PDA

Pogledaj cijelu verziju : Europa universalis 3



Outmind
01-03-2007, 21:01
Ubacim ja ovomjesečni pcplay dvd u dvd rom i među ostalim instaliram i demo od europa universalis 3, misleći da igra koja je u potpunosti u 2-d-u nebi trebala biti pretjerano hardverski zahtjevna, a ni sam demo nije pre velik. Idem ga pokrenuti, a izbaci mi se poruka sadržaja "this game requires pixel shader 2.0 to run". WTF??? :-x :-x :-x . Mislim ja sebi, pa ovo je nečuveni bezobrazluk. Dakle netko tko može bez problema pokrenuti OBLIVION, ne može pokrenuti jednu 2D TURN BASED STRATEGIJU!!! Stvarno bi se trebali pokopat...

Y0$$1p
01-03-2007, 21:05
Ubacim ja ovomjesečni pcplay dvd u dvd rom i među ostalim instaliram i demo od europa universalis 3, misleći da igra koja je u potpunosti u 2-d-u nebi trebala biti pretjerano hardverski zahtjevna, a ni sam demo nije pre velik. Idem ga pokrenuti, a izbaci mi se poruka sadržaja "this game requires pixel shader 2.0 to run". WTF??? :-x :-x :-x . Mislim ja sebi, pa ovo je nečuveni bezobrazluk. Dakle netko tko može bez problema pokrenuti OBLIVION, ne može pokrenuti jednu 2D TURN BASED STRATEGIJU!!! Stvarno bi se trebali pokopat...


cekaj za 2d igru treba pixel shader 2.0 bokte pa kakva je to igra


ps
nisam jos kupio novi pcp

Jopax
01-03-2007, 22:42
to je ko da super mario trazi gigu rama :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Arbiter of Change
01-03-2007, 23:00
Ma nema problema sa 2.0 shaderima, glavno da nije SM 3.0. :D

btw. kakva vam je igra ako se ste igrali demo?

POSA
02-03-2007, 09:47
pa igra više i nije toliki 2d. imaš prikaze gradova koji su u 3d i jedinice čini mi se. sve to lijepo izgleda

W3DR4N
02-03-2007, 09:50
Pa cijela nova eu je 3d igra. Meni se ne to ne dopada jer je uveo "novu dimenziju" nepreglednosti, ali i oni žele držati korak s vremenom. Šta je tamo točno shadeano, pojma nemam.