PDA

Pogledaj cijelu verziju : INSIDER ????



Luka
29-11-2005, 21:04
Što je s Insiderom ? Nitko ništa ne šalje a ja sam bio poslao nešto nadam se objavljivanju :))

ivan
29-11-2005, 21:07
hmmm. nema odličan?! :?

btw. ja imam par svoji radova tamo...viteza, battlefield i ostale pod kojima piše da ih je napravio ivan (kako se osjećam veliko! :rambo: )

:D

str33t6l0w
29-11-2005, 21:12
ja sam napravio par radova ali nisam ništa poslao... ali budem naravno :D
posjećujem ga skoro svaki dan ali se u zadnje vrijeme ništa nije objavilo novo.....
btw. oni wallpapperi i goodies-i su super.... ;)

Luka
29-11-2005, 21:19
nema odličan ? vidi stvarno :o , ok sve vrijednosti malo povisiš ... BTW, moji radovi su calculator.EXE i casopic ! :fof:

excal1bur
30-11-2005, 01:02
Insider sam posljednji put posjetio jos kad se otvorio, a tada bas i nije bilo previse sadrzaja, pa cu sada morati pronaci gdje mi je zadnji PC Play da provjerim kakov je sad stanje.

Inace, ideja je super.

M@nkey
30-11-2005, 07:24
nema odličan ? vidi stvarno :o , ok sve vrijednosti malo povisiš ... BTW, moji radovi su calculator.EXE i casopic ! :fof:

misliš časopis je naš! tko ti je pisao onu kratku recenziju Serious Sam dvojke!

Luka
30-11-2005, 09:27
da da znam, naš

str33t6l0w
30-11-2005, 18:52
naravno da je naš......

Rocchiro
30-11-2005, 22:20
ima tam moj jedan "matrix" wallpaper,jadan doduše ali radim na večim stvarima

Gaas
30-11-2005, 23:14
Ma mozda kad mi malo bolje razvrstali taj sadrzaj nekako sam izgubljen u njemu......



p.s luka ono je tvoj kalkulator(trojanac)???? zanimljivo .....je si ga slucajno zbindao sa necim malicioznim ili ti samo u kodu pise da se ne gasi i da ga nemozes pogasit sa task mngrom.
Moro sam u safe mod da maknem to cudo ca sa kompa

str33t6l0w
30-11-2005, 23:29
LOL
u safe modu ga maknit
LOL

Luka
01-12-2005, 20:26
Ma mozda kad mi malo bolje razvrstali taj sadrzaj nekako sam izgubljen u njemu......



p.s luka ono je tvoj kalkulator(trojanac)???? zanimljivo .....je si ga slucajno zbindao sa necim malicioznim ili ti samo u kodu pise da se ne gasi i da ga nemozes pogasit sa task mngrom.
Moro sam u safe mod da maknem to cudo ca sa kompa


:D , sorry na tome ali nisam ja kriv !! da moj je calc ali ja da sam i htio napravit takvošto ne bih znao jer sam to sve isprogramirao u nekoliko redaka :), zašto ti se ne gasi neznam ali ga se može ugasit pomocu onoga sto sam ja u njemu isprgoramiro. Sorry na svemu ali vjeruj mi, nije bilo namjerno :) ... :boohoo:

M@nkey
01-12-2005, 22:09
Ma mozda kad mi malo bolje razvrstali taj sadrzaj nekako sam izgubljen u njemu......



p.s luka ono je tvoj kalkulator(trojanac)???? zanimljivo .....je si ga slucajno zbindao sa necim malicioznim ili ti samo u kodu pise da se ne gasi i da ga nemozes pogasit sa task mngrom.
Moro sam u safe mod da maknem to cudo ca sa kompa


:D , sorry na tome ali nisam ja kriv !! da moj je calc ali ja da sam i htio napravit takvošto ne bih znao jer sam to sve isprogramirao u nekoliko redaka :), zašto ti se ne gasi neznam ali ga se može ugasit pomocu onoga sto sam ja u njemu isprgoramiro. Sorry na svemu ali vjeruj mi, nije bilo namjerno :) ... :boohoo:

Luka, izgleda da ti ne ide programiranje, probat ću ja ponovno napraviti onaj kalkulator. Taj je radio kod svih u susjedstvu, još u nekoj bilježnici imam kod, da ga napravim......

Gaas
01-12-2005, 23:18
Hehe daj samo

Text3 = text1 + text2 i to je to :D VB6

mrs.croft
02-12-2005, 11:18
ej W1k1n6,kad će ona 'download arhiva starijih brojeva' u insider.
čitam vas tek od 40.broja :shock: i htio bi vidjet kak je časopis prije izgledo.

Rocchiro
02-12-2005, 14:55
ej W1k1n6,kad će ona 'download arhiva starijih brojeva' u insider.
čitam vas tek od 40.broja :shock: i htio bi vidjet kak je časopis prije izgledo.

potpisujem.čitam PC PLAY od 36. broja,i baš me zanima kak je to prije izgledalo

W1k1n6
02-12-2005, 15:56
ej W1k1n6,kad će ona 'download arhiva starijih brojeva' u insider.
čitam vas tek od 40.broja :shock: i htio bi vidjet kak je časopis prije izgledo.
Baš je problem s tim najstarijim brojevima, još uvijek skupljamo fajlove i časopise za arhivu, pa kad skompletiramo, valjda će nešto biti od toga. Mislili smo te stranice puknuti u PDF format, prihvatljive, ne previsoke rezolucije, ali svejedno svaka bude teska po 200-400 Kb, što znači da bi jedan broj od 100 stranica imao prosječno po 30-tak megabajta. Bojim se da je to malo puno za download prosječnom korisniku, no budemo nešto probali zmajmunirat.

D.E.M.O.
02-12-2005, 18:07
Trebate stawiti modowa i patchewa za skinuti...
Takodjer biste mogli za one koji wec kupuju PCPlay (i imaju key)
stawiti neke starije recenzije.
Ja cu poslat par radowa... :roll:

mrs.croft
02-12-2005, 19:30
ej W1k1n6,kad će ona 'download arhiva starijih brojeva' u insider.
čitam vas tek od 40.broja :shock: i htio bi vidjet kak je časopis prije izgledo.
Baš je problem s tim najstarijim brojevima, još uvijek skupljamo fajlove i časopise za arhivu, pa kad skompletiramo, valjda će nešto biti od toga. Mislili smo te stranice puknuti u PDF format, prihvatljive, ne previsoke rezolucije, ali svejedno svaka bude teska po 200-400 Kb, što znači da bi jedan broj od 100 stranica imao prosječno po 30-tak megabajta. Bojim se da je to malo puno za download prosječnom korisniku, no budemo nešto probali zmajmunirat.

ajd onda nešt zmajmunirajte al brzo neda mi se čekat :)

str33t6l0w
02-12-2005, 20:06
ma pusti ih da rade.... što dulje to bolje.... tako i sa forumom :D

Luka
02-12-2005, 23:08
Ma mozda kad mi malo bolje razvrstali taj sadrzaj nekako sam izgubljen u njemu......



p.s luka ono je tvoj kalkulator(trojanac)???? zanimljivo .....je si ga slucajno zbindao sa necim malicioznim ili ti samo u kodu pise da se ne gasi i da ga nemozes pogasit sa task mngrom.
Moro sam u safe mod da maknem to cudo ca sa kompa


:D , sorry na tome ali nisam ja kriv !! da moj je calc ali ja da sam i htio napravit takvošto ne bih znao jer sam to sve isprogramirao u nekoliko redaka :), zašto ti se ne gasi neznam ali ga se može ugasit pomocu onoga sto sam ja u njemu isprgoramiro. Sorry na svemu ali vjeruj mi, nije bilo namjerno :) ... :boohoo:

Luka, izgleda da ti ne ide programiranje, probat ću ja ponovno napraviti onaj kalkulator. Taj je radio kod svih u susjedstvu, još u nekoj bilježnici imam kod, da ga napravim......

Gle, gamer, nije stvar ide li meni programiranje ili ne, moj program je napisan najjednostavnijim kodom bez gresaka, problem je u racunalu na koji dolazi. Na nekima radi bez problema dok na drugim s manjim problemima (mom). Na nekim trečim (Gaas-ovim npr.) radi ogromna :kill: ali nisam u tome ja kriv :). Drugo, ova verzija kalkulatora (koju sam poslao) malo složenija i ima oko 15-ak podprograma za povezivanje između potprograma i neke osnovne radnje samog programa tako da nikako nećeš moč napravit bolje !! 8) BUAhahahha :D :D :D :fof:

mrs.croft
03-12-2005, 13:41
a da tu arhivu jednom stavite na neki dvd??????????????????????????,ako je već teško preko interneta

M@nkey
03-12-2005, 16:04
Hehe daj samo

Text3 = text1 + text2 i to je to :D VB6

E, a koji je to programski jezik? Dorkster? :rotfl:

M@nkey
03-12-2005, 16:07
Ma mozda kad mi malo bolje razvrstali taj sadrzaj nekako sam izgubljen u njemu......



p.s luka ono je tvoj kalkulator(trojanac)???? zanimljivo .....je si ga slucajno zbindao sa necim malicioznim ili ti samo u kodu pise da se ne gasi i da ga nemozes pogasit sa task mngrom.
Moro sam u safe mod da maknem to cudo ca sa kompa


:D , sorry na tome ali nisam ja kriv !! da moj je calc ali ja da sam i htio napravit takvošto ne bih znao jer sam to sve isprogramirao u nekoliko redaka :), zašto ti se ne gasi neznam ali ga se može ugasit pomocu onoga sto sam ja u njemu isprgoramiro. Sorry na svemu ali vjeruj mi, nije bilo namjerno :) ... :boohoo:

Luka, izgleda da ti ne ide programiranje, probat ću ja ponovno napraviti onaj kalkulator. Taj je radio kod svih u susjedstvu, još u nekoj bilježnici imam kod, da ga napravim......

Gle, gamer, nije stvar ide li meni programiranje ili ne, moj program je napisan najjednostavnijim kodom bez gresaka, problem je u racunalu na koji dolazi. Na nekima radi bez problema dok na drugim s manjim problemima (mom). Na nekim trečim (Gaas-ovim npr.) radi ogromna :kill: ali nisam u tome ja kriv :). Drugo, ova verzija kalkulatora (koju sam poslao) malo složenija i ima oko 15-ak podprograma za povezivanje između potprograma i neke osnovne radnje samog programa tako da nikako nećeš moč napravit bolje !! 8) BUAhahahha :D :D :D :fof:

Mogu napraviti bolje i sa jednostavnijim programom kojeg si ti iskoristio.
Ja samo ukucam 5 redova u QBasic i evo kalkulatora! A ako hoćeš, mog i u Pascal 8)

Robertus
06-12-2005, 22:54
mani se osobno sviđa pcplay insider, pogotova jer mogu slat svoje uratke!!!
Napravia san par wallpapera! Očekujte ih još!!! 8)

dFixxx3r
07-12-2005, 21:18
ma insider je ok, dobri su walpaperi i jer su fino sortirani, ostalo je šit uglavnom

str33t6l0w
07-12-2005, 23:07
ma nije šit..... može poslužit za svašta......

Sickmanno1
08-12-2005, 01:11
Evo malo off topic...do kolko se skupljaju radovi u onom dijelu gdje citatelji salju svoje radove!!!

lcy
08-12-2005, 01:18
na insideru nemash nikaj zanimljivog... mislim... imash samo wallpapere i stuff za webofe... i radove citatelja... nista drugo...

str33t6l0w
08-12-2005, 11:25
pa to ti i je skoro cijeli insider :D

Luka
08-12-2005, 15:27
[quote=Gaas]Ma mozda kad mi malo bolje razvrstali taj sadrzaj nekako sam izgubljen u njemu......



p.s luka ono je tvoj kalkulator(trojanac)???? zanimljivo .....je si ga slucajno zbindao sa necim malicioznim ili ti samo u kodu pise da se ne gasi i da ga nemozes pogasit sa task mngrom.
Moro sam u safe mod da maknem to cudo ca sa kompa


:D , sorry na tome ali nisam ja kriv !! da moj je calc ali ja da sam i htio napravit takvošto ne bih znao jer sam to sve isprogramirao u nekoliko redaka :), zašto ti se ne gasi neznam ali ga se može ugasit pomocu onoga sto sam ja u njemu isprgoramiro. Sorry na svemu ali vjeruj mi, nije bilo namjerno :) ... :boohoo:

Luka, izgleda da ti ne ide programiranje, probat ću ja ponovno napraviti onaj kalkulator. Taj je radio kod svih u susjedstvu, još u nekoj bilježnici imam kod, da ga napravim......

Gle, gamer, nije stvar ide li meni programiranje ili ne, moj program je napisan najjednostavnijim kodom bez gresaka, problem je u racunalu na koji dolazi. Na nekima radi bez problema dok na drugim s manjim problemima (mom). Na nekim trečim (Gaas-ovim npr.) radi ogromna :kill: ali nisam u tome ja kriv :). Drugo, ova verzija kalkulatora (koju sam poslao) malo složenija i ima oko 15-ak podprograma za povezivanje između potprograma i neke osnovne radnje samog programa tako da nikako nećeš moč napravit bolje !! 8) BUAhahahha :D :D :D :fof:

Mogu napraviti bolje i sa jednostavnijim programom kojeg si ti iskoristio.
Ja samo ukucam 5 redova u QBasic i evo kalkulatora! A ako hoćeš, mog i u Pascal 8)[/quote:g5ip5rsa]

I zato je moj bolji, ima više opcija a to o ćem ti govoriš sam i ja napravio kad sam počeo radit u QB-u :fof:

ivan
09-12-2005, 12:05
nešto u zadnje vrijeme ništa ne objavljuju....da ih netko nije potplatio za svoj rad :? :rotfl:

W1k1n6
21-12-2005, 11:56
mani se osobno sviđa pcplay insider, pogotova jer mogu slat svoje uratke!!!
Napravia san par wallpapera! Očekujte ih još!!! 8)
Ja sam si stavio na komp wallpaper od jednog čitatelja koji mi je cool. Neću reći čiji, jer ne bi bilo fer prema drugima koji nam šalju, ali svaka čast svima koji su se potrudili :)

Sickmanno1
21-12-2005, 12:18
mani se osobno sviđa pcplay insider, pogotova jer mogu slat svoje uratke!!!
Napravia san par wallpapera! Očekujte ih još!!! 8)
Ja sam si stavio na komp wallpaper od jednog čitatelja koji mi je cool. Neću reći čiji, jer ne bi bilo fer prema drugima koji nam šalju, ali svaka čast svima koji su se potrudili :)

hehehe sigurno onaj od 7 sins

ivan
21-12-2005, 15:15
mani se osobno sviđa pcplay insider, pogotova jer mogu slat svoje uratke!!!
Napravia san par wallpapera! Očekujte ih još!!! 8)
Ja sam si stavio na komp wallpaper od jednog čitatelja koji mi je cool. Neću reći čiji, jer ne bi bilo fer prema drugima koji nam šalju, ali svaka čast svima koji su se potrudili :)

ma reci... to ne znači da su ostali za bacit! :wink:

Čux
30-12-2005, 20:42
PCP insider je super, ali se u zadnje vrijeme ništa ne dešava. Ljudi više nisu zainteresirani ili su pisiplejevci postali lijeni.

BlueDragon
30-12-2005, 22:29
Definitivno su ljeni :twisted:

ivan
31-12-2005, 09:03
ima radova za objavit... :wink:
samo nešto pcplayovci ne objavljuju.. :(
ma kažem vam, neko sa onim zadnjim radom ima "vezu unutra" :rotfl:

EDIT:
a kaj je s nagradnom igrom? hoće li uskoro :?

Robertus
02-01-2006, 11:36
a pcplay insider je lagano počea štucati, a????? 8)

IgGy
02-01-2006, 12:32
pcp insider je bio u eksperimentalnoj fazi, a ove smo praznike iskoristili na kreiranju novih koncepata koji bi se eventualno mogli implementirati.

insider je jos uvijek vrlo ziv, sto to cete primijetiti pocetkom ove godine.

ivan
02-01-2006, 13:22
pcp insider je bio u eksperimentalnoj fazi, a ove smo praznike iskoristili na kreiranju novih koncepata koji bi se eventualno mogli implementirati.

insider je jos uvijek vrlo ziv, sto to cete primijetiti pocetkom ove godine.

ajde napokon da se i objave ostali radovi... :bravo:

mrs.croft
02-01-2006, 13:31
a onaj fun&stupid je u izradi već 100 godina

ivan
13-01-2006, 12:58
hoće li taj insider?

raven5
13-01-2006, 13:02
Moj wall' nije objavljen!
A poslo sam ga 2X!

Luka
13-01-2006, 21:45
ja sam poslo 2-3 stvari, nije još objavljeno

Čux
13-01-2006, 22:00
od mojih radova su objavljeni samo oni koje sam poslao u ranim fazama insidera. slao sam i poslije al niš od toga.

raven5
13-01-2006, 22:23
IgGy!!
GDJE SU NAŠI RADOVI!!!!!! :killyou:

D.E.M.O.
13-01-2006, 23:46
Da, npr recenzija half-lifea ili nesto tako...

Sh1fty
14-01-2006, 00:41
evo, aj sam danas sazano za ovo i na brzinu slozio neki wallpaper :D uzeo prvu igricu koju sam vidio, puknuo screenshot i dodao nes slova :D

ivan
16-01-2006, 20:17
eto tvog rada na webu!!!( u insideru)
zanimljivo... :D

nadam se da će od sada nastavit objavljivat...

Luka
18-01-2006, 16:42
sup, jedan rad ali ne kužim zašto moje nije objavljeno :? , ja sam poslo davno više radova i ništa ! A rekli su da će SVAKI rad biti objavljen !!

raven5
18-01-2006, 18:14
sup, jedan rad ali ne kužim zašto moje nije objavljeno :? , ja sam poslo davno više radova i ništa ! A rekli su da će SVAKI rad biti objavljen !!
me2

Luka
27-01-2006, 22:43
je li ovo neću ili neznam, gdje su naši radovi ? nisu valjda toliko loši ?

BlueDragon
16-02-2006, 09:56
hocemo nagrade!!!!!!!

ne budite kao i hrvatske vlade i pusta obecanja :shock:

raven5
23-02-2006, 12:25
pcp insider je bio u eksperimentalnoj fazi, a ove smo praznike iskoristili na kreiranju novih koncepata koji bi se eventualno mogli implementirati.

insider je jos uvijek vrlo ziv, sto to cete primijetiti pocetkom ove godine.
Hoće skoro taj pocetak godine!!!??? :killyou:

ivan
23-02-2006, 13:17
to i mene zanima!
možda su oni još u 2005.! :D

Luka
23-02-2006, 20:55
to i mene zanima!
možda su oni još u 2005.! :D

hmm ... potpis ... :?

samsung freak
06-05-2006, 16:15
meni je ok.tamo se nadu korisne stvari