PDA

Pogledaj cijelu verziju : FOOTBALL MANAGER 2006 ____________ FANTASTIČNA IGRA.......



Joza...
31-01-2006, 17:42
Dojmovi ?????

Prince-Artas
31-01-2006, 18:09
nedovršena i bugovita igra :yuck:

mrs.croft
31-01-2006, 19:40
ne razlikuje se previše od 2005...al svejedno super igra

jeretik
31-01-2006, 19:54
@Prince - Cuj bugovita i nedovrsena, hjooj, johohoj :rotfl: :o , bizi

@Joza - Igra prži tita mi, vodim Inter, prije toga sam vodio Villareal, sacu pokrenut s Evertonom malo. Ubjedljivo najbolja igra fudbalske tematike ikad!!!!

Nesto najzaraznije sto postoji i jedna od najboljih igara ikad napravljenih
Ovaj novi FM2006 je u svakom pogledu veliki korak naprijed u odnosu na prosle dijelove, realniji je i tezi, a bogami i stabilniji

Najvise mi se svidja daleko realniji prikaz utakmice (jeste primijetili kako se lopta realnije krece i kako se igraci realnije ponasaju?)

Zakon. Poezija.

Aragorn
31-01-2006, 20:27
nekontam po cemu je tebi nedovrsena igra, uopce nije ni blizu 2005, ali ja mislim n FIFA MANAGER 2006, probajte pa cete viditi sta je manager, kao prvo najbolje pjesme su jedne u njega plus savrsentsvo je igra :):) utakmicu gledate u 3 D !!!!! POZ :D :D :D

Prince-Artas
31-01-2006, 21:10
igru je bez patcha gotovo nemoguće igrat (rušenja i takva sranja) zato mislim da je nedovršena

jeretik
31-01-2006, 22:56
Da ti nisi sta sanjo pasa?

Igra mi se tokom dvije sezone jednom (1!) srusila. Dakle, manje puta od Quakea 4

Joza...
01-02-2006, 17:47
Jel zna ko stranicu na kojoj ću skinut patcheve ??

Prince-Artas
01-02-2006, 19:27
za sve njubove patcheve potražite na službenim stranicama ili na http://www.filefront.comSili na http://www.softwarepatch.com

MS.
03-02-2006, 19:45
Manager je oduvjek bio najzaraznija igra i nitko to nece promjenti ni WoW ni GW ni Oblivon
:ekipa:

Joza...
03-02-2006, 20:21
da, to je istina......
:D :) :( :o
šišaj fifa manager.....football je bolji... :D

Aragorn
04-02-2006, 00:28
ti stari nisi ni probao kakav je fifa manager, football manager nije ni u petama kakav je ovaj, managera igram vec vise godina pa sam skoro svaki isprobao, a najludji je onaj 2000 manager tsigalko najbolji igrac brzo zavrsi tekma :D:D

Snake
04-02-2006, 22:51
pročitah nedavno u jutarnjem listu ili negdje slično da su stavili Cro Copa u Cibaliju, dakle Mirka Filipovića su stavili da igra. Jel to istina?

uL7Ra!
05-02-2006, 03:56
reci cu samo da mi fali manager2001/02 :|

Mr.G4m3r
05-02-2006, 13:00
reci cu samo da mi fali manager2001/02 :|

CM 2001/2002 the best!!! :bravo:

Aragorn
05-02-2006, 21:22
[quote="uL7Ra!":2wwqiph6]reci cu samo da mi fali manager2001/02 :|

CM 2001/2002 the best!!! :bravo:[/quote:2wwqiph6]


on je najbolji :)

4Non1MuS
07-02-2006, 14:35
Igra je zarazna do jaja, ali je CIV 4 zaraznija.

tomifish2002
07-02-2006, 19:05
ovakve su igre tottalno smeće! to je najobičniji glupi program koji randomizira rezultate. nema veze sa simulacijom. proveo sam mjesece i mjesece ispred champ managera i skužio koja je to debilana. staviš istu taktiku i izgubiš 5-0 onda loadaš i pobijediš 5-0 totalna glupost. kužiš sjediš pred monitorom i čekaš da komp obradi hrpu brojeva i izbaci neki drugi glupi broj kojem se ti veseliš. ništa u toj igri nije pod tvojom kontrolom. samo posložiš igrače no opet sve komp sam radi. ako hoćeš potpuni nogometni doživljaj igraj pes5

Vedrinho
08-02-2006, 08:50
ma igra fm06 jer zakon,

Nemesis
09-02-2006, 14:24
Dojmovi ?????

igra rula,prije tog manager sam igro championship manager....sad igram ovaj i vodim Real Madrid...samo mi je malo glupo kako Real ima samo 26 milijuna eura para?a u stvarnosti oko 900milijuna...

Shock
09-02-2006, 18:01
ne znam kako nekome pada ne pamet usporedjivati fifu manager sa fm-om,fifa je totalni shit,(kao i većina igara od ea fartsa) igram menagere još od premiera managera i nijedna nema dubinu kao fm,niti je tako detaljna,jedina prednost fife je grafika,ali to je ionako bitno dici od 5 godina.Za patcheve odes na sigames.com i onda na affiliates..tamo imas masu stranica,di mozes naći sve,od patcheva do slikica za igrace,timove itd itd.Ja bih reka da je jedina mana ove igre...to šta opasno pojede slobodno vrijeme

Aragorn
09-02-2006, 18:21
ovakve su igre tottalno smeće! to je najobičniji glupi program koji randomizira rezultate. nema veze sa simulacijom. proveo sam mjesece i mjesece ispred champ managera i skužio koja je to debilana. staviš istu taktiku i izgubiš 5-0 onda loadaš i pobijediš 5-0 totalna glupost. kužiš sjediš pred monitorom i čekaš da komp obradi hrpu brojeva i izbaci neki drugi glupi broj kojem se ti veseliš. ništa u toj igri nije pod tvojom kontrolom. samo posložiš igrače no opet sve komp sam radi. ako hoćeš potpuni nogometni doživljaj igraj pes5


pa znas ti si malo glup, nije kao prvo monitor nego procesor, a nikada se nece dogoditi da bude isto kao nekada prije, ovo je neizvjesna igra a ne ko one wase RPG ili RTS nemojte me pogresno shvatiti nemam nista protiv njih, ali kada se one prelaze zna se i nemoze se nista drugacije preci nego da obavis misije u jednom levelu, a kada ti izgubis npr. na manageru ti ga izgasis ponovo upalis rezultat nece biti isto igra je totalno neizvjesna i skroz je dobra !

raven5
09-02-2006, 19:32
Ja nemam ništa protiv menađera ali to nije igra po mome ukusu.

tomifish2002
09-02-2006, 19:41
ovakve su igre tottalno smeće! to je najobičniji glupi program koji randomizira rezultate. nema veze sa simulacijom. proveo sam mjesece i mjesece ispred champ managera i skužio koja je to debilana. staviš istu taktiku i izgubiš 5-0 onda loadaš i pobijediš 5-0 totalna glupost. kužiš sjediš pred monitorom i čekaš da komp obradi hrpu brojeva i izbaci neki drugi glupi broj kojem se ti veseliš. ništa u toj igri nije pod tvojom kontrolom. samo posložiš igrače no opet sve komp sam radi. ako hoćeš potpuni nogometni doživljaj igraj pes5


pa znas ti si malo glup, nije kao prvo monitor nego procesor, a nikada se nece dogoditi da bude isto kao nekada prije, ovo je neizvjesna igra a ne ko one wase RPG ili RTS nemojte me pogresno shvatiti nemam nista protiv njih, ali kada se one prelaze zna se i nemoze se nista drugacije preci nego da obavis misije u jednom levelu, a kada ti izgubis npr. na manageru ti ga izgasis ponovo upalis rezultat nece biti isto igra je totalno neizvjesna i skroz je dobra !

ok govnaru i ti si glup. ne kužim onaj dio "nije kao prvo monitor nego procesor"

kažem samo da je to ipak igra u kojoj je jako malo toga pod tvojom kontrolom i 99% je posao računala da izračuna neke brojeve. ja sam to skužio nakon "samo" 235352363464906 sati igranja champ. managera

Wizard
14-03-2006, 18:31
ovakve su igre tottalno smeće! to je najobičniji glupi program koji randomizira rezultate. nema veze sa simulacijom. proveo sam mjesece i mjesece ispred champ managera i skužio koja je to debilana. staviš istu taktiku i izgubiš 5-0 onda loadaš i pobijediš 5-0 totalna glupost. kužiš sjediš pred monitorom i čekaš da komp obradi hrpu brojeva i izbaci neki drugi glupi broj kojem se ti veseliš. ništa u toj igri nije pod tvojom kontrolom. samo posložiš igrače no opet sve komp sam radi. ako hoćeš potpuni nogometni doživljaj igraj pes5


pa znas ti si malo glup, nije kao prvo monitor nego procesor, a nikada se nece dogoditi da bude isto kao nekada prije, ovo je neizvjesna igra a ne ko one wase RPG ili RTS nemojte me pogresno shvatiti nemam nista protiv njih, ali kada se one prelaze zna se i nemoze se nista drugacije preci nego da obavis misije u jednom levelu, a kada ti izgubis npr. na manageru ti ga izgasis ponovo upalis rezultat nece biti isto igra je totalno neizvjesna i skroz je dobra !

ok govnaru i ti si glup. ne kužim onaj dio "nije kao prvo monitor nego procesor"

kažem samo da je to ipak igra u kojoj je jako malo toga pod tvojom kontrolom i 99% je posao računala da izračuna neke brojeve. ja sam to skužio nakon "samo" 235352363464906 sati igranja champ. manageraS26866708158 godin si igrao CM pa koliko si ti star otkrij nam svoju tajnu

Wizard
14-03-2006, 18:42
Ima sam FM 6.0.3 i onda sam ga unistalira zbog nekih bugova i sad sam ga ponovno instalira i nemogu stavit pacheve jer mi kaze da su vec instalirani?, a kad udjem u igru pise mi da je verzija 6.0 :cry:

Prince-Artas
14-03-2006, 20:04
Ima sam FM 6.0.3 i onda sam ga unistalira zbog nekih bugova i sad sam ga ponovno instalira i nemogu stavit pacheve jer mi kaze da su vec instalirani?, a kad udjem u igru pise mi da je verzija 6.0 :cry:

ako imaš kopiju nije ni čudno

Zeryx
15-03-2006, 17:38
igru je bez patcha gotovo nemoguće igrat (rušenja i takva sranja) zato mislim da je nedovršenaSJa je igram bez patcha i nikad mi se nije srušila

Prince-Artas
18-03-2006, 20:14
igru je bez patcha gotovo nemoguće igrat (rušenja i takva sranja) zato mislim da je nedovršenaSJa je igram bez patcha i nikad mi se nije srušila

e pa meni jest i to nekoliko puta i neda mi se skidat patch s neta jer imam modem

Zeryx
18-03-2006, 21:28
[quote="Prince-Artas":1am89yxa]igru je bez patcha gotovo nemoguće igrat (rušenja i takva sranja) zato mislim da je nedovršenaSJa je igram bez patcha i nikad mi se nije srušila

e pa meni jest i to nekoliko puta i neda mi se skidat patch s neta jer imam modem[/quote:1am89yxa]ok možda je to neka drugačija verzija igre

Prince-Artas
18-03-2006, 21:32
[quote="Prince-Artas":ngxoofgl]igru je bez patcha gotovo nemoguće igrat (rušenja i takva sranja) zato mislim da je nedovršenaSJa je igram bez patcha i nikad mi se nije srušila

e pa meni jest i to nekoliko puta i neda mi se skidat patch s neta jer imam modemok možda je to neka drugačija verzija igre[/quote:ngxoofgl]

:? :? :? :?

Zeryx
19-03-2006, 12:15
[quote=Zeryx][quote="Prince-Artas":3ll2yw6v]igru je bez patcha gotovo nemoguće igrat (rušenja i takva sranja) zato mislim da je nedovršenaSJa je igram bez patcha i nikad mi se nije srušila

e pa meni jest i to nekoliko puta i neda mi se skidat patch s neta jer imam modemok možda je to neka drugačija verzija igre[/quote:3ll2yw6v]

:? :? :? :?[/quote:3ll2yw6v]??????

Nefarnius
19-03-2006, 15:52
sranje :-x

Prince-Artas
19-03-2006, 19:21
[quote=Zeryx][quote="Prince-Artas":3940dg8q]igru je bez patcha gotovo nemoguće igrat (rušenja i takva sranja) zato mislim da je nedovršenaSJa je igram bez patcha i nikad mi se nije srušila

e pa meni jest i to nekoliko puta i neda mi se skidat patch s neta jer imam modemok možda je to neka drugačija verzija igre

:? :? :? :?[/quote:3940dg8q]??????[/quote:3940dg8q]

kako misliš drukčija verzija igre. pa ako ti imaš instalirane patcheve nije ni čudo da te ne izbaciva

Zeryx
20-03-2006, 16:54
[quote="Prince-Artas":30gkrhme][quote=Zeryx][quote="Prince-Artas":30gkrhme]igru je bez patcha gotovo nemoguće igrat (rušenja i takva sranja) zato mislim da je nedovršenaSJa je igram bez patcha i nikad mi se nije srušila

e pa meni jest i to nekoliko puta i neda mi se skidat patch s neta jer imam modemok možda je to neka drugačija verzija igre

:? :? :? :?[/quote:30gkrhme]??????[/quote:30gkrhme]

kako misliš drukčija verzija igre. pa ako ti imaš instalirane patcheve nije ni čudo da te ne izbaciva[/quote:30gkrhme]pa ja prićam o tome da nemam patcheve a nikad me nije izbacila

Prince-Artas
20-03-2006, 17:35
[quote="Prince-Artas":16wm5hgy][quote=Zeryx][quote="Prince-Artas":16wm5hgy]igru je bez patcha gotovo nemoguće igrat (rušenja i takva sranja) zato mislim da je nedovršenaSJa je igram bez patcha i nikad mi se nije srušila

e pa meni jest i to nekoliko puta i neda mi se skidat patch s neta jer imam modemok možda je to neka drugačija verzija igre

:? :? :? :???????[/quote:16wm5hgy]

kako misliš drukčija verzija igre. pa ako ti imaš instalirane patcheve nije ni čudo da te ne izbaciva[/quote:16wm5hgy]pa ja prićam o tome da nemam patcheve a nikad me nije izbacila[/quote:16wm5hgy]

e pa mene je :yuck: :)

Zeryx
20-03-2006, 17:49
[quote=Zeryx][quote="Prince-Artas":32ptgdj4][quote=Zeryx][quote="Prince-Artas":32ptgdj4]igru je bez patcha gotovo nemoguće igrat (rušenja i takva sranja) zato mislim da je nedovršenaSJa je igram bez patcha i nikad mi se nije srušila

e pa meni jest i to nekoliko puta i neda mi se skidat patch s neta jer imam modemok možda je to neka drugačija verzija igre

:? :? :? :???????[/quote:32ptgdj4]

kako misliš drukčija verzija igre. pa ako ti imaš instalirane patcheve nije ni čudo da te ne izbaciva[/quote:32ptgdj4]pa ja prićam o tome da nemam patcheve a nikad me nije izbacila[/quote:32ptgdj4]S

e pa mene je :yuck: :)[/quote:32ptgdj4]Skupi si rginal pa te nece izbacivat :killyou:

Prince-Artas
20-03-2006, 19:10
a da je to razlog. igra je very bugovita

Zeryx
20-03-2006, 20:55
a da je to razlog. igra je very bugovitaSma dobro ak god igra je dobra i toćka. jedino imam primjedbu na utakmice tj rezultate kojim zna završit to su rez. po 8:0 a momčadi su slične.
npr moj frend je sa angolom došo do polufinala SP-a(pobjedio je tursku, sad-e, 1:1 sa FRA.) i td. a ja nisam prošo skupine i popušio od argentine 5:2 da bi na prethodnim kvalifikacijama rasturo i sve i jednu dobio sa rezom većim od 3:0. mislim realnosti
to je jednina moja zamjerka prema fm 2006