PDA

Pogledaj cijelu verziju : [SW]Pitanja u vezi SW



THUNDER_DINIX
24-02-2007, 19:09
evo, ovdje pitajte sve sto vas zanima u vezi Star Warsa.

mene recimo zanima kako su se upoznali Han i Chewbacka, gdje su se upoznali i kako to da Han razumije sta Chewie govori (njegovo jaukanje)

Rocchiro
24-02-2007, 19:41
evo, ovdje pitajte sve sto vas zanima u vezi Star Warsa.

mene recimo zanima kako su se upoznali Han i Chewbacka, gdje su se upoznali i kako to da Han razumije sta Chewie govori (njegovo jaukanje)

nisam siguran,al mislim da je han spasil čuviju život i sad ovaj ima onaj famozni wookie life debt.a jaukanje razumije jer je naučil jezik vukija,isto ko da se ti naučiš mađarski

Lord AngelRI
24-02-2007, 19:54
evo, ovdje pitajte sve sto vas zanima u vezi Star Warsa.

mene recimo zanima kako su se upoznali Han i Chewbacka, gdje su se upoznali i kako to da Han razumije sta Chewie govori (njegovo jaukanje)

nisam siguran,al mislim da je han spasil čuviju život i sad ovaj ima onaj famozni wookie life debt.a jaukanje razumije jer je naučil jezik vukija,isto ko da se ti naučiš mađarski

U pravu si tako je bilo...

Lord Jambrek
24-02-2007, 20:01
Mene pak zanima kako to da Yoda i cijeli Jedi Council nisu mogli osjetiti prisutnost tamne strane sile u Palpatine-u, a stajali su mu pred nosom.

Lord AngelRI
24-02-2007, 20:04
Mene pak zanima kako to da Yoda i cijeli Jedi Council nisu mogli osjetiti prisutnost tamne strane sile u Palpatine-u, a stajali su mu pred nosom.

Zanimljivo imaš pravo zašto pa očito možda zato jer su bili tolko jaki da su im uspjeli ˝začarat˝ umove i to je to...

Poznato je da je SITH jači od jedi-a....

Arbiter of Change
24-02-2007, 20:12
Zanimljivo imaš pravo zašto pa očito možda zato jer su bili tolko jaki da su im uspjeli ˝začarat˝ umove i to je to...

Poznato je da je SITH jači od jedi-a....

Negativnost skrivena pod velikom pozitivnošću, isto tako je i Yoda kasnije ostao neotkriven na Dagobahu (pročitajte Thrawn trilogiju za više informacija).

btw. Lord AngelRI šta ti nisi bio banan?

Lord AngelRI
24-02-2007, 20:14
[quote="Lord AngelRI":2y6hts18]
Zanimljivo imaš pravo zašto pa očito možda zato jer su bili tolko jaki da su im uspjeli ˝začarat˝ umove i to je to...

Poznato je da je SITH jači od jedi-a....

Negativnost skrivena pod velikom pozitivnošću, isto tako je i Yoda kasnije ostao neotkriven na Dagobahu (pročitajte Thrawn trilogiju za više informacija).

btw. Lord AngelRI šta ti nisi bio banan?[/quote:2y6hts18]

Kao što vidiš tu sam... Velikani se uvijek vrate....
Svaki put sve jači i jači... :D

Rocchiro
24-02-2007, 20:16
e da,mene zanimalo nekaj u vezi stormtroopera.dio njih je naravno ostatak clone troopera,ali na koji su način kasnije regrutirani novaci?prisilno ili uz njihov pristanak?

Lord Jambrek
24-02-2007, 20:16
[quote="Lord Jambrek":2l6r0nbt]Mene pak zanima kako to da Yoda i cijeli Jedi Council nisu mogli osjetiti prisutnost tamne strane sile u Palpatine-u, a stajali su mu pred nosom.

Zanimljivo imaš pravo zašto pa očito možda zato jer su bili tolko jaki da su im uspjeli ˝začarat˝ umove i to je to...

Poznato je da je SITH jači od jedi-a....[/quote:2l6r0nbt]

Ne mora značiti, nisu svi jednaki, naprimjer sithovi teže za moći i gladi, dok Jedi-i održavaju mir i ravnotežu sile. Sithovi se najviše služe samom silom i snagom lightsaber-a. Jedi-i se služe umom i svojim znanjem, ne svojim moćima, a snaga nije sve. Lako je tebi pucat iz puške, ali ako neznaš naciljat to je problem, kužiš kaj želim reći. Iako ni sithovi nisu glupi, ipak oni nekako znaju "zamračit" put i vizije jedi-a, jer im u protivnom nebi uspjeli planovi.

Možda je nekako naučio "prikriti" prisutnost tamne strane, ipak je Yoda rekao"The Dark Side Cloudes..."(ne sjećam se sad točno)

Teon
24-02-2007, 20:17
e da,mene zanimalo nekaj u vezi stormtroopera.dio njih je naravno ostatak clone troopera,ali na koji su način kasnije regrutirani novaci?prisilno ili uz njihov pristanak?

Cini mi se da isprva prisilno, no onda im vise nije trebala jaka vojska pa su primali dobrovoljce

Lord AngelRI
24-02-2007, 20:18
e da,mene zanimalo nekaj u vezi stormtroopera.dio njih je naravno ostatak clone troopera,ali na koji su način kasnije regrutirani novaci?prisilno ili uz njihov pristanak?

Dobro pitanje.... Neznam....
Možda su i dalje radili klonove ili su prisilili ipak su oni SITH bit će ovo 2..

Arbiter of Change
24-02-2007, 20:19
e da,mene zanimalo nekaj u vezi stormtroopera.dio njih je naravno ostatak clone troopera,ali na koji su način kasnije regrutirani novaci?prisilno ili uz njihov pristanak?

Pa ono, vjerojatno je variralo ali uglavnom pod prisilom kad se Imperij pokazao kakav je zapravo. Koliko ja znam samo je Vaderov elitni odred (ne mogu se sjetiti imena da me ubiješ) u potpunosti bio sačinjen od klonova (možda zbog lakše kontrola?).

btw. jeste li znali da je Car imao drugo postrojenje za kloniranje, a ipak se odlučio koristi regularne vojnike? Why?

Teon
24-02-2007, 20:20
e da,mene zanimalo nekaj u vezi stormtroopera.dio njih je naravno ostatak clone troopera,ali na koji su način kasnije regrutirani novaci?prisilno ili uz njihov pristanak?

Pa ono, vjerojatno je variralo ali uglavnom pod prisilom kad se Imperij pokazao kakav je zapravo. Koliko ja znam samo je Vaderov elitni odred (ne mogu se sjetiti imena da me ubiješ) u potpunosti bio sačinjen od klonova (možda lakša kontrola?).

btw. jeste li znalo da je Car imao drugo postrojenje za kloniranje, a ipak se odlučio koristi regularne vojnike? Why?

Odred je 501st, a 2. pitanje da zanimljivo, cini mi se da je bila neka greska
A za stormie sam ja jos odgovrio u prvom postu iznad lord angelia

Rocchiro
24-02-2007, 20:23
Odred 501st,Vaders Fist ako se ne varam

a kolko me sjecanje sluzi,u thrawn trilogiji se spominju nekakva postrojenja za kloniranje

Arbiter of Change
24-02-2007, 20:29
a kolko me sjecanje sluzi,u thrawn trilogiji se spominju nekakva postrojenja za kloniranje

Da, ali isto tako Mara kaže da je Car odrezao Vaderovu desnu ruku zbog jednog incidenta, tako da ima dosta konflikata sa ostatkom materijala.

Maze
24-02-2007, 21:44
Mene pak zanima kako to da Yoda i cijeli Jedi Council nisu mogli osjetiti prisutnost tamne strane sile u Palpatine-u, a stajali su mu pred nosom.

Jer je njegova sila bila toliko jaka, da se sakrila.

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:20
[quote="Lord AngelRI":1whrak3q][quote="Lord Jambrek":1whrak3q]Mene pak zanima kako to da Yoda i cijeli Jedi Council nisu mogli osjetiti prisutnost tamne strane sile u Palpatine-u, a stajali su mu pred nosom.

Zanimljivo imaš pravo zašto pa očito možda zato jer su bili tolko jaki da su im uspjeli ˝začarat˝ umove i to je to...

Poznato je da je SITH jači od jedi-a....[/quote:1whrak3q]

Ne mora značiti, nisu svi jednaki, naprimjer sithovi teže za moći i gladi, dok Jedi-i održavaju mir i ravnotežu sile. Sithovi se najviše služe samom silom i snagom lightsaber-a. Jedi-i se služe umom i svojim znanjem, ne svojim moćima, a snaga nije sve. Lako je tebi pucat iz puške, ali ako neznaš naciljat to je problem, kužiš kaj želim reći. Iako ni sithovi nisu glupi, ipak oni nekako znaju "zamračit" put i vizije jedi-a, jer im u protivnom nebi uspjeli planovi.

Možda je nekako naučio "prikriti" prisutnost tamne strane, ipak je Yoda rekao"The Dark Side Cloudes..."(ne sjećam se sad točno)[/quote:1whrak3q]

Sith-ovi su puno starji od Jedi-a, oni imaju svoje ucenje, svoje skole, svoje knjige (holocrone) neovisnood Jedi-a, tako da nemozes reci da oni 'neznaju ciljati' kuzis; samo su svojom prirodom natjerani testirati svoju snagu sa uciteljem jer su oni ipak pokretani osjecajima koje kanaliziraju u snagu, tako da zapravo svi koriste ZNANJE nema glupih i blesavih, samo sto je jednima malo lakse za poceti, na kraju ti se sve svodi na isto--> Jei trebaju vishe vremena za trening pa umiru, a Sithovi se , kada postanu snazni, moraju međusobno testirati pa umiru, tako da ti ucijek ostaje samo par njih stvarno jakih !!!


Storm trooperi koji nisu klonovi su vjerovatno prosjecni bounty hounteri, placenici, i ljudi bez doma pa sluze za pare (low-grade placenici :) ), to meni ima najvishe smisla !!!

Maze
24-02-2007, 23:22
Iako, koliko sam shvatio Jediji su više zajednica, čvrsta, dok su Sithovi 2, učenik i učitelj.

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:28
Iako, koliko sam shvatio Jediji su više zajednica, čvrsta, dok su Sithovi 2, učenik i učitelj.

da, to su objasnili jos u filmovima !!!
Ali i Sithovi na jednom stunju funkcioniraju kao zajednica, nije bas kao da idu okolo i mođusobno se kolju, postoji stroga hijerarhija; ucis, koljes ucenika, tako si impresionirano drugog ucitelja pa opet ucis, pa kolljes ucitelja..... i tako dok ne dodjes do svojih granica, inace postajes lord :evil: !!!

Lord Jambrek
24-02-2007, 23:30
[quote="Lord Jambrek":2zq132xe][quote="Lord AngelRI":2zq132xe][quote="Lord Jambrek":2zq132xe]Mene pak zanima kako to da Yoda i cijeli Jedi Council nisu mogli osjetiti prisutnost tamne strane sile u Palpatine-u, a stajali su mu pred nosom.

Zanimljivo imaš pravo zašto pa očito možda zato jer su bili tolko jaki da su im uspjeli ˝začarat˝ umove i to je to...

Poznato je da je SITH jači od jedi-a....[/quote:2zq132xe]

Ne mora značiti, nisu svi jednaki, naprimjer sithovi teže za moći i gladi, dok Jedi-i održavaju mir i ravnotežu sile. Sithovi se najviše služe samom silom i snagom lightsaber-a. Jedi-i se služe umom i svojim znanjem, ne svojim moćima, a snaga nije sve. Lako je tebi pucat iz puške, ali ako neznaš naciljat to je problem, kužiš kaj želim reći. Iako ni sithovi nisu glupi, ipak oni nekako znaju "zamračit" put i vizije jedi-a, jer im u protivnom nebi uspjeli planovi.

Možda je nekako naučio "prikriti" prisutnost tamne strane, ipak je Yoda rekao"The Dark Side Cloudes..."(ne sjećam se sad točno)[/quote:2zq132xe]

Sith-ovi su puno starji od Jedi-a, oni imaju svoje ucenje, svoje skole, svoje knjige (holocrone) neovisnood Jedi-a, tako da nemozes reci da oni 'neznaju ciljati' kuzis; samo su svojom prirodom natjerani testirati svoju snagu sa uciteljem jer su oni ipak pokretani osjecajima koje kanaliziraju u snagu, tako da zapravo svi koriste ZNANJE nema glupih i blesavih, samo sto je jednima malo lakse za poceti, na kraju ti se sve svodi na isto--> Jei trebaju vishe vremena za trening pa umiru, a Sithovi se , kada postanu snazni, moraju međusobno testirati pa umiru, tako da ti ucijek ostaje samo par njih stvarno jakih !!!


Storm trooperi koji nisu klonovi su vjerovatno prosjecni bounty hounteri, placenici, i ljudi bez doma pa sluze za pare (low-grade placenici :) ), to meni ima najvishe smisla !!![/quote:2zq132xe]



No nemožeš poreć da mladi sithovi(oni koji tek popizde i padnu na DS) više razmišljaju saber-om neg mozgom. Žele se dokazati i žele da drugi vide njihovu snagu, njihovu moć razaranja, manje misle mozgom u početku. Nisam ja rekao da su sithovi glupi

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:32
No nemožeš poreć da mladi sithovi(oni koji tek popizde i padnu na DS) više razmišljaju saber-om neg mozgom. Žele se dokazati i žele da drugi vide njihovu snagu, njihovu moć razaranja, manje misle mozgom u početku. Nisam ja rekao da su sithovi glupi

Tu je razlika izmedju muskarca i djeteta, izmedju apprintice-a i master-a !!!
nitko pametan nece dopustiti da ljudi skuze njegovu moc, pretvarati ce se budalom i gledati sa strane, inace ljudi imaju nekakve primjedbe, ocekivanja, nade..... :wink:

Maze
24-02-2007, 23:33
Mladi su na početku shrvani bijesom, i to je ono što ih vodi

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:35
Mladi su na početku shrvani bijesom, i to je ono što ih vodi

da, ali ono sto kazem da ono sto im treba je mozak, znas onu ' tiha voda brege dere' , bijes, ili serenity, nema veze jer nepromisljenom i direktnom akcijom si se vec shebo; sada Jedi misle prije, a Sithovi riskiraju, pa bjeze ako su shebali, jer oni ipak nemaju nikog osim samog sebe !!!

Maze
24-02-2007, 23:36
To im je jedna od mana, oslanjaju se sami na sebe, uvijek.

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:38
To im je jedna od mana, oslanjaju se sami na sebe, uvijek.

humm, mana, zasto je to tocno mana ?!??

Maze
24-02-2007, 23:39
Recimo, ako ti treba pomoc, nema tu nikoga, ima i dobrih strana.. ali..

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:43
Recimo, ako ti treba pomoc, nema tu nikoga, ima i dobrih strana.. ali..

pa po toj Sith fori, ako ti treba pomoc onda si preslab, ti ne trazis pomoc vec bis trebao iskoristiti situaciju, tj. navesti pomoc da dodje k tebi (npr. maskirati se u senatora biti dobar, postati cancellor, pomogati u ratu, zbog tog rata proglastiti carstvo, tako si nabavio ogromnu vojsku, i upss svi su Jedi-i mrtvi .... zvuci poznato !??!)

Lord Jambrek
24-02-2007, 23:45
Recimo, ako ti treba pomoc, nema tu nikoga, ima i dobrih strana.. ali..

Koji je onda uopće smisao Sithova? Dođe jedan koji je snažan, nađe si učenika, učenik ga nadvlada po snazi, i učenik je na vlasti. Sada glavni si nađe učenika, ovaj ga nadjača, ubije i on postane Sith Lord i tako u krug. Zar ne bi bili jači da ih je više i da funkcioniraju kao zajednica?

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:48
Recimo, ako ti treba pomoc, nema tu nikoga, ima i dobrih strana.. ali..

Koji je onda uopće smisao Sithova? Dođe jedan koji je snažan, nađe si učenika, učenik ga nadvlada po snazi, i učenik je na vlasti. Sada glavni si nađe učenika, ovaj ga nadjača, ubije i on postane Sith Lord i tako u krug. Zar ne bi bili jači da ih je više i da funkcioniraju kao zajednica?

postoje osjecaji izmedju tih ucenika i ucitelja !!!

Arbiter of Change
24-02-2007, 23:49
[quote=Maze]Recimo, ako ti treba pomoc, nema tu nikoga, ima i dobrih strana.. ali..

Koji je onda uopće smisao Sithova? Dođe jedan koji je snažan, nađe si učenika, učenik ga nadvlada po snazi, i učenik je na vlasti. Sada glavni si nađe učenika, ovaj ga nadjača, ubije i on postane Sith Lord i tako u krug. Zar ne bi bili jači da ih je više i da funkcioniraju kao zajednica?

postoje osjecaji izmedju tih ucenika i ucitelja !!![/quote:b19udvcl]

Aha, budi na oprezu da te ovaj ne prikolje tako da ti možeš njega.

Bishop_45_(2)
24-02-2007, 23:51
[quote="Lord Jambrek":2718pnox][quote=Maze]Recimo, ako ti treba pomoc, nema tu nikoga, ima i dobrih strana.. ali..

Koji je onda uopće smisao Sithova? Dođe jedan koji je snažan, nađe si učenika, učenik ga nadvlada po snazi, i učenik je na vlasti. Sada glavni si nađe učenika, ovaj ga nadjača, ubije i on postane Sith Lord i tako u krug. Zar ne bi bili jači da ih je više i da funkcioniraju kao zajednica?

postoje osjecaji izmedju tih ucenika i ucitelja !!![/quote:2718pnox]

Aha, budi na oprezu da te ovaj ne prikolje tako da ti možeš njega.[/quote:2718pnox]

humm, ne bas, prije mislim da ucitelj skuzi smisao, tj. on kuzi da mora umrijeti, ali ce umrijeti prenoseći svoje znanje i vjestinu na nekoga jos snaznijeg, ono sto nazalost Sidiousu nije uspjelo jer su Skaywalkeri slaba obitelj !!!

Maze
24-02-2007, 23:57
Zašto su slaba obitelj?

Bishop_45_(2)
25-02-2007, 00:18
Zašto su slaba obitelj?

pa ono, oboje imaju osjecaje, tako da ne mogu biti Jedi-i , a nekako su malo neodlucni i (oprostite na izrazu) pickice, pa bas nisu dobri Sithovi, onako, prosjecna nadprosjecna obitelj, a zapravo i nisu bas obitelj jer ih je stvorio Sidious !!!

Lord Jambrek
25-02-2007, 10:13
Zašto su slaba obitelj?

pa ono, oboje imaju osjecaje, tako da ne mogu biti Jedi-i , a nekako su malo neodlucni i (oprostite na izrazu) pickice, pa bas nisu dobri Sithovi, onako, prosjecna nadprosjecna obitelj, a zapravo i nisu bas obitelj jer ih je stvorio Sidious !!!

Ne kužim baš, kak ONI nisu dobri sithovi, a koliko znam samo je Anakin od Skywalkera pao na DS, nitko drugi, ispravite me ak griješim. Čak i na službenoj stranici SW-a ima natječaj kako će se zvat, novi Darth, naime Jacen Solo je pao na dark side, a gore na listi je zadnji nabrojen Darth Vader.



http://www.starwars.com/darthwho

Bishop_45_(2)
25-02-2007, 15:00
[quote=Maze]Zašto su slaba obitelj?

pa ono, oboje imaju osjecaje, tako da ne mogu biti Jedi-i , a nekako su malo neodlucni i (oprostite na izrazu) pickice, pa bas nisu dobri Sithovi, onako, prosjecna nadprosjecna obitelj, a zapravo i nisu bas obitelj jer ih je stvorio Sidious !!!

Ne kužim baš, kak ONI nisu dobri sithovi, a koliko znam samo je Anakin od Skywalkera pao na DS, nitko drugi, ispravite me ak griješim. Čak i na službenoj stranici SW-a ima natječaj kako će se zvat, novi Darth, naime Jacen Solo je pao na dark side, a gore na listi je zadnji nabrojen Darth Vader.



http://www.starwars.com/darthwho[/quote:2c96eopv]

pa Vader je pao na tamnu stranu, ali nije bas zasluzio naslov Dartha, jer ne koristi sve svoje osjecaje, nekako je presmiren, boji se ucitelja i Luke-a, taj bi strah trebao kanalizirati, ubiti cara, zarobiti Luke-a, .............a on izdaje nacin Sitha, nakon sto je izdao Jedi-e; on ima potencijala na obije strane, ali nista posebno nije postao; ni Sith ni Jedi do kraja !!!

Maze
25-02-2007, 15:04
Više je Grey onda. Iako, neke stvari su napravljene čisto zbog publike

THUNDER_DINIX
25-02-2007, 15:04
bio je vise stroj nego covjek. presao je na Dark Side, ali je u njemu bilo jos dobrote, koju je nakraju iskoristio i ubio cara te spasio Lukea. na kraju se ipak pokajao, te je rekao Lukeu da je imao pravu u vezi njega. opet se vratio na stranu Jedija i dobre strane, ali nazalost prekasno jer je nakon toga umro

Arbiter of Change
25-02-2007, 15:37
[quote="Lord
pa Vader je pao na tamnu stranu, ali nije bas zasluzio naslov Dartha, jer ne koristi sve svoje osjecaje, nekako je presmiren, boji se ucitelja i Luke-a, taj bi strah trebao kanalizirati, ubiti cara, zarobiti Luke-a, .............a on izdaje nacin Sitha, nakon sto je izdao Jedi-e; on ima potencijala na obije strane, ali nista posebno nije postao; ni Sith ni Jedi do kraja !!!

Po meni je Vader jedan od najjačih likova upravo zbog toga šta je na kraju napravio. Vjerojatno bi malo Sithova takvo nešto svojevoljno napravilo. A ionako je on bio praktički izmanipuliran na tamnu stranu tako da.... :|

THUNDER_DINIX
25-02-2007, 15:46
da, Palpatine je prevario Anakina samo da ga pridobije na svoju stranu

Lord Jambrek
25-02-2007, 16:01
[quote="Bishop_45_(2)":pxbmifxw][quote=Maze]Zašto su slaba obitelj?

pa ono, oboje imaju osjecaje, tako da ne mogu biti Jedi-i , a nekako su malo neodlucni i (oprostite na izrazu) pickice, pa bas nisu dobri Sithovi, onako, prosjecna nadprosjecna obitelj, a zapravo i nisu bas obitelj jer ih je stvorio Sidious !!!
Ne kužim baš, kak ONI nisu dobri sithovi, a koliko znam samo je Anakin od Skywalkera pao na DS, nitko drugi, ispravite me ak griješim. Čak i na službenoj stranici SW-a ima natječaj kako će se zvat, novi Darth, naime Jacen Solo je pao na dark side, a gore na listi je zadnji nabrojen Darth Vader.




http://www.starwars.com/darthwho[/quote:pxbmifxw]

pa Vader je pao na tamnu stranu, ali nije bas zasluzio naslov Dartha, jer ne koristi sve svoje osjecaje, nekako je presmiren, boji se ucitelja i Luke-a, taj bi strah trebao kanalizirati, ubiti cara, zarobiti Luke-a, .............a on izdaje nacin Sitha, nakon sto je izdao Jedi-e; on ima potencijala na obije strane, ali nista posebno nije postao; ni Sith ni Jedi do kraja !!![/quote:pxbmifxw]

Da, ali Vader možda još nije mislio da je vrijeme da ubije Sidiousa, možda se još "pripremao". Ipak je to na kraju učinio, ali ne sa namjerom da ubije Cara i postane Car, nego da spasi svoga vlastitoga sina.

Maze
25-02-2007, 16:05
bio je vise stroj nego covjek. presao je na Dark Side, ali je u njemu bilo jos dobrote, koju je nakraju iskoristio i ubio cara te spasio Lukea. na kraju se ipak pokajao, te je rekao Lukeu da je imao pravu u vezi njega. opet se vratio na stranu Jedija i dobre strane, ali nazalost prekasno jer je nakon toga umro

Ovo je čisto Hollywoodski napravljeno..

pimp
25-02-2007, 19:52
bio je vise stroj nego covjek. presao je na Dark Side, ali je u njemu bilo jos dobrote, koju je nakraju iskoristio i ubio cara te spasio Lukea. na kraju se ipak pokajao, te je rekao Lukeu da je imao pravu u vezi njega. opet se vratio na stranu Jedija i dobre strane, ali nazalost prekasno jer je nakon toga umro

Ovo je čisto Hollywoodski napravljeno..


to je sve tak i tak isplanirano je je jos kvingonđin rekao da je on the chosen one i da treba donijeti balans u silu sto je on i napravio ubivsi palpya

THUNDER_DINIX
25-02-2007, 19:54
je, imas pravo

Bishop_45_(2)
26-02-2007, 16:03
[quote="Bishop_45_(2)":1egc8ct4][quote="Lord
pa Vader je pao na tamnu stranu, ali nije bas zasluzio naslov Dartha, jer ne koristi sve svoje osjecaje, nekako je presmiren, boji se ucitelja i Luke-a, taj bi strah trebao kanalizirati, ubiti cara, zarobiti Luke-a, .............a on izdaje nacin Sitha, nakon sto je izdao Jedi-e; on ima potencijala na obije strane, ali nista posebno nije postao; ni Sith ni Jedi do kraja !!!

Po meni je Vader jedan od najjačih likova upravo zbog toga šta je na kraju napravio. Vjerojatno bi malo Sithova takvo nešto svojevoljno napravilo. A ionako je on bio praktički izmanipuliran na tamnu stranu tako da.... :|[/quote:1egc8ct4]

Anikin bi ga iovako i onako ubio, to sto ga nije ubio prije pokazivalo je anikinovu/Vaderovu slabost. Vader je zapravo izdao obje strane!!!

Arbiter of Change
26-02-2007, 16:11
[quote="Arbiter of Change":2dc0jycm]
Po meni je Vader jedan od najjačih likova upravo zbog toga šta je na kraju napravio. Vjerojatno bi malo Sithova takvo nešto svojevoljno napravilo. A ionako je on bio praktički izmanipuliran na tamnu stranu tako da.... :|

Anikin bi ga iovako i onako ubio, to sto ga nije ubio prije pokazivalo je anikinovu/Vaderovu slabost. Vader je zapravo izdao obje strane!!![/quote:2dc0jycm]

Anakin? Šta nije Luke bio taj tko se borio s njim? I on je ovako i onako išao s nadom da će još može spasiti Dartha od Cara, nije mu prva misao bila ubiti ga.

Arbiter of Change
26-02-2007, 16:25
Anakin je Vader...

Kužim ja to, nego nisam dobro shvatio drugu rečenicu. :D

My bad. :oops:

Bishop_45_(2)
26-02-2007, 16:55
ma ja kazem da bi Vader i ovako i onako ubio cara, nitko nije pricao o Kapuli !!!

pimp
26-02-2007, 19:48
[quote="Arbiter of Change":3hpci95f][quote="Bishop_45_(2)":3hpci95f][quote="Lord
pa Vader je pao na tamnu stranu, ali nije bas zasluzio naslov Dartha, jer ne koristi sve svoje osjecaje, nekako je presmiren, boji se ucitelja i Luke-a, taj bi strah trebao kanalizirati, ubiti cara, zarobiti Luke-a, .............a on izdaje nacin Sitha, nakon sto je izdao Jedi-e; on ima potencijala na obije strane, ali nista posebno nije postao; ni Sith ni Jedi do kraja !!!

Po meni je Vader jedan od najjačih likova upravo zbog toga šta je na kraju napravio. Vjerojatno bi malo Sithova takvo nešto svojevoljno napravilo. A ionako je on bio praktički izmanipuliran na tamnu stranu tako da.... :|[/quote:3hpci95f]

Anikin bi ga iovako i onako ubio, to sto ga nije ubio prije pokazivalo je anikinovu/Vaderovu slabost. Vader je zapravo izdao obje strane!!![/quote:3hpci95f]


nije nikog izdao, na kraju je donio balans i to je to , the end

Bishop_45_(2)
27-02-2007, 13:57
nije nikog izdao, na kraju je donio balans i to je to , the end

haha, ti imas jako jednostavan i nedoradjen pogled na svijet !!!

pimp
27-02-2007, 17:14
nije nikog izdao, na kraju je donio balans i to je to , the end

haha, ti imas jako jednostavan i nedoradjen pogled na svijet !!!

a hebiga
na svijet imam drugaciji pogled al ajd shvati da je ovo sve izmisljeno s svrhom muznje novca od jadnih fanova te da nemoze biti drugacije nego kako cika george lucas kaze i napise

Maze
27-02-2007, 19:41
Pa što onda postaš ovdje? Ako smo mi svi jadni.. :roll:

THUNDER_DINIX
27-02-2007, 19:47
ima on pravo, Lucasova prica je original. sav expandid universe je samo prica ostalih pisaca, te nema bas neke veze sa Lucasovom. jedino je za Thrawn Trilogy Lucas rekao da je dobar nastavak za njegovu. trebali su odma snimit i te filmove, dok su Harrison i ostali bili jos kolko - tolko mladi

Maze
27-02-2007, 19:55
ima on pravo, Lucasova prica je original. sav expandid universe je samo prica ostalih pisaca, te nema bas neke veze sa Lucasovom. jedino je za Thrawn Trilogy Lucas rekao da je dobar nastavak za njegovu. trebali su odma snimit i te filmove, dok su Harrison i ostali bili jos kolko - tolko mladi

Pa čuj meni je drago da je netko to pisao, ali ima i Lucas prste u tome. Da se ograničiš samo na filmove - glupost.

Rocchiro
27-02-2007, 19:56
lucas je moral svakoj toj knjizi dati svoj amen da bi bila priznata pod official

THUNDER_DINIX
27-02-2007, 20:04
slazem se. jadno se ograniciti samo na filmove, ali ne treba zaboraviti da su oni izvor svega ostaloga

Maze
27-02-2007, 20:06
Ali čuj, ne baš toliko važan izvor. Ne saznaš dosta toga iz filmova, kao kada si tek došao na forum, kada sam ti rekao neke stvari, nisi imao pojma, jer si se ograničio na filmove.

THUNDER_DINIX
27-02-2007, 20:09
slazem se. iz filmova nemozes sve saznat. sad sam u zadnje vrijeme poceo kupovat SW knjige, i dosta toga sto nisam znao sam saznao

pimp
27-02-2007, 20:55
Pa što onda postaš ovdje? Ako smo mi svi jadni.. :roll:

nisam mislio jadni ko jadni nego jadni sto smo ovisni o tome, a ja sam tu zato sto sam i ja bio ili jesam ovisnik o swu

Rocchiro
27-02-2007, 20:58
Pa što onda postaš ovdje? Ako smo mi svi jadni.. :roll:

nisam mislio jadni ko jadni nego jadni sto smo ovisni o tome, a ja sam tu zato sto sam i ja bio ili jesam ovisnik o swu

definiraj "ovisnik"

pimp
27-02-2007, 21:07
Pa što onda postaš ovdje? Ako smo mi svi jadni.. :roll:

nisam mislio jadni ko jadni nego jadni sto smo ovisni o tome, a ja sam tu zato sto sam i ja bio ili jesam ovisnik o swu

definiraj "ovisnik"

krivo sam se izrazio
fan , ljubitelj

THUNDER_DINIX
02-03-2007, 22:58
Lucas je napisao pricu za 9 filmova, no snimljeno je samo 6. zanima me sto je sa ostala 3 dijela. i cuo sam da ce Lucas snimat serije. jel zna netko nesto o tome? kad bi se otprilike moglo pojavit?

Rocchiro
02-03-2007, 23:02
Lucas je napisao pricu za 9 filmova, no snimljeno je samo 6. zanima me sto je sa ostala 3 dijela. i cuo sam da ce Lucas snimat serije. jel zna netko nesto o tome? kad bi se otprilike moglo pojavit?

moguce cak da je ove zadnje neobljavljene tri malo posudil Zahnu,da zna otprilike kak napisati Thrawn trilogiju

a za serije,da to je lucas nekaj govoril.al neznam dal se to snima uopce

THUNDER_DINIX
02-03-2007, 23:04
da, sigurno je Thrawn nastavak na filmove, vidi se i po naslovnicama knjiga

THUNDER_DINIX
03-03-2007, 15:52
nije double post jer je dan poslije proslog posta. enivej, zanima me gdje mogu naruciti SW action figures (figurice). bio bih zahvalan na nekom linku ako netko zna

Bishop_45_(2)
03-03-2007, 16:39
lol, figurice, ok sad mi stvarno reci sto ce ti figurice, sto moguce mozes napraviti s njima, da si trazio fizicki model bastile, oke kuzim, ali figurice :? ???

Rocchiro
03-03-2007, 16:40
za ukras mozda?

Bishop_45_(2)
03-03-2007, 16:45
za ukras mozda?

kupi koltrine :)

ma kakav ukras, imas postere, sto ce ti vishe !!!

Munjeni jarac
03-03-2007, 21:50
ako sam dobro skontao,Darth Plagueis je trenirao Darth Sidiousa?

THUNDER_DINIX
03-03-2007, 22:56
ako sam dobro skontao,Darth Plagueis je trenirao Darth Sidiousa?

yep

Bishop_45_(2)
04-03-2007, 11:13
ako sam dobro skontao,Darth Plagueis je trenirao Darth Sidiousa?

oke, imam pitanje; kada je Darh Sidious pricao Anikinu kao postoje SHITOVI sa sposobnošću da stvore zivot i zaustave smrt drugih(film) :::> ja sam bio uvjeren da on prica o sebi, e sada [1]Sje li on pricao o sebi, pa je njegov master slabiji, ili su [2]Si Sidious i Plagueis bili toliko snazni, ili je [3]SSidious bio jadan a samo njegov master bio jak !???

1,2,3 ???

pimp
04-03-2007, 11:25
[quote="Munjeni jarac":2k2tcq6o]ako sam dobro skontao,Darth Plagueis je trenirao Darth Sidiousa?

oke, imam pitanje; kada je Darh Sidious pricao Anikinu kao postoje SHITOVI sa sposobnošću da stvore zivot i zaustave smrt drugih(film) :::> ja sam bio uvjeren da on prica o sebi, e sada [1]Sje li on pricao o sebi, pa je njegov master slabiji, ili su [2]Si Sidious i Plagueis bili toliko snazni, ili je [3]SSidious bio jadan a samo njegov master bio jak !???

1,2,3 ???[/quote:2k2tcq6o]
ili posto je anakin sanjao da ce mu zenska umrijeti sidious mu je napricao lovackih prica da moze spasiti druge i tako je anakin presao na dark side

Rocchiro
04-03-2007, 14:40
[quote="Munjeni jarac":11dibpgw]ako sam dobro skontao,Darth Plagueis je trenirao Darth Sidiousa?

oke, imam pitanje; kada je Darh Sidious pricao Anikinu kao postoje SHITOVI sa sposobnošću da stvore zivot i zaustave smrt drugih(film) :::> ja sam bio uvjeren da on prica o sebi, e sada [1]Sje li on pricao o sebi, pa je njegov master slabiji, ili su [2]Si Sidious i Plagueis bili toliko snazni, ili je [3]SSidious bio jadan a samo njegov master bio jak !???

1,2,3 ???
ili posto je anakin sanjao da ce mu zenska umrijeti sidious mu je napricao lovackih prica da moze spasiti druge i tako je anakin presao na dark side[/quote:11dibpgw]

noup,Darth Plagueis je doista mogel stvarati život.postoji i mogućnost da je on začel anakina

Bishop_45_(2)
04-03-2007, 17:41
noup,Darth Plagueis je doista mogel stvarati život.postoji i mogućnost da je on začel anakina

lakse bi bilo da si rekao broj :::> ja pitam je li Sidious ili Plagueis taj super mocni lord ???

THUNDER_DINIX
04-03-2007, 21:05
Plagueis. najjace mi je kad je Sidious rekao da ga je ucitelj naucio vjestini kako spasiti druge od smrti, a kasnije mu je rekao (Anakinu) da ce zajedno otkrit tu tajnu. kako ga je zajebo :rotfl:

Bishop_45_(2)
05-03-2007, 13:26
Plagueis. najjace mi je kad je Sidious rekao da ga je ucitelj naucio vjestini kako spasiti druge od smrti, a kasnije mu je rekao (Anakinu) da ce zajedno otkrit tu tajnu. kako ga je zajebo :rotfl:

oke, ja sam prilicno sigran da smo ovdje nesto pobrkali !!!

THUNDER_DINIX
05-03-2007, 13:31
reci sta. mislim cak da je Sidious rekao da je njegov ucitelj to znao, ali mislim da je u jednom dijelu rekao da i on ima tu moc. koliko se ja sjecam, ispravi me ako grijesim

Rocchiro
05-03-2007, 15:17
reci sta. mislim cak da je Sidious rekao da je njegov ucitelj to znao, ali mislim da je u jednom dijelu rekao da i on ima tu moc. koliko se ja sjecam, ispravi me ako grijesim

postoji mogucnost da i ima...i postoji mogucnost da je on stvoril anakina i da je sve to isplanirano.al to su samo pretpostavke

Lord Jambrek
05-03-2007, 16:57
reci sta. mislim cak da je Sidious rekao da je njegov ucitelj to znao, ali mislim da je u jednom dijelu rekao da i on ima tu moc. koliko se ja sjecam, ispravi me ako grijesim


Rekao je da bi oni zajedno mogli otkriti tu moć.

Bishop_45_(2)
05-03-2007, 17:15
[quote="THUNDER_DINIX":70yxwd2i]reci sta. mislim cak da je Sidious rekao da je njegov ucitelj to znao, ali mislim da je u jednom dijelu rekao da i on ima tu moc. koliko se ja sjecam, ispravi me ako grijesim


Rekao je da bi oni zajedno mogli otkriti tu moć.[/quote:70yxwd2i]

siguran; huh neda mi se sada ici traziti DVD od 3-eg filma.... :(

THUNDER_DINIX
05-03-2007, 17:29
di se moze saznat kako je zacet Anakin? znam samo da je stvoren od midi-klorijana

Rocchiro
05-03-2007, 17:38
di se moze saznat kako je zacet Anakin? znam samo da je stvoren od midi-klorijana

zna se to i ona mogucnost da su ga stvorili Plagueis ili Sidius.nista vise kolko ja znam

Lord Jambrek
05-03-2007, 17:38
[quote="Lord Jambrek":20kw8mrq][quote="THUNDER_DINIX":20kw8mrq]reci sta. mislim cak da je Sidious rekao da je njegov ucitelj to znao, ali mislim da je u jednom dijelu rekao da i on ima tu moc. koliko se ja sjecam, ispravi me ako grijesim


Rekao je da bi oni zajedno mogli otkriti tu moć.[/quote:20kw8mrq]

siguran; huh neda mi se sada ici traziti DVD od 3-eg filma.... :([/quote:20kw8mrq]


Mislim da je, kad dođem doma onda ću pogledat na DVD-u.

THUNDER_DINIX
05-03-2007, 17:42
da, na kraju je rekao sigurno da ce zajedno pokusati otkriti tu moc, ali nisam siguran dali mu je tijekom ''lovacenja'' rekao da on vec ima tu moc i da on moze spasiti Padme od smrti. ako netko pogleda neka javi, ja nisam siguran

pimp
08-03-2007, 14:12
kako cika George veli anakina je zacela sila ( tj. midiklorijani) i njega nisu isplanirali nego je u prorocanstvu pisalo da ce doci the chosen one i dosao je

Maze
08-03-2007, 14:30
da, na kraju je rekao sigurno da ce zajedno pokusati otkriti tu moc, ali nisam siguran dali mu je tijekom ''lovacenja'' rekao da on vec ima tu moc i da on moze spasiti Padme od smrti. ako netko pogleda neka javi, ja nisam siguran

Od Sidiousa učitelj je znao to raditi, ali ga je Sidious ubio ali mislim da nije dobio tu moć-.-

THUNDER_DINIX
10-03-2007, 14:42
http://en.wikipedia.org/wiki/Darth_Plagueis

ovdje je originalan razgovor izmedju Anakina i Sidiousa (Palpatinea) iz Revenge of the Sith.

ima i teorija o Anakinovu ''stvaranju'', rođenju.

obavezno procitajte, odlican text

Teon
10-03-2007, 15:05
http://en.wikipedia.org/wiki/Darth_Plagueis

ovdje je originalan razgovor izmedju Anakina i Sidiousa (Palpatinea) iz Revenge of the Sith.

ima i teorija o Anakinovu ''stvaranju'', rođenju.

obavezno procitajte, odlican text

Lol, ja mislio pod originalni: da je puna verzija, a u filmu skracena, no iste su. Anyways wookiepedia rulz0r

Dreadlock
12-03-2007, 15:28
Jedno pitanje tj. dva:
1. Cemu sluzi Kolto sa Mannana(primjena i gdje se uopce upotrebljava i za sto)
2. Moze li se na nekoj web stranici vidjeti cijela mapa galaksije sa svim planetima kako "idu po redu"?

Teon
12-03-2007, 20:47
Jedno pitanje tj. dva:
1. Cemu sluzi Kolto sa Mannana(primjena i gdje se uopce upotrebljava i za sto)
2. Moze li se na nekoj web stranici vidjeti cijela mapa galaksije sa svim planetima kako "idu po redu"?

Kolto ti je ekvivalent Bacta, imas u KOTOR II Kolto tankove (mislim da je ovo tocno, nisam provjeravao govorim napamet)

A za mapu, hmm ja ti imam enciklopediju koja ima kartu, ak hoces mogu ti slikat

Rocchiro
12-03-2007, 21:04
mapa:
http://www.therebelfaction.com/map/TRFmap.jpg
is it so hard to actually use t3h pawa of guglj?

gugl is the path to the dark side,my padawan

THUNDER_DINIX
12-03-2007, 21:15
super je mapa. BTW koja je to knjiga?

Bishop_45_(2)
13-03-2007, 14:37
mapa:
http://www.therebelfaction.com/map/TRFmap.jpg
is it so hard to actually use t3h pawa of guglj?

dobra mapa !!!; a imate li slicnu mapu, samo sa starom Republikom i Maldoriom jer me malo zanima kakvih je razmjera taj rat zapravo bio ???

Jopax
13-03-2007, 20:03
mene bas zanima kakav je Star Wars univerzum sada jer na pocetku svakog filma pise In a galaxy far far away long time ago tak nekako pise i jos nesto ko je bio prvi klon u republici

Dreadlock
17-03-2007, 16:50
ok....ovo pitanje nema direktne veze sa star warsom ali ima neka tajna veza( :D ).....igra li netko star wars trading card game ili rpg tipa d'n'd-a,i dali to vrijedi sto?....svaka informacija je dobrodosla.

THUNDER_DINIX
17-03-2007, 16:52
imam nesto malo SW TCG karata, ali nikada to nisam kartao. nije nitko od mojih lega to skupljao ni igrao, pa onda nisam ni ja. BTW, bio sam gledat neki turnir i dosta je dobra igra. katre su mi zakon, slike su odlicne

Dreadlock
17-03-2007, 16:54
a znas li nesto o ovom rpg-u?

THUNDER_DINIX
17-03-2007, 16:56
nemam pojma, neznam na sta mislis

Dreadlock
17-03-2007, 19:54
http://www.wizards.com/starwars/SWRPGde ... Gdemo.html (http://www.wizards.com/starwars/SWRPGdemo/SW_RPGdemo.html)



ovo je link od tutoriala...mislim da je to nesto u stilu dungeons and dragonsa samo u star wars svijetu...sad cu pogledat tutorial.

Teon
17-03-2007, 22:52
Ja imam SW RPG, tj rulebook i onaj adventure set, tak nes

Dreadlock
17-03-2007, 22:58
Ja imam SW RPG, tj rulebook i onaj adventure set, tak nes

jel to dobra igra i gdje se moze kupit sve to?

Lord Jambrek
18-03-2007, 10:49
Mi igramo DnD, ali sad još proučavamo knjige od SW DnD-a, sve knjige se moraju mnogo puta pročitat da bi mogao netko bit Dungeon Master(osoba koja smišlja priču, questove i samu igru). Uskoro ćemo valjda bit spremni pa onda kreće SW DnD.

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 12:21
cuo sam za te fore sa smisljenjem price. BTW, u Land of Magicu ima neka igra ili sta je vec, o SW. dobijes neke figurice, ne znam sta je to, vidio sam samo kutiju

Dreadlock
18-03-2007, 13:14
cuo sam za te fore sa smisljenjem price. BTW, u Land of Magicu ima neka igra ili sta je vec, o SW. dobijes neke figurice, ne znam sta je to, vidio sam samo kutiju


mislim da bi to moglo biti to...taj rpg....ako ne moze biti i "star wars mins" ili tako nesto gdje igras sa figuricama...bar mislim

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 13:26
mozda su to i igre minijaturama, ne znam

Dreadlock
18-03-2007, 16:26
neznam tocno gdje je bilo postavljeno to pitanje,no mislim da sam vidio ono pitanje "tko je zapucao prvi?"....han ili greedo.... buduci da neznam gdje je tocno(u kojoj temi),ovdje cu iznjeti moj stav.
Odgovor je jasan; han je pucao prvi i sredio greeda...
U redu,pitat cete kako znam,otkud mi to...bla,bla....
e pa evo: greedo je bio lovac na nagrade,bio je naviknut na zivot na ulici.
siguran sam da je kao lovac na nagrade bio dobar pucac,da je znao ciljati prije nego pukne...
sad,kad je greedo dohvatio hana oni su sjeli jedan nasuprot drugome,a djelilo ih je maksimalno 1,5 metara,ako ne i manje...greedo je uperio pistolj direktno u hana i vjerojatno bi ga pogodio DA je pucao prvi...no nije.Ocigledno je da je greedo takoder pucao u hana,kao i ovaj u greeda.
ali,stos je u tome da je greedo pucao desno od hanove glave,te ga je fulao za nesto manje od pola metra.buduci da je greedo imao uperen pistolj direktno u hana,nije ga mogao fulati s takve blizine ako je bio dobar pucac(sto vjerujem da je bio)...dakle,han je prvi puknuo u greeda taman da se greedo u sljedecoj stotinki(ili nekoliko) dovoljno pomakne da nakon sto on pukne(polumrtav) taman ne pogodi hana vec zid.jer,daj je on pucao prvi...pogodio bi hana

Teon
18-03-2007, 17:50
Ja imam SW RPG, tj rulebook i onaj adventure set, tak nes

jel to dobra igra i gdje se moze kupit sve to?

Lol, pa to ti je DnD identican samo SW setting, nema ti nikakve razlike, magije su Force poweri, a Dungeon Master se zove Game Master

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 17:57
htio bi preko crvotexa narucit onaj komplet igara u jednom. dakle ima kotor 1, kotor 2, itd.). jel mi moze neko dati link od toga i objasniti kako da narucim da mi dostavi na kucnu adresu postar, te da mu ja dam pare u ruke. znam da ima neka fora s podzecem, ali molio bih link do te igre, te objasnjenje kako da igru narucim na kucnu adresu

Hvala!

Dreadlock
18-03-2007, 18:58
htio bi preko crvotexa narucit onaj komplet igara u jednom. dakle ima kotor 1, kotor 2, itd.). jel mi moze neko dati link od toga i objasniti kako da narucim da mi dostavi na kucnu adresu postar, te da mu ja dam pare u ruke. znam da ima neka fora s podzecem, ali molio bih link do te igre, te objasnjenje kako da igru narucim na kucnu adresu

Hvala!

neznam...moj savjet ti je da saznas njihov broj,pa ih nazoves i pitas....ko pita ne skita

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 21:20
pitao bi ja da imam broj, nije u tome problem. nego, ne sjecam se tko mi je to bio linkao prije...

Dreadlock
18-03-2007, 21:22
e...nema veze s ovim...al zna li itko di je ona rasprava o hanu,greedu i pucanju? ak ne nema veze...ja sam svoje iznjeo 8)

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 21:34
ne znam gdje je rasprava. BTW, teorija ti je dobra.
inace, na dobrom sam putu u trazenju igre.
http://www.crovortex.com/webshop/igra-2 ... entre.html (http://www.crovortex.com/webshop/igra-2541-Star_Wars_Episode_III_Revenge_Of_The_Sith_Activity _Centre.html)
jos samo da nadjem tu koju trazim. ne znam kako se zove, uglavnom set igara u jednom. kad upisem star wars u trazilicu mi ne nadje to

Arbiter of Change
02-04-2007, 20:50
Tko je ubio Emperora? i nemojte prenagljivati

Pff, koji put?

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 22:09
Vader ga je krknuo, osim ako.... nastavi ako imas neku teoriju

Da_killah
02-04-2007, 22:53
jel to ono možda s lukeom kasnije?ili nešto drugo?

THUNDER_DINIX
03-04-2007, 14:05
ajde Hell reci ako znas, prosvijetli nas

Jopax
04-04-2007, 12:15
Tko pravi lightsabere??????

THUNDER_DINIX
04-04-2007, 13:03
de objasni malo ono ubio ga je Han Solo. WTF?!?

Rocchiro
04-04-2007, 21:58
e vis,vis,nisam to znal...jadan palpatin,a dobar covjek bio :)

THUNDER_DINIX
04-04-2007, 22:50
u kojoj to knjizi pise? BTW, jel nije Palpatine riknuo na kraju ROTJ, kad je pao u rupu?

Da_killah
05-04-2007, 00:32
a što je tebi to stvarno teško shvatit ili se samo praviš?

Rocchiro
05-04-2007, 01:11
u kojoj to knjizi pise? BTW, jel nije Palpatine riknuo na kraju ROTJ, kad je pao u rupu?

brijem da neka iz Jedi Academy ere,mozda cak i kasnije