PDA

Pogledaj cijelu verziju : Command and Conquer 3 Demo



The-Borg
27-02-2007, 11:18
Evo od sinoc je dostupan download demoa ovog novog kralja rts/a.. demo je fenomenalan a tek kad izade cijela !! ... proguglajte si link sa servera koji vam pase.. i uvjerite se sami dali li vrijedi imena Command and Conquer 3: Tiberium Wars

W1k1n6
27-02-2007, 11:22
BTW, ukoliko niste previše nestrpljivi, čuvajte si onih 24 sata free ADSL-a za druge stvari, jer ćemo ovaj demo objaviti na PCP DVD-u #96 :)

Nightyx
27-02-2007, 11:42
Zakon :pray:

Da_killah
27-02-2007, 13:08
ok, thx, sad će bit za yuri's revenge...demo

Terror
27-02-2007, 13:11
već objavljeno:

viewtopic.php?t=10190 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=10190)

27-02-2007, 15:36
BRavo W1k1n6...to se traži!

Terror
27-02-2007, 15:43
Eh kod nas uvijek moraju po dvije iste teme o jednoj stvari. Obzirom da je ova došla kasnije nekih sat i pol, nju ću zaključati. NHF.

Sorry, bas sam pregledao forum da ne nepravim double post i nisam vidio tu temu... ah, vec je prosla ponoc i oci su mi se sklapale...

The-Borg
27-02-2007, 16:08
hhe objavio bi ja i prije ali prezauzet sam bio igranjem :P

goGAMERo
27-02-2007, 16:20
Znači tako dobar, pa jebateled moram to skinutiiiiiiiiii, imam flat, ali je caka što download brzina maximalno ide do 45 kbps, a neki serveri su krcati, pa mi se jako spušta:D Dajte mi neki dobar server, još bum to skinuo preko gigageta :P

@Borg - samo mi reci na kojoj konfi igraš i kako ide igra?

The-Borg
27-02-2007, 17:16
Odi na Ea link i skini od tamo.. skida ti maximalno koliko je tvoj internet brz..

Serveri su krcati jer je MASOVNO ludilo i svi zele skinut demo..

Igram na pola hi details pola medium..

Moj ljubimac je Amd 64 3000,1024 mb rama, Ati x 600 pro 128 mb graficka.

Demo ima 1200 mb...

I da ljudi igra jos nije gotova izlazi 28.03.2007 a vec sada je predobra.

Tri66a
27-02-2007, 17:23
Ima li gdje za naručiti C&C The first Decade? Probao sam preko Amazona ali neda zbog "geografskih restrikcija". Probao sam i u algoritmu ali nemaju

goGAMERo
27-02-2007, 17:38
Odi na Ea link i skini od tamo.. skida ti maximalno koliko je tvoj internet brz..

Serveri su krcati jer je MASOVNO ludilo i svi zele skinut demo..

Igram na pola hi details pola medium..

Moj ljubimac je Amd 64 3000,1024 mb rama, Ati x 600 pro 128 mb graficka.

Demo ima 1200 mb...

I da ljudi igra jos nije gotova izlazi 28.03.2007 a vec sada je predobra.

Sličnu konfu imam, bolju grafulju samo, i dakle ići će lijepo, ajd nam bar postaj koji in-game screenshot, da vidim iz tvoje perspektive kako to izgleda! :)

Blaster32
27-02-2007, 18:09
BTW, ukoliko niste previše nestrpljivi, čuvajte si onih 24 sata free ADSL-a za druge stvari, jer ćemo ovaj demo objaviti na PCP DVD-u #96 :)

24 sata free adsl? wtf??

goGAMERo
27-02-2007, 18:12
BTW, ukoliko niste previše nestrpljivi, čuvajte si onih 24 sata free ADSL-a za druge stvari, jer ćemo ovaj demo objaviti na PCP DVD-u #96 :)

24 sata free adsl? wtf??

Kupi novi PC PLAY pa ćeš saznati! :)

Glass
27-02-2007, 19:45
Jeli se gameplay svodi na građenje baze i mikro manađment ili je više kao u Total War serijalu ili pak dobivaš pojaćanje kao u Ground Control 2?

The-Borg
27-02-2007, 19:58
evo 2 Screenshota.. kako sve izgleda na medium.. ipak vise cijenim brzinu kod igre nego grafiku...


http://img262.imageshack.us/my.php?image=gdibasegp6.jpg

http://img337.imageshack.us/my.php?imag ... arspl4.jpg (http://img337.imageshack.us/my.php?image=nodavatarspl4.jpg)

Durin
27-02-2007, 20:08
Ajme,kako mi više ide na živce taj C&C Generals engine.Zar nisu u stanju proizvesti novi,ovako to izgleda...slično kao i Generalsi pa čak i Battle for Middle-Earth(iako su naravno koncepcijski potpuno različiti).

LeftY
27-02-2007, 20:18
a sve na istu shemu :(

flander
27-02-2007, 20:53
Ajme,kako mi više ide na živce taj C&C Generals engine.Zar nisu u stanju proizvesti novi,ovako to izgleda...slično kao i Generalsi pa čak i Battle for Middle-Earth(iako su naravno koncepcijski potpuno različiti).



sign isti Generals i BFME,a valda bu bolje,mada ne vjerujem jel sve ide na isto pakovanje sam grafika bu možda ljepša, živi bili ba igrali :wink:

Prince-Artas
27-02-2007, 21:01
čini mi se da su ovo generalsi s novom grafikom i ništa više

kulamasta
27-02-2007, 21:01
Shit od igre cini mi se... Ali ce ipak dobiti 90+ ocjenu...

Terror
27-02-2007, 21:22
Igra izgleda prekrasno!!!
Vidi se da nisu imali problema s budžetom ali steta sto je koncept i dalje 10 godina star...

Company of HeroesSje po meni novi KOTH čiji se tron malo poljuljao ali ništa više od toga, puno je bolji što se tiče taktike i gameplay koncepta.

The-Borg
27-02-2007, 21:30
čini mi se da su ovo generalsi s novom grafikom i ništa više


prolivate se rekli bi vam oni malo upuceniji u novu command and conquer 3 Tiberium wars,,,

nemate vi pojma.. pratim igru vec 3 mjeseca sav razvoj i demo je fenomenalan.. grafika nije uopce jedini poboljsani dio..

posto je demo samo GDI ..evo ja sam izmrcvario kompa i zauzeo mu sve gradevine pa malo radio i Nod jedinica..
http://img408.imageshack.us/my.php?image=mixhd0.jpg

evo jos dobrih screenshota :D

http://img238.imageshack.us/my.php?image=coolxy6.jpg

Sterpo
27-02-2007, 21:51
tematika mi nekako nevalja

*Fila*
27-02-2007, 22:03
i jel čemu?

Glass
28-02-2007, 21:29
E čim sam vidio građenje baze prošla me volja, nemam ja volje za gradnju baze.

goGAMERo
28-02-2007, 22:03
Još me sat i pol dijele od demo verzije, nemogu čekati! Skidam već 6 i pol sati! :)

The-Borg
28-02-2007, 22:37
ja imam 105 kb brzinu ..adsl 1 brzinu i sa ea linka mi je skinulo za 4 sata.. 1200 mb..

glass kad nemas volje za gradnju baze onda igraj druge igre ili blitzkrieg 2 jer je to samo cista taktika i strategija.. nema gradnje.

I da ako u demu zelite igrat sa nodom.. stisnite nod i u isto vrijeme stisnite n... isto tako za i kompove taktike rusher, turtle itd.. otkljucavate sa prvim slovom.. znaci ako u skirmisu zelis igrat protiv gdi stisni gdi i g..

whiskey
01-03-2007, 00:18
Pi-si plej može novi broj casopisa sa de ve deom za tjedan dana? :D Neznam ocu li moci izdržati do 28.3.! 56k modem over here by the way... :cry:

The-Borg
01-03-2007, 00:31
Neznam koliko ste upuceni u novi command and conquer 3. ali sve je stvarno fenomenalno... napravili su odlicnu igru... 3 rase .. svaka sa posebnim jedinicama i posebim mogucnostima, imaju svoje slabe i jake strane naravno..

kompov A.I. je dosta pametan.. najpametniji koji sam do sad uopce vidio..
stvano se adaptira tvom nacinu igranja..

Velik je focus na multiplayer... kad igra izade moci ce se replay ili uzivo partije gledat i bez da imas igru na kompu. dosta se trude vec sada izbalansirat igru.. dosta vec sada u demo je balansirana.

Sve u svemu do sad su napravili odlican posao... nisam mislio da cu to ikad reci ali EA skidam kapu .. svaka cast GG

W3DR4N
01-03-2007, 07:59
Borg, jel ti bio dobar generals?

The-Borg
01-03-2007, 08:07
da .. odlican je .. samo tiberium wars je pravi c&c ..

W3DR4N
01-03-2007, 08:16
Nakon ovoga, igra me uopće ne zanima. NHF


A "pravi" c&c može biti bilo što što donosi zaradu. EA je to već nekoliko puta potvrdio.




BTW Najbolji AI u komercijalnoj strateškoj igri ima GalCiv2.

kulamasta
01-03-2007, 08:55
Borg... i uz to sve sto si nabrojio, po cemu se ovaj new c&c razlikuje od prvoga, ili cak, po cemu se razlikuje od Dune 2?

The-Borg
01-03-2007, 09:01
kako god.. 28.03 Predobra strategija izlazi vec sada u demu su ostvarili i vise nego sto su obecali.

Key Features
Fast, Fluid, Fun

The ultra-responsive, smooth-as-silk gameplay C&C invented is now better than ever, intuitively placing your entire arsenal at your fingertips.
Over 30 Single Player Missions

In a vast open-world 'theatre of war' where each decision you make matters, you'll experience one cohesive, epic story told from the unique perspective of all three warring factions.

RTS as a Sport - Battlecast™

Observe, broadcast, and compete in thrilling online battles with innovations including all-new interactive spectator modes, VoIP communication, player commentary, and more.

Story Like You've Never Seen

High-definition, live action video sequences that seamlessly tie the game's epic story together featuring an unparalleled, diverse cast.

Adaptive AI

The game AI matches your style of play - choose from distinct AI playing styles such as 'rushing', 'turtling', and more, or level the battlefield and let the AI use its own tactics to give you the highest level of challenge.

New Ways to Attack

Keep your opponent guessing by building flying battleships, wielding the power of terrifying Ion Storms, and combining units to form powerful never-before-seen super-units.

Technology Makes the World Come Alive

Lose yourself in reflected sunlight and scream in sheer joy as you blow chunks off of enemy tanks, structures, and anything else you can launch a rocket at. The game world gains a new dimension and the battlefield comes to life as the atmosphere fills with smoke, fire, haze, tracers, explosions, and state-of-the-art weather effects.

Intuitive and Evolved Interface

Fully evolved side-bar interface that allows you to fully manage your base operations while never leaving the action.

Battle the Best Online

With multiple online game modes, all-new multiplayer maps, and a fully featured content editor, go online to see how you stack up in RTS' ultimate forum.

Product Specifications
Publisher: Electronic Arts Inc.
Developer: EA Los Angeles
Ship Date: March 26th 2007
Category: Real-time Strategy (RTS)

Vec sada demo po kvaliteti stoji uz bok Warcraftu i Starcraftu-.

Da_killah
01-03-2007, 10:09
ma daj, naravno da ću igrat, ali mislim da ovo neće biti ni do koljena legendarnom red alertu

kulamasta
01-03-2007, 10:13
Ajde priznaj Borg da radis u marketingu EA, ili si jako zelen igrac...

The-Borg
01-03-2007, 10:34
Zelen ROFL...znam da EA sere kvake i rade neke poluproizvode i support za igre im je nikakav.. ali sa Tiberium wars okrecu novi list valjda.. vec po demu,videoima se da zakljucit da su napravili odlican posao za sada.

A pratim igru i c&c forum vec dugo od svakog videa do podcasta pa dosta znam..

demetrius
02-03-2007, 14:10
da da engine sličan ili isti c&c generalsima,bilo bi glupo da nisu i 3 rasu ubacili malo gledam sve današnje nove strategije imaju 3 rase koh je imao 2 ili 3 sad se više ne sjećam.neću demo skidati ja sam strpljiv,bit će bolji od suprema,frend jučer pokazuje kako se super jedinica sat vremena radi,bit će dinamičniji i brži,kakva je ta nova kukcolika rasa ako se ne varam??

The-Borg
03-03-2007, 01:33
Da Command and Conquer 3: Tiberium Wars koristi isto sage modificirani engine koji je koristen u Battle for middle earth.. nisu isli na novi engine jer je ovaj i vise nego dovoljan i treba uber komp da sve na hi details bude. Ovaj modificirani engine je odlican i jako mali loading time ima sto je odlicno za multiplayer.


nova rasa je Scrin.. oni su kao prava invazija na zemlju i u tom stilu su im jedinice i nacin taktika.

Vise mozes potrazit u podcastovima,forumima o njima i ostalim stvarima na novo dignutoj posebnoj stranici samo za Tiberium wars...www.commandandconquer.comSi naravno filmicima na you tube itd.

03-03-2007, 01:53
po sshotovima ovo su generalsi sa drugim rasama.
zasada ne planiram skidat demo...


e, da, brog, stavi kompaktni xfire banner u sig, ovo je preveliko.

The-Borg
03-03-2007, 02:23
Btw ljudi.. da ne mislite da pricam gluposti evo jos jednog dokaza da je igra ODLICNA i da ima svijetlu buducnost.. izabrana je za ovogodisnje WCG

Official Games
PC - 7 games
WarCraft III : The Frozen Throne (1v1)
StarCraft : Brood War (1v1)
Half-Life : Counter-Strike (5v5)
FIFA Soccer 2007 (1v1)
Need for Speed Carbon (1v1)
"""Command & Conquer 3 Tiberium Wars (1v1)"""
Age of Empires III: The WarChiefs (1v1)
Console - 4 games
Gears of War (3v3)
Dead or Alive 4 (1v1)
Project Gotham Racing 3 (1v1)
Tony Hawk's Project 8 (1v1)

http://www.worldcybergames.com/6th/2007 ... eneral.asp (http://www.worldcybergames.com/6th/2007/Overview/general.asp)

The Boz
03-03-2007, 02:31
Da Command and Conquer 3: Tiberium Wars koristi isto sage modificirani engine koji je koristen u Battle for middle earth.. nisu isli na novi engine jer je ovaj i vise nego dovoljan i treba uber komp da sve na hi details bude.
To nije hvala za ovaj engine. SAGE je službeno star 4 godine, zapravo kojih 6-7. Korištenje ovog enginea opet je čista lijenost.

STo Ovaj modificirani engine je odlican i jako mali loading time ima sto je odlicno za multiplayer.
U Demou se loading time nemože baš isprobati kako valja.
Igra me ne impresionira previše.

Btw ljudi.. da ne mislite da pricam gluposti evo jos jednog dokaza da je igra ODLICNA i da ima svijetlu buducnost.. izabrana je za ovogodisnje WCG...
Na listi WCG igara je i AoE 3, NFS: C i FIFA 2007. Not particularly impressed at that one, either.

The-Borg
03-03-2007, 02:51
Koji dio HEAVY MODIFICIRANI POBOLJSANI I UPGRADENI SAGE Engine ne kuzis...

Svejedno engine je predobar,pouzdan,brz, meni ionako grafika nije vazna u igri previse.. a za C&C 3 da bi sve bilo na hi details treba uber mrcina od kompa za sage star 4 godine...daj lol

U demu se odlicno da vidjet jer IMA SKIRMISH MAPU...i vamo ti ucitava kompa i njegove taktike jer AL prati tvoje statistike i nacin igranja pa countera . i to sve ucitava jako brzo..

btw koliko vam je trebalo za generale loading time... Tiberium wars se ucitava brze od generala pa i Warcrafta 3 tft..

theBoz wrote
Na listi WCG igara je i AoE 3, NFS: C i FIFA 2007. Not particularly impressed at that one, either.

ah stari tvoj problem .. i te igre su dobre . ja i jos masa ljudi smo odusevljeni novim C&C 3.. pogledaj samo statistike koliko ljudi je narucilo nakon DEMOA Tiberium wars i koliko ga je ljudi skinulo.

znam o cemu pricam..pratim vec 4 mjeseca svaki dan C&C 3 forum i sve zivo vezano uz Tiberium wars

Joco
03-03-2007, 19:06
Slazem se da je demo super i da igra ima svetlu buducnost...

posebno me je odusevio nacin gradnje i mnogi elementi koji su se pojavljivali u red alertu 2

Da_killah
03-03-2007, 19:51
kao kavi? ae ako bude tako, možda i bude nešto od toga

Terror
04-03-2007, 02:27
igra prekrasno izgleda, malo sam mozda razocaran samo sto je koncept gameplaya isti kao i prije unazad par godina, kao da se nije nista novog moglo smisliti?

Ali znam da EA racuna na vec provjerenu dobitnu kombinaciju pa im nemogu zamjeriti...

Luxor
04-03-2007, 11:17
Pa nista novo ni ne treba IMO, jer Red Alert, tj. C&C općenito je jedini RTS serijal koji me držao za stolicom dulje od tjedan dana...to samo po sebi nešto govori...ja nisam hardcore-igrač, i ne stignem odigrat sve najnovije igre, zato biram samo nabolje od naboljeg...i ne mičem se od tog principa...zato Tiberium Wars ide na moj komp.

Kobasic
27-03-2007, 10:11
uf.. upravo sam odigrao tutorial Full igre (Kane Edition) neznam jel to kakva skracena verzija il kaj.. al tutorial mi se vec dopao :)

Navecer budem iso bas prolazit igru pa vam opisem malo kakva je.. :P

Uf.. 7 i pol GB-a instalacija :D

Grafika u igri je dobra.. i dost dobro je igra optimizirana kolko se ja u to kuzim :D

Igru mogu pokrenuti na Maximum detaljima sa Athlon 64 3500+ (2,2GHz), X1600Pro 512MB i 1GB DDR400...

Mislim da igra nema previse nekih noviteta al neznam.. samo sam tutorial odigrao, i bas je onak kak Command & Conquer serijal treba biti :P :killyou:

govorim sad vec gluposti :D samo sam uzbuden :D :D

Mislim da bude ovo igra koja budem igrao sad preko uskrsnjih praznika :P

Pozz

EDIT: neznam dal sam mozda trebao novu temu otvorit? posto je ova tema posvecena demou?

Durin
27-03-2007, 15:21
Igra je dobila ocjenu 9.0 na Gamespotu.Nagradili su je i nagradom Editor's choice.Evo što su rekli:Tiberium Wars is Command & Conquer at its best, and an absolute blast for series fans and newcomers alike.
Rekli su također da je igra više od "graphics updatea",jer ima dovoljno starih stvari i dovoljno novih stvari da oduševi stare lisce kao i novake.
Sada ipak razmišljam o tome da nabavim igru,iako isprva nisam namjeravao pošto sam vjerovao da će biti samo kao mod za Generalse.

Arbiter of Change
27-03-2007, 20:55
Imam neki osjećaj da je taj 9.0 naguran samo da bi bi je se svrstalo u "top-class" igre.

whiskey
29-03-2007, 17:55
Zahvaljujem PCplayu na ovako dobrom demou. :) Ja neznam šta je ovo danas, developeri su nam pokazali cile 2 strane. Nisu ni demoi ka šta su nekoc bili. Prije bi u demou bili jedan tenk i jedan pješak pa ajmoo. I to se igralo al ovaj demo je Ludnica, ovo ce se tek IGRAT!!

Nightyx
29-03-2007, 20:01
Jako, ali jako dobro optimizirano, pohvala EA-u.