PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moja igra - Operation Storm



RG
28-02-2007, 13:56
OPERATION STORM

Ja radim scenarij za igru. Dovršia sam ga.
Operation Storm je igra slična na Armed Assaultu. Ali bi bila skroz drukčija možda bi imala nekih sličnost.

Priča ide ovako:
Otok država Presov je bio pogođen ratom između komunista i demokrata prije 5 godina.Sada tamo održava mir policijia i CPF (Hrvatske Mirovne Sanage).Kada komunistička partija Presova ojača ona počne novi rat na otoku i pozove Sovjete u pomoč. Policija i CPF bivaju potisnuti na kraj otoka i tu se umiješa U.S. Army na stranu CPF-a i Policije...

Sukobljene strane:

CPF- Croatian Peace Forces (Hrvatske Mirovne Snage) bivaju poslane na Presov da se stanje stabilizira nako završenog rata.

PPF- Presov Police Forces (policija) održava mir sa CPF-om na otoku Presov. Nakon što CPP osvoji otok sa Sovjetima bivaju uništeni.

U.S. Army- Umiješa se nakon potisnuča CPF-a i PPF na kraj otoka.

Negativci:

CPP- Comunist Party of Presov krene u osvajanje otoka nakon što ojačaju i pozovu Sovjete u pomoč.

Sovjeti- Sovjeti (Rusi) pomažu CPP-u osvojiti otok Presov.

Neutralci:

Civili-Njih osobno ne treba predstavljati.

Kobasic
28-02-2007, 14:22
Operation Storm je igra bazirana na Armed Assaultu.Znaći sve isto kao i tamo.

poslao sam ti mail.. al malo mi ovo objasni.. igru napravit prema ArmA-u il "editirat" Arma-u?

Shakes
28-02-2007, 15:17
Znam da je nekulturno ali :rotfl: :rotfl:

Ti si onaj iz časopisa koji misli da može scenarij prodati Ubisoftu etc. Stvarno se sranja naslušam ali ti si car :rotfl:
Ideja ti nije baš nešto a ako misliš imati grafiku poput ArmA grdno se varaš... A ubisoft ne kupuje takve scenarije koji je kulturno rečeno sranje...

Rocchiro
28-02-2007, 16:52
obožavam ovakve topice :pray:

Burek_fr0m_SPACE
28-02-2007, 17:26
Shakes & Hanza, ne pomažete. Da, znam da vam ovo izgleda apsurdno. Ako vama tako izgleda, šta mislite kako tek meni izgleda? Ali suzdržavam se od ismijavanja. Pa ću, kao i uvijek, pitati autora teme ima li on kakvog iskustva s tim ili bar detaljne planove? Jesam li ja nešto pogrešno shvatio ili se tim za sada sastoji samo od scenariste? I, kao što je Kobasic pitao, misliš li praviti mod ili novu igru?

Shakes
28-02-2007, 22:36
Sorry stari ali me stvarno nekada ovakvi postovi... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

olio
28-02-2007, 22:48
neznam što reći ... :o

scenarij je za ..... (pokušavam biti smiren i održati normalan izraz lica) ......


ideja nije baš razrađena a trebao bih se izjasniti o svome znanju u izradi igara , programiranju i ostalome

Kaje jaje
28-02-2007, 23:02
Ja sam mislil napravit igru kao san andreas pa sam odustal za kojih tjedan dana ili manje :D :D

olio
28-02-2007, 23:10
Ja sam mislil napravit igru kao san andreas pa sam odustal za kojih tjedan dana ili manje :D :Dda al on misli na nešto drugo

Kaje jaje
28-02-2007, 23:14
A nisam skužil ok sorry ali nećemo sada raditi Off - topic.
Jer je to jasno?
Nadam se da je

olio
28-02-2007, 23:37
A nisam skužil ok sorry ali nećemo sada raditi Off - topic.
Jer je to jasno?
Nadam se da jema neka malo OFF.a

on misli na već postojeću igru Armed Assault dodati mod
znaći malo izmjeniti igru ,priču , likove i tako

Shakes
28-02-2007, 23:40
Operation Storm je igra bazirana na Armed Assaultu.Znaći sve isto kao i tamo osim grafike.

lol, nije točno.. ne shvaćam ga ništa...

SkunK
01-03-2007, 00:22
A nisam skužil ok sorry ali nećemo sada raditi Off - topic.
Jer je to jasno?
Nadam se da je

Glup si, ne razumijes neke stvari, gramatika ti je ocajna, ljudima si smjesan a zapravo to ne kuzis.


@RG

mozda ti se sada cini da imas volje, da ces probat nesto ali ovim...kako da to nazovem , scenarijom nisi nista postigao, zapravo 0,6% posla... niti nemozes na ovom forumu neku ekipicu nac za radit takav projekt kad se sve zasniva na game makeru i ostalim budalastinama koje su radjene za programere "preko noci".

Odi ucit neki jezik,po mogucnosti c++ i odi na neki programerski forum i tamo pitaj za pomoc.

Samo ti iznosim realnost.

Shakes
01-03-2007, 00:59
Hah, svijet je okrutan... B.R.U.T.A.L

SkunK
01-03-2007, 01:41
Da, okrutan je...

Unnamed
04-07-2007, 20:40
:rotfl: bog si ako napravis takvu igricu :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
05-07-2007, 00:02
Živjela nekrofilija... ali neka, bar je poučno.

cro_games
30-11-2007, 19:55
hmm...
Aj ti fino skupi 15 ljudi i napravi si tu igru sam....
Jer ljudi koji rade igre imaju i previše ideja kamoli da kupe ovu tvoju...da i ljepo što si to stavio na forum jer ti ideju svako može uzet a ti nećeš moć dokazat da je bila tvoja!