PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dileme i problemi



Dreadlock
28-02-2007, 20:17
Dakle ovako; buduci da ce ova tema biti (ili nece) malo veci spam,predlazem da svi sudjeluju...svi koji imaju neki problem ili dilemu,i misli da mu drugi mogu bar malo pomoci,neka postavi ovdje pitanje...
evo...ja sam u jednoj povecoj dilemi; dal da kupim elektricnu gitaru ili bicikl??
Naime...sviram gitaru od drugog osnovne (prvo sam isao u muzicku,al sam roknuo par razreda i odustao od muzicke,sad idem privatno),a sto se tice bicikla....dosta dugo ga nisam vozio.
mislim da je pitanje jasno....POMOZITEE...molim vas :cry:

Rocchiro
28-02-2007, 20:19
gitara-it gets you chicks

Simon the Dreamer
28-02-2007, 20:24
Upravo tako, gitara - sve se cure pale na nju, ja imam metar 70 i 85 kila, a već sam 3 übertrebe zbario samo na osnovi džitre
BC Rich Son of BEast...

Paran0a
28-02-2007, 20:24
gitara-it gets you chicks
bicikl-it gets you modrice...barem u mom slucaju... :D
ja bi uzeo bicikl..
ionako imam chicks na bacanje.. :rotfl:

MTF*
28-02-2007, 20:32
gitara-it gets you chicks

ovo je cinjenica ali ja je nekuzim...
ja ne sviram gitaru, ali frend koji svira fakat ih privlaci mocnom gitarom...
ja ne kuzim sta trebe vide u gitari? :D

Rocchiro
28-02-2007, 20:34
gitara-it gets you chicks

ovo je cinjenica ali ja je nekuzim...
ja ne sviram gitaru, ali frend koji svira fakat ih privlaci mocnom gitarom...
ja ne kuzim sta trebe vide u gitari? :D

vješto baratanje prstima valjda 8)

28-02-2007, 20:38
cure se tope kad im počneš pjevat i svirat.


valjda, ja još vježbam :)

Armachus
28-02-2007, 20:41
A dobro sviraš uzmi gitaru, mada bi ja uzeo bicikl !

Kiklop
28-02-2007, 20:47
ja bi uzo gitaru,bicikl imam :rotfl:

MTF*
28-02-2007, 20:48
ma kaki bicikl?
ako znas svirat i jos u paketu dobis trebe, ono, di je dilema??? :? :rotfl:
makar bi ja uzo bicikl jer neznam svirat... :(

Ro3y
28-02-2007, 20:51
bicikl da razvijes misice i s njime mos ic gdje os' a na gitari i nemos letjet :o ? Bike ti razvije misice nogu sam tak. Jos si kupis i bmx pa skaces okolo :D dakle dejfijnijtijvno bajckl

flander
28-02-2007, 20:59
gitara-it gets you chicks
bicikl-it gets you modrice...barem u mom slucaju... :D
ja bi uzeo bicikl..
ionako imam chicks na bacanje.. :rotfl:



:rotfl: kad se neznaš vozit,kupi si pomočne kotaće,i peglaj hehe
ja bi uzeo a i budem skoro jel moram bicikl,ovaj koji imam je rasulo al baš ono,tak da nemam s čim u školu i van se provozat,a fala Bogu pa ima ruta po Karlovcu. :D :wink:

Simon the Dreamer
28-02-2007, 21:07
bicikl da razvijes misice i s njime mos ic gdje os' a na gitari i nemos letjet :o ? Bike ti razvije misice nogu sam tak. Jos si kupis i bmx pa skaces okolo :D dakle dejfijnijtijvno bajckl
Ali ako si dobar gitarist, s gitarom odletiš u Hollywood Bowl, dok s bicom možeš (bar ja) najdalje do Mičevca Donjeg...

Frky
28-02-2007, 21:25
Ja bi uzeo polovnu akustičnu gitaru i neki pevecov bike !

RIPtheREAPER
28-02-2007, 21:30
Evo moja dilema: dal da za srednju skolu odaberem Teslu ili Končar?
Končar mi je blizu, mogu pijehe do njega, a Tesla kod 10. Gimnazije a tamo ce moje dvije frendice.


PLZ, treba mi pomoc!

Dreadlock
28-02-2007, 21:32
ne brini se...ak mene pitas...odi u Koncar.
blizu kuce ti je,a lako ces u njemu nac nove frendove


iako ovisi o tome koja skola po tebi nudi bolji program i koja te vise zanima

KingTomy
28-02-2007, 21:34
Da sam ja na tvom mjestu uzeo bi teslu da malo upoznaš grad i to ako ne znaš...ne znati po zagrebu je kao doći u more i pitati; jel ovdje riba?

Mislim, možda i znaš cijeli grad napamet, ali ovo bi bio moj izbor, ako nemaš pojma po zagrebu, kužiš valjda

a i frendice su ti tamo.

Dreadlock
28-02-2007, 21:35
Da sam ja na tvom mjestu uzeo bi teslu da malo upoznaš grad i to ako ne znaš...ne znati po zagrebu je kao doći u more i pitati; jel ovdje riba?

Mislim, možda i znaš cijeli grad napamet, ali ovo bi bio moj izbor, ako nemaš pojma po zagrebu, kužiš valjda


mozes to...ja ti zivim stanicu dve od tebe.Ides tramvajem do mimare(hnk) i onda nades teslu (neznam tocno di je)

28-02-2007, 21:37
Končar.

1.) W3DR4N je završio končar
2.) The boz je završio končar
3.) Ja idem u končar
4.) g@mer4life_ ide u končar

.....

imaš cisco akademiju (računalne mreže), a kad ju završiš to ti se piše u radnu knjižicu kao drugo zvanje (kao da si završio dvije srednje škole)..
ekipa je više-manje dobra, ovisi kolko imaš sreće. cura u pravilu nema. blizu ti je od doma, kao što je već rekao dredlock, plus škola je vjerovao ili ne bolje opremljena od tesle, prag je niži ali škola nije baš previše lagana.

for more info plz contact me via msn ;)

RIPtheREAPER
28-02-2007, 21:39
mda, ja i frend smo se vec dogovorili da cemo u teslu ali sam cuo da je sad u koncaru nesto doslo ucenje preko interneta: svaki ucenik dobije mentora i preko interneta uci sa njim.

a tesla je u Klajcevoj a to znam di je :P
a i frendice su fora: ovisne o glazbi :P

KingTomy
28-02-2007, 21:40
cura u pravilu nema.

To je činjenica na koju se mora pripaziti...:))

Glass
28-02-2007, 21:41
cura u pravilu nema.

To je činjenica na koju se mora pripaziti...:))

Samo mora pazit da drži sapun čvrsto i nema beda :D .

28-02-2007, 21:44
navikneš se. svi izleti su u pravilu sa firezrskom il tako nekom školom pa nije bad.


mislim, nije da je moj razred išao na izlete jel :roll:

RIPtheREAPER
28-02-2007, 21:47
cura u pravilu nema.

To je činjenica na koju se mora pripaziti...:))

Samo mora pazit da drži sapun čvrsto i nema beda :D .

lol, da
moj frend ide u Ruder
kaze: ni slucajno nejdi vamo ako ne zelis da ti zlica zavrsi u paku

Simon the Dreamer
28-02-2007, 21:47
Ja bi isto reko Končar, bratić mi ide u Teslu i Tesla je bzvz...
Ali ja sam gimnazijalac pa se nebi štel miješat s vama "fizikalcima", pfff

MindReader
28-02-2007, 22:06
imo sam i ja dilemu
između high-eng kompa i bas gitare
i uzeo bas.. i nisam požalio
uzmi gitaru :D

ewok
28-02-2007, 22:35
Upravo tako, gitara - sve se cure pale na nju, ja imam metar 70 i 85 kila, a već sam 3 übertrebe zbario samo na osnovi džitre
BC Rich Son of BEast...
a u RH mos nabavit samo SoB i Warlock... a Virgo super izgleda sam je nema nigdje... a glupo je narucivat jer se na putu izlupa totalno :roll:

ivan
01-03-2007, 15:09
kupi ono što te više privlači... simple as that :)

ja bih osobno gitaru...

Simon the Dreamer
01-03-2007, 15:41
Upravo tako, gitara - sve se cure pale na nju, ja imam metar 70 i 85 kila, a već sam 3 übertrebe zbario samo na osnovi džitre
BC Rich Son of BEast...
a u RH mos nabavit samo SoB i Warlock... a Virgo super izgleda sam je nema nigdje... a glupo je narucivat jer se na putu izlupa totalno :roll:
A dobro, pa sve ostale su bzvz, onu Mockingbird nebi uzo ni da oni meni plate, SoB je fakat daleko najbolja, još moja bronze edicija, čista, bez onih crvenih rubova...

Dreadlock
01-03-2007, 18:00
gitara-it gets you chicks

ovo je cinjenica ali ja je nekuzim...
ja ne sviram gitaru, ali frend koji svira fakat ih privlaci mocnom gitarom...
ja ne kuzim sta trebe vide u gitari? :D


hm...mozda nam Helena moze pomoci ako hoce....Helena? :D

Helena
01-03-2007, 19:33
Tu sam. A gle, sladak dečko s gitarom. Pojma nemam, ima nešto u tome. :)

01-03-2007, 20:37
ovako, i ja iam dilemu:

1. Frendica iz Rijeke dolazi na koncert. Upad na koncert je 100 kn, želim konačno upoznati tu frendicu i dati joj majicu koju sam joj kupio u Argentini. Nisam baš pri parama ali iam nešto € koje ionako moram promjeniti sutra. Frendica je punoljetna, šansa da ju zbarim je ca 0%.

2. Ići sa frendom u grad i probat zbarit jednu slatku osmašicu.



Bariti ili ne bariti, pitanje je sad!!!1

KingTomy
01-03-2007, 20:39
1. opcija

MindReader
01-03-2007, 20:44
ovako, i ja iam dilemu:

1. Frendica iz Rijeke dolazi na koncert. Upad na koncert je 100 kn, želim konačno upoznati tu frendicu i dati joj majicu koju sam joj kupio u Argentini. Nisam baš pri parama ali iam nešto € koje ionako moram promjeniti sutra. Frendica je punoljetna, šansa da ju zbarim je ca 0%.

2. Ići sa frendom u grad i probat zbarit jednu slatku osmašicu.



Bariti ili ne bariti, pitanje je sad!!!1
hahahaha zbarit osmašicu... :rotfl:
idi s ovom punoljetnom :wink:

ewok
01-03-2007, 20:50
ovako, i ja iam dilemu:

1. FrendicaSiz Rijeke dolazi na koncert. Upad na koncert je 100 kn, želim konačno upoznati tu frendicuSi dati joj majicu koju sam joj kupio u Argentini. Nisam baš pri parama ali iam nešto € koje ionako moram promjeniti sutra. Frendica je punoljetna, šansa da ju zbarim je ca 0%.
Bariti ili ne bariti, pitanje je sad!!!1
kak mislis upoznat frendicu???
no dobro... bolje idi sa ovom starijom trebom :D

01-03-2007, 20:52
frendica sa foruma i icq-a ;)

MindReader
01-03-2007, 20:53
frendica sa foruma i icq-a ;)
hm.. veliš da ti ona frendica - a meni kenjaš kak nemog imat curu koju sam "upozno" prek interneta.. sam sebe pwnaš

Kaje jaje
01-03-2007, 20:54
mući me:kak da se približim sedmašici,želim si kupit pleyku2 al nemam para (ne korištenu) i jer se može stavit chip za pleyku2 u pleyku 1 i igrat neke igre koje su za dvojku.
Nadam se 1. i 3. odgovoru

flander
01-03-2007, 21:03
mući me:kak da se približim sedmašici,želim si kupit pleyku2 al nemam para (ne korištenu) i jer se može stavit chip za pleyku2 u pleyku 1 i igrat neke igre koje su za dvojku.
Nadam se 1. i 3. odgovoru



Fala Bogu pa ne :wink:

01-03-2007, 21:08
hm.. veliš da ti ona frendica - a meni kenjaš kak nemog imat curu koju sam "upozno" prek interneta.. sam sebe pwnaš
ne, nego ti kenjam da kako možeš VOLJETI, pazi, VOLJETI osobu s kojom se samo dopisuješ i pričaš. vjeruj mi, riječ voljeti je svijetlosnim godima od riječi zaljubljen.


da bi nekog volio, moraš ga upoznati, duboko u dušu. moraš biti s tom osobom više manje svaki dan. vjeruj mi, ne postoji osoba koja je 100% iskrena preko interneta, a mnoge osobe nisu iskrene ni kad stoje pred tobom i pričaju. vidim da te je sad lupio pubertet. ok, proći će te ko i jerrya.


ali u međuvremenu ćeš štošta naučiti o životu.



@kaje jaje - sedmašici? teško, rađe probaj nekoj četvrtašici s kojom i ideš u razred.

Burek_fr0m_SPACE
01-03-2007, 21:09
jer se može stavit chip za pleyku2 u pleyku 1 i igrat neke igre koje su za dvojku.
Skratio si mi bar tri godine života ovim pitanjem. Hvala.

Dreadlock
01-03-2007, 21:28
Za pingvina:
ok...sto se tice osmasice i frendice...idi sa frendicom.Mislim...dat ces joj poklon,bla,bla,zblizit cete se....bla,bla.... a osmasica moze misliti da si totalni kreten ili luzer (neznam koliko imas godina)...




sto se tice pleyke....nemam blage....a ovo sa sedmasicom....koji si ti razred ak smijem pitat?

Dreamer Deceiver
01-03-2007, 21:34
mući me:kak da se približim sedmašici,želim si kupit pleyku2 al nemam para (ne korištenu) i jer se može stavit chip za pleyku2 u pleyku 1 i igrat neke igre koje su za dvojku.
Nadam se 1. i 3. odgovoru

klikni ovdje da visdite ao ste ti i tvoja draga jedna za drugo :wink:
http://rudes.biz/Ljubav/?l=85051172781207

MindReader
01-03-2007, 21:37
hm.. veliš da ti ona frendica - a meni kenjaš kak nemog imat curu koju sam "upozno" prek interneta.. sam sebe pwnaš
ne, nego ti kenjam da kako možeš VOLJETI, pazi, VOLJETI osobu s kojom se samo dopisuješ i pričaš. vjeruj mi, riječ voljeti je svijetlosnim godima od riječi zaljubljen.


da bi nekog volio, moraš ga upoznati, duboko u dušu. moraš biti s tom osobom više manje svaki dan. vjeruj mi, ne postoji osoba koja je 100% iskrena preko interneta, a mnoge osobe nisu iskrene ni kad stoje pred tobom i pričaju. vidim da te je sad lupio pubertet. ok, proći će te ko i jerrya.


ali u međuvremenu ćeš štošta naučiti o životu.
baš zato si pwnan :wink:

p.s. ja imam dilemu : biti ili ne biti?

01-03-2007, 21:39
Za pingvina:
ok...sto se tice osmasice i frendice...idi sa frendicom.Mislim...dat ces joj poklon,bla,bla,zblizit cete se....bla,bla.... a osmasica moze misliti da si totalni kreten ili luzer (neznam koliko imas godina)...
16.

jok, nisam kreten, ali ženska je fakat slatka :)

iem sa frendicom... case closed.




EDIT:
losh ti je odgovor. obrazloži. moze.

well, isto ti je. hamlet se odlučio za "biti" pa je nakraju opet umro :)

Lord Jambrek
01-03-2007, 21:40
gitara-it gets you chicks

ovo je cinjenica ali ja je nekuzim...
ja ne sviram gitaru, ali frend koji svira fakat ih privlaci mocnom gitarom...
ja ne kuzim sta trebe vide u gitari? :D


hm...mozda nam Helena moze pomoci ako hoce....Helena? :D

Stari(legenda) od mog frenda je rekao"Gitara ti je ko žena, gladiš ju po vratu i lupaš po rupi".


Frend je pak zaključio da cure vole gitariste jer imaju brze prste.

Helena
01-03-2007, 22:02
mući me:kak da se približim sedmašici,želim si kupit pleyku2 al nemam para (ne korištenu) i jer se može stavit chip za pleyku2 u pleyku 1 i igrat neke igre koje su za dvojku.
Nadam se 1. i 3. odgovoru

klikni ovdje da visdite ao ste ti i tvoja draga jedna za drugo :wink:
http://rudes.biz/Ljubav/?l=85051172781207

Haha, kul. :)

Tri66a
01-03-2007, 22:11
mući me:kak da se približim sedmašici,želim si kupit pleyku2 al nemam para (ne korištenu) i jer se može stavit chip za pleyku2 u pleyku 1 i igrat neke igre koje su za dvojku.
Nadam se 1. i 3. odgovoru

klikni ovdje da visdite ao ste ti i tvoja draga jedna za drugo :wink:
http://rudes.biz/Ljubav/?l=85051172781207

Haha, kul. :)
hehe znao sam da je neka forica

MindReader
01-03-2007, 22:14
morgothe, pogle moj :wink:

01-03-2007, 22:17
Za pingvina:
ok...sto se tice osmasice i frendice...idi sa frendicom.Mislim...dat ces joj poklon,bla,bla,zblizit cete se....bla,bla.... a osmasica moze misliti da si totalni kreten ili luzer (neznam koliko imas godina)...
16.

jok, nisam kreten, ali ženska je fakat slatka :)

iem sa frendicom... case closed.




EDIT:
losh ti je odgovor. obrazloži. moze.

well, isto ti je. hamlet se odlučio za "biti" pa je nakraju opet umro :)

Nije sve u ljepoti.
Gledaj kakva je u dusi.Imo je jedan slucaj u mom razredu.Prijatelj se zaljubio u jednu kupio nekoliko bonova za mob i ona ga ostavila.

01-03-2007, 22:22
Nije sve u ljepoti.
Gledaj kakva je u dusi.Imo je jedan slucaj u mom razredu.Prijatelj se zaljubio u jednu kupio nekoliko bonova za mob i ona ga ostavila.
pa po jednoj subotnjoj večeri sam uspio shvatiti da je savim normalna cura.. slušamo manje/više istu muziku, jedino je mlađa jednu i pol godinu od mene :)

MTF*
01-03-2007, 22:28
morgoth onaj tvoj test...ja sam ga rjesio, pogledaj ga... ^^

m777
01-03-2007, 22:52
Helena, sad se izvlačiš na "kul je". Vidio sam ja što je prije pisalo. :)
Savjet: Kod takvih stvari uvijek prvo napravite Hlapić test. Dakle, upišete Hlapić pod svoje ime, a imena svojih dragana zamijenite imenima svojih najdražih javnih osoba, kao što su npr. Vesna Škare-Ožbolt i Ivica Kirin...

Helena
01-03-2007, 22:55
Helena, sad se izvlačiš na "kul je". Vidio sam ja što je prije pisalo. :)
Savjet: Kod takvih stvari uvijek prvo napravite Hlapić test. Dakle, upišete Hlapić pod svoje ime, a imena svojih dragana zamijenite imenima svojih najdražih javnih osoba, kao što su npr. Vesna Škare-Ožbolt i Ivica Kirin...

Ajd čkomi, znam zašto sam editirala. :?

m777
01-03-2007, 22:55
Joj, pa nemoj se sad ljutit... :(

Helena
01-03-2007, 22:57
Ne ljutim se, samo volim kad uletavate s takvim komentarima, a ne znate o čemu se radi.

Ps1ho
01-03-2007, 22:59
Meni je dilema dal prdnit il neprdnit pod vjeronaukom kad se moli...

m777
01-03-2007, 23:01
Ne ljutim se, samo volim kad uletavate s takvim komentarima, a ne znate o čemu se radi.
Ubij me, čovjek sam. :(

BlackDCRO
01-03-2007, 23:10
Ja sam u velikoj dilemi sto da popijem sutra ujutro...

Makijato ili kapucino?

Kaje jaje
01-03-2007, 23:11
Ja sam 5. razred ne 4. i imam 11 godina a ona 13 tak nekaj.
I ja ne volim tu curu kaj je lijepa nego je volim i to jako čak mi govore da je ružna.Meni nije stvar u ljepoti nego u ljubavi.
Ja ju volim a ona mene ni ne pogleda.
Tako je to kada si zaljubljen u nekog starijeg.
Mene niko ne voli :cry: .

m777
01-03-2007, 23:13
Ma voli te mama...
Rekao bih "pitaj jerrya za savjet", ali vidim da ga baš nema na forumu... Probaj reći "bok", možda te pogleda... :roll:

01-03-2007, 23:15
kaje jaje, join the club

http://img256.imageshack.us/my.php?imag ... 203xg2.jpg (http://img256.imageshack.us/my.php?image=dsc03203xg2.jpg)

Kaje jaje
01-03-2007, 23:16
Znam ali me ne voli niko od cura :cry: .
u tom je stvar.
A baš sam slatki klinac.
Žutokosi i plavozelene oći imam.
Pa kaj ne bi trebal dobro izgledat.
Ali kao što sam rekao nije stvar u izgledu nego u ljubavi.
Kaj ne ?

Neven <R>
01-03-2007, 23:23
kaje jaje, join the club

http://img256.imageshack.us/my.php?imag ... 203xg2.jpg (http://img256.imageshack.us/my.php?image=dsc03203xg2.jpg)
Je'l to moguće? Osnutak EMO udruge u lijepoj nam našoj? To!

Kaje jaje
01-03-2007, 23:25
Kaj si to ti napravio!
Ili neko drugi al je carsko

01-03-2007, 23:30
ada neven, nema mi durge nego postat emo nakon ovog što čitam :roll:

01-03-2007, 23:52
ada neven, nema mi durge nego postat emo nakon ovog što čitam :roll:


Imas li ti stvarno 16 god ili se zajebavas.Samo si 1 god stari od mene a izgledas koda si puno stari od mene :)

Neven <R>
01-03-2007, 23:57
Hormoni, to su ti hormoni.

02-03-2007, 00:09
da, 16 imam... jebiga, sav sam hairy.

Burek_fr0m_SPACE
02-03-2007, 10:05
da, 16 imam... jebiga, sav sam hairy.
Ajde... nisam jedini.

MindReader
02-03-2007, 10:31
Meni je dilema dal prdnit il neprdnit pod vjeronaukom kad se moli...
prdni brate :wink:

Burek_fr0m_SPACE
02-03-2007, 11:15
Meni je dilema dal prdnit il neprdnit pod vjeronaukom kad se moli...
prdni brate :wink:
Ma prdni... možda nahebeš, ali u suprotnom nećeš nikada znati kako bi bilo. Znaš kako kažu - "bolje žaliti zbog nečega što si uradio, nego zbog nečega što nisi uradio" :D

Booby
02-03-2007, 13:58
2. Ići sa frendom u grad i probat zbarit jednu slatku osmašicu.


mući me:kak da se približim sedmašici

lol pa vi niste normalni...ajd dobro kad su svi,onda ću i ja,... muči me kako da se približim jednoj curi koja je predivna,sluša koloniju i tomsona isto ko i ja i ide u drugi razred!! :rotfl:


A baš sam slatki klinac.

:o :o :o



I'm outta here!!

Dreamer Deceiver
02-03-2007, 14:33
Helena, sad se izvlačiš na "kul je". Vidio sam ja što je prije pisalo. :)
Savjet: Kod takvih stvari uvijek prvo napravite Hlapić test. Dakle, upišete Hlapić pod svoje ime, a imena svojih dragana zamijenite imenima svojih najdražih javnih osoba, kao što su npr. Vesna Škare-Ožbolt i Ivica Kirin...

molim da mi prestanete slat preteće mailove,hvala...

JedimiNjoke
02-03-2007, 14:41
Say NO to EMO!!! Muče vas ljubavni problemi? Pa za kojeg vraga sjedite onda pred vražjim kompjuterom?!?!? Dečki idite van, na cuge - sredite se malo (začudio bi se da vidiš što malo gela i dobro tuširanje radi) - kad kažem van ne mislim one brije u parkiću, i onda se napit od 5 deci bambusa i drugi dan pričat o nekih 4 litre kolko nisi u životu ni vidio. Van u birceve di izlazi vaša generacija, ili u birceve di izlazi starija ekipa - ako pucate visoko hehe. Riješite se tih prišteva sa face! Nemreš onak van ić zapušten i spikom "niko me ne voli" tak ćeš nać trebu - nikada!!! Umjesto da tu plačete i štatijaznam, raspitajte se malo što ta cura voli, kakve tipove voli, jel ima kakvog tipa ili joj se neki lik sviđa itd. itd. Pokaži joj da ona vidi da se ti zanimaš za nju! Nemoj očekivati da će ona doć do tebe ko u onim retkač filmovima di Geek Štreberković zbari Carmen Electru - not gonna happen! Ak te odjebe, jebiga ni prva ni zadnja tbh - ali ako te ne odjebe :D :D

Dreadlock
02-03-2007, 14:57
ni sam nisam mogao to bolje srociti...
a savjet za one u osnovnoj koji se zaljube u osmasice ili nekog drugog(starijeg godinu,dve),samo dvije rijeci,nema sanse,ili ako ima....one su astronomske.

sto se tice prdenja...prdni poslje kad svi pocnu galamit,a onda okrivi..neznam duru il peru il kog hoces

02-03-2007, 15:17
njoke, plz prouči pojam sarkazam, fala :)

Systematic Reverse
02-03-2007, 15:33
Sweet Dreams :boohoo:

Simon the Dreamer
02-03-2007, 19:12
Say NO to EMO!!! Muče vas ljubavni problemi? Pa za kojeg vraga sjedite onda pred vražjim kompjuterom?!?!? Dečki idite van, na cuge - sredite se malo (začudio bi se da vidiš što malo gela i dobro tuširanje radi) - kad kažem van ne mislim one brije u parkiću, i onda se napit od 5 deci bambusa i drugi dan pričat o nekih 4 litre kolko nisi u životu ni vidio. Van u birceve di izlazi vaša generacija, ili u birceve di izlazi starija ekipa - ako pucate visoko hehe. Riješite se tih prišteva sa face! Nemreš onak van ić zapušten i spikom "niko me ne voli" tak ćeš nać trebu - nikada!!! Umjesto da tu plačete i štatijaznam, raspitajte se malo što ta cura voli, kakve tipove voli, jel ima kakvog tipa ili joj se neki lik sviđa itd. itd. Pokaži joj da ona vidi da se ti zanimaš za nju! Nemoj očekivati da će ona doć do tebe ko u onim retkač filmovima di Geek Štreberković zbari Carmen Electru - not gonna happen! Ak te odjebe, jebiga ni prva ni zadnja tbh - ali ako te ne odjebe :D :D
Hehe, kladim se da si ti svake subote u srcu, a prije toga u Goričanki ili onom novom, Stopu...

JedimiNjoke
02-03-2007, 21:15
Say NO to EMO!!! Muče vas ljubavni problemi? Pa za kojeg vraga sjedite onda pred vražjim kompjuterom?!?!? Dečki idite van, na cuge - sredite se malo (začudio bi se da vidiš što malo gela i dobro tuširanje radi) - kad kažem van ne mislim one brije u parkiću, i onda se napit od 5 deci bambusa i drugi dan pričat o nekih 4 litre kolko nisi u životu ni vidio. Van u birceve di izlazi vaša generacija, ili u birceve di izlazi starija ekipa - ako pucate visoko hehe. Riješite se tih prišteva sa face! Nemreš onak van ić zapušten i spikom "niko me ne voli" tak ćeš nać trebu - nikada!!! Umjesto da tu plačete i štatijaznam, raspitajte se malo što ta cura voli, kakve tipove voli, jel ima kakvog tipa ili joj se neki lik sviđa itd. itd. Pokaži joj da ona vidi da se ti zanimaš za nju! Nemoj očekivati da će ona doć do tebe ko u onim retkač filmovima di Geek Štreberković zbari Carmen Electru - not gonna happen! Ak te odjebe, jebiga ni prva ni zadnja tbh - ali ako te ne odjebe :D :D
Hehe, kladim se da si ti svake subote u srcu, a prije toga u Goričanki ili onom novom, Stopu...

Koja si ti faca dečko, svaka čast... Malo sam prestar za Goričanku, a i Srce sam prerastao - niti slušam cajke pa nijedno ni drugo. Zašto ti ne ideš u Srce van? Jer je sranje il se samo bojiš da ne dobiješ po pički? U srednjoj nikom nije bilo bezveze u srcu (bar u prva 2 razreda).
Napisao sam to jer sam u vezi sa curom godinu dana, pa ipak mislim da imam nekog iskustva jel :P Frka je u tom kaj sam ja jedan dobar dio vremena bio takav kakvi su neki dečki sa foruma - pa sam savjet htio dat "neiskusnima".

Di ti ideš van? Iza Kumičića? Parkić? Ne hvala!

@Pingu - nisam na tebe ni mislio, samo si mi pao na pamet sa svojom fotkom. :D

Munjeni jarac
02-03-2007, 21:43
morgoth,dobra fora al ja sam prepametan da napisem svoje ime 8)
btw,napiso sam janko kad budes cito :D
MUAHAHAHAHAHAHA

Simon the Dreamer
02-03-2007, 22:10
Say NO to EMO!!! Muče vas ljubavni problemi? Pa za kojeg vraga sjedite onda pred vražjim kompjuterom?!?!? Dečki idite van, na cuge - sredite se malo (začudio bi se da vidiš što malo gela i dobro tuširanje radi) - kad kažem van ne mislim one brije u parkiću, i onda se napit od 5 deci bambusa i drugi dan pričat o nekih 4 litre kolko nisi u životu ni vidio. Van u birceve di izlazi vaša generacija, ili u birceve di izlazi starija ekipa - ako pucate visoko hehe. Riješite se tih prišteva sa face! Nemreš onak van ić zapušten i spikom "niko me ne voli" tak ćeš nać trebu - nikada!!! Umjesto da tu plačete i štatijaznam, raspitajte se malo što ta cura voli, kakve tipove voli, jel ima kakvog tipa ili joj se neki lik sviđa itd. itd. Pokaži joj da ona vidi da se ti zanimaš za nju! Nemoj očekivati da će ona doć do tebe ko u onim retkač filmovima di Geek Štreberković zbari Carmen Electru - not gonna happen! Ak te odjebe, jebiga ni prva ni zadnja tbh - ali ako te ne odjebe :D :D
Hehe, kladim se da si ti svake subote u srcu, a prije toga u Goričanki ili onom novom, Stopu...

Koja si ti faca dečko, svaka čast... Malo sam prestar za Goričanku, a i Srce sam prerastao - niti slušam cajke pa nijedno ni drugo. Zašto ti ne ideš u Srce van? Jer je sranje il se samo bojiš da ne dobiješ po pički? U srednjoj nikom nije bilo bezveze u srcu (bar u prva 2 razreda).
Napisao sam to jer sam u vezi sa curom godinu dana, pa ipak mislim da imam nekog iskustva jel :P Frka je u tom kaj sam ja jedan dobar dio vremena bio takav kakvi su neki dečki sa foruma - pa sam savjet htio dat "neiskusnima".

Di ti ideš van? Iza Kumičića? Parkić? Ne hvala!

@Pingu - nisam na tebe ni mislio, samo si mi pao na pamet sa svojom fotkom. :D
Malo si pretjero, jebote, iz kojeg dijela mojeg kratkog posta si ti zaključio da ti se ja izrugujem ili smijem? I ko kaže da ja nejdem u srce, samo sam po tvojoj spiki zaključio da i ti ideš... a ja sam u Srcu bio par puta, zbog ekipe iz osnovne, ali jednostavno mi se to ne sviđa, izlazim u zg s frendovima iz srednje. A to da bi dobio po pički, znam se ja držat dalje od takvih sranja, pogotovo jer nemam baš neku ekipu, pa se ni ne zajebavam s takvima.
Inače, koliko ti godina imaš?

Ps1ho
02-03-2007, 22:11
između 20 i 30 brijem

JedimiNjoke
03-03-2007, 00:12
[quote=JedimiNjoke]Say NO to EMO!!! Muče vas ljubavni problemi? Pa za kojeg vraga sjedite onda pred vražjim kompjuterom?!?!? Dečki idite van, na cuge - sredite se malo (začudio bi se da vidiš što malo gela i dobro tuširanje radi) - kad kažem van ne mislim one brije u parkiću, i onda se napit od 5 deci bambusa i drugi dan pričat o nekih 4 litre kolko nisi u životu ni vidio. Van u birceve di izlazi vaša generacija, ili u birceve di izlazi starija ekipa - ako pucate visoko hehe. Riješite se tih prišteva sa face! Nemreš onak van ić zapušten i spikom "niko me ne voli" tak ćeš nać trebu - nikada!!! Umjesto da tu plačete i štatijaznam, raspitajte se malo što ta cura voli, kakve tipove voli, jel ima kakvog tipa ili joj se neki lik sviđa itd. itd. Pokaži joj da ona vidi da se ti zanimaš za nju! Nemoj očekivati da će ona doć do tebe ko u onim retkač filmovima di Geek Štreberković zbari Carmen Electru - not gonna happen! Ak te odjebe, jebiga ni prva ni zadnja tbh - ali ako te ne odjebe :D :D
Hehe, kladim se da si ti svake subote u srcu, a prije toga u Goričanki ili onom novom, Stopu...

Koja si ti faca dečko, svaka čast... Malo sam prestar za Goričanku, a i Srce sam prerastao - niti slušam cajke pa nijedno ni drugo. Zašto ti ne ideš u Srce van? Jer je sranje il se samo bojiš da ne dobiješ po pički? U srednjoj nikom nije bilo bezveze u srcu (bar u prva 2 razreda).
Napisao sam to jer sam u vezi sa curom godinu dana, pa ipak mislim da imam nekog iskustva jel :P Frka je u tom kaj sam ja jedan dobar dio vremena bio takav kakvi su neki dečki sa foruma - pa sam savjet htio dat "neiskusnima".

Di ti ideš van? Iza Kumičića? Parkić? Ne hvala!

@Pingu - nisam na tebe ni mislio, samo si mi pao na pamet sa svojom fotkom. :D
Malo si pretjero, jebote, iz kojeg dijela mojeg kratkog posta si ti zaključio da ti se ja izrugujem ili smijem? I ko kaže da ja nejdem u srce, samo sam po tvojoj spiki zaključio da i ti ideš... a ja sam u Srcu bio par puta, zbog ekipe iz osnovne, ali jednostavno mi se to ne sviđa, izlazim u zg s frendovima iz srednje. A to da bi dobio po pički, znam se ja držat dalje od takvih sranja, pogotovo jer nemam baš neku ekipu, pa se ni ne zajebavam s takvima.
Inače, koliko ti godina imaš?[/quote:1bvtbmxa]

Moja greška, zabrijo sam malo lol. Ispričavam se :) Kaj je to kaj sam rekao "pattern" za barenje u Srcu? hehe. Sad mi je neugodno :oops: - u Zagrebu je vani malo bolje, al ak oćeš barit nekaj Srce je tvoje mjesto :)

@Ps1ho - 20 i 30 :P ajmeeeee - 19 imam

Sajmon kolko si ti star?

Simon the Dreamer
03-03-2007, 09:19
Ajm Sikstin, 16, a za to s barenjem se totalno slažem, mog frenda je neka pijana prejebena treba zbarila za novu, ONA je NJEMU došla i rekla nekaj tipa: "Ajde, dođi da te zbarim..", tak nešto...

LD
03-03-2007, 20:20
Samo da odgovorim "njoku", itekako se isplati ispijati pivo u nekom parkicu, kolko sam samo treba upozno tako, vecina cura tako sjedi nesto pjucka, a ekipa se samo ubaci! Ja znam da je u Rijeci tako.

Ps1ho
03-03-2007, 21:13
@Ps1ho - 20 i 30 :P ajmeeeee - 19 imam


Kad zagusti sa trebama reci da ti je Ps1ho dao između 20 i 30 godina i da vidiš :)

Dreadlock
31-08-2007, 19:55
Ozivljavam milijun godina staru temu jer sam u dilemi....

neznam dali da idem na wcg igrat nfs,il da idem na terry fox run na jarunu?

Frky
31-08-2007, 20:20
Ozivljavam milijun godina staru temu jer sam u dilemi....

neznam dali da idem na wcg igrat nfs,il da idem na terry fox run na jarunu?

Ako dopustiš da ti drugi odlučuju umjesto tebe, nikad nećeš imati svoj život!

Samael
31-08-2007, 20:26
Ozivljavam milijun godina staru temu jer sam u dilemi....

neznam dali da idem na wcg igrat nfs,il da idem na terry fox run na jarunu?

Ako dopustiš da ti drugi odlučuju umjesto tebe, nikad nećeš imati svoj život!

To ja uporno objašnjavam ovom mom frendu, al' kao da zidu govorim.

Babitz
31-08-2007, 20:46
on oće savjete, smjernice, ne sad da vi odlučujete umjesto njega

Samael
31-08-2007, 20:49
Je*emu, idi na Terry Fox, istrči se ko manijak, dođi doma i još više pumpaj adrenalin nfs-om.
Moja sugestija!

p.s.
Nećeš baš lagano zaspati :)

D@rX
31-08-2007, 20:53
odi na wcg, bit cu ja tamo 8)

Dreadlock
31-08-2007, 21:02
ono...DA JA ZELIM DA UPRAVLJATE MOJIM ZIVOTOM JER SAM SIMLJANIN I MORATE ME HRANIT I UPRAVLJAT MOJIM ZIVOTNIM ODLUKAMA....

inace,dobar savjet firespirit

King je u pravu...

Frky
31-08-2007, 21:40
on oće savjete, smjernice, ne sad da vi odlučujete umjesto njega

A da mu i kažem neki savjet, možda ga neće prihvatiti jer on nije ja i ja nisam on!

Oću reći da možda nevolim one stvari koje voli on!
Uostalom, dilema je glupa! ako se oćeš izgamati ili nagledati istoga idi na ono prvo , a ako oćeš uživati vani idi na T.F. run!

Neven <R>
01-09-2007, 10:48
Ak si debel - terry fox run, ako si 1337gam0r - wgc.

Jopax
01-09-2007, 19:39
Meni rođak isto kad god nešto radimo i treba izabrat nešto on pita a šta ćeš ti
(2 godine mlađi)