PDA

Pogledaj cijelu verziju : P: WoW Account



GrannyKiller
23-02-2007, 01:07
vidim da se pljuje po svemu i svakome, pa je bilo vrijeme da i ja otvorim jedan svoj topic o stvari koja mi je definitivno jedna od najgadnijih (da baš tako) koje sam doživio.

prodaja WoW/GW/SRO/bla bla accounta...

kao prvo, to je bedastoća! kupovanje acc-a sa max-nabrijanim likom je ekvivalentno skidanju 100% savegame file-a (za recimo Morrowind) s neta i hvalisanje s time...zar nije?

nije li ono cilj igre da se izguštamo, naučimo dobro igrati, postanemo dobri vođe/ratnici/medici/štagod ? ili je cilj samo da nam lik bude "nabrijan" i na max levelu? sve mi se čini ovo drugo...

ali neee, svaki drugi topic u "Oš kupit ciglu" forumu je krebilna prodaja acc-a, i to po bolesnim ciframa. neki traže i po 700-1000 kn...pa toliko ni cijela igra ne košta!! a da ne govorim da se čovjek izgušta prelazeći igru, i još si uštedi novce.

vidim da se acc-ovi prodaju po eBay-u za ogromne svote novaca - i po 200$....bolesno i debilno! igranje MMO igara se svelo na zarađivanje prodajom "sejvgejm fajlova", doslovce. nema veze što je svaki acc poseban, to je varanje, zbog takvih debila koji to kupuju kompletna igraća zajednica propada, odjednom imate n00ba na čelu neke jače gilde zbog kojeg sve ode u propast. ima sve max atribute, a ne zna bacit combo od 2 spella... :twisted:

vidim da je moj topic u "Cigli" pobrisan...hvala lijepa modovi, posebna hvala Mindu, koji očito ima fetiš na brisanje topica!

ovakve kretenoidne oblike zarađivanja treba zakonom zabranit! svaka čast onome tko to proda, ali pljujem u facu onome koji to kupi!

n00bine proklete! naučite se igrat igru, ili odite razbacivat đubar sa kolegama vam vašim lvl 70 uLtRa_n00bzorz Paladinima i Blood Elfovima!

nadam se da još postoji pokoji razuman čovjek koji me razumije...(čast iznimkama za koje znam)

23-02-2007, 01:12
care :pray:



ŽIVIO GRANNYKILLER!
ŽIVIO!
ŽIVJELO SAMOSTALNO PRELAŽENJE IGRE!
ŽIVJELO!
VIŠE ČIZA U ČIZBUREGERE!
TAKOJE!
VIŠE PAPAGAJA U KRLETKE!
TAKOJE!



ops, zanio sam se ^^


khm, jel, slažem se sa svim napisanim.

Maloki
23-02-2007, 01:16
:pray:
Neki lik prodavo gw acc za 300 ojra :o

Frozen
23-02-2007, 01:24
care :pray:



ŽIVIO GRANNYKILLER!
ŽIVIO!
ŽIVJELO SAMOSTALNO PRELAŽENJE IGRE!
ŽIVJELO!
VIŠE ČIZA U ČIZBUREGERE!
TAKOJE!
VIŠE PAPAGAJA U KRLETKE!
TAKOJE!



ops, zanio sam se ^^


khm, jel, slažem se sa svim napisanim.

također :D

(počinje mi se sviđat ovdje, ima zabavnih ljudi^^)

kulamasta
23-02-2007, 01:32
vidim da se pljuje po svemu i svakome, pa je bilo vrijeme da i ja otvorim jedan svoj topic o stvari koja mi je definitivno jedna od najgadnijih (da baš tako) koje sam doživio.

prodaja WoW/GW/SRO/bla bla accounta...

kao prvo, to je bedastoća! kupovanje acc-a sa max-nabrijanim likom je ekvivalentno skidanju 100% savegame file-a (za recimo Morrowind) s neta i hvalisanje s time...zar nije?

nije li ono cilj igre da se izguštamo, naučimo dobro igrati, postanemo dobri vođe/ratnici/medici/štagod ? ili je cilj samo da nam lik bude "nabrijan" i na max levelu? sve mi se čini ovo drugo...

ali neee, svaki drugi topic u "Oš kupit ciglu" forumu je krebilna prodaja acc-a, i to po bolesnim ciframa. neki traže i po 700-1000 kn...pa toliko ni cijela igra ne košta!! a da ne govorim da se čovjek izgušta prelazeći igru, i još si uštedi novce.

vidim da se acc-ovi prodaju po eBay-u za ogromne svote novaca - i po 200$....bolesno i debilno! igranje MMO igara se svelo na zarađivanje prodajom "sejvgejm fajlova", doslovce. nema veze što je svaki acc poseban, to je varanje, zbog takvih debila koji to kupuju kompletna igraća zajednica propada, odjednom imate n00ba na čelu neke jače gilde zbog kojeg sve ode u propast. ima sve max atribute, a ne zna bacit combo od 2 spella... :twisted:

vidim da je moj topic u "Cigli" pobrisan...hvala lijepa modovi, posebna hvala Mindu, koji očito ima fetiš na brisanje topica!

ovakve kretenoidne oblike zarađivanja treba zakonom zabranit! svaka čast onome tko to proda, ali pljujem u facu onome koji to kupi!

n00bine proklete! naučite se igrat igru, ili odite razbacivat đubar sa kolegama vam vašim lvl 70 uLtRa_n00bzorz Paladinima i Blood Elfovima!

nadam se da još postoji pokoji razuman čovjek koji me razumije...(čast iznimkama za koje znam)

Totalna debilana istina...
Ali nije isto prodavanju save gameova sa 100 % prodjenom igrom.
Jer, 100 % prodjena igra je, hmm... gotova igra, a kako cujem od igraca WoW, prava igra tek pocinje kada lik dodje na maksimalan level.

U biti, vise je debilno kupovat takve acaunte nego prodavat :D

GrannyKiller
23-02-2007, 01:39
Ali nije isto prodavanju save gameova sa 100 % prodjenom igrom. Jer, 100 % prodjena igra je, hmm... gotova igra, a kako cujem od igraca WoW, prava igra tek pocinje kada lik dodje na maksimalan level.

znam da nije isto, ali je isti princip - ja prijeđem igru i tebi prodam. feršten? :wink:


U biti, vise je debilno kupovat takve acaunte nego prodavat :D

ae, baš to! :)

W3DR4N
23-02-2007, 04:07
Kao odgovor na temu.

Kad ekipa kupuje rabljen account, bitno je šta traži. Te max levelane, epic accounte kupuju ljudi koji već imaju jedan ili više primjerka igre i treba im dodatni, full sređeni lik jer je to previše posla za igranje ispočetka. Primjer da imaš na korgallu lvl60 tauren shamana, i želiš s jednako kvalitetnom opremom recimo undead warriora. Umjesto da kreću ispočetka, jednostavno kupuju dodatne accountove.

Ako želiš kupnjom rabljenog accounta proći jeftinije, onda kupuješ napola završene accountove upola cijene. To rade oni koji nikad nisu zaigrali igru i vrlo vjerojatno će pobrisati sve čovjekove likove prvim ulaskom u igru.

Samo kinezi na tome zarađuju mjesečna primanja, valuta: riža.

Šta se tiče prenapuhanih cijena, one jesu takve, ali iz više razloga. Neki smatraju da je njihov trud uložen u lika i opremu vrijedan te love. Neki pak pokušavaju vratiti lovu koju su potrošili na igru i bonove. Frende, igrao si igru, zabavljao si se, tu je otišla lova.

flander
23-02-2007, 08:51
kao prvo, to je bedastoća! kupovanje acc-a sa max-nabrijanim likom je ekvivalentno skidanju 100% savegame file-a (za recimo Morrowind) s neta i hvalisanje s time...zar nije?

nije li ono cilj igre da se izguštamo, naučimo dobro igrati, postanemo dobri vođe/ratnici/medici/štagod ? ili je cilj samo da nam lik bude "nabrijan" i na max levelu? sve mi se čini ovo drugo...



sig :wink:

GrannyKiller
23-02-2007, 09:34
Neki smatraju da je njihov trud uložen u lika i opremu vrijedan te love. Neki pak pokušavaju vratiti lovu koju su potrošili na igru i bonove. Frende, igrao si igru, zabavljao si se, tu je otišla lova.

eto! igrao si igru, zabavio se (valjda), i sad tražiš pare nazad za to?? no way!

shvaćam kad netko već ima lvl 60/70 lika, odlazi na drugi server i tako, pa da ne prelazi opet, ajde...potrudio se da prijeđe prvi put. ali opet će se naći n00bina koja će kupiti max-lvl acc i mislit da je faca. takvi mene razj**u!

ne znam kome je uopće prvome palo ideju da prodaje acc...najluđe mi je bilo kad su se prodavali OGame acc-i....bolest, tu ne vidim nikakvo opravdanje, osim biti "najbolji".

Ps1ho
23-02-2007, 10:42
Granny, u potpunosti se slažem.

Arbiter of Change
23-02-2007, 11:27
Slažem se, ali ima onih koji to kupuju iz različitih razloga (kao što je već i spomenuto), a tko sam ja da im to branim? ;)

flander
23-02-2007, 12:56
Slažem se, ali ima onih koji to kupuju iz različitih razloga (kao što je već i spomenuto), a tko sam ja da im to branim? ;)



pa nek kupuju niko im ne brani,al mi onda ide naživce kad mi neka njubara se murči kak ima sve full opermu a nezna kaj je profesija ili di kupit mount

Lord of Darkness
23-02-2007, 15:07
Jebote nemože ništa proći da nije komercijalizirano.

Systematic Reverse
23-02-2007, 15:17
Slazem se sa Grannyem ali sam slucajno kliknuo na ne gore :oops:

Inace slazem se da su weci idioti oni koji kupuju nego oni sto ih prodaju ~~

Kron
23-02-2007, 19:42
ko sto je netko vec naveo, nije glupo prodvat acc, glupo je kupit. Sto sad ako te neko whispa di si nabio taj title, vo ono, a ti kazes, kupio sam acc. poor

Babitz
23-02-2007, 19:58
pametni prodaju, idioti kupuju takve...

Wizard
24-02-2007, 16:53
Ma to je smece, a i zabranjeno je, a i Blizzard se napokon bori protiv tga svim sredstvima, i ja sam pizdia zbog likova koji kupe tr2-3 lika a nemaju pojma igrati s njim, i ti sada mislis da je dobar, ides s njim u guildu i skuzis da nema veze s vezom, uzas, a i kinezi sto lvlaju te likove samo da bi ih prodali, to sve samo kvari igru, ne samo WoW, bilo koju igru.

GrannyKiller
24-02-2007, 18:10
a bitno da se na eBay-u prodaju ko gaće...

Burek_fr0m_SPACE
24-02-2007, 18:37
a bitno da se na eBay-u prodaju ko gaće...
Zašto bi neko htio kupiti nečije gaće? Dobro, znam, iako je bolje da ne znam... Nego, zar nije eBay zabranio kupoprodaje ingame stvari? Osim iz Second Lifea, naravno.

Fenrir
24-02-2007, 20:33
a bitno da se na eBay-u prodaju ko gaće...
Zašto bi neko htio kupiti nečije gaće? Dobro, znam, iako je bolje da ne znam... Nego, zar nije eBay zabranio kupoprodaje ingame stvari? Osim iz Second Lifea, naravno.

Pa valjda se gaće prodaju na istom principu kao i WoW acc. Ljudi misle da je njihov uložen trud u pranje i sranje u tim gaćama vrijedan tih novaca.

Babitz
25-02-2007, 16:08
a bitno da se na eBay-u prodaju ko gaće...na ebayu su prodali kenedijeve gaće...

Lord Jambrek
25-02-2007, 16:31
a bitno da se na eBay-u prodaju ko gaće...na ebayu su prodali kenedijeve gaće...

Daj ajde, to su gluposti, čovječe pa ljudi kupuju svakakve gluposti, tipa kauguma od Britney. Daj ajde, isto tak prolazim po trgu i vidim u izlogu za 300kn neka stara ofucana lopta, na kojoj piše"lopta kojom je šuker zabio gol na SP 98." Super, mislim se"dokaži". Tak ja mogu dat svoju loptu frendovom ludom cucku pa nek se igra njome, bacim ju malo u blato, poserem se po njoj, zbušim ju i evo lopte koja je pogodila onog brazilca koji je simulirao. Tuf puknem cijenu 100000$ i obogatim se.



A što se tiče prodaje WoW acc-ova, to je debilana, ja igru igram već tjedan dana i znam kako je teško level up postić, a kupit acc je neoprostivo, trebali bi igrači prijavljivati kupljene acc-ove i banat ih. Ajd ak kupiš acc i igraš ispočetka, ali ovo je debilno.

Kiklop
25-02-2007, 16:39
slazem se s granyem ali ljepo je znat da se of gaminga moze dobro zaradit

medusa
25-02-2007, 21:58
glupo je kupovati, ali svejedno, zamislite osjećaj da prodate nekom noobu wow acc za 600 kn? ja bih skakao od sreće :D

flander
25-02-2007, 22:09
glupo je kupovati, ali svejedno, zamislite osjećaj da prodate nekom noobu wow acc za 600 kn? ja bih skakao od sreće :D



to da al ako bi imao recimo dva acca :D

Ifi45
27-02-2007, 09:56
Bog te blagoslovio kaj uopce prodaju te acc rađe odem i napravim si sam acc i krenem od pocetka

Maze
27-02-2007, 10:21
Ma to je glupo. Ono, bolje sam to level up-at, nego da ti netko to napravi i samo preda Acc.

Babitz
27-02-2007, 10:24
al mnogo idioti bi putem manjeg otpora

Lord Jambrek
27-02-2007, 10:40
Da, mnogi idioti žele sve servirano na tacni. Takvi ljudi su većinom n00bčine od 13-15 godina koje neznaju kaj znači trud i muka da se dođe do lvl70

Maze
27-02-2007, 11:11
Meni je veca zabava dolazit do levela, istraživat sve to, kada budeš sretan ono došo si do 5 levela.. To je meni zabavno. A ne da odbacim sve to, i samo mi šta ostane ?

Arbiter of Change
27-02-2007, 12:17
SA ne da odbacim sve to, i samo mi šta ostane ?

teh pwning!!!!1! za neke. :roll:

AVGstar
27-02-2007, 14:26
samo mogu rec onima koji kupuju acc da su n00b-ovi(najblaza rijec za njih)i onda kad kupe acc onda se kurce kak su dobri :twisted: , a onima koji prodaju acc kad im igra dosadi il zbog zarade :pray: :pray: :pray:
PS:najveci n00b-ovi su oni koji kupuju acc iz f2p MMORPG-ovima

27-02-2007, 15:48
nitko ko je glasao za "ne" nije ostavio post :(

Y0$$1p
27-02-2007, 17:01
moze jedno pitanje zasto je to u pljuvacnici??
mislim to nema nikakve veze s pljuvanjem po igrama sta to nisi stavio u wow podforum

Systematic Reverse
27-02-2007, 17:06
Pljulje se po tim ljudime koji Prodaju/Kupuju ~~

Y0$$1p
27-02-2007, 17:08
Pljulje se po tim ljudime koji Prodaju/Kupuju ~~



aha onda sorry samo nastavite

GrannyKiller
27-02-2007, 22:11
moze jedno pitanje zasto je to u pljuvacnici??
mislim to nema nikakve veze s pljuvanjem po igrama sta to nisi stavio u wow podforum

štagod...

ovo spada u ovaj forum, jer se pljuje po prodaji acc-a općenito, ne o WoW-u kao igri.

već mi je palo na pamet otvoriti temu o subforum-sensitive ljudima... :roll:

da, i dajte molim vas, tko je glasao za NE neka kaže zašto, tu smo da podijelimo mišljenja, neće nitko nastradati ako se izjasni...

str33t6l0w
27-02-2007, 23:16
e granny znas da sam te tamo podrzavao u cigli.. ja nisam locko topic.. niti sam ga izbriso.. u to mozes bit siguran...

ali ovo kupovanje acc-ova je debilo do yaya... sve sto si ti reko je istina... ti ljudi nisu normalni...

GrannyKiller
27-02-2007, 23:25
e granny znas da sam te tamo podrzavao u cigli.. ja nisam locko topic.. niti sam ga izbriso.. u to mozes bit siguran...

znam prijatelju, znam da ti nisi.

ne znam tko je obrisao, ali Mind je lockao. valjda čovjeka uzbuđuje kad je njegova zadnja...znam, znam, nije topic bio na pravom mjestu, ali je plijenio pažnju, možda čak i više neg ovaj, a to je i bila namjera.

nema veze :)

nastavimo...

volio bih čuti mišljenje onih koji su glasali za ne. W3KI se već izjasnio, i čovjek je dao čist razuman odgovor. no hajde, zanima me :)

Maloki
02-03-2007, 16:37
Kupio novi BUG i sad citam recenziju WoW-a: TBC-a, kad u jednom izdvojenom djelu teksta procitam da se sad moze placati lvlanje likova u WoW-u :o . Ak ga oces na 60 lvlu, to ti dodje oko 170 dolara, a na 70 330 dolara :o

Shadowhell
02-03-2007, 19:57
Kad ste već tražili da se izjasni netko tko je glasovao ne ..


vidim da se pljuje po svemu i svakome, pa je bilo vrijeme da i ja otvorim jedan svoj topic o stvari koja mi je definitivno jedna od najgadnijih (da baš tako) koje sam doživio.

doživio si prodaju acc-a? ok.. whatever

prodaja WoW/GW/SRO/bla bla accounta...

kao prvo, to je bedastoća! kupovanje acc-a sa max-nabrijanim likom je ekvivalentno skidanju 100% savegame file-a (za recimo Morrowind) s neta i hvalisanje s time...zar nije?

1. Ne, nije; kupovanje acca sa likovima određenog levela nije niti blizu navedenog primjera. Uzmi save game završenog Morrowinda.. i što ti ostaje? Ništa, svi questovi su završeni, čitava zabava je gotova, igra je završena, nema kurčenja, nema ničega.

2. Kurčenje svojim nabrijanim likom? Opet.. whatever. Gdje si to točno vidio nekoga da se kurči svojim likom? Ako ima imalo razuma ( a ima, jer ima i love da kupi acc što znači da je odrasla osoba ) lik na accu koji je kupio u određenom je guildu .. koji ne trpi sranja.

Kupio je acc zbog same činjenice da je u tom guildu, da napreduje u PVE-u i zabavlja se u PVP-u. Ukoliko se ponaša ko zadnji kreten dobit će lošu reputaciju i zabava je gotova.


nije li ono cilj igre da se izguštamo

Hm .. jest, what's your point, više od 90% "guštanja" provedeš na maximalnom levelu u igri ( MMO-u )

, naučimo dobro igrati,

Što na max levelu nije moguće? Oo

postanemo dobri vođe/ratnici/medici/štagod ? ili je cilj samo da nam lik bude "nabrijan" i na max levelu? sve mi se čini ovo drugo...

Znači tebi se čini da je cilj igre biti na max levelu sa end-game opremom, a ne zabavljati se.. Koji kurac time želiš reći?

ali neee, svaki drugi topic u "Oš kupit ciglu" forumu je

krebilna

e za ovo nisam čuo

prodaja acc-a, i to po bolesnim ciframa. neki traže i po 700-1000 kn...pa toliko ni cijela igra ne košta!!

Znači po tvojoj nepogrješivoj logici Account u koji je uloženo 100 DANA played time treba biti jeftiniji od originala bez likova i bilo čega.. U redu, go you..


a da ne govorim da se čovjek izgušta prelazeći igru,

Već sam rekao da se čovjek izgušta u PVP-u i end-game-u. Levelanje je samo jedan aspect igre .. koji ne bi trebali zaobići ukoliko ju hoćemo u potpunosti iskusiti..

i još si uštedi novce.

Znači uštediš si novce ako plaćaš gametime godinu dana ( soma kuna ) + originalni acc + tbc umjesto da kupiš acc sa characterima na njemu za manju cijenu ... ok, nisam znao..

vidim da se acc-ovi prodaju po eBay-u za ogromne svote novaca - i po 200$....bolesno i debilno! igranje MMO igara se svelo na zarađivanje prodajom "sejvgejm fajlova", doslovce.

Igranje MMO-a se svelo na prodaju acca? Više od 30 milijuna ljudi igra neki MMO, acc prodaju oni koji napuštaju igru, a preuzimaju ga novopečeni MMO-aši .. Ne vidim kako se sve to može svesti ne prodaju acca



nema veze što je svaki acc poseban, to je varanje,

Kako je to varanje?

zbog takvih debila koji to kupuju kompletna igraća zajednica propada, odjednom imate n00ba na čelu neke jače gilde zbog kojeg sve ode u propast. ima sve max atribute, a ne zna bacit combo od 2 spella... :twisted:

Nadasve pametna izjava.. igraća zajednica ni u kojem slučaju ne propada zbog takvih ljudi. Guild masteri jačih guilda NE prodaju acce .. Ukoliko se takvo nešto i dogodi, ta osoba je isključena iz guilda i nikome ništa. ne znam odakle ti glupost da guild može propasti zbog toga.

Ako netko napušta igru i u dobrom guildu je ( zajednici igrača koji komuniciraju, poznaju se i uživaju u MMO-u zajedno ) onda neće napraviti takvu glupost već će acc dati poznaniku ili ga izbrisati ( ovo je, naravno, u slučaju da osoba nije zadnji kreten - ako i jest, novi vlasnik acca automatski je obilježen i nema šanse da uđe u novi guild na serveru )

vidim da je moj topic u "Cigli" pobrisan...hvala lijepa modovi, posebna hvala Mindu, koji očito ima fetiš na brisanje topica!

ovakve kretenoidne oblike zarađivanja treba zakonom zabranit!

Oni zakonom i jesu zabranjeni, ebay više ne dopušta prodaju virtualnih dobara koja pripadaju kompanijama vlasnicama MMO-a

svaka čast onome tko to proda,

Znači koliko god ti se gadi činjenica da se sve ( po tebi ) svelo na PRODAJU acca veličaš osobe koje zarađuju na tome .... ok

ali pljujem u facu onome koji to kupi!

n00bine proklete!

Reci mi po čemu osoba koja kupi acc mora biti noob? Generalizacija, više od polovice kupovanja acca ide nekome tko je već igrao taj MMO

naučite se igrat igru, ili odite razbacivat đubar sa kolegama vam vašim lvl 70 uLtRa_n00bzorz Paladinima i Blood Elfovima!

"Odite razbacivat đubar..."? Izgubio si me tu negdje..

"70 uLtRa_n00bzorz Paladinima i Blood Elfovima!" I onda si ti pri zdravoj pameti...


nadam se da još postoji pokoji razuman čovjek koji me razumije...(čast iznimkama za koje znam)

ok .. da .. u redu




Ali nije isto prodavanju save gameova sa 100 % prodjenom igrom. Jer, 100 % prodjena igra je, hmm... gotova igra, a kako cujem od igraca WoW, prava igra tek pocinje kada lik dodje na maksimalan level.

znam da nije isto, ali je isti princip - ja prijeđem igru i tebi prodam. feršten? :wink:

Ti ne prijeđeš igru već ju više ne možeš igrati zbog drugih obveza ili ti je dosadila ..



Neki smatraju da je njihov trud uložen u lika i opremu vrijedan te love. Neki pak pokušavaju vratiti lovu koju su potrošili na igru i bonove. Frende, igrao si igru, zabavljao si se, tu je otišla lova.

eto! igrao si igru, zabavio se (valjda), i sad tražiš pare nazad za to?? no way!

Traženje neke koristi iz igre koju više nećeš igrati je loše? Znači trebali bi besplatno davati acc-e ...

shvaćam kad netko već ima lvl 60/70 lika, odlazi na drugi server i tako, pa da ne prelazi opet, ajde...potrudio se da prijeđe prvi put.

ali opet će se naći n00bina koja će kupiti max-lvl acc i mislit da je faca. takvi mene razj**u!

Daj mi jedan primjer takve "n00bine" koja te razjebe .. Samo pričaš o tome i pljuješ po svemu ..


Čitav "rant" svodi se na pljuvanje po noobovima/kretenima općenito, ali zbog tko zna kakvog razloga autor u to uključuje prodavanje MMO acc-a.. Jedini MMO koji je ( po postovima na forumu ) igrao je Silkroad online pa priča o stvarima o kojima nema pojma..

ukay
06-03-2007, 18:59
Tako je...ako neko zeli kupiti accSsa nabrijanim likom njegova stvar...zapravo ja znam lika koji je kupio takav accSi igra bolje od 97% igraca koji su igrali od pocetka :D

Sonic_Moronic
06-03-2007, 19:06
Woot! Lik koji se po količini odvajanja paragrafa skoro mjeri sa mnom... A ja mislio ja prvi... I ima sličan način pisanja... Care...

Uglavnom, slažem se. Ne vidim gušt, i ne vidim razlog zašto bih bacio hrpu love da se mogu kurčit sa pwnajućim accountom...

Ako je levelanje u igri dosadno, onda je neću ni igrat. :roll:

Xenon Demon
21-04-2007, 10:39
Ah ako čovik prodaje to neznači ništa loše ,nesmijemo prenasilno reagirat , mislim da su zatvorske kazne sasvim dovoljne za takve prekršaje te je to kao da si svom prijatelju dao accaunt od win. live messangera ti si mu da dopuštenje ali nije microsoft stoga tvoj prijatelj radi kazneno, u ovom slučaju prekršajno dijelo!

K4ciga
13-05-2007, 18:43
hm,mislim n00bovi nisu ljudi koji prodaju WoW acc,šta,igrao je,skupio uber opremu,vidio sve štO igra pruža,sada želi vratiti dio love koju je uložio.

njubovi su likovi koji kupuju acc sa nekim lvl 70 jer su sami nesposobni lvlati. :D

THUNDER_DINIX
13-05-2007, 21:02
nisu nesposobni, vec jednostavno zele ustedit novce. svaki mjesec 100 kn davat... do 70 lvl-a treba dosta mjeseci. bolje dat cca 500 kn, za takav acc, nego igrat 5 mjeseci za te pare. ionako za to vrijeme ne mozes sve to nabavit

ssalG
14-05-2007, 11:22
nisu nesposobni, vec jednostavno zele ustedit novce. svaki mjesec 100 kn davat... do 70 lvl-a treba dosta mjeseci. bolje dat cca 500 kn, za takav acc, nego igrat 5 mjeseci za te pare. ionako za to vrijeme ne mozes sve to nabavit

Iz tvog stava zaključujem da si ti jednom prilikom kupio kakav account iz neke igre.
I jesu noobovi i nesposobni su jer kupnjom accounta samo dobiješ jednog velikog nooba u igri sa super opremom koji nikad neće naučiti igrati igru jer se nikad nije morao potruditi ovladati osnovama igre i zaraditi nešto u toj igri, a naravno uvijek će se kurčiti sa svojom opremom (WoW) ili titulom (GW) te će ga ljudi jednostavno odjebavat jer će vidjet da je noob na što će se on naljutiti jer kao tko su oni sa tier 3 opremom da odjebavaju njega sa tire epic 5 opremom i ostalim će igračim zagorčavat život.

THUNDER_DINIX
14-05-2007, 13:05
nisam kupio, ali mislio sam ga kupiti. BTW, ako ne znas ni osnove igre, onda taj acc nije definitivno za tebe (mislio opcenito, ne na tebe). ali postoje besplatni kuponi od 10 dana, pa na njima mozes naucit osnove igre. ili ako si prije igrao s likom koji je npr. 20 lvl, a neda ti se igrat sve do 70 i gubit pare na pretplatu dok ne dostignes doticni lvl, onda vrijedi kupit. definitivno podrzavam kupnju/prodaju takvog acc...

Dreamer Deceiver
14-05-2007, 13:48
ja nemam svoj accaunt, ali sam frendu "dizao" lika od 30 do 60 kad je bio na ljetovanju, pa čak i mislim o kupovanju accaunta, jer mi se neda opet sve to prolaziti. I nebi si kupio s tier opremom, jer mi je veći gušt ic je sam zaraditi

Svinjoguz
14-05-2007, 16:20
ja nemam svoj accaunt, ali sam frendu "dizao" lika od 30 do 60 kad je bio na ljetovanju, pa čak i mislim o kupovanju accaunta, jer mi se neda opet sve to prolaziti. I nebi si kupio s tier opremom, jer mi je veći gušt ic je sam zaraditi

Da slažem se s tobom,kupovanje Tier5-6 lika ne ostavlja nikakvog prostora za napredak,nema daljneg rejdanja,nema lude ekipe na TS-u,no kupovanje non-tier 70 je odlično ak ti se neda levelati,pa odma možeš rejdat. :D

JedimiNjoke
14-05-2007, 18:35
Što je najbolje, mislim da je skoro 50% ljudi koje je glasovalo da je to glupost kupilo ili probalo kupit acc... a druga polovica nije igrala WoW. Ja osobno ne volim lvlirat, nemam ja živaca za glupe questove: "Skupi mi 30 ovoga, pa 30 onoga itd. itd"

ssalG
14-05-2007, 18:58
nisam kupio, ali mislio sam ga kupiti. BTW, ako ne znas ni osnove igre, onda taj acc nije definitivno za tebe (mislio opcenito, ne na tebe). ali postoje besplatni kuponi od 10 dana, pa na njima mozes naucit osnove igre. ili ako si prije igrao s likom koji je npr. 20 lvl, a neda ti se igrat sve do 70 i gubit pare na pretplatu dok ne dostignes doticni lvl, onda vrijedi kupit. definitivno podrzavam kupnju/prodaju takvog acc...

Ali u tih 10 dana nemožeš naučit igrati igru kao što bi je naučio igrat da sam leveliraš do 70 lvl. i sam skupljaš svoju opremu, možda čak i uspiješ pohvatiti sve ono što ti je potrebno da sam više-manje kvalitetno igraš, ali će ti uvijek nedostajati one finese o igri koje bi stekao da si sam levelirao i skupljao opremu.
To ti je kao da u život sa uskočiš 20 godins, možda bi nakon 1-2 god. i naučio osnove ali bi ti uvijek nedostajale neke finese koje možeš naučiti samo odrastanjem.

Nightyx
14-05-2007, 19:40
nisam kupio, ali mislio sam ga kupiti. BTW, ako ne znas ni osnove igre, onda taj acc nije definitivno za tebe (mislio opcenito, ne na tebe). ali postoje besplatni kuponi od 10 dana, pa na njima mozes naucit osnove igre. ili ako si prije igrao s likom koji je npr. 20 lvl, a neda ti se igrat sve do 70 i gubit pare na pretplatu dok ne dostignes doticni lvl, onda vrijedi kupit. definitivno podrzavam kupnju/prodaju takvog acc...

Ali u tih 10 dana nemožeš naučit igrati igru kao što bi je naučio igrat da sam leveliraš do 70 lvl. i sam skupljaš svoju opremu, možda čak i uspiješ pohvatiti sve ono što ti je potrebno da sam više-manje kvalitetno igraš, ali će ti uvijek nedostajati one finese o igri koje bi stekao da si sam levelirao i skupljao opremu.
To ti je kao da u život sa uskočiš 20 godins, možda bi nakon 1-2 god. i naučio osnove ali bi ti uvijek nedostajale neke finese koje možeš naučiti samo odrastanjem.

U tih 10 dana stigneš se samo zaraziti..pa bolje ni ne počimati...kasnije će ti faliti lik...itemi...možda čak i neki frendovi...itd....to je jednostavno tako :roll:

THUNDER_DINIX
14-05-2007, 22:09
slazem se svama. BTW, taj trial sluzi samo da bi likovi koji su kupili Wow mogli "navuci" frendove na isto.

Xenon Demon
15-05-2007, 13:35
A uredu kome se to igra....ali iskreno nemam para ni na preplatu da igram WoW a kamo li da kupujem takvo što!

Lord Jambrek
15-05-2007, 13:50
A uredu kome se to igra....ali iskreno nemam para ni na preplatu da igram WoW a kamo li da kupujem takvo što!


Meni istekao bon, a i dalje mogu igrat, a piše mi da je acc frozen.

Lundvalnaden
17-05-2007, 22:19
zanimljivo kako mnogi iskusni igraci ne toleriraju eksploraciju buggova,
ali nemaju nista protiv noobova koji kupuju accove..
a blizz za exploraciju daje bann od 3 sata (ako si stvarno lose srece),
a za prodaju acca permanent bann..

Empe Tri
24-05-2007, 23:58
protiv toga sam.... hebo igru ako neces uzivat u njoj od pocetka do kraja.....

a i pingu je rekao u 1. postu

@McPingvin
(nekad bio,sad samo gost :P)

ŽIVIO GRANNYKILLER!
ŽIVIO!
ŽIVJELO SAMOSTALNO PRELAŽENJE IGRE!
ŽIVJELO!
VIŠE ČIZA U ČIZBUREGERE!
TAKOJE!
VIŠE PAPAGAJA U KRLETKE!
TAKOJE!
ops, zanio sam se ^^

Xenon Demon
25-05-2007, 01:43
Ma najviše mrzim cheatere (kad ja varam mrzim samog sebe) a to je vrsta cheatanja!

McPingvin_v2.0
25-05-2007, 09:23
He he, onda gost, a sada na domaćem terenu :)

1van
27-05-2007, 17:17
A ja ne volim ni kretene koji dodu u glavni grad kazu ti da si noob zato sto si poceo prije 30 min i lik ti je na 5. lelevlu :-x

Madox
27-05-2007, 18:38
sto se tice prodaje acc u wowu,ja to podrzavam...meni u wowu uopce nije zabavno lvlanje,ni trazenje itema ni nsita.Ja samo ocu doci do max lvla nabavit dobru opremu i picit se u battlegroundovima i killat alliance :kill:
A da dodes do lvl 60 ti treba barem mjesec dana igranja ako si onak dobar igrac i imas pun kurac vremena.Zato zasto si nebi uzeo neki acc sa vec dobrim itemima i nice lvlom ako si tako mogu ustedit pun kurac vremena na radenju stvari koje su mi jebeno dosadne?

McPingvin_v2.0
27-05-2007, 18:47
pa da, tebi je bit igre dosadna. sada znamo!


promjeni igru. tj. žanr, jer tako je u sivm rpg-ovima.

Madox
27-05-2007, 19:11
ja smatram da je bit igre picenje sa drugom stranom

McPingvin_v2.0
27-05-2007, 19:22
onda si očito fulao. to je u fps-ovima.

Madox
27-05-2007, 20:30
ma da?
a meni se bas svida picnjava u wowu i zbog tog igram

Hellboy
07-06-2009, 12:09
Prvi post i ressao prastaru temu da prekrši pravila foruma i to u krivom podforumu. Daaaaaamn. To se zove entuzijazam.

Plexihack
07-06-2009, 16:00
Ja još ne mogu shvatit dal je to neki troll ili lik zaozbiljno.
Moj mozak ne radi na tako niskim IQ frekvencijama...jednostavno...

Anyway,mislim da PCP forum ima svoj novi motivational xD

BINUX
07-06-2009, 23:25
Kupit ACC s likom koji je neko drugi stvorio je meni nepojmljivo.Ja kupujem igre da bi ih igrao i uživao istraživao itd a ne kurčio se. :twisted:

Hellboy
07-06-2009, 23:26
Ah come on. Tko je uklonio post onog lika? Sad izgleda kao da sam ja necromancer. :(

croat1gamer
08-06-2009, 06:29
A i sam komentar izgleda kao da si ti bio taj entuzijast. :D

Sickmanno1
10-06-2009, 10:14
Jednom je prodan Ogame acc za 200 eura tak da ono :?

D.E.M.O.
11-06-2009, 18:07
Kao odgovor na temu.

Kad ekipa kupuje rabljen account, bitno je šta traži. Te max levelane, epic accounte kupuju ljudi koji već imaju jedan ili više primjerka igre i treba im dodatni, full sređeni lik jer je to previše posla za igranje ispočetka. Primjer da imaš na korgallu lvl60 tauren shamana, i želiš s jednako kvalitetnom opremom recimo undead warriora. Umjesto da kreću ispočetka, jednostavno kupuju dodatne accountove.

Ako želiš kupnjom rabljenog accounta proći jeftinije, onda kupuješ napola završene accountove upola cijene. To rade oni koji nikad nisu zaigrali igru i vrlo vjerojatno će pobrisati sve čovjekove likove prvim ulaskom u igru.

Samo kinezi na tome zarađuju mjesečna primanja, valuta: riža.

Šta se tiče prenapuhanih cijena, one jesu takve, ali iz više razloga. Neki smatraju da je njihov trud uložen u lika i opremu vrijedan te love. Neki pak pokušavaju vratiti lovu koju su potrošili na igru i bonove. Frende, igrao si igru, zabavljao si se, tu je otišla lova.

jos jedan dubokoumni post koji nikako necu procitati.