PDA

Pogledaj cijelu verziju : DotA: Orb effects do not stack



kumE
28-02-2007, 14:46
1. Orb effects do not stack?? ... ovako .. zanima me ova stavka kod predmeta ... kakvu ulogu imaju predmeti koji nose ovu oznaku?

2. što se točno smatra pod ORB EFFECT-om? .. hoću reći ... da li, npr., CrystalysS- koji daje critical strikeS... da li se to smatra orb effectom??

3. Da li mogu istodobno u inventoriju imati ... npr. .. Manta Style, Sange & YashaSi Satanic? .. napominjem da sva 3 predmeta imaju stavku .. Orb effects do not stackS..... da li im se onda orb effectS(ukoliko ga imaju) .. neutralizira s drugim takvim predmetom ... što se događa u tom slučaju?

Hvala

AVGstar
28-02-2007, 14:52
critical strike nije orb efect to je nes drugo, a kad imas sange&yasha(ona ima orb effect) i recimo mask of death(isto orb effect)onda item koji ti je blizi prvom mjestu(u item baru)on ce radit ovaj drugi nece(osim ak daje uz orb effect daje napad i slicno onda ce samo napad radit).mozes imat 2 itema koji imaju orb effect al onda se dogodio ono sto sam napiso u rec prije ove :rotfl:

kumE
28-02-2007, 15:07
critical strike nije orb efect to je nes drugo, a kad imas sange&yasha(ona ima orb effect) i recimo mask of death(isto orb effect)onda item koji ti je blizi prvom mjestu(u item baru)on ce radit ovaj drugi nece(osim ak daje uz orb effect daje napad i slicno onda ce samo napad radit).mozes imat 2 itema koji imaju orb effect al onda se dogodio ono sto sam napiso u rec prije ove :rotfl:

ok .. što se točno smatra pod orb effect-om? ... što bi konkretno bio orb effectSkod Sange & Yasha-eS... da li maim? ...
Sange & YashaSdaje:
+16 agility
+16 strength
+16 dmg
10% chance to maim
10% increased movement speed
10% increased attack speed

... ili je i movement speedSi attack speedSorb effect?? ... zato me zanima kako na predmetu znati što je, a što nije orb effectS...

CrystalysSdaje:
+35 dmg
critical strike (1.75x)
.. zašto critical strikeSnije orb effect?

Systematic Reverse
28-02-2007, 15:19
-Kod S&Y orb effect ti je maim,on se nestacka sa drugim orb effectima,dakle npr. Maginin skill mana burn ti je orb effect, to sto pise da se nestackaju orb effecti ti znaci ako npr. Magini naprawis S&Y radit ce ti samo maim,ostajes bez Mana Burna. Move Speed,Attack Speed i Critical nisu orb effecti.

-Manta,Satanic i S&Y se nikako nestackaju~~ Radio bi ti samo item na prwom mjestu u item slotu ja mislim~~ Ili samo S&Y nisam siguran jel to nikad nisam probawao.

-Sto se tice prepoznawanja Orb Effecta, na swakom itemu ti pise ili Orb Effect ili Orb Effects Do Not Stack, to ti nebi trebalo biti tesko za prepoznati.

-A owo pitanje zasto critical nije orb effect to bi morao IceFroga pitat ~~

kumE
28-02-2007, 15:39
-Kod S&Y orb effect ti je maim,on se nestacka sa drugim orb effectima,dakle npr. Maginin skill mana burn ti je orb effect, to sto pise da se nestackaju orb effecti ti znaci ako npr. Magini naprawis S&Y radit ce ti samo maim,ostajes bez Mana Burna. Move Speed,Attack Speed i Critical nisu orb effecti.

-Manta,Satanic i S&Y se nikako nestackaju~~ Radio bi ti samo item na prwom mjestu u item slotu ja mislim~~ Ili samo S&Y nisam siguran jel to nikad nisam probawao.

-Sto se tice prepoznawanja Orb Effecta, na swakom itemu ti pise ili Orb Effect ili Orb Effects Do Not Stack, to ti nebi trebalo biti tesko za prepoznati.

-A owo pitanje zasto critical nije orb effect to bi morao IceFroga pitat ~~

ok .. hvala ..... ali dakle ne piše da je, konkretno kod, Sange & Yasha-eSmaimSorb effectS... navedeni su samo njegovi upgrade-oviSkoje ti daje .... ne piše .. 10% chance to maimS<-- orb effectS... .. već na dnu kartice piše Orb effects do not stackS...
... i dalje mi nije jasno kako prepoznati što je ORB EFFECT

Systematic Reverse
28-02-2007, 15:51
Maim: "Sange", "Sange and Yasha"
Lifesteal: "Mask of Death", "Mask of Madness", "Helm of the Dominator", "Satanic"
Feedback: "Diffusal Blade", "Manta Style"
Chain Lightning: "Maelstrom", "Mjollnir"
Corruption: "Stygian Desolator"
Cold Attack: Melee: "Eye of Skadi melee"
Cold Attack: Ranged: "Eye of Skadi ranged"

To si tu Orb Effecti.

Prouci owu tablu ako imas wremena. xDD

http://dota.mikaelsunde.se/heroorbeffects.jpgS<== To su orb effecti od heroja

Frky
28-02-2007, 16:15
Ali opet možeš kombinirati neke orb efekte npr. maim sa lifesteal-om !

Btw. eye of skadi range nije orb efekt ja mislim !

kumE
28-02-2007, 16:29
ekipa hvala vam ...


Maim: "Sange", "Sange and Yasha"
Lifesteal: "Mask of Death", "Mask of Madness", "Helm of the Dominator", "Satanic"
Feedback: "Diffusal Blade", "Manta Style"
Chain Lightning: "Maelstrom", "Mjollnir"
Corruption: "Stygian Desolator"
Cold Attack: Melee: "Eye of Skadi melee"
Cold Attack: Ranged: "Eye of Skadi ranged"

To si tu Orb Effecti.

Prouci owu tablu ako imas wremena. xDD

http://dota.mikaelsunde.se/heroorbeffects.jpgS<== To su orb effecti od heroja

... systematic ... pa to te prijatelju pitam! ;) .. to volim .. kad se informacija potkrijepi slikom (linkom) :bravo:

AVGstar
28-02-2007, 18:43
Ali opet možeš kombinirati neke orb efekte npr. maim sa lifesteal-om !

Btw. eye of skadi range nije orb efekt ja mislim !
kak to nije orb effect :? da to nije orb effect svi bi uzeli mask of death i to :rotfl:

WEASEL
28-02-2007, 18:45
Pa ja nisam vidio da piše orb effect

Systematic Reverse
28-02-2007, 20:01
Eye Of Skadi je Orb Effect afaik,owi gore orb effecti su c/p sa official dota allstars foruma ~~

@kumE np

Shadowhell
28-02-2007, 20:20
Eye Of Skadi je Orb Effect afaik,owi gore orb effecti su c/p sa official dota allstars foruma ~~

@kumE np

eye of skadi vise nije orb effect koliko ja znam ... koliko su ti stari c/p ovi

Frky
28-02-2007, 20:30
Eye of skadi nije orb efekt na range-u , a na melee je ja mislim (ili ima nekih komplikacija) !



Ali opet možeš kombinirati neke orb efekte npr. maim sa lifesteal-om !

Btw. eye of skadi range nije orb efekt ja mislim !
kak to nije orb effect :? da to nije orb effect svi bi uzeli mask of death i to :rotfl:

To ja radim i radi savršeno ! Bacaš one polumjesece (animacija lifesteala) i slowaš i hilaš naravno !

Da_killah
28-02-2007, 21:14
eskadi ranged nije orb effect koliko ja znam, a melee je

Systematic Reverse
28-02-2007, 22:00
Skadi se stacka sa Boneovim fire arrowsima?

Lord Ragnarok
28-02-2007, 22:52
ili ne,
ne, definitivno ne
ne radi slow

Da_killah
28-02-2007, 23:08
slaže se ja mislim sa searom, neznam točno zašto ali negdje sam nedavno čitao

nego kad će 6.42?

AVGstar
28-02-2007, 23:12
nisam dugo igro dotu pa neznam dal skadi sad nije orb effect znam da napocetku je tako bilo(u prvim dotama)pa ona moon raiderica(neznam sad tocno ime)bila prejaka zato sto je napadala vise creepova odjednom i lagano je probijala strane(cak i likovi koji imaju summon nisu joj mogli nista)

Da_killah
28-02-2007, 23:16
da, sad na njoj nijedan orb ne radi, tj ne napada nikoga ako ima bilo kakav orb

Frky
28-02-2007, 23:50
Skadi se stacka sa Boneovim fire arrowsima?

Ništa se ne stacka sa njegovim fire arrowsima !


Gledaj to ovako , ako neki skill promjeni izgled napada (fire arrows, frost arrows, ono od silencera...) neće se stackati sa orb efektima i s onim itemima koji mjenjaju izgled napada (animaciju) !

Systematic Reverse
01-03-2007, 01:46
[quote="Systematic Rewerse":2p1l7fp5]Skadi se stacka sa Boneovim fire arrowsima?

Ništa se ne stacka sa njegovim fire arrowsima !


Gledaj to ovako , ako neki skill promjeni izgled napada (fire arrows, frost arrows, ono od silencera...) neće se stackati sa orb efektima i s onim itemima koji mjenjaju izgled napada (animaciju) ![/quote:2p1l7fp5]

Znaci da je Orb Effect :P Tu sam te cekao :P

WEASEL
01-03-2007, 14:48
ne mora značiti- možda je bone jednostavno iznimka, jer ja sam npr uzeo satanik i skadi, radio je i cold attack i lifesteal:X

Systematic Reverse
01-03-2007, 15:11
Hmh u onoj tabeli koju sam dao pise da Skadi i Searing Arrows rade zajedno =/

Frky
01-03-2007, 15:50
[quote="st.frky_":3fhitjay][quote="Systematic Rewerse":3fhitjay]Skadi se stacka sa Boneovim fire arrowsima?

Ništa se ne stacka sa njegovim fire arrowsima !


Gledaj to ovako , ako neki skill promjeni izgled napada (fire arrows, frost arrows, ono od silencera...) neće se stackati sa orb efektima i s onim itemima koji mjenjaju izgled napada (animaciju) ![/quote:3fhitjay]

Znaci da je Orb Effect :P Tu sam te cekao :P[/quote:3fhitjay]

Nije orb efekt , nego samo override-a orb efekt tako da mož računati da je orb efekt !

Systematic Reverse
04-03-2007, 21:47
[quote="Systematic Rewerse":1bnlj3ji]Skadi se stacka sa Boneovim fire arrowsima?

Ništa se ne stacka sa njegovim fire arrowsima !


Gledaj to ovako , ako neki skill promjeni izgled napada (fire arrows, frost arrows, ono od silencera...) neće se stackati sa orb efektima i s onim itemima koji mjenjaju izgled napada (animaciju) ![/quote:1bnlj3ji]

Isao sam testirati, Skadi se stacka sa searing arrowsima od Bonea!

Frky
04-03-2007, 22:33
[quote="st.frky_":3udda4la][quote="Systematic Rewerse":3udda4la]Skadi se stacka sa Boneovim fire arrowsima?

Ništa se ne stacka sa njegovim fire arrowsima !


Gledaj to ovako , ako neki skill promjeni izgled napada (fire arrows, frost arrows, ono od silencera...) neće se stackati sa orb efektima i s onim itemima koji mjenjaju izgled napada (animaciju) ![/quote:3udda4la]

Isao sam testirati, Skadi se stacka sa searing arrowsima od Bonea![/quote:3udda4la]

Cool !

S1nn3R
04-03-2007, 23:17
jebote i overrideanje orb effecta, to se zove bacanje spella.

Frky
05-03-2007, 01:53
jebote i overrideanje orb effecta, to se zove bacanje spella.

Kako god ! Ali ispada kao overrideanje !

Lord Myrkul
05-03-2007, 09:51
ne mora značiti- možda je bone jednostavno iznimka, jer ja sam npr uzeo satanik i skadi, radio je i cold attack i lifesteal:X

moooooooooliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ??

FG
05-03-2007, 13:58
kolko vas uopce stigne kupit eye of skadi?TO cudo košta kojih 7000 para.za to vrijeme neko vec ima monkey king bara,i mislim da je ucinkovitiji od eye-a(ovisno o heroju).Zamisli kombinaciju:phantom lancer i cranium basher(nek te napadne 5 njegovih kopija,sanse da nećeš bit stanan su 25%).+ eye of skadi i to je dosta da ga se kloniš.jeste skužili da vladimir's offering nema orb effect?a trebal bi imat zbog mask of death-ovog lifesteala.cudno,kupiš još satanica i 41% se healaš ko lud,a ak za heroa uzmeš lifestealera....znate već...

Systematic Reverse
05-03-2007, 15:28
Ti bi Naixu satanic i vladimirs jos? Nepotrebno njegow life steal je dowoljan. Sto se tice skadia, boneu ga neradim. Njemu radim mkb i burizu.

Shadowhell
05-03-2007, 15:50
Ti bi Naixu satanic i vladimirs jos? Nepotrebno njegow life steal je dowoljan. Sto se tice skadia, boneu ga neradim. Njemu radim mkb i burizu.

ma naixu S&Y, treadse, satanic/HoT i gg

Systematic Reverse
05-03-2007, 15:53
Ma dowoljan mu je samo strnght i mkb po potrebi

S1nn3R
05-03-2007, 21:29
Kogod da je reko da ak phantomu kupis basher da je on imba, nek se lupi po glavi, i vidi da li iluzije mogu bashati.
:::SPOILER:::
ne mogu, pojavi se ono iznad glave heroja ko da je bashan, ali se sam bash ne desi.
:::SPOILER:::
Naix+leoric u timu+vladimir na leu+satanic na naixu = GG

Systematic Reverse
05-03-2007, 22:59
Naix+leoric u timu+vladimir na leu+satanic na naixu = GG

Nemora biti, dok se naix screepa...

Lord Myrkul
06-03-2007, 09:53
naix=treadsi, s&y, 2 bashera i niko mu nista ne moze

S1nn3R
06-03-2007, 09:55
Naix+leoric u timu+vladimir na leu+satanic na naixu = GG

Nemora biti, dok se naix screepa...
dobar tim i niko nece ni primjetit da ga nema ^^
nas dvojca jos uvijek nismo nijednu odigrali zajedno, elda? : /
trebali bi : )

WEASEL
06-03-2007, 14:00
hm kad budete igrali pozovite i mene ,ja sam zeljan igre:)

Systematic Reverse
06-03-2007, 15:37
Naix+leoric u timu+vladimir na leu+satanic na naixu = GG

Nemora biti, dok se naix screepa...
dobar tim i niko nece ni primjetit da ga nema ^^
nas dvojca jos uvijek nismo nijednu odigrali zajedno, elda? : /
trebali bi : )

Morat cemo jednu ^^

Ja wolim od Naixa tanka prawog naprawiti. Samo HoT-si i MKB :D

omfgnoob1
11-03-2007, 08:42
naix=treadsi, s&y, 2 bashera i niko mu nista ne moze
Troll sa 2 bashera butterflyom i eventualno satanicom ga moze pojist

Lord Myrkul
11-03-2007, 11:20
naix=treadsi, s&y, 2 bashera i niko mu nista ne moze
Troll sa 2 bashera butterflyom i eventualno satanicom ga moze pojist

da ako je na melee
i terrorblade i void i slithica svi ga mogu :D

sprej za komarce
18-04-2007, 14:50
ja imam prijatelja koji je sa svenom spojio 3 orb effecta i sve je normalno bilo....samo da ti napomenem vec ovdje (mozda to vec i znas)- luni nesmis stavljat niti jedan orb effect jer ce postati kao koka ( nemoze napadat)

Lord Ragnarok
18-04-2007, 14:55
u staroj dori bi joj lifestea radio i još bi se napad bouncao, a u ovoj novoj neznam

Systematic Reverse
18-04-2007, 15:51
Lifesteal joj radi

Lord Ragnarok
18-04-2007, 18:26
jel se hila od bouceva ili od samo prvog napada?

Lord Myrkul
22-04-2007, 17:15
jel se hila od bouceva ili od samo prvog napada?

samo od prvog, isto tako i critical

Karlo_from_Bjelovar
29-07-2007, 21:02
[quote="Lord Ragnarok":2rvtlg8w]jel se hila od bouceva ili od samo prvog napada?

samo od prvog, isto tako i critical[/quote:2rvtlg8w]

glupaca, treba ju istuc, za drugi put ce naucit... :killyou: 8)