PDA

Pogledaj cijelu verziju : ICEWIND DALE 2



muray
25-02-2007, 13:24
mozemi neko rec kako ressurectat nekoga iz partya . na prvom dijelu sam prolouge. ne mogu loadat jer san tek na pocetku savea a sad sam na kraju skoro

Outmind
25-02-2007, 13:43
E sinko moj, načekat ćeš se do resurrectiona. Za to to treba lvl 15 cleric (dakle cleric sa spell lvl-om 7) A NPC-evi te mogu resurectati kasnije u igri, ali mislim da trebas platiti nekih 1000gp. Sada ti ne preostaje nista drugo doli load. Bez brige, naloadat ćeš se još mali milion puta.

Ak imaš kakvih problema sa proloogom slobodno pitaj, milim da ga se dan danas jako dobro sjećam...

Arbiter of Change
25-02-2007, 13:55
Šteta šta nema Phoenix Down kao u nekoj drugoj igri. :D

btw. kakva mu je šansa da nađe Rez scroll?

The Boz
25-02-2007, 14:09
U prologu ti je netko uspio krepat? O...K
Skupi negdje soma golda i pričaj sa priestom u šatoru u gradu. makar preporučam reload.

Aerial
25-02-2007, 14:29
Icewind Dale 2 ... uu, davno je to bilo..

Nadam se da ne igraš u Heart Of Fury modu :)

Ja sam pokušao i ubio me onaj prvi goblin tamo kraj broda s kojim dođeš :?
A onda sam prešao igru, exportao party i opkušao s njima... tad me ubila skupina goblina u nekoj špilji :-x

Anyway, on-topic, mislim da ti je bolje oživljavati likove sa Raise Dead, jer je niži spell level (5. ako se ne varam), tako da možeš sačuvati jedan spell slot za neki 7. lvl spell...

The Boz
25-02-2007, 14:39
Raise Dead je after-combat rez, Resurrection je combat rez. Raise Dead nema smisla memorizirati osim ako je netko već mrtav.

Outmind
25-02-2007, 15:03
Icewind Dale 2 ... uu, davno je to bilo..

Nadam se da ne igraš u Heart Of Fury modu :)

Ja sam pokušao i ubio me onaj prvi goblin tamo kraj broda s kojim dođeš :?
A onda sam prešao igru, exportao party i opkušao s njima... tad me ubila skupina goblina u nekoj špilji :-x

Anyway, on-topic, mislim da ti je bolje oživljavati likove sa Raise Dead, jer je niži spell level (5. ako se ne varam), tako da možeš sačuvati jedan spell slot za neki 7. lvl spell...

Inače prvo moraš prijeći igru da dobiješ respektabilan party za hof...

Lord Jambrek
25-02-2007, 15:42
Šteta šta nema Phoenix Down kao u nekoj drugoj igri. :D

btw. kakva mu je šansa da nađe Rez scroll?

E to je odlična stvar u Final Fantasy-u. Jeftino a veoma korisno. Da, ta stvar bi jako dobro došla u ID 2

Aerial
25-02-2007, 16:21
Inače prvo moraš prijeći igru da dobiješ respektabilan party za hof...

Pa da, i jesam, ali svejedno je jako teško. Mislim, ono, obični goblini imaju po 80+ HP... :o

Simon the Dreamer
25-02-2007, 17:55
Ček, ček, kaj nema u onoj ratnoj bolnici neki liječnik koji pruža ove usluge ko hram, pa moš kod njega ressurectat, kao i ona crkva na početku u jedinici..

Outmind
25-02-2007, 19:04
Ako i možeš resurrectat tako rano u igri, sumnjam da si to u tom trenutku možeš priuštiti.

Simon the Dreamer
26-02-2007, 15:28
100 raise dead, 200 ressurect, igram jedinicu upravo, ako je baš hića, mogu instalirati dvojku pa provjerit...