PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koliko pratite "modne" trendove?



IgGy
23-02-2007, 13:48
Koliko pratite "modne" trendove koji nam se svakodnevno nude sa svih strana?

Nosite li, ili namjeravate nositi majice s razlicitim motivima, ogrlice za mobitele, ogrlice za usb, torbice za mobitele, handsfree, platnene narukvice, sarene carape itd?

Slobodno navedite jos pokoji primjer tih "sitnijih" trendova.

Armachus
23-02-2007, 13:49
Ne pratim ih, ali volim biti lijepo obučen ! Mozda sam malo sminker... :)

Đeri
23-02-2007, 13:49
Ne pratim ih

THUNDER_DINIX
23-02-2007, 13:50
ne pratim, ali volim dobro izgledati

Maze
23-02-2007, 13:57
Ne pratim. Mutavo, totalno je lejm. Općenito mi se gadi ta moda.

Fenrir
23-02-2007, 13:59
Joj, znam da je sad neki trend furat one jakne sa krznom oko kapuljače, to je tako gay da mi dođe da se plačem, onak neka uska jaknica i krzno :scared:

Ja ne pratim i ne mislim pratit, imam svoj hip-hop stil odijevanja i to mi je kewl. Sad neću i nemam živaca ni para za pratit svaki drek koji dođe u modu!

Maze
23-02-2007, 14:02
A čuj, ja nosim nekad majice na bendove rifle i vijetnamku.

Đeri
23-02-2007, 14:04
Joj, znam da je sad neki trend furat one jakne sa krznom oko kapuljače, to je tako gay da mi dođe da se plačem, onak neka uska jaknica i krzno :scared:

Ja ne pratim i ne mislim pratit, imam svoj hip-hop stil odijevanja i to mi je kewl. Sad neću i nemam živaca ni para za pratit svaki drek koji dođe u modu!u mojoj školik na pretek ima takvih,mislim stvarno se zamisliš kad vidiš takvog frika :o kuda ide ovaj svijet :)

Arbiter of Change
23-02-2007, 14:04
Oblačim se kako mi paše, a ako se nešto od toga poklopi s "aktualnom modom" nema štete.

rave_or_die
23-02-2007, 14:18
Oblačim se kako mi paše, a ako se nešto od toga poklopi s "aktualnom modom" nema štete.

takoder

Systematic Reverse
23-02-2007, 14:21
[quote="Arbiter of Change":ir3nm0lg]Oblačim se kako mi paše, a ako se nešto od toga poklopi s "aktualnom modom" nema štete.

takoder[/quote:ir3nm0lg]

tkđ

Om3G@
23-02-2007, 14:26
Ja u neku ruku pratim modu - - ne ono kao neku scenu, niti se oblacim prema nekim pravilima. Meni se jednostavno svide neke stvari, a neke ne. A dosta toga mi se svidi (ne neke uske gay majice) jer volim dobru kombinatoriku boja.

Outmind
23-02-2007, 14:42
Ma moda je pošast! Industrija koja vrti milijarde dolara i uništava živote mladih ljudi diljem svijeta. To je za šminkere koji nemaju kaj pametnije za raditi neo cijele dane bauljat po importane-u i inim prčvarnicama u potrazi za nekom krpicom. Ja nosim ono što mi se sviđa, bez obzira na trend.

Munjeni jarac
23-02-2007, 14:46
nevolim modu
nikako :yuck:
nosim obicnu robu ono traperice malo sire i duze i isto tako majicu :D 8)

Lord Jambrek
23-02-2007, 14:47
Ma moda je pošast! Industrija koja vrti milijarde dolara i uništava živote mladih ljudi diljem svijeta. To je za šminkere koji nemaju kaj pametnije za raditi neo cijele dane bauljat po importane-u i inim prčvarnicama u potrazi za nekom krpicom. Ja nosim ono što mi se sviđa, bez obzira na trend.

TAKO JE, kaj mene briga, meni se frend cijelo vrijeme pravi kak ima neke lacoste tenisice, majce... najviše me živciraju one neke današnje uže traperice i one jakne, odnosno ta neka turbo-folk moda, ma katastrofa. Ja oblačim ono kaj mi paše, čak i kad mi stara kupi majcu nije me briga, sam da imam kaj za obuć.

Dreamer Deceiver
23-02-2007, 14:55
Ma moda je pošast! Industrija koja vrti milijarde dolara i uništava živote mladih ljudi diljem svijeta. To je za šminkere koji nemaju kaj pametnije za raditi neo cijele dane bauljat po importane-u i inim prčvarnicama u potrazi za nekom krpicom. Ja nosim ono što mi se sviđa, bez obzira na trend.

aye

Outmind
23-02-2007, 14:56
Da ili crvene tenisice, kako mene to iritira! Čovjek ne može više u dućanu nać neku normalnu boju cipela. Sve nešto šareno i ružno.

Om3G@
23-02-2007, 15:05
Da ili crvene tenisice, kako mene to iritira! Čovjek ne može više u dućanu nać neku normalnu boju cipela. Sve nešto šareno i ružno.

Ja bas obozavam zivlje boje. Meni su recimo crne i bijele tenisice ili patike za nogomet doista dosadne. Ono mrtvilo i nedinamika koja prsti nezanimljivoscu.

Arbiter of Change
23-02-2007, 15:08
Da ili crvene tenisice, kako mene to iritira! Čovjek ne može više u dućanu nać neku normalnu boju cipela. Sve nešto šareno i ružno.

Ja bas obozavam zivlje boje. Meni su recimo crne i bijele tenisice ili patike za nogomet doista dosadne. Ono mrtvilo i nedinamika koja prsti nezanimljivoscu.

Ovaj.... pa to su samo tenisice/cipele/šta li već.

Lord of Darkness
23-02-2007, 15:10
Ma moda je pošast! Industrija koja vrti milijarde dolara i uništava živote mladih ljudi diljem svijeta. To je za šminkere koji nemaju kaj pametnije za raditi neo cijele dane bauljat po importane-u i inim prčvarnicama u potrazi za nekom krpicom. Ja nosim ono što mi se sviđa, bez obzira na trend.

aye

Danas ti netko sere zato što se nisi dobro obukao, a za nekoliko će ti godina srat, ako se nisi dobro našminkao.

Ja sam metalac i tako ću se oblačiti i ako mi netko kaže da se počešljam zato što raščupano nije u modi prvo što ću napraviti jet zbrijat ga šakom i onda se još više raščupati.

Om3G@
23-02-2007, 15:17
Ma moda je pošast! Industrija koja vrti milijarde dolara i uništava živote mladih ljudi diljem svijeta. To je za šminkere koji nemaju kaj pametnije za raditi neo cijele dane bauljat po importane-u i inim prčvarnicama u potrazi za nekom krpicom. Ja nosim ono što mi se sviđa, bez obzira na trend.

aye

Danas ti netko sere zato što se nisi dobro obukao, a za nekoliko će ti godina srat, ako se nisi dobro našminkao.

Ja sam metalac i tako ću se oblačiti i ako mi netko kaže da se počešljam zato što raščupano nije u modi prvo što ću napraviti jet zbrijat ga šakom i onda se još više raščupati.

Ma tko ti prigovara zbog toga?
Tvoje oblacenje je zapravo jedan tvoj karakter. Ne mislim na to ak je netko u modi da je najbolja osoba -- u biti jednako je inferioran koliko i onaj koji u potpunosti ignorira modu.

Lord of Darkness
23-02-2007, 15:20
[quote=Outmind]Ma moda je pošast! Industrija koja vrti milijarde dolara i uništava živote mladih ljudi diljem svijeta. To je za šminkere koji nemaju kaj pametnije za raditi neo cijele dane bauljat po importane-u i inim prčvarnicama u potrazi za nekom krpicom. Ja nosim ono što mi se sviđa, bez obzira na trend.

aye

Danas ti netko sere zato što se nisi dobro obukao, a za nekoliko će ti godina srat, ako se nisi dobro našminkao.

Ja sam metalac i tako ću se oblačiti i ako mi netko kaže da se počešljam zato što raščupano nije u modi prvo što ću napraviti jet zbrijat ga šakom i onda se još više raščupati.

Ma tko ti prigovara zbog toga?
Tvoje oblacenje je zapravo jedan tvoj karakter. Ne mislim na to ak je netko u modi da je najbolja osoba -- u biti jednako je inferioran koliko i onaj koji u potpunosti ignorira modu.[/quote:l02hmjep]

Mislim Požega je puna primitivaca koji dođu sa takvim upadicama. Npr subotom kad šetaš po centru moraš sa grupom ići ili si pokretna meta da te našutaju. Možda Mind nije imao takvih susreta. Ali dobro i ja sam onako "eksplozivan" i ne dam da me se zajebava.

Om3G@
23-02-2007, 15:30
[quote=Morgoth][quote=Outmind]Ma moda je pošast! Industrija koja vrti milijarde dolara i uništava živote mladih ljudi diljem svijeta. To je za šminkere koji nemaju kaj pametnije za raditi neo cijele dane bauljat po importane-u i inim prčvarnicama u potrazi za nekom krpicom. Ja nosim ono što mi se sviđa, bez obzira na trend.

aye

Danas ti netko sere zato što se nisi dobro obukao, a za nekoliko će ti godina srat, ako se nisi dobro našminkao.

Ja sam metalac i tako ću se oblačiti i ako mi netko kaže da se počešljam zato što raščupano nije u modi prvo što ću napraviti jet zbrijat ga šakom i onda se još više raščupati.

Ma tko ti prigovara zbog toga?
Tvoje oblacenje je zapravo jedan tvoj karakter. Ne mislim na to ak je netko u modi da je najbolja osoba -- u biti jednako je inferioran koliko i onaj koji u potpunosti ignorira modu.[/quote:3l2hc35p]

Mislim Požega je puna primitivaca koji dođu sa takvim upadicama. Npr subotom kad šetaš po centru moraš sa grupom ići ili si pokretna meta da te našutaju. Možda Mind nije imao takvih susreta. Ali dobro i ja sam onako "eksplozivan" i ne dam da me se zajebava.[/quote:3l2hc35p]

Toga ima svuda, ali kod nas u Osijeku vec se zna s kim se smijes zajebavati, a s kim ne.
Dobro, nisam mislio na to. Nego sam ti htio reci da je potpuno ignoriranje mode jednako onome kao i potpuno prihvacanje.

Lord of Darkness
23-02-2007, 15:34
Toga ima svuda, ali kod nas u Osijeku vec se zna s kim se smijes zajebavati, a s kim ne.
Dobro, nisam mislio na to. Nego sam ti htio reci da je potpuno ignoriranje mode jednako onome kao i potpuno prihvacanje.

Neznam baš :? Po meni treba nositi ono što ti stoji, a ne pratiti modu. Ma kakva moda. Trebaš znati nositi ono što obučeš.

MindReader
23-02-2007, 15:35
nah.. nije to za mene .. ja sam za što jednostavnije - nepočešljana kosa, starke, široke majice, rifle do poda i pol.. i tako
mislim si uskoro kupit neke lance i sranja :rotfl:
ma bjež.. moda suxxa

MTF*
23-02-2007, 15:51
ne pratim modu...ali volim se lijepo obuc, i ne volim kada mi drugi kupuju robu, volim si sam odabrat....
samo sto ne volim nikakve hlace osim traperica, jednostavno ne volim...nemam ni jedne hlace osim traperica, a imam samo jednu trenirku koju ne nosim...

Babitz
23-02-2007, 15:56
pratim trendove
jako
prije par tjedana sma vidio na ekskluzivu (il tak nemom RTL izbljuvku) kako je sad "in" da muškarci nose one fensi žemske torbice
pa mi je frendica obećala jednu
jedva čekam!!11



al zbilja, ne pratim modu
obučem ono što mi se sviđa, neam previše filozofije
zaboli me falus za to kaj drugi nose i kaj nalaže neki modni "stručnjak" (čitaj: tard) o tome što se sad treba nositi

mravojed20
23-02-2007, 16:07
nosim ono za šta imam para,obične malo šire hlače,majicu kakvu nađem,pretezno crne,svjetloplave, a pošto sam ful ogromni nabildani majmun onda mi se izbor odjeće bitno smanjio. tenisice od 400-500kn,svejedno jesu brend il ne,glavno da mi lijepo izgledaju. po zimi čizme od specijalne policije.

nikave ogrlice,naušnice,prstenje,narukvice,ne nosim ni satove jer mi ruka alergična na takve stvari.

MTF*
23-02-2007, 16:20
nosim ono za šta imam para,obične malo šire hlače,majicu kakvu nađem,pretezno crne,svjetloplave, a pošto sam ful ogromni nabildani majmun onda mi se izbor odjeće bitno smanjio. tenisice od 400-500kn,svejedno jesu brend il ne,glavno da mi lijepo izgledaju. po zimi čizme od specijalne policije.

nikave ogrlice,naušnice,prstenje,narukvice,ne nosim ni satove jer mi ruka alergična na takve stvari.

dobro ajd, nosim rukavicu zlatnu i lancic zlatni...ali tanko i puno zlato, ne ono debelo cigansko.... :D

Gothmog
23-02-2007, 16:21
Ne robujem modi,niti trendu...nosim kao sto je i vecina navela,ono kaj mi se svidja...vecinom sa placa...

Jedino sto sam ostavio od svog uspjesno preboljenog pubertetskog punk imidža jesu izpirsano lijevo uho,2 tattooa(koji ionako ne bi micao),marte su dobre za cistit snijeg (kojeg,fala bogu,nema ove godine),i neizostavnu vijetnamku...

Be yourself,rece neka kompanija,ali ne znam koja...

m777
23-02-2007, 16:23
Da, kul su i volim se na taj nacin izraziti

mravojed20
23-02-2007, 16:26
nosim ono za šta imam para,obične malo šire hlače,majicu kakvu nađem,pretezno crne,svjetloplave, a pošto sam ful ogromni nabildani majmun onda mi se izbor odjeće bitno smanjio. tenisice od 400-500kn,svejedno jesu brend il ne,glavno da mi lijepo izgledaju. po zimi čizme od specijalne policije.

nikave ogrlice,naušnice,prstenje,narukvice,ne nosim ni satove jer mi ruka alergična na takve stvari.

dobro ajd, nosim rukavicu zlatnuSi lancic zlatni...ali tanko i puno zlato, ne ono debelo cigansko.... :D

A da? :D

MTF*
23-02-2007, 16:34
mravojed, ne kuzim taj komentar... :rotfl:

EDIT=jel to zbog tog sto si napiso da si alergican ili sto?

Maze
23-02-2007, 16:39
Da, kul su i volim se na taj nacin izraziti

I ja isto, danas dobio nove đins rifle.

Helena
23-02-2007, 16:47
Oblačim se kako mi paše, a ako se nešto od toga poklopi s "aktualnom modom" nema štete.

same here

mravojed20
23-02-2007, 16:56
mravojed, ne kuzim taj komentar... :rotfl:

EDIT=jel to zbog tog sto si napiso da si alergican ili sto?

Ma ne nego ovo što sam podebljao u tvom postu,nosiš ZLATNU RUKAVICU :D

D.E.M.O.
23-02-2007, 17:46
crna majica crna jakna rifle i vansice :D

odgovor na anketu..
NE

Sonic_Moronic
23-02-2007, 17:55
Moda. HAH. Pa ja ni nemam mobitel. Oblačim se kako hoću i kako mi paše. Ajd,nedavno sam počeo pušati kosu. To je sad neki trend, ali to radim isključivo jer mi je kewl.

Lord Jambrek
23-02-2007, 18:01
Moda nije ništa više neg još jedna ljudska glupost da se privukuče pažnja ljudi. Manekenke dobivaju ogromne novce za to kaj se prošeću po nekoj pisti. Odjeća koju predstavljaju tamo je tako debilna da je to bolesno, pa da netko nosi odjeću koju ti Dolac & Bregana, Gucci, i te ostale fancy marke sašiju mogli bi slobodno raditi u zološkom vrtu kao životinje. Stalno neke kričave gluposti, krila i neki razni kerefeki koji vire i strše ko antene na kućama. Ljudi će popušit sve kaj se stavi na odjeću. Kaj je sljedeće? Maknut će osvijetljenje na mobitelima jer je trendy imat luster na glavi sa 100 watnom zatuljom :? :? :?

King tiger
23-02-2007, 18:38
Pratim donekle u vidu majica, hlace su uvijek iste- Rifle.

Inace od modnih marki imam par Guru-ovih majica.

Sonic_Moronic
23-02-2007, 18:40
Uf, ja mrzim nosit hlače. Tako me žuljaju, totalno mi je neugodno u njima.

Trenerke ftw!

v4MP1r3
23-02-2007, 19:22
turbo folk stil

pacotice,
majce od pume, osobito uske s uzorcima cvjetica i nezaboravne dizelice koji su mi anravno koji broj premale tako da uvijke znam da moram smrsaviti...


ROFL

black, leather
kaput do koljena, crne traperice, t-shirts s benjdovima za koje pola ljudi nije culo i to...
suimple, samo nadodajte jos koji prsten il pet na svaku ruku, 2 lancica, 2 killera, jedan chocker, i to sam vam ja

= maskota razreda :P

23-02-2007, 19:39
Traperice, neka fensi majca (fruit of the loom, wgw), kožnjak, šuze iz argentine, skuter :)



moda?
moda je ono u čemu se ja osjećam dobro.

Prince-Artas
23-02-2007, 19:47
Oblačim se kako mi paše, a ako se nešto od toga poklopi s "aktualnom modom" nema štete.

Lord Jambrek
23-02-2007, 19:52
black, leather
kaput do koljena, crne traperice, t-shirts s benjdovima za koje pola ljudi nije culo i to...
suimple, samo nadodajte jos koji prsten il pet na svaku ruku, 2 lancica, 2 killera, jedan chocker, i to sam vam ja

= maskota razreda :P

e takav sam ja bio u 1. razredu sredje, svali su me sotona.

Babitz
23-02-2007, 20:03
Traperice, neka fensi majca (fruit of the loom, wgw), kožnjak, šuze iz argentine, skuter :)



moda?
moda je ono u čemu se ja osjećam dobro.
wgw :pray:
ako ijedne majice obožavam, to su wgw :pray:

a i fruit je dobar

a s ovom definicijom mode se također slažem, gg

m777
23-02-2007, 20:22
Ja sam faca i pratim sve najnovije modne trendove.
Danas sam kupio ovo (http://miscellaneousimages1.colony1.net/1992/prada%20handbag%20pink.gif).

Arbiter of Change
23-02-2007, 20:27
Ja sam faca i pratim sve najnovije modne trendove.
Danas sam kupio ovo (http://miscellaneousimages1.colony1.net/1992/prada%20handbag%20pink.gif).

E to već traži ozljeđivanje.... i to fizičko. :D

Neven <R>
23-02-2007, 20:32
Jesam Neven al nisam Ciganović.

m777
23-02-2007, 20:32
Ja sam faca i pratim sve najnovije modne trendove.
Danas sam kupio ovo (http://miscellaneousimages1.colony1.net/1992/prada%20handbag%20pink.gif).

E to već traži ozljeđivanje.... i to fizičko. :D
Samo me probaj taknuti. Moj dečko će te umlatit.
Jelda, Mind?

Ps1ho
23-02-2007, 21:59
Ima pametnijih stvari od brige koja je krpica danas ''in'', majce i slično si uglavnom kupim na pijaci, šuze jedino uzmem mal kvalitetnije, obučem ono u čemu se osjećam ugodno, a za ostalo mi se jednostavno je*e...

W3DR4N
23-02-2007, 21:59
Oblačim se prema potrebi i mogućnostima.

Evo, izdvojio bih reebokice koje kupujem već desetak godina u raznim modelima i benetton, koji uvijek ima dobru odjeću.

Nemam potrebu garderobu prilagođavati glazbi koju slušam.

Simon the Dreamer
23-02-2007, 22:13
Ne pratim. Kratko i jasno, ako u nećemu ne izgledam debelo, onda to nosim...

M4mut
23-02-2007, 22:20
u zadnje vrijeme, nekako sve kombiniram s OVIM (http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=6820rozo1.jpg)Sowna mnogo

Ogg The Dogg
23-02-2007, 23:06
Ma moda je pošast! Industrija koja vrti milijarde dolara i uništava živote mladih ljudi diljem svijeta. To je za šminkere koji nemaju kaj pametnije za raditi neo cijele dane bauljat po importane-u i inim prčvarnicama u potrazi za nekom krpicom. Ja nosim ono što mi se sviđa, bez obzira na trend.
ćuj priatelju a da malo ne pretjeruješ? ako si ovdje znači da si (vjerojatno) gamer, a akosi gamer onda valjda znas da ne treba imat predrasude ni prema kome. to ti je isto ko kad ljudi tvrde da su gejmeri idioti koji po cijeli dan sjede za kompom i samo bulje u monitor, nose naočale od 5 cm stakla i sl.

Sgt. Bull
23-02-2007, 23:18
Ne pratim. Kratko i jasno, ako u nećemu ne izgledam debelo, onda to nosim...
agree dukse,široke majice itd itd itd sam da ne izgledam debelo(mada je to nemoguće ali eto)

Ogg The Dogg
23-02-2007, 23:32
ja nosim šta mi se sviđa a to se poprilično često pokopi s onim šta je u modi. poprilično sam mršav pa onda više volim nosit šroku ojeću.
a i živim u pripizdini u kojoj praktički ni ne možeš razvijat vlastiti stil, nego moraš ić izvan grada, a meni je shopping nočna mora. onda kupim prvo šta se svidi i bjež iz trgovine :D

Sterpo
23-02-2007, 23:41
ma ne pratim niti me zanima to!

Wizard
23-02-2007, 23:44
Ne pratim nikakve trendove, nosim sto mi se svidja, sto je meni dobro, reklo bi se ono uobicajeno, i imam torbicu za mobitel, ali ipak je to cokolada :D

BlackDCRO
24-02-2007, 10:46
Ne pratim modne trendove, oblacim se ko metalac.
Znaci uske crne hlace, crna majica, marte, koznjak.

Ja ni neznam sto je danas in...

Rocchiro
24-02-2007, 10:55
definitivno ne.zapravo kad bolje razmislim,sve radim kontra trendova

v4MP1r3
24-02-2007, 11:15
black, leather
kaput do koljena, crne traperice, t-shirts s benjdovima za koje pola ljudi nije culo i to...
suimple, samo nadodajte jos koji prsten il pet na svaku ruku, 2 lancica, 2 killera, jedan chocker, i to sam vam ja

= maskota razreda :P

e takav sam ja bio u 1. razredu sredje, svali su me sotona.

ja sam takav od osnovne,
zvali su me i zovu sotoninom slugom

a ja im prijetim vijecnim paklom
kolko puta sam ih morao poslati u 3 pm, pa MAMA, TATA NEMOJTE TAKO!

^^

Kenyi
24-02-2007, 11:20
modne trendove nikako ne pratim i zaboli me nesto za modu.

THUNDER_DINIX
24-02-2007, 11:29
modne trendove nikako ne pratim i zaboli me nesto za modu.

same here

Om3G@
24-02-2007, 14:11
Moda nije ništa više neg još jedna ljudska glupost da se privukuče pažnja ljudi. Manekenke dobivaju ogromne novce za to kaj se prošeću po nekoj pisti. Odjeća koju predstavljaju tamo je tako debilna da je to bolesno, pa da netko nosi odjeću koju ti Dolac & Bregana, Gucci, i te ostale fancy marke sašiju mogli bi slobodno raditi u zološkom vrtu kao životinje. Stalno neke kričave gluposti, krila i neki razni kerefeki koji vire i strše ko antene na kućama. Ljudi će popušit sve kaj se stavi na odjeću. Kaj je sljedeće? Maknut će osvijetljenje na mobitelima jer je trendy imat luster na glavi sa 100 watnom zatuljom :? :? :?

Na tim pistama je sama improvizacija i takva se roba ni ne nosi i ne prodaje. A prema ovom zakljucujem da imas izricaj kojim ne bi mogao nacrtati kilu kruha.

Om3G@
24-02-2007, 14:12
Oblačim se prema potrebi i mogućnostima.

Evo, izdvojio bih reebokice koje kupujem već desetak godina u raznim modelima i benetton, koji uvijek ima dobru odjeću.

Nemam potrebu garderobu prilagođavati glazbi koju slušam.

Benetton je odlicna roba.
Daleko kvalitetnija od Levi'sa i Consa... itd.

Dreamer Deceiver
24-02-2007, 14:21
inače ja ne pratim modu,ali obučem neku marku,ne zbog toga šta da budem lepši nego zbog toga jer je roba kvalitetnija,a od patika najviše volim nike,jer ne želim kupit robu koja se rasturi nakon nekoliko ejseci nosšenja.

Frky
24-02-2007, 14:25
inače ja ne pratim modu,ali obučem neku marku,ne zbog toga šta da budem lepši nego zbog toga jer je roba kvalitetnija,a od patika najviše volim nike,jer ne želim kupit robu koja se rasturi nakon nekoliko ejseci nosšenja.

Isto , samo što ja uzimam And1 najčešće od patika !

Lord of Darkness
24-02-2007, 14:34
inače ja ne pratim modu,ali obučem neku marku,ne zbog toga šta da budem lepši nego zbog toga jer je roba kvalitetnija,a od patika najviše volim nike,jer ne želim kupit robu koja se rasturi nakon nekoliko ejseci nosšenja.

Isto , samo što ja uzimam And1 najčešće od patika !

Ma kakav nike. Odeš na pijac i nađeš takve iste patike iste kvalitete(samo što ne piše nike) za 200-300, a možda i više kn nižu cjenu.

Om3G@
24-02-2007, 14:36
[quote=Morgoth]inače ja ne pratim modu,ali obučem neku marku,ne zbog toga šta da budem lepši nego zbog toga jer je roba kvalitetnija,a od patika najviše volim nike,jer ne želim kupit robu koja se rasturi nakon nekoliko ejseci nosšenja.

Isto , samo što ja uzimam And1 najčešće od patika !

Ma kakav nike. Odeš na pijac i nađeš takve iste patike iste kvalitete(samo što ne piše nike) za 200-300, a možda i više kn nižu cjenu.[/quote:1ju81y8i]

Ajd molim te...
Ak zelis postat vjestica, normalno da ces sve posprdat.
Nosi svoje marte i dok spavas da se osjecas ponosno.

Nightyx
24-02-2007, 14:42
Ne pratim ih, nosim ono što mi se sviđa.

flander
24-02-2007, 14:51
ne pratim,oblačim se kak stignem,tradicionalno,traperice,trifrtaljke po ljeti,kakve tenisice i cipele te majce kakve god :wink:

Dreadlock
24-02-2007, 14:57
ne pratim trendove...samo nosim neke marke sportske odjece.

MTF*
24-02-2007, 15:03
hmmm...marku uglavnom kupujem zbog kvalitet, ne zbog same marke...
beneton je zakon, imam dosta iz benetona...ali majice su najbolje fred perry, nema im ravnih!

Babitz
24-02-2007, 15:16
[quote=Morgoth]inače ja ne pratim modu,ali obučem neku marku,ne zbog toga šta da budem lepši nego zbog toga jer je roba kvalitetnija,a od patika najviše volim nike,jer ne želim kupit robu koja se rasturi nakon nekoliko ejseci nosšenja.

Isto , samo što ja uzimam And1 najčešće od patika !

Ma kakav nike. Odeš na pijac i nađeš takve iste patike iste kvalitete(samo što ne piše nike) za 200-300, a možda i više kn nižu cjenu.[/quote:xjtv8dm5]da, ista kvaliteta
zato se takve meni unište za 2 tjedna

Aerial
24-02-2007, 15:23
Ja sa svojih divovskih metar-i-šezdeset-i-nešto ni ne mogu pratiti trendove.. Uvijek moram ići na kompromis kad je u pitanju odjeća i obuća...

Imaju crnu majicu, nemaju moju veličinu...
Imaju hlače sa džepovima, nemaju moju veličinu...
Imaju lude čizme, nemaju moju vel ... you get the point :)

Lord of Darkness
24-02-2007, 15:43
[quote=Morgoth]inače ja ne pratim modu,ali obučem neku marku,ne zbog toga šta da budem lepši nego zbog toga jer je roba kvalitetnija,a od patika najviše volim nike,jer ne želim kupit robu koja se rasturi nakon nekoliko ejseci nosšenja.

Isto , samo što ja uzimam And1 najčešće od patika !

Ma kakav nike. Odeš na pijac i nađeš takve iste patike iste kvalitete(samo što ne piše nike) za 200-300, a možda i više kn nižu cjenu.da, ista kvaliteta
zato se takve meni unište za 2 tjedna[/quote:358p7efm]

Zato što nekupuješ na Požeškom pijacu.

@Om3G kako znaš da spavam u martama? :D

THUNDER_DINIX
24-02-2007, 15:58
spavas u martama? no coment :rotfl:

Lord Jambrek
24-02-2007, 16:00
[quote="st.frky_":1ybztija][quote=Morgoth]inače ja ne pratim modu,ali obučem neku marku,ne zbog toga šta da budem lepši nego zbog toga jer je roba kvalitetnija,a od patika najviše volim nike,jer ne želim kupit robu koja se rasturi nakon nekoliko ejseci nosšenja.

Isto , samo što ja uzimam And1 najčešće od patika !

Ma kakav nike. Odeš na pijac i nađeš takve iste patike iste kvalitete(samo što ne piše nike) za 200-300, a možda i više kn nižu cjenu.da, ista kvaliteta
zato se takve meni unište za 2 tjedna[/quote:1ybztija]

Zato što nekupuješ na Požeškom pijacu.

@Om3G kako znaš da spavam u martama? :D[/quote:1ybztija]

Jebate, sam ih nemoj skinut, Černobil je jednom bio dovoljan :rotfl:

Lord of Darkness
24-02-2007, 16:22
Jebate, sam ih nemoj skinut, Černobil je jednom bio dovoljan :rotfl:

Kasno... :D Dobio sam žulj na peti pa sam ih morao skinut.

MindReader
24-02-2007, 16:25
ja si vjerojatno nikad neću kupit marte.. ne znam.. starke rulaju... možda zato što se ne osjećam metalcem.. al možda i zato što volim nosit neš i osjećat se dobro.. a dobro se osjećam kad niš ne osjećam na sebi... dugačke i široke majice., :oops:
i široke rifle.. ili bermude :oops:
i starke.. punx :D

Lord Jambrek
24-02-2007, 16:48
[quote="Lord Jambrek":1ui33jjc]Jebate, sam ih nemoj skinut, Černobil je jednom bio dovoljan :rotfl:

Kasno... :D Dobio sam žulj na peti pa sam ih morao skinut.[/quote:1ui33jjc]

Da, skužio sam, susjedu je izrasla noga na čelu, sad je tronožac, sa zadnje dvije hoda, a ova prednja skače, izgleda ko klackalica

LeftY
24-02-2007, 19:12
ako mi se svidja, pratim sve :)

King tiger
24-02-2007, 20:59
Danas bio u shoppingu :D

kupio nove Nike-kosarkaske, par Guru majica, neku no name i novu jaknu :D

Om3G@
24-02-2007, 21:47
Danas bio u shoppingu :D

kupio nove Nike-kosarkaske, par Guru majica, neku no name i novu jaknu :D

Meni se bas ne svidjaju kosarkaske patike - - ja sam bas nogometni tip - - volim niske patike...

Npr. kad sam kupovao Vansice, trazio sam one koje su imale najnizi i najuzi profil...

Maze
24-02-2007, 21:54
Ne, ovo uopce nije offtopic.-.-

King tiger
24-02-2007, 22:01
Meni se bas ne svidjaju kosarkaske patike - - ja sam bas nogometni tip - - volim niske patike...

Npr. kad sam kupovao Vansice, trazio sam one koje su imale najnizi i najuzi profil...

Ma znam, isti si ja :D
Nosio sam total 90 prije i totalissimo , ali posto sam poceo trenirat kosarku
morao sam kupit ove zbog gleznja i mocno izgledaju pa sam ih i vani poceo nosit : D

Ogg The Dogg
26-02-2007, 20:21
[quote="st.frky_":1jg0hjio][quote=Morgoth]inače ja ne pratim modu,ali obučem neku marku,ne zbog toga šta da budem lepši nego zbog toga jer je roba kvalitetnija,a od patika najviše volim nike,jer ne želim kupit robu koja se rasturi nakon nekoliko ejseci nosšenja.

Isto , samo što ja uzimam And1 najčešće od patika !

Ma kakav nike. Odeš na pijac i nađeš takve iste patike iste kvalitete(samo što ne piše nike) za 200-300, a možda i više kn nižu cjenu.da, ista kvaliteta
zato se takve meni unište za 2 tjedna[/quote:1jg0hjio]

Zato što nekupuješ na Požeškom pijacu.
[/quote:1jg0hjio]
čujte, činjenica je da će vam svake patike durat najmane 6 mj ako ih ne izlažete nekoj teškoj torturi(nogometu, pičnjavama i sl.) ali radi se o udobnosti. ja sam prije nosio wilsonove neke hodalice. dobro su izgledale a toliko su bile udobne da mi ih je bilo žao izuvat. pa sam igro u njima nogomet,ogulio ih, počele se raspadat. onda odem u planet obuću i tamo dam 20kn za patike koje su totaln shrot(ali nisu loše izgledale) tolko su mi išle na kurac da sam uzeo stare patike ,obojo ih, poljepio i još uvijek ih nosim(iako sam nabavio druge) i zato ja uvijek (od tad) kupujem marku

Ps1ho
26-02-2007, 20:24
tak je, ev iam stabilke skoro godinu dana, nisu se ni pocele odljepljivat ni nist, a igram košarku, nogomet i tak...

m777
26-02-2007, 20:38
Da, kul su i volim se na taj nacin izraziti
Ja sam jedini za to glasao? :(

King tiger
26-02-2007, 20:50
I ja sam takve conversice imao , kozne sa zvezdarom sa strane :D najudobnije tene svih vremena.

Lord of Darkness
26-02-2007, 20:55
I ja sam takve conversice imao , kozne sa zvezdarom sa strane :D najudobnije tene svih vremena.

Istina.

Ja nemogu vjerovat kako možete potrgat patike omg. Jedne sam nosio čak 2 god (kupljene na pijacu) igrao nogomet i to divljao po lopti i ništa im se nije dogodili(skoro) samo sam ih jedanput ljepio.

Nightyx
26-02-2007, 20:58
Ni ja nemogu pokidati patike, a redovito nabacim fucu s njima :o

MTF*
26-02-2007, 21:42
meni je pas pojo hifigerice... :rotfl:
imo sam ih...kaj ja znam, 2tjedna? :?

Ps1ho
26-02-2007, 21:44
[quote="King tiger":3fwwp33h]I ja sam takve conversice imao , kozne sa zvezdarom sa strane :D najudobnije tene svih vremena.

Istina.

Ja nemogu vjerovat kako možete potrgat patike omg. Jedne sam nosio čak 2 god (kupljene na pijacu) igrao nogomet i to divljao po lopti i ništa im se nije dogodili(skoro) samo sam ih jedanput ljepio.[/quote:3fwwp33h]

Tak je, neznaju ljudi moć Požeške pijace 8)

Om3G@
26-02-2007, 23:24
Ja patike preko svake mjere brzo unistim nogometom...

BTW, jedan lik na nogometu ima ruzicaste X Munich patike... LoL

Lord of Darkness
27-02-2007, 08:39
[quote="King tiger":2fl54vqi]I ja sam takve conversice imao , kozne sa zvezdarom sa strane :D najudobnije tene svih vremena.

Istina.

Ja nemogu vjerovat kako možete potrgat patike omg. Jedne sam nosio čak 2 god (kupljene na pijacu) igrao nogomet i to divljao po lopti i ništa im se nije dogodili(skoro) samo sam ih jedanput ljepio.

Tak je, neznaju ljudi moć Požeške pijace 8)[/quote:2fl54vqi]

Kad oni cigani dođu sa patikama ma to su patike prva liga za smješnu cjenu. Još se i praviš da te onako malo zanima i spusti cjenu prodavač. Zakon ljudi nema što.

King tiger
27-02-2007, 14:02
Ja patike preko svake mjere brzo unistim nogometom...

BTW, jedan lik na nogometu ima ruzicaste X Munich patike... LoL

kod nas lik u naselju ima one crvene puma, zovemo ga "crvene cipelice"

Om3G@
27-02-2007, 16:04
Ja patike preko svake mjere brzo unistim nogometom...

BTW, jedan lik na nogometu ima ruzicaste X Munich patike... LoL

kod nas lik u naselju ima one crvene puma, zovemo ga "crvene cipelice"

Meni je crvena boja za obucu totalno OK.

MTF*
27-02-2007, 16:16
[quote]Ja patike preko svake mjere brzo unistim nogometom...

BTW, jedan lik na nogometu ima ruzicaste X Munich patike... LoL

kod nas lik u naselju ima one crvene puma, zovemo ga "crvene cipelice"

Meni je crvena boja za obucu totalno OK.[/quote:2kbw0gxu]

ali ovisi i od modela do modela...ne pase svim modelima svaka boja...

King tiger
27-02-2007, 18:38
Meni je crvena boja za obucu totalno OK.

Lik izgleda kao da je obukao one zenske djecje cipelice, ozbiljno.

MTF*
27-02-2007, 18:41
suti...gle si avatar, crveno ti lice a rugas se liku zbog cipelica... :rotfl:

King tiger
27-02-2007, 18:43
erm... ovo je djavo, on treba da bude crven sismisu.

MTF*
27-02-2007, 18:45
ali to ne mijenja cinjencu da je crven...
i btw. zasto mora bit crven, a crno vise nije "in" za djavla?

King tiger
27-02-2007, 18:46
ali to ne mijenja cinjencu da je crven...
i btw. zasto mora bit crven, a crno vise nije "in" za djavla?

:o

pcp forum, leglo pametnih ljudi.

MTF*
27-02-2007, 18:52
tigre sam si mi reko...
imam zavidan nivo inteligencije! :rotfl:

Munjeni jarac
27-02-2007, 20:35
[quote="King tiger":2ygaq69a]I ja sam takve conversice imao , kozne sa zvezdarom sa strane :D najudobnije tene svih vremena.

Istina.

Ja nemogu vjerovat kako možete potrgat patike omg. Jedne sam nosio čak 2 god (kupljene na pijacu) igrao nogomet i to divljao po lopti i ništa im se nije dogodili(skoro) samo sam ih jedanput ljepio.[/quote:2ygaq69a]
mozes i to od skejtanja
da vidis skejtere,to je potrgano onak skroz,mozes i bacit^^

suljo
27-02-2007, 21:21
Nepratim ih.

Lord Jambrek
27-02-2007, 21:35
[quote="Lord of Darkness":2htm65f6][quote="King tiger":2htm65f6]I ja sam takve conversice imao , kozne sa zvezdarom sa strane :D najudobnije tene svih vremena.

Istina.

Ja nemogu vjerovat kako možete potrgat patike omg. Jedne sam nosio čak 2 god (kupljene na pijacu) igrao nogomet i to divljao po lopti i ništa im se nije dogodili(skoro) samo sam ih jedanput ljepio.[/quote:2htm65f6]
mozes i to od skejtanja
da vidis skejtere,to je potrgano onak skroz,mozes i bacit^^[/quote:2htm65f6]

Takve su moje stare Vansice bile, jaoo, nikad ih neću prežalit, najbolje šuze koje sam imao, a nemogu nigdje naći iste. Nevjerojatno udobne, a raspale su se skroz. Sve su proživile, skate,bmx,romobil...

Munjeni jarac
28-02-2007, 12:47
[quote="Munjeni jarac":19mh6yzp][quote="Lord of Darkness":19mh6yzp][quote="King tiger":19mh6yzp]I ja sam takve conversice imao , kozne sa zvezdarom sa strane :D najudobnije tene svih vremena.

Istina.

Ja nemogu vjerovat kako možete potrgat patike omg. Jedne sam nosio čak 2 god (kupljene na pijacu) igrao nogomet i to divljao po lopti i ništa im se nije dogodili(skoro) samo sam ih jedanput ljepio.[/quote:19mh6yzp]
mozes i to od skejtanja
da vidis skejtere,to je potrgano onak skroz,mozes i bacit^^[/quote:19mh6yzp]

Takve su moje stare Vansice bile, jaoo, nikad ih neću prežalit, najbolje šuze koje sam imao, a nemogu nigdje naći iste. Nevjerojatno udobne, a raspale su se skroz. Sve su proživile, skate,bmx,romobil...[/quote:19mh6yzp]

ovim skejterima nisu samo patike strgane neg i roba :rotfl:
poderane hlace od previse skejtanja
ali su preloodi :D

m777
28-02-2007, 16:52
Petition to stop pyramids on forums (http://piramida.blogger.ba/arhiva/2006/09/07)

puh
01-05-2007, 08:30
Terndovi...užas...nosim crno i kad nešt crnije budu izmislili to budem obuko +
što veći lanci

v4MP1r3
01-05-2007, 09:49
Terndovi...užas...nosim crno i kad nešt crnije budu izmislili to budem obuko +
što veći lanci

lol
ovo je odgovor za 6 :D

ugl, svi znate za mene =P

NiX4tHeG@M3R
01-05-2007, 13:23
Ne pratim ih, ali volim biti lijepo obučen ! Mozda sam malo sminker... :)

Hazfer
01-05-2007, 19:06
moda, sto je to???
:?

ne ozbiljno, ne pratim. jadno. :yuck:

medusa
02-05-2007, 14:35
Terndovi...užas...nosim crno i kad nešt crnije budu izmislili to budem obuko +
što veći lanci
signed