PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koliko su vam vazne online usluge?



IgGy
23-02-2007, 13:59
Pojavom Weba 2.0, Internet se u mnogocemu izmijenio, pa mogli bismo reci, cak i transformirao. Internetske stranice su sve vise user-friendly, video-streaming je popularniji nego ikad, a blogovi, kako tekstualni, tako i video jednostavno prozdiru međumrezni bandwith.

Serija pitanja:

Za cime patite nakon sto se spojite na određeni site (nebitno radi li se o siteu posvecenom gamingu, ili bilo cemu drugacijem)?

Koliko vam je vazan korisnicki profil? Je li bitno da je korisnicki profil unificiran, kako za blog, forum i primarni sadrzaj weba?

Je li vam bitno stvaranje vlastitog ranka vaseg korisnickog profila?

Koristite li blogove kako biste se izrazili?

Stvarate li vlastiti video sadrzaj na Youtubeu?

Koliko vam je interesantan video sadrzaj na Youtubeu?

Imate li vlastiti MySpace profil? Imate li prijatelje na MySpace? Pratite li blogove ostalih korisnika na MySpace?

Koristite li bilo koji online shop?

Maze
23-02-2007, 14:01
Ne, ne radim blogove, ne stavljam na Youtube (iako, nekada nešto pogledam)
Dalje, nemam ni myspace, nemam vremena za to. Iako, pratim tu i tamo vijesti iz gaminga. Svagdje mi je isti suername i to..

Đeri
23-02-2007, 14:03
Za cime patite nakon sto se spojite na određeni site (nebitno radi li se o siteu posvecenom gamingu, ili bilo cemu drugacijem)?
za nekim kul dizajnom,jer mi većinom šakaju

Koliko vam je vazan korisnicki profil? Je li bitno da je korisnicki profil unificiran, kako za blog, forum i primarni sadrzaj weba?
nije mi previše važan

Je li vam bitno stvaranje vlastitog ranka vaseg korisnickog profila?
ne
Koristite li blogove kako biste se izrazili?
ne
Stvarate li vlastiti video sadrzaj na Youtubeu?
da
Koliko vam je interesantan video sadrzaj na Youtubeu?
dosta interesantan,nađem uvijek što tražim!
Imate li vlastiti MySpace profil? Imate li prijatelje na MySpace? Pratite li blogove ostalih korisnika na MySpace?ne,jer mi je myspace jadan

Koristite li bilo koji online shop?crovortex

Arbiter of Change
23-02-2007, 14:03
Skoro ništa od navedenog, jedino imam MSN račun i koliko-toliko sličan nick gdje god sam registriran.

Online shopping slabo ide dok ne nabavim svoju vlastitu karticu.

THUNDER_DINIX
23-02-2007, 14:04
nemam blog, My Space acc, YouTube, ali gledam filmice na Youtubeu. sto se tice online shopova, poceo sam kupovati preko Amazona, a kad skupim pare mislim i preko ebuy-a

rave_or_die
23-02-2007, 14:20
regan sam na you tube i redovito gledam filmove i blogove dosad sam gledo vec Video Views: 9175 filmova..

Systematic Reverse
23-02-2007, 14:23
Samo MSN i forumi ~~

Blogowi me nezanimaju~~

Lord Jambrek
23-02-2007, 14:50
Imam msn i malo pogledam po forumima, igram WoW, tu i tam pogledam nešto na youtube-u i to samo ono kaj mi frendovi ili neko drugi da link, regan sam na youtube samo zato da mogu vidjet neke filmove koji zahtijevaju registraciju.

Om3G@
23-02-2007, 15:12
1.) Kad dodjem na jedan site, ocekujem svjez dizajn, user-friendly sucelje, brzinu i dosta sadrzaja.
2.) Meni unificiranje korisnickog profila ne predstavlja neku vaznost...
3.) Stvaranje ranka korisnickog profila mi isto nije vazno, ali je lijepa opcija.
4.) Ne koristim blogove. U biti uopce ne volim blogove.
5.) Pa posaljem tu i tamo neki video na YouTube...
6.) Sadrzaj na YouTubeu je odlican - - ima sirok raspon i mogu pogledat sve: od highlightsa utakmice koju sam propustio do video spota neke pjesme, a kod kuce ionak nemam MTV.
7.) MySpace ne koristim jer ne volim blogove i tak te stvari
8.) Online-shop ne koristim jer nemam ni ja ni moji starci kreditne. Mislim da je to korisna stvar i sigurno cu jednog dana koristiti ovu uslugu.

MindReader
23-02-2007, 15:21
kad dođem na neku stranicu očekujem brzo učitavanje sadržaja.. i fkors - zanimljiv sadržaj..
imam blog, reggan na jutjub i ima zanimljivih filmića.. ne koristim majspejs..
rankiranje na forumima mi nije važno.. važnije mi je kak sam sam prihvaćen :roll:
ne kupujem prek neta.. ne kupujem ni ovak :rotfl:

eto..

mravojed20
23-02-2007, 16:02
Ne koristim myspace,registriran na jutubu,ne radim filmiće,tv gotovo da i ne gledam više zbog jutuba.

Imao sam blog oko 6 mjeseci kad je bio novost,kasnije mi je to dosadilo.

Koristim web shopove za kupovinu igara. naravno bez kreditne,poštar donese ja platim odmah i to e to.

Babitz
23-02-2007, 16:04
Pojavom Weba 2.0, Internet se u mnogocemu izmijenio, pa mogli bismo reci, cak i transformirao. Internetske stranice su sve vise user-friendly, video-streaming je popularniji nego ikad, a blogovi, kako tekstualni, tako i video jednostavno prozdiru međumrezni bandwith.

Serija pitanja:

Za cime patite nakon sto se spojite na određeni site (nebitno radi li se o siteu posvecenom gamingu, ili bilo cemu drugacijem)?

Koliko vam je vazan korisnicki profil? Je li bitno da je korisnicki profil unificiran, kako za blog, forum i primarni sadrzaj weba?

Je li vam bitno stvaranje vlastitog ranka vaseg korisnickog profila?

Koristite li blogove kako biste se izrazili?

Stvarate li vlastiti video sadrzaj na Youtubeu?

Koliko vam je interesantan video sadrzaj na Youtubeu?

Imate li vlastiti MySpace profil? Imate li prijatelje na MySpace? Pratite li blogove ostalih korisnika na MySpace?

Koristite li bilo koji online shop?
1. obično odlazim na forume ili čitam neš kao maddoxov sajt ili na wikipediji
povremeno i pogledam rezultate nogometa/košarke
a i pričam po msnu i tako, druželjubiv sam

2. ne kužim pitanje

3. baš i ne
reputacija dolazi sama od sebe, ne moram toplu vodu raditi
neće me svi voljeti/mrziti
svatko ima svoja mišljenja i sebi slične, tak da rank neki dolazi sam od sebe

4. ne
za izražavanje bih preferirao više forume jer tamo se razvija diskusija i koješta, dok na blogu to baš i nije tako dobro napravljeno

5. ne

6. ima dobrih stvari, al većina je notorna glupsot koja troši bendvit

7. napravih jednom profil tamo jer me frend nagovorio
požalio sma
glup mi je myspace
kako idejno, tako i kao realiziran
al priznajem, dobra je zarada kreatorima

8. algoritam ponekad

Rocchiro
24-02-2007, 11:03
1.Za jednostavnošću i lijepim izgledom
2.Da,bitno mi je
3.Noup
4.Prije sam,brzo sam odustal
5.Ne,ali planiram
6.Poprilično
7.Imam myspace i imam frendove na njemu,blogove ne čitam baš
8.Znam si majcu kupiti u United Forces-u

v4MP1r3
24-02-2007, 11:20
1. patim za dobrim designom, ne mogu gledati stranice s kricavim i neuskladjenim dijelovima... mislim, mogu biti kricavi, al sve se mora uklopiti u pojam te stranice...
2. ja uvijke unesem nesto u svoj profil, nije da je to nes' posebno il sta ja zam... bitno je da je moje
3. nikako, ajde dobro je, al s puno truda i bez varanja
4. koristim, izrazavam se na soj nacin, preko vijesti iz svojega zivota (da, jako zanimljivo) i okolice, gradskih novosti, vezano uz razne bandove itd
5. jos ne
6. samo gledam razne spotove i neke clipove od filmova
7. imam space al samo iz razloga jer hocu biti u kontaktu s nekim osobama i bandovima, nista vise
8. ne, ali namjeravam se sluziti ebayom za kuplju jedne-dvije majIce

D.E.M.O.
24-02-2007, 11:40
Je li vam bitno stvaranje vlastitog ranka vaseg korisnickog profila?
NE
Koristite li blogove kako biste se izrazili?
NE
Stvarate li vlastiti video sadrzaj na Youtubeu?
da
Koliko vam je interesantan video sadrzaj na Youtubeu?
veoma
Imate li vlastiti MySpace profil? Imate li prijatelje na MySpace? Pratite li blogove ostalih korisnika na MySpace?
ne
Koristite li bilo koji online shop?
da/rijetko (crovortex)

24-02-2007, 13:24
Pitanja su ti malo dvo/višesmislena ali ajd.




Za cime patite nakon sto se spojite na određeni site (nebitno radi li se o siteu posvecenom gamingu, ili bilo cemu drugacijem)?
Dobrim dizajnom i dobrim drop menuima. i patim ako je registracija besplatna, ali obavezna.

Koliko vam je vazan korisnicki profil? Je li bitno da je korisnicki profil unificiran, kako za blog, forum i primarni sadrzaj weba?
na forumu jako, ali za web stranice mi nije uopće važan.

Je li vam bitno stvaranje vlastitog ranka vaseg korisnickog profila?
e sad, šta ovo znači? ako misliš na onaj rank koji ima kingmortal (ususal suspect) onda bi to volio imat. ako misliš na nešto drugo, neznam na što misliš :)

Koristite li blogove kako biste se izrazili?
ne, imam blog sa jednim postom od prošle godine u kojem sam obećao da ću srediti dizajn i početi postati.

Stvarate li vlastiti video sadrzaj na Youtubeu?
jok

Koliko vam je interesantan video sadrzaj na Youtubeu?
podosta. ima dobrih stvari ^^

Imate li vlastiti MySpace profil? Imate li prijatelje na MySpace? Pratite li blogove ostalih korisnika na MySpace?
ne/ne/ne

Koristite li bilo koji online shop?
koristio jednom i skoro se opekao (crovortex webshop, jebovas dućan di igre stoje iznad police sa mlijekom). ali kad bi imao karticu, ebay i sl. bi koristio.