PDA

Pogledaj cijelu verziju : [SW]Jeste li znali... SW zanimljivosti...



THUNDER_DINIX
25-02-2007, 20:05
Dakle ako imate neke zanimljivosti u vezi SW slobodno ih podijelite s drugima. evo ja sam ovo pronasao surfajuci netom:


-Luke Skywalker se prvo trebao zvati Bendak Starkiller, no Lucas je to ime promijenio u svoje. na sveucilistu su ga zvali ''Luke'' od ''Lucas''

-Harrison je za ulugu Hana Sola dobio 650 000 $

-Natalie Portman nije bila na premijeri SW:EP 1 jer je ucila za ispit

-U Revenge Of The Sith, nakon što Anakin ubije Dookua, tri su osobe na ''okupu'': Obi-Wan, Palpatine i Anakin. Obi-Wan je prikliješten balkonom koji je Dooku Forceom svalio na njega. Anakin ga pokušava izvući, ali Palpatine mu kaže kako nema vremena za spasiti Obi-Wana, a Anakin će:

''His fate will be the same as ours.''

mnogo godina nakon, sve tri osobe umiru na Death Star-ima, Obi-Wan na Death Star I a Palpatine i Anakin na Death Star II.

Maze
25-02-2007, 20:07
Ne kuzim, ajd daj nesto sto nije vezano za film. Star Wars nisu samo filmovi..Ajd, eto hvala na ovome^^

Lord Jambrek
25-02-2007, 20:09
Dakle ako imate neke zanimljivosti u vezi SW slobodno ih podijelite s drugima. evo ja sam ovo pronasao surfajuci netom:


-Luke Skywalker se prvo trebao zvati Bendak Starkiller, no Lucas je to ime promijenio u svoje. na sveucilistu su ga zvali ''Luke'' od ''Lucas''

-Harrison je za ulugu Hana Sola dobio 650 000 $

-Natalie Portman nije bila na premijeri SW:EP 1 jer je ucila za ispit

-U Revenge Of The Sith, nakon što Anakin ubije Dookua, tri su osobe na ''okupu'': Obi-Wan, Palpatine i Anakin. Obi-Wan je prikliješten balkonom koji je Dooku Forceom svalio na njega. Anakin ga pokušava izvući, ali Palpatine mu kaže kako nema vremena za spasiti Obi-Wana, a Anakin će:

''His fate will be the same as ours.''

mnogo godina nakon, sve tri osobe umiru na Death Star-ima, Obi-Wan na Death Star I a Palpatine i Anakin na Death Star II.

Zanimljivo mi je ovo sa smrtima na Death Star.

Da_killah
25-02-2007, 21:28
strava je ovo za iste sudbine, btw Bendak Starkiller je mandalorijanac u kotoru, boriš se s njim u dvoboju na smrt na tarisu

THUNDER_DINIX
25-02-2007, 21:40
da, to je pisalo isto, da je to lik iz KOTORA

Rocchiro
25-02-2007, 21:57
Asteroidi u IV,V i VI su zapravo krumpiri

Slapovi na Naboo-u je zapravo sol koja pada

Publika na podracing-u dok nije u krupnom planu su štapići za uho

Dreadlock
20-03-2007, 11:10
http://www.completewermosguide.com/shyriiwook.html



za sve fanove chewbacce.... BTW ima i drugih jezika

THUNDER_DINIX
20-03-2007, 14:05
fora. BTW, to Han Solo rastura

Teon
20-03-2007, 14:10
strava je ovo za iste sudbine, btw Bendak Starkiller je mandalorijanac u kotoru, boriš se s njim u dvoboju na smrt na tarisu

Isto tako, Kyle Katarn se trebao zvat Atton, a taj lik je poslije, tj ime upotrijebljeno u KOTOR II, te u jednom od dijaloga Atton kaze nesto tipa, ukljucili su me na knap u neku igru (pazzacca) a trebala je biti spin off Jedi-a nesto tak je reko (znam nema smisla al se nemrem sjetit sta je tocno reko)

P.S. Za ove zanimljivosti sam vec cuo n puta, krenite u potragu za boljim :D (Trivia rulz)