PDA

Pogledaj cijelu verziju : INTERNET SECURITY



ROCCO_GRANDE
01-03-2007, 16:03
Imam jedan gadan problem. Instalirao sam Norton Internet Security 2006, međutim pokazalo se da je užasno bugovit pa sam ga poželio maknuti. To mi nije uspjelo, govno nije moguće maknuti jer se grčevito drži. Dobivam masu errora u slijedećem stilu:

Could not delete key \Sftware\Classes\CLSID\...

drwtsn32.exe - dll initialisation failed

Visual C++ runtime error

Error 1922. Service Symantec SPBBCSvc could not be deleted.

Registry editing has been disabled by your administrator

flander
01-03-2007, 18:34
probaj ga u safe modu zbrisat

Cali
01-03-2007, 18:38
pa jesi logiran kao administrator?

ROCCO_GRANDE
01-03-2007, 18:55
probaj ga u safe modu zbrisat

Nisam ga uspio deinstalirati u safe modu.

01-03-2007, 21:02
odznači ga u msconfigu ako ti se pali automatski s windowsima....skini neki registy cleaner i počisti sva sranja....tako da ako i ostane neče ti smetat u tvojem radu na pc-u!

ROCCO_GRANDE
01-03-2007, 21:47
odznači ga u msconfigu ako ti se pali automatski s windowsima....skini neki registy cleaner i počisti sva sranja....tako da ako i ostane neče ti smetat u tvojem radu na pc-u!

Ne smeta on meni pri radu uglavnom, ali me muči to što znam da će nastati pokolj ako pokušam instalirati neki drugi antivirus. Norton mi je sjebao neke sitnice. Recimo ne mogu ući u Task Manager. Treba mi neki način da ga se riješim a da ne moram reinstalirati Windowse.

Valnjes 666
01-03-2007, 21:58
Ako ne ide system restore,onda probaj repearat sa win cd-om,ili sa recowery consolom...

Drugo ti ništa ne preostaje,ali mi se čini da ćeš morat sve dić na čisto,pa ako ti neki podatci trebaju,odnesi frendu disk i poprži sve kaj ti treba sa C diska. :)

ROCCO_GRANDE
03-03-2007, 15:29
Ako ne ide system restore,onda probaj repearat sa win cd-om,ili sa recowery consolom...

Drugo ti ništa ne preostaje,ali mi se čini da ćeš morat sve dić na čisto,pa ako ti neki podatci trebaju,odnesi frendu disk i poprži sve kaj ti treba sa C diska. :)

System Recovery nije moguć.
Izvršio sam repear s Win CD-om i recovery console. Što sad?

ROCCO_GRANDE
20-03-2007, 17:06
Došao sam do zaključka da mi je sjebana administratura. Kako to riješiti?