PDA

Pogledaj cijelu verziju : "avatar" za usb



Dreamer Deceiver
23-02-2007, 18:15
naime može li se stavit "avatar" NA USB IKONU ? mislim na onu ikonicu kad uđete u my computer pa tamo kamo je "removable disc" ( mp3,memory stick itd.) pa je ona defeultna ikna, pa sad pitam ako ja tu ikonu mogu kako prominit u drugu i kako da to napravim. Frend mi je reka da se to može,a ja mu dosta vjerujem jer rijetko kad laže.

THUNDER_DINIX
23-02-2007, 18:17
probaj desni klik-propertis-customize-change icon-browse

Dreamer Deceiver
23-02-2007, 18:18
probaj desni klik-propertis-customize-change icon-browse

misliš da bi pitao a da to nisam probao ? :?

Burek_fr0m_SPACE
23-02-2007, 18:19
Trebalo bi biti moguće, iako nisam probao. Prvo, treba ti ikonica u .ICO formatu, a to pretpostavljam da imaš. E, zatim, trebaš na USB driveu napraviti file po imenu autorun.inf i u nju pisati slijedeće :

[autorun]
icon=XXXXX.ico
Gdje je XXXXX naziv filea ikonice koju želiš postaviti. Ne trebam spominjati da se ona mora nalaziti na USB driveu. Može biti i u nekom podfolderu, samo onda trebaš navesti punu putanju počevši od root foldera drivea. Eto, probaj, pa javi je li uspjelo.

THUNDER_DINIX
23-02-2007, 18:20
i nece? neznam onda. inace, isprobao bi ja to, ali nemam vremena sad

spidEY
23-02-2007, 18:32
Trebalo bi biti moguće, iako nisam probao. Prvo, treba ti ikonica u .ICO formatu, a to pretpostavljam da imaš. E, zatim, trebaš na USB driveu napraviti file po imenu autorun.inf i u nju pisati slijedeće :

[autorun]
icon=XXXXX.ico
Gdje je XXXXX naziv filea ikonice koju želiš postaviti. Ne trebam spominjati da se ona mora nalaziti na USB driveu. Može biti i u nekom podfolderu, samo onda trebaš navesti punu putanju počevši od root foldera drivea. Eto, probaj, pa javi je li uspjelo.

Ovo što si ti rekao radi.

The Plague
23-02-2007, 19:10
pa isto ko s cd-om ali neznam jel bi radilo da nije namjesten autorun za usb?

uglavnom meni je