PDA

Pogledaj cijelu verziju : Router



FUXY
24-02-2007, 21:50
Jel mi može netko pomoć pri odabiru routera? umrežio bi 4 kompjutera koji su dosta udaljeni i svi imaju istu bežićnu mrežnu karticu canyon CN-WF511 i puno ljudi mi je reklo da nemogu kupit bilo koji router nego mora bas bit canyonov. Kaj da radim???

pHo3nyX
24-02-2007, 22:41
Pa kolko znam, najbolje je kupiti istu marku routera - access pointa kao i bežična kartica.

Mr.G4m3r
25-02-2007, 14:57
Jel mi može netko pomoć pri odabiru routera? umrežio bi 4 kompjutera koji su dosta udaljeni i svi imaju istu bežićnu mrežnu karticu canyon CN-WF511 i puno ljudi mi je reklo da nemogu kupit bilo koji router nego mora bas bit canyonov. Kaj da radim???

Moglo bi ovo pod sticky jer je vec bilo postova o routerima... Pa da se ne otvara novi topic svaki put...

Ne treba ti bas Canyon...

Tebi definitivno treba Wireless Router, ali sam napisao i za zicane komponente za druge forumase, ako im zatreba. Ja preporucam D-Link DI-824VUP+

Ako VamStreba samo umrezit kompove VamSje dosta i switch koji je jeftiniji... A ako zeliteumrezit kompove i da svi imaju pristup internetu na jednostavniji nacin(moze se i preko switcha, ali ti nema smisla) onda uzmiteSrouter.

RouterSuzmite D-Link

- ako trebas bezicni onda uzmi model DI-824VUP+S- ovo ti ja preporucujem

- ako ti ne treba bezicni onda uzmi model DI-604

SwitchSuzmite ASUS

- 5 portni GX1005
- 8 portni GX1008

Svi uređaji provjereno rade bez ikakvih problema...

FUXY
27-02-2007, 21:58
ok. hvala na pomoći