PDA

Pogledaj cijelu verziju : GeForce 7300 GT pomoc



Vlad
01-03-2007, 20:30
nedavno sam kupio novu geforce 7300 gt graficku, stavio je u komp i digao windowse, dobio sam ovu poruku

"To protect your hardware from potential damage or causing a potential system lockup, the graphics processor has lowered its performance to a level that allows continued safe operations."

Reinstalirao sam windowse xp, stavio nove drivere, codece i sve je isto ali ni to nije sve, kad hocu gledati filmove ili tv preko tv kartice, program se pocne pokretati ali mi procesor pocne raditi na 100% i sve stane.
Sa starom grafickom, geforce 5200 fx je sve bilo uredu

moja konfiguracija
Intel Celeron CPU 2.40GHz
maticna Asus P4S8X-X
512 DDR

pomagajte molim vas

01-03-2007, 21:01
Probaj na nekom drugom kompu....ju stavit...ako je isto daj ju na reklamaciju...ako radi imaš problema s matičnom versus grafička!

Neven <R>
01-03-2007, 21:23
Probaj start -> control panel -> display -> settings (tab) -> advanced -> troubleshooting (tab) i pomiči onu traku hardware acceleration, možda proradi. Isto tako makn/stavi kvačicu na write combine, možda se nešto promijeni.

Burek_fr0m_SPACE
01-03-2007, 21:27
To se događa kada ti napajanje nije dovoljno jako, pa onda grafička smanji radni takt, kako bi uzimala manje struje. Po svoj prilici ti treba jače napajanje. Provjeri voltaže u BIOSu ili s nekim programom.

@Marijan, još dvije godine...