postoji speed limiter koji se moze ukjljucit kak se ne bi postigla prevelika brzina dok je policija u blizini. A kad smo kod policije u Mafiji se ona ne spavna na svakom cosku. Policajci su raspodjeljeni po ulicama pa kad te jeda ugleda da si izvadio sacmaricu na sred ceste (jer inace nije normalno da ljudi furaju tesko naoruzanje dok trce ulicom) on ce otrcat do najblize prahistorijske telefonske govorinice i zvat pomoc te ce doc 1 do 2 policijska automobila koja su u blizini , i ako se sakrijete nakon nekog vremena ce odustat. Dok se recimo u SA oces sakrit u neki kut a tamo 3 policajca... (hmm ko zna sta rade). Istina da je freeride bezvez ali i najbolji imaju probleme.

ja mislim da je to i tebi vjerojatno dosadilo...da postujes pravila prometa...ti je dosadilo?
S obziram da polazem vozacki bas mi i nesmije dosadit, jer u SA imas ti beskonacno auta pa ako ga razbijes ko ga jebe, ali u RL razbijes auto... najebo si 8) Slicno je u Mafiji bilo , ako si unistuo svoj auto, a nisi bas bio nadaren za kradju isto ti nije prostalo nego duuga setnja, a jos kad imas one fancy aute na kraju moras ih pazit jer novog je prakticki nemoguce nac 8)
Jbg u ovoj temi sam se raspiso vise nego ikad :P

Teon
23-04-2007, 19:42
Ja ne bih usporedjivao GTA i Mafiu, jednostavno to ne ide.
GTA je uvjek bio i ostao arkada, arkada crim lifea, dok je Mafia moglo mi se rec prava igra, tj "simulacij" mafije te se te 2 igre nemogu usporedjivat.
Ako trazim filmsko iskustvo i gotovo savrsenu igru predobrog gameplaya (izuzmimo bugove) onda cu igrat Mafiu :pray: :pray:
Ako se zelim opustat, razbijat ljude i zezat se sa policijom te jednostavno zabavljat bez previse logike i razmisljanja te opet uzivata u prilicno velikom svijetu raznih mogucnosti i zabavnih misija igrat cu GTA :pray:

P.S. U svakom GTA je bilo alarma na nekim autima, obicno parkiranim !

DrunkyDuck
23-04-2007, 19:42
Ma bilo bi zakon kad bi na radiju metnuli neke isjecke koje ce se pojavljivati u vijestima na radiju.
Jesi igrao SA? Postoji chat postaja ciji se sadrzaj mijenja ovisno o napredku u igri.


Werewolf, slazem se. Jedino bih volio vidjeti Mafiu sa malo vise slobode, odnosno, (puno) realniji GTA.



Nekoliko razlicitih radnji
...koje i nemaju nekog smisla osim da stvore iluziju price izmedju misija. Bas je super i realno sto glavni lik nakon zauzimanja cijelog podrucja krece u debilne kvartovske ratove. Iako je prica dosta slaba, likovi su zanimljivi.

ima elemente RPG-a
Nesto gore, ima elemente simulacije zivota (Simsi covjece, SIMSI!). Bas mi se da hraniti i trenirati glavnog lika da bi se u roku od par sati opet vratio na mrsavka s pocetka igre. O frizurici da ne govorim.

-beskrajan broj mislija
Pretjerujes. A ako mislis na taxi/hitna/opljackajme/itd. misije, tada bi mogao reci da i Solitaire ima beskrajan broj misija.

Teon
23-04-2007, 19:45
Citat:
Ma bilo bi zakon kad bi na radiju metnuli neke isjecke koje ce se pojavljivati u vijestima na radiju.

Jesi igrao SA? Postoji chat postaja ciji se sadrzaj mijenja ovisno o napredku u igri.


Werewolf, slazem se. Jedino bih volio vidjeti Mafiu sa malo vise slobode, odnosno, (puno) realniji GTA.


To je takodjer bilo od GTA 3, najveca fora je kad upoznas Marie, onda poslije ona prica na Chatterboxu kak je upoznala tipa "but he don't talk much" :D

Dreadlock
23-04-2007, 20:17
koje i nemaju nekog smisla osim da stvore iluziju price izmedju misija. Bas je super i realno sto glavni lik nakon zauzimanja cijelog podrucja krece u debilne kvartovske ratove. Iako je prica dosta slaba, likovi su zanimljivi.

ako mene pitas stvorili su dosta dobru "iluziju".


Nesto gore, ima elemente simulacije zivota (Simsi covjece, SIMSI!). Bas mi se da hraniti i trenirati glavnog lika da bi se u roku od par sati opet vratio na mrsavka s pocetka igre. O frizurici da ne govorim.


ok,sto je lose u tome...pa nisu to izravno simsi i nije ti neophodno jesti,prat se i ostale gluposti iz simsa.
I sto onda ako se brines o izgledu glavnog lika?? ne razumijem sto je tu lose.Isto tako se brines o izgledu u nekim drugim igrama...


Pretjerujes. A ako mislis na taxi/hitna/opljackajme/itd. misije, tada bi mogao reci da i Solitaire ima beskrajan broj misija.
ok,ovdje je "beskrajan" bio u prenesenom znacenju...ali nemozes reci da nema puno misija....I da,hitna i to po meni nisu misije...


Jesi igrao SA? Postoji chat postaja ciji se sadrzaj mijenja ovisno o napredku u igri.

u pravu si...mijenja se cak na svakoj stanici,a ne samo na onoj...

DrunkyDuck
23-04-2007, 20:22
ok,sto je lose u tome...pa nisu to izravno simsi i nije ti neophodno jesti,prat se i ostale gluposti iz simsa.
I sto onda ako se brines o izgledu glavnog lika?? ne razumijem sto je tu lose.Isto tako se brines o izgledu u nekim drugim igrama...
Ubaceno je samo da se privuce jos koji igrac, inace je totalno nerazradjeno i nepotrebno u takvom tipu igre. To se i osjeti.

Dreadlock
23-04-2007, 21:50
ok,sto je lose u tome...pa nisu to izravno simsi i nije ti neophodno jesti,prat se i ostale gluposti iz simsa.
I sto onda ako se brines o izgledu glavnog lika?? ne razumijem sto je tu lose.Isto tako se brines o izgledu u nekim drugim igrama...
Ubaceno je samo da se privuce jos koji igrac, inace je totalno nerazradjeno i nepotrebno u takvom tipu igre. To se i osjeti.

gle,meni bas i nije jasan taj dio da je ubaceno da bi se privukao jos koji igrac...pa nije da ce neki lik doc igrat igru sam zato jer se moze prezderavat i oblacit u nekim ducanima...
I ako izgled nije vazan...onda bi trebalo izbaciti sve igre u kojima mozes "uredivati"glavnog lika.... :D

Werewolf
23-04-2007, 22:33
S tim bi izbacio dosta dobrih igara ukljucujuci Oblivion i Godfather. Nije to uredijvanje lika lose (pogotovo kad znas modat igru pa napravis sebi i cijeloj ekipi obleke crne legije :P) Ali da te upucaju pa pojedes hamburger zdrav si na tome bi trebalo proradit.

POSA
24-04-2007, 06:54
ah, prema tome trebalo bi i poraditi na činjenici da u civ igrama lik s batinom rasturi tenk.
stvar je u tome da mi želimo igre, a ne toliko realne simulacije. da je svaka igra 100% realna nebi ju mogli završiti. u stvarnosti se ne povećava health bar, hamburgeri ne izvlače iz mrtvih i jedan metak ubija, zar doista želite takve igre. onda bi se žalili kako su prerealne.
ljudi nikad zadovoljni

McPingvin_v2.0
24-04-2007, 07:58
gle, savršeno realna igra u kojoj cijeli tim ide razvaliti elektranu je ok, ali da se opet drže onoga "ti si one man army" bilo bi ne igrivo.



gle, sejvati svake 2 sekunde i miran si :)

Black Hawk Down
24-04-2007, 13:21
Ja ne bih usporedjivao GTA i Mafiu, jednostavno to ne ide.
GTA je uvjek bio i ostao arkada, arkada crim lifea, dok je Mafia moglo mi se rec prava igra, tj "simulacij" mafije te se te 2 igre nemogu usporedjivat.
Ako trazim filmsko iskustvo i gotovo savrsenu igru predobrog gameplaya (izuzmimo bugove) onda cu igrat Mafiu :pray: :pray:
Ako se zelim opustat, razbijat ljude i zezat se sa policijom te jednostavno zabavljat bez previse logike i razmisljanja te opet uzivata u prilicno velikom svijetu raznih mogucnosti i zabavnih misija igrat cu GTA :pray:

P.S. U svakom GTA je bilo alarma na nekim autima, obicno parkiranim !


U SA nisam primjetio da ima,ni jedanput u svojih 4 prolaska igre.

Teon
24-04-2007, 19:43
Ja ne bih usporedjivao GTA i Mafiu, jednostavno to ne ide.
GTA je uvjek bio i ostao arkada, arkada crim lifea, dok je Mafia moglo mi se rec prava igra, tj "simulacij" mafije te se te 2 igre nemogu usporedjivat.
Ako trazim filmsko iskustvo i gotovo savrsenu igru predobrog gameplaya (izuzmimo bugove) onda cu igrat Mafiu :pray: :pray:
Ako se zelim opustat, razbijat ljude i zezat se sa policijom te jednostavno zabavljat bez previse logike i razmisljanja te opet uzivata u prilicno velikom svijetu raznih mogucnosti i zabavnih misija igrat cu GTA :pray:

P.S. U svakom GTA je bilo alarma na nekim autima, obicno parkiranim !


U SA nisam primjetio da ima,ni jedanput u svojih 4 prolaska igre.

Ma daj :? pa gotovo uvjek je alarm (u biti truba i blinkanje svjetlima) na parkiranim autim kad ih ukrades i onda ak prolazis blizu policemana onda te cuju pa dobijes 1 wanted lv.

Clutch
25-04-2007, 11:57
Ljudi ovo morate vidjeti :rotfl:


http://www.myvideo.de/watch/92895

Rocchiro
25-04-2007, 11:59
Ljudi ovo morate vidjeti :rotfl:


http://www.myvideo.de/watch/92895

prejako :pray:

Werewolf
25-04-2007, 12:01
Ljudi ovo morate vidjeti :rotfl:


http://www.myvideo.de/watch/92895
LoL :rotfl: Stvarno prikazuje koliko je vjerno napravljen Gta :D

mrs.croft
25-04-2007, 14:25
Ljudi ovo morate vidjeti :rotfl:


http://www.myvideo.de/watch/92895

staro

Black Hawk Down
25-04-2007, 15:52
Sa TV.

bounce
20-05-2007, 04:34
Kad smo već kod GTA IV, oću da se vrate stanice Chatterbox FM i otkačeni Lazlow i Fernando Martinez, Flashback 95.6 s preludom partijanericom Toni, Lips 106, Head Radio i DJ Mike Hunt (My'Cunt) te Double Cliff FM s osjećajnim voditeljem Merryweatherom.. Ako je radnja smještena u L.City, bez ovih stanica jednostavno nemože... Ah... Nostalgija.. Idem opet igrat GTA III... Hebeš VC i SA, stara dobra trojka rulz... Poslije MAFIJE, fkors.. :D

D.E.M.O.
20-05-2007, 07:17
MF4H1Ut9jLU&NR=1
staro ali interesantno.. 8)

rSESZTXt ... ed&search= (rSESZTXtt7Y&mode=related&search=)

Teon
20-05-2007, 09:34
Kad smo već kod GTA IV, oću da se vrate stanice Chatterbox FM i otkačeni Lazlow i Fernando Martinez, Flashback 95.6 s preludom partijanericom Toni, Lips 106, Head Radio i DJ Mike Hunt (My'Cunt) te Double Cliff FM s osjećajnim voditeljem Merryweatherom.. Ako je radnja smještena u L.City, bez ovih stanica jednostavno nemože... Ah... Nostalgija.. Idem opet igrat GTA III... Hebeš VC i SA, stara dobra trojka rulz... Poslije MAFIJE, fkors.. :D

Potpuno /agree (na sve sto se moze u tvom postu, lol) :D

bounce
20-05-2007, 16:11
Kad smo već kod GTA III, jel ste primjetili jednu stvar, kolko je nebo realnije i prirodnije u njemu, a u VC I SA tolko čisto i isprazno.. U trojci postoji živi oblaci, koji se i kad je sunčano kreću nebom, zaklanjaju sunce, donose kišu i sl .. A u SA, kad je sunčano, nebo je skroz plavo i to je to.. Nema tih živih oblaka..

Teon
20-05-2007, 16:44
Kad smo već kod GTA III, jel ste primjetili jednu stvar, kolko je nebo realnije i prirodnije u njemu, a u VC I SA tolko čisto i isprazno.. U trojci postoji živi oblaci, koji se i kad je sunčano kreću nebom, zaklanjaju sunce, donose kišu i sl .. A u SA, kad je sunčano, nebo je skroz plavo i to je to.. Nema tih živih oblaka..

Joj, pa da, a znao sam da mi se nest cini drugacije

JedimiNjoke
21-05-2007, 09:15
Trojka mi ima malo Max Payne štih, zato mi i izgleda ljepše i bolje.

bounce
24-05-2007, 03:35
hmm.. poslao kolega na mail.. navodno GTA IV.. sumnjam..

http://img75.imageshack.us/img75/6210/gtaivau5.jpg

zakleo bi se da je uzeto iz nfs mw-a .. ali takva paleta boja je u sve više igrara, tak da neznam..

BlackDCRO
24-05-2007, 07:53
hmm.. poslao kolega na mail.. navodno GTA IV.. sumnjam..

http://img75.imageshack.us/img75/6210/gtaivau5.jpg

zakleo bi se da je uzeto iz nfs mw-a .. ali takva paleta boja je u sve više igrara, tak da neznam..

meni isto grafika baca na most wanted...

Reaper
24-05-2007, 09:39
Pogledajte ovaj jako dobar GTA4 site:

http://www.gta4.net/news/index.php

Xenon Demon
24-05-2007, 09:43
Nije da me podsječa na Most Wanted nego to i jest Most Wanted....
Šalim se nije, ali ta paleta boja me živcira.....
pa ljudi vamo u hrvatskoj zidovi su i bijeli!LOL :killyou:
Pogledao sam opet sliku te sam primjetio onaj plavi kombi.....
to je definitivno iz Most Wanteda ali ako i je iz GTA(sumnjam) onda ovi kopiraju!

mehekek
24-05-2007, 09:49
MW 100%

bounce
24-05-2007, 10:21
Pogledao sam opet sliku te sam primjetio onaj plavi kombi.....


a imaš dobro oko ... ja nisam ni skužio da je to kombi. .a kamo li da je baš takav u mw-u .. .hehe .. :D

Đeri
24-05-2007, 10:27
hmm.. poslao kolega na mail.. navodno GTA IV.. sumnjam..

http://img75.imageshack.us/img75/6210/gtaivau5.jpg

zakleo bi se da je uzeto iz nfs mw-a .. ali takva paleta boja je u sve više igrara, tak da neznam..mw je to

Dreadlock
24-05-2007, 13:00
MW je.Sjecam se ovog džipa jer sam se jednom bio skucao u takvog :D

mravojed20
25-05-2007, 14:05
4 nova screena:

http://news.filefront.com/new-screens-from-gta-iv/

25-05-2007, 14:32
čini mi se da če atmosfera bit jebena!

Kiklop
25-05-2007, 14:43
na slici se vidi da je MW po ovim cno zutim prugama na ovoj cjevi toga ima u svakom NFS djelu

Bishop_45_(2)
25-05-2007, 15:00
čini mi se da če atmosfera bit jebena!

če, če, samo da nastave sa zajebancijom, i imaju hit !!!

bounce
25-05-2007, 21:36
4 nova screena:

http://news.filefront.com/new-screens-from-gta-iv/

predobro izgleda... a jel ima nagađanja kad će izać pc verzija, i hoće li je u opće biti?

Ementaler
25-05-2007, 21:55
18 novih screenova:
http://www.hcl.hr/galerija.php?select=23&TekstID=249

Inđoj :friends:

bounce
25-05-2007, 22:24
18 novih screenova:
http://www.hcl.hr/galerija.php?select=23&TekstID=249

Inđoj :friends:

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

živio hcl..

Arbiter of Change
25-05-2007, 22:49
Glavno da ima Soft Shadows...

Ali grafika uopće nije loša, naprotiv.

Nightyx
26-05-2007, 07:41
Ovo me je zbudilo tamo pored tih tj. iznda screenova piše GTA IV [X360, PS3]....hoće li biti i PC verzije!?? :o

olio
26-05-2007, 07:46
Ovo me je zbudilo tamo pored tih tj. iznda screenova piše GTA IV [X360, PS3]....hoće li biti i PC verzije!?? :oneće odmah izać PC verzija valjda će kasnije napraviti konverziju za PC

KR1ST1J@N
26-05-2007, 08:19
18 novih screenova:
http://www.hcl.hr/galerija.php?select=23&TekstID=249

Inđoj :friends:
kako bolesno dobra grafika :pray: :pray:

Nightyx
26-05-2007, 09:03
Ovo me je zbudilo tamo pored tih tj. iznda screenova piše GTA IV [X360, PS3]....hoće li biti i PC verzije!?? :oneće odmah izać PC verzija valjda će kasnije napraviti konverziju za PC

eh tak je bilo i za GTA:SA....al čujte možda je to i pozitivno kada se malo bolje pogleda....grafika će svakako biti odlična....ali hardwerski zahtjevi će možda biti puno manji nego da se odma pravila PC verzija :D

Ementaler
26-05-2007, 09:17
Ovo me je zbudilo tamo pored tih tj. iznda screenova piše GTA IV [X360, PS3]....hoće li biti i PC verzije!?? :oneće odmah izać PC verzija valjda će kasnije napraviti konverziju za PC

eh tak je bilo i za GTA:SA....al čujte možda je to i pozitivno kada se malo bolje pogleda....grafika će svakako biti odlična....ali hardwerski zahtjevi će možda biti puno manji nego da se odma pravila PC verzija :D

Ustvari, da se odmah radila PC verzija, hardverski zahtjevi bi bili manji... ovako je igra optimizirana za konzole i ako ikada i dođe na PC biti će još jedna od neoptimiziranih konverzija sa konzola...

BlackDCRO
26-05-2007, 09:36
18 novih screenova:
http://www.hcl.hr/galerija.php?select=23&TekstID=249

Inđoj :friends:

Uh svrsit cu, jedva cekam da frend kupi plej trojku, necu mu se micat iz kuce :D

Kiklop
26-05-2007, 11:17
ako tdu igram na 20 fps a grafika je duplo losija od ovoga onda ovo mogu zaboravit na trenutnoj konfi :(

Flame
26-05-2007, 22:15
Ja se bojim da PC verzije nece biti...heh.Inace:Niko Bellic-possible Hrvat?
Sry ako ste ovo vec pominjali,ali nisam mogao citat 20 stranica...

Teon
27-05-2007, 08:23
Jako lako moguce, kod mene u susjedstvu zivi tip koj se preziva Belić :D

DrunkyDuck
27-05-2007, 10:06
Sneško?

Flame
27-05-2007, 11:01
Na http://www.gtagaming.comSto su stavili kao cinjenicu...inace ja sam clan
http://www.thegtaplace.comSpa stalno to pratim.

Alan Ford
27-05-2007, 17:10
Da li su možda poznati hardwerski zahtjevi za gta4? za PC ako će bit

Sory ako je to već postano ali nemam živaca pregledavat 22 stranice

dugi
27-05-2007, 17:18
jesu x360 ili ps3

KingTomy
30-05-2007, 10:37
Igra će sigurno izaći za PC, i to negdje u šestom jesecu 2008.

moram revivat topic :D

Black Hawk Down
30-05-2007, 10:43
Ja mislim da za PC izlazi u 3 ili 4 mjesecu 2008

POSA
30-05-2007, 10:44
vjerovatno u isto vrijeme kad je i san andreas u odnosu na svoju konzolnu inačicu

Teon
30-05-2007, 11:03
vjerovatno u isto vrijeme kad je i san andreas u odnosu na svoju konzolnu inačicu
Najvjerojatnije, al volio bi da R* iznenadi nas PC gamere izdavanjem prije iako nema rijeci o PC verziji jer ipak GTA je prvobitno bio PC igra :roll:

KingTomy
31-05-2007, 10:08
Na http://www.gtagaming.com
piše da treba 1h vožnje da se pređe cijela mapa (pravih 1h, ali ovo su samo tračevi)

Clutch
01-06-2007, 12:46
novi screenshot-ovi stalno dolaze a auti stvarno dobro izgledaju :o

http://gta-worldmods.planet-multiplayer.de/forum/thread.php?threadid=3703

bounce
01-06-2007, 13:29
novi screenshot-ovi stalno dolaze a auti stvarno dobro izgledaju :o

http://gta-worldmods.planet-multiplayer.de/forum/thread.php?threadid=3703

nema ni jedan novi :|

Jopax
01-06-2007, 14:16
Izgleda da ce biti dobrih starih crtanih loading screenova :pray:
http://gta-worldmods.planet-multiplayer ... TA4_35.jpg (http://gta-worldmods.planet-multiplayer.de/GTA4/GTA4_35.jpg)
nek ubace jos neki sa zenskom ko u SA i svaka ima cast :D

Stosha
01-06-2007, 19:09
Izgleda da ce biti dobrih starih crtanih loading screenova :pray:
http://gta-worldmods.planet-multiplayer ... TA4_35.jpg (http://gta-worldmods.planet-multiplayer.de/GTA4/GTA4_35.jpg)
nek ubace jos neki sa zenskom ko u SA i svaka ima cast :D
Nije to loading screen,nego artwork.

Death By Sexy
02-06-2007, 10:42
jep to je loading skrin (i da artwork takođe)...
@stosha dobar nik

odlični su mi screenovi

Stosha
02-06-2007, 10:52
jep to je loading skrin (i da artwork takođe)...
@stosha dobar nik

odlični su mi screenovi
Ja sam cuo da ce jedini loading screen biti na pocetku tj. kad se igra pokrene,a dalje se vise nece pokazivati.(barem su tako rekli ljudi koji su igrali demu na Xboxu 360).

josip456
04-06-2007, 15:42
a neznam ja nisam igrao gta2 al me se najviše dojmila gta3 e sad oće li gta4 bit bolja ja se nadam...vice city i san andreas mi se nisu nimalo dojmili...nadam se boljem nastavku. :D

Rocchiro
04-06-2007, 17:33
samo se nadam da budu napravili hrpu skinova za narod,ali stvarno hrpu,realnosti radi

POSA
04-06-2007, 17:49
samo se nadam da budu napravili hrpu skinova za narod,ali stvarno hrpu,realnosti radi

e da, tako je. i da taj narod čini nešto, a ne da baulja uokolo bez smisla

Kron
04-06-2007, 17:55
i da stave djecu, čukce, krmače i ostalo...

Rocchiro
04-06-2007, 18:06
i da stave djecu, čukce, krmače i ostalo...

da stave djecu najebali bi veri mač

Snake shit
04-06-2007, 18:32
Igra će sigurno izaći za PC, i to negdje u šestom jesecu 2008.

moram revivat topic :D

Ko če to čekati uffffff

Bishop_45_(2)
04-06-2007, 18:53
i da stave djecu, čukce, krmače i ostalo...

lol, iako nemam nista protiv masakriranja djece, mislim da u ovu igru ne spadaju; bilo bi lijepo konacno vidjeti ncp -eve s razradjenim skeletonom; da onako, lijepo hodaju, ko da su debili, ups, pardon, mislio sam reci ljudi !!!

=PcP=F@N
04-06-2007, 19:17
kad ce izaci san andreas stories za psp i ps2?imali kakvih informacija

Sterpo
04-06-2007, 19:33
i da stave djecu, čukce, krmače i ostalo...

da stave djecu najebali bi veri mač

ajde ne djecu ali pse bi mogli
a onda bi se pobunili aktivisti za zaštitu životinja :roll:

Black Hawk Down
04-06-2007, 19:55
i da stave djecu, čukce, krmače i ostalo...

da stave djecu najebali bi veri mač

ajde ne djecu ali pse bi mogli
a onda bi se pobunili aktivisti za zaštitu životinja :roll:

ne oni bi u igri klali one koji to rade

Necto
04-06-2007, 22:31
kad ce izaci san andreas stories za psp i ps2?imali kakvih informacijacini mi se da je R* reka da nece radit SA stories

Nightyx
08-06-2007, 09:12
i da stave djecu, čukce, krmače i ostalo...

da stave djecu najebali bi veri mač

a mda ono hodaš ulicom i pucaš na djecu, kolješ ih nožem, bušiš motornom pilom, gaziš autom, krv šprica na sve strane.....lol Rockstar Games bi N A J E B O, ali imaju oni mozga imaju.

bounce
08-06-2007, 09:20
hvala bogu na modovima :rotfl:

Nightyx
08-06-2007, 09:26
hvala bogu na modovima :rotfl:

Šta kao postoji mod za djecu??

MasaKrisT
08-06-2007, 10:10
Ako postoji za gole tete, vjerojatno postoji i za djecu: )

Nightyx
08-06-2007, 10:53
Gore je to s djecom.....ja mislim da to vole samo oni koji ubijaju djecu i koji se furaju samo na ono što ne hoda. :rotfl:

bounce
08-06-2007, 11:11
Gore je to s djecom.....ja mislim da to vole samo oni koji ubijaju djecu i koji se furaju samo na ono što ne hoda. :rotfl:

hihi.. :rotfl: .. ma ak ima bakica u igri koje je poseban gušt ubijat, zamisli kako bi tek bilo malo djecicu .. :rotfl:

ps. za one s manjkom humora, zezam se ..

Mafioz0r
08-06-2007, 17:55
Sjećam se onih starih dana u Vice Cityu.... uđeš u disco s motornom pilom, prošetaš s motornom pilom kraj ljudi (i pritom im režeš udove)..... krv posvuda...

POSA
08-06-2007, 18:01
Sjećam se onih starih dana u Vice Cityu.... uđeš u disco s motornom pilom, prošetaš s motornom pilom kraj ljudi (i pritom im režeš udove)..... krv posvuda...


:shock:

mravojed20
08-06-2007, 18:21
A šta kad nije realno,kao da rezeš gumene bombone i iz njih boja frca,osjećaj ubijanja nije brutalan.

Mozda se sad to promjeni kad imamo manje cartoonish izgled.

Zamislite GTA igru gdje je ubačeno seciranje ljudi ko u SOFu :D

bounce
08-06-2007, 18:40
Zamislite GTA igru gdje je ubačeno seciranje ljudi ko u SOFu :D

sad su mi se opet vratili ubilački nagoni, moram ić pogledat zabranjenu ljubav da se smirim... i onda vele ljudi da igre ne izazivaju nasilno ponašanje ..

naaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalm !!

Mafioz0r
08-06-2007, 21:03
Ja nisam obožavatelj brutalnih pucačina, više volim šuljanje i izbjegavanje nepotrebnog ubijanja - ali kad mi to dosadi - FOR SPARTAAA!!!!1 :killyou:

bounce
19-06-2007, 00:22
btw. ni na jednom skrinšotu nisam vidio motor neki ... jel će se i tu ugledat na gta III pa izbacit motore iz igre? :( svaka im čast za pomak naprijed u realnosti i odmak od cartoon shita, ali smanjenje voznog parka u ovakvoj igri radi kontra učinak... aviona nema, to sam prožvako, al oću bicikl neki, motorcic, možda skate :D

19-06-2007, 08:24
bilo bi fora da se moze vozit ko u vc expansion (al malo realnije) u onim kolicima :rotfl:

Ementaler
19-06-2007, 11:49
Inače, novi trailer izlazi 28.06, a nedavno su potvrđene glasine da će epizodni nastavci za GTA IV biti Xbox 360 ekskluzive...

O pc verziji igre još uvijek nema govora :(

Sam Fisher the king
19-06-2007, 12:58
moj prijatelj dobio mail da novi trailer dolazi ja mislim 26.6

Ementaler
19-06-2007, 17:11
lolol napisah 26.08 umjesto 28.06:) ... evo ispravljeno u gornjem postu...

Sam Fisher the king
20-06-2007, 12:32
joj ko da treba jos sto dana, nemrem cekat novi trailer

Stosha
28-06-2007, 10:59
Novi trailer bit ce pusten za nesto vise od 6 sati . Odbrojavanje imate na ovoj stranici .http://www.gta4.net/news/index.php

Kron
28-06-2007, 11:08
mislim da ce to opet biti sranje kao sto je bilo sa SA. mislim preočito je. prodali su se Sonyju i nisu htjeli pljunit za PC dok mala gamad ne pokupuje PS2. Dosta ljudi ga je kupilo samo zbog GTA:SA

Blaster32
28-06-2007, 13:31
Pa sta nije sad Microsoft pljuno pare za ekskluzivu?

POSA
28-06-2007, 14:10
ekskluzivu za tzv. downloadable content

dakle dodatci kao onaj šit koji se mogao skinuti za oblivion

Necto
28-06-2007, 18:22
http://www.rockstargames.com/IV

Novi trailer S:pray: :pray:

:pray: :pray:

Da_killah
28-06-2007, 20:20
koliko ima MB?

Blaster32
28-06-2007, 20:31
60

bounce
28-06-2007, 20:33
čekam jubito verziju, ali sam već prošvrljao screenovima :D .. vidio sam glavnog lika na motoru .. i ima kacigu ... hehe .. i vidio sam da je moguće npr uhvatiti se za helikopter i letiti držati se za njega.. ili skočiti na kamion i raditi isto... fora..

Blaster32
28-06-2007, 20:44
http://youtube.com/watch?v=-3mtRHALgGg

goki06
29-06-2007, 09:48
E ljudi vidim da su vec neki postavljali ovo pitanje ali mislim da nitko nije odgovorio. Koja je min. konfiguracija i preporucena konf. za igranje GTA IV. Ako se nezna barem ovako od oka. :pray: :D

dugi
29-06-2007, 10:05
E ljudi vidim da su vec neki postavljali ovo pitanje ali mislim da nitko nije odgovorio. Koja je min. konfiguracija i preporucena konf. za igranje GTA IV. Ako se nezna barem ovako od oka. :pray: :D

A zakaj si tak dosadan.Jos se ni nezna kada ce i da li ce uopce izaci za pc a kamoli kakvi ce biti hardverski zahtjevi.

bounce
29-06-2007, 11:14
http://youtube.com/watch?v=-3mtRHALgGg

hvala puno.. jučer navečer nije bilo ni jednog.. :D

btw dobar trailer, jedva čekam igru ... ali rockstar u kratkom roku ne objavi da dolazi igra i na pc, molit će boga što glavni lik u igri ipak nije hrvat .. jer kad se hrvatska razoružavala, ja sam skupljao oružje.. pun sam municije ko dračevac :twisted:

icecoldkilla
30-06-2007, 10:50
hvala puno.. jučer navečer nije bilo ni jednog.. :D

btw dobar trailer, jedva čekam igru ... ali rockstar u kratkom roku ne objavi da dolazi igra i na pc, molit će boga što glavni lik u igri ipak nije hrvat .. jer kad se hrvatska razoružavala, ja sam skupljao oružje.. pun sam municije ko dračevac :twisted:

znaci nece glavni lik bit hrvat??
BTW, odlican je trailer , jedva cekam da izadje igra

Armin
30-06-2007, 18:10
daj nek neko stavi te slike gdje lik vozi motor i drzi se za helikopter....

sta mislite hoce li new york biti bolji od onog u driver parallel lines i hoce li se moci hodati po zgradama.

bounce
30-06-2007, 18:23
eto ti :

http://files.gtanet.com/images/3487_gta_iv_trailer.jpg

http://files.gtanet.com/images/3470_gta_iv_trailer.jpg

Clutch
30-06-2007, 19:41
Grafika je dobra ali vidi se da ni to nije savrsenstvo! Sad vec ima par igara vani koje imaju sigurno bolju grafiku :wink:

radeoN
30-06-2007, 19:43
nikad neka dobra grafika nije bila odlika gta seriala

bounce
30-06-2007, 19:46
nikad neka dobra grafika nije bila odlika gta seriala

tako je .. bitnija je igrivost ...

Clutch
30-06-2007, 19:49
Pa to im je i donjelo slavu največi krš od kompa je mogao pokrenuti GTA


ermm... Da ne pricam o svom kompu :)

radeoN
30-06-2007, 19:59
Pa to im je i donjelo slavu največi krš od kompa je mogao pokrenuti GTA


ermm... Da ne pricam o svom kompu Smile

ipak će za ovo trebati malo jaci komp

Clutch
30-06-2007, 20:02
Pa došlo vrijeme za promjenu!

radeoN
30-06-2007, 20:05
samo da oni igru naprave dobro
jer je dokazano da se vecina ljudi boji promjena ( windows vista, DX 10,....)

usput moj 100 post

Clutch dobar runner is sign-a

Kiklop
30-06-2007, 20:07
po meni grafika bas nije previse nabrijana Alan Wake ima puno bolju grafiku

radeoN
30-06-2007, 20:10
ima li Alan Wake dx 10 grafiku?

mravojed20
30-06-2007, 20:13
Da. Nece se ni moc igrat bez dvojezgrenog procesora.

radeoN
30-06-2007, 20:16
Da. Nece se ni moc igrat bez dvojezgrenog procesora.

dvojezgreni procesor će do tada već postati standard ako već i nije

Clutch
30-06-2007, 20:19
Da. Nece se ni moc igrat bez dvojezgrenog procesora.

dvojezgreni procesor će do tada već postati standard ako već i nije



Već je! :wink:



radeoN Hvala pa ipak mi je to prijevozno sredstvo broj 1 nora biti dobro :)

Necto
30-06-2007, 21:35
sta mislite hoce li new york biti bolji od onog u driver parallel lines i hoce li se moci hodati po zgradama.
Naravno da ce Liberty City bit bolji od New Yorka iz drivera i to 200 puta bolji.

Moce se hodat po zgradama i penjati po pozarnim skalama

Armin
30-06-2007, 23:00
Meni je new york u parallel lines prejeben.bas mi je super..ima i dobru grafiku..posebno mi je dobro kada prodjem autom cestom a ono onaj zrak od auata digne novine,kutije i lisce pa to sve leti po zraku............

Sto se tice GTA 4 ako smanjite detalje na minimum i rezoluciju vjerovatno cete tada dobiti goru grafiku nego u San Andreas kada je sve na maximum..
San Andreas je sa svime na maximum meni picio na 512rama,128mb grafickom,i 3,2Ghz procesorom..

Mislim da ce nesto ovako biti minimalna konfiguracija za GTA4..

radeoN
01-07-2007, 09:59
1gb rama ce trebati sigurno i mozda SM.3

Archil
01-07-2007, 11:42
mene jako ali ono jaaaaako smeta to sto ce mapa biti manja od San Andreasa :cry:

mravojed20
01-07-2007, 12:04
Zasto? ono je bilo pretjerano. vice city je imao taman veliku mapu,meni je drago što će ova bit manja od SA,jer je tamo zbog veličine bilo zamorno gubit po 10min samo da stignem do neke lokacije.pa onda natrag još toliko.

Blaster32
01-07-2007, 12:14
po meni grafika bas nije previse nabrijana Alan Wake ima puno bolju grafiku

Grafika izmedju tih dviju igara je ogromna..
Kolko se vidi, da grafika nece bit nekaj na GTA4, sto se mene tice, to bolje jer ionak nemam neki uber komp ..

Archil
01-07-2007, 14:18
Zasto? ono je bilo pretjerano. vice city je imao taman veliku mapu,meni je drago što će ova bit manja od SA,jer je tamo zbog veličine bilo zamorno gubit po 10min samo da stignem do neke lokacije.pa onda natrag još toliko.
radi se o tome da sto je veca mapa to je bolje zato sto mozes istrazivat, imas puno mjesta za zafrkancije i onako kad ti je dosadno bezveze putovati i istrazivati nova mjesta itd. :)

Blaster32
01-07-2007, 14:24
Ja bi radije da naprave manji grad, al damozes uc u svaku zgradu i to..
I malo vise interaktivnsoti s okolinom, to bi igri dalo dubinu. A ovako, ako rade velike mape to samo prosiruje igru i čini je dosadnom. Recimo, kad moraš kilometarske daljine proć kroz misiju i onda krepaš nakraju, pa sve to ispočetka bla bla bla..

radeoN
01-07-2007, 14:54
San andreas je imao preveliku mapu

revenion
01-07-2007, 15:11
Da igra bi dosadila cesto...Recimo u drugom dijelu igre kad si u sumi...Svaka misija je tak duga i od save housea(catalininog) do drugih misija ima prevelikih razmaka...Dode ti da cheatas da na brzinu predes to pa dalje...

Bishop_45_(2)
01-07-2007, 16:22
ja bih da mozes jesti krafne....


jedini razlog zbog kojeg sma igrao SA jest velika mapa, mogao si uzivati 'sibavsi' po sumskom terenu i blatu ogramnim super-snanim đipom, to je bilo kewl; da su sredili policiju, stvar bi imala smilsa, mogao bis otici u exile :)

revenion
01-07-2007, 16:53
da...policija ima sranje AI...preskocis ogradu a lik se zatrci u ogradu pa stoji ko idiot ili trci u ogradu :o umjesto da puca u tebe...jedino mi je helic ispo dobro...

omfgnoob1
01-07-2007, 18:34
Da igra bi dosadila cesto...Recimo u drugom dijelu igre kad si u sumi...Svaka misija je tak duga i od save housea(catalininog) do drugih misija ima prevelikih razmaka...Dode ti da cheatas da na brzinu predes to pa dalje...

Sjecam se tog dijela stvarno je bilo naporno svaki put se vozat 5 minuti da bi sejvao

radeoN
01-07-2007, 18:41
zadnja 2 dijela imas avion pa nije problem

jeli itko povao modove
ja jesam evo link http://grandtheftauto.filefront.com/fil ... as;75index (http://grandtheftauto.filefront.com/files/Grand_Theft_Auto_San_Andreas;75index)

Armin
01-07-2007, 22:57
ma i ovo ce biti veliko.......

new york je ogroman ljudi.......probajte driver parallel lines pa cete vidjeti new york..tamo je super uradjen i kao pravi je.....ima ogroman prostor za istrazivanja u GTA ce biti jos bolji..mozete misliti

na menhetnu opljackate banku pa se popnete na blizance( vjerovatno ce biti u igri )..odatle skocite padobranom i uzivate u pogledu pa sletite u luku i tu na jet ski...onda do ceste picite malo pa uzmete motort,nabijete kacigu..onda na auto put...picite 200km/h pa skocite na policijski helikopter iznad vas...udjete u helic i istjerae policiju i onda idete sa helicem izmedju zgrada do nekog hotela..udjete u njega i jebete do mile volje......

ludinnnnnnnnnnncaaaaaaaaaaaaaaaaaa


jedva cekammmmmmmmmmm

Necto
01-07-2007, 23:01
popnete na blizance( vjerovatno ce biti u igri )
Radnja je 2007e tako da nece bit twinsa

Black Hawk Down
01-07-2007, 23:25
to je bio neki "skandal" zbog toga,zar ne

revenion
02-07-2007, 04:57
to je bio neki "skandal" zbog toga,zar ne

Cek ti meni kazes da neznas kako i kada su blizanci sruseni :shock:

Black Hawk Down
02-07-2007, 09:18
to je bio neki "skandal" zbog toga,zar ne

Cek ti meni kazes da neznas kako i kada su blizanci sruseni :shock:


:rotfl:
11/9/2001
ujutro,mislim 10h,ja gledao na HRT2 u šoku,ono igrao Kozake i odjedanput,puf


nisi očito skužio,jer sam mislio da je bilo nešto u Rockstaru,gdje je kao bilo da stave blizance,sada se više i ne sijećam,ali bilo je neko sranje

Armin
02-07-2007, 09:32
ma nisu smjeli nazalost..

ja bi prvi cim bi pokrenuo igru zaletio bi se u njih s helicem ili avionom,a kada nebi bilo toga zaletio bi se autom... :)

D.E.M.O.
02-07-2007, 09:53
zas bi to coek uopce trebo znati..da se desilo u hrvatskoj ameri bi rekli doro neka third-world zemlja napadnuta boli nas qrac oni nemaju ni dusu jedu kokse i banane (doro ni nemamo dusu al svejedno) a mi moramo plakat zbog njih. nece ici 8)
http://www.echonews.com/736/images/world_trade_centre.jpg

Aerial
02-07-2007, 09:55
Zar ljudi još igraju GTA nakon Vice Citija? :)

Necto
02-07-2007, 10:11
Nije bija nikakav skandal u R*u nego je radnja u 2007oj a twinsi su sruseni 2001e

Teon
02-07-2007, 10:14
Ali, svejedno zasto ne bi mogli stait twinse, ionako je grad inspiriran NY-om ali i sami su rekli i rade izmisljene gradove, pa onda ...

Lakse mi je prihvatit ovo objasnjenje sa "skandalom" :)

Black Hawk Down
02-07-2007, 20:47
ma nisu smjeli nazalost..

ja bi prvi cim bi pokrenuo igru zaletio bi se u njih s helicem ili avionom,a kada nebi bilo toga zaletio bi se autom... :)


mislim da je i zbog toga i bilo
nazvao sam to skandal jer nemam druge riječi,za to a a ovako me barem razmete

Sam Fisher the king
03-07-2007, 15:53
pa stalno ih tuže zbog nečeg glupo ce bit bez aviona

D.E.M.O.
03-07-2007, 16:26
ameri su ionako sami srusili taj avion (vidi link)
Vt_tv7t79WYS
:rotfl:

Duh
04-07-2007, 12:34
Jedva čekam tu igru no žao mi je što će iz nje izbaciti rpg elemente koji su se nalazili u san andreasu.

Blaster32
04-07-2007, 12:40
Jedva čekam tu igru no žao mi je što će iz nje izbaciti rpg elemente koji su se nalazili u san andreasu.

ja sam mrzio to..
ipak je to aksijska igra a ne RPG ..

omfgnoob1
04-07-2007, 22:45
A jesu jaki ti rpg elementi bili, ja sam samo isao u teretanu (ni jeo nisam) plivao nekad i to je to, nije bas da se isticu ili da su vazni

Bishop_45_(2)
05-07-2007, 00:35
ja bih maknuo foru sa vjezbanjem i plivanjem (samo bezze gubis vrijeme), pucanjem (to nema bas smisla na PCu),ali bi ostavio sa voznjom, to je jedino ok !!!

POSA
05-07-2007, 08:40
da to je samo smetalo jer je donekle bilo obavezno, al je svejedno bilo fora i volio bih da to ostave u igri ali kao opciju

goki06
05-07-2007, 12:56
Na San Andreas-u mi se svidjela teretana i volio bi da bude i u IV a sto se plivanja tice mislim da je samo gubljenje vremena. Teretana mi je vise ovako za zaje#anciju pa mi se svidjela.

Blaster32
05-07-2007, 13:18
Na San Andreas-u mi se svidjela teretana i volio bi da bude i u IV a sto se plivanja tice mislim da je samo gubljenje vremena. Teretana mi je vise ovako za zaje#anciju pa mi se svidjela.

Plivanje je dobar segment cisto zbog toga da kad padnes u vodu da se ne utopis kao npr. u VC-u kojem je grad okruzen vodom a lik nezna plivati

Leoo
05-07-2007, 16:06
nema do GTA2..
Trebali bi izdat MMO gta :D
to bi bilo :pray: :pray:

Rocchiro
05-07-2007, 23:17
Na San Andreas-u mi se svidjela teretana i volio bi da bude i u IV a sto se plivanja tice mislim da je samo gubljenje vremena. Teretana mi je vise ovako za zaje#anciju pa mi se svidjela.

Plivanje je dobar segment cisto zbog toga da kad padnes u vodu da se ne utopis kao npr. u VC-u kojem je grad okruzen vodom a lik nezna plivati

amen to that

Bishop_45_(2)
06-07-2007, 01:10
Na San Andreas-u mi se svidjela teretana i volio bi da bude i u IV a sto se plivanja tice mislim da je samo gubljenje vremena. Teretana mi je vise ovako za zaje#anciju pa mi se svidjela.

Plivanje je dobar segment cisto zbog toga da kad padnes u vodu da se ne utopis kao npr. u VC-u kojem je grad okruzen vodom a lik nezna plivati

nisam mislio izbaciti mogucnost plivanja, samo bih izbacio skill iz plivanja, jer me full raspizdilo u SA kada sam morao ici vjezbati ronjenje za onog kineza-> ne mozes poceti misiju ako nemas neku vri iz 'lounghs capacity' !!!, it just sux !!!

Letva
12-07-2007, 18:44
* McReary je korumpirani policajac, baš kao i Tenpenny u San Andreasu.
* Rotterdam Brdo je u Alderney-u
* Prva misija je "Call and Collect"
* Nema nikakvih strijelica da vas vode kroz igru
* Mapa ostaje, kao i wanted level i novac
* Wanted level sistem počinje kada mapa zasvijetluca sa plavim i crvenim krugovima
* Wanted level je potpuno sada urađen drugačije. Krugovi predstavljaju "line of sight" policije.
* Wanted level sistem ima šest zvijezdica, baš kao i predhodnici
* Neki pješaci će piti dok su na ulicama
* Kada ubijete Goldbera (advokata u GTA IV) imaju najmanje dvije cutscene. Prva je da Goldberg pada niz stepenice na sprat, dok druga scena prikazuje Goldberga kako pada kroz prozora na ulicu.
* Izađete iz Goldberovog ureda i postoje tri čuvara koji vam blokiraju put
* Možete se sakriti iza zida (MGS stil) da se zaštitite od metaka
* Ako pobjegnete iz zgrade, misija je završena
* Rockstar je dodao štete na tijelu, te svaki metak koji je ispucan u pojedini dio tijela će izazvati različite reakcije smrti.

* Primjer 1 : Upucate čuvara koji se nalazi na vrhu stepenica u nogu, on će se skotrljati na dno (niz stepenice)
* Primjer 2 : Pucajući u Goldberga, advokata, sa sačmaricom ispred prozora, on će naći svoj kraj na ulici.


Malo Gameplaya. I SPOILER(mali) :D

Nightyx
12-07-2007, 18:53
odakle sve to znaš!? :o

Stosha
12-07-2007, 19:02
Ja znam to odovuda http://www.gta4.net.

Bishop_45_(2)
12-07-2007, 19:52
* Nema nikakvih strijelica da vas vode kroz igru


Ovo mi se svidja :oops: !!!

Arbiter of Change
12-07-2007, 19:53
Nemojte spoilere (sticky-ano je to još).

Letva
13-07-2007, 19:21
pa dobro 2% spoilera. :wink: ostalo informations.

ZeGamer
13-07-2007, 21:14
samo da izde kad i konzolaske verzije :pray: :pray:

mravojed20
13-07-2007, 21:24
Mogao si još spoilera staviti... cccc :toilet:

CaDzA
16-07-2007, 18:09
Sve ce biti dobro samo da ne zenu opet lose skidanje sa konzole :rotfl: :rotfl: :?

CaDzA
16-07-2007, 18:12
A ovi Screenshoti su jako lijepi http://www.gta4.net/screenshots/index.phpS :) :D
Samo da tako izgleda in-game :bravo:

revenion
16-07-2007, 20:26
ovi screenshotovi me jako podsjecaju na 2. grad u kampanji Driv3ra...

Arbiter of Change
16-07-2007, 20:57
Mislim da ćemo se u GTA 4 pozdraviti sa dobrom starom "Fo' shizzle my nizzle" i krenuti u nekakve "ozbiljnije" kriminalne vode. Vjerojatno povratak korijenima.

Teon
16-07-2007, 21:09
Mislim da ćemo se u GTA 4 pozdraviti sa dobrom starom "Fo' shizzle my nizzle" i krenuti u nekakve "ozbiljnije" kriminalne vode. Vjerojatno povratak korijenima.

Yep, i to mi se bas svidja kod Cetvorke :)

P.S. Jel' ima neko 'Arm in Arm' ?

neon
17-07-2007, 18:13
:pray:

Bishop_45_(2)
18-07-2007, 00:35
ste pogledali drugi trailer, .... uf sto mi ide na kurac ovaj rockstar, da je trailer trajao kojih 1-2 sata nebih se previshe bunio, ali mi je jednostavno dosta kratkih trailera !!!

HalF-DeaD
18-07-2007, 01:13
Živcira, al svejedno igra će ovnat samo ako dođe na pc :roll:

Ementaler
18-07-2007, 08:42
ste pogledali drugi trailer, .... uf sto mi ide na ***** ovaj rockstar, da je trailer trajao kojih 1-2 sata nebih se previshe bunio, ali mi je jednostavno dosta kratkih trailera !!!

?

Pa trailer uopće nije osobito kratak... prosječne je dužine... Traje malo više od minute...

Koji trailer traje 1-2 sata?? :pray:

revenion
18-07-2007, 13:59
Da?! :o Neznam ni za jedan trailer duzi od 29minuta

Bishop_45_(2)
18-07-2007, 14:56
vi imate problema s jebenom mastom; zar se nikada niste usudili hiperbolizirati u nadi da cete postici bar malen pomak;

da pojednostavim, nisam mislio oslovno 1-2 sat, NE DOSLOVNO; smo kazem da mi trailer od 1-2 min bezze, ne mogu uzivati sanjajući o novom GTA uz trailer, vec se moram zadovoljiti screenovima; THT SUX !!!

Kiklop
18-07-2007, 20:07
zanimljivo je kak o ovoj igri nema opce puno gamplay filmica,a recimo Crysis ih ima na tone

Bishop_45_(2)
18-07-2007, 20:18
zanimljivo je kak o ovoj igri nema opce puno gamplay filmica,a recimo Crysis ih ima na tone

lol, pa kad Crysisu treba hype, za razliku od GTA kojeg poznaje cijeli jebeni svijet, svi su moji non-gamerski frendovi culi za GTA, dok su rijetki culi za Crytek !!!

Uostalom Rockstar N. ne zeli odati previshe, hebaju nas u mozak poput Blizzarda, ... a jebiga kada su tako dobri da si to mogu priustiti !!!

CaDzA
19-07-2007, 15:21
Vidio sam screenove za GTA IV na http://www.hcl.hrSi ispod njih pise PS 3 i X BOX :? :shock:

Kiklop
19-07-2007, 15:49
Vidio sam screenove za GTA IV na http://www.hcl.hrSi ispod njih pise PS 3 i X BOX :? :shock:pa da igra ne izlazi za PC......sluzbeno za sad

revenion
19-07-2007, 16:34
Izaci ce...Nadajmo se...

Bishop_45_(2)
20-07-2007, 01:45
lol, ne moramo se nadati, sigurno ce izaci 1-2 mjeseca kasnije za comp, zar uto uopce treba sumljati, ali budimo ponosni; mi necemo morati pizditi zbog toga sto ne mozemo naci crack za patch, jer ce u tih 1-2 mjeseca vjerovatno patchirati ista strasno sjebano u igri; tako da mi zapravo dobivamo bolji produkt !!!

Arbiter of Change
20-07-2007, 08:46
O bez brige, i XBoxeri sada mogu dobiti patcheve (Live, anyone?).

Ementaler
20-07-2007, 08:53
a Xboxeri će dobiti i dva ekskluzivna epizodna nastavka igre...

revenion
20-07-2007, 11:16
O bez brige, i XBoxeri sada mogu dobiti patcheve (Live, anyone?).

ne kuzim to...ak je dvd od igre 5-6% do punog,+nije RW kak onda mogu patcheve instalirat?

Kenyi
20-07-2007, 11:34
xbox live!

revenion
20-07-2007, 11:39
Ma znam to ali gdje onda patch ide?

Kenyi
20-07-2007, 11:39
20 gb hard disk maybe?

revenion
20-07-2007, 11:40
hmm...kay.

CaDzA
20-07-2007, 12:39
Ma mora izati i na PC ako je San Andreas onda ce i GTA IV :D

Black Hawk Down
20-07-2007, 13:59
ja nekako imam osjećaj da će rokstar sjebati konzolaše i odjedanput objaviti jednog toplog dana u kolovozu iz vedra neba da je GTA 4 za pc na policama Algoritma(game shopovima)

20-07-2007, 14:30
ja nekako imam osjećaj da će rokstar sjebati konzolaše i odjedanput objaviti jednog toplog dana u kolovozu iz vedra neba da je GTA 4 za pc na policama Algoritma(game shopovima)

ma ne kak ne kužiš..nek prvo napravi verziju za konzole..pa če sve bugove i fixove stavit na verziju za pc...Pa se radujem svakoj takvoj igri tj načinu proizvodnje...Na neku ruku ide to nama u korist!

Arbiter of Change
20-07-2007, 15:29
I istovremeno te iste PC igre pate ako su u slučaju slabe konverzije.

Black Hawk Down
20-07-2007, 17:15
[quote="Black Hawk Down":13ck2su3]ja nekako imam osjećaj da će rokstar sjebati konzolaše i odjedanput objaviti jednog toplog dana u kolovozu iz vedra neba da je GTA 4 za pc na policama Algoritma(game shopovima)

ma ne kak ne kužiš..nek prvo napravi verziju za konzole..pa če sve bugove i fixove stavit na verziju za pc...Pa se radujem svakoj takvoj igri tj načinu proizvodnje...Na neku ruku ide to nama u korist![/quote:13ck2su3]


znam,ali predviđanja za pc su 6.mjs. 2008

POSA
20-07-2007, 17:20
da, tak je i san andreas

CaDzA
20-07-2007, 20:07
Da da :boohoo: neka skidaju sa x box-a ps3 nece biti dobro :boohoo:

Prince-Artas
21-07-2007, 23:45
a Xboxeri će dobiti i dva ekskluzivna epizodna nastavka igre...

i ako ikad bude PC verzije nastavci će vjerojatno automatski bit uključeni

Black Hawk Down
22-07-2007, 14:20
a Xboxeri će dobiti i dva ekskluzivna epizodna nastavka igre...

i ako ikad bude PC verzije nastavci će vjerojatno automatski bit uključeni


moglo bi biti jer je microsoft to platio,a pc verzija izlazi +1 g.

Quiet Riot
27-07-2007, 08:52
GTA IV - hrana i piće nužni

Gamepro (http://www.gamepro.com/index.shtml)Sje na svojim stranicama objavio vjerojatno dosad najdetaljniji, četiri stranice dugačak opis nadolazećeg Rockstarovog naslova Grand Theft Auto IV. Naravno, u tekstu su objavljene mnogobrojne dosad nepoznate pojedinosti, od kojih izdvajamo to da će piće i hrana biti nužni za obnavljanje zdravlja, te da će krađa automobila i kupovina oružja biti nešto kompliciraniji nego u prethodniku. Također će ovaj put mobitel biti glavno sredstvo komunikacije i dobivanja poslova, svaka ulica će imati svoje ime, a i policajci će se međusobno dozivati kako bismo im teže pobjegli.

Podsjećamo da će se GTA IV pojaviti na Xboxu 360 i PlayStationu 3, a cijeli tekst te ostale novosti možete pročitati ovdje (http://www.gamepro.com/microsoft/xbox360/games/previews/124888.shtml).

Arbiter of Change
27-07-2007, 10:03
Evo da ja stavim odgovorajući smiley: :pray:

Odlične su nove promjene, posebno ove oko hrane (misije postaju teže ako nemaš instant heal) i krađe auta (žice ftw!). GTA 4 je kod mene upravo zaradio 90% iščekivanja.

Teon
27-07-2007, 10:38
Heh, cini se da se GTA potpuno odmice od svog arkadnog feela prema realnosti "Mafije", ak ce prica bit jako dobra onda je kod mene 100% iscekivanja iako vise to nije GTA kakav znamo (u biti vec u SA su se nazirali ti elementi) a dotad cu igrati najbolji dio serijala GTA III a u kartkim pauzama prvi GTA

mravojed20
27-07-2007, 11:01
Ima jedan dio koji mi se ne sviđa..komunikacija mobitelom,jedan od najboljih djelova gta serijala su animacije. Ako poslove dobivamo preko mobitela znači da će se broj animacija smanjiti.nadam se da će ih uspjeti nadoknaditi na drugi način.

Dreadlord
29-07-2007, 00:29
rekli su da ce izbacit rpg elemente, koji bi to bili: skillovi, oblacenje svog lika i sl. ili?

Joneleth_Irenicus
29-07-2007, 11:26
da ... to je i mene zanimalo. Valjda su skillovi i to da.

Makar neznan zaš... To je bilo sasvim ok, a i realnije je djelovalo. Logično je da netko tko više vozi motor da će ga znat i bolje vozit od onog koji prvi put sjedne na njega.... ali... valjda imaju neke planove :)

Dreadlord
29-07-2007, 11:34
evo jedna novost
http://www.gamespot.com/xbox360/action/ ... e=previews (http://www.gamespot.com/xbox360/action/grandtheftauto4/news.html?sid=6175585&mode=previews)
svakako pročitajte

Jopax
06-08-2007, 20:02
blahahaha :rotfl:
Korisnici različitih platformi s nestrpljenjem iščekuju svaku vijest vezanu uz dodatne sadržaje za nadolazeći GTA IV čiji je proizvođač Rockstar Games najavio nove epizode i još ponešto goodiesa za Xbox 360 konzolu nakon čega su vlasnici PlayStation 3 očekivali sličan tretman, no čini se da od toga neće biti ništa. Rockstar Gamesov glasnogovornik Hosi Simon izjavio je da vlasnici Playstationa 3 neće dobiti nikakve ekskluzivne GTA IV sadržaje. «Mi proizvodimo vrhunske igre u kojima ljudi mogu uživati na bilo kojoj platformi, no ako želite kompletno GTA IV iskustvo morati ćete kupiti 360.»

iako se ne slazem sa ovim za x360 pokazalo je konzolasima

Rocchiro
19-09-2007, 14:09
Jack (ili Džek, kako ga preferiramo zvati) se ponovno vratio! Taman kada smo pomislili da su sve nesuglasice s Rockstarom i našim omiljenim odvjetnikom gotove, čini se da je Džek nekako otkrio da je Rockstar upravo njega ubacio u nadolazeći Grand Theft Auto IV. Iako bi 90% svjetske populacije bilo upravo oduševljeno činjenicom da su uključeni u jednu od najočekivanijih igara ove godine, Džeku se to nimalo ne sviđa. Naime, Niko Belich, protagonist igre, odmah u prvoj misiji ubija odvjetnika (a Džek tvrdi da je taj nesretni odvjetnik upravo on). Prije smrti, odvjetnik izjavi kako „podržava drugi amandman, te da pištolji ne ubijaju ljude, već ih video igre ubijaju.“ Uistinu podsjeća na našeg Thompsona. Thompson je već uložio tužbu u kojoj zahtijeva „ svoje isključenje“ iz igre, inače će učiniti sve u svojoj moći kako bi spriječio izlazak iste. Jao.

:pray: :rotfl:

Marmelada
19-09-2007, 16:03
bok decki.jel se zna konf za gta4. i jel istina da ce ici samo na ps3 i na xbox.HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!

MasaKrisT
19-09-2007, 16:08
sve ti pise...citaj...

Marmelada
19-09-2007, 16:12
aha

Korpse
02-10-2007, 20:08
rekli su da ce izbacit rpg elemente, koji bi to bili: skillovi, oblacenje svog lika i sl. ili?
bez toga igra bi bila crap na kvadrat

r0pe
02-10-2007, 20:28
rekli su da ce izbacit rpg elemente, koji bi to bili: skillovi, oblacenje svog lika i sl. ili?
bez toga igra bi bila crap na kvadrat

oces reci da je jedini pravi gta bio san andreas??

r0pe
02-10-2007, 20:48
da..al nekako se bojim da ce promjenom enginea sjebati igru..ali ja sam optimist :)

GrimReaper
02-10-2007, 20:58
trojka i vajs siti su bili najbolji gta-i

SA je totalno drugi štih i ne sviđa mi se baš

Korpse
02-10-2007, 21:19
rekli su da ce izbacit rpg elemente, koji bi to bili: skillovi, oblacenje svog lika i sl. ili?
bez toga igra bi bila crap na kvadrat

oces reci da je jedini pravi gta bio san andreas??
ne.

r0pe
02-10-2007, 21:29
rekli su da ce izbacit rpg elemente, koji bi to bili: skillovi, oblacenje svog lika i sl. ili?
bez toga igra bi bila crap na kvadrat

oces reci da je jedini pravi gta bio san andreas??
ne.

pa čini se da hočeš jer si si samo u SA mogao birati kako hoces oblaciti svog lika :roll:

Korpse
02-10-2007, 21:42
znam to, ali potome mi je sa bolji.

Trial Of Nightmare
03-10-2007, 19:00
Malo me razocaralo to sto sam procitao da nece biti aviona :cry:

Hamti Damti
03-10-2007, 19:02
Malo me razocaralo to sto sam procitao da nece biti aviona :cry:


ja zbog toga necu ni igrati tu igru

Carp
03-10-2007, 19:05
fuck the plaines! u njima sam provodio najmanje vremena, samo sam hydru imo kad sam policiju zivciro!

Blaster32
03-10-2007, 19:43
Veliki prostori igri samo daju širinu ali plitkost..
Mozes di oces al nemres sta oces..
Ja bi radije da je neki manji gradic, al da mozes u bilo koju zgradu, da mozes sve demolirat da mozes razbit prozor i provalit u stan i takve stvari..
ono maksimalno iskoristit sve.. onda bi igra dobila na dubini..
ovak se samo voziš po gradu, tu i tamo koga zgazis upucas i to je to. Postane dosadno brzo..

Mafioz0r
03-10-2007, 20:14
Ja jednostavno oću igru vrijednu franšize točka

mrs.croft
03-10-2007, 20:37
Ja bi radije da je neki manji gradic, al da mozes u bilo koju zgradu, da mozes sve demolirat da mozes razbit prozor i provalit u stan i takve stvari..


definitivno nešto takvo treba GTA serijalu...

svaki novi nastavak je donosio bitne promjene što se tiče interijera...jednog dana će valjda bit nešto

r0pe
03-10-2007, 20:37
Malo me razocaralo to sto sam procitao da nece biti aviona :cry:đđ :(

sad ce biti ko nfs..sve ce pomalo izbacivati i onda ce sve usrat :cry: