PDA

Pogledaj cijelu verziju : tri windowsa



Pippen47
24-02-2007, 20:18
ovako:
ja danas reinstalirao windowse ... ali tijekom instalacije napravio pogrešku...naime imao sam dvije particije diska , jednu za igre drugu za windowse... i ja formatirao ovu particiju za igre i sada imam dva windowsa kad pokrećem komp... kasnije sam pokušao ponovno pokrenuti instalaciju i nije mi uspijelo ... uglavnom sada imam tri windowsa na početku paljenja

Windows xp Proffesional
Windows xp proffesional
windows xp proffesional setup


što činiti? kako da imam samo ovaj windows na particiji igara, tj. kako izbrisati onaj stari i ovaj setup?

Kiklop
24-02-2007, 20:20
lol ja imam 4 ili 5 wind kad mi se pali komp a ubiti svi su izbrisani

spidEY
24-02-2007, 20:22
ovako:
ja danas reinstalirao windowse ... ali tijekom instalacije napravio pogrešku...naime imao sam dvije particije diska , jednu za igre drugu za windowse... i ja formatirao ovu particiju za igre i sada imam dva windowsa kad pokrećem komp... kasnije sam pokušao ponovno pokrenuti instalaciju i nije mi uspijelo ... uglavnom sada imam tri windowsa na početku paljenja

Windows xp Proffesional
Windows xp proffesional
windows xp proffesional setup


što činiti? kako da imam samo ovaj windows na particiji igara, tj. kako izbrisati onaj stari i ovaj setup?

pokreni Windows xp professional setup i izbriši particiju za igre i ponovno je napravi i onda odi u Windowse i formatiraj je.

C
25-02-2007, 00:51
@kiklop - Otvori My Computer, i gore na vrh upiši "C:\boot.ini" , bez navodnika, i pritisni enter, i otvorit` će ti se text u kojem možeš podešavati bootanje windowsa, tj. ti obriši text gdje ti piše da imaš one windowse koje u biti nemaš.
Možeš namjetiti vrijeme bootanja, kao i SOS mode, fastdetect mode, itd. :wink: